Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor > Galerie Mikropěstování

Stránky: 1 2 [3] 
1th grow - vedro, mikro, úsproky - Klikni zde pro originální téma
VejusQin
dobre tak urcite nieco kupim :) dakujem :P
sWei
ale hlavně rychle at o ty kytičky nepřijdeš kvůli nedostatku živin to by byla škoda ;)
VejusQin
tak mozem zvysit vedro este o 9 cm, nie vela ale hadam pomoze :)
sWei
tak to víš že to pomůže :)
Ragesun
jak říká swei..žloutnou ti z důvodu nedostatku živin. Ted v květu potřebujou papáni jinak začnou postupně brát rezervy z listů.
VejusQin
uz sa na tom pracuje.. zajtra mame sviatok, zatial bude nejaka nahrada do stredy :)
VejusQin
46. deň

náhrada hnojiva v podobe vajca, a popola s dreva :D (len pre žltú rastlinku) niekde tu som to našiel na groweri, zajtra už budú mať všetky hnojivo zo záhradníctva..
Onelove
a čo ten filter ?:D daj dake info či to ťahá a funguje a tak dalej :)
VejusQin
filter sme nedávali :) je to zatiaľ v znesiteľnej miere :D každopádne filter je nachystaný keby niečo.. keď ho dáme (ak vôbec) budem informovať :D

inak dneska už bude zálievka s hnojivom NPK, dám aj foto, neviem čo je to zač :D kúpené podľa inštrukcií, vašich i mojich :D:D
VejusQin
máme toto hnojivo.. hádam bude ok :D http://www.agrona.sk/agro-cererit-hobby--1l-cs-kvapalny
sWei
myslím že jo je to hnojivo na květ a na plod :)
VejusQin
tiež si myslím :) a zálievka raz za 14 dní... tak dnes poliať a potom zase iba vodou s upraveným ph?
sWei
zalejvej tím častěji píšou jednou za 14 dní ale to tý kytce stačit nebude u kristalonu je také jednou za 14 dní a zelévám je každé dva dny a nestěžují si, spíš naopak ;)
VejusQin
a myslíte že z toho hermáča sa bude dať spraviť mlieko? :)
sWei
a víš jistě že je to hermáč a né samec?
VejusQin
tak touto otázkou si ma dostala, nevie, ale údajne áno :D

je to dôležité? :D
sWei
no pokud je to samec tak ten neprodukuje žádné thc tudíš z toho ani mlíko nebude nic moc dávat ale pokud je to hermáč tak ano ;)

má jen koule nebo i pestíky?
VejusQin
no teraz mi kamoš hovorí že to bude samec, ale nevie to isto.. radšej to dám zajtra odfotiť a dám to sem :D ťažko sa mi takto keď to nevidím, ah.. v piatok idem za rastlinkami konečne už tak dám osobný refer
sWei
udělej nějaký detaily ty fotky co si sem dával předtim byly na prd :D
VejusQin
ja viem, ale musíš uznať že každá fotka zo dňa na deň je lepšia a lepšia :D
sWei
to ano :D
VejusQin
ale myslím že budeme variť tak či tak no :D veď ak by nieČo :D
Namy91
sledujem a drzim palce.

Kolko cm mas tie usporky od vrcholkov rastliniek???
VejusQin
nejakých 8 cm ale zajtra to zvýšim o ďaľších cca 10 cm :)
VejusQin
prepáčte za dlhšiu odmlku :D

47.deň
16.deň kvetu
VejusQin
17. deň kvet
(48.deň)
VejusQin
18. deň kvet
(49. deň)

hnojíme každé druhé polievanie
VejusQin
pokračovanie..
VejusQin
19. deň kvet
(50. deň)

do konca mája by to mohlo byť pripravené na zber.. či?
VejusQin
pokračovanie.. :D

rastlinky sú nádherné až na jednu :(
VejusQin
20. deň kvet
(51. deň)

jedna rastlinka umiera :( Neviem čím to je..

pridali sme pachový filter, strop je zvýšený o 10 cm, hnojivom zalievame každé druhé poliatie, inak čistá voda s upraveným ph. Všetky rastlinky majú rovnaké podmienky, a napriek tomu jedna žltne a žltne..
sWei
krása, radost pohlědět, zkus tý žlutý ještě přidat hnojivo ....
VejusQin
pridať ako polevať hnojivom častejšie, alebo vačšiu koncentráciu asi myslíš, že?

ale tá tmavozelená je nádherná, tá od malička.. nejaké "lepšie" semiačko bolo :)
sWei
jj ve větší koncentraci
VejusQin
tak pridáme.. bál som sa skorej či neni prehnojená, lebo kraje jej chytajú až do hneda ako zhorené.. ale je pravda že v zlom stave bola ešte pred hnojením :)
sWei
no možná už ty žlutý lístky nezachráníš ale mělo by to zabrábit žloutnotí dalších...
VejusQin
tak fajn, posnažím sa s tým niečo urobiť. Dík za drahocenné rady :P
Onelove
možno ti nejaká potvora žerie korene:/ ..neviem.. a filter ako ? funguje? prefúkne ho ?:) a myslím že zber do konca mája by bol priskoro, veď by to bolo na kvete len nejakých +-45 dní ... ale tak uvidíš sám podľa farby:)

edit...tak dokonca len asi 38 dní na kvete ak dobre počítam podla tohto tvojho denníčka si prepol 23.4. :D

edit2 :D ...aj keď vlastne ak hnojíš nejakými chemkami tak by ti tam potvory čo žerú korene asi neprežili ...
VejusQin
potvory niesú žiadne :D a tak najvyšší čas už aby to dozrelo lebo prihára z odhalením skrýše no :D a z toho samca mlieko nebolo, niekto ho ukradol :-/
Onelove
napíš niečo o tom pacháči prosím :D ..a ser na samca aj tak by len miestnym guerilla growerom šukal kvietky :D... vo vedre máš ten pravý poklad tak nech ti ho neobjavia! bola by škoda nepočkať až do konca...a tá žltnúca kvetinka ma veľmi mrzí:( keby tak vedela povedať čo jej je... dobrú noc:D
VejusQin
no pacháč, zajtra sem dám fotky :) na moje prekvapenie je to vzdušné, no rastlinky ešte veľmi necítiť čo ma tiež prekvapuje.. takže o účinnosti ti zatiaľ veľa nepoviem. No ventilátor čo mám 80mm tak si s tým hravo poradil.. tie granule aktívneho uhlia sú naozaj vzdušné :)
VejusQin
je mozne ze by ta zlta rastlina bola uz dozreta? sisky su sami krystal a pestiky zacinaju hnednut... (len nwm ci naozaj, ci to je sprievodny jav zltnutia) ostatne nemaju ani krystaly a pestiky zatial biele
Onelove
odkiaľ máš to aktívne uhlie?:) ...a s tou rastlinkou ti neporadím:( ..neviem
VejusQin
uhlie mám z http://www.growland.sk/sk/detail/aktivne-uhlie---1-kg obehal som 2 mestá kvoli uhliu a nikde nič, ale myslel som že bude nejaké iné tvar tých granulý... lebo v akvaristike majú tiež valčeky.. ale som zistil že aj toto grow aktívne uhlie sú valčeky.. tak skús chovprodukt :) ja som musel kvoli tomu objednávať cez net zbytočne. ale objednal som si aj zem rovno, aj polmesiace na ohýbanie.. mohol som aj rockwoll no :D a rastlinka bola zrejme iný druh, iná odroda, možno aj automat.. vždy keď sme kúpili balíček od jedného týpka boli v ňom aj semienka.. a tak som rozmýšľal že nemuseli byť od jednej "maminy" :D
Onelove
tvl nejaké drahé :D a čo by som robil s kilom to neviem :D asi griloval ..ja ale najprv vymením ventilátory a vyskúšam len ten filter do digestora a keby to nefungovalo tak si vyrobím taký ako máš ty:)

vravíš bola ?:D čo už si ju poslal do večných lovíšť ? :frog:
VejusQin
zajtra má najvyšší čas na zber.. treba kosiť.. blizny už hnedé, rastlina listy žlté a posypaná ako cukrom :D
Onelove
:drools: tak potom porob nejaké fotky,som zvedavý:) závidím ti:D ..ja sa ešte načakám kým niečo sklidím:teef:
VejusQin
no ja mám ešte tých 3-5 týždňou pred sebou :D
VejusQin
24.deň kvet
(55.deň)

tak dve rastlinky podľahli, ani sa k ich stavu radšej nevyjadrujem.. jedna je nádherná
VejusQin
zber, ani sa neobťažujte to komentovať.. :D
sWei
citace:
Původní příspěvek od VejusQin
24.deň kvet
(55.deň)

tak dve rastlinky podľahli, ani sa k ich stavu radšej nevyjadrujem.. jedna je nádherná


Fakt nádherně to nabývá, jsou to noname ale vypadaj dost dobře :D
VejusQin
az na tie dve zdochliny :D
sWei
a co se s nima stalo?
VejusQin
ja neviem, posud podla obrazka :)
sWei
tak jak ti to kvete? :)
VejusQin
uz nekvete :D minulý štvrtok šla dole aj tretia najzelenšia rastlina (teda vo štvrtok nebola až tak zelená už) výnos úbohých 6 gramov, ale tá sila.. nechápem :D pozerám ako málo toho je, a že to bude shit, ale zkúrený z toho už po prvom šluku.. z listov sa robilo mliečko, bolo ich veľmi málo, ale stálo to zato. Stálo to za jeden celý deň mimo :D dodnes neviem či tie srnky a diviaky boli iba halucinácia alebo boli ozaj na mieste kde nechápem prečo sú.. ešte že sme mali kameru :D::D
sWei
ta kytka ještě nemohla bejt zralá
VejusQin
ja viem.. ale musela ist dole..
sWei
smím vědět proč?
VejusQin
lebo ked som prisiel tie listy vizerali ako na jesen popadane po zemi.. hnede.. to uz neslo zachranit
sWei
aha, je to škoda, koukals na kořeny jestli je něco nežralo?
Ragesun
kamo podle mě je kytka vysosala protože neměli papání ..nic víc nic mín
VejusQin
ale tak hnojili sme kazde druhe polievanie, tazko takto povedat ked som to nemal sam pod kotrolou.. ale na to vsetko to bolo fajn, nabuduce viem ze treba hnojit od zaciatku :D
sWei
no je to škoda ;) pojedeš další kolo? Já už mám vše přichystané dokonce i kytičky už maj 2 patra :)
sWei
...
VejusQin
po dlhsej odmlke ale predsa ide sa druhe kolo :D tento krat s par upgradmi.. bohuzial podmienky mi nedovoluju fotenie kazdy den ako tomu bolo doteraz.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma