Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor > Galerie Mikropěstování

Stránky: 1 [2] 3 
1th grow - vedro, mikro, úsproky - Klikni zde pro originální téma
sWei
no to poznáš až budou zralý na přepnutí :)
VejusQin
ako to poznám? :)

inak dík za sledovanie :)
sWei
já bych je nechala den max 2 aby se ti všechny otočily za světlem a přepnula bych :) ..... oni i na 12/12 ještě povyrosotu :)
VejusQin
a nechať ich nech už idú cez sieťku hore?

prepáčte za moje primitívne otázky :D
sWei
no to pak podle místa když ti trochu povyrostou a už začne kvést tak to bude ok ale když ti bude růst moc vysoko nějak bych jí ještě propletla :D
VejusQin
tak fajn :) uvidím ako na tom budú zajtra teda dnes :) je to trošku zložitejšie lebo sa nenachádzam tam kde to pestujem :D preto takto komplikovane, viacmenej na slepo. Grow no. 2 pôjdem hneď ako skončím tento, ale už u seba doma. To bude viac informácii, viac skúseností :) zatiaľ aspoň takto. Ďakujem za dnešné rady :P
Onelove
mňa zaujíma ako to vy dvaja plánujete s pachovým filtrom ? :)
sWei
já žádný nepotřebuju :D
VejusQin
ja už mám vymyslený, mám to aj v prvom topicu popísané. Už by aj bol založený ale som doma zabudol aktívne uhlie. tak to eŠte musí počkať :D ostáva mi len dúfať že to ten ventilátor ako tak pretiahne
Onelove
aha jasné už vidím :D ..tak to dúfam stebou že ti to pretiahne :D ja mám v pláne nalepiť na ventilátory len filter do digestora a dosť sa bojím že nepretiahnu ani to .. ako pozerám tak tvoje fany majú o 4 cfm väčší prietok vzduchu tak som zvedavý ako to dopadne :)
sWei
myslíte že to bude takovej smrad jen z jedný květinky? Já fakt nevim jak bych to u tý skříňky udělala když mám odtah pasiv :D
Onelove
no ja verím tomu že môjho Jacka teda bude cítiť :D a tomu musím zabrániť, bývam v bytovke a mám izbu s 13 ročným bratom :D.. a mám to v šatníku tak by mi napáchli všetky veci a všade by som smrdel ako pytel ganje :D
už som premýšlal aj nad ionizátorom ale to je vraj len ako bonus k pacháču aby zničil aj posledné zvyšky pachu ..a cena tiež neni najkrajšia..
ale našiel som na nete aj takéto srandy tak možno vyskúšam aj to..narval by som to do boxu ku kvietkom :D ale velmi tomu neverím http://www.dreamgrow.cz/product/ona...-170g-pro-1396/
DoublePowa
citace:
Původní příspěvek od sWei
myslíte že to bude takovej smrad jen z jedný květinky? Já fakt nevim jak bych to u tý skříňky udělala když mám odtah pasiv :D


No to neni moc dobry kdyz mas pasivni odtah :) Mela bys tam dat nejakej ten fan.
sWei
nebo to mám otočit a z přítahu udělat odtah?
DoublePowa
ale ty máš ten odtah dole ne ?
VejusQin
citace:
Původní příspěvek od sWei
myslíte že to bude takovej smrad jen z jedný květinky? Já fakt nevim jak bych to u tý skříňky udělala když mám odtah pasiv :D


no u mňa už to celkom cítiť, a to ešte nieje prepnuté na kvet, ale asi dneska prepnem :)
VejusQin
citace:
Původní příspěvek od sWei
nebo to mám otočit a z přítahu udělat odtah?


ja by som skorej dal pasívny príťah, i keď naj je asi aktiv aj to aj to.
VejusQin
inak som použil tento jednoduchý návod na pacháč, akurát som si ho prerobil na priebežný.. i keď nad tým uvažujem, mohol som to urobiť ešte jednoduchšie http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=30000
DoublePowa
pasivní přítah a aktivní odtah, přítah dole a odtah nahoře :)
sw3ap
citace:
Původní příspěvek od sWei
myslíte že to bude takovej smrad jen z jedný květinky? Já fakt nevim jak bych to u tý skříňky udělala když mám odtah pasiv :D

Mě už jedna dokvítá a je to strašnej smrad,mám aktivní odtah a všichni si doma stěžujou :D a to má jenom cca 35 cm :D
VejusQin
citace:
Původní příspěvek od sw3ap

Mě už jedna dokvítá a je to strašnej smrad,mám aktivní odtah a všichni si doma stěžujou :D a to má jenom cca 35 cm :D


ah ale tak lepsie ked to doma vedia :D a sa stazuju ako ked to je TOP SECRET :D to som zvedavy ako sa na mna potom postazuju :D
sWei
tak u nás to ví máma, táta mi do pokoje nechodí ale stejně :D
sw3ap
U nás to ví všichni,táta by chtěl prej koláčky :D,takže su v klidu ;)
VejusQin
to vám závidím :D

31. deň

dnes definitívne prepnuté na 12/12
sWei
pěkně husté je máš :)
VejusQin
btw sorry za fotky no, kamera full hd a aha ako to fotí :D doma poriešim foťák na ďaľší grow
VejusQin
citace:
Původní příspěvek od sWei
pěkně husté je máš :)


aj vdaka tebe :)
sWei
ale prd ;) jinak jak se těšíš na pokouřeníčko? :D
VejusQin
ooh :D no teším sa velmi :D ale viac sa budem, keď budem vedieť koľko samcov tam živím.. a potom konečne húliť svoje :) hádam ma to ešte viac zhuláka ako od cudzieho :) určite sa potom tešte na report
sWei
report je na prd pošli vzorek :D
Onelove
tomu ver :D ten pocit, niekedy v lete vykvasený na lúke s kamarátmi si podávate brko ktoré si sám vypestoval :D to je na nezaplatenie :rasta: môj jediný out ktorý som kedy pestoval mal výnos 3-4 brká ale aj tak to bola krása :D
sWei
moje outy maj výnostnost okolo kila :D
VejusQin
citace:
Původní příspěvek od sWei
moje outy maj výnostnost okolo kila :D


tak ty si tá pravá pre vzorky pre nás :D nie my čo vypestujeme 10 gramov :D
Onelove
že okolo kila :D to sú moje najodvážnejšie sny... česko - zasnoubená země :love:
sWei
každej rok mám 8 kytek a nikdy to nešlo pod kilo, vždy mi vycházelo 100 - 200 g na kytku plus nějaký vyjímky jako byl Orage bud kterej měl skoro 400 g
VejusQin
normálne mám chuť spraviť nejaký out :D keď ťa takto počúvam.. a do akej výšky ich nechávaš vyrásť?
sWei
do jaký zvládnou
VejusQin
32.deň

perioda 12/12

som zvedavý ako sa mi to tam ide pomestiť :starwars:
sWei
už se ti pěkně vytlačují :D jen sem se chtěla zeptat kdo se ti o to stará a fotí ti to? Na fotce byla nějaká slečna ;)
VejusQin
stara sa mi o to kamarat s mojou priatelkou :D podla mojich instrukcii.. povodne som sa mal starat ja, lenze je to na opacnej strane slovenska. no naskytla sa mi pracovna prilezitost mimo nich ale rastlinky uz boli zasadene :D takze som sa im povenoval len prvy tyzden.. preto sa viac tesim na grow cislo 2. ten pojdem uz sam :D

inak dobry postreh
sWei
takže ty jim dáváš instrukce co maj udělat a tu síťku sis dělal sám nebo to bylo též přez instrukce? :D
VejusQin
sam som ju robil :) aj vedro, aj som sadil :) oni sa staraju o udrzbu :D
VejusQin
33. deň

poriadne sa ťahajú ešte.. mal som asi prepnúť týždeň skorej nebyť toho žltnutia..
Ono
Ahoj. Pridaj dusík vo zvýšenej dávke, kľudne aj dvakrát, nech máš väčšie plody.
VejusQin
a nevies mi poradit ci to niekde nekupim aj v zahradnictve? :D growshop je velmi od ruky a cez postu jednu vec riesit nechcem :(
dr.Greenbrain
namichej si par slepicich kakancu do zalivek :D
Onelove
alebo môžeš dať do vody kvasiť banánové šupky, za nejakých 10 dní by z toho malo byť dobré hnojivo.. moja mama s tým zvykne polievať kvety :D
a podľa tohto threadu majú banánové zvyšky celkom dobrý obsah dusíka, dokonca väčší ako slepačie prdy :D
http://grower.cz/forum/showthread.p...9936#post709936
sWei
ale za 10 dní už ty kytky bude mít na stropě :D
VejusQin
radsej mi povedzte co za tych 10 dni urobim :D:D
sWei
provlékej je pod tou síťkou až se ti bude zdát že se opalujou
VejusQin
ako myslíš opalujú? neviem či som si to správne do slovenčiny preložil :D inak prikladám foto z dneška
VejusQin
34. deň
sWei
no až se ti bude zdát že se pálej o lampu ;)
VejusQin
a potom urobim co? :D ked sa budu palit
sWei
citace:
Původní příspěvek od sWei
provlékej je pod tou síťkou až se ti bude zdát že se opalujou
VejusQin
jaj až :D prepac za preklep pri prekladani do slovenciny :D chapem teraz, ze ked sa mi budu o lampu palit mam ich popreplietat popod sietku (som pochopil, lebo v slovencine by to znamenalo ze prevliekaj ich pod sietkou dovtedy az sa ti bude zdat ze sa opaluju :D ) dobre uz sme sa pochopili :) cize cakat, potom ked budu vysoke prevliekat
sWei
tak provlíkat můžeš už teď čekat nemusíš :D jen aby se ti prostě nepálily

jinak chválím máš je opravdu krásný ;)
Onelove
jazykové okienko :D:D ... inak vyzerá to chutne v tom vedre :D taký šalát :)
Ono
citace:
Původní příspěvek od VejusQin
a nevies mi poradit ci to niekde nekupim aj v zahradnictve? :D growshop je velmi od ruky a cez postu jednu vec riesit nechcem :(


Vyskúšaj zohnať aspoň OBM. Na prvý pohľad majú nedostatok dusíka. Ten výrazne vplýva na výnosnosť kvetov. Samozrejme tak aj fosfor. Postačí ich iba nakopnúť, aby si nebrali živiny z rezerv, to budú potrebovať na konci kvetu. Každopádne nie je to nevyhnutné, no rozdiel vo výsledku bude. Growingu zdar!:smoker:
VejusQin
35.deň
VejusQin
36. deň
Onelove
čau no ako to to ide, už sa ukázali samce?:) a už voňajú ? zapojil si už filter ?:D .. btw zožeň lepší foťák kámo ..takto z toho veľa nemáme :D
VejusQin
vizerá to na jedného samca, ale možno ani nie, uvidím čo dnes. Cítiť je už dosť, no musí to počkať na filter lebo aktívne uhlie mám inde ako rastliny :D a skorej sa tam zas nedostanem.. tento 1. grow je taký oničom, aj foťák o ničom, musíte vydržať na foťák do growu č.2 :D dovtedy bohužiaľ len takto...
sWei
jj zdá se mi že ten nejblíž na té poslední fotce bude samec ale těžko říct kvalita je na prd :D
VejusQin
37.deň
VejusQin
38. deň

tak vizerá to na hermáče alebo čo, ale samice to isto nebudú :(

inak sa to vraj ťažko pozerá, treba to vytriediť, lebo nevidno cez sieť čo patrí ku ktorej rastline :D
sWei
vidim tam dva samce a jednu samici to poslední je asi herm

Mě už bob kvete a díky feminizaci je to samička :D
Onelove
sakra to ma mrzí :( ..nech tvoji záhradníci zoberú nožnice a nekompromisne bez zľutovania strihajú všetko čo má gule.. kludne stačí nad sieťou, ty si to už vytriediš keď budeš doma :D teraz je dôležité zachrániť všetky dievčatá kým sú ešte panny :D
sWei
no rozhodně tam máš i samičku která stojí za to zachránit takže okamžitě pryč se samcema a hermy stříkej a stříhej a stříhej at ti nepraskne ani jedna gule
VejusQin
tak hermac je len jeden, ostatne vizeraju na samice :) dam aj fotky


edit: potvrdené, hermáč 1x, samice 3x :D Šťastie sa usmialo :)
sWei
tak to je dobrá zpráva :) já na příští kolo mám taky nefem semínka od kamaráda křížence orage buda a bílý vdovy tak doufám že trefim samičky :D
VejusQin
drzim inak palce obom bobom :D
sWei
Bob už mi kvete ;) objevují se první pestíky a krásně voní :) předpokládám že bych jí měla mít zralou dříve než ty jelikož je to AF a tobě fandím at z toho máš co nejvíc
VejusQin
sWei, závidím ti :P
sWei
neni co příští kolo pojedu to samý co ty , jenže jen dvě kytky a pokud to budou samci tak mě doslova nas.rou :D
sWei
tak jak ti to kvete?
VejusQin
dneska dam refer, uz tam bude aj pachovy filter tusim :D
VejusQin
40. deň

na fotkách pekné samičky

a herm šiel vonka, reku nech si požije a je z neho aspoň mlieko :D snáď nie až taký zlý nápad
sWei
pěkně kvetou :)
VejusQin
citace:
Původní příspěvek od sWei
pěkně kvetou :)


neviem kolko im to este potrva, nemam vobec predstavu :D
sWei
no každopádně je to sativa takže doba květu může být i 60 dní :D
VejusQin
tak to si ma teda "potešila" :D
sWei
ale jsou fakt pekný a jelikož si dal jednu pryč, udělal si jim místo, což holky určitě oceněj ;)
sWei
Tak co? jak to vypadá? Nějaký up?
VejusQin
prepac, chlap asi zomrel alebo co, sa mi uz 4 den neozyva tak neviem, ci mu nejde net ci co...
VejusQin
tak konecne up :D

41. deň
VejusQin
42. deň
VejusQin
43. deň
VejusQin
44. deň

narátaných 18 šišiek :D 14 veľkých, 4 menšie..

je načase ich aj poohýbať kvoli svetlu lebo sú vysoké dosť, dáme tam tie polmesiace na ohýbanie nie?
sWei
takže neumřel :D

Kytky vypadaj moc pěkně ... kolik máš ještě místa?
VejusQin
od spodku ventilatorov po svetlo je 14 cm :D ventilatory su 8cm
sWei
takže už nic moc :DDD
VejusQin
no práve :D najvyssi cas aby to uz nerastlo ale iba dokvitlo :D
sWei
já si kvůli výšce zvedla skříňku o 15 cm nedalo by se to i u tebe? třeba nastavit kusem kýblu ....
VejusQin
vidis, to ma nenapadlo :) mam este take vedro doma, tak z neho zrezem vrch a dam ich na seba :) len ci sa vmesti do skrinky :D este

a jedna rastlinka zltne uz od vcera, ostatne su v pohode, len ta jedna :( co jej moze chybat? o vsetky je starane rovnako
sWei
čim hnojíš a kolik?
VejusQin
nicim :D, bohuzial vtedy uz na hnojivo nezostali peniaze :D
sWei
no to bude asi ono taky potřebujou nějaký živiny ne? I kdybys měl koupit jen ten kristalon jako já prostě potřebujou živiny se koukni jak malej máš květináč hnojit nemusíš venku ale uvnitř ano
VejusQin
tak ja viem, ale v zahradnictve nic na to nezozeniem, a growshop blizko nemam.. ah
sWei
ale seženeš kristalon maj normálně v zahradnictví nebo si přečti složení je potřeba aby to mělo Fosfor, draslík, dusík a ostatní železa jako zinek nebo hydroponex ten maj taky v každým zahradnictví

dá se použít jak pro hydroponycký systém tak i na normální zálivku jen je tam menčí koncentrace


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma