Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Indoor Pěstování

Stránky: 1 [2] 
Pomoc pri stavbe boxu - Klikni zde pro originální téma
downgrow
jeste otazecka
svitim usporkama a potreboval bych vedet jak vysoko je mam mit nad tema sazenickama. diky za rady:-)
balonidlo
Usporky cca 15cm :) A můžeš klidně níž, pokud je osvítíš všechny klidně 10cm... úsporky jim nic neudělaj, jednu chvilku mi kytky lezli až 1 cm od úsporek a byli v klidu... Jinak s tou zvlhčovačkou no... Kolik máš přes noc naměřenou max hodnotu vlhkosti? když mají kytky noc... Pokud ti to teda ta stanice zobrazuje...?
downgrow
ted pres "noc" mam kolem 21º a vlhost 50-70%. jinak tou teplotou a vlhosti je rust znat jak prase.jeste dnes hodim foto.kdy muzu hodit sazenicky do velkych kvetinacu s allmixem?
custom3r
Zdar :) .. potreboval bych trochu help .. indoor jsem jeste nikdy nepestoval, ale co se tyce outdooru mel jsem vzdy hezke kytecky tak bych ocenil par rad ohledne skrine ..

Mam 2 vestavene skrine velikosti:

1. 150v/70s/50h
2. 120v/70s/50h

Mohl by mi nejaky zkuseny grower popsat co vsechno koupit(jake zarivky/kolik W) a pod abych z tech skrini udelal peknou pestirnu .. penize nehraji velkou roli takze i linky na zarizeni ocenim :) Skrine jsou zatim ciste cili bila zed a strop + predek co se otevira je drevo ..

Dale by me zajimal fakt kolik kytek dam cca do jedne z nich .. Pocitam ze tak 3 by mohli byt ok ale jak rikam nemam nejaky extra prehled :)

Rad bych sel do tehle besu:

Mazar (1 skrin)
http://www.growshop-ostrava.com/Upl...ddca31Mazar.jpg

Blueberry (2 skrin)
http://www.growshop-ostrava.com/Upl...cablueberry.jpg

Dik za vsechny rady .. !!!
downgrow
ahoj.zaloz si nove tema na foru:) tim vice lidi bude reagovat na tvoje otazky.jinak ja mam skoro stejne rozmery jako ty,tak si precti me tema od zacatku;)
downgrow
tak slibovane foto.jak se daji dat aspon dve fota zaroven?
downgrow
prvni foto 3x shaman a jednou special queen #1
druhe foto 2x jack herrer a 2x fruit spirit
custom3r
diky za radu a info chlape ! :)
downgrow
lidi zjistuji ze mam problem s rozdily mezi dnem a noci s teplotou a vlhkosti. ve dne mam kolem 25º a vlhkost jen 40%.asi mi to svetlo bere vlhkost nebo nevim a v noci mam mezi 16-20º a vlhkost mi vyleze i na 70-85%.podle toho jak mi jede odtah.odtah mam nastaveny pres den kazdou hodinu a pul na ctvrt hodiny a pres noc mam nastaveny kazdou hodinu a pul po pul hodine.to skrz primotop ktery sepina zaroven odtahem. asi to neni dobre,ze?
downgrow
aktualni fota
downgrow
shaman
downgrow
fruit spirit
downgrow
special queen 1
downgrow
jack herer


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma