Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Hydroponie

Stránky: 1 [2] 
BiG Bub XXL - Drip vs AERO - Klikni zde pro originální téma
:Dr@m:
:::zatím moc pěkný grOw , budu sledovat dripERE a už teď jsem zvědav na rozdíly které čas ukáže.

Chci se optat na pH 5,3? není to málo?

Jinak podle fotek se mi zdají lehce "světle" zelené, ale to taky může být něčím jiným:)
Nicméně mi to připomělo možný nedostatek dusíku...

A´t´se daří
:dr.
dripER
citace:
Původní příspěvek od :Dr@m:
:::zatím moc pěkný grOw , budu sledovat dripERE a už teď jsem zvědav na rozdíly které čas ukáže.

Chci se optat na pH 5,3? není to málo?

Jinak podle fotek se mi zdají lehce "světle" zelené, ale to taky může být něčím jiným:)
Nicméně mi to připomělo možný nedostatek dusíku...

A´t´se daří
:dr.


Zdravím

pH 5,3? To nikde neuvádim. To požívam jen na proptach. Edit: Jo 5,3 jsem měl na začátku v aeru, ale to byl jen začátek rozsahu pH 5,3-5,6.
Na těch fotkách je to světlé je proto, že ten foťáka neumí dobře vyvažovat světlo, nerozumí si se sodíkem. Tudiž je to kvalitou snímku. Ale na par listech jsou světlejší mapky, tak i ten dusík je možný.

Díky za příspěvek
dripER
Dr.Frhole
Dripere, až to setneš, dej vědět jak jsi dopadl. Zajímá mě, jestli máš taky zvýšený výnos po tom Flower Dragon a zda máš palice jako posypané stříbrem a jestli to taky bude chutnat a vonět po citrusech (abych se ujistil, že u mne to nezpůsobil jiný faktor).

Děkuju
dripER
94. den 49. den 12/12 - 600W HPS
dripER
citace:
Původní příspěvek od Dr.Frhole
Dripere, až to setneš, dej vědět jak jsi dopadl. Zajímá mě, jestli máš taky zvýšený výnos po tom Flower Dragon a zda máš palice jako posypané stříbrem a jestli to taky bude chutnat a vonět po citrusech (abych se ujistil, že u mne to nezpůsobil jiný faktor).

Děkuju


Zdravim

Jako nemohu to nijak zvlášť posoudit, jelikož tuto genetiku jedu po 1. a je tam 5 feno typu, takže každá vypadá trochu jinak. Ale co se týče vůně, tak voněly všechny kytky po citrusech ještě před tím, než jsem aplikoval "Flower dragon", chuťově jsem to ještě nezkoušel.

Díky za příspěvek
S pozdravem - dripER
dripER
...
:Dr@m:
začíná se to pěkně vybarvovat:) kdy to sekneš a co rozdíly aero vs drip
dripER
... (feno no. 4)
dripER
...
undergroundman
jj,máš to nice,taky už se ti to ted někdy blíží ne?
dripER
Jojo, kosa příjde někdy přiští týden.
(feno no. 1)
dripER
...(feno no. 3)
dripER
...spodky z aera (feno no.2)
















central
dripER
...(feno no. 3)
dripER
feno no. 2 a no. 3 jsou si dost podobné, jinak ostatní jsou od sebe odlišné. Stavbou těla, růstem, velikostí květů, atd.
dripER
kořeny aero
undergroundman
ty jo :)to vypadá jako pěkně velká porce špaget :)pěkné kořínky:)
dripER
...
caseage
a co ti přijde lepší aero nebo drip?
:Dr@m:
Taky se připojuji k dotazu: aero VS drip? S čím si byl spokojenější.
Jinak krásný paldy:)
caseage
ty si pořád v rauši né?
to se te odpovědi nedočkame :-))
dripER
Zdravím
Po delší odmlce jsem se teda probral z rauše :D a taky jsem chvíli cestoval po Nizozemí.
Abych to vyhodnotil, tak celkově se z těch 5 kytek podařilo nasušit 347g +/- (bohužel foto chybí).
Vůně byla citrusová a chuť ovocně jemná bez škrábání v krku.
Taky se potom pěkně rychle slehla zem a ještě pochybělo.
Pokud jde o systém, ve kterém to bylo vypěstováno, tak osobně bych se přiklonil k Aeru. Nebyly s ním skoro žádné problémy. Co se týče dripu, tak jste se sami mohli dočíst, jake problémy mě potkaly. Ale pokud má někdo zájem pěstovat v dripu, tak ho samozejmě vřele doporučuji. Hodí se především tam, kde chcete pěstovat ve větším nebo z určitých důvodu nemůžete growroom denně navštěvovat. Je to velice spolehlivý systém pro automatické pěstování. Pro menší pěstírny a milovníky hydra, bych doporučil aero systém nebo taky bubler. Zrovna jeden používám pro své dvě mateční rostliny. Ponechal jsem si dva silnější řezy feno1 a feno2. To je tak všechno co bych k tomu zatim dodal, pokud máte nějaký konkrétní dotaz, tak se nebojte zeptat, budu se snažit odpovědět.
dripER
...BiG BuD XXL fem. od Ministry of Cannabis

Matky jsou hnojené Metropem MAM 8. Světlo 400W MH.
Clony v RW kostkách. Použil jsem klasický práškový Stimulax a jako výživu postřik 1ml/L Calgreen.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma