Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
600w Drip potřetí: 12x White Widow + Další Roundy - Klikni zde pro originální téma
Positivevibes
:whisperer
Positivevibes
20.den - 12/12 600W HPS
Na konci 20. dne sebrány spoďárky, probrány největší stínící plachty, natažena opěrná síť do které jsem nejvyšší haluze nějak rozumně přiohnul aby bylo vše dostatečně prosvíceno

Vše se zdá že jede jak má, kočky papají, nezlobí, smrdí....

Jenomže co čert nechtěl...na uplně nejspodnějších listech nalezeny ty sviňuchy sviluchy !!! :grrr:
Napadené listy samozdřejmě okamžitě vybrány a vyhostěny, po zhasnutí výbojky neprodleně postřik BIO SHOCK od Bio-G-Power 2Oml/L:baseball: doufám že se svině nerozlezou, zajímalo by mě kde se tam zase objevily když sem po předešlém kole udělal celkovou desinfekci boxu jak peroxidem tak savem, vysáto, vytřeno, uklizeno, vše umyto... :( :rolleyes:
naštěstí se ty ku*vy usadili jen na pár listech vespod, které nejspíš nedostali dostatečnou ochranu Neem Oilem:vampire: a zalíbilo se jim tam tak moc, že byl nejvíce napadenej list uplně pokrytej pavučinkou a vajíčky .....

1x ručně a 1x v pračce vyprán filc na pacháč, přidáno 1x15 minut na zálivce ( zalévá se jen přes "den" později přidám ještě 1x15 minut na noc:rejp:



No bude to ještě boj :starwars: válka započala, bude prolita sviluščí krev
LEMONhaze
Ty jo kamarade pres ten vikend se to nemozne vytahlo :) a s tema sveluskama good luck :) at to frčí :)
Positivevibes
citace:
Původní příspěvek od LEMONhaze
Ty jo kamarade pres ten vikend se to nemozne vytahlo :) a s tema sveluskama good luck :) at to frčí :)

Dík, snad už se nebudou šířit a vyhubím je :grrr:

INFO O ZBRANÍCH

Bio-G-Power BIO SHOCK

Ryze přírodní prostředek a přirozený nepřítel škůdců.
Prostředek Bio Shock ničí škodlivý hmyz přirozeně ale velice účinně.
Ničí roztoče, mšice, třásněnky, mušky i jejich vajíčka a larvy. Zároveň obsahuje rostlinnou výživu.


Plagron NEEM OIL

Výkonný organický pesticid Neem-oil je vyráběn z xtraktu stromu Neem ze Sri Lanky.
Bojuje proti hmyzu, rotočům a hlístům v půde i v rostlině.Ničí spolehlivě škůdce,
a zabraňuje jejich dalšímu rozmnožování.Stimuluje zářivě zelené listy, udržuje na nich
ochranný film a zabraňuje jejich dehydrataci. Posiluje přirozenou odolnost.





21. den 12/12 600W HPS

Ph 5,8 sníženo na 5,4 Ec 1,15
Teplota zálivky nepřekročí 24°C
Klipsňák který fučel přes výbojku do odtahu přemístěn pod kytky pro lepší stoupavý proud vzduchu, větší pokojový otočný ventilátor posunut do prostřed aby ofoukl celý prostor, nastaven na otáčení a 1. stupeň ze dvou, vyprán a nasazen pacháč tím pádem eliminován zápach :banned:
Některé vrchní listi se podezřele zvedají a natahují za sluncem, proč ? :faq:

Teploty max 28,8 °C, min 19,6°C kdyz sem zapoměl zavřít okno :death: nechci klesat pod 20-21°C
Positivevibes
23.den 12/12 600W HPS
Ph 5,5 EC 1,17
přidáno 3O l čisté vody, 1/2 CO2 Tablety, 10ml A, 60ml B a 2Oml M
Ph 5,6 EC 1,33, pak jsem si povšimnul nějakého nedostatku a přidal jsem ještě 2O ml M složky, ve výsledku 10, 60 a 40 ml A, B, M

Hodnoty:
Ph 5,6 Ec 1,44

Postřik Neem Oil 3ml/l nejspíš poslední


Edit
Po 23. dnu a čtyřech zálivkách holky sežraly O,12 ec což je myslím dobrý výkon :):chef: takže nyní máme 5,7 a 1,34
Konůpek
Ahoj chtěl bych se tě zeptat jak si spokojen s hnojivama JIDB?Osobně jsem nevyzkoušel všechny značky,ale pouze Plagron,AH,Bio-Bizz..no a teď JIDB už 4 kolo a jsem moc spokojený.A asi u nich už zůstanu...Jinak hezky Ti to jede K+ letí :)
Positivevibes
citace:
Původní příspěvek od Konůpek
Ahoj chtěl bych se tě zeptat jak si spokojen s hnojivama JIDB?Osobně jsem nevyzkoušel všechny značky,ale pouze Plagron,AH,Bio-Bizz..no a teď JIDB už 4 kolo a jsem moc spokojený.A asi u nich už zůstanu...Jinak hezky Ti to jede K+ letí :)


Díky, zatím sem spokojenej s tím jak drží ph a že kytkám docela chutnaj, za 2 dny pokles EC o 0,15 myslím mluví za vše, až odjedu jedno dve kola tak si budu moct udelat lepsi obrázek ale zatím nemám co bych vytknul :)
Positivevibes
27.den 12/12 600W HPS
výměna zálivky za novou, cca 7O L, 40 ml A, 120 ml B, 80 ml M,
Hodnoty
Ph 5,2 Ec 1,75 kvůli vykazovaným nedostatkům na pár listech, 1,44 jim asi nestačilo, tak jim přisolíme když chcou papat :grrr:
Krásně se nám to osypáva...:bravo:
Positivevibes
:cox:
cca hoďku puštěna voda, pak 15 min při rožnutí, a náhle o 0,15 ec méně
:leaf:
Ty hnojky od AHček holkam tolik nelezly jako ty Jungly :jumper:
LEMONhaze
tak damy a panove tomuhle se rika pudr :D krasa na to pohledet uz v 27 dni :)
Positivevibes
32.den 12/12 600W HPS
+ 3O l vody
1Oml A, 40ml M, 8Oml B

Ec 1,72 Ph 5,7

nedostatek něčeho se stále projevuje, přidávám více M složky...:jerk:
jinak se zatím nic moc neděje, osypává se to hezky...
Positivevibes
:shots:
Positivevibes
36.den 12/12 660W HPS
Hodnoty
Teplota min./max. : 20°C / 29°C
v "noci" se snažim přitápět aby teplota neklesala na 20°C ale min 22°C, zatím se daří ale jednu nebo dvě noci jim byla zima, 19°C ... :jerk:
Ph 5,7 na vstupu i na výtoku, to samé EC 1.88 ( včera přizvednuto na 1.92 )
taktéž včera první postřik Metrop Callgreen EC 1.51 a lehce probrány listy pro lepší prosvícení
přidána poslední CO2 tableta
nasazen nový pachový filtr Can Lite 450m3:bath:

:whisperer
můj plán je asi hnojit max ec 2.1 - 2.2 do 45-50. dne, pak dát na 5-10 dní rippen, pak propláchnout čistou vodou.... nebo rippen zbytečnost ?:rejp:
Positivevibes
:hug:
nový pacháč pomohl jak se smradem, tak s teplotou, umožňuje větší průtok vzduchu takže máme max 27.8°C :banana:

Na další kolo bude konečně nová dvoumetrová bedna... jen nevím jestli HOMEBOX nebo DS .... homebox sice pěkný, dobrá konstrukce, stropnice navíc na pohodlné zavěšení všeho potřebného což mi u DS chybí, neprosvítá ale DS má pohodlnější otevírání ... :jerk:
poraďte
Taktéž zvažuju výměnu stínidla za Topspin ( místní nápad, zajímavý výrobek) nebo Adjust A-Wing ( lety prověřená kvalita, prý nejlepší na trhu)
:einstein:
Jsem v rozpacích každou radu, připomínku, návrh či postřeh uvítám :faq:
fanan
zase to vypadá moc hezky.k těm stínidlům - top spin jsem nezkoušel ale z vlastní zkušenosti střední a-wing ti na 660w v pohodě osvětlí DR 150.
Positivevibes
citace:
Původní příspěvek od fanan
zase to vypadá moc hezky.k těm stínidlům - top spin jsem nezkoušel ale z vlastní zkušenosti střední a-wing ti na 660w v pohodě osvětlí DR 150.

Díky, no vážně nevím, pořád zvažuju a přemýšlím, k topspinu mě táhne už jen to, že (prý) dokáže snížit teplotu o 2-3°C což není zanedbatelné.... známej se na něj chystá taky, tak nejspíš počkám, okoukám a pak se rozhodne :teef:

Díky všem za K+ a komentáře :hug:
Zdar,mám Top Spin i DS a maximální spokojenost,hlavně TopSpin to je fakt úplně někde jinde,nemůžu tvrdit že je lepší než to nebo tam to,ale za mě to nejlepší věc co mám ve stanu..
Positivevibes
citace:
Původní příspěvek od ALCAPONE
Zdar,mám Top Spin i DS a maximální spokojenost,hlavně TopSpin to je fakt úplně někde jinde,nemůžu tvrdit že je lepší než to nebo tam to,ale za mě to nejlepší věc co mám ve stanu..

A jakej ten spin máš na jakej prostor ? točíš/netočíš, jakou watáž a jaká vzdálenost od výbojky popř jaká teplota ?
TS mám XL ve stanu DS120(120x120x180)-kvůli malé výšce nemůžu točit..Příští rok chci koupit větší stan pze TS má osvítit prostor až 200x200.. vzdálenost od vrchů cca25-30cm.. teplota přes den max.27stupňů a watáž mám na růst400W a květ600W..
Positivevibes
43.den 12/12 660W HPS
Z toho 16 dní 400W MH, 19 dní 600W HPS a zbytek 660W HPS :freddy:

Dnes výměna zálivky, vyčištěny čerpadla a kalfas, zkalibrován PH metr, nality nové hnojky, už jen B a M :afro:
Konečně sem sehnal hadici a už nemusím tahat kýble s vodou při výměně zálivky v kalfasu :hug: zapne se čerpadlo a šup s tím pryč, stejně tak při napouštění... ušetří spoustu práce , mám radost :vampire:
:rip:

Hodnoty

Teplota min./max. : 20°C / 29°C
Stará zálivka: Ph 5,7 Ec 2.15
Nová zálivka: Ph 5.6 ec 1.8 ( 100ml M, 150ml B) cca 80L
:afro:
xpapousek
citace:
Původní příspěvek od ALCAPONE
TS mám XL ve stanu DS120(120x120x180)-kvůli malé výšce nemůžu točit..Příští rok chci koupit větší stan pze TS má osvítit prostor až 200x200.. vzdálenost od vrchů cca25-30cm.. teplota přes den max.27stupňů a watáž mám na růst400W a květ600W..


Ahoj, jen k tomu prostoru 200x200, na to možná tak 1000W MH na růst. Na květ k 660 W na Topspinu mi přijde ideální cokoliv mezi 120x120 až 150x150.

Positivevibes: krásné kytky, K+ :)
Positivevibes
citace:
Původní příspěvek od xpapousek


Ahoj, jen k tomu prostoru 200x200, na to možná tak 1000W MH na růst. Na květ k 660 W na Topspinu mi přijde ideální cokoliv mezi 120x120 až 150x150.

Positivevibes: krásné kytky, K+ :)

Zdarec papouch, díky :winner: v nejbližší době plánuju tu tvoji hračku, tak snad mě potěší jako ostatní :cox:
Jinak díky všem za Káčka a za sledování :hug:


Co se týče Kushe, překvapila mě jeho tvrdost, doporučuje 11 z 10 kamenožroutů :winner: vůně je taky neobvyklá, hodně pronikavá, stavba květu ideální, větší kalichy, rozhodně to není zavrženíhodný model :busted:

S kytkama, pravda, sem si mohl více vyhrát a lépe natvarovat, ale když se to hned přepne vyletí to raz dva takže je to těžší uhlídat, ale i tak krásné spodky které jsou tvrdostí a stavbou a +/- stejné úrovni
:afro:

:beer:
Positivevibes
Zdarec, tak nakonec se z toho vyklubalo něco kolem 415 granátů, nejpřesneji se trefil _SOT_, tímto gratuluji, posílám K+ samozdřejmě.....
Výsledný matroš je tvrdý, osypaný, krásně voní, u mě spokojenost :goldcup:
foto dodám
Praseone
Ale i tak slušný, tak už sem sypej ty fotky :winner: Jinak nevyzkoušíš na to sušení silikagel? Ale aby ti zase lidi nepsali, že to máš suchý za 4 dni :D Jinak v tom gelu by to opravdu mělo bejt pár dnů a zanecháš 100% vůňě a rozkoše :DD Akorat jen to stojí trochu peněz no :-)
Positivevibes
citace:
Původní příspěvek od Praseone
Ale i tak slušný, tak už sem sypej ty fotky :winner: Jinak nevyzkoušíš na to sušení silikagel? Ale aby ti zase lidi nepsali, že to máš suchý za 4 dni :D Jinak v tom gelu by to opravdu mělo bejt pár dnů a zanecháš 100% vůňě a rozkoše :DD Akorat jen to stojí trochu peněz no :-)

nemám páru co to je a na to co mi pišou lidi seru :wink: :D :D nejsem pyča abych kouřil mokrý weed, tohle zatim schlo nejdyl, bylo to hodně hutný a prolezlý pryskyřicí.... dej nejakej odkaz na ten gel ale máčet travku v naky sračce aby uschla mi přijde barbarský :teef:
btw ten výnos se odrazil jak na tom že to bylo hned přeplý tak na tom že to bylo v 180 bedně.... to už nemám a na další kolco čeká Homebox white :hug:
Praseone
Tady to máš švábe ;-) http://grower.cz/pestovani/marihuana/tema/t-25472.html A ten homebox white jaký rozměry? 100x100x200 ? :)
Positivevibes
citace:
Původní příspěvek od Praseone
Tady to máš švábe ;-) http://grower.cz/pestovani/marihuana/tema/t-25472.html A ten homebox white jaký rozměry? 100x100x200 ? :)

neee 120ku :) stovka je na 6oow malá, a ten gel, no zajímavé to je ale jak řikám, pro mě to je barbarství, raději nechám dýl viset vzhůru nohama a nebudu pak muset obirat olepenej gel nějakej :)

"Výhodu silikagelu vidim v tom, že sušení probíhá za nízkejch teplot bez přístupu vzduchu, takže k oxidaci THC dochází daleko méně než při běžnym sušení suchym vzduchem, takže matroš by měl bejt voňavější a neměl by ztrácet ani barvu" ===>>
Neztratí barvu, tudíž ani chlorofyl ( zelene barvivo) které dělá štiplavou chut a ktereho se chceme při sušení zbavit především... zkus to a dej vědět hehe

:girl: :girl:
HelpYeHard
Krasavice jsou černý jak boty, to je krása.
Jenom mě trochu mrzí ten flush.
Pokud to máš v rohožích, není vůbec těžký udělat opravdu pořádnej flushing, kdy je to do týdne všechno bez chlorofilu, myslím, že je to velká škoda, jinak by to bylo AAA quality. Takto je to pouze AA:-)
Positivevibes
citace:
Původní příspěvek od HelpYeHard
Krasavice jsou černý jak boty, to je krása.
Jenom mě trochu mrzí ten flush.
Pokud to máš v rohožích, není vůbec těžký udělat opravdu pořádnej flushing, kdy je to do týdne všechno bez chlorofilu, myslím, že je to velká škoda, jinak by to bylo AAA quality. Takto je to pouze AA:-)

:teef: Asi nevíš co žvaníš, přemyšlim, jestli se k tomu mám vubec vyjadřovat, když nemáš ani páru co je chlorofyl a že se píše s Y :rolleyes: raději to nechám tak, a téma se může uzavřít :flower:
Positivevibes
:drools:
Positivevibes
Zdarec :girl: přihodim něco ze zahrádky, setup stejný jako minule, viz. předešlý thread
16x Mazar v RW, hnojivo JIDB
na fotce 34. den z toho třeba 10 dní na 66Ow, předtím cca 10 dní 4OO, růst nevím jak dlouho třeba týden na 25Ow
Zadní mazáci se docela vytáhli, uvidíme co s tím dále ale už nerostou tak snad v pohodě
ph 5,6 ec 1,9 teplota max 29 min 18 rh 45-58%
Jak ty potvory rychle vyrostli, tak chtěli asi více růsťáku, tak troška nažloutly, proto přikrmeno :freddy:
kvalita fotek je na tři <-> tak ji prosím omluvte :vampire:
Positivevibes
:38. DEN 12/12 - jedeme 660W HPS ph 5,9 ec 1,82 - brzy přikrmíme na něco jako 2,1 ec
druhá fotka nějaká mutace ? :faq: kytka v rožku co se nejvíce vytáhla, má největší palici ale nějak se mi nezdá :baseball:

Zezačátku mazák vypadal k světu, pěkně se větvil, ale pak se behem tydne strašně vytáhl i když byl pod MH a ted se mi zdá nějaký zpomalený:hanged: přestává se mi pozdávat:whip: :whip: osypává se pěkně, jako ostatně skoro vše na JIDB :vampire:
Nu což, uvidímě co z toho bude, pokud máte nějaký připomínky, dotazy, nápady, tak po zaznění tónu, zanechte vzkaz :bandit: :teef:
Positivevibes
40. DEN 12/12 - 660W HPS
doplněna zálivka, ph 5,7 ec 2,15 postřik metrop callgreen ec 1,5 + přidáno 5ml callgreenu do zálivky
:vampire: :popcorn:
kaktus
Bude dobrej. Hlavně to neukonči moc brzo. Tohle pheno je na cca 55 dní, někdo tomu dává i 60.
Positivevibes
citace:
Původní příspěvek od kaktus
Bude dobrej. Hlavně to neukonči moc brzo. Tohle pheno je na cca 55 dní, někdo tomu dává i 60.

přesně to mám v plánu ;) 55-60 za poslednich 5 dni fakt ukázal kluk co v něm je :cox: doufam že ještě něco vytvoří, zatim ani nehnedne ale uz mu pomalu snižuju ec, začal žrát víc vody než hnojek:punk:
Positivevibes
:cox:
Positivevibes
:hug:
Positivevibes
47. DEN 12/12 - 660W HPS
Mazur už nechce papat, tak sem mu dnes vypláchl rohože cca 90ti litry čisté vody s enzymkem a dál pojede jen na vodě s enzymem... po postřiku callgreenem vzdycky vypáli strašně nových maličkých kalichů s chloupky:banana: :bounce:
Praseone
Poslední fotka láčová kámo :D Ten fakáč na vrchu :D Jinak jak vídíš letos legalizaci ?
Positivevibes
:cox:
Positivevibes
pořádný fotky konečně :hug:
Positivevibes
Zdarovia soudruzi, tak mamee pokáceno :) :winner: ty dve zadní rohové kytky nakonec byl caramel caraamel konkretne v levo indika a v prav sativa pheno, stavba z větších kalichů než mazar,, sladká vůně, ale indika pheno nemožně listnatý, boha jeho myslel zem že zemřu s nůžkama v ruce :teef: ale jo, dobrý, dokonce výnosnější než mazar ale i ten předvedl nakonec pekné pálky tvořené menšími kalichy ale za to osypanéé jako čert :vampire: fotky dodám :) těšte se
Positivevibes
Zdarec, dodatečně foto, výsledek okolo 4OOg, mazar supr, docela jemný, žádný extra smrad, karamel tvrdý šutráky, větší kalichy, sladká vůně i chuť, daleko silnější zkuř :drools: :rasta:

:babovka:
1. cream caramel sativa pheno
2. cream caramel indika pheno
3. mazar
4. cream
:popcorn: :cox:

TOPSPIN 66OW COMING
Positivevibes
Touzi vubec nekdo po tom,sledovat topspin v akci? :confused:
TommyGun
Jasný, veřím, že s ním budeš spokojený.. budeš s ním točit? Do jakého to máš prostoru? A ješté jaký jsi koupil L,XL?
Positivevibes
Mam xl velkej v klasickym homeboxu 120x120 a točí se :winner:
koogi1
No tak sem sním:)
TopSpina jsme tu už viděli ale myslím že ještě ne
nad rw rohožemi tudíž není co řešit a čekám na další
koleso.
xpapousek
No tak jasné že ho chci vidět :), per to do nás. Jinak nad RW rohožema je k vidění zde:
http://grower.cz/forum/showthread.p...250#post1082250
ale bohužel to není celý tread.
Už to koření?
GL&HF
Positivevibes
Uz to je na.rohozich:) po peti.dnech radne prokorenene velke kostky a to bez rizotoniku :wink: co nejdrive bude foto :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma