Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Oznámení

Stránky: 1 [2] 
Chat - Klikni zde pro originální téma
piklstajn
pred tydnem jsem zasadil travu a chtel bych se zeptat za jak clouho mi to vyklici
Hyena
To záleží na tom, kolik si toho včera vybumbal a kolikrát vyho***, jestli je moje sestra lezba a jestli se to bude líbit P. Podlahovi?
Sorry, nějak mi to ujelo... mám trochu upito. Budu to muset několikrát přečíst:
Den, dva, tři, 4... čekej. Sem ti moc neporadil, viď?
Tak zkus hledat.
kernelerror
Database error: Invalid SQL: SELECT latin1,firstname,lastname,country,website,email,showemail,perms,rooms,ip,gender FROM user WHERE username='Jokerrr' LIMIT 1
MySQL error: 1054 (Unknown column 'firstname' in 'field list')
Session halted.

odkaz na script --->

http://grower.cz/chat/usersH.ph...1&NT=1&First=1#
Black
Ať jdu na chat kdykoliv je tam max. jeden nebo dva lidi,takže mi to přijde trošku suchý! Chtělo by to víc komunikace lidi a o něčem ne o tom jestli zrovna spíš nebo ne! Ten kdo se Groweru věnuje a skéro doma pěstuje,ten by na tom chatu měl být,protože tam to musí ŽÍT!!!
Krychle
2 kernelerror
http://grower.cz/chat/usersH.ph...&NT=1&First=1#& ;)
koles
Black: no mě zas přijdou dva tři lidi akorát, pak je v tom zas guláš
De la Vastierre
Taky by bylo fajn, kdyby na ten chat někdo občas kontrolně mrkl..Nejednou sem se tam totiž setkal s nabízením drog.Fuj.
Dude
hm, chat asi jen tak neuhlídáme - pokud něgdo něco takovýho uvidí, tak to skopněte a pošlete někomu z MODů;)
Johnny Von Kris
tak sem sjetej a nechci to cist cely tak to tu muze bejt uz napsany
--nezobrazuje se v stavovy radce kdo odesel a je tam jenom kdo vstoupil. kdyz se zadivate vic tak zjistite ze ste sam ale bylo by lepsi to tam doplnit....
Hi.
IE ver. 6.0.2800
Taker
Jo to mi připomnělo, nešla by udělat nějaká Firefoxácká aktualizace obou chatů? :eek:

Né že by mě nebavilo na velkym chatu dělat refresh tečkou (místo automatický aktualizace stránky) a na miniChatu neustále promazávat chatovací řádek... :)
Alkaida.com
Chtělo by to aby se to dalo poslat určitýmu hostiteli že tam neni komu se má text poslat ale jinak je to v pohodě
krytom
Pouzivam operu a prispevky na chatu se mi objevuj az kdyz tam neco poslu, nevim jestli je chyba u me, nebo ne, na chaty moc nechodim tak newim ;)

aha tak koukam vys ze v tom nejsem sam ;)
tak tady ten prispevek ignorujte ;)))
Hathor
ahoj, nevím jak ke svému nicku dostat ikonu a jak vložit vlastní fotografie. jsem nováček a v AJ nejsem moc silná. bohužel. poradí mi někdo? díky :)
Taker
Hathor seš sice trochu off-topic ale koukni tady:
Avatar

Fotky

Je to tu už všechno plnokrát, jenom to chce hledat :)
eMson
jenom nevim, kam mam psat nejaky heslo pro svuj nick ??
Donato
Chtel bych sem jen napsat ze forum by mnelo byt prehlednejsi a rozdeleno do vice skupin a podskupin.
Hašišák
čus když kliknu na to malé íčko u Modorátorů na Chatu tak se zobrazí tohle:
---------------------------------------------------------------------------------
Database error: Invalid SQL: SELECT latin1,firstname,lastname,country,website,email,showemail,perms,rooms,ip,gender FROM user WHERE username='Dlabi' LIMIT 1
MySQL error: 1054 (Unknown column 'firstname' in 'field list')
Session halted.
---------------------------------------------------------------------------------
Peace and Hash
Hašišák
Nejde dole reklama zobrazí se tam jen bíločervenej pruh
Kutas
me se ten chat vubec nereloaduje... mam mozzilu firefox
Kutas
jo prave ze kdyz dam refresh tak me to hodi z5 do prihlasovaciho okna a napise ze ten nick uz tam je :(
Kutas
tak takhle to normalne mam a nejde to. Pri kazdem refreshi se na ten chat musim prihlasit znovu s jinym nickem :)
Jokerrr
mno takze mam problemek............. po kliknuti na odkaz CHAT se mi otevre prazdne bile okno ........ a nic dal se nedeje... ci to??... Mam mozzilu Firefox, muze to byt tim??? Kdyz jsem mel IE6 tak to slapalo.
Jokerrr
2 Hlava : mno bohuzel ani s tou Mozzilou to nejde :(
Yarreck
jak rika mementor,treba v noci je chat zapraskanej zmrdanejma nackama,takze KICK a BAN je na miste.. Nevim jestli je to tu uz receny,ale AFK by se hodilo.. :)
Taker
jo souhlasim :)
někdy by to fakt chtělo ňákej ten KICK nebo třeba i dočasnej BAN.
Teď de vo to kdo by mohl kickovat - hlasování přímo v chatu by se dalo snadno zneužít, to chce vymyslet něco lepšího :cool:

možným řešením by bylo povolit přístup na chat jenom registrovaným členům
Dude
jj, sme to s carlosem lehce probirali - snadna zneuzitelnost chatu snad bude vyresena:)
conspirator
Skoda, ale xyba mi pri prihlasovani do xatu jedno pismenko z mojho nicku. Jednoduxo sa tam nesprace :(
wad
A co takhle dát při vstupu na chat podmnku že musí mít třeba 3 dny starou registračku nebo musí být stálý člen, nebo tak něco... to už by si to každej člen rozmysle dostat třeba na táden ban na cleej grower.. ohhh
carlos
Ještě doděláváme poslední maličkosti a především překlad uživatelského rozhraní do češtiny.

Máte se na co těšit, protože mimo různých místností, umí i privátní rozhovory, kickování, banování a další standardní věci.

Kromě toho by se návštěvnost na něm mohla zvýšit i zavedením funkce "Pozvat člena na CHAT", která bude přístupná v přehledu online uživatelů (z hlavní stránky fóra). Pozvanému pak vyskočí pop-up okno, podobně jako tomu je u Soukromých Vzkazů.
BBVlada
tak mam to pusteny v Mozille a nejka se mi neobnovuje ten chat...vzdycky jen kdyz naco napisu
Kwjetoň
ty woe lenis je wostrá :sun:
řek bych že největší zhulka na Groweru...:D
sorethroat
Mě ten chat celkem neva :) podle mého by to chtělo jenom doladit ještě pár nezbytných přání a chybyček :rolleyes:

Ale hlavně se mi na něm líbí že je už konečně zabezpečenej přes SSL :bravo::bravo::bravo:

A vůbec ten starej CHAT chtěl už stejnak vyměnit za nějakej new...změna je přeci život...:D Dle mého je jen otázkou času než se nahromadí dostatek objektivní kritiky na potřebné otestování a doladění chybiček...:rolleyes:...pak už bude jen otázkou času kdy si na něj zvyknete uplně stejně jako ste byly doposavad zvyklí na starej (celkem) dobrej grower Chat ;)

sejdeme se na chatu až bude porádně funkční :D:D:D hehehe...peace...
Kwjetoň
já teď rači sedim u malýho četu, příde mi rozumnější, jednodušší (v tom velkým sem dost mimo) a hezčí :girl:
ale na velkej se časem taky mrknu, né že né... :)
Rastafuk
Hustýýý :punk:
Kutas
no ale kdo ty chybicky doladi? a kdy? :) nejvic ze vseho me sere to prihlasovani. a kdyz uz se prihlasim tak tam nikdo neni, vlezu tam, cekam a stejne me to kickne po nejake dobe... tomu nerikam pratelsky chat
carlos
Probíhá údržba CHATU... Proto je dočasně nedostupný.
ChuQ
Bylo by možný po týdnu minimálně, chat rozjet ?
crazyboy17
a kedy bude uz dostupny? :D
ATI
MNE NEJDE Už 2 TýDNE
Kiddnaped
prosím o zprovoznění.. :D
BlueRhino
to je ale dlouhá údržba :D
ChuQ
To teda, říkal sem kamošovi, že po tédle údržbě a novým enginu ti bude chat aji míchat koktejly, vzhledem k tomu jak už dlouho trvá.. :(


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma