Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Konvenční Zahrádky

Stránky: 1 2 [3] 
Zahrada 1000 a jedné noci (experiment) - Klikni zde pro originální téma
Pocahontas
no možná to zkusím :D :D
uvidíme co to s nimi udělá :D
zkusim sehnat ještě nějakou trubku a zapnu předpěstírnu :) už je nejvišší čas, sezńa OUT 2010 je už zde :)
Pocahontas
zdravim pánové a dámy přináším další update mojí zahrádky :)
všechno roste, semena klíčí, kotočky voní co víc si přát :)
v tuto dobu mě netrápí žádný problém za což jsem nejvíc rád :)
po mšicích ani stopa, kyti rostou prostě super :)

Tady dávám první fotku máty co jsem jen tak z nudy zasadil :)
Pocahontas
další tu máme již rozevřený květ lopatkovce :)
i v zimě kvete :cool: což je cool
Pocahontas
další foto, květiny pod MH výbojkou, z prava:
bazalka (nevím přesně která odrůda, ale má dost velké listy, myslím si že pokud bych to jel hydro tak by to listy mělo tak 3x větší, prostě jako dlaň :D )
řepík lékařský
Jahodník měsíčník
Masožravka (nevím přesný název)
máta
v zadu bazalka
4x cannabis :) dvě maminy a dva řezy, ten v levo jede jak o život :) patra tak co 1cm a moc pěkné zdravé listy má :) až mě překvapilo že si daří tak dobře i přesto že je to outdoor model :)
v pozadí pažitka
všude kolem kaktusy :)
a samozřejmě bonsai :cool: bonsai půjde zachvilku z hydra prič, uvažuju že jí zasadím do hlíny a nechám jí v hlíně, kořeny má už tak obří že se mi nevlezou do bubleru :D
místo toho bych tam dal třeba ananas který se mi snad chytne :) dal jsem teď zakořenit :)
Pocahontas
další foto :)
aby jste neřekli že je to stránka pěstitelů konopí a já tady mám snad vše nekonopné tak přidám i já něco do mlýna.
je to ze semen outdooru co jsem získal vloni, jeden je tuším skunk a duhá kyti fialka. pak dva menší řezy, byly udělány zároveň ovšem jeden ihned vystřelili a vytvořil tak 5 pater během 10 dnů a druh se pozvolna táhne a tvoří lístky.
Zalévám odstátou vodou, hnojím plagronem COCO A+B
nic víc nic míň :)
už to pomalu chystám k vysazení ven :)
Jediné co mě trápí jsou trošku žlutější listy, většina je ale v pořádku :)
Pocahontas
přidám ještě fotku kaktusů :)
dneska sem se o ně nejvíc popíchal :D občas je to hrůza až si říkám proč to lidi pěstujou, jediné co ti to může dát je pár trnů :grr:
mám 4 nové přírustky, které jsem dostal od mamky jako dárek na velikonoce :)
Pocahontas
Zdravím groweři :)
tak daší up. :)
byl jsem nakupovat v hornbachu a co sem nenašel moc pěkný hnojivo od agra na bonsaie, n-p-k / 4-3-9
obal byl tak lákavej že sem to prostě musel vzít :D s tím že to vyzkouším a uvidím :)
Pocahontas
někde je chyba ! :-O
to je jeden z řezů co jsem odebral z maminy, bohužel už nevím ze které :D od teď si to raději vždy poznačím, je to stonek a na tom jen jeden jediný středový list, žádné boční, a takových je na tom malém řezu tak 6-7
nevím co se s ní porouchalo, no ale další listy snad budou už kompletní :)
tušíte někdo co je špatně ?
Pocahontas
toto je také řez z maminy, tuším že skunk, je to outdorová genetika tak se nedivte že je tak málo osipaná listy :) mohlo by jich být víc :)
dolní polovina rostliny má rozestup mezi patry cca 1 cm od poloviny 5 cm nic pak další větev a pak další co 2 cm, je zvláštní jak se ta kytka mění podle podmínek :)
Pocahontas
tady foto nějakých kytiček pod 150w MH
zleva:
-Orchidea (jde vidět stonek, květ se doufejme blíží :cool: )

-aloe vera :) jo jo té se také moc dobře daří, bál jsem se poté co jí začala hnědnout dužina uvnitř (nejspíš přehnojení) ale opět se to srovnalo a vyrostli další dva malé oddenky, vidím to brzi na přesazení do většího ať se může pořádně rozrůst :)

(čtveraté velké květináče)
- Bazalka, vrch který sem seřízl a nechal zakořenit z bazalky co je o kousek dál, zajímavé je že poté co jsem jí seknul a nechal zakořenit v pařeništi jí na vrcholku naskákali květy ty tam vydrželi tak týden, pak šli zase dolů.
- Granátové jablko, i když to tak nevypadá je ot ono :D koupil jsem si to jablko v obchodě snědl semena nechal seschnout a pak dal do pařeniště a boala a máme tu první dvě rostlinky :) no uvidíme co z toho vzejde :)
Substrát pro oboje: Cocos (ExoTerra), Agro Perlit, Agro Keramzit.

- bonsai (nemusím snad představovat :D) začal jse mi na kořenech tvořit sliz, nevím proč, jak se ho zbavit ? ? ?

- hromada kaktusů, nějak se mi kaktusářská zbírka začíná rozrůstat :D neplánoval jsem že budu pěstit kaktusy, ale sem tam si nějakej koupím nebo dostanu a už jich mám přes 14 :)

- no a ty 4 malé kulaté květináče jak je v nich takovej ten "prd" stonek a mini lístek, to jsou outdor modely co už předpěstovávám :)
dal jsem naklíčit i model od uživatele TAO který jsem dostal k obědnávce ale zatím neleze :(
počkám snad to půjde :)
Pocahontas
no pánové nevím jak vám ale mně připadá že těch kytek je tady čím dál tím víc :D něco jsem už šoupnul na okno ale i přesto mám pocit že se mi to tu čím dál tím víc zelení a zaplňuje :D
začíná tu být boj o místo, všechno roste a mohutní :D
pomalu přemýšlím nad tím že koupím modular homebox dom do sklepa :D tak aspoŇ 3x3 :D dám tam jezírko lavičku na posed a všechno to tam přestěhuju :D
Pocahontas
tady nejstarší dochovaná fotka :D je to ze 4,2,2009
z toho obrázku mám stále ještě 9 z 11 rostlin
Trošku rozdíl že :D jo jo to jsou ty začátky :)
Stunt
a co ty tvoje vánoční hvězdy zkoušel si to?
Pocahontas
ne ještě jsem to nezkoušel
no uvidime možná to nahecuju :)
cookino
Ahoj, fandím ti a pro inspiraci posílám vlastní nekonopnou zahrádku (předpěst na zahadu)...pokud by vadilo - smáznu (ale nechtěl jsem zakládat vlastní dred).

Mám tam: Bazalku, Koriandr, Mátu, Ibišek syrský, Mučanku jedlou (Maracuja), Mochyni peruánskou, Slunečnici roční (mini), Meduňku, Koriandr a taky 5 kousků stromu jménem Tis :) + dva druhy jahod (F1 delician a alpské)
Stunt
jde udělat řízek z bazalky?
Pocahontas
to cookino: dobrý dobrý :) peknej předpěst :)
co máš za trubky ? to jsou 120cm ? 18w ? vidím hodně praktických bylinek :) tak to má být :cool: co ofuk neřešíš ?

to Stunt: jj samozřejmě že jde :) už jsem udělal tři :) jeden se už chytl a mám ho v květináči, píšu to o článek nahoru :) jak je to foto
ty dva řezy jsou čerstvější a jsou ještě v pařeništi, ale řez samozřejmě jde :)

Tak vánoční hvězdu tu menší jsem nacpal do skříně kde je tma :D tak to budu kontrolovat a za tři dny dám vědět zda rudne a tak :)
někde jsem četl že se má postupně zakrívat a tma prodlužovat přes 14 hod. deně. a taky jsem kdesi četl že to zbarvení trvá přes tři týdny :D což doufám že snad bude rychleji :)
Stunt
diky
cookino
Stunt: seminka bazalky jsou velice levna a vyrostly mi jako prvni, rostou jako z vody a bez problemu.

Pocahontas: Ano, jde mi pedevším o praktičnost - jsem zvedav jestli budu mit oproti ostatnim obri bylinky :D. Zapomněl jsem taky na levanduli :)

Jsou to dve trubice 36W 120 cm...A ofuk tam na vzdalenem konci je - 2krat 8 cm vetracky aby zajistily proudeni vzduchu (Zkousel jsem i bez, ale teplota byla prilis vysoka a take se rychle objevovala plisen na nedoschlych povrsich). Vecer ani nepotrebuji svitit, jen pootevru skrin jako na obrazku. Je to viceucelovka :D

Trosku se bojim, jak budou vypadat po presazeni ven...nechavam jim zatim 17/7 svetla...
Pocahontas
ahoj lidi :) jelikož jsem velký žrout ovoce tak jsem si řekl že si zkusím vypěstovat vlastní ananas :)
koupil jsem si domů dva obří ananasy, listy co trčí z plodu jsem utrhl a dal do vody s kořenovím stimulátorem nechal to tam pár dní a začali mi lozit kořeny, řekl jsem si že skusím něco účinějšího, a tak jsem udělal provizorní bubler, použil jsem druhé vzduchovadlo co mám od kamaráda, doma jsem měl vše ostatní takže to nebyl problém. uvažuji že později udělám větší a efektivnější bubler a pokud se kytkám bude dařit tvořit kvalitní kořeny půjdou ven ať přes jaro léto pořádne narostou :)
Pocahontas
další foto
jdou vydět obě vzduchovadla a oba bubblery (bonsai a ananas)
a pak taky ostatní kyti :)
Mám problém ! rád bych rozšiřoval zahrádku ale už nemám jak a hlavně kam ! !
nemám místo ssnad ani na jednu kytku, je to tady totálně našlapaný 180x90cm narvaných kytkama :D je to hruza je tady toho fakt nejvíc :D
Pocahontas
no vánoční hvězdu jsem narval do skříně na 3-4 dny a kromě pár velmi světle zelených lístků žádná změna, myslím si že to chce pernamentně změnit periodu na 12/12 a pak se to začne zbarvovat.

dnes jsem si koupil od Hesi Root Complex, tak doufám že mi to trošku pomůže :cool:
Hnedka jsem dal první dávku k ananasu a zalil jsem tím pár řízků tak budu sledovat zda to urychlí zakořenění :)
Stunt
Tak na ten Ananas jsem hodně zvědavej GL
Pocahontas
No tak to já taky :cool: zatím má menší kořínky, spíš jen takovy šušne :D dal sem mu kořenovej stimulátor a hesi root complex tak doufejme že to poleze :)
Zatím co jsem zjistil tak mi tady trochu raší bazalka :D :D
nejspíš autoflowering, páč nahodila květy i když mini a slaboučké.
hlavně ta jedna větev je větší než celá kytka :D :D
PLANTER
citace:
Původní příspěvek od Pocahontas
další foto
jdou vydět obě vzduchovadla a oba bubblery (bonsai a ananas)
a pak taky ostatní kyti :)
Mám problém ! rád bych rozšiřoval zahrádku ale už nemám jak a hlavně kam ! !
nemám místo ssnad ani na jednu kytku, je to tady totálně našlapaný 180x90cm narvaných kytkama :D je to hruza je tady toho fakt nejvíc :D
zdar jako bych tam zahlídl ephedru sinicu mas ji tam? ja ji ted dal naklicit
Pocahontas
nejspíš sis to spletl s pažitkou :D Ephedru tam nemám :)
k čemu jí používáš ? snížení váhy ? úprava krevního tlaku ?
Zajímalo by mě co se stane když dáš čaj z vívaru který ti zvíší tělesnou teplotu,sníží tlak a zmenší cévy a pak na to zahulíš a to ti sníží teplotu a zvíší prokrvení
takovy komba na tělo :D ty jo aby z toho člověka nejeblo
PLANTER
no chci si ji chci vypěstovat hlavně kvůli jejím stimulačním účinkům
Pocahontas
zdravím groweři :cool: tak se zase po dlouhé době hlásím z mojí zahrady tisíce a jedné noci :)

Jako první co bych chtěl zdělit je že se mi po dvou měsících vykuklal stonek z pecky z avokáda, koupil jsem si ho a jen tak z hecu sem dal pecku do pařeniště dva měsíce se nic neděla a najednou ejhle už nám z něj leze nějaká obludka :D
prvně jsem si myslel že špatně vidím ale je tomu tak KONEČNĚ !!!! to vyklíčilo ! :)
Pocahontas
dále bych se chtěl pochlubit s orchideí, ze stonku už my vylízají menší květy, zatím jsou zavřené a opravdu malé ale už se derou ven :)
Pocahontas
další s čím se chci pochlubit je masořzavka :) už moje druhá
tato byla jako dárek mám jí už měsíc ale nějak jsem jí sem nepřidal, tak to teď napravuju :)
už snědla jednoho pavouka celkem sem nechápal :D pavouk jak hajzl a ta malá kytka ho za dva týdny zpracovala :) druhá masožravka se má taky dobře tvoří už pořádné listy brzy dodám foto i druhého masožrouta :)
Pocahontas
granátové jablko taky celkem roste, do květináče jsem dal dvě rostlinky, nejspíš je tam nechám obě, nejspíš je už sasi stějně pozdě kořeny jsou už určitě propletené až až.
je to v cocosu
hnojím to Plagronem COCO a+b a tedka čerstvě přidávám Hesi Root complex
Pocahontas
a je tu pan ananas :)
zatím malé, ale krásně bílé kořínky
třeba se dočkám a za pár let my vyhodí plody :cool:
nehnojím, jen jednou za týden přidám Hesi Root complex a troku stimulaxu III
Pocahontas
pánové potřeboval bych radu, už si tak nějak snažím udělat řízečky na letošní outdoor ale něco je špatně
listy ztrácí barvu až nakonec úplně odpadnou a trvá jim strašně dlouho než udělají kořeny, pokud je vůbeec udělají, tak 50% řezů končí v koši páč nezakoření a ta druhá polovička je taková slabší.
svítím na to tak 17/7
řízky jsou neustále v pařeništi
když uříznu větvičku tak jí hned namočím do stimulaxu a rockwollovou kostičku napustím stříkačkou také tím gelem, pak to spojím a dám do pařeniště.
většinou i min. 3 patra odejdou a chytne se to až na poslední chvíli když zbývá třeba už jen 5 lístků.
Pocahontas
a poslední věc s kterou bych vážně potřeboval pomoct !
bonsai co mám v bubbleru je na tom nějak špatně
kořeny jí začali hnědnout a sem tam se tvoří sliz
kořínky jsou spíš víc hnědé než bílé
vodu měním cca co týden někdy přidám lehce hnojivo ale ted jsem nic nepřidával, jen čistá voda
ph ani ec metr bohužel zatím nemám tak nemůžu změřit :(
nějaký nápad co s tím ?
aminem
H2O2 vyskusaj
MojeMalickost
Tak s tema rezama...

Je to prikryty? V jakym stavu je matka? Cim na ne svitis? Nebylo by lepsi tech 24-0 ? Taky nekterejm genetikam se moc korenit nechce. Tipl bych to na spatnej stav maticky...

Btw pre nejakym mesicem sem se zminil o kvetouci masozravce, kvete znova tak mam sem hodit nejakou tu fotku?
Pocahontas
no genetika nic moc :D je to outdoor model, jeden skunk a jeden nějaká fialka, svítím na ně 150 W MH
no měl bych už pomalu schánět nějakou kvalitnější genetiku :)
Uvažuju že zakoupím semínka nějakého autofloweringového modelu, nejlépe sativu :) ať nemusím kvuli pár kytkám měnit periodu

No klidně to sem hod :)
MojeMalickost
Tak takhle vypada samotna rostlinka. Vlevo ta "plisen" je broucek co sem Adéle( tak se jmenuje ) dal k snedku...
MojeMalickost
Celkový pohled. Zavarovaci sklenice je standardní velká z jaké dlabáte babiččiny zavařené okurky. Teď má takových 30 čísel minimálně a ještě poroste...
MojeMalickost
Hvete drobnýma ruzovyma kvitkama. Kazdej den vykvete a hned zase uschne pouze jeden a postupne se rozviji dal. Minule takovym tempem kvetla asi mesic ale uz ted je zacatek kvetu vyzsi nez minule konec... :D
MojeMalickost
No a posledni fotka - pohled z hora :)


PS: sry za ten spam ale de jen jedna fotka k prispevku...

PPS: mozna si pozornejsi vsimnou na prvni fotce naletu malouckatych rostlinek z minuleho kvetu...
Pocahontas
:D :D zajimave zajimave :)
pěkný hmyzo žrout :)
ať roste :cool:
já taky přidám fotečku ale orchideje, Která mi začala kvést a kvete pěkně :)
dneska sem jí prohnojil tak doufejme že jí půjdou ty květy snadněji
Pocahontas
Zdravím všechny zahrádkáře :cool:
po menší odmlce se opět hlásím s přináším čerstvé informace a kvalitní foto :)
č.1- Orchidea Phalaenopsis
Vůbec poprvé mi kvete doma orchidea, je vidět že tito krasavci svou spokojenost dají pěkně najevo
Pocahontas
č.2 - Aloe moc pěkně roste, i pod 150 Mh se to chytá a pěkně množí, spokojenost...
Pocahontas
č.3 - Masožrouti :cool:
Jedou pomaličku, ale jedou.... druhá masožravka už tvoří květy
Pocahontas
č.4 - zapékaná vánoční hvězda :D
způsobeno opakovaným dehydratováním rostliny a zvýšenou teplotou....
ale detail listu je celkem zajímavý :)
Pocahontas
č.5 - levá část botanického koutku
Jsem moc spokojený s růstem havajských palem, původně neměli ani 10 cm a teď mají kolem 40 cm, listy a celá struktura rostliny je znatelně odolnější, větší, zdravější, rostlina dělá na jednom stonku 16-22 lístků, původně to bylo 4-7 a taky barva je mnohem více příjemně zelená.

Brzy přinesu další ..... Growingu zdar a sílu ! ať roste....
doloroso
cauko, po dlhej dobe som tu, nema som cas, chilli mas de? :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma