Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
dalíší pěstitel - Klikni zde pro originální téma
Tak ten šlahoun je fucking hermafrodit a těch tam mám 3 a jednu kytku mam plnou semen takže mi jich zbyva 6 normálních kytek no uvidíme kolik toho bude
mysak
hh myslel jsem si to mel jsem uplne stejnou mrdku..dej to radsi pryc nez ti to naprca vsechno-jestli se uz nestalo
už s ním nebudu hybat plyskyřice je pod mikroskopem jako med zitra jim vypnu slunce a nechám je dva dny potmě a potom kosa otočím je naopak usuším zahulím a tak za 2 měsíce začnu znova
vím že nemám foto celyho boxu ale zkuste si tipnout kolik toho bude:banana: :frog: :bounce:
boris5-5-5
takze ja si myslim ze z tych 6 budes mat tak okolo 250g ale tak jak sa dari tvojim rastlinkam tak to som este nevidel :) gratulujem :)
tak ted jsem jim zhasnul slunce a dva ne ja je necham 3 dny po tme a potom kosa :death: .Protoze dva dny je nechavaji vsichni a ja to zkusim 3 dny po tme uvidime co vy na to?:drools:
Seky
3 dny? ja bych nevydrzel cekat ani dva dny navic.
Zajimalo by me jestli ma nekdo dukaz (foto) o mnozstvi pryskyrice pred a po dvoudenni tme, nebo je to jen teorie?
uvidime dnes jsem to blejsknul a za 3 dny to blejsknu znova a porovname
Seky
Nejlepsi by bylo fotit jen jednu urcitou palicku a jeste lepsi by bylo makro..
Zkus na tom zapracovat
tak jsem to byl ted blejsknout ale už je to 24 hodin potmě tak uvidíme za dalších 48 hod.Udělal jsem dvě fota a hned je tu dávám.:jumper: :jumper: :jumper:
boris5-5-5
potom ked vyprazdnis box tak ho odfotis prosimta? dik a su moc pekne.. :)
tak pred chvili jsem je seknul a tu sou dve fotky po tech 48 hodinach a uz se to vsechno susi
Tak jsem zase tady a musím napsat jak to dopadlo.Zaprvé kvalita od jedne do deseti bych dal 10 a množství od jedne do deseti asi tak 4.Jsem zklamany kvalitního hulení je 142g z 10 kytek je to bída.a ještě 55 g ze spodních palic takže propadák.Příště jedu z řezu.Jo a ještě mám 1000 semen.Poprvní jsem měl 7 kytek a dva a pulkrát víc.
mysak
citace:
Původní příspěvek od mmaall
Tak jsem zase tady a musím napsat jak to dopadlo.Zaprvé kvalita od jedne do deseti bych dal 10 a množství od jedne do deseti asi tak 4.Jsem zklamany kvalitního hulení je 142g z 10 kytek je to bída.a ještě 55 g ze spodních palic takže propadák.Příště jedu z řezu.Jo a ještě mám 1000 semen.Poprvní jsem měl 7 kytek a dva a pulkrát víc.




.. kamo :D- tak to chodi ,,stejně listnate hlavy" mozna tak 70g,.. max! taky jsem mel semena-kdybychom nemeli tak to vypada zase otrochu lepe
a mel jsem rezy..,!
rikal jsem si ze pojedu ze semen ..
tak si vyber potom..
..je treba poucit se z chyb a priste to bude lepsi
tak jsem prisel na big problem zmeril jsem konecne vodu kterou jsem zalival a PH 8 takze priste jebat destovku.
mysak
HMMMM a ja mel za to ze destova voda je kysela!!!
jenomze mi to tece do tkove plastove nadoby a ja nevim co tam predtim bylo
Padavan G
citace:
Původní příspěvek od mmaall
Tak jsem zase tady a musím napsat jak to dopadlo.Zaprvé kvalita od jedne do deseti bych dal 10 a množství od jedne do deseti asi tak 4.Jsem zklamany kvalitního hulení je 142g z 10 kytek je to bída.a ještě 55 g ze spodních palic takže propadák.Příště jedu z řezu.Jo a ještě mám 1000 semen.Poprvní jsem měl 7 kytek a dva a pulkrát víc.

tak vidíš, nemusíš kupovat další semena a můžež si udělat vlastní matku a jako bonus máš hulení na dost dlouho :D
ty semena sadit asi nebudu pry se to rado hermi asi je rozdam
ty semena sadím


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma