Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Pokročilé Techniky a Experimenty

Stránky: 1 [2] 
Otočný Vertikál pro 40-80 Rostlin - Klikni zde pro originální téma
hardiron
Abaddon a jake jsou vyhody hm?? rekl bych ze zadne,
No vzdalanost cooltube od válců bude 50 nebo 70cm teď nevím přesně. a nedá se sní manipulovat eventualve by se dalo ale jen 2strany a to je k hovnu.

A pokud jde o tebe hardirone pokud proti mě nebo tomuto systému něco máš napiš přes PM a nezasirej tento thread jistě že tento systém Neni pro growera co sadi 10kytek ale je pro místnosti tam kde bys na zem v kvetinači dál 40 rostlin a 5x 600w tak místo toho daš par těchto systému osvitis více rostlin na stejném prostoru z menší spotřebou za "méně lamp" nic vtom nehledej je to podobne jako ta omega garden na malí prostor více rostlin akorát zato nedas 100tis ale třeba 38tis ted jsem dál příklad .

A pokud ti to takto nestačí napiš do PM prosím a nezahlcuj to tady dík.
asfalt
ahoj, co si myslíš o tomhle ?:
,, jen se stále směju Abaddonovi a jeho projektu vertikálních válců pro 40-80 rostlin, btw ty obrázky co mu udajně zhotovil borec co to bude vyrábět jsou stažené z netu viděl jsem je než celej thread rozjel,,
tuffgong1
Jak to vlastně dopadlo ?
fire.ent
no vzhledem k tomu že se v novinách ještě neobjevily fotky z vietnamskejch velko-vertikal roomů, tak je to asi ještě v továrně...nebo v koši...každopádně to vypadalo jako kurva zajímavej projekt, něčim podobnym sme se stylem pivo brko rum s kámošem teoreticky taky zabejvaly, a nemyslim že by to nemuselo bejt funkční...bohužel jak to vypdalo slušně rozjetý, tak to taky skončilo...výsledky žádný porovnatelný nebo vůbec viditelný, dohadů spousta, honění trika lidí co neví, konstruktivní příspěvky lidí co třeba aj trochu ví...ale výstup z toho je čistá a nefalšovaná 0, akorát sem strávil půl hodiny čtenim tohohle threadu..:D


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma