Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Nemoci Rostlin a Problémy

Stránky: 1 [2] 
pomozte zjistit pricinu problemu - Klikni zde pro originální téma
ako tak pozeram na to, ako je ten list napadnuty, hlavne ten prvy obrazok, tak mam naozaj pocit ze je to nejaka hubova choroba, nejaky typ skvrnitosti - alternariova alebo septoriova .... len tam je pri sept. pisany kuprikol ako pripravok, ktory zabera ... ale je pravda, ze ja ho pouzivam v omnoho mensej koncentracii ....
hary
gyrro: asi tě sklamu já na úplnou příčinu nepřišel nebo spíš nevím jaký prvek by mohl způsobovat tohle jestli N P nebo K můj typ je P každopádně to není plíseň plíseň by ti sejmula všechny kytky a nedělala by se na určitých listech postupovala by globálně tudíž jsem plíseň vyloučil hned z kraje i když se podíváš do fóra tady na G téma problémy s listy tak z 99% je tam napsáno plíseň ale z 99% je to právě výživa a těch příčin jak to vzniká je moc a podle mého je to ještě horší problém než právě ta plíseň každopádně já teď jedu kokos a pohoda ale jak píšu tak malém jsem to u jedné kytky taky zanedbal jen proto že jsem použil už jednou jety kokos ale díky tomu jsem přesvědčen že je to výživou a to blokaci a následně přehnojením a teď pár otázek na tebe 1 tohle je první kolo kdy se ti to stalo ? 2 jaké byly hodnoty při prvním měření odpadu a proběhly hned jak si zjistil problém nebo až po několika proplachnuti? 3 v jaké fáz v růstu či květu se to objevilo jinak píšes že se to nelepší tak to té mohu ujistit že mě se to nelepšilo do 50dne květu pak se to zastavilo je pravda že někdy od toho 40 se to zpomalilo ale na výsledků to bylo kurva znát
cau hary, jo, je to prvni kolo kdy se to stalo u mne ...

pri mereni odpadu, ked sa to objavilo som mal pri vstupnej vode ec 0.5 a ph 6, vystupne - ph - 5,9 a ec - 1,1 - 1,2, co zodpoveda tomu, co som do toho predtym lial

objavilo sa to tak v 3 - 4 tyzdni vegu zo semien

nesiri sa to nejako rychle, preto som nepredpokladal ze to moze byt nejaka plesen, tie su spravidla omnoho rychlejsie

ale ako som uz napisal, rozhodol som sa robit pokusy, aby som na to prisiel a zaznamenaval som si ktoru kytku ako vyzivujem a na ziadnej sa to nezlepsilo - jednu som len flushoval, jednu hnojil normalne, jednej pridaval viac vyzivy, u dalsich troch detto len s pridavkom Cal, u dalsich troch detto s pridavkom Mag, u par som znizoval ph zalievky a u dalsich par zasa zvysil ... vsetky vyzeraju podobne

u teba je to ine v tom, ze pouzivas novu vyzivu, ja som ale hnojil overenymi, ktorymi som odjel par kol skoro spamati co sa tyka davkovania

cize ak by to bol problem s vyzivou, jednalo by sa u mna o proces, ktory ked sa spustil niekedy na zaciatku, nebolo uz mozne potom zvratit, ale to sa mi nezda, ved je to odolna rastlina, hned ako jej clovek da co potrebuje, rychlo sa da do poriadku, obzvlast v kokose

u mna je to tak kurva znat, ze ani nejdem prepinat na kvet, chcel som z nich aspon zobrat klony na pokusy ale serem na to, skoda, bola to kopa dobrej genetiky a dobrych semien a taky penazi, keby som aspon vedel, co mam presne urobit aby sa to nezopakovalo ...

o kolko percent sa to prejavilo na tej najpostihnutejsej kyti na vynose ? aspon nech mam predstavu

zaujimave je, ze jedina sorta, ktoru to nechytilo je mataro blue ... nebula, jacky white a dalsie su v prdeli ... prve 3 alebo 4 tyzdne vyzerali krasne

edit. este sa mi podarilo omylom nominovat jeden z tych listov na fotku mesiaca :D .. prosim o zrusenie .. vdaka
hary
podle mě to musí být ve výživě vylučovací metoda špatná voda blbost jak píšes je to odolná rostlina špatný kokos nemyslím si bylo by to na všech rostlinách stejně a hlavně by byl u všech stejný průběh a nemoc je to trochu možné jediné ale od kořenů každopádně jak píšes máš hnojiva vyzkoušené já měl ale metropy 8kol před tím také a ejhle teď jsem v kokosu ve 35dnu v květu a paráda a ani jsi nejsem vědom že bych udělal nějaké zásadní změní proto myslím že je hloupost nerozjizdet další kolo v tohle kole to totiž už nezjistis já jsem za cca 1měsíc od té doby co se to objevilo nic nezjistil podle mě jak už se to začne objevovat na listech je to už tak závažné že by trvalo daleko delší dobu to vyléčit či zjistit příčinu a musím ti říct že mě z toho lezli taky hodnoty v normě a i přesto jsem přesvědčen že tam nastala nějaká blokace a na tvém místě bych z toho řízky určitě vzal může ti to hodně říct ale počítej s velkou úmrtnosti těch řízku budou dost náchylné na zakořeneni a teď k tomu jak špatná byla sklizeň když vezmu to že normálne dělám na kytce 90 a teď to bylo 50 tak se to podepsalo dost ale čert vem gramáž ale kvalita byla strašná příště bych to nedojížděl
tak to urobim tak ze zoberiem rizky na izolovane miesto a uvidim, ci sa to bude na nich sirit pocas zakorenovania ... ak ano, bude to s velkou pravdepodob. choroba / plesen ... postranne vyhonky su tym zatial nedotknute (aspon na pohlad), takze klony by sa mali chytit

dam ti potom vediet sem alebo do posty, ako sa to vyvija, inak co tak pozeram a pocuvam, tak s tymto ma teraz problem dost ludi
hary
tak ted čumím jak vůl na nové vrata a je to tu o5 a O5 hlína a o5 metrop a o5sage už se musím normálně smát zase to samá akorát ted už 3den po přepnutí a co ještě vím že ted to není 100% přehnojené i když vím to vubec :D:D:D né vím pří vstupní vodě o,2 a zálivce ec1 která byla dána max 8x za veget který trval1měsíc by asi těžko došlo k přehnojení no ale každopádně se posouváme příšte zjistíme co to udělá kdž jim budu solit no a když se to i pak vysere vynecháme metropy i když tam bych chybu neviděl matky hnojím jen metropem a cajk i když ve 38dnu na květu mě už zlobí i kytky v kokosu sege už má pár rezavých teček a jinde listý zase fialový a to dodržuji hnojení podle návodu takže na ten metrop si taky posvítím
aku teplotu ma voda, ktorou to polievas ? teda ak je to hlina, az tak by to nebol problem ako v kokose, kde sa to prelieva aby cast vytiekla. raz sa mi stalo, ze som si to nevsimol a polieval vodou, co mala 9 - 12 stupnov a sposobil som tym hodne komplikovany lockout zivin.

fialovy listy sage ? :O .. to som este nevidel ani ked mali naozaj zimu

dnes beriem rezy na test
growesweden
Čus hary. Dělalo mi to v tuto dobu taky.Domnívám se že chyba bude v teplotě když kytky spí...Blokace živín vlivem nesprávného ph nebo vlivem chladu(pod 12st.) .Dále, zkalibruj ph i ec metr.Můžeš sem hodit aktuální fotky tvý kytky?
grizly
citace:
Původní příspěvek od hary
tak ted čumím jak vůl na nové vrata a je to tu o5 a O5 hlína a o5 metrop a o5sage už se musím normálně smát zase to samá akorát ted už 3den po přepnutí a co ještě vím že ted to není 100% přehnojené i když vím to vubec :D:D:D né vím pří vstupní vodě o,2 a zálivce ec1 která byla dána max 8x za veget který trval1měsíc by asi těžko došlo k přehnojení no ale každopádně se posouváme příšte zjistíme co to udělá kdž jim budu solit no a když se to i pak vysere vynecháme metropy i když tam bych chybu neviděl matky hnojím jen metropem a cajk i když ve 38dnu na květu mě už zlobí i kytky v kokosu sege už má pár rezavých teček a jinde listý zase fialový a to dodržuji hnojení podle návodu takže na ten metrop si taky posvítím


A je to tady:DVsadim se s tebou o rizek ze az pouzijes jiny hnoje delat to nebude...:D
Ja co tam mam toho jednoho sage tak 48den kvetu a zadna vada na krase...

Co clovek to nazor je to tu jak ve vestirne...
mysak
,,VYHRAL"DOSTAL VUBEC NEKDO NECO-TEN LITR?!
Balon
nenašlo se řešení... nenašel se vítěz...
mysak
Pfff... to je usmevne...taky asi zacnu nejakou ne/soutez..
tj jako: by jsme mohli debatovat co bylo drive, jestli vejce nebo slepice...
IcanLearnUgRow
Taky se vsadim že to bude metropama.Taky mi to zlobilo jednou když jsem je jel.

Mysaku : hary testuje a přijde se na to čim to bylo ,jen toje otázka času a ten kdo to napsal první ,vyhru určitě dostane. soutež nebyla časově omezená.
NORM
já osobně mám s metropama v kokosu odjeté 4 kola různých modelů a nikdy s nimi nebyly žádné problémy, naopak když sem k nim přešel z Hesi, tak se kyti velice rychle zlepšily..
IcanLearnUgRow
Já jsem jel s nima jen 2 kola a jednou mi zlobil taky jeden model podobně jak u haryho, některý modely jsou asi víc naročný na některý prvky podle mě.Jinak ostatní kytky byli nádherný-jeli jak podle učebnice.
hary
TO:mysak nedelal jsem soutez proto abych si delal z huby srac a uz vubec nemam zapotrebi viteze neodmenit jen tahla soutez byla vlastne uz na zacatku pojata nestastne nemela to byt asi soutez ale melo se jednat o problem v jinem foru a mohlo to zaroven poslouzit jak pomoc jinym kterym je z 90% tvrzeno pri takovych to probemech ze se jedna o plisen ale opravdu zde nikdo neudal jasnou pricinu ale nasli se taci co projevili zajem pomoc a resili a to hlavnen prez pm takze ja na odmenu nejake adepty mam jako je Balon a Gorowesweden nebo Benjichaout jinak byly tu i taci co by si zaslouzili litr po litru vylejt na hlavu za jejich nesmyslne rady:p: kazdopadne jsem hodim jeste nejake fotky jak to vypada v tohle druhem kole ale pochybuji ze to nekomu neco rekne kazdopadne se chci rozlusteni dopidit par typu mam a jelikoz jedu metropy teprve prvni zimu tak prvni typ je prave tento
Jamess
GROWESWEDEN : "Blokace živín vlivem nesprávného ph nebo vlivem chladu(pod 12st.)" zajímavý názor, tam by částečně mohl být také zakopaný pes....
Odkud berem hranici 12st.?
z vlastní zkušenosti vím, že aslespoň co se týče květu - tak chlad přes noc až tak moc nevadí, samozřejmě vliv mají i okolnosti - druh media, odrůda apod. -
- př.
AK47 a Sweet Tooth3, kteří zažily od 12 dne květu teploty přes spánek od 14 do -2stC
- výnos mizerný ale to AK47, se stalo mojím nejlepším počinem ze všech growu
Škoda, že jsem tomu nedal větší péči a lépe to nenafotil, listy - hlavně, když přemrzli, začali se hlavě vrchní rolovati do "doutníčků" a měnili barvy jak chameleon...
hary
takhle ja kytky nedrtim teploty v dobe spanku neklesnou pod 19c ale kdyz jsem mluvil o teplotach tak jsem mel na mysli spis teplotu vody do ktere micham hnojiva a ta ma 6c samozrejme takhle studenou vodou hned nezalivam ale nekdy mozna jsem tak ucinil jinak po orazeni ma voda 20c ale jak pisu spis me napda ta ledarna do ktere to micham
Jamess
já ti nevim mě se ten Metrop moc nezdá....
a tohle si četl? ..
http://www.metrop.info/6_tj_problemen.html

jestli tomu ale nějak logicky nepřijdeme na kloub, tak ti můžu nechat udělat - listovej rozbor i substrátu...
hary
TO Jamess
tohle jsem nečetl ale to s tím že stonek dřevnatí když je špatná vyměna vzduchu mě celkem pobavilo a ujistilo mě v tom že není odborník jak odborník jinak jak píšeš že se ti metropy nezdají tak se jich musím trochu zastat když jsou dodržovány podmínky jede to na nich skvěle ale chladné prostředí není proně proto je dojedu a udělám změnu jinak se mi podařilo se stím tentokrát provat a když se objevil náznak skázy tak jsem tentokrát nespanikařil a hnojil dál žádny proplachy žádné navyšování dávek a kupodivu se to nehorší a ještě jedu změnu jsem udělal hnojiva jsem michal do ohřáté vody další kolo pojedu na hnojivech JungleindaBox a uvidíme co to udělá zima ještě určitě bude a když né tak voda určitě bude ledová jak ted a uvidíme jak to bude makat nechce psát ještě závěry ale 1OO% to nebyla plísen a typuji to na problém chladu a hnojiv

a co gyrro jak pokračuje ?????

PS ještě ty fotky jsem musím dát ach ta lenost
cau hary, s odstupom casu si myslim, ze u mna sa stalo toto :

v dosledku polievania studenou vodou (7-12) som kockam sposobil stres, ktory sa prejavil ako lockout K, Cal a Mag, vytvorili sa bodky a skvrny a v dosledku znizenej imunity rastliniek na tieto oslabene miesta zautocila plesen .. konkr. si myslim ze to je septoria (asi som ju priniesol na obleceni niekedy na jesen, ked je jej vsade vonku pozehnane) ... odtialto to nabralo kurz downward spiral a aj ked som potom dorovnaval teplotu vody vacsina z nich uz nebola schopna sa plne zregenerovat, pretoze aj ked vyziva bola v poriadku plesen parazitovala nadalej ... z pripravkov som pouzil iba kuprikol, ktory sa v tomto pripade ukazal ako slabo ucinny (postup plesne spomalil ale iba na chvilku)

ak mate niekto nejaky tip co pouzit ak sa takato choroba vyskytne, napiste to sem prosim (Bart poradil polyversum, co si myslim, ze stoji za skusku, uz je davno objednany, este ale neprisiel a tu v okoli ho nikde v obchodoch nemaju)

skusal som este peroxid vodika, ktory kratkodobo dobre zabera na padli ale tiez s malym uspechom, velmi som sa chcel vyhnut pouzitiu dalsich chem. fungicidov aj preto, ze by to bolo len postrekovanie metodou pokus-omyl ... par zdrojov uvadza, ze by mohol pomoct Rovral, ten tu ale teraz tiez nikde nie je

rezy sa chytaju ale na niektorych zltnucich listoch sa objavila tiez tato plesen (vacsie a mensie bodky), cize ich ani nebudem sadit, kazdopadne ked rez koreni a rastlina ma spomaleny metabolizmus, aj choroba sa siri pomalsie

zaujimalo by ma ci by mohla pomoct cisticka vzduchu na toto - hepa filter, ionizator, uvc ... ci je mozne aby ked je pustena, do znacnej miery redukovala riziko napadnutia

u teba hery, to nemusela byt plesen, s kludom to mohol byt len lockout sposobeny studenou vodou alebo nejaka chem. reakcia pri miesani hnojiv a nasledne zle vstrebavanie zo substratu (ako ked sa zmiesa zlozka A a B pred rozmiesanim vo vode)
hary
TO gyrro jestli by to byla plísen a to typu septoria takto by si koukal na ten fičák já mám kolem sebe v příbuzenctvu pěstitele rajčat a tam se tahle plísen objevuje často a je to pěkný prevít to by si měl černé fleky a do 3 týdnu mrtvou kytku já prost na plísně moc nevěřím já pěstuji 11let a za tu dobu jsem měl 1x padlí a to jsem chytil ještě ke všemu od kámoše co mi dal řízek s tímhle bonusem a ještě ke všemu vchladních obdobích se jí prostě nedaří a to ted je a bylo tohle je blokace žívin aleco jí způsobuje to je záhada alehodně věřím na ten chlad včera jsem zjistile i když v pěstírně je 19C dole u květináču 15,5 což zrovan není nejlepší ale zase si říkám matky dostávají takovou sodu jako ledová voda teploty ještě o stupen nižší taky hnojeni metrope a jsou uplně nádherné ale zase moje kytky v pěstírně byly taky než je vždy přepnu zřejmě přepnutím se změní nějaký proces a pak se ta blokace projeví no každopádně moc variant už není tak snad na to příjdeme
velmi dobry material na citanie - A review of Cannabis diseases

http://www.hempfood.com/iha/iha03111.html

https://www.icmag.com/ic/showpost.p...18&postcount=15 (myslim, ze na icmagu treba byt registrovany, ak chcete vidiet obrazky)

hary - canabis napada niekolko septoria druhov, a vacsina prave ze postupuje pomaly (nie ako u rajcat)
hary
gyrro: co ti budu povídat už to jede stejně jako předtím a tyhle listy mi připomínají dost ten tvůj na fotce číslo 2 už nemám ani sílu to tu nějak rozebírat snad za pár dní až se nějak z toho oklepu
def
Zdar.Tak se mi to samé projevilo na jednom modelu ze 4 .hnojím jen grotek-a jak se to stalo--v 5 tydnu květu jsem zkusil dát 2 zalivky s hnojivy a hned to začalo---Takže můj názor je ten že to zpusobí tu blokaci živin: Nejaky prvekk zastaví přísun fosforu dusíku a vápníku aj -kouknu do katalogu grotek a zkusím zjistit čeho je tam nejvíc na 5 tyden květu...A taky na to může mít i vliv ph i ty desetinky způsobí blokace.mě grotek stahne vodu na 5.8 a zalévám tím furt bez problému--a zvednu to na 6.2- 6.5 a hned to flekatí....A ještě něco když jsem měl minulé kolo problém s přelitím nebo nedostatkem živin a holky byly célé žluté dostaly zálivku s instagreen od groteku ...až po zakoupení ph metru jsem zjistil že měla zálivka Ph 3.8...ale kytky to přijmuly a zezelenaly a nádhera žádný fleky nic... Takže tomu ted vlastně vůbec nerozumím proč má metrop nejidealnější ph pro přísun živin 5.5-5.8 a proč mě to gro tek stáhne na 5.8 a proč vlastně všichni perou zálivky s ph 6.2 a nekdo doporučuje 6.5.....Podle mě proto máte všichni na konci zežloutlé listy protože jim dáváte přes 6 ph zálivky a kytky si myslim budou mít raději nižší ph a budou vitálnější...To je můj názor a má domněnka....
def
ještě něco jedu již 7 týden ---po 5 týdnu jsem samozřejmě pokračoval dál s jednou zálivkou s hnojivy týdně a jednou čistou vodu a listy se nezhoršujou ale ani už nezlepšují a zálivka s ph 5.8...
hary
tak nějak pořád důmám a kurva nemůže to být nedohnojené ale potřeboval bych nějakého oponenta sice mi je jasné že nejlíp na to příjdu sám ale asi by mi to ušetřilo nervy a čas a nějakou tu sklizen taky logicky plísem to není začne to vždy po přepnutí a květ už v prvních dnech kytky celekm rychle strácejí barvu a vypadají nezdravě a změnu o proti předchozím growum jsem udělal takovou že vrustu mín hnojím sice minulou sklizen jsem hnojil více ale až po přpnutí tak si říkám jestli dříve když jsem hnnojil více v rustu nemohlabýt hlína více na hnojena pro přechod na květ je totiž divné že to dělá jen jeden model a není to tím že by byl náchylnej ted ho jedou 2 kmamarádi a cajk dokonce jedou i metropy a když jsem se snima bavil tak jediné co dělají jinak tak víc hnojí a mají o pár stupnu tepleji no tady jsou nejaké fota tak možná to někomu něco řekne
hary
a
hary
a
hary
tady ještě fota zdravych kytek které jsou ve stejném prostoru
Balon
jaký máš ph zálivky v tom růstu?
hary
ph.6.2 az6.3
bruno.kudrna
můj názor nadbytek dusíku,listy začínají výrazně tmavnout až úplně zhnědnou a odpadnou
hary
no asi bych to tu uzavřel tady to nemá smysl kdo něco dokázal a něco ví tady už není můj typ je nedostatek vápníku a kytyk jsou i málo hnojené teori a vysvětlení proto mám ale rozbor udělám až se mi to potvrdí to tak cca za 2 měsíce a z velké časti za to může metrop každopádně jestli se mi to potvrdí vítezem je myšák nebo balon
Erinko9
Aj ja si myslím že je to prehnojené.
mysak
tak to jsm rad ze mam v hlavě nejake znalosti/vědomosti!

..ale je može že to bude myšak :D
hary
tak tohle bude oříšek jedu další kolo v kokosu na metropech a kytky jsou naprosto dokonalé hnojím dle návodu vše ostatní cojedou lidi kole mě na metropech v hlíne stejný problém jako já jen v runzních fázich květu a v ruzném rozsahu a co na to to chytré mozky growru????????
hary
tak už vím že na vině je kombinace metropu hlíny a někeré genetiky jestli někdo chce výhru tak bych rád slyšel logické poznatky proč příjde mi divné že by vznikala blokace nějakého prvku nebo spíš nechápu z jakého důvodu když používám celou řadu metropu a hnojím dle návodu.

každopádně využiju nabídky jamesse o rozbor listů a hlíny
def
Přispěvek 48...a tady pár fotek je to od canny.výhru nechci i když to bude pravda..
def
...
def
čest
Balon
já myslim, že na vině je draslík, kterej zablokoval příjem vápník, takže souhlasim s defem...
neznam NPK u metropu, ale domnívám se, že tím, že jde o hnojivo do hydroponie, tak je tam draslíku idealní množství pro rostlinu, což v kombinaci s hlínou(lightmix taky nemam po ruce npk poměr) mohlo způsobit nadbytek draslíku...
hary
když připustím vaší variantu jako že mi logická přijde tak někde musím dělat chybu jak já tak další moji 3kamarádi kteří mají stejný problém jako já ale to jsou jen oni nevěřím tomu že všichni ostatní používají metrop jen na hydro i kdy vlastně je to logické zlobí nás jen sage to už se okruh lidí kurva zúžil takže vlastně finální podobá problému je sage hlína metrop protože v kokosu jsem sageho dojel téměř bez jediného špatného listu
Balon
za vším je vždy schoda několika okolností...
benjichaouat
citace:
Původní příspěvek od def
Přispěvek 48...a tady pár fotek je to od canny.výhru nechci i když to bude pravda..


Svata pravda, jen potvrzujes to, co jsem napsal o X prizpevku zpet. Poradim ti Hary jednu vec, zacni michat na kvet o tyden pozdeji .
hary
to je blbost míchat o týden později na květ vždyť tím čím se u metropů začíná se dává až do 21dne na květu a mě se to vysere do 14dnu od přepnutí tady je jen jediná možnost buď se vysrat na metropy nebo pěstovat v kokosu nebo nepěstovat sageho v hlíně takže těch možnosti je vlastně víc
benjichaouat
A v cem je problem?kdyz se podivas na slozeni metropu, hlavne na draslik a fosfor, tak ti to musi byt jasny.
def
Ja jedu celou řadu grotek a mé poslední kolo se mi to udělalo na jedné slečně ze 16 ks na modelu Big Band a ty jsem měl 4 ..ostatní nic...Na METROP neser spíš to zjisti...Zkoušel jsi přidat nebo ubrat... nebo jinou hnojku na jedné , jinou hlínu---Na Jednom Kole Se Dá Vyzkoušet Spousty Variant -sice pakec ale jde to.....-když je matka a kloni... U mě byl určitě problém se zasolením (grotek dost zasolí) to může způsobit blokaci a slabí jedinec to pak nepobere -- No a když ti to jede dobře v kokosu hnojíš stejně jako do hlíny ??????
hary
To : benjichaouat problém je v tom že od začátku se dává jen Mr1 a calgreen až do 21dnu květu já bych tedy musel vysadit úplně Mr1 a hnojit jen Cg což mi přijde divné jediné ubrat a více dávat Cg

To: Def pokusy dělám už celou dobu a jediné co mi vychází je vysrat se na metrop za 14dní budu přepínat kytky na jiných hnojivech to bude pro mě rozhodující jinak už jsem hnojil více i daleko min a i tak se to vysralo jinak jestli hnojim stejně kokos jako v hlíně tak při prvních akci jo a stejně hovno pak jsem hnojil min podle hlíny i kokos a to v kokosu bylo dost vyhladovele ale dojel jsem to v pořádku na rozdíl od těch co byly v hlíně ještě je pár variant co zkusit ale jestli to teď na jiných hnojivech pojede tak už nic řešit nebudu a jelikož mám metropů mooooc tak je pak dojedu v kokos už teď bych se mohl na to vysrat a neřešit tu nic a jed jen kokos ale jsem člověk co nerad něco nedotáhne do konce
Frydrych
čau hary tyká se ten to problém i mě ? Foto mam strach že mě kytky chcípnou ještě dřív něž to přepnu na květ už jsem ten to problém měl jak venku tak ve vnitř a nemužu se toho zbavit kdyžtak sory a smažu
hary
myslím že ne tohle je jiný problém tohle se časem srovná uvidíš jen min hnoj jo a nějaké podrobnosti příště ať vím čeho se chytit
Balon
frydrych: já bych tohle viděl možná na přelití nebo na špatné ph... nech to prosichat mezi zalitím a měř pH. všechno bude v pohodě
CerebralEnema
Zdravím,
řeším trochu podobný problém tady:
http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=1023735
sitra
Přátelé, objevily se mi spodní listy nažloutlé barvy, a v jednom místě je i hnědý flek. Poraďte prosím. Díky
hary
14 dni po přepnutí a zatím žádný problém asi se na plní to čeho jsem se obával příčinou bude METROP


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma