Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
400w moje prvni zkušenot in door - Klikni zde pro originální téma
money5
3.tyden

tak tady nějaky fota:rasta: mam to docela narvany byly my vraceny 3 matky takže je to 14 kytek na 1x1m.
money5
nabyvaji každy den:leaf:
money5
moje MAKRO :flower:
money5
k nakousnuti:chef:
money5
papaya je to indika maji zhruba 45 cm.:crazy:
money5
zalivka každy 3 den v 11L květniku.
money5
diky za K je to mu prvni grow. největši starost mi děla vlhkost mam tam furt okolo 70% tak jsem tam dal přimotop na el. a nastavil ho na 15.min na hodinu. sledoval a zjistil že když přimotop jede tak tam klesne vlhko o 10-15% ale jak to vypne tak tam zas skoči 70%. a dalši problem ktery se mi vratil fleky na listech nejspiš to bude pliseň. včera dostaly krupikol proti plisni snad to zabere? jinak kytky nabyvaji na květu coš mě těši a zustane to takhle ještě 6 tydnu.:-) teplota 20-27 ,PH 6.3
money5
32.den 12/12

celek kytky častečně prostřihavam vlhko je furt okolo 60-70% teplota 20-27, PH 6.0 zatim zalivka plag.bloom no uvidime mam vplanu tam pak hodit ještě jednu lampu.
money5
moje paličky:rasta:
money5
a dalši
money5
moje makro
money5
a ještě
money5
potřeboval bych poradit na 5 kytkach se mi udělaly takovy bobule jako ma samec co stim? je to hermouš?
Parapa
Kdepak! Není to hermouš. To se jen začínají plnit semeníky. v téhle fázi růstu je to normální. Samčí květy bys poznal.........jsou hnosné na dálku:OD
Luboshek
jen chci dodat ze ww je indica, to snad vidis podle stavby ne??sativa ma tenky listky..jen tak pro tvou informaci
money5
parapa: mysliš že je to v poho?jak poznam že je to hermač? zkusim udělat lepši foto.

luboshek:mam je z nirvany a pišou že WW je to hybrid a spiš k sativa straně. co je to ten hybrid?
Rasta_pasta
to Luboshek: nešiř tady bludy !!! WW je mix sativy a indiky, ale určitě má víc ze sativy... Jestli si ji pěstoval(o čemž pochybuju, protože bys nemohl todle napsat), tak to víš a jestli ne, tak tady neplácej nesmysli :freddy:

to Money : neboj je to holka (aspoň podle fotek).
Hermáče poznáš podle samčích qvětů a pak podle toho, že se ti s dozráváním ty věcičky cos myslel, že to jsou koule začnou plnit semínky (poznáš vizuálně a po hmatu)
money5
rasta pasta diky doufam že maš pravdu.ale proč to neni zatim u všech? a co je to ten hybrid?
money5
tak ještě nějaky fota těch bobuly? zkuste mi upřesnit co to je?
money5
moc by mi pomohlo kdych věděl co to je?
Mr.MEN
No co to je:D. To jsou váčky kde zraje semínko když se opylí.
Ty máš feminizovaná semena, tím pádem když jsou méně kvalitní tak se stává že u některých kytek se objeví hermafroditismus.

To co si vyfotil je zralé semínko, aspoň tak to tedy vypadá.

Jinak hybrid je česky kříženec tak teď už to asi chápeš.
citace:
Křížení, či hybridizace je termín označující rozmnožování jedinců dvou různých druhů, případně odrůd organismů; potomek smíšeného páru je poté označován jako kříženec (hybrid). Mezidruhoví kříženci jsou většinou neplodní nebo je jejich plodnost výrazně nižší než u potomků jednodruhových párů. V některých případech může hrát křížení důležitou roli v evoluci (vznik nových druhů, splývání druhů dočasně izolovaných)
money5
MR.men diky za tvuj nazor a co bych měl udělat? mam to dat ven?
trávníkář
si zkus ten jeden váček rozdělat a uvidíš co v něm najdeš.
Mě se kolikrát udělá pod lampou takovej váček-většinou pod palicí a semínka v tom nejsou jen blizny.
Koukni se a uvidíš....







Ale tohle asi opravdu vypadá na semínka....:(
Rasta_pasta
Prosím tě nikam to nedávej !!!
Nejhorší možnej scénář je, že budeš mít na tej kytce, kde si to objevil pár semínek a to rozhodně není na :hanged:
Ba naopak, aspoň bys byl vlastníkem kvalitních semínek třeba na ven..
money5
kdyby tam bylo jen par semen tak bych to i uvital. ale bojim se že tam toho bude moc.no uvidime necham to tam zkusim par vyloupnout aby jich tam nebylo moc. mam tam 9 samic ktery to nemaji da se nějak chranit aby se neoprcaly? jak to vlastně pracuje?
Mr.MEN
Rasta_pasta: Musím tě opravit jestli je to hermafrodit tak z toho nebudou kvalitní semínka. To znám i z vlastní zkušenosti. Ty semínka co ti z toho vylezou můžeš maximálně sníst:). Ale jestli někdo rád popcorn tak je můžeš zasadit:).
money5: Tak si příště nekupuj fem. od nirvány. A jeď rači regulár, nebo koukej po kvalitnějších seeds bankách.
money5
no je to moje prvni zkušenost ze seed bankou.takže ta semena budou k ničemu. no uvidime ja popcorn rad.:-)
money5
dnes jsem dal špeka a šel jsem na ty hemeroidy z nužkama. na každy větvy z těch 5 kytek bylo aspon jedno semeno. jednoho musim zlikvydovat ten už zachranit nešel. ostatni jsem dukladně prolezl a všechno vyškubal.budu to ted kontrolovat každy den ostatni kytky zatim jedou bezvadně.

prozměnu foto z venku z 7 semen 5 samic. se vubec divim že to takhle vyrostlo tady furt leje a leje.
money5
out 2009.
money5
je to špatne semena už jsem našel na dalšich 3 kytkach.:whip: jsou jako klištata:death: bojim se že to chytnou všechny:rip:
money5
5.tyden na květu.
dnes upgrade přidal jsem tam ještě tu 250w na květ krasně to prosvitilo ted budu hlidat teplotu. nasadim atamy tabletu pišou tam že 1-2 tablety na 100l vody to jsem zvědavej jestly to dobře nadavkuju když mam 5 litrovku.:shots: mam ještě ripen a nevim kdy ho nasadit?a jak ho nadavkovat? pls poradte:help:
money5
7.tyden na květu zalivka se střida ripen a atamy tableta.vlhko 50-60 teplota 21-29. ustřihnul jsem nějake spodni větve nějak nechtěli kvect? co znamena když mi žloutnou kraje listu a i spodni listy je to normani nebo přehnojene?
money5
next.:jumper:
money5
uvidime co uděla ten ripen a atamy zatim se jim moc kynout nechce?
money5
jsem na to moc zvědavej co stoho bude???
money5
next
money5
tak když je to fotogalerie.hlavně nezapomente přibižovat.:-)
money5
kyty
money5
next
money5
a ještě
nero
Výš co bylo stěma listama rosil si když svítila lampa což znamená že ty kapky vody posloužili jako lupa a vypálili do listů dirky poto to žloutnutí atd :D ale jinak moc hezký k+
money5
diky ale jak jsem přepl tak už jsem žadny postřik nedaval?
money5
8.tyden

kytky zalevam každy 3 den.střidam ripen a tabletu atamy oboje z trochou plag.bloom

foceno za tmy z mobilu.
money5
jsou už pěkně hněde:-)
money5
a dalši...
money5
a ještě něco z venku vypadaji moc dobře.:david:
money5
ještě že už to venku pěkně sviti.
money5
krasne
money5
přežily už 3 velke bouře.
money5
a naposledy
money5
lidi proč jse na konci kytkam dava 2 dny tmy?
Jakysak
Kytka totiž zvětší svojí produkci pryskyřice, dostaneš z ní tak uplný maximum.
Celller
Cau, posledni den, dva, nechavaji nekteri kytky po tme, protoze pry vyprodukuji vice pryskyrice. Ty posledni dva dny uz se nezaliva a vzduchotechnika jede porad, aby nezautocila plisen.

Tak ted sem si vsiml, ze me prebehl kolega Jakysak, tak se nezlob, prispevek tu necham, aby si mu veril, a nevznikaly tu zbytecne spekulace:D
money5
diky za odpovědi. a napada mě že když při tmě dělaji vice pryskyřice.mohlo by se zkusit zkratit prioda světla třeba o 1-2 hod. že by měly 14 hod. tmu? myslite že by to šlo nebo je to blbost?
hellman
periodu ke konci muzes klidne zkratit, ja posledni tejden prepnu na 16h. tmu a 8 hodin svetlo. Ke konci potrebuji holky hlavne tmu aby byl dostatecnej cas na prisun zivin
money5
tak jsem to přepl na 14hod. tmy. co jse stane když květ přezraje?kdybych ho nechal delši dobu na květu než ma byt?
Celller
citace:
Původní příspěvek od money5
tak jsem to přepl na 14hod. tmy. co jse stane když květ přezraje?kdybych ho nechal delši dobu na květu než ma byt?


Bude zhulovat strasne moc, spis stoned, takze budes unavenej, to je naprd to nechavat prezrat, ale aspon by si citil tu silu, co to v sobe ma a jeste to nahazi par novych blizen.
money5
hmm. :jumper:
Pěkný:P


My next indoor-Mountain Jam,Jack Herer,S.A.G.E.,Cheese,William Wonder,no name
money5
sorry že jsem tu tak dloho nic nenapsal. takže jak to dopadlo. kytky už jsem měl za tyden prolivat čistou vodou a sklidit. jenže jsem dostal zpravu že se ke mě chysta police takže bylo všechno za 10min. sklizeno a uklizeno.

po tydnu sušeni jsem to hodil na vahu a bylo toho 157 G. čekal jsem tedy vic ale ten matroš neměl chybu hlavně ice vyborna chut jako bych hulil ruže.:-) hnojky nešli citit asi že byli organicke. prvni grow nedopadl podle mych očekavani ale aspon už vym jak na to a něco jsem přeci vypěstoval takže ok. tak at to roste!!!
money5
a tady nějaky fota suchyho a vonavyho skanku. paldy byly docela tvrde.
money5
takže začinam na novo!!! pojedu 250w na rust a 400w na květ.

světlo-VÝBOJKA: 400 W GIB Lighting Flower Spectre HPS a VÝBOJKA: 250 W GIB Flower Spectre HPS

mam novy box streetdark 80%odraz. 1x1x2 m.

odtah- VENTILÁTOR: typu UFO Systemair RVK 125A 225 m3/h
KONCOVÝ FILTR :160m3/hod Home Edition 160 m3/h

15x teku čtyřhranný květináč 4 l. a 10x 11l.
větraky maly klipsnak a ještě jeden maly ale silny na přitah vzduchu.

hnojky-advanced hydrophonic of holland.
substrat od biozz liht mix.

digi teploměr a zvlhčovačku sencor.

osazenstvo- minule jsem jel ze fer.semen ted jedu klony.:) ale asi jsem to zas přepiskl a mam 16 kusu.klony jsou od dvou typku z growu kluci dikec.

takže mam 3 x NL, 2x MJ, 5 x chronic,4 x nebula,2x už si nevzpomenu na nazev dostal jsem je jako bonus k chro.a nebu. a aby toho letos nebylo malo dal jsem kličit 40 semen noname na out.
money5
tady jsou nějake fota jak to začalo teplota 18-28. vlhko 60-75% ph 6.0
money5
dalši fota po 14dnech rustu. holkam se daři sem tam někde žlutej fliček ale už si stoho nic nedělam.lampu jsem dal vyš aby se trochu vytahli bohuže sviti na ně vybojkou na květ.
money5
next 21 den rustu.holky hnojim podle předepsane davky začal jsem z polovičima ale ted už to tam davam. za tyden přepinam na 12/12
money5
a ještě nějaky krasavice nasadil jsem kolinka abych to roztahl.
money5
obdobi květu prolil jsem je enzymy od AH.3 den a už lezou pestiky.
money5
chronic a NL
money5
nebula a MJ
money5
nejlip vypada ten chronic a NL
money5
zatim jsem nestřihal žadny listy. ještě počkam
money5
a ještě
money5
přesunuto sem. http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=50480


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma