Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
1. indoor by Smallbeatle82 600W - Klikni zde pro originální téma
No tak to je special-supr , 98 octanů.. :teef: To je noname jak řemen.. :) Jak ste na tom s kamošem,ohledně pátrání po genetice..? :) Nějspíš nějaká white nebo silver odrůda..?
Gratulace !!!
Jeste k te genetice. Tak No name je Nebula a ty keriky jsou toto http://www.semenakonopi.cz/index.ph...&product_id=152
kauik
mas to pěkný brouku :D chtěl sem se zeptat na toho ultimate takze si mel rezy z fem. matky?? zadny gule se neudelaly ? protoze se bojim ze kdyz si poridim femka a vyselektuju matku ze mi pri stresech udelaj kule a ty pises nizkou vlhkost stres světlem
Romulan
Pekna prace
a at chutna
Cuba
Ahoj, moc pěkná genetika a pěst též.. Můžeš podat smokereport? Díky
Ahoj lidicky,
tak jsem zpet po delsim deliriu :D
Tak trochen k tomu smoke reportu.
IP2000 neboli take Ultimate ma krasne citrusovou az ovocnou vuni.Kour je jemny a velmi lahodny.S timto modelem jsem velmi spokojen.Urcite si ho do budoucna zkusim nekdy znova.Kyticky se odmenili opravdu kralovsky na kazde bylo neco pres 55g
Nebula me hodne prekvapila svou silou.Kour je hodne hutny a pokud si neda clovicek hodne pozor poradnej kaslak ho nemine.Vune me moc nenadchla - rikam tomu,ze to pochcala kocka :D
Jinak celkovy hodnoceni koureni je velmi uspokojujici a doufam,ze na podzim se tu zase sejdeme s novym roundem a novyma holkama.
Tak pestu zdar a at se vsem dari.

citace:
Původní příspěvek od kauik
mas to pěkný brouku :D chtěl sem se zeptat na toho ultimate takze si mel rezy z fem. matky?? zadny gule se neudelaly ? protoze se bojim ze kdyz si poridim femka a vyselektuju matku ze mi pri stresech udelaj kule a ty pises nizkou vlhkost stres světlem

netusim jestli to bylo z fem. mutry,ale nejspis jo,protoze sem videl na netu jen fem. semena Ultimatu
Zdravim vsechny zahradniky
a chtel jsem jen jeste jenou vsem podekovat za komentare i za karmu.
Nekteri z vas si mysleji,ze jsem to nedelal poprve,ale opak je pravdou.
Je pravda,ze se zahradnicenim uz mam nejake ty zkusenosti,ale tohle jsem si zkusil poprve.Takze jeste jednou diky a v zari se tu uvidime kazdopadne znova.Bud znova se sestikouli nebo podle toho jak dopadne snuk1 mozna pod ledkama.
Takze at to roste a pak chutna
SmokeHillz
citace:
Původní příspěvek od Smallbeatle82
a konecne 37.den
jinak o holkach toho moc nevim....rizky jsem bral pres kamarada,ktery uz pestuje nejaky ten rok a ten to ma take pres nekoho takze jsem se po tom moc nepidil...
jen me uz nebavilo nekoho neustale dotovat penizi za to,ze si chci dobre pokourit a tak jsem si udelal vlastni grow a doufam,ze budu mit aspon do zimy co kourit :-)




Do zimy XD, jo jinak ohledne toho IPecka, IP muze bejt IP2000 nebo Ingemar's Punch. Ingemar je delanej spis na outdoor, dvoutisicovka spis na indoor,pisa jeden paaan zasveceny XXX :D
zajonc
mas to hezky osypane
lopatak
Zdravim krasny palice a model taky krasny...... jen at chutna a vrat se zas at je na co koukat :)

peace a at se dari
Zdravim vsechny priznivce meho prvniho growu.Jsem rad,ze se vam libil a jak jsem slibil,do zimy se vratim.... :D

Moje dalsi kolo jsem rozjel uz v zari a to s feminizovanou genetikou od bulldoga v sestave
5x Jack Herer http://www.bulldogseeds.nl/shop/indica/jack-herer.html a
5x Bullshark http://www.bulldogseeds.nl/shop/indica/bullshark.html
Holky vypadaji opravdu nadherne....oproti rizkum co jsem mel minule i kdyz byli luxusni se pest ze semen neda vubec srovnavat.
Na vic jsem se byl podivat na Cannabizzu a tam jsem dostal celkem naloz hnojiv od vsech ruznych znacek,takze jsem rozjel i takovej malej test hnojiv na stejny genetice,aby se dalo srovnavat.
Abych to tedy upresnil,tak 2x jack + 2xbullshark dostavaji komplet od Atami ta sama sestava 2x jack + 2x bull. komplet od Hesi a 1x Jack + 1x bull. maji mix slozeny z plagronu a advance nutriens.
Na konci growu zjistime kdo na tom byl nejlepe,ale zatim vede jednoznacne Atami....no uvidime co s nima udela jejich zazrak Bloombastic
Jelikoz jsem v praci tak fotky nepridam,ale v patek se muzete tesit na novy thread i s fotkama.
Tak zatim cus vas brouk :D
Zdravim vsechny kdo sem nakouknou.

Tak jsem se konecne rozhoupal sem zase neco prispet a ukazat jak to vlasne cely vypada.
Jak uz jsem psal genetika je od Bulldog seeds a to v sestave jak jsem psal uz vyse.

Holky ted mame na nejakym 18.dnu kvetu,ale fotky mam u sebe jen do nejakeho 10.dne tak snad budou stacit na kouknuti a zitra az dorazim domu tak to vyfotim a hned prispeju.


Jinak hnojim jak jsem psal ruznymi hnojivy na stejnych genech,aby se dalo srovnavat.

Teploty v junge se pohybuji pres den 24 - 26°C a noc 21 - 23°C
Vlhkost sem posteloval pri svetle na svejch 30% a pri tme na 60%
PH u Atami 6,7 u Hesi a Mixu z Plagronu a Advane nutriens 6,4
EC zatim nemerim a asi tenhle round ani nebudu bo neni cim :D

no to by zatim asi co se tyce infa stacilo.Pokud budou nejake otazky klidne se ptejte.
Jinak setum mam stejnej jako minule kolo.


tak ted uz snad jen k tem fotkam
jeste nejake foto
SmokeHillz
Hmm,pekne pane!A az budes updatovat venuj detail vetveni i ty sativce ;)
To sem na tebe teda zvedavej...
Klamath
ahoj. prosimte prozrad mi jak velky kvetinace pouzivas. nezajima me rozmer ale obem v litrech.
Dik
Klamath
citace:
Původní příspěvek od Klamath
ahoj. prosimte prozrad mi jak velky kvetinace pouzivas. nezajima me rozmer ale obem v litrech.
Dik
Klamath

pouzivam kvetinace 5,7 litru s guanokalongem a perlitem na vic
a ted slibene foto z 18. dne kvetu


sativka az dole je uz na 29. dnu kvetu
Tak dnes na me cekalo v boxu jedno nemile prekvapeni.
Vubec netusim jak se to mohlo stat,ale problem sem vyresil a snad se to uz nebude opakovat
Zdravim vsechny kdo sem jeste nakouknou.

Mame tady 33.den kvetu tak si prohlidneme kazdou holku zvlast.
holky stale dostavaji vyzivu a vodu upravenou na 6,3 ....
teploty v normalu do 26,5 tak uz snad jen ty fotky.
prvni petka je Jack herer
dalsi petka je Bullshark

GWS x Skunk5
nejaky fotecky a makra z dneska
prvni JH
zbytek BS
46, XY
U té sativy z 25.10. se Ti podélně kroutí listy.
Mám to u některých taky. Nevíš, čím to? Vlhkost?
citace:
Původní příspěvek od 46, XY
U té sativy z 25.10. se Ti podélně kroutí listy.
Mám to u některých taky. Nevíš, čím to? Vlhkost?


Cus...no vlhkosti si myslim to nebude..je tam kolem 30%...jedine,ze by ji chybela,ale to uz ma ted stejne smolika :D
jinak tohle krouceni jsem nejak prehlizel....rikam si,ze dokud maji holky zdravou barvu...nic extra se nedeje a na vic se ke me sativka dostala az kdyz sem prepinal a uz byla nakvetena a listy mela pokrouceny....je tak vlastne celou dobu kvetu...
HurricaneGeorge
Ahoj, moc pěkný!
Chtěl jsem se zeptat jaké fotky odpovídají kytkám s různými hnojivy?
Jak nyní vypadají kytky hnojené od ATAMI a jakou dáváš koncentraci složek těchto hnojiv a jak často hnojíš?

Díky moc za odpověď.
SmokeHillz
citace:
Původní příspěvek od 46, XY
U té sativy z 25.10. se Ti podélně kroutí listy.
Mám to u některých taky. Nevíš, čím to? Vlhkost?


Vlhkostí to není,už sem to viděl u vícero sativek co kvetou trosku nestandartne dlouho...


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma