Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Indoor Pěstování > Mikropěstování

Stránky: 1 [2] 
První indoor 125/200 W CFL - Klikni zde pro originální téma
bezdechu
citace:
Původní příspěvek od chlapeczlesa
Kde život končí, nový začíná...


Chlape, aby neměli trauma.. takhle mladý a hned setkání se smrtí :frog: Mě dycky dojímá když se zabíjí králík před králikárnou.. :eek: Chuděry králíci.

promiň ten O.T.
chlapeczlesa
Nazdar čekujte Pajnapl Čanky :)
chlapeczlesa
Hmmm, na předchozí fotce vypadají celkem nezdravě...Ta barva...co jim asi chybí??? Srát na ně! Oni se proberou...A probrali :)
chlapeczlesa
A aby to neměli tak jednoduchý - ohnu jim ksichtem k hlíně!
chlapeczlesa
A den poté....salátkům zdar! Zase za týden
chlapeczlesa
...
chlapeczlesa
Malej up. foto z 25 dne růstu.
chlapeczlesa
LST!
chlapeczlesa
Vývrtka...
chlapeczlesa
Po 30ti dnech přepnuto. Říkal jsem si že bych zkusil i ten sodík, ale i s 200W Red cfl mam okolo 30°C :( kua!
HŘEBÍK
Pěkně ti to roste K+
chlapeczlesa
Díky pane hřebík :)
Grow, jak má vypadat K+ :jumper:
chlapeczlesa
Nazdar! Dík za K! Dlouho jsem nic nepřidal.
Tahle fotka je ze 7. dne květu.
chlapeczlesa
Takovej common rail :)
chlapeczlesa
20. den květu
jsou to malý bonsaiky, ale myslim, že pod úsporku ideální...
chlapeczlesa
Den 22., myslim, že letos se mi tam vejdou akurát...
chlapeczlesa
28.den květu - favoritka tohoto kola :)
chlapeczlesa
Serwus! Konec 30tého dne květu
chlapeczlesa
Vesele kveteme, jsem zvědav, jak nám ty ananasy nabobtnaj...Jsou to zvláštní rostliny, ale zdá se mi, že je toho nějak málo :( njn úsporka...
chlapeczlesa
Každá je jiná...ohejbal sem to jak debil...
Brunek
pěkný k+ :) taky jsem se rozhod pro pineaple chunk u mně klíčivost 4/5 a ze země zatím vylezla jen jedna tak to není snad konečný výsledek
chlapeczlesa
To teplo venku nedělá dobře...máme ráno sice v 21h,ale ten panelák je stále ještě žhavej...:( 29-31°c dopíči
Mr.Nobody
Zdarec

31c naprosto v poho :) to je teplota, se kterou si nemusíš lámat hlavu .To máš i přez léto venku a jak si kytky chrochtaj....Akorát to chce o fous víc zalívat.Teďka sem na takovejch teplotách dojel...
chlapeczlesa
Zdar, dík Nobody, jsi mě uklidnil :). Sleduji tvoje počiny zde už delší dobu a je vidět, že se vyznáš...nicméně pořídil jsem lepší odtah (TT100) ten to hodně vylepšil...zbyl ješte nějakej peníz tak jsem si zbastlil 150w sodium OSRAM NAV-T SUPER 4Y(jj už došlo i na mě :)) Svítí to jak mamrd oproti CFL, ale taky to jak mamrd topí...Dal jsem to dokupy v pátek, ale na víkendy od toho jezdím pryč, tak jsem tu sodu ještě do skříně nedal, nechtěl sem to nechat bez dozoru, jsou potřeba provédst měření a tak. Tak doufam, že to tam nespálim, a že mi to pod tou sodou ještě nakyne...ty čanky jsou dost bídný (oproti WW tohle dobou.
chlapeczlesa
Hele, ono to pod sodíkem nefotí...ono to bliká...:( Mam po obrázkách.
chlapeczlesa
Tak, zejtra to bude tejden, co jsem namontoval sodík. S lampu nejsou žádný potíže, přestože sem si stavěl vlastní balast, vše je v pořádku. Tlumivka je celkem teplá věc, tak sem na to nasměroval výfuk :)
Holkám se pod sodou očividně dobře daří. Každá je ale taková jiná. Jedna je dokonce taková zakrslá, protože dost seschla v důsledku špatně seřízenýho blumatu, kterej sem nastavoval narychlo ožralej :(
Mno rozhodně to asi nebudu kosit v doporučeným 55-60 dnu , je to ještě mladý, ješte to tak 2 tejdny možná snese.

Fotky jsou z 55. dne květu (dneska).
chlapeczlesa
Jinak díky Mr.Nobody za radu se slunečníma brejlema. Jinak bych byl bez obrázků :)
chlapeczlesa
A další...btw.: zas mi to drtí **sraný třásněnky.....Jak já je mám rád. Naštěstí ty chunky jsou dost odolný.
chlapeczlesa
Moc pěkně to voní...Nevim esli ananas, ale je to velmi vovocný:)
Onelove
nazdar tarzane :D... prešiel som celý thread, si frajer takto na prvý krát, radosť sledovať :D tie WW boli krásne:) aký bol výnos pod tou CFL ?:) a kludne napíš aj nejaký smokereport :D sledujem ďalej.. K+
peace:rasta:
chlapeczlesa
Ahoj, dík za pochvalu! Máš v avataru DnB, to je dobrý znamení :) Helec výnos nevim, neměl jsem váhu, ale pokrylo to spotřebu mě a mé přítelkyně do doby než uschne toto kolo. Materiál je to výbornej, mam to v mrázáku, vždy jen na týdení spotřebu si uloupnu. Nejdřív jsme hulili spodky a až nedávno sme se dostali k šiškám (zásoby se už tenčí,ale ještě tam něco je). Zkuřuje to velice, mám kanadskej vaporizer Arizer (s tím jsem velmi spokojen) stačí vložit malinko, opravdu malinko a jsem jak banán na tři hodiny. Kamarádi, kteří venku potáhnou z mého shpé neříkají většinou nic-jen čumí :D Myslím, že White Widow je pro začátečníky celkem jistota výnosu i dobrého kouře. Akorát to smrdí jako pes - dobře odleželej gram v pytlíku páchne až za roh...
Foto ze sklizně.
chlapeczlesa
Tak zdar! Máme tady 62. den květu!
chlapeczlesa
Kdy já to ale seknu? Musim si zejtra obstarat nějaký zvětšovátko. Doma mam velkej "opravdickej" mikroskop,ale váží asi 30kg. Tak ho sem nepovezu. Hlavně 2 kytky jsou jiný než ty další dvě. Nějaký jiný pheno asi nebo jak se tomu říká...ty dvě hustší, který nevoní ovocem budou asi chtít seknout dřív.
chlapeczlesa
Prásk
chlapeczlesa
a ještě jednu
chlapeczlesa
čus, tak tu máme 65. den květu. Už asi 12 dní proplachuju. Listy sou velmi špatný, rozežraný třásněnkama a spálený světlem nebo naopak :) Nicméně nějaká palička tam je...:) jo už sem ochutnal kus nějakýho spodku ve vapíku a je to velmi lahodný a tak ovocně voňavoučký, stav zatím neurčený řekněme :)
chlapeczlesa
Oranžový...
chlapeczlesa
Čus! Dneska je to 69. dní od přepnutí. Kyti klíčily a pět dní se rozkoukávali pod 30W úsporkou. Dalších asi 25 dní pod 125W blue cfl na růstu, kdy dostávali celkem šikanu od "rovnátek" z drátů:) Pak dostali red 200 cfl, pod kterou pozvolna vzkvétaly do padesátého dne květu. Pak sem se pozdě ale přece rozhoupal zbastlit alespoň stopade sodium. Dobře sem udělal. Ty pineapple chunky by si pod tim cflkem vůbec nešli. Nakonec sem shodil režim na 10/14 a od pátka mají jen 8/16. Dneska jsem to skouknul alespoň lupou a rozhodl se ty dvě menší holky dát už do tmy, nechat je dopít vodu a během 2 dnů je pověsim. Ty dvě další se ještě furt dost zelenají, mají čirý trichomy a spostu bílích vlásků, tak si ještě pojedou na tich 8/16. Uvídíme.
chlapeczlesa
už mi sem nejdou dávat fotky, nevim proč...
chlapeczlesa
,,,
chlapeczlesa
Tak z prvních dvou pokosených je pouhých asi 25g suchýho, přičemž z jedna byla poloviční než druhá. Ty další 2 pokosim v pondělí.
chlapeczlesa
...
chlapeczlesa
Hele, už mi zas dou dávat fotky...Tyto jsou samozřejmě z mikroskopu. Myslíte, že je to takhle akurát propečený?
chlapeczlesa
Zdar! Po 75. dnech květu jsem pokosil i druhé pheno.
chlapeczlesa
Tady už jsou paldy celkem rozumný...
chlapeczlesa
Tak zdar. Už si vesele hulim. Celkem z tich 4 kytek bylo tak jen tak 60-70g. Něco sem hulil polomokrý, tak nevim přesně. :) ale je to dobrý. Na podzim se objevim znova a bude to divoký - bubbler, víc kytek a buď 150HPS + 200CFL zároveň a nebo postupně CFL a pak HPS-obje vertikálně, uvidíme. Zatím se mějte fajnově groweři! Ať to všem roste! A myslete u toho! Budu vás sledovat ;) Piiic
chlapeczlesa
Zdar, takhle dopadl Pineapple chunk wenku. Rostla v 850 m.n.m takže seno z hor! Ochutnal jsem spodek, kterej jsem narychlo usušil u pc výfuku a účinek je naprosto ohromující. Až to řádně usušim, tak to bude nejlepčí venek v širokým okolí. :)
chlapeczlesa
:rasta:
PanPampalán
A nějakej smouk report?
Na to jsem se těšil nejvíc jestli je to opravdu tak sladká libůstka :drools: :rasta: :D
chlapeczlesa
Pampalán: No uvidíš sám. To jedno pheno, s těma menšíma hustšíma palicema mrskalo strašně, ale nebylo moc ovocný. To druhý s těma velkýma pupenama (fotky výše na teto strance) bylo krásně ovocňoučký a ani to člověka zrovna nezabilo. On barny uvádí u toho chunku obsah thc snad 23% nebo kolik, ne? A i to, co sem z těch feminek nařezal a vypěstoval venku je hrozně zkuřující.
PanPampalán
A byl mezi nimi poznat rozdíl už ve fázi růstu :einstein: , rád bych věděl který pheno si sebou vezmu do klubu 12/12. :banana:
Díky :rasta:
chlapeczlesa
To bohužel nebyl...ani dlouho v květu ne..


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma