Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor > Galerie Mikropěstování

Stránky: 1 [2] 3 
10XBlue cheese 200W led cob - Klikni zde pro originální téma
Pioneer001
tak vcera holky dostali poprve hnojky od Plagronu na rust :) dneska sou vsechny zeleny tak je to ok :D davka byla 2ml na litr vody ph zalivky bohuzel 7
zejtra musim pro minusator :D
Pioneer001
jinak dneska dorazily konecne kvetniky :) 10x 6l :) a 30x 3,5l :)
Pioneer001
dnesni rano :)
Sezam
Nadherne se drzi pri zemi :) myslis, ze je to prevazne LEDkama? :)
Pioneer001
rekl bych ze je to jen hlavne ledkama jsou 30 cm nad.. :)
Sezam
Tise zavidim LEDky :) mel jsem v planu vyrobit vlastni LED panel, ale vykonovy LEDky jsou drahy jak bejk a ve vysledku, kdybych nekupoval cinany, vyjde vyroba jeste draz , nebo stejne draho, nez koupe hotoveho :D
Pioneer001
Radsi mezavid ani tise...pac zachvili ti tu navalej do hlavy ze ledky sou beztak na h... A at si koupis poradnou sodu.:D
Sezame odkud si prijed na košt
slamacek
Ony se drží při zemi, protože je tam i červené spektrum, které je spíš na květ. Kdyby tam měl čistě jenom modrý spektrum na groow, tak by ty kytky už vypadaly úplně jinak :) To bys viděl Sezame :)
Pioneer001
No hlavne ty kytky vyPadaji lepe jak pod cfl
Sezam
Tim by pro me vymizela jedna z hlavnich vyhod LEDek a to prave nizky vzrust kyticek :) hodne se mi zacina libit pestovani pod LED, treba to nekdy v budoucku vyzkousim :)
Pioneer001
holkam se daří :)
crazyben
citace:
Původní příspěvek od slamacek
Ony se drží při zemi, protože je tam i červené spektrum, které je spíš na květ. Kdyby tam měl čistě jenom modrý spektrum na groow, tak by ty kytky už vypadaly úplně jinak :) To bys viděl Sezame :)


blbost
Pioneer001
prc myslis blbost ?? za vesku mezipatri odjakziva muze mnozstvi svetla a spektrum ...... jak je videt nikdy si nemel akvarko ;) kde kdyz si dal moc bilou rostliny tahly nahoru jak blby a byly malo huste proste jen tahli hore ;) a i hniojiva maji vliv ale cervene spektrum opravdu ano...
crazyben
protože je to přesně naopak... pod červenym světlem se víc táhnou, mín větví, a dělaj větší mezery mezi patrama...

Právě bílé (spíš modré) světlo podporuje větvení a kytky zůstávaj o malinko menší s menšíma rozestupama pater. Taky to roste o kapku rychleji pod modrym světlem (mozna proto se ti zdalo ze se vic tahnou).
Pioneer001
ok omluva moje chyba otocil sem to :) no schvalne zapl jsem jim ted booster kvet ( je to jen vic cerv. diod ) :D :_) tak uvidime zda se povytahnou .pokud ano udelam v tydnu fimm :) a zacnu je trenovat
crazyben
Hele to co si udelal ti nezaruci ze se vic vytahnou... to neni tak jednoduchy zase, ty si totiz nejen zmenil spektrum. Ty si pridal vic svetla = vic svetla zas znamena ze se min tahnou (at je modry nebo cerveny).

Takze takhle to porovnavat moc nepude... to bys musel porovnavat modry a cerveny svetlo pri stejnym vykonu.
Pioneer001
to se mi mozna povede :D ted mam navic nejake prcky a dve oby opravdu obyc cob ... ale pod tim automat naklicila a vetvil se fajn tak rozdelim malou skrinku co mam na dve casti a kazda asi dostane jednu ledku a jednu kyti jen na rust.... jedna pali 3000k a druha 6000k jen uz se doma asi fakt nudim D:
crazyben
heh... mas ty ale hezky starosti... ja mit ten prostor, cas a finance... achjo. Dej vedet jak to dopadlo a sezen na to stejny rizky at to ma nejakou vypovidajici hodnotu.
Sezam
Tak co, jak se holkam dari? :) uz dlouho vyhlizim nejakou novinku a ono nic :)

Ed.: dlouho = 4 dny :D
Pioneer001
Me to prislo ze nikdo nema zajem tak sem vyckaval :D tak dopušám joint a pudu udelat blik :)
Sezam
Ale prosim te :D kazdej den minimalne 4x sleduju, co tu mas novyho :D LEDky me nikdy neprestanou fascinovat :) mam v planu udelat vlastni panel cca 100w kolem 2,5 tisic, ale to je beh na delsi trat :)
Pioneer001
tak tady sou holky moje :) dari se jim krasne a dneska presne na mesic a den jsem provedl FIM :) doufam ze se povedl (to zjistime za tri dny +-) :)
Pioneer001
jeste par...
Pioneer001
no velkej box uz kosim takze zachvilinku se tam udela holkam misto uz jen pro ne :)
Sezam
Jsou nadherny :) kazdym prispevkem se cim dal tim vic nemuzu dockat az vymenim hps za LEDky :D jinak tezko rict z fotky, ale preju, aby se FIM povedl :)
Pioneer001
to bych ti ted pral videt co striham D:
Pioneer001
Tak.......ze stanu vyndany male sazenice a nechan pouze blue cheese
Dal sem si praci a zmeril odber Cob panelu i bez vetraku jeden vetrak papa 2-3w a jsou 4.
Vyrobce uvadi na panelu 200w coz souhlasi... Nameril sem 200-203w
Takze samotne cipy papji 188-191w
Zasazeno 10 kytek s pokud tam bude misto tak se tam plazi jwden automat.....valel se mi tu tak co s nim.
Takze stan uz je tak jak je v nadpisu tematu.
Zitra presadim modrasky do 6.5l kverniku....no a pak jen fandit a neposrat to.
Pioneer001
takze dneska jsem si dal praci a vsechno presadil . nebudu asi delat nove vlakno ale jak si asi nekteri vsi,li velky box uz je zkosen :) takze dostal novou osadku
15x orange bud
5 white widow
10 kraken

jinak tady fotecka 10ti bluecheesu :)
Pioneer001
vcera jsem musel znovu strihnout na fim ... proste vsechny rozbalovali listky dal D: no a dneska jsem je ohnul aby opravdu udelali zase keriky :) vecer nahodim foto
Pioneer001
tak zde slibene foto...dostali dneska plagrona protoze se mi zda ze svetlůaji listy ...pravda je ze sem zatim moc nehnojil tak snad to bude ok
Sezam
Pekne :) vypada to, ze se FIM povedl, vid? :) moc hezke :)
Pioneer001
nevim zda to davat taky sem ale mam jeste 10 regularu je to nejakej magnum maj tak 7cm a 4 patra skoro tak sem vcera skusil fim ale pod mikroskopem tak uvidime :)
Sezam
Hele uz se pomalu zacinam ztracet v tom, kolik a co vlastne vsechno pestujes :D
Pioneer001
pro jarmilka :) je to na tej síti... apropoo WAMParjan u pr. c. 97 si psal "radsi ji ani nesvit" tak dole mas rozdvojenou kyticku :) ktera to zvladla .-)
Pioneer001
:)
Pioneer001
tak tady je to tak nejak vcelku vyfoceny :) dneska sem to nadzved na sit at se nemusi ohejbat muj hrb k zemi :)
Pioneer001
trosicku sem je prosvetlil aby vytahly bocni vetvicky a davam jim par dni a prepinam :)
Sezam
Jsem moc zvedavej jak se vytahnou pod LEDkama po prepnuti :) drzim palce :)
Mimochodem, zda se mi, ze mas malo vyplneny prostor, predpokladas, ze to po prepnuti vyroste dost na vyplneni, nebo te to nechava chladnym? :)
Pioneer001
nechava chladnym :D protoze vim ze potahnou :D
slamacek
Já bych tomu ještě dal nějakej čas, souhlasim se Sezamem. Místa tam máš ještě habaděj :-)
Pioneer001
zase nechci z toho pruty :) ted to ma mraky vetvicek :)
Sezam
Kasli na nas, jen pestitel vi, co je pro jeho deti nejlepsi :) teda aspon ve vetsine pripadech :D
Pioneer001
citace:
Původní příspěvek od slamacek
To je fakt, na tohle je zbytečný svítit, škoda proudu :-) :pimp:

slamacku vsiml jsis jak ten mrzak dohani ostatni jooo a prej na to skoda svitit :D
Sezam
Ja mam s mrzakama a opozdilcema jen dobry zkusenosti :) vetsinou maj moji mrzaci ve vysledku mnohem lepsi vlastnosti a stavy :D
Pioneer001
Mrzsk byl fimnutej na obou klackach a ted jede na kazdy vetvi 3x
slamacek
Ono to zhoršuje tu krátkodobou paměť, ale zase to zlepšuje tu dlouhodobou :-)
To víš, že ti taky držim palce.:pimp:
Pioneer001
takze aktualizace stavu foto 1 a 2 blue cheese :) rostou krasne holky :) udelal sem jim misto titra to jen zkouknu a asi prepnu na kvet :) dalsi dve fotecky sou kytí v druhem boxu je tam BW. orange B. kraken .... posledni fotecka teplota a vlhkost bez zapnute zvlhcovacky :)
Pioneer001
dnesek :)
Sezam
Beru zpet poznamku ohledne vyplneni prostoru :P nadhera, akorat snad jeste vytahnou, jsou to docela prcci :)
SarumanCZ
zdar mas to moc hezky ty ledky jsou docela v pohode,pride mi,ze kazdej co je jede,ma kvitka jedno jako druhy...kolik dni si to mel celkem na rustu?
drzim palce tohle vypada fakt dobre :-)
Pioneer001
ma to presne 46 dni od vykliceni :) jinak sezamku ono ja spis doufam ze nahoru moc nepoleti :) sem ten kerikovej tip :) jinak dneska jsem nastavil hodiny na 12/12 takze od zitrka jsme na kvetove fazi takze pocitam ze to vyleti... jak blazen
Sezam
Naprosto s tebou souhlasim, taky mam radsi maly roztomily siroky tlustousky :D jenom mi to prijde trosku skoda, kdyby se nevytahly :) aspon bys mel vic spodku na masticku :D ale jsou krasny :) uvidime jak pod tema ledkama vytahnou :) jsem na ne zvedavej :)
Pioneer001
Je to mobilem....ale odecti si presne 10 cm.. Zlomil se mi metr :D takze ted maji vrcholky skoro ve 30cislech takze budou mit tak 50+ :) a asi budu davat sit at se to lip rozdeli. Jinak listy jsou prostrihane a i male vyhonky..takze holim spodky :) vexer snad natahnu sit a uz to necham jet nahoru.
Pioneer001
tak fotecka z dneska :) je to foceno pri Ledkach :) JEN SEM NAPALIL EXTERNIMU BLESKU :D
foto 1. 10x bluecheese
2. vetevka po fimu vyjely pouze 3 :( ale aspon neco
3. mix druhy stan orange.b white w. kraken
Pioneer001
flaknulsem tam sit ....
Pioneer001
dnesni up.
Pioneer001
dneska zalito :)
slamacek
Hezký, daří se, to je dobře :pimp:
:vampire:
Sezam
Nadhera :) ale ja osobne bych kvuli poctu kytek zvolil mensi oka site, ale to je vec nazoru :)
Pioneer001
No na to prave koukam ale asi uz je pozde
Sezam
Jestli to pujde sundat, tak bycj rekl, ze to za to stoji :)
Pioneer001
tak sem tam vlezl vecer a kyticky asi zacali bezet maratoon :) takze sit hopt uz bude takhle velkooka .. no holt pro prriste
a jinak spodky uz ze 70% protrhany jeste to necham povylezt a pak to dole oholim at jde vsechno do palic nahore




tady dole je fotka 30 kyticek jen na sog
Sezam
Ty bláho, koukam, že fakt letěj ohromnou rychlostí :D čim je krmíš?? :D pekne, jako by ti úmyslně chtěly zabránit ve výměně sítě :D asi se jim v ní líbí :D
Pioneer001
ty voeee žerou jenom plagron :D ale rano sem tam fouknul dva balony z co2 :D asi 80l :D
slamacek
:girldevil Tak mě tak napadlo, kdyby si tam svítil i zespoda, ale kdo ví jak by to dopadlo :-) To by asi byly palice.:drools:

Odp.- Jsem rád, že si to alespoň rovnou nepohřbil :-) :rasta:
Odp.2 No, to dělo co máš nad tim Ti musí na to bohatě stačit, navíc, já to taky ještě neviděl aby někdo svítil i pod větve:-) Myslim, že to příští kolo a to další už to bude fakt paráda, ne? Co myslíš? :bravo:
Pioneer001
Ale wataky navic .... A nahore je vrsků minimalne 30 :)


ODP: no ono mam jeste dve zarovky ledkovy :D 2x 21w :) tk mozna to tam zespodu dam .. ale spis to dam do trpicaria co ted delam :)
Pioneer001
tak sem to zase prostrih :) holky zase vytahly .... zitra zase zaleju ale rikam si ze snad uz nepoleti moc nahoru ....mno uvidime. jinak tady dole fotecka vetvicek co clovek skubal za rustu :) )litost to vyhodit) tak na out to treba pujde nebo do skleniku :)
Pioneer001
dnesni UP :) davam to sem cato proto aby nekteri potom nemohli rict ze mlzim a klamu fotkama :D :) takze
10x blue cheese uz prerustaji krasne nad siti :) jak je videt na prvni fotce
na druhe fotce je videt jak plni box :)
a treti fotografie je 30x mix a asi 2 magnumy automaty ale ty jsou tak nejak asi spis na jeden spek :D
Pioneer001
jinak tady davam fotku pro srovnani :)
1.vlozeni site /dnesek (10 dni po prepnuti )
Pioneer001
Tak holky rostou fakt bleskove zachvili dam fotku az zvednu prdel
Pioneer001
tak tady sou fotecky :)
Pioneer001
tady dnesni UP uz zacinaji oba box nakvejtat :)
Pioneer001
dalsich par...
Pioneer001
no mozna to sem nepatri ale par lidi tu to moje vlakenko sleduje....takze napisu že to zacalo vsechno jednou 21w ledkou pod kterou sem hnal automat :D no a ted uz sem asi trochu blazen .) dneska sem postavil home made box ....
zaprvy protoze prvni homemade asi da max 4 kola a umre :D
a zadruhy protoze sem se nudil a prasi se na AMAZON :) takze davam fotecku stanu :)
(nemel sem po ruce skoro nic ... vse sehnano za hodinu a za 3 hodky postaveno :)


NEVIM JAK TU FOTKU OTOCIT
Kreator1993
Ty seš dobrej střelec :) kolik už těch boxů máš? Jinak bombovej homemade box ;) káčko letí
Pioneer001
sou celkem 3 1 kupovanej a dva homemade :) diky :) za kacko :)
Pioneer001
dnesek
Pioneer001
takovej up toho stanu novyho je tam cosi od kamose (puijceno ) strasne se mu to tahlo tak sem se nabydl :) a to vzadu sou jen odstrizky ( neni to asadka stanu)
+ tam klici papriky
Pioneer001
dnesek :) trochu sem zved svetlo :) a te at se holky ukazou co v nich je
Pioneer001
to je led takove tabu ze nikdo nenapise ani pismenko? :D
crazyben
Roste to krasne, tak neni co psat :D

akorat moc nechapu na co tam je ta sit... scrog si predstavuju trochu jinak a jako podpora pro topy asi taky takhle dole moc vyznam mit nebude.

Tady odkaz pro inspiraci LBH's Famous ScrOG Tutorial (sou tam odkazy na originalni tutorial z rollitup, ale dal sem to tam takhle pac je tam toho vic zajimavyho).
Pioneer001
planu bylo ji zvedat :D ale nejak se to do toho zamotalo a nebyl cas :D plan byl max 15 cm nad
sit
Pioneer001
Crazyben :) diky za link moc pomohl :) v hline by tohle jelo dlouho ale ted v
aeru to asi pojedu takto :)
spachal
Neni nic ztraceno, slecny z toho opatrne vyplest a zvednout na potrebnou vysku.
Kifo
blue cheese,tak to je ina fajnotka indicova...drzim palce,zacinam sledovat
Pioneer001
??????? na dvou kytkach z 30 ti
Pioneer001
tak holky strasne leti musel sem zase zvedat panel :) uz maji 70cm +-
moncakill
Jak mas ty listky - kamosovi se to udelalo taky pod ledkama - chvilku sme zkoumali co to je a po zadnym vysledku sme se dopracovali jen k teorii presviceno - listy postupne svetlaly jakmile dal panel o 5 cm vys tak najednou v klidku - ty listy na poskozenych mistech byly takovy papirove tenky a na jedne co to mel horsi se po promnuti v prstech zacalo hodne poskozene misto drolit

Jinak peknej pestik at se dari vypada to hezky smele k svetu - a s tema prispevkama se nediv :-) ja se taky divila a pripadlo mi ze si to tema delam jen tak pro sebe :-D lidi proste jen vetsinou koukaj na fotky a komentare nic moc :-)
Pioneer001
dekuji moncí :) ale svetelkem to asi taky nebude rekl bych ze je to nejaka choroba ne ze strany hnojiv nebo tak neco. ty listy zachvili pojsou uplne ale ceho sem si vsiml je to ze tahle teckovatost se projevuje i na klonech z tehle rostliny
takze pricina asik jinde :) panel mam 45 cm nad.. :)
moncakill
Tak to mas asi fakt pricinu jinde :-) no znas to kdo hleda najde :-) hlavne at tam nemas svilusky nebo nejakou havet, jeste me tak napada zkrystalizovane hnojivo bud v substratu nebo nadobe :-) - pak to kytky nerovnomerne prijimaj a muze se pak projevovat treba i prehnojeni a nedostatek zároveň ale to se tezko urcuje - nebo pokud i hnojivy postrikujes ci postrikujes rozpalene kyti za svetla tak to muze byt i tim (hlavne pokud tam je nejake hnojivo) - zpusobuje to pak tecky ta odparujici se voda z listu - i kdyz to sem videla jen jednou...
Pioneer001
nepostrikuju vubec hnojkama :) a klon v hydru vykazuje stejnou chorobu :D necham ji dojet holt vrtat se v tom nebudu dodal sem ji vapnik tak uvidime :) svilusky sem mel a nebojim se jich uz vim jak na ne na potvory fakt nedavaji koncentraci 2500-3500 ppm :) co2 po dobu tri dnu D:
moncakill
Njn vzdycky to muze byt i genetikou clovek nikdy nevi :-) a pekne s tema sviluskama :-D vzdyt ty je prakticky udusis :-) - asi nejlepsi navod jak je 100% zabit bez chemky :-) - budu si pamatovat :-D

Jinak preju tedy peknej pest K+ leti mas to fakt hezky :-) obcas sem zase zavitam a zkouknu :-)
Pioneer001
tak davam dnesni fotecky :)
Hemp-raider
Ahoj, mas to pekne. Co sa tyka tvojho problemu na listoch mam uplne to iste. Najskor to bude pliesen aj ked vlhkost mam do 50% skor 40%. Klony z tej istej raslinky na okne robia to iste. Hnojim do ec 1.0 a vytok z hliny som mal 0,4ec taze pohoda. Budem sledovat ako dopadnes ja som uz chemicky postrek vylucil radsej mensi vynos ako to postrekovat dostali prirodny postrek proti pliesni aspon nieco pripajam foto.
Sezam
Máš to opravdu nádherné :) jenom už to nevypadá zrovna micro :D držím palce aby to plíseň nebyla, já bych proti plísni nevyhrál, kdyby se neobjevila až koncem květu, kdy stačilo počkat a ufikávat plesnivý lístky :)
Pioneer001
micro jen diky wattazi :D
Pioneer001
upíček
Pioneer001
26 DNÍ 12/12

tak dnesni fotka kdyz usinali :)
Pioneer001
citace:
Původní příspěvek od moncakill
Tak to mas asi fakt pricinu jinde :-) no znas to kdo hleda najde :-) hlavne at tam nemas svilusky nebo nejakou havet, jeste me tak napada zkrystalizovane hnojivo bud v substratu nebo nadobe :-) - pak to kytky nerovnomerne prijimaj a muze se pak projevovat treba i prehnojeni a nedostatek zároveň ale to se tezko urcuje - nebo pokud i hnojivy postrikujes ci postrikujes rozpalene kyti za svetla tak to muze byt i tim (hlavne pokud tam je nejake hnojivo) - zpusobuje to pak tecky ta odparujici se voda z listu - i kdyz to sem videla jen jednou...


tak to bude opravdu pricina asi v podavani hnojek respektive vstrebavani :) protoze klon kterej si sebou nesl tyhle tecky uz je nema byl vylecen .... takze hledejme pricinu zas a znova ....
moncakill
Aaa tak to je hledani na dlouho :-) tak zo at se ti zo pekne srovna :-)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma