Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Indoor Pěstování > Mikropěstování

Stránky: 1 [2] 3 
2 x 20W, Mikrokýbl... - Klikni zde pro originální téma
Jimmy
Tak přicházím s updatem a dokonce mým prvním problémem za celou dobu co pěstuju ganju. Jeden z afghánků podivně ztrácí barvu na listech 2. patra. Dnes se to dokonce přesunulo i částečně na 3 patro. Přehnojení to není, začlo to ještě předtím, než jsem začal hnojit a hnojím podle návodu. Poraďte prosím co s tím. Ten co mi řekne jak to spravit má u mě K+ :D

Zde foto toho listu.
Jimmy
Ještě pohled jak to začíná u 3. patra
Jimmy
A celkový pohled do kýblu.
Nexius
Teplota? Ph? Zálivka?
Nemáš tam nějaké potvory?
WERD
Taky bych se přikláněl k otázkám kolegy Nexiuse...
nepíšeš nic o hlíně kde nevidím ani krapet Perlitu,teplotou to nejspíš nebude,spíš to vypadá trošku na pH,nebo spíš nedostatek nějákých prvků
Nexius
Já bych tu teplotu nezatracoval, nedávono jsem tady narazil na dred, kde kytkám borec pěkně zatápěl (35°C), a pak to vypadalo docela podobně jak toto...uvidíme :)
Jimmy
Potvor jsem si nevšiml, prohledal jsem to pořádně. Substrát je na výsev a množení, mám s ním dobré zkušenosti, je vzdušný a vysychá tak akorát. Když jsem naposled měřil teplotu bylo to krásných 24 ale dám ho tam znova a uvidíme. Ph jsem za celou dobu co pěstuju ganju neměřil, ale myslím, že to by se projevilo na všech kytkách ale koupím nějaký test a uvidíme.
Jimmy
Tak problém jsem nejspíš vyřešil, totiž minulé kolo s Top 44 jsem zalíval kytky jenom pitnou vodou neperlivou z lahve. A tyhle afghánky jsem zalíval jenom odstátou vodou z kohoutku takže jsem koupil plato vody a řekl bych že kytka se spravuje.
Jimmy
Něco na tom outsiderovi je ;)
Jimmy
Detail větvení. Jinak teplota přes den 24-25 stupňů, v noci 19. Hnojím obden Agla Grow 4ml/l. A je to 15 den růstu.
Stunt
jimmy spravily se ti hezky gratz
papaOUT
čau, no som zvedavý ako to dopadne...a ako tak pozerám tak v príspevku č. 110 ta rastlinka vyzerá byť taká nesvoja,...neprehnojuješ to nahodov?...aj keď to tak výrobca uvádza ale tie 4ml na tak malé rastlinky:jerk: ...noo ale zase v príspevku č. 109 vyzera rastlinka velmi pekne:bounce:...držím palce...čússs
Jimmy
Máme 21 den růstu. Kytí jsem znovu zastřihl, až se rozjedou nové větvě přepnu to. Teplota v noci 19-21 ve dne 22-26, vlhkost 45-60%.
dareba
Roste ti to pekne, preju ti hodne G :) vnukl jsi mi inspiraci nekdy v pozdejsi dobe udelat taky neco podobneho, vedle meho 250W sodiku jen tak for fun :) no jeste uvidim... kazdopadne mas u me K+
Klamath
Takzejedes druhy kolo. to je super. Podivame se jak to tentokrat pojede.
Ph urcite mer. u me to bylo strujcem hodne problemu.
ja kdyz sem zkousel dat mejm holkam 4ml grow / litr tak mi malem zkapaly.
ale jel sem ze semen a ty mas rizky.
Jimmy
citace:
Původní příspěvek od Klamath

ale jel sem ze semen a ty mas rizky.


Tohle kolo jsem jel taky ze semen podívej se na předchozí stránku. No, brzy je přepnu, zítra foto.
Jimmy
Tak nějaké foto kytek. 23 den růstu, jak se ještě rozjedou nové větve tak to přepnu.
Jimmy
Tak po 25 dnech na růstu jde kytky přepnul na 12/12. Dostaly hned 2x Alga Bloom, 4ml/l. Teplota v noci 21 stupňů, 50% vlhkost. Přes den cca 25-26 stupňů a vlhkost kolem 50%. Sem tam půjde průplach vodou + někdy slabá dávka Alga Growu pro snížení dusíkového deficitu.

Nějaké fota
Jimmy
Další
Stunt
až na ty žlutý lístky což už si asi vyřešil proč to je tak je t OK
Hardy
Čau,
moc se mi líbí tenhle nápad s kýblem a chtěl bych to po tobě skopčit, jestli dovolíš :-) Dnes jsem si byl koupit všechny důležitý věci jako úsporky, kabeláž a tak a už mi chybí jen fólie. Chtěl bych tě poprosit, jestli by si mohl vyfotit to víko zevnitř, jak to tam máš zařízený, protože mě ňák nenapadá, jak tam přidělat větrák, úsporky a tak... Moc DÍKY předem
Stunt
to Hardy : foto máš v příspěvku č.3 první stranka jestli ti to postačí
Hardy
@Stunt: Díky, na tenhle obrázek sem koukal, ale moc tam neni vidět, jak je to uchycený a tak....
Stunt
Update bude??? určitě z toho máš už pěkný keříčky
Stunt
Update Update .... :)
Hardy
Hej Jimmy, ňákej update. Jedu podle tebe (skoro)
darebaCZek
skoda... jimmy uz nejak neni aktivni :-( zrovna tenhle microgrow se mi libil ze vsech nejvic
Jimmy
Přiznám se, Jimmy se na ten UpDate prostě vysral :D Takže to celé dopadlo asi takto: Odjel jsem na několik dní pryč a kytky zalíval otec. Když jsem se vrátil a uviděl to, šlehlo to se mnou. V kýblu byly 4 hnusné, vytáhlé košťata a navíc jsem zjistil, že mě kolega podělal na semínkách, protože ze všech kytek vylezli krásní hermíci. Takže jsem se nasral, vytky hned skosil a upekl buchtu :D nějaké fota tady dám. Jinak momentálně v kýblu předpěstovávám 4x Early Special, ty půjdou pod 150W HPS, 5x Lowryder 2 a 5x Widow Skunk, ty půjdou ven.
Jimmy
Tak tady jde vidět, jak jsem ohýbal
Jimmy
Kořenový bal
Jimmy
A konečný výsledek :D
Stunt
byla dobrá aspon? :)
Jimmy
Byla skvělá, otec snědl půl plechu a pak dobře hučel :D Brzy nový thread, snad konečně něco pořádného, 150 HPS
Jimmy
Tak se znovu hlásím s mým slavným kýblem :teef: Tentokrát Tam bydlí 5x Mazar. Jeden už jako řízek přišel o vrchol, teď už se vzpamatoval, a jedna kytička zaostává za ostatníma, ale jinak to zatím vypadá slušně :) Nad 4-6 patrem jsem je zaštípnul a ty vyšší jsem ohnul. Hnojit zatím nehnojím ničím, později Algy. 18 dní od přesazení
Jimmy
z ptačí
WERD
Příspěvek č. 134
zdá se mě to nebo tam vidím zelenej mech na té hlíně?
Milanec
Zdravím pane kýble :D
jsem rád, že opět jedeš. Kulatá pěstírna má opravdu něco do sebe. Ten kružnicový tvar je nejefektivnější využití prostoru. Rodiče už nejsou tedy proti tvému zahrádkářskému primalex-hoby? :)
Já teď jedu v též v malém utajení na koleji s 125kou CFL Dual, tak když si chtěl kupovat úsporku, tak můžeš mrknout u mě, jak to pod ní jede ;) Jaké teda používáš světlo v tom kýblu? Tu HPSku?
Jimmy
citace:
Původní příspěvek od WERD

zdá se mě to nebo tam vidím zelenej mech na té hlíně?


Není to mech, spíš nějaká zrněnka nebo něco takového. Ale je to poprvé, co mi něco takového na médiu vyrostlo...

A jinak jsem problém nepřizpůsobivých rodičů vyřešil vlastní cestou, pronajal jsem si garáž na kalení a zewlení, vzniká nám tam krásné doupě :vampire: A světlo zůstalo původní, tedy 2x20W. HPSko rozjedu v nejbližší době - cca 14 dní
Klamath
co tam chces davat? a jak velkej budes mit boxik?
Jimmy
Pod sodik narvu Herery... a rozměry si nepamatuju ale moc velké to nebude, zase si budu hrát s ohýbáním a šetřením místa :D

Teď nějaká aktualizace... 22 den růstu
Jimmy
S kytičkama jsem si pohrál a stáhnul je na čtvrtinu původní výšky
Tomeekkk
Jen tka mimochodem nevyrostli ti tam i smeínka k tomu ?
Jimmy
Nevím kde vidíš nějaké semenáčky :D
GrowJoe
Jimmy .. moc pekny grow... pro mě je tohle inspirace...dik...jen jake sou rozmery kýblu? K+
Jimmy
Je to už 32 dní růstu a tak přepínám na květ. Nějaké fota... Jinak rozměry jsem tu někde psal... chce to jenom hledat.
Jimmy
Ze strany
Jimmy
A z vrchu
asi_sem_moc
Hele, máš to hodně parádní, kýbl není vůbec špatnej nápad, jak to tak sleduju.. Ale pokud jde o utajení, tak je celkem nápadnej co?? Přece jen to PC se tak nějak ztratí... :D Jinak K+ za dobrej nápad ;)
Jimmy
Nějaký update... i když se nic neděje :teef:
Jimmy
Jinak se to dá utajit úplně v pohodě... na větráky hodíš květináče, aby neprošlo ven moc světla, vzduch přes dírky pro odtok vody proudí dostatečně, a jinak je to úplně tiché takže maximální utajení... akorát už nic tajit nemusím :)
Jimmy
Už to začíná nakvétat... Trošku mě trápí některé žloutnoucí listy... napadá mě taky, že by nemusely být moc spokojené s teplotou... Teď, když začaly mrazy se v garáži blbě udržuje teplota...
Jimmy
Držím je u země :)
Stunt
Hodně podobný příznaky jsem měl u mé letošní balkonovky ... ale neokázal jsem najít řešení... teplota to myslím nebude myslím že to bude nějaky nedostatek prvků .... Jinak moc pěkné a ať to vyřešíš PEACE
Shiby
Chlape tvuj napad s kyblem je genialni ... mam s rodinou stejnej problem takze se mi tohle naprosto hodi ... Kybl jsem se rozhodl a můžu dovolit použít větší .. 40l Primalex polar ... Ovalny vysoky vsude stejne sirky ... Svítit chci na rust usporkou PlugandGrow 125w blue a na květ RED ... Na větrání bych použil ultratiché a výkoné :D větráky Zalman ZM-SF3 (120 x 120 x 26.4) ... Jelikož jsem si doposud jen kupoval, mam nulovy zkusenosti ... Myslíte že to takto může fungovat ?
Jimmy
Nevím jestli větráky narveš do víka... Možná budou lepší osmičky...
Jimmy
Tak jsem tady s updatem. Co se mi během ochlazení venku všechno nepodařilo, tomu by jste nevěřili. Kýbl byl v garáži, a do té se zima drala co to šlo, pro jistotu se ještě ke všemu posraly spínací hodiny a to tím způsobem, že kytky měly místo 12 hodinových cyklů 48 hodinové cykly a to asi 10 dní, než jsem to zjistil. K tomu byla v kýblu přes noc zaznamenána nejnižší teplota 0,2 stupňů. Kytky dostaly po prdeli, jen co je pravda, byly v jakési hibernaci, vůbec nerostly ale kupodivu přežily. Donesl jsem je domů, dostaly dávku Grow i Bloom a krásně se vzpamatovaly. Teď už zase krásně kvetou.
Jimmy
A vrcholek
G.M.O.
náhodou máš moc pěkný micro pěstík:) K+
Mr.Nobody
Docela zajímavá fotoperioda :D to máš skoro jako v přírodě :D:D
Jop máš to hezký jako vždy )
Jimmy
Mazaři.
Stunt
nice grow kemo :)
Jimmy
Tak se to docela nafukuje... první milimetry blizen už sesychají... brzy ostříhám největší listy, aby to trošku dotáhly spodky.
Jimmy
A z boku
Jimmy
Tak a blížíme se do finále. Holky jsem trošku potrápil nůžkami, přišly o velké listy, aby se světlo dostalo ke spodkům, aby trošku dohnaly vršky. Už zalévám pouze čistou vodou. Jednu z paliček jsem ustřihl a dal sušit, poněvadž jedu zítra do Prahy na silvestra a slečně :girldevil se nelíbí, že hulím, takže si vychutnám svou práci na silvestra a pak přijde předsevzetí :hanged: Takže nějaké fota... myslím, že na 40W to nevypadá nejhůř...
Jimmy
A detail vršku...
Jimmy
A je tu konec mazarů. Říkal jsem si, že déle už je trápit nebudu. Takže listy šly dolů, udělal jsem Vám pár fotek a holky už visí. Kolik z toho nakonec bude si netroufnu tipnout, vy si ale tipněte. Zahajuji tedy tipovačku, 3 členové, kteří se nejvíce přiblíží konečnému výsledku budou odměněni karmou. :sun:
Jimmy
.
Jimmy
A poslední... ta kvalita je trošku slabší tak se omlouvám...
PLANTER
pěkný micro ... :rasta: můj typ 15 gramů k+ jinak kolik má ta 20w lumenů?
Jimmy
citace:
Původní příspěvek od PLANTER
pěkný micro ... :rasta: můj typ 15 gramů k+ jinak kolik má ta 20w lumenů?
každá má 1350 lumenů, dohromady tedy 2700
Stunt
samozřejmě přeji co nejvíce a muj tip 17,5g
tuffgong1
zdravím máš to moc pěkný na 2 úsporky :D

a muj ytp je :D 16,5 g :D
dudino
ahoj pekny grow moj typ je 16.8 ;P
G.M.O.
pěkných 20g :) K+
IcanLearnUgRow
čau no já ti přeju a typuju aspon 23g. ale připravuješ se o gramy-sklidl jsi to podlě mě uplně nezralý, 2 tejdny tak bych tomu dal ,za který to většinou nejvíc nabobtná. ale jinak dobrá práce!!
HurricaneGeorge
18,21g, jinak pěkný mazárci :) K+
DoublePowa
Pěknej micro :) K4U
Jinak typuju tak 18,5 géček
Jimmy
Tak máme usušeno, zváženo. Nakonec z toho vylezlo 17G. Výherce ohlásím a karmy rozdám později.

KARMA : 1.dudino 2. tuffgong1 3. Stunt
tuffgong1
gratuluji a dík za K+ :D
Stunt
Připojuju se k tuffgongovi pod 40w dobry vykon a THX za K+
Jimmy
Tak z prdele dělám pokus o pěstování v co nejnižší nádobě. Je to Magic Bud Feminised od Paradise Seeds. vyrostl v jiffu, ten jsem pak smáčkl a teď to budu ohýbat a trápit u země.
Jimmy
Uvidíme, jak se tohle vyvrbí
G.M.O.
to nebude dobrý nápad... ale jak myslíš...
Stunt
To G.M.O. : však píše že je to jen pokus co z toho bude zatím to nevypada špatně, ale taky mě zajímá jak to dopadne.. třeba se kořeny adaptujou na takový prostředí a budou se roztahovat do stran místo směrem dolů, vše je třeba jednou vyzkoušet
Fajnšmekr
peknej vynos na tak malej mikrogrow :) a podle me zajimavej pokus s tim nizkym kvetinacem :) budu sledovat :)
YosH
fkt povedenej mikro grow, co se tyce toho low kvetinacku docela zajimavej pokus. Mam sice pocit ze se koreny spis potahnou dolu takze by mohli kyticku polozit, kazdopadne budu sledovat a doufat v uspech :)
tak at ti to roste ;)
Jimmy
Zatím to hučí moc pěkně :) Je to znovu zastřižené, až větvičky poporostou, zakotvím je a přepnu.
luky19
ty káre ... :D to je uplne úžasný, jesltli z toho neco sklidíš (jakože předpkládám že z toho neco sklidíš ) tak máš mí uznání :)
Stunt
Mohl bych poprosit o fotku z profilu kytky abychom si představily výšku kytky diky.
Jimmy
Tady to je.
OutDoorEr
pak to primontuješ ke stolu až to povyroste? :D vypada pěkně...až dokvete tak ji zkus opatrně vytrhnout a nafotit kořeny jak rostly...samozřejmě že je to odvoditelny ale stejně.
Good job Jimmy
q*BerT
zajímavej pokus.. už bys měl pomalu přepínat ne? :teef:
Jimmy
Řekl bych, že už moc neporoste, nebo dost pomalu, takže to přepínám. Uvidíme, co z toho vzejde :D
Jimmy
Zase z boku... je to pěkný salát :D
Klamath
ja bych este pockal tak tyden, ale je to trvoje tak samo ze zalezi na tobe
Jimmy
Nějaký update... už se to povytáhlo, snad brzy nahodí květy... sakra... taky by mohli vymyslet trávu, která dozraje za 20 dní :D
Jimmy
Zase z boku.. ta krabička od sirek se začíná ztrácet :D
Stunt
Jimmy povím ti jen jedno KLOBOUČEK :P
Jimmy
17 den květu... jede to překrásně... kdo že tu mluvil něco o tom, že to není dobrý nápad ? :P
Jimmy
A zase z boku... krásné, silné větvičky i bez ofuku :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma