Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Indoor Pěstování

Stránky: 1 [2] 
Stavte se mnou můj black box! - Klikni zde pro originální téma
rodnaxor
Ahoj všem. Po rozmýšlení co dál jsem preventivně odstranil spodní stonky s malýma jalovýma palicema, abych přenechal více živin do vrchních centrál :-)
balonidlo
Vypadá to hezky! :) letí ti K+ a jen tak dál :))
rodnaxor
Ahoj Všem.

Asi nastal čas vyzkoušet úkaz přírody a pomalu si začít užívat sklizené plody přírody. Nepřijde mi jako důležité zde uvádět kvantitu, ale spíše kvalitu. Výsledek se mi jeví jako podařený a jakožto první pokus si myslím, že splnil mé očekávání na chvalitebnou. A protože je ideální v tom nejlepším alespoň "ustat", do doby než nastane další správný čas, uzavírám tímto tento příspěvek. Zbývá již jen poděkovat všem growerům zde na fóru za projevenou pomoc a ochotu se podělit o své zkušenosti při této netradiční činnosti. Také děkuji tomuto fóru za nekonečnou studnu informací.

PEACE :punk:

Zdar, jenom takovej blbej dotaz ale přeci :)
Nedá se vymontovat vnitřní reflektor t tý CT ? Hledám ct bez reflektoru a na netu jsou jen 594x150 mm a to je hodně moc ....
rodnaxor
Ahoj.

Jo jde to sundat. Normálně povolíš dvě kovové očka a celé to vysuneš. Takže by to šlo použít i vertikálně. Nicméně na 100pro ti to řeknu, až to seknu.
rodnaxor
Pokusil jsem se o pokus fotografie v režimu makro.

rodnaxor
A ještě jedno makro.


Napadá mě, jestli bych to už neměl sklidit?
Hopík44
Neřiď se barvou pestíků ale trichomů, ještě bych to nechal.
rodnaxor
Ahoj všem.

Tak jsem si dnes v tom ošklivém počasí našel čas se trochu poohlédnout zpět k mému prvnímu kolu, které už je více jak týden zkonzumované.

První kolo proběhlo ok. Žádný škůdci, vše víceméně v optimálním stavu. Blackbox se v této konfiguraci osvědčil. Sušiny nebylo nějak mnoho, ale kolem padesáti toho bylo. Udělal jsem hromadu mléka, másla a samozřejmě, že nejhezčí produkt se vykouřil, tak jak se sluší a patří.

Model to byl velice sedativní a téměř bez psychologického účinku. Já bych to nazval jako sportovní doping. Vychází mi z toho tedy převážně Indika. První sklizené plody byly hodně do euforie s postupným slábnutím do hlubokého stavu relaxace a psychického odpočinku. V pozdější fázi nastal většinou spánek, který byl hluboký a bez rušivých elementů jakéhokoliv podnětu. V pozdější konzumaci plodu se sedativní (gaučový) účinek ještě více prohluboval a sílil. A poslední kousky plodu z mrazáku se dostaly na level nejlepšího kouření, které jsem kdy měl.

Chuť v jídle byla samozřejmě dobrá, protože jsem dodržel a použil složitější postupy na jeho zpracování. A co se týče samotné chuti kouře, tak ten se v průběhu mírně měnil a připadala mi normální, dobrá, bez ruchů. Nijak moc nevybočovala od jiných čistých plodů.

Co se týče zážitku, tak tomu se asi nevyrovná nic, co jsem do této doby zažil. Jsem určitě zastáncem legalizace Marihuany pro léčebné účely.

Rodna


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma