Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Konvenční Zahrádky

Stránky: 1 [2] 3 
Zahrada 1000 a jedné noci (experiment) - Klikni zde pro originální téma
Pocahontas
Jo jo nejspíš to bude ončo, ano květy jsou žluté
je to šílená květina, roste celkem rychle, stonek silí taky celkem rychlou rychlostí, zachvylu se bude muchlovat se zářivkou

Je možné aby mi tato rostlina opilovala jiné květiny ?
Pocahontas
tak jsem o výkendu zestřihl asparagus aby měl původní velikost a poblázněné větvičky jsem odstranil, celkem mě překvapila pevnost a pružnost stonků, klidně by se z toho dal uplíst tatar či cokoliv jiného.
Pocahontas
každý den je vraždím po desítkách ale dnes v noci nasadím lehkou chemii, už nechci riskovat rozmnožení

http://taogrowshop.cz/katalog/detai...ml--5-10-litru-

tak snad to zabere :)
Pocahontas
tak to dávám dohromady, doufám že to mám zapojené správně a že my to nejebne u prdele :D

Myslíte že by se to dřevo na kterém mám předřadník mohlo vznítit ? měl bych to něčím podložit ? nebo se nemusím bát?
Pocahontas
Stínidlo Hoby-at-home :D
Pocahontas
vše je ok, zapojeno správně, prdel mi zůstala tam kde má být :D
svítí to oprati 125w cfl fakt masivně
Když to začíná, resp. když se světlo zapne je světlo do modra a postupně zesiluje až k superzáři :D
koukal jsem 3 sec. do výbojky ze 2 metrů a pak když jsem zavřel oči jsem jí měl před očima tak minutu :D

Ještě musim vymakat uchycení stínidla, není to ideální a taky bych měl vymyslet kam dám tu 125 plug a grow je tu mnohem méně místa když je tam to obří stínidlo, uvažuju o vertikálním zavěšení, nebo o přestavbě zahrady.

Ještě bych poprosil ať se vyjádříte k tomu předřadníku, nechci vyhořet tak bych byl vděčný za každou radu :)
Pocahontas
Roste jak blázen, jelikož to mám v průhledné dóze tak jdou dobře vydět kořeny tak vám dám za pár dní fotku kořenu selkem LOL
už se začíná mazlit se zářivkou tak nevím co s ní možná ji ustřihnu a vyhodím je to totiž rostlina bez uitku a ještě k tomu smrdí jak hovno :D z čehož nechápu
ještě nikdy jsem necítil že by rostlina smrděla jak hovno :D
Pocahontas
A ještě fotka kaktusů co mám
Celkem již 8 druhů a bude se rozšiřovat :-)
zná někdo nějaký kaktus se kterým byl spokojen či měl dobré zkušenosti, či odrůdu aloe vera kterou má nejraději ?
Lump
citace:
Původní příspěvek od Pocahontas
tak to dávám dohromady, doufám že to mám zapojené správně a že my to nejebne u prdele :D

Myslíte že by se to dřevo na kterém mám předřadník mohlo vznítit ? měl bych to něčím podložit ? nebo se nemusím bát?


Hoj co to máš za kabel k tomu předřadníku?z G shopu?Já mám ještě zelený drátek (uzemnovací).A ohledně toho umístění na dřevě,určitě by jsi to měl podložit třeba nějakým plechem nebo tak.Si zkus jak je předřadník rozžhavený,když valí pecky.S elektriky mám respekt takže já bych to podložil.škoda že tam aspon nemáš nějaký pomeranče nebo rajčata.Jen můj názor(mi to příjde škoda elektriky)chtělo by to nějaké PLODy :) :)
Pocahontas
jj to máš pravdu
jj něco s tím předřadnníkem musím udělat když na něj šáhnu tak pálí jak pička :D neudržím na něm ruku déle než sec.
ne ty kabely jsem koupil v obi, klasicky kabely na el. stály mě tak 100 kč
taky tam mám 3 kabely
žluto-zelený je uzemňovací, ten je na boku předřadníku
Lump
citace:
Původní příspěvek od Pocahontas
jj to máš pravdu
jj něco s tím předřadnníkem musím udělat když na něj šáhnu tak pálí jak pička :D neudržím na něm ruku déle než sec.
ne ty kabely jsem koupil v obi, klasicky kabely na el. stály mě tak 100 kč
taky tam mám 3 kabely
žluto-zelený je uzemňovací, ten je na boku předřadníku


OK sorry už jsem si všiml,že ho tam máš naboku.To že ten předřadník pálí jak ......je znamení že fachčí správně.Tzn. že na správně fungujícím předřadníku by jsi neměl vůbec udržet ruku.At se daří chlape a popřemýšlej nad změnou osazenstva (plody)
Pocahontas
dobrá popřemíšlím :)

Mymochodem ty malé potvůrky už celkem vymyzeli, snad jsem je zlikvidoval všechny už den po nich ani stopa :) aspoň jedna dobrá zpráva :)
Za dva týdny proběhne přestavba, rekonstrukce a inovace pěstírny tak se těšte :)

Peace :rasta:
doloroso
parada.. :) a cfl si nenechal? si uplne vyradil?
Pocahontas
ne nevyřadil, puze na chviličku odložil, musim sehnat pár věcí ať to můžu zavěsit a navíc předělat box kvůli místu a rozvržení světla
cfl nechám pro dekorativní rostliny pod ně dám rostliny co rády polostín a na druhou stranu boxu dám MH a pod to kyti co rády světlo a ty co plodí a kaktusy + sekulenty
Flop
Moc pěknej thread těšim se na pokračování...
Sám mám doma pár rostlinek (bromélie, pryšce atp.) pouze za oknem ale jak to tak vidim jak ti to pěkně roste tak jim nějaký to světlo možná taky koupim... :)

Nechtěl bys udělat nějakej celkovej přehled toho co tam máš za kytí ?
MojeMalickost
Uvazuju ze zalozim vlastne podobnej thread, sice to nemam pokope pod lampou ale vsechny rostliny se u me doma chovaj jako by jim to patrilo. Prave treba prysce mi uz nekolikrat dorostly stropu. Uprostred zimy mi zacal kvest kaktus(kontinuelne uz asi mesic). A sotva si v zavarovacce prinesu masozravku tak ji musim udelat do vicka diru aby mohl vylezt jeji stale se prodluzujici, ted asi 20 centimetrovy kvet...

Kazdopadne oby to nebyl cisty OT tak ti to aspon pochvalim. Jsem zvedavej co udela cas s tou bonsajkou v bubleru...
Pocahontas
Pánové jediné co vám na to mohu říct: DO TOHO !
pěstování rostlin a to nejen konopních pod lampou je opravdu úžasná věc, to něčem takovím se našim rosičům ani nesnilo, před 10 lety by to bylo scifi.
Dnes, není problém pestovat a sklízet bylinky i přesto že venku je -15°

to flop: já mám pouze dvě bromílie ale určitě bych chtěl rozšižovat
Především se chci zaměřit na epifitně rostoucí bromílie a
netřesky
Seznam osazenstva je na první straně ale je pravda že už je zastaralí a hodně se změnilo, tak já ho teda brzo aktualizuje ;)

To MojeMalickost: zajimave prihod foto rád se pokochám, hlavně ta masožravka by mě zajímala, taky doma jednu mám, moc se jí ale nedaří poté co jsem jí přinesl domů lehce vyschla a z toho šoku jí uschla vrchní polovina tudíž má nefunkční "trávící ustrojí" musím počkat a časem vyrostou nové zdravé které my tu vyžerou všechny mušky :)
s tou bonsai to zatím vypadá dobře dneska jsem kontroloval kořeny a je vydět pokrok, poté co dostala čersvou novou vodu začala tvořit další a další bíloučké kořínky, kořenový systém už je celkem slušný, teď by se mi to už asi do té mističky pro bonsaie nevešlo :D nebo by byla polovyna kořenů a polovina hlíny :D
doloroso
a kedy konecne zasadis nieco z coho budu plody, napriklad to chilli, keby si moc chcel mozem ti poslat niaky surprise balicek.. nahadzal by som ti tam vsetky moje odrody co mam doma a az pri plodoch by si vedel co je co.. :)
Pocahontas
Přidávám pár dnešních foto
Pojato trošku umělecky :)
Pocahontas
další

Na předešlé fotce, ta rostlina s velými zelenímy listy je Spathiphyllum česky lopatkovec.

Pokud někdo něcí ví o hudbě a vlivu hudby na rostliny tak této rostlině pouštím song Swingin' Spathiphyllums z alba Plantasia od Mort Garsona. Je to vcelku logické když tato instrumentální píseň byla stvořena pro tuto rostlinu :D
Pocahontas
další fotečka
Pocahontas
a další

Toto je nový kaktus co se připojil do lesního gheta :afro:
Pocahontas
a poslední

Všimněte si v pozadí na půl mrtvé masožravky :D

Jinak katus se má, roste :)
Pocahontas
Tady si připravuju menší kompost na nějakou kitičku, obsahuje to nějakou hlínu zpoustu rostlin a spoustu spáleného a zvaporizovaného brčka, ať to roste :)
Pocahontas
Přesazeno, celkem sem nechápal z toho jak velký sou ty kořeny, byly přes celej květináč :D
taky jsem to trošku sestřihl
Pocahontas
Kam to všichni zmizli ? :eek:
Pocahontas
Šli na párty :banana: :cool:
Pocahontas
Tak jsem přestavěl Room, doprostřed jsem dal fóliovník v kterým budou rostlinky co rády vlhkost a dole rostliny do polostínu
Vlevo:
Plug a grow 125W
Většinou okrasné rostliny
spíše do zelena :cool:

Vpravo:
150 Mh
Kaktusy
Aloe Vera
Bylinky
sekulent
bonsaie
orchidea
atd....

Ještě mám v záloze zářivky, možná je dám dolů do skleníčku a udělám si tam předpěstovávárnu, uvidime...

Každopádně musím přikoupit více větráků
poze jeden nestačí
koupim asi ten malinkatej s klipsou
Pocahontas
tak jsem lupl tuto kostku kokosu do vody nechal rozpustit a pak to nacpal k pár rostlinám jako substrát
Máte někdo zkušenosti s tímto kokosem od ExoTerra ?
Jaký je rozdíl mezi tímto a jinými kokosi ?
Pocahontas
kokos
Pocahontas
měl bych ještě jeden dotaz
čímpak že mi žloutnou listy ? je to asi nedostatkem nějakého prvku že, že by dusík. jak to napravím ?
A taky by mě zajimalo co jsou ty skvrny na listech
že by moc vody ? rockvolová kostička v které to je e tvářila jako by chtěla začít plesnivět, skleník je fajn ale když je tam vlhkost přes 90 % tak to neni moc fajn :D

Zítra dodám foto zahrádky za světla teď už to spinká
3 ze čtyž stran už jsou potáhlé diamantovkou :cool:
Pocahontas
Zdárek párek Groweři
Tak tu pro vás mám nejnovější foto mojí zahrádky

Jak jsem říkal v předešlích příspěvcích, tři ze čtyř stran jsou potaženy diamantovkou, popravdě jsem celkem navěsil když jsem si obědnal z growshopu 4 metry diamantové fólie a přišly mi pouze 3,4m :(
couž...
všechno jede, všechno svítí, všechno roste, pohodička, parádička....

jen to chce více větráčků :cool:
Pocahontas
Levá část

Možná to pojmenuju sektor :D ať to zní trochu mezigalakticky :D

takže Levý sektor.....
Pocahontas
Pravý sektor...... :D
Lump
[QUOTE]Původní příspěvek od Pocahontas
[B]měl bych ještě jeden dotaz
čímpak že mi žloutnou listy ? je to asi nedostatkem nějakého prvku že, že by dusík. jak to napravím ?


Hoj kytky(a) ti žloutnou protože nemají co jíst,jsou v rockwoolu takže nemají žádné živiny,takže je nasad do předhnojeného substrátu nebo nějakého substrátu a pohnoj.Ohledně těch fléků nevím...asi ta samá příčina.Jinak zahrádka moc pěkná,už se mi to začíná líbit :) :)
Pocahontas
Díky :)
jj už to začnu hnojit ať holky rostou (jen doufám že to sou holky :D )
ale to brzi zjistíme

pak si udělám něco na způsob Jimmiho kýblu a dám tam nějaky světlo na květ, ať zjistím pohlaví, popřípadě ať mám nějaky šišky na hulo...

Jinak jsem dnes zasadil Liči, a dvě rostliny co vubec nevim co je :D nejspíš jaboň a mandarinka, prostě nějaky seeds co sem měl z ovoce

a co ten kokos, je rozdíl mezi něma? nebo je to fuk od jaké firmy je ?

+ ještě přidávám foto Aloe Vera
Lump
Ohledně toho kokosu,tady jsem se dost dočetl že nejlepší kokos je od Canny.Já osobně jsem jel jinou značku,ale nevím.selským rozumem si myslím že je to celkem jedno,kokos je vždycky stejně z kokosu a je bez přísad,takže rozdíl je jen ve způsobu zpracování.A na co ten kokos budeš kutit?

A jinak ohledně toho jak jsme řešili nějakou tu odrůdu na bonsaj co by neměla vegetativní pauzu,tak jsem na něco narazil.Jedná se o fíkus,nevím přesně druhové jméno natoš latinské ale je to druh z tropických deštných pralesů.Viděl jsem hodně zajímavý dokument a tam říkaly že je to jedinný strom z celého pralesu,který plodí po celý rok,že bud kvete nebo plodí,takže svůj příští projekt směřuj asi tímto směrem.Zatím...
Pocahontas
jj taky bych řekl, kokos jak kokos, rozdíl je jen podle mě jen v značcce na obalu a ceně, ten můj stál ani ne 40kč
ja už ho používám
zatím jsem do něj zasadil
2x cannabis (1x skunk, 1x ? ? ? )
bazalku
mátu

do toho co my zbil jsem přimíchal perlit tak do něj pak zase něco zasadím, nejspíš to co mi teď klíčí v pařiništi

s tím fíkusem je to zajímavé, je to aspoň pěkný příklad toho že to je možné, víš jak se ten dokument jmenoval rád bych ho zkouknul.
Lump
citace:
Původní příspěvek od Pocahontas

s tím fíkusem je to zajímavé, je to aspoň pěkný příklad toho že to je možné, víš jak se ten dokument jmenoval rád bych ho zkouknul.


Nevím jak se ten dokument jmenoval ale byl včera kolem 16:00 na čt2 tak to zkus nějak vypátrat :) Spletl jsem se ,nebyl to fikus ,ale FÍKOVNÍK,nevím jestli v tom je rozdíl.Každopádně by sis musel hodně zafárat na podmínkách atd.nebude to jednoduché,ale máš nad čím přemýšlet.

A ohledně toho kokosu ,nezapomeň že je úplně bez živin takže okamžitě začít hnojit!!!A ta cena se odvíjí podle způsobu zpracování toho kokosu takže asi :vyšší cena = větší kvalita výsledného produktu(kokosu).Kdyžtak koukni sem tam je o zpracování kokosu od značky CANNA : http://www.youtube.com/watch?v=KsJXJED0qD4
Pocahontas
ten dokument je Království divočiny: Předivo života
zkusim to někde sehnat a ztáhnout či zkouknout

k tomu kokosu
už sem napustil petku 2l a zítra jakmile bude voda 24h odstátá tam dám hnojky a zaliju to

k tomu dokumentu, toto mě opravdu přesvědčilo že není rozdíl mezi značkama, řekl bych že si člověk platí jen za cenu, když jsem vyděl způsob výroby :D

vezmou obží kokos, oddělí od něj tu slupku, nechaj to v bažině :d nacucat vodu, pak to nadrtí a párkrát projedou sítama aby to bylo jemnější, pak to hodí do traku, odvezou do fabriky tam to propláchnou nějakou srajdou srajdou (nejspíš sterilizace a tak....) pak to jede do dalšího stroje ten to nabalí do různejch obalů a hurá do obchodů :D

jen k té bonsai, já nechci aby plodila po celý rok, stačí když bude plodit jen chíli (3-5 měsíců) zbytek růst nebo klid...
Lump
citace:
Původní příspěvek od Pocahontas

jen k té bonsai, já nechci aby plodila po celý rok, stačí když bude plodit jen chíli (3-5 měsíců) zbytek růst nebo klid...


To chápu jenže aby neměla vegetativní klid tak to tak musí být(bud kvete nebo plodí).Spíš bude problém kde ten stromeček sehnat :) :)Asi si pro něj zajet tam:)
Pocahontas
už si balím kufry :D
doloroso
pekne si si to prerobil.. :) konecne si zasadil aj zelene.. :) aj ja som si uz prestahoval do izby, sac zajtra pridam foto, dnes sa mi uz nechce.. :D
Pocahontas
zdravim groweži
díky uživateli Doloroso mám niní 6 modelů chilli
hned jsem je vysadil do rockwolu a dal do skleníčku, tak doufám že se chytnou a zachvilku budou nějaky ty papričky :)

na fotce je ještě pozůstatek co zatím klíčí, nějaké avokádo, liči, mandarinka nebo pomeranč, a tak různě.
doloroso
tesim sa aj ja, pod co ich das? mh alebo cfl? najskor asi pod ziarivky, ale potom? :) chcel by som vidiet ako by isli pod mh alebo hps..
Pocahontas
Zdravim groweři tak jsem dnes opět měnil vodu v bubbleru a příjemě mě potěšily kořeny co z bonsaiie vylezly, už to začíná vypadat nadějně, po zastřihnutí jí vylezlo hned několik dalších větviček a celá hodně mohutní.
do bubláku (1,5l oběm květináče) jsem jí niní přidal 7 kapek peroxidu vodíku, kořenový stimulátor, opět bonsai elixír.
už ale musim koupit ty hnojky na bonsaie ať to frčí :D
Pocahontas
ještě jedna
Pocahontas
tady je růžička co jsem dostal na jedné akci, snad mi zakoření
dal jsem jí do vody s kořenovím stimulátorem a trošku peroxidu :D ja si na něm moc ujíždím :D
vedle toho jak jsou to rockwolový kostičky, tak v nich je chili ale ještě nevylezlo :rolleyes:
Pocahontas
a poslední foto jen tak pro oko :)
doloroso
uz ti vyklicilo chilli? ak ne, daj si parnik nad radiator, ale nie priamo nan.. vnutri musi byt 26-32 °C, inak budes cakat aj 3 tyzdne, namiesto 3 dni.. :)
Pocahontas
Zdravim, tak po dlouhé době opět přináším nějaké informace, co se děje v mojí zahrádce :)
Je začátek nové sezóny a tak jsem neváhal a zašal vysazovat do rockwollu semínka kaktusů, už mi jich 6 vyklíčilo a začínají růst, zbytek je na cestě :)
byl jsem td nejakou dobu na chatě ale naštěstí kitičky to přežily a jsou vpořádku.
Bonsai v bubbleru roste jako z vody :D větvě jsou už tak dlouhé a mají mnohem větší listy než na zečátku, budu muset opět zastřihovat. bohužel jsem zase odhalil záškodníka na listech, tak jsem je hned drtil.

palmičky co jsou v levém sekturu mají teď dobré období, po zálivce s hnojivamy tak 6-7 palem vystřelilo hned další list, (normální je stonek a 6-8 listů) niní mají vyšší stonky a na nich 12-15 listů, jsou silnější a i lépe vypadají.

Bohužel mě trápí aspoaragus, ta hlína ve které je mu nějak nevyhovuje, rychle vysichá a to asparagus nemá rád, tak přišel o pár větví. narostli mu nové 4 ale ty my už zase lezou ven stropem :D

masožravka se vzpamatovala a už má nové listy které se už otvírají, do týdne bude schopná opět pohlcovat mušky.

nějak jsem zanevřel na rozmarín tak mi lehce zeschl :P couž

Chilli které jsem dostal od Dolorosa mi už vyklíčilo a má cca 4-5 cm. výborně :)

od kamaráda jsem dostal novou sodíkovou výbojku son-t takže už žádnou kupovat nemusím :) výborně :)

Vánoční hvězda mi začala kvést, nechápu jak je to možné perioda je 16/8, ale nijak mi to nevadí
vytvořila strašně moc novích listů a 5 menších květů, jsou zvláštní, a každý z nich se na boku roztrhl a vytíká z nich vodička, jedovatá vodička :D
jsou celkem pěkný :)
Stunt
ty si ale pěstitel nečetl sice sem celej thread ale líbí se mi jak experimentuješ jen bych se chtěl zeptat ohledně bazalky to máš normálně semena z obchodu? a to Aloe kde si vzal to je ze semen (cibulky) nebo už koupená kytka ???? diky a K+
Tibeth
Ahoj Pocahontas :flower:

Myslím, že Vánoční hvězda kvete nezávisle na fotoperiodě.
Roste určitou dobu a pak jde do květu.
Stejně jako autoflower kříženci cannabis.

A propó, jak se mají orchideie?

Měj se fajn a ať se daří...:wink:
doloroso
sewas no nahadzuj fotky.. som zvedavy, a inak ktore chilli ti vysli?
Pocahontas
to Stunt: diky :) no snažím se :)
bazalku i většinu ostatních bilinek mám ze semínka, v opchodě není problém sehnat do 20 kč jak klasickou bazalku, tak i mix kde je asi 4-5 druhů bazalky. semínka jdou rychle, jen to pak udržet je těžší :P toto je už moje třetí bazalka, ale tentokrát snad už poroste tak jak má :)
předešlé to nezvládly kvůli malím zkušenostem :D
to aloe jsem koupil na aukru za 25 kč :D příjde mi strašně směšné jak vidím v hornbachu a takových obchodech že prodávají jednu sazeničku za 120kč :D nikdy bych to nekoupil
za těch 25 to byla jen jedna sazenice a na boku měla jednu malou odnož a niní už jichh je asi 6-7 :)

to Tibeth: jj taky mě to napadlo, a vůbec bych se nedivil, taky je možný že z tech šoků sama začala kvíst, je to kytka z jedné akce kdy se tyto vánoční hvězdy prodávají a to pěstování je dost nic moc, vemou žízek dají ho do jiffiho a pak to dají pod nějakou megalampu, tam to po měsíci seberou a hurá prodávat :D bodejď by pak kytky nebyly poblblé když se jim změní 3x-4x po sobě perioda a typ světla

Orchidea, zatím se má fajn, má opět nové vzdušné kořínky, už tak přes 8, ale jsou tmavší a tvrdší, navíc jsou takové dvoubarevné, zítra přidám foto to bude lepší :) ale nestežuje si zatím :D
páni ten květ je opravdu nádherný :) tak čistý, úplná pastva pro oči :)


A ještě přidávám foto bonsaie, daří se jí fajn, ty dvě co jsou v hlíně jsou od koupi stále stejné :P nemají snad ani jeden noví lístek i když je hnojím, nežloutnou ale ani nerostou, prostě vyčkávají, zatímco bonsai v bubláku, tajede jako z vody :D
Pocahontas
to doloroso: taky jsem zvědaví jak to vyjde :) jedno stále klíčí
asi dám nahodit další semena at to je jistější a nezaostává za ostatními. už jsem to dal do květináčů a dal jim první zálivku s hnojkama :)
dostal jsem od kamaráda vzduchovadlo, elite 800 tak uvažuju o dalším bubbleru jen pro chili, že bych to dal ven až příjde sezóna a zkusil jaký efekt bude mít bublák s kytkama pod sluncem :)

Od každého druhu mám dva květináče, když už to dělám tak udělám takoví pokus, at vidím výsledky které jsou oběktivní, kytky budou mít stejné podmínky stejné hnojky a stejné květináče, ale v jednom je jedna rosltina a ve druhém jsou dvě rostliny. myslím že se bude víc dařit samostatným rosltinkám, ale nechám se překvapit :)
Ganjjaman
Hotova Laboratoř:) ale ty nase kytky by se mi tam libili vice :) ale jinak moc pekne :)
Pocahontas
ty naše kytky ? co tím myslíš ? cannabis ?
doloroso
pekne mas uz to chilli.. :) daj foto celej zahrady.. inak ako ich pojdes? pod akym svetlom?
Pocahontas
zdravim groweři :)
tak po nějaké době zase přináším čerstvé informace

Koupil jsem si hnojiva od plagronu Coco A+B
tak už hnojím vše co pěstuju v kokosu :)

mynulý týden jsem hnojil kristalonem a jelikož je trošku silnější jedna dekorativní rostlina to nerozchodila a na přehnojení zařvala. bohužel

Musím říct že stále mě trápí škůdci, nic tu sice nedělají ale svou přítomností mě více než iritují. jsou to takové malé mrdky, jsou od zelené až po zeleno žlutou barvu. malinkatí tak 1-2 mm. vypadají tělem jako klíště mají mini nožičky a pořád mi obtěžují rostliny

teď si hlavně oblíbili čili a fenykl, mrdky jedny :grrr:
zatím ničím ručně ale zřejmě použiju opět olejíček na odstranění těchto potvůrek

tady foto celé zahrady :)
Pocahontas
tak tu mám další foto kořínků bonsaie, asi budu muset uvažovat o větším květináči :D
ten litr a půl je už pllnej kořenů :D
no roste to moc pěkně :)
už se těším na květ a na plody :)
Pocahontas
tady jsou pohromadě všechny hnojky a tak co mám doma :)
Pocahontas
a ještě chilli
bohužem jsem musel hodně znich zabít aby se mi nerozmnožovaly tak moc ty malé svině, především se daří Saiti chilli, to se má nejlíp :)
BloodyBeer
no mozna bych vedel co s tema tvyma svinema :-) Podle popisu si myslim ze by to mohly byt msice (svilusky bys asi poznal a trochu jinak nadaval :-D)

Takze bud si nekde koupis nejakou chemii (tata pouziva karate s max ucinkem) a nebo pojedes bio a pro ten pripad by sis mel poridit slunecka sedmitecne ...... urcite se nekde na netu prodavaji tak se podivej.
Pocahontas
jo jo budou to oni
http://www.naturfoto.cz/msice-fotografie-5340.html
http://www.naturfoto.cz/msice-fotografie-8853.html
jsou téměř identické
na tom obrázku jak jsou hnojiva je druhá z leva taková bílá pixle a to je bio postřik proti těmto mrdkám, tak ho možná viužiju
jinak zatím likvidace ruční
jak to lupne když je zmáčknu :D
nemaj se mi srát do zahrádky
karate s max účinkem :D :D :D to zní vražedně :D
BloodyBeer
hmmm taky ze je - ma to dost maximalni ucinek na vse zive. Ja osobne bych jel bio cestu.
Pocahontas
jj taky vždy dávám přednost této variantě :)
opravdovou chemii až jako poslední variantu
doloroso
citace:
Původní příspěvek od Pocahontas
a ještě chilli
bohužem jsem musel hodně znich zabít aby se mi nerozmnožovaly tak moc ty malé svině, především se daří Saiti chilli, to se má nejlíp :)


ty vole tie 2 mega stromy co tam mas, su to moje chilli? to su tie saiti? tie idu brutalne.. to cumim.. pod ktorym svetlom ich mas?
Pocahontas
jj sou to Saiti chili :)
ja to mam pod 150w MH
jede to pod tím celkem fajn, hlavně bazalka je tam fakt dobrá a voňavá :)
dnešní noc proběhl postřik tak jsem zvědav jak to zabere na ty mšice :)
berkinson
k+, neni to tu jen wo trávě.

držim pěstě ať ti to jede pěkně dál a to chili budes následně konzumovat?

pic a zhul
Pocahontas
no popravdě ani nevim proč to pěstuju :D já chili totiž nejím :D
ale asi neodolám a vyzkouším, možná to nechám usušit a pak z toho udělám chili koření :)
a nebo to budu dávat jako žert kamarádům :D ať vyzkouší mojí sladkou papričku :D
jj já rád pěstuju všechny kytičky co mám :) rostliny mě fascinují :)
diky za k+ vždy potěší :smoker: :cool:
doloroso
sewasky brasko, akurat mi dnes dosli semca od teba, diki moc, poslem ti este cisto mix habaner: choco, red savina, orange a tiez fatalii.. a zase to nieje az taky narez ako som cakal, teda kupovane habanera orange ma sklamali, cakal som viac, zozral som jednu na posedenie.. ale tie co mam ja na mojich stromoch vyzeraju lepsie, tak som zvedavy ci aj palivost bude ina..
Pocahontas
Zdravim Groweři tak přináším čerstvé fotečky co jsem udělal doma

Jako první tu mám Dracena Compacta
Pocahontas
Jako druhý tu máme Nephrolepis exaltata
tuto rostlinu mám dvakrát, na to že mi před půl rokem shodila snad všechny listi a vypadala že umře, tak niní se jim daří dobře, ta větší byla pod plug and grow 125w, když jsem jí tam dal poprvé tak měla cca 5 malích výhonků s listama. ta druhá (méně bohatá) byla ve sklenéčku uprostřed, měla méně světla tak je chudší :)
Pocahontas
další je Spathiphyllum neboli lopatkovec :)
sem tam jí pouštím písěŇ Swingin' Spathiphyllums z alba Plantasia
za moji péči se mi odvděčila krásným a ojedinělím květem :)
Pocahontas
další je Nolina neboli sloní noha, nebo alespoň myslím že to je tato rostlina :D pokud se pletu prosím opravte mne :)
Pocahontas
tak další je vánoční hvězda, byla větší ale já jí zastřihl, byla už moooooc obrovská a já nechtěl aby mě otrávila :D přeci jen je to jedovatá rostlina
bohužel hnojiva na ní zanechali malé jizvy :( tak jde vidět poškození listů
Pocahontas
2x řepík lékařský
ten slabší byl pod plug a grow, ten větší pod MH
ted je to naopak at se doženou :)
Pocahontas
nějaký sekulent :D
tuším že Vriesea splendens :slizoun:
Pocahontas
vánoční hvězda číslo dvě :)
když sem jí dostal byl to stonek a na něm 5 červených lístků :D
Pocahontas
má to moc pěknou barvu listů, ty bílí kapky vypouští když se někde poraní, po manipulaci s touto rostlinou doporučuju ihned umít ruce tato tekutina je jedovatá
Pocahontas
malá jedle, stále stejně zakrslá :D :smash:
Pocahontas
Orchidea Phalaenopsis, má se celkem fajn, vzdušných kořínků má opravdu hodně a tuším že začíná tvořit stonek na kterým zachvilku polezou květy :)
Pocahontas
kořeny zblízka
Pocahontas
a další, tentokrát bonsai, barbadorská třešeň
jsou to ty dva kousky v hlíně, už jim pár novích lístků narostlo ale je vidět že je slabá a není tak zdatná jako ta v bubbleru
Pocahontas
a další....
Pocahontas
a další...
Pocahontas
další foto.... katusů co mám
v pozadí jde vidět aloe vera
Pocahontas
ještě přidávám foto zahrádky po přestavbě a očistě :)
Pocahontas
pak ještě trošku detailnější foto...
Pocahontas
a pro dnešek poslední fotečka :D
Pocahontas
no uvažoval ale asi si tam nic přidávat nebudu :D šalvěj sem zkoušel ale nemá na mě účinky, to ostatní ani neznám :D
jj bonsai jede :cool: už se těšim na třešně :)
ještě tu mám foto ventilace kterou jsem dnesska udělal
Pocahontas
a foto kompletní zahrady :)
doloroso
krasnu zelenu farbu maju vsetky.. :)
Pocahontas
jj barvu mají fakt moooc pěknou :)
rostou krásně :) jako z vody
Pomaličku začínám dávat dohromady řízkárnu :)
co si myslíte o trubicových zářivkách Narva oceanic color ?
někde jsem tu četl že jsou jedny s nejlepších díky spektru co mají, zajímalo by mě zda na zakořeňování rostlin jsou lepší než trubice se 4000-6000K

začnu si předpěstovávat zvášť :) myochodem ted mi vyklíčilo granátové jablko :)
Klamath
czus. na vanocni hvezde prej aby listy zcervenaly se ma dat na dva nebo tri dny do uplny tmy a listy zcervenaj....
Pocahontas
faakt :D ? to možná zkusím :)
já sem myslel že se to změní při periodě světla ale i při změně teploty pod 20 °
někdde sem to vyčetl už ani nevim kde :)

no a co s těma trubicovíma zářivkama ? poradíte mi prosím někdo ? máte s nima zkušenosti ?
tornado12
Ahoj tak na zakoženění je dobré tak od 5000k-6500k.
A vykonově na 1m2 by mělo stačit 60W.

Ale s trubiceme nemám zkušenosti. Akorát co se používá do kychyní 13W trubice tak to používám na vyklíčení jinak jedu pod sodíkem.
re:bit
tyjo tři dny po tmě se mi zdá fakt dost velký šok, spíš bych zkrátil tu světelnou periodu a trubice na vyklíčení? klíčení přeci nepotřebuje světlo nebo se pletu? každopádně nádherná zahrádka pocahontas ;) ty oceaniky by měly byt fklidu, sem to dal do vyhledávání a je tam toho spousta jen mi chybí čas to pročíst :(
Stunt
taky sem zaslechl o tom co povídal klamath šoupnout je na pár dní do uplný tmy a měly by zčervenat


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma