Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor > Galerie Mikropěstování

Stránky: 1 [2] 
125W Blue/red Mandala no.1 a Super Silver Haze (komplet BioBizz) - Klikni zde pro originální téma
BloodyBeer
Up

Tak jsem neco slysel, ze by bylo treba dat dalsi up.... Trochu mi to ted trvalo protoze jsem furt nekde lital, jak jsem nelital tak jsem lital v jinem slova smyslu. Ale nakonec prece jen neco :-)

Kdyz uz mi bylo nutno rict o fotky tak alespon kvalitne :-)
BloodyBeer
dneska mi muj hodny bratr zasel do growshopu pro atazyme tak jsem jim rovnou dal 10ml na 3L vody a soupnul jsem jim to :-) ..... potrebovaly uz holky trochu ubrat at muzu zacit plnou davku hnojiv v konci kvetu.

Koupil jsem si i Ripen tak ke konci dostanou i trochu tohodle papani :-D

Jinak teploty klasika 19 - 24

vlhkost ted kolisa ..... 45 ve dne kdyz jede vetrak a kolem 80 prez noc. To je kvuli toho ze mi nejede odtah abych mohl spat protoze to mam v pokoji. Nejak to jeste poresim at mi to jde trochu dolu .....
BloodyBeer
a jeste par maker .....
BloodyBeer
citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer
a jeste par maker .....
BloodyBeer
a tady jeste mutant .... prakticky se sekl, nechce moc kvest ale je zhusta pokryt trichony .... co z toho kdyz nejsou paldy a jenom listy posypane -> co jsem se bavil se zkusenejsima tak je to slaby rizek (ze slabe matky). A proto vzkaz pro matkare jestli nahodou sleduje ----> bez se zahrabat :-P
BloodyBeer
UP!!

Dneska tomu je uz 6 tydnu od prepnuti na kvet. Vsechno je vicemene pri starem, vlhkost se snazim snizovat tim ze nechavam co nejdele pracovat vetraky. Takze se mi ted drzi max na 70% - ale prez den to je pohoda 45%.

Jinak kytiz dostavaji uz plnou davku hnojiv - 4 bloom, 4 bioheaven, 4 algamic, 2 enzymes a nejake to ph plus

pomalu se uz chystam na ripen protoze trichomy zacinaji mlecnet. Zatim jenom na Mandale. SSH jeste asi trochu vydrzi.
BloodyBeer
foto za dne .... jeste k zalevani - uz jsem vysadil grow slozku - zelene jsou vic nez dost a chci to mit s co nejmene hnojivy ....
BloodyBeer
a pohled shora .... na cca 2/3 boxu
Weka
krásné BB:-) musím se zas přijít brzy podívat :-)
BloodyBeer
UP

Dneska sem si vyfotil par maker tak at se vam fotky libi

jinak dnes budu zalevat - 4 bloom, 4 top max (posledne jsem zapomel napsat), 4 algamic, 4 bioheaven, 2 enzymes a nejake to ph plus :-)
BloodyBeer
makro no 1
BloodyBeer
makro no 2 ..... enjoy

jinak bylo foceno fotakem a lupou ze sady od mikroskopu -> ma docela pekne priblizeni
BloodyBeer
A posledni krasotinka


Jinak lupu (ale hodne velkeho kalibru) pouzivam taky na zapalovani. Kdyz sviti slunko tak neni problem zacilit a behem 1 vteriny vychazi kour. Nejvetsi vyhoda oproti zapalovace je, ze nedochazi k prepalovani a zelicko jenom dymi :-) .... a ta chut a aroma :-D

fakt doporucuju
BloodyBeer
UP!

Zdravim

Dlouho jsem neprispival, tak se musim pochlubit jak se dari. Prakticky je vse pri starem .... teplota a vlhkost je ok. Mandaly dostaly ripenem, SSH jeste budu chvili zalivat hnojkama ale postupne taky nabehnou na ripen.

Jo a s tim ripenem to byla sranda no .... Rekl jsem se ze nez zaleju s ripenem tak by se hodil poradny flush. Takze jsem hodil tykiz do vany a poradne jsem je vyplachnul sprchou (mame vodu ze studny - PH 6, EC 0,34). A az potom dostaly svou varku ripenu.
BloodyBeer
jeste detail vetve Mandaly .....
BloodyBeer
a samozrejme makro nesmi chybet


za tyden se tu budu znova hlasit .....
Weka
krása....pěkně osypané a začíná to být už dost hnědé v paličkách ;-)
kdy to budeš sekat??už je pomalu nejvyšší čas ne??
mrkni na moje
taky jsem dával update ;-)
BloodyBeer
no uz se pomalu pripravuju ale dokud to nebude poradne dozrale tak to nechci sekat -> chci mit par trichomu zakalenych dohneda takze to vypada jeste na dlouho kdyz mam jeste nektere pruhledne.
Pestovatel
Zdar vidim ze sa ti to nadherne osipalo. Nakedy asi planujes kosu ? Inak mas odomna K+. Prajem nech sklidis co najviac
SmokeHillz
Krasne to je,ode me mas K-cko,a chtel sem se te zeptat,sem jeste maslos...Jedu 125 CFL rustovku,a na kvet pojedu dvoukilko horizont.+vertikal...Hnojky mam Hesi Bloom Complex,BioBizz TopMax a Grotek Monster Bloom.porad mi please co bych mohl jeste pridat do rodinky hnojiv za doplnujici doping...Urcite te neco napadne,Zatim se motam v nazvech...Jo a jinak hlinu mam na rust uz predhnojenou guanem na 4 tejdny,takze ty hnojky co sem psal sou vsetky kvetovky.Porad Please...
BloodyBeer
zdravim

dik ze se ti libi muj pest.... ja tak moc spokojeny nejsem protoze rizky nebyly moc pekne a podle toho to taky vypada - alespon vim pro priste ze tohle je asi to nejdulezitejsi :-)

k tem tvojim hnojkam - klidne bych vypustil ten top max a nebo Monster Bloom protoze by to melo delat to same. Misto toho by se ti urcite hodily enzymy (doporucuju atazyme - nejlevnejsi ale stejne je to vsechno stejne :-) potom jeste se ti bude hodit nejake grow hnojivo - vim ze jsi psal ze mas predhnojeno (zda se mi ze guano ma hodne fosforu) ale stejnak potrebuji kytiz trochu toho dusiku extra kdyz rostou a kvetou. V puli kvetu bych uz zadny dusik nedaval - a taky ze nedavam :-). Klidne si kup nejake levne grow hnojivo od BioBizzu -> docela levne je jejich grow a ten jejich fish mix taky neni spatny jenom trochu smrdi.

tak at to roste :-)

EDIT: jo a jeste by se ti hodil phytamin na postrik - ale je drahy jak svina
Weka
no proto je lepší vypěstovat si to ze semínka a řízkovat si to pak sám než to brát od nějakého šuldy, co Ti dá nějaké zmrdstva řízky!!!každý řízek se nepodaří, ale víš jak vypadají u mě ;-)
takže genetika apod je ti na kkt, když máš na hovno řízek...
já jsem furt zastánce: UROB SI SÁM
takže příště si připravíš matku a budeš řízkovat no ;-)
alespoň budeš vědět přesně co to je a jak to rostlo!!!
to že ti někdo nakecá, že je to bílá vdova apod,tak nikdy nevíš , jestli je to pravda nebo ne!!!
citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer
zdravim

dik ze se ti libi muj pest.... ja tak moc spokojeny nejsem protoze rizky nebyly moc pekne a podle toho to taky vypada - alespon vim pro priste ze tohle je asi to nejdulezitejsi :-)

k tem tvojim hnojkam - klidne bych vypustil ten top max a nebo Monster Bloom protoze by to melo delat to same. Misto toho by se ti urcite hodily enzymy (doporucuju atazyme - nejlevnejsi ale stejne je to vsechno stejne :-) potom jeste se ti bude hodit nejake grow hnojivo - vim ze jsi psal ze mas predhnojeno (zda se mi ze guano ma hodne fosforu) ale stejnak potrebuji kytiz trochu toho dusiku extra kdyz rostou a kvetou. V puli kvetu bych uz zadny dusik nedaval - a taky ze nedavam :-). Klidne si kup nejake levne grow hnojivo od BioBizzu -> docela levne je jejich grow a ten jejich fish mix taky neni spatny jenom trochu smrdi.

tak at to roste :-)

EDIT: jo a jeste by se ti hodil phytamin na postrik - ale je drahy jak svina


Čau.No ja bych řek,ačkoli pěstim taky ne moc dlouho,že pod úsporkama si z toho vykouzlil tak nějak co se dalo.. :) ,že si tomu dal,co si měl..
Jinak levný hnojky má Atami- B,cuzz, na květ terra max 1l za cca 180-19O vočí,PK 13-14,Enzymy Atazym, plus k tomu ještě třeba Ata XL jako podpůrnej doplněk..
Já teď Atami jedu a zatim kytkám celkem chutná..
Taky už pomalu rozjíždim semínka,selekci a vlastní matky a kloning..
Je to na dýl,ale ten čas určitě stojí pak za to,že víš,co ti vyroste.. :)
Přeju dobrej kouř a elán do dalších kol.. :)
SmokeHillz
citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer
zdravim

dik ze se ti libi muj pest.... ja tak moc spokojeny nejsem protoze rizky nebyly moc pekne a podle toho to taky vypada - alespon vim pro priste ze tohle je asi to nejdulezitejsi :-)

k tem tvojim hnojkam - klidne bych vypustil ten top max a nebo Monster Bloom protoze by to melo delat to same. Misto toho by se ti urcite hodily enzymy (doporucuju atazyme - nejlevnejsi ale stejne je to vsechno stejne :-) potom jeste se ti bude hodit nejake grow hnojivo - vim ze jsi psal ze mas predhnojeno (zda se mi ze guano ma hodne fosforu) ale stejnak potrebuji kytiz trochu toho dusiku extra kdyz rostou a kvetou. V puli kvetu bych uz zadny dusik nedaval - a taky ze nedavam :-). Klidne si kup nejake levne grow hnojivo od BioBizzu -> docela levne je jejich grow a ten jejich fish mix taky neni spatny jenom trochu smrdi.

tak at to roste :-)

EDIT: jo a jeste by se ti hodil phytamin na postrik - ale je drahy jak svina

Tak to mam radost,aneb nech si poradit od kamose...Muzes sledovat muj thread - 1.grow - 125w modrá+250w oboupohlavní Úsporka
Urcite bych byl rad kdybys mi tam hazel naky profi rady,rad do toho budu investovat,abych byl nakonec fajne spokojen...
BloodyBeer
citace:
Původní příspěvek od Vakiduvaje


Čau.No ja bych řek,ačkoli pěstim taky ne moc dlouho,že pod úsporkama si z toho vykouzlil tak nějak co se dalo.. :) ,že si tomu dal,co si měl..
Jinak levný hnojky má Atami- B,cuzz, na květ terra max 1l za cca 180-19O vočí,PK 13-14,Enzymy Atazym, plus k tomu ještě třeba Ata XL jako podpůrnej doplněk..
Já teď Atami jedu a zatim kytkám celkem chutná..
Taky už pomalu rozjíždim semínka,selekci a vlastní matky a kloning..
Je to na dýl,ale ten čas určitě stojí pak za to,že víš,co ti vyroste.. :)
Přeju dobrej kouř a elán do dalších kol.. :)


a tak vzdycky je co zlepsovat a clovek nesmi byt nikdy spokojeny :-)

jinak Bcuzz ma taky pekne hnojky - dival jsem se na ne ale moc me neoslovily - to uz mozna ten atazyme ..... do hliny se podle me vice hodi ten biobizz - takova dobra stredni trida :-)

no a ta selekce a nasledny cloning je urcite dobra vec pokud je dostatek prostoru a hlavne casu tak proc ne .
citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer


a tak vzdycky je co zlepsovat a clovek nesmi byt nikdy spokojeny :-)

jinak Bcuzz ma taky pekne hnojky - dival jsem se na ne ale moc me neoslovily - to uz mozna ten atazyme ..... do hliny se podle me vice hodi ten biobizz - takova dobra stredni trida :-)

no a ta selekce a nasledny cloning je urcite dobra vec pokud je dostatek prostoru a hlavne casu tak proc ne .


Na každej pád NPK maj ty hnojky všechny , firem z dobrejma hnojivama je kopice a tak trochu je to celkem jedno..
Hlavně genetika aby se zadařila,to je asi nejdůležitější..Ta když je dobrá a člověk to vyloženě nějakou vlastní pitomostí neposere,tak to jede.. :)
BloodyBeer
citace:
Původní příspěvek od Vakiduvaje


Na každej pád NPK maj ty hnojky všechny , firem z dobrejma hnojivama je kopice a tak trochu je to celkem jedno..
Hlavně genetika aby se zadařila,to je asi nejdůležitější..Ta když je dobrá a člověk to vyloženě nějakou vlastní pitomostí neposere,tak to jede.. :)


presne tak ...... rust to bude tak i tak. Ale pokud bude nedostatecna ventilace, teplota, ph apod tak je horsi nez znacka hnojiv. Kazdopadne podle toho jak to roste si uz muzes rict co tomu asi tak chybi - nebo to v nekterych pripadech udela grower za tebe.


at to roste.... tesim se na srovnani toho "supercehosi" :-D
BloodyBeer
UP!!

Takze dneska jsem konecne udelal mensi update. Vsechno je pri starem - odstranil jsem klipsnak a teplomer (ten ted hlida minimalni teploty ve skleniku kde ted mam prcky).

Jinak Mandaly jsem ted dvakrat zalil ripenem a ted uz dostanou pouze dvakrat vodu a jestli po nasledne zkousce ohnem projdou tak se seknou - jinak dostanou jeste vodu. SSH jsem ted zalil vodou a uvazuju ze taky nabehnu na ripen.

Podle trichomu jsou kytky skoro zrale - vice mlecnych nez cirych a misty jsem zahledl par hnedych takze by mela prijit kosa docela brzo.


To je tak asi vsechno ..... tesim se na dalsi UP :-)

PS : sorry za kvalitu fotek ale ted jsem nedostal do ruky kvalitnejsi fotak.... priste ale bude makro jako omluva :-P
Greeen°°rekOp
Nádhera K+
BloodyBeer
UP!!

Zdravim vsechny spolupestitele :-)

O vikendu probehla dlouho ocekavana kosa obou mandal no.1

Nejdrive jsem je dal do tmy a pote sly rovnou pod kudlu .... vice uvidite ve fotkach :-)

Jinak ve skrini se jeste sluni Super Silver Haze - uz dostal posledni zalivku a ted uz musi jenom vyschnout a budu sklizet .... neni na co cekat protoze ted byl 70 den kvetu a nektere trichomy zacaly pomalicku hnednout.
BloodyBeer
Mandala .... ta peknejsi :-)
BloodyBeer
A tady je druha .... ale taky se povedla :-)
BloodyBeer
mensi detail hlavni vetve .... a necumte se mi moc na kundu :-P
BloodyBeer
A timto zdravim pani profesorku jejiz papiry mi slouzily jako podklad pri sklizni ...... krasny carasek mi zustal na nuzkach :-)
mikael
Moc pěkné mandaly, hodíš sem foto SSH? Přeji dobrý kouř!
gravedigger
jj, vypadá to slušně na 125dvacku :)
BloodyBeer
citace:
Původní příspěvek od mikael
Moc pěkné mandaly, hodíš sem foto SSH? Přeji dobrý kouř!


tady je teda foto celku jak to momentalne vypada ve skrini ..... ted uz jsou kytky jenom o vode a nechavam je vyschnout a sekam.
BloodyBeer
a tady jeste jak vypada zblizka ta co nema zdeformovane listy ..... to je ta vzadu.

krasne jde na fotce videt jak dozrava a meni barvu na fialovou ....
mikael
Krasavice radost pohledět,tak ať ti chutná!
gravedigger
jj, pěkný, pak by mě zajímal výnos...bude tipovačka ?
Noobs
nadhera..100% dokonalost na 125 w .. budu rad kdyz z me 250 bude neco podobneho !
gravedigger
citace:
Původní příspěvek od Noobs
nadhera..100% dokonalost na 125 w .. budu rad kdyz z me 250 bude neco podobneho !


Moc se podceňuješ, kytky máš pěkný !
BloodyBeer
Zdar

Tak uz bylo vse sklizeno ..... ted probiha schnuti na pude tak nez to bude ready tak bychom si mohli dat mensi tipovacku :-)


Jo a ke konci dam taky posledni up a smokereport (jen tak btw to SSH jsem jeste poradne nekostoval tak sam jsem zvedavy :-P)
Green ROX
muj tip je 70 g
jinak moc pěkné
mikael
tipuji 67,6g pěkně ti to vyšlo.
gravedigger
76,7g pekny
dogg128
50,4 prajem ale viac
BloodyBeer
tak panove jeste nam to schne na pude .... hezky pomalicku a hlavne no stress :-)
mentaly
muj typ 62 g
Noobs
80 g :)
Greeen°°rekOp
73g :))
burk
čau
ja bych řek tak 68g
josip222
50g a k+ :)
Noobs
už už ?? :D jak to vypada šefe ?
gravedigger
Tak jak to dopadlo ? :)
Ahoj, máš to fakt krásné (líbí se mi ta celková čistota).. Posílám K+.. Měl bych otázečku. Jak jsi vyřešil to zavírání? A můj skromný typ je 77,7 G..:teef:
BloodyBeer
Nazdar mi mili spolupestitele

Chtel bych se omluvit ze jsem to zde nezakoncil .... skola skola a jeste jednou vyjebana skola .... a to mam furt jeste zkouskove :-(

Takze abych to uvedl na pravou miru -> bylo toho 60 g v suchem stavu. Nejvice urodily mandaly a nejmene SSH - urcite to bylo zapricineno slabymi rizky. Jinak SSH bych urcite jel znova ale od nekoho duveryhodnejsiho.

Mensi smokereport....
Mandala - nevyrazna vune - skoro se nepodoba trave ale spise to voni jako nejaky ovocny caj :-). Kour je velmi hutny, ma hasisovou chut ktera prechazi do malin. Stavek nastupuje ihned po prvnim bouchu a je to poradna pecka do hlavy to vam musim rict :-) ale behem hodiny az hodiny a pul ustupuje (mozna to je jenom zvyk a nebo uz mam velkou toleranci). Jinak spise vice stoned nez high.

SSH - krasna korenena vune, je tam dost poznat ze to je trochu riznute skunkem jak to krasne voni :-). Kour se rozpina v plicich jak svina a kope to az na mesic :-). Chut je jemna, korenena - s trochou ovocnych tonu. Stav nastupuje trochu opozdene - par minut po odpalu ale zase trva minimalne dve hodiny. SSH je dost tripy a high takze do prirody nebo do skupiny jak delana. A ikdyz je clovek zkoureny jak to bozi hovado tak stale muze fungovat bez jakychkoliv zadrhnuti nebo problemu (a to se ve skole vyplati :-))

takze to by bylo vse mi mili .... ted odjizdim do skotska za praci a jelikoz mi skola zacina az v unoru tak se tam zdrzim prez zimu. Bohuzel neni misto na pestovani a mistni zakony jsou docela napytel tak se budu muset obejit bez meho hobby :-(

ale mozna zkusim par autoflower do lesika s jezirku tak by mohlo byt dobre

takze timto se momentalne loucim s touto sekci .... mejte se krasne a at to roste
BloodyBeer
Zdar pestitele ....

jsem se nudil tak jsem nafotil co mam ted ve skrini.

Libi se mi jak vetsina pestitelu jede do vysky a pritom nemaji poradne vyplneny prostor - na tohle se mi nejvice zalibila metoda LST - ohybani. No a misty se pokousim o HST (high stres training) - mackam vetve ktere bych rad aby vice porostly - vice infa je v tematu od Kalamatha.


tak at to roste :-)
Weka
to bude ourodička...škoda, že už tu nebudeš:-D
Zlosin*
Lst propaguju i já...je to super věc ..ale HST :D bych urcite nedelal....nemyslim si ze by to melo nejake pozitivni ucinky v porovnání se stresujícími a tudíž nebezpečnými ucinky .......Jinak skoda no taky se chystam smer UK a mam docela respekt postavit si tam nekde box v bytě....no uvidíme :) :shots:

Kazdopádně mnoho zdaru :injured:
BloodyBeer
citace:
Původní příspěvek od Zlosin*
Lst propaguju i já...je to super věc ..ale HST :D bych urcite nedelal....nemyslim si ze by to melo nejake pozitivni ucinky v porovnání se stresujícími a tudíž nebezpečnými ucinky .......Jinak skoda no taky se chystam smer UK a mam docela respekt postavit si tam nekde box v bytě....no uvidíme :) :shots:

Kazdopádně mnoho zdaru :injured:


zdar

no ja si tu bohuzel nic nemuzu pestovat :-( ale doma nejake ty outdoory jsou tak dostavam pravidelny prisun fotografii :-D

jinak ten HST neco do sebe urcite bude mit .... treba udelat poradny pokus (jak se dostanu domu, ale to bude az po vanocich ...) ono je to totiz zas tak moc nestresuje - venku to mas to same :-)

tak at se ti UK libi :-)

at to roste...
Stevenshovnous
hele budeš stále svítit stou 125 nebo přejdeš na silnější?já nejsem odborník ale taky mám tu samou jenom abych věděl
BloodyBeer
citace:
Původní příspěvek od Stevenshovnous
hele budeš stále svítit stou 125 nebo přejdeš na silnější?já nejsem odborník ale taky mám tu samou jenom abych věděl


zdarec

jj mam sodika viz http://grower.cz/forum/showthread.p...4804#post944804

to uz jsou jine pecky .... ale je treba hlidat teplotu.

tak at to roste
bmwe36
čau jak dělaš tak nádherný řízky? sou fakt uplně moc jak docílíš toho perfektního rozvětvení hodně větví sice lehčí ale luxus já mám tedka spíš mohutný těžký listy


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma