Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Odrůdy a Šlechtění

Stránky: 1 [2] 
seminka z netu - Klikni zde pro originální téma
pildo
prvy krat z nirvany cca 14 dni, druhy krat skoro mesiac, neviem preco taky rozdiel
De la Vastierre
Jednou sem udělal takovou blbost, respektive nedomyšlenost, že sem si objednal u Nirvany těsně před vánocama. Samozřejmě se semínka ve vánoční záplavě pošty naprosto ztratily, čekal sem 14 dní, měsíc, měsíc a půl a nic. Průběžně v nějakých intervalech sem psal Nirvaně, že mě furt nic nedošlo, i když kdykoliv před tím semínka dorazily docela rychle a v pořádku. Oni psali, že to dojde, že to má čas a tak dále. Po nějaké době mě poslali semínka sami od sebe znova, strašně se omlouvali za poštu, a semínka během týdne od odeslání byly doma. Takže Nirvana v klídku.
Firestarter
Poslal jsem 25euro v normalni obalce za 9Kč do Anglie na Gypsy Nirvana adresu a ze necelejch 14dni sem mel ve schrance to co vidite na fotce :c) (Early Misty | Nirvava + Skunk#1 Bonus]
Obel
2 Hollister: http://www.truestoners.com/SeedBanks.html


:frog: :frog: :frog: :frog: :frog: :frog: :frog: :frog: :frog: :frog:

stačí trošku hledat :bong:
dobr
Čau,
objednával jsem u Dr. Chronic a super. V sobotu jsem platil kartou VISA přes internet a ve středu to přišlo. Akorát mě naštvalo, že jedno semínko Shamana je prasklé.
Tuto chybku bych nejspíše přičetl Dutch passion, jelikož od Dr. Chronica to bylo skvěle zabalené. Ještě link: http://www.drchronic.com/
dObr
Shorty
Pred 2 tejdnama jsem objednaval poprvy out z Nirvany.Granty jsem poslal v CD obalu,V patek email,ze granty maj(Parada,spadl me balvan ze srdce)V Pondeli poslaly zpatky.V patek me mamca prevzala krasnou propisku Nirvana a sweet secret Early Misty,Hawai,Hollands Hope.Akorat bonus fuck.Snad priste.Parada,ze furt posilaj emaily,co se deje,to je super.Nirvana-SUPER
mcsow
ty ceny jsou za 10 semínek ??(all seed packages contain 10 seeds) koukám na nirvana shop předem dík za odpověd peace
Obel
to MCSOW: jj. cena je za 10 semínek, ale co já mám zkušenost s Nirvanou tak posílají i bonus, takže ti příjde s trochou štěstí např. místo 20 semínek cos objednal třeba 30 :frog:


GOOD LUCK

jen tak na okraj, není tak trošku pozdě na objednávání semínek?
Pokud tedy nejedeš InDoor, pak není pozdě nikdy :wink:
mcsow
to obel: právě že chci indoor proto chci investovat do semínek na out si myslim že stačej semena z hulení který si koupíš, ale ještě musim sehnat světlo a vymyslet přívod energie, poněvadž v místnosti která mi vyhovuje na schování skříně nemá zásuvku
Obel
2 mcsow: oki, tak hodně zdaru,a ať je z tebe good elektrikář, jen bych podoktl, že koupit seeds na out není vůbec špatná investice dělám to už 6 let a z vlastní zkušenosti musím říct, že nejsou seeds jako seeds, a navíc z kupovanýho hulení :-((
newím já nikdy nnic nekoupil, jenom semínka a to jen přes net, nebo osobně v Amstru po náležitém koštu z kámošema.
tak ještě jednou Good luck a a´t to roste:punk:
mcsow
obel: až to rozjedu tak budou každopádně fotečky, počítám že v červenci by mněla bejt matka a první řízky
Obel
:crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

držím pěsti a těším se na foto
Obel
2 Pakopalas: tak jsem chtěl ozkoušet Ganjaweb po tom co jsi ho vychválil, objednal jsem Durban Poison, chci ho dát na indoor, byl jsem docela překvapenej, zabaleny celkem dobře, ale uvnitř obal od audio kazety a v něm obyč. gripáček, sice s listem konopí, jinak úplně obyč s deseti semínky a na něm fixou napsáno Durban poison. Když jsem dřív objednával od Dutch passion, bylo to zabalený v orig. oble a vypadalo mnohem líp. A na Ganjawebu si vybíráš seeds podle banky mezi dutch passion a Nirvanou tak jsem čekal že obal bude stejný, tak sem se chtěl optat jak jsi na tom byl ty když jsi objednával, dík za odpověď
:slizoun: :slizoun: :slizoun:
pildo
Obel tak to mas z Nirvany, mne tiez poslali len v gripe s listom a tenkou fixou napisane co to je
Obel
pildo: jo jo přeně takhle to vypadá gripák s listem a tenkou fixou napsaný jméno, ty jsi to objednával přímo od nirvany nebo taky přes ganjaweb? A už si něco z toho vypěstil, nebo budeš sázet teprv letos, a jen tak na okraj, z Nirvany jsem už několikrát objednával a nikdy to nebylo takhle zabaleny, takže nevím co o toho čekat
pildo
priamo z nirvany. kolko si za to zaplatil? mam matkaren, klony pojdu na out a dal som aj 8 semien naklicit (po 2 z ice,misty,NLxSH,papaya) ale sa mi pomiesali :bong: . este som si nechal z kazdeho po 3-4 na zachovanie genetiky
Obel
Tak newim jestli mi spadl kámen za srdce, že mi nepřišla nějaká technická sračka, a nebo mám bejt naštvanej. No dal jsem za Durban 1500,- chtěl jsem vyzkoušet jejich služby, posílaj na dobírku a taky jsem čekal že to bude rychlejší 14 dní jsem mohl čekat na seeds z nirvany nebo dutch passion a ušetřit spoustu peněz, každopádně jsem si od nich koupil jen 10 seeds, na out už mám předpěstěný 10 shiva shanti II od Sensi seeds a Afgan od Nirvany, ty jsem objednával už v zimě. Příště objednávám opět zásadně přímo z Hollandu od Dtuch Passion, Sensi, nebo Nirvany na Ganjaweb se už můžu vy***, jejich služby kromě toho že posílaj na dobírku nestojej za nic :baby:
imyta111
NEODPORUCAM SEEDSDIRECT!!! poslal som im CASH v obalke v CD obale, 1. trieda, doporucene. 1,5 mesiaca nic, neodpovedaju na maily info@seedsdirect.to . NEODPORUCAM TUTO FIRMU!!! SU TO SVINE. 2. krat som predtym objednaval od nich a nebol problem, ale predsa ked to otvoril niekto necestny tak si kludne mohol nechat cash a tvarit sa ze nic. Radsej si zajdite niekde pre to alebo CLONY, ovela lepsie. Inak co je s CANNABIS.CC ???

Majte sa a nenechajte sa ojebat...
TouchWood
Nirvana

Pohodový jednání - zkušenost mám 4 roky. je to asi nejlevnější e-shop se seeds. vřele doporučuji. Hlavně se nesmíte bát poslat předem peníze. Jaký by to bylo vám když dáte 5 euro za poštovný a balík se vám vrátí.

We´re all rastafari
Caseman
A co říkáte na tenhle e-shop: http://www.hipersemillas.com/es/ ?? Ale ty ceny seeds od nirvány se my tam zdají podezřele levný (všechno za 15 euro, když na www.nirvana-shop.com to stojí 20 až 25 euro)... jo a taky ty jejich váhy co tam nabízej nevypadaj špatně...
Caseman
zkusim az koncem leta na indoor ...
HootieRat
Sakra, nak sem to nevychytal a objednal naky semena outdooru az v kvetnu. Je to uz 21 dni a od nirvany zatim nic neprislo. Jestli to prijde tak to zkusim rozjet snad to pude...
CHOURIS
No hele kámoš kupoval z Ganjawebu(někdo tady psal že to nejsou ty modely co píšou)No TAK von byl vyjímka a dokonce mu přišel i bonus.
Kdo chce vědět jakej tak at mně napíše na PM (jsem to napsat nemůžu)
CHOURIS
no to jo no na touž je dost pozdě
Ikdyž já předloni dal touhle dobou kytky taky a na konci září jsem sklízel nebyla to sice žádná zabíjačka ale bylo to celkem slušný.
Vono to co si vypěstujete se vám zdá vždycky lepší než kdyby jste to koupily
Kwjetoň
Hollister:
Nigdy není pozdě - lepší je zasadit třeba víc kytek pozdě, než čekat celej dlouhej rok na další šanci - pokavaď nemáš skříň a seš závislej na slunci, tak bych určitě sázel co to dá - přece jen - máš jen jednu sklizeň ročně a musíš si s tim vystačit...

:afro:
Hnědojed
to chouris jo je to lepsi a LEVNEJSI :)
Crackman
já jsem byl sadit na začátku června a myslím že to pozdě ještě není...
CHOURIS
Hmmmmmmm jenže já dávám přednost kvalitě před kvantitou než abych si kazil plíce nějakejma šmejdama to radši nebudu hulit ale k tomu se dopracujete všichni že už nebudete hulit šmejdy ale kvalitu.
Když píšeš vsadit za každou cenu tak je vidět jak moc tě ovládá
Hnědojed
No to je trochu zjednodusenej zaver. Ja treba hulim minimalne a pestovani me bavi daleko vic nez samoty huleni ... Sou to moji milacci :)
CHOURIS
To už jseš jak GLUM z pána prstenů MŮJ MILÁŠEK. já neříkám že mně pěstování nebaví baví a to moc, Ale říkám že nebude mít tak kvalitní model. A to je naprd možná tak na vaření
Hnědojed
to blbost kdy to dokvete tak to dokvete (ackoliv to nebude takovej ker jak dyby zacal driv) a kdyz ne tak mu je to nahovno ani kdyby to sazel uz v kvetnu.
Hnědojed
P.S. tim sem samozrejme chtel naznacit ze zalezi na podminkach ana tom jak ten dany kultivar kvete. A ppropos tou kvalitou myslish jako ze nehulish nic nez "jednoprdovky" nic co nema thc pod 15% Pokud vim i nirvana prodava nektere modley asi s 5% a nemyslim ze by to byly shity :)

Ale jinak mash pravdu kdyz takhle sedim v patek nekde s kamosema a nemame zrovna zadnou lampu taxi kldine smotnu i toho smejda ....
diem 390
cau..na nirvane po mne chtej neky ,,order number,,!!!vubec nevim, gde ma to cislo sehnat...byl bych moc vdecnej za radu!Feela.R@seznam.cz
Diiik!Weed forever
toos
High for all!:frog:

co se týče sensi seed, řekl bych, že sou vpoho.
předevčírem sem objednával a hned ten den mi přišel mail, kam mám co poslat a jak...
dneska ráno sem to odeslal(samozřejmě, že doporučeně=pojištěno do 1200 nebo 1600 už si nepamatuju...:bong:)

teď jen počkat až jim to dojde, měli by mi obratem poslat mail o tom, že dostali nebo nedostali peníze a z5 mi poslat či neposlat semínka...:D

kdyby ten dopis někdo vybral, můžu žádat navrácení oněch 20EUR a poslat je znova...:D

mno jinak sem si objednal White Skunk:
12EUR za balení, ve kterém je 15-16 semen!:eek:
což je si myslím super cena??
jinak 7,5EUR je balné atd.
hodil sem jim tam samože dvacku:p:
měl by vypadat nějak takto (viz obr.)

kdyby měl někdo podrobnější info o této odrudě, napište mi do PM.
:afro:PEACE:bong:
------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------- E D I T ----------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------
Tak dneska mi přišly semínka 20euro + časopis s odrůdama gratis!!!:p:
Sem plně spokojen!
Semínka nejeví známky poškození:)
Všem přeju hodně štěstí při objednávkách... :frog:
ebist
GROWER AKÁMOŠI
prostě když si koupáíš třeba hulení tak čím více semínek tak tím více je to kvalitní a taky pro etbe je to krásný začátek pro start sezény

PEACE
aenema
citace:
Původní příspěvek od ebist
GROWER AKÁMOŠI
prostě když si koupáíš třeba hulení tak čím více semínek tak tím více je to kvalitní a taky pro etbe je to krásný začátek pro start sezény

PEACE
Já myslím že néééé, jabka sou ovoce
Šudo
Objednal som si seeds od www.seedboutique.com a prachy im prišli 19.4. a ešte mi neposlali ani e-mail ani nič. Myslíte že je to v pohode? Lebo je to objednávka za 135 Eur a bojím sa že to nepríde.
tagra1
Dobrý den,

Chtěla bych semínka obědnat u nás v čechách.Je to spolehlivé?

Díky
MDe_
Každý G shop musí být spolehlivý :)
tagra1
diky moc


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma