Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Síň Slávy

Stránky: 1 [2] 
Důchodce a kytičky III. - Klikni zde pro originální téma
mimacka
15. dubna 2015
mimacka
19. dubna 2015
mimacka
27. dubna 2015
mimacka
2.května 2015
mimacka
17.května 2015
mimacka
7.června 2015
mimacka
7.června 2015
mimacka
17.7.2015
mimacka
1.8.2015
Mard
Moc hezký, kytičkám zjevně nic nechybí! Ale proč se nepokračuje v "Důchodce a kytičky IV" a došlo k návratu do 3. dílu?
mimacka
citace:
Původní příspěvek od Mard
Moc hezký, kytičkám zjevně nic nechybí! Ale proč se nepokračuje v "Důchodce a kytičky IV" a došlo k návratu do 3. dílu?


IV byla zaměřena na dopěstování pod sodíkem IN a "trojka" byla poslední balkonový OUT a jelikož jsem nechtěl začínat s Jackem v letošním balkonu s novým vláknem, tak myslím že ty 3 - 4 stránky to letos tady snesou a V. pokračování si nechám na něco zajímavého.
Tady to bych dal jenom jako zajimavou informaci o tomto modelu, jak se to dá udělat v balkonových podmínkách a jestli tento model v naší geografické poloze dokáže volně dozrát.
mimacka
2.8.2015
mimacka
7.8.2015
mimacka
19.8.2015 - malé shrnutí

1/ 14. dubna 2015 položení semen k naklíčení ( 24 hodin )

2/ 15. dubna 2015 vyklíčené semínka uložena do substrátu

3/ 17. května 2015 konečné přesazení do pěstebních truhlíků

4/ 19. srpen 2015 měřená max výška k dnešnímu dni je 150 cm , kdo sadil letošní sezónu do kukuřice nebo jiné zašité out políčko tak měl určitě problém ze zavlažováním. V těch teplotách a suchu kytky spotřebovali každý den 1,5 litru vody do každého truhlíku ráno aj večer ! Venkovní teplota od včerejška se pohybuje v noci kolem 13 stupňů a přes den 18 stupňů ,vlhkost vzduchu 86%. Po těchto deštivých dnech se určitě ještě oteplí, ale už by to nemělo překročit 30 stupňů a už budu jenom sledovat průběh dozrávání. Kytky zatím nemají žádný náznak přepnutí na kvetení. Letos jsem vsadil na jediný model - Jack Herer - tak uvidím jestli stihne na balkoně dozrát, protože do skříně se už teď kytky nevejdou a určitě ještě něco povyrostou.

:einstein:
mimacka
13.9.2015

- při předešlém shrnutí jsem zapoměl že 7.června 2015 jsem vršky zaštípnul , aby se kytky tolik nevytáhli , ale i tak že jsou zasazené do klasického květinového truhlíku , tak se vytáhli na 155 cm
- kolem 1.září 2015 se začali objevovat paličky , počasí se výrazně ochladilo na průměrných 19 stupňů a tak zůstává jenom čekat na podzimní oteplení , aby Jack dozrál
- kytky teď dostanou jednu dávku Kristalonu do zálivky na podporu květu a víc nic až do kosy , aby byla jistota , že do naložení do alkoholu se hnojky spotřebujou a paličky na kapky budou čisté
mimacka
13.9.2015
mimacka
25.9.2015
- několik nových fotek jak Jack H. postupuje v dozrávání, letošní teplé léto určitě pomohlo ke zdravému růstu , ale v těchto dnech teploty v noci klesají pouze na +5 st. ,přes den je to do +18 st. a vlhkost se drží od 50% do 70%

:einstein:
mimacka
25.9.2015

:shots:
mimacka
1.10.2015 Teploty v noci klesli na -3 st. , přes den je to +14 st.

:einstein:
mimacka
3.10.2015 - Aby holky náhodou nenamrzli, tak jsem se rozhodnul k dočasnému přemístnění. Do skříně už se nijak nevejdou a tak jsem vytvořil v uprostřed pokoje botanickou zahradu. Počkám 2-3 dny až se posune fáze měsíce a teploty se na chvíli ještě ustálí nad bodem mrazu a vrátím holky zpátky na blkon kde mají předce jenom trochu víc světla ale určitě se to vyplatí.

:einstein:
mimacka
- poslední balkonové focení ...

:einstein:
mimacka
- holky se rozloučily s balkonovým výhledem a pro jistotu, aby přes ně neprojel mráz (ráno to padá na -8 st.), tak dostali útulek v pokojíku. Spodek zabírají kytky a nad nima spokojeně v noci spím.

:einstein:
mimacka
Kdo z nových growerů nesledoval moje prvopočátky pěstování a sbírání zkušeností od starších členů tohoto fóra (nebo komu se nechce listovat v minulých pěstech), tak připomenu, že si pěstuju tuto léčivou rostlinu pro své zdraví jako alternativní léčivé prostředky. Nějak tak asi 35 let jsem nekuřák a naštěstí nemusím pro svoje léčení s kouřením začínat, ale na klouby a páteř si dělám z listů a drobných paliček konopnou mast a olej a namísto léků na srdce (2 roky jsem absolutně bez lékárenských chemických produktů) užívám konopné kapky, kde v alkoholu nechám vylouhovat kvalitní paličky z vrcholků.
To co je zde nafocené je Jack Herer , zasazený v klasickém květinovém truhlíku , celkem je to 5 kytek , krom kořenů a hlavního stonku spracuju pro sebe vše na léčivé produkty. Na přiloženém fotu je 5 litrový hrnec konopného oleje a za ním předepsané léky na cukrovku II.typu - tady kytky zatím nepomáhají. K těmto lékům připočítejte ještě jednu hromádku předepsaných léků na srdce - ty ale jak už jsem napsal už 2 roky nemusím vůbec užívat a tak je ani v lékárně nevyzvedávám.
Kdo se chce konopím sám léčit a nužívat chemické léky tak doporučuju rozhodně vyskoušet jako altrnativní léčbu, navíc já osobně jsem užívání těchto konopných produktů řešil u obvodního lékaře a nechal jsem si to zapsat i do zdravotní karty. Podle fotek posuďte sami – co je výhodnější – léky z lékárny nebo přírodní léčba!
Holky potřebujou ještě asi tak týden - dva na dozrání.
Závěrečné foto ještě dodám.

:einstein:
Mard
Každopádně s ohledem na postupně rostoucí cenu léků bude brzy vhodné léčit samoléčbou konopím vše, kašlem počínaje :-) Tu horu medikace nijak nezávidím :-( Kolega má také cukrovku, a bádá zda zkusit konopí. Já spáchal o výkendu první letošní výluh, ještě ze zelené holky, ale jsem pitomec, zapomněl jsem dekarbolizovat :-( Naštěstí jsem toho dělal jen 2 dl na otestování. Holt práce kvapná, málo platná.
Závěrem, gratuluji a díky za fotky. Rád jsem ten pěst sledoval a těším se na další kolo.
Pixxel
Tož fandím ti, taky pěstuju převážně za učelem léčby rodiny a prevence. Přeju Ti aby z té kopy sraček za kastrolem toho zmizlo co nejvíce;)
mimacka
17.10.2015

- květinový truhlík se třemi kytičkami, při dozrávání se JH pěkně vybarvuje do fialova
Witko69
Moc pěkné! Ať každá z nich pomůže..
mimacka
18.10.2015 - poslední focení před kosou 1

:einstein:
mimacka
18.10.2015 - poslední focení před kosou 2

:chef:
Hugito
moc pěkný
Superjoe
nádhera :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma