Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Síň Slávy

Stránky: 1 2 [3] 
85w CFL / 250W HPS poprve - Klikni zde pro originální téma
darxtar
makro 2


/Skoro som zabudol podakovat za vase Káčka a chvalu. Dakujem a som rad, ze sa niekomu paci aj ked v teme je celkom mrtvo. :)
mysak
Hmm tak ja mam taky 4kilo a neuchladim...záleží taky kde kde je box umístěny..
Xirpap
Zdravim, mas to suprovy, doufam ze budu mit taky takovy uspechy, az se do toho obuju poradne :) Z tech fotek to vypada lahodne a tecn cukrik :P No tesim se na smokereport :)
Chroust
zdravim, kolik lumen ma ta 85w usporka?? premyslim prave nad touhle: http://www.elektro-paloucek.cz/ecol...oducts_id=14459 tak bych chtel vedet do ktery mam jit radsi...dik
darxtar
dik za reakcie, ta usporka zerie realne 30-32w takze celkom nic moc (odhadom +-2000lm), aj ked mne to rastlo solidne a to mali rastlinky i poriadne suchy vzduch, okolo 30 percent. Aspon je to dokazom toho, ze na rast staci daleko nizsia wattaz. Druhe kolo ale idem do osvedcenej plug n grow pravdepodobne do 200w verzie.
Ta Ecolite 105w bude mat realne pocitam tych 40w. To uz fakt radsej PnG 125W za 800kc.

Teplota miestnosti je 22st +-1st. v skrinke mam od 25 do 30 stupnov od kvetinacov po vrcholce. Ale vetranie je slusne, cez 400m3/hod...

Suprove to zdaleka nemam. Haze vysli krasne a mam z nich naozaj velku radost, ale nadruhej strane vidite, ze white rhino su nic moc, snad na celom fore som nevidel tak slaby vysledok tejto odrody, takze som sa mnohemu priucil. A to je zaklad, ved toto je pilotny grow a na nom som si to mal okusit.
darxtar
Takze flushing nakoniec pokracuje, dnes som prelial kazdu kvetinku 2l cistej H2O s upravenym pH na 6 za pomoci citronu a tym odstranil akekolvek ziviny v substrate. Dnesnym dnom su kvetinky 60. den na kvetovej periode, v utorok ich posledny krat preplachujem a pojdu na 48hod do tmy.

Prinasam seriam poslednych fotiek "za ziva", konecne s lepsim fotakom.
darxtar
dalsia
darxtar
z vonka
darxtar
next
darxtar
znizena citlivost
darxtar
White Rhino (znamky zo spalenia + chloroza)
darxtar
White Rhino na bielom svetle
darxtar
White Rhino detail 1
darxtar
White Rhino detail 2
darxtar
Pokope pod bleskom
darxtar
Super Siver Haze
darxtar
Super Silver Haze 2
darxtar
Super Silver Haze x Marley Collie
darxtar
Stonky to znacne nedavaju 1 :)
darxtar
Stonky to znacne nedavaju 2 (SSH)
darxtar
Takze vysledok (to co ostalo :P)
darxtar
susime
darxtar
susime 2
darxtar
nejake spodky
darxtar
zvysky z prestrihavania
darxtar
butanova metoda z odpadu - proces susenia (nalavo), zosulkane z prstov po prestrihani (napravo)
darxtar
zosulkane z prstov - 0.3g
darxtar
meritko
mikael
Zdar , krásně ti to dopadlo.Myslíš že SSH stačí jen 60dní? Já ho jedu taky a všude v seeds bankách píšou,že dozrává 10-12týdnů. Přeju ať ti chutná
Potom se poděl o smoke report a gramáž.
darxtar
mam od rezkara info, ze mu treba 60-65dni, 65dni pre smakovitu chut a v 65. den som ich aj vybral z hliny. Myslim, ze su sklidene tak akurat a co som chutnal, tak chut ako aj sila vyborna. z WR vyslo celkom malo, ale zato je to jedno z najsilnejsich zmastovakov, ake som kedy fajcil. Haze vyborna nakopavacia nalada, silny a dlhy zfajc. Ten plastik z haze ako aj z WR sundali 3 ludi takze velka spokojnost. Vynos nebude nic extra, ale to viem uz dlhsie. Jednak rastlinky prisli o spodky (obcasne pofajcievanie posledne tyzdne), dalej su sisky celkom makke a pri vysuseni stracaju dost vahu. Uz dnes, 24hod susenia su sisky len polovicne. strata vahy experimentalneho vrsku pri rychlosuseni v trube z cerstveho stavu 3.8g --> 0.9g (0 percent vody). No, ale vsak uvidime. Ja som kazdopadne spokojny, velmi kvalitne to odrody. Skoda tych WR, mali i po vybrati strasne male korienky, pritom ale zdrave biele relativne, tak neviem. A to som pouzival aj BIOMAGIX, rozne preplachy a i tak sa im nedarilo. Jednoznacne boli WR narocnejsie na podmienky a vobec sa im nedivim, ked v raste nemali zvlhcovacku a rastli pri 30 percentach. Preto dlzka rastu bola 6 tyzdnov. Druha vec, moja "85w" usporka pod ktorou som ich mal (http://www.growelectric.cz/85-w-usp...lue-p-1574.html) ma prikon v skutocnosti len 30w ! Velmi nedoporucujem tuto cinsku znacku, do mikro skriniek tu "85w"kludne, za necele 4 stovky je to dobra kupa, ale vyssie vykony jedine osvedcene Plug n Grow (125w zerie 100-105w, 200w by mala nieco okolo 170-175, este ju nemam zmeranu), alebo nurturlite a pod znacky. Ale ako vidite, ani 6 rastliniek nemalo nejaky problem rast pod 30w, osobne som prave prekvapeny. O to horsi bol ale sok po vymene lampy a nastala v pripade WR chloroza. ja som zltnutie pripisoval chybajucemu drasliku, ini zase k zlemu pH (to bolo vzdy dobre), dalsi zase nedostatocnym hnojenim (to zas pravda nebola :)), pravda je taka, ze islo o chlorozu z presvetlenia. Niektori dokonca radili dat tienidlo blizsie k rastlinkam, takze tu chlorozu som si ani nepripustal. Nakoniec som problem pripisal nedostatocnemu hnojeniu, mnohi to potvrdili a ja som zvysil mnozstvo hnojky. Zvysoval som postupne az nad doporucenie vyrobcu a White Rhino velmi rychlo ukazalo presolenie pody a listy schli a opadavali. Sisky vsak rastli normalne a tak som to prestal nejak rapidne riesit. Mam na mysli opadavanie stonkovych listov. Nic vsak nebolo na mliecko, ktore som chcel ochutnat, ale nevadi. :) Presolenie som zacal riesit enzymami od Bcuzz - Atazyme a s hnojenim som 2 zalivky prestal. Nasledne som hnojil uz len opatrne polovicnymi davkami a poslednych 10 dni nastaval preplach. Celkom 4 zalivky za ten cas, 1. 5l s atazyme, 2. 5l voda s citronom, 3. 13l voda s citronom, 4. 13l voda s citronom. Vytok z poslednej zalivky bol prakticky bez zafarbenia. Chut oboch vzoriek vyborna, neskrabe, necitit ziadnu chemiu, ale musim si pockat na poriadnejsie dozretie. Haze mozem kazdemu doporucit i do prveho kola, rastie to rychlo, nie je to narocne a pri vhodnych podmienkach sa podakuje naozaj peknym vynosom. A ta lahodna vona a chut... :)
*LENIN*
Cus ten SSH je nadherny ... krasny grow K+ leti hlavne za trpezlivost ... predsa tych cca 17 tyzdnov je dost ...:D
darxtar
Dakujem za karmu vsetkym darcom, ani neviem ci si ju zasluzim, keby ste sa opytali White Rhino zastupkyn, tak asi ani nie. :)

proces susenia po 24hod, sisky stratili cca 50 percent vahy, nedavno odtrhnute spodky vaziace presne 2g mali po totalnom vysuseni presne 1g. Z toho usudzujem to, ze behom 24hod rastlinky prisli o cca 50 percent vody (experiment - hmotnost cerstvo odstrihnuteho materialu v case sklizne bolo necele 4g na necely 1g). Uvazujem nad tym, ze zvysim vlhkost a znizim intenzitu vetrania v skrinke, aby bol proces vysusenia prirodzenenjsi a menej nasilny. Inak dnesny vecer sprevadza siska z haze a zabezpecuje vybornu naladu. Nadmieru spokojny :)
burk
čau maš to moc pěkny..k+ a neviš prosim tě kolik ti ta 400Wsežrala produ za celou dobu??ja mam 150Wa pravě sem přemejšlel že na květ pošlu 400w ale nevim nevim jestli by to pak moc nestalo...
SmokeHillz
Cau,sklizen je pekna,ale zajimalo by me taky kolik ti to zralo.Planuju 125 na rust a 250 na kvet,ale rozhodnuty jeste nejsem...
darxtar
400w lampa s mojim predradnikom bez kompenzacneho kondenzatoru zrala 500w +-5w takze denne naklady pri 5kc/kWhod cinili 30Kc, teda 900kc za mesiac a cca 2000kc v celku.

pozeram, ze dnes je moderne tipovat, tak preco nie. Tu je posuseny material, to, co proste ostalo (su to skoro same vrchy):
darxtar
z uhla
darxtar
z boku
darxtar
tak nikomu sa nechce tipovat? nemusime...
burk
čau :-D těžké ale řek bych tak 195g
ale čim víc tím líp maj sa...
mikael
Zdar maš toho požehnaně , přeji dobrý kouř a můj tip je 147,415g
Přeji dobrý kouř!
freeonly
tak skúsime...175G ? :)
ham.pavel
zdárek já bych tip 230g,máš to nádherný já sem v 27den 12/12 pošlu foto až tam něco bude
darxtar
vynos s predcasnymi zastrihami cca 35g na rastlinku Haze, 5g na malicku White Rhino a 15g na tu vacsiu sestricku. Odstonkovane, obstrihane, dobre vysusene. Cize okolo 160g fajnoveho materialu. To, co bolo dofotene na fotkach je cca 100g Haze a 15g White Rhino. Vsetko prevazne TOPy. Dakujem za sledovanie, K+ leti najblizsiemu tipu od mikael. Do skoreho videnia :)
darxtar
2. pokracovanie tohto setupu mozete sledovat tu: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52763

:)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma