Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor > Galerie Mikropěstování

Stránky: 1 2 [3] 
10XBlue cheese 200W led cob - Klikni zde pro originální téma
Pioneer001
monco prroblem byl nalezen asi :) zmeril sem debil ph vytoku a vstup mel 6,7ph a vytok 4,5 ..... :(
moncakill
tak to uz je echt fakt moc :D ale stava se:) clovek chce vic a vic a ono je nekdy lepsi min :) tak jim ted nech tu hladovku o vode a uvidis :) vzdy kontrola vytoku a melo by se to snad srovnat :D
Pioneer001
Je mi ale zahadou ze ec by bylo v normalu...:(
Pioneer001
29dni
Pioneer001
a ten jeden automat :)
crazyben
pěkný... asi slušný dělo ten foťák. Můžu se zeptat co je to za stroj?
Pioneer001
mužes :) je to NIKON D7100 ze sklem Tamron 90mm macro 1:1 f2,8
crazyben
dik, mas nominaci na foto tejdne... fakt pekna fotecka ;)
Pioneer001
tak to tu nekdy teda slozim zase sestavu na skladacku :D a hodim ti to aspon v 8:1 :) detail jen na 3 trichomy :D diky za nominacku :)
Pioneer001
30den 12/12 neposrat to ph mozna by to vypadalo jinak :(
zelenymuz
Perlit na té zemi není dobrý, protože brání vypařování vody z povrchu a hlavně brání prostupování plynů. To že to funguje v zemi neznamená to že to bude fachat stejně na vzduchu..je to izolant.
Pioneer001
Perlit nahore funguje jak ma neboj ;) po zaliti uscjne do hodiny a smutnice nemuzou klast vajicka....btw je vzdusnej a je ho tam 1cm......plyny uniknou ale vysavat ho budu za tyden
crazyben
citace:
Původní příspěvek od zelenymuz
Perlit na té zemi není dobrý, protože brání vypařování vody z povrchu a hlavně brání prostupování plynů. To že to funguje v zemi neznamená to že to bude fachat stejně na vzduchu..je to izolant.


perlit je v hline aby ji provzdusnil, takze prostupovani plynu bych se nebal... a ze brani vysychani je spravne... vetsinou seschne vrsek zatimco vespod je porad vlhko, takhle to schne soumerneji a koreny se nebrani prorust poradne i vrsek kvetinace. Prave proto se takhle "zasypava" (taky bych mel zasypano kdyby mi prodali 5l zvlast a nenutili celej 100l pytel)
Pioneer001
32dni 12/11
Sezam
Hele, neměl jsi strach (s trochou nadsázky), že ti s tou mřížkou kytky jednoho krásnýho dne odejdou, když visí na řetízkách? :D Nebo nevisí? :)
Pioneer001
Tak doufal sem ze se jim nebude chtit....:D
Sezam
A drží jen na řetízkách, nebo ji máš ještě zajištěnou? :)
Pioneer001
Trochu zajistena
Pioneer001
vcera
Pioneer001
To jsem si dovolil. Jsem si dovolil. Na ukázku. Ze své zahrádky, pár foteček. Jestli se neurazíte.


hujer.... :D
Pioneer001
TAK DNESNI CELEK :)
Pioneer001
43den 12/12
. zacnem proplachovat
Pioneer001
mno tahle potěší
Sezam
Jsou nádherný :) to poslední makro jsi fotil Nikonem, nebo sis pořídil mikroskop? :)
Pioneer001
nikon
Pioneer001
tak tady jedna fotecka dozravajiciho automatu :) sel dneska do skleniku
Pioneer001
47den 12/12 adost mi to moc nedela .....
Pioneer001
48 12/12
slamacek
:rejp: Nazdar chlape, vždyť to máš ještě úplně zelený :-))))) Tak si s tim nedělej vůbec hlavu, vždyť to všechno teprve přijde :-) Mě se náhodou takovýhle palice líběj, maj krátký blizny a to se mi líbí:-) Já mám blizny jak koule, ale nikdy to nebudu mít tak tvrdý palice jako ty :-) Jen vydrž, držim pěsti :-):rasta:
Pioneer001
50 12/12 dneska zalito destovkou 6,1 ph 0,04ec
Pioneer001
.
BRooT
Nádhera ... K+ letí
Pioneer001
dekuju :)
Pioneer001
:_)
Pioneer001
takze bude to byda ale jak sem slibil podelim se se zdarem i nezdarem ..... zatim mohu rici ze cob od mazaru stoji ehm za dve veci :( ale nemohu to hazet pouze na panel.kytky sem nechal moc vytahnout a jak uz vim z predchoziho kola pod ledkama je nejlepsi delat cog scrog ....na dalsi pokus bych chtel tento cob panel nakombinovat z obyc panelem od mazaru co ma cerveny booster 125w takze by se clovek dostal na 330w realneho zrani ... no uvidime uvidime momentalne mam v bublaku nejake regularky pro selekci a cekam jak se vyvrbi amazon ale uz ted bych rek ze ten dopadne lepe nez tohle :)
jinak ale to co tady narostlo tak to se musi uznat vypada to vazne luxusne
Hemp-raider
Cus, nebud smutny na 1mx1m plochy pouzit 200W panel bolo zaujimave aspon uvidis kolko toho bude. Na porovnanie u mna na 50cm*60cm plochy svieti 120W prikonu china home-made a tiez sa nestazujem :). Mam tam preslachtenu purovku co sama seba opelila(slabsi imunitny system) a ta v porpedi je hashberry 40dni 12/12. Otazka na teba od vrskov v strede ako daleko bol panel?
Pioneer001
35cm +- tak ted co striham tak horni sisky sou nadhera smrdi jak svina lepi jeste vic .... jen ty spodky ma ten cob horsi nez puvodni panel :) me to vylitlo moc do vejsky tim sem to trochu prosral a jeden vrchol se nejak zamotal a z nej neni nic mno :) jako prevazne moje chyby .. asi ho jeste prubnu na scrog :) kdyz ja proste nechci rozpalit 600w :D
slamacek
Já bych ji ani nerozpaloval, prostě pod LED jsou ty šišky jiný. Takový tvrdý a hutný se spoustou pryskyřice. Pod tim sodíkem je podle mě vytáhneš a budou řídký. Podle mě je ten sodík prostě na p/ču - mezi náma, podle mě jsou palice pod LEDkama pomalu hašiš i když ne třebas ne tak veliký :-) (Nebo bych to tam nechal svítit oboje.)
Squer
Palice jsou hašiš? Tvle :D
Pioneer001
takze je tady fotaka po obrani ...chyba byla na moji strane ze sem nechal holky moc tahnut .:) no prostor vyplnen byl ale listama :D takze horni palice kraa sama a spodek nicehoz nic moc :) ale zhuluje to jak pes. :) no radost moc nemam ake tak co necoo je sklizene a model prizemnuje :D tady jedna rychlo fotka palicky sou male ale zato obalene :) je to 3 dny po poveseni. takze vune noc moc zatim ted to pujde prez pytlik :)
Pioneer001
vahu to zatim nepotkalo :D
muzete tiovat za k+
sWei
63,9 gé :)
krobak
Hmmm, sympatická kôpka. Tipnem si teda 75gé, no tipy mi nejdú, bude viac. :)
Sezam
Ahoj, já si dovolím tipnout 83,4g :)
Pioneer001
78,0 kopka + 7,3g + automat sklizenej taky v tomhe stanu a kole :) takze k+ krobikovi a sezamek :) se trrevil vynosem stanu D:
krobak
Pekný pest, sledoval som. Vo finále to bola snáď najrýchlejšia tipovačka od jej štartu až po konečné váženie. Prečo sa vlasne ozývam keď som tipol najbližšie... . :)

Dobrý šmak Ti.
Pioneer001
bazalka :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma