Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Odrůdy a Šlechtění

Stránky: 1 [2] 3 
Dutch passion obědnávka semínek - Klikni zde pro originální téma
barino
To bretz. dolce vita je vlastne sativovy hybrid dobreho vzrastu cca3m-viac.neni to az tak velmy nachylne na plesne,budsy pekne tak do fialovej farby aj s vynosom som bol spokojny .fruit chut trosku skriabe [ale to moze byt hnojivom skusal som nieco nove] stav klasika sativovy.davam uz tuto odrodu 4roky a nikdy ma nesklamala. a ta blueberry mi uz zisla klicivost 100 per. zatim
frbr7
Hoj ja sem si nechal poslat original flo a sacra frasca ta su zvedavej jak se to podari seminka sou feminy od dp. zkousel uz nekdo tythle modely?
ABSURDUS
Musim se přidat k téhle diskuzi. S DP mám dobrou zkušenost. Poslal jsem ji prachy na účet a za týden už jsem klíčil seeda. Klíčivost 9 z 10, bohužel jsem ale pak jednomu semínku(mikro rostlince) poškodil klíček, takže zdechlo. Kytky jsou z toho skvělý, myslim že můžu doporučit. :) Modely (fem) Euforka a P. Plant.
Setah
ja mam z DP fem. Brainstorm, zatim sem sadil 4ks, vsechny pekne rostly, bohuzel jedna kytka zhermila. objednaval sem na mikulase a 23. mi dorazili seeds akorat pod stromecek :D
Ježko
Nazdarek....

Tento rok idem sadiť po prvý krát.Mam doma skleník a uvažujem kúpiť semienka od DP- Power plant(feminizovaná edicia).Čo myslite...Dobrý vyber...hmm

P.S. ma niekto nejake skusenosti....Diky
barbastell
citace:
Původní příspěvek od Ježko
Nazdarek....

Tento rok idem sadiť po prvý krát.Mam doma skleník a uvažujem kúpiť semienka od DP- Power plant(feminizovaná edicia).Čo myslite...Dobrý vyber...hmm

P.S. ma niekto nejake skusenosti....Diky


Děláš si pr*el?! Celý ten thread je o zkušenostech s Dutch Passion nebo máš nahoře na panýlku takovou položku - encyklopedie. No a v ní je toho taky spousta. HLEDAT!!!
ABSURDUS
Ježko: jo, PP je rozhodně dobrý výběr pro indoor a asi i do skleníku. Rozhlédni se po G. jak to komu rostlo. Já tuto odrůdu teď jedu indoor a musim říct, že je to kytka s extrémně dobrým růstovým potenciálem. Když tak mrkni ke mě do threadu.
hermelín
Moja prvá skúsenosť s Dutch Passion:
- objednávka v nedeľu 5. 4. 2009
- platba bankovým prevodom v utorok 7. 4. 2009
- notifikačný e-mail od DP o prijatí platby a o zaslaní objednávky v stredu 8. 4. 2009
- prijatie objednávky dnes 14. 4. 2009

Genetika:
- Durban Poison - 5 kusov, regular.
- Hollands Hope - 5 kusov, regular.
- Purple 1 - 5 kusov, regular.

Záver:
Rýchle pohodové jednanie a vybavenie objednávky.
current93
citace:
Původní příspěvek od hermelín
Moja prvá skúsenosť s Dutch Passion:
- objednávka v nedeľu 5. 4. 2009
- platba bankovým prevodom v utorok 7. 4. 2009
- notifikačný e-mail od DP o prijatí platby a o zaslaní objednávky v stredu 8. 4. 2009
- prijatie objednávky dnes 14. 4. 2009

Genetika:
- Durban Poison - 5 kusov, regular.
- Hollands Hope - 5 kusov, regular.
- Purple 1 - 5 kusov, regular.

Záver:
Rýchle pohodové jednanie a vybavenie objednávky.


Naprosto stejne prvni zkusenosti.
Genetika:
- Durban Poison - 5 kus, fem.
- Hollands Hope - 5 kus, fem.
- Passion n1 - 5 kus, fem.
Klicivost 15/15. Rostou vsechny jako o zivot.
FiFo92
Pls poradte neviem si vybrat medzi durban poison od Dutch Passion alebo od Nirvany . Viem ze to tu asi nepatri ale prosim dobre duse . Som z vych. Slovenska a chel by som to dat do hliny .Je tu nie celkom najlepsia zem bude im vyhovovat aj 20 l kvetinac
Onyx
Tak ja som si tento rok objednal:
Passion1 regular 10seeds
Durban Poison regular 10 seeds

Pride mi balicek otvorim a najdem tam Durban 10seeds a Hollands Hope 10seeds...Akoze dost ma nasrali lebo som od nich objednaval hlavne koli passionu a im sa ani neuraci mi ho poslat...*Ale dufam ze sa tym Hollands Hope bude darit :D
S3RIOUS
2Onyx - chyba je na straně DP, určitě ji přiznaj a myslim že i vyřízení by bylo kladný, ale ty oplejtačky kolem toho + další náklady na vyřízení...ale řikám, chybu může udělat kdokoliv a za tohle bych je nezatracoval;)
Onyx
2Serious: Vsak jasneee to bola len moja prva nervozna reakcia...Teraz mi to az tak nevadi a vsak Hollands Hope tiez neni zla vzorka takze este to celkom dobre dopadlo hehe
Ono
Čau Onyx.;) Hollands Hope je tiež dobrá rastlina, rýchlo rastie a na moje prekvapenie bola dosť veľká - na indiku som to nečakal. Šišky neboli veľmi obsypané, ale zato boli mierne náchylnejšie na pleseň pri vlhkom počasí. Išlo však o bonusové semienka, takže originál môže byť lepší.:sun:

Každopádne však na mňa spravil Passion1 väčší dojem. Páčila sa mi rozmanitosť fenotypov a dobrý účinok.:leaf:

Ale aj napriek tomu máš dobrú kombináciu - Durban Poison a Hollands Hope.
Apartman
Kua sere mě to ale musim si postěžovat!-koupil jsem si před rokem Indoor mix4 a ta klíčivost a hlavně rychlost klíčivosti je neuvěřitelně pomalá! :mad:

Normálně nechávám klíčit v light-mixu(cca40%) s kokosem(cca40%) a žížalím trusem(cca20%)-pod cca centimetrovou vrstvou.

Ostatní nefeminizovaná semínka od jiných seedbank normálně jedou-za 6-8dní vyklíčí ale tyto už klíčí 14 dní a vylezl zatím pouze jeden Orange bud a ještě k tomu je zpomalenej jako prase. Mix4 měl být základ mého indoor pěstu ze semen, takže jsem je musel nahradit jinýmy semeny-o 8dní spožděnými. Už si budu raději kupovat levnější, nefeminizovaná, mnohdy kvalitnější od menších seedbank. :(
Flop
No já musím říct že mám s Dutch Passion dobrou zkušenost, mám od nich 10 semínek regular modelu Skunk Passion.
Testoval jsem zatim 6 rostlin a:
Klíčivost: 6/6
Poměr samců a samic: 2:4
Semena vzklíčily všechny do 7 dnů kromě jednoho cca 9 dnů

Na druhou stranu kámošovi už se stalo že mu poslali jiný model než objednával. (místo Kholy přišel Orange Bud)
stanley
Čus groweři, mám dotaz ohledně obědnívání semínek z dutch passion, chtěl bych si obědnat tyto odrůdy:
Frisian Dew : 2 Feminized Seeds
Passion #1: 2 Feminized Seeds
Shaman: 2 Feminized Seeds
Purple#1 5 regual seeds

Ale nemám zkušenosti se zasláním peněz bankovním převodem ( předem ) Chtějí Eura....dá se to něják převést?
Moc se v tomto směru nevyznám, tak mějte slitování a pokud už příspěvek na groweru je, tak ho potom smažu.
Dík za odpověd...
Stanley
snuk1
Zdar... dá se to udělat tak, že jim napíšeš mail aby věděli. Potom vyměníš eura a odešleš je v obálce na cennosti, akorát touto cestou to stojí asi 150 myslím, no ale za převod sem platil asi dvakrát tolik, takže lepší. Jinak nevím jestli jde objednávat jen po 2...
stanley
Ok, no po 2 se dá ono to je v balení 3 odrůd od každe 2 femin. semínka, je to jakejsi colour mix 1
snuk1
Tak to jo, ale nevíš co je co než to dozraje prakticky. Mno je to zdlouhavější metoda, ale pokud to máš na jaro, tak to stíháš
Hostage
vies, je to odlisene farebne. Prave preto sa to vola Colour mix. Tie semena su napustene neakym farbivom..
snuk1
To se mi nezdá. Ale jestli to někdo ví tak sem s tím. To by bylo ok kdyby tam bylo napsany a poznal by člověk co je co...
Mr.MEN
Jak jsem se teď dočetl tak to barví nějakýma fungicidy aby předcházela hnilobě stonků.
Jinak to žádný vedlejší vliv mít nemá. Jsou to prostě jen nabarvená semínka.

To GH to obalují v nějaký sra--- a pak jim to vůbec neklíčí.
snuk1
Ale šlo o to, jsetli u toho je napsany co je jaká barva za vzor... abys třeba mohl vědět, že tohle je PASSION a tamto je FRISIAN
stanley
Určitě to budou mít oddělené po 3 sáčcích po 2 semínkách každé odrůdy zvlášt.

vies, je to odlisene farebne. Prave preto sa to vola Colour mix. Tie semena su napustene neakym farbivom..

Hostage
Co to je za kravinu???
snuk1
To by chtělo zjistil... ale ty nabarvený semínka dělá jiná seedbanka.. myslim PARADISE SEEDS, mám to na plakátě!
georgy
zdravim ja by som chcel zas ten collour mix 2 a kupoval by som ho z www.grower.sk da sa objednat aj z CZ a mas to tam vysvetlene ale v ponuke som tam tie collour mixy nevydel tak sa tam budem muset ist spitat tak dam potom vediet ...
stanley
Nevím teda, doufám že za ty peníze budou genetiky sedět, dutch passion je dobrá firma nebo ne? Nejdříve jsem chtěl levnější Nirvánu, ale potom jsem se rozhodl pro dutch passion ( co jsem pročítal na groweru mela by to být lepší seedbanka)
Fantasie
dutch passion je rozhodne lepsi banka nez nirvana, ta jenom skupuje veci od ostatnich a prodava dal. seminka by mela byt od sebe odlisena a hned musi byt jasne ktere je ktere.. jinak doporucju prevod na ucet protoze to ti nikdo nemuze tak snadno ukrast a prakticky do dvou dnu ti daji vedet jestli dostali penize a pripadne kdy ti to poslou
snuk1
Já sem posílal 135 euro a banka mi u nás strhla 17EUR za převod, tak jim došlo málo pěněz a 3 týdny se neozvali! Tak sem tam psal a oni, že jim tam nedošly peníze, pak to našli a poslali mi to free s tím, že si příště mám poslat o 17EUR víc! Poštou je to za 3 dny tam a do 10ti dnů je máš doma. Za polovinu.

A ví teda někdo na 100% jestli sou označený ty modely?
Apartman
DP mě nezklamaly až do tý doby, než jsem si vzal od nich Mix4 z kterýho po 14 dnech klíčení vylezl 1 mini Orange Bud-nevim, kde se stala chyba ale u mne asi ne, protože jiná semínka jely proti nim jako fredky.

Purple 1(fem.)-dobrý-až na to, že se mi zdálo, že to je takovej jejich outdoormix, protože pochybuju, že by byl takovej rozdíl v phenech

Taiga vinikající.

Tím tě nechci odradit, jen píšu svojí zkušenost
snuk1
citace:
Původní příspěvek od Apartman
DP mě nezklamaly až do tý doby, než jsem si vzal od nich Mix4 z kterýho po 14 dnech klíčení vylezl 1 mini Orange Bud-nevim, kde se stala chyba ale u mne asi ne, protože jiná semínka jely proti nim jako fredky.

Purple 1(fem.)-dobrý-až na to, že se mi zdálo, že to je takovej jejich outdoormix, protože pochybuju, že by byl takovej rozdíl v phenech

Taiga vinikající.

Tím tě nechci odradit, jen píšu svojí zkušenost


Tak to je ok, a měl si napsaný jaká barva je jakej vzor? DP je dobrá seed banka! Jako já můžu doporučit! Měl sem od nich pár věcí a vše vylezlo do 2 dnů...
Apartman
Jo-je to napsaný na druhý straně-buď bez obav ale v sáčkách samostatně to ovšem neni, jak psal Stanley...
stanley
A jéje tak ja nwm, s tema mix genetikama bývá taký problém jo? Hmmm, no jinak si myslím, že by převod peněz na učet neměl být dražší dopisem......ty peníze jsi posílal do dutch passion nebo pro jinou seed banku?

Tak ty semínka mají opravdu barvené :D tak to potom ja :)

snuk1
Já sem to poslal převodem a měl sem to 2 krát dražší než to posílal kámoš dopisem... normalně na to je speciál obálka na peníze a ceniny pojištěná! A poslal ju na jejich adresu s objednávkou v ní, no a oni mu zpět poslali sémě! U nás banky nedělaj příkazem do jiné měny a je za to poplatek... mně to strhlo peníze a jejich banka si taky ztrhla, tak jim došlo mnohem míň peněz. Tuším, že to bylo 17EUR
Aahz
u Raiffeisenbanky (a počítám, že to bude i u jiných bank) záleží poplatky za převod na :
citace:
V rámci plateb zahraničního platebního styku hradíte cenu dle zvoleného typu poplatku.
SHA příkazce hradí poplatky své banky, příjemce hradí poplatky své banky a případně i poplatky dalších zprostředkujících bank
OUR příkazce hradí všechny poplatky, tj. poplatky své banky, poplatky banky příjemce, případně i poplatky dalších zprostředkujících bank
BEN příjemce hradí všechny poplatky, tj. poplatky své banky, poplatky banky příkazce, případně i poplatky dalších zprostředkujících bank

Jednou jsem nechal OUR, dvakrát dal SHA a pokaždé semínka od DP přišly bez problémů.
Poplatky při SHA vyšly cca na polovinu (220{300}Kč za 162{297}EU vs 550Kč za 232EU), ale to OUR bylo v r. 2007 (tak třeba potom slevnili).

Ale podle ceníku cenného psaní do zahraničí (79{88}Kč za 50{100}g)si příště zkusím vzpomenout zavčas a zaplatit to takhle.
snuk1
No já sem z toho byl taky zaskočenej. Protože moje banka ( KB ) si z toho ztrhla poplatek a jejich banka si taky ztrhla... pak mi psali, že se omlouvají, ale poplatky byly vysoké a odpustí mi to, ale příště abych poslal víc. Došlo jim málo peněz, takže čekali ode mě př. 10EUR, ale došlo jim jen 7EUR a neřešili od koho to je. Tak sem tam psal a po pár dnech mi to nakonec odpustili ... ale jak říkám zaplatil sem náš poplatek a jim se taky ztrhl. Pak v tom byl chaoz, takto jim férovka dojde bankovka a je to
stanley
Ok moc díky aspon jsem chytřejší a neudělám takovou blbost, abych peníze posílal předem na učet.

Jinak jakou odrůdu by jste braly od DP? Mě ten mix něják láká prostě miluji barevné phena, ale zase aby z toho něco pořádného vyrostlo.
Začínám přemýšlet, že vezmu místo toho mixu 1 durbana a passion 1 co si o tom myslíte? Bylo by to lepší ?
georgy
ber mix ja si tez berem asi teda ten colour mix 1 mozeme potom porovnat
stanley
No jako......de o to jakou ´´sračkou´´ to barvěj aby alepson 80% vyklíčilo o to mi de, není to nejlevnější a prostě chci mít kvalitní hulčo.
Dotaz : Jaka odruda je lepší durban poison, passion 1, nebo magicky vypadajici :D :) purple ?

Tuhle jsem oběvil novou stránku o pěstování :D paráda-nevím jak je už dlouho na světě, ale jsou tam celkem zajímavé informace :
http://www.thcfarmer.com/?language=cs

Hostage
The pigments used to colour the seeds have been tested for many years. No side effects on germination or plant growth have been found. Added to the pigments is a fungicide that prevents stem rot of the seedlings.
tj podla ich stranky ich to neovplyvnuje, naopak pomaha im to..
skus nabuduce precitat aspon zakladne info nez sa pytas.
Nesss
Přídám se do diskuze.....ja posilam jedine prevodem pres BU a stoji me to 220 navic. Mam ceskou sporitelnu. Jinak penize do 3 dnu u nich na ucte a pozor posilam pres internet. Pokud zadate prikaz na pobocce, stoji vas to 2 x 220 - co vic dodat :flick:

jinak 4 rokem objednavam pres eastseeds.com a maximalni spokojenost, jen skoda ze ted uz maji dosti omezenou nabidku.

Má někdo zkušenosti s grower.sk a jejich nabídkou semen?
.:INDI:.
Ness hoj ja som od nich bral DP od DP :D a spokojnost...
simson
Zdárek groweři jen bych se chtěl zeptat jestli doporučujete abych poslal to poštovné 2E nebo spíše tich 7.5E Děkuji.
snuk1
Já sem měl od DP 5xPASSION#1, 5xORANGE BUD oboje regular... vylezly všechny během pár dní... potom feminized EUFORIA, všechny krásný a POWER PLANT taky... z 10 FEMIN sem měl na jedné spodní halouzce guliska a ty sem odsranil, pak už oka... DP je podle mě dobrá banka
Fonzee
Zdarec.. Hej.. Nedá se to nějak obědnat na dobírku?
Ja si koupil pětkrat Shaman, regular, a mam pět samic!
Smokee
.......no přesný měl jsem deset semen Shaman akorát fem. všechno samice a prvotřídní jen mě mrzí že mi neposlali třeba nějaký zadaro semena .
teď si chci koupit Khola a color mix 2 a zajímalo by mě jestli někomu poslali semínka jako dárek ?
snuk1
citace:
Původní příspěvek od Smokee
.......no přesný měl jsem deset semen Shaman akorát fem. všechno samice a prvotřídní jen mě mrzí že mi neposlali třeba nějaký zadaro semena .
teď si chci koupit Khola a color mix 2 a zajímalo by mě jestli někomu poslali semínka jako dárek ?


Myslím, že semínka jako dárek ti nepošlou nikdy... protože to je obchod jako každý jiný. Jen mi jeden rok slevnili na poštovném, ale jen protože se stala chyba a to dokonce na jejich straně. A taky znám kluky co jim posílali o 5 Eur víc jako dýško a zatím nikomu nedošlo nic navíc...
TH!
Fonzee: Tak o takové seedbance nevím která by ti to poslala na dobírku. Teda aspoň z těch zahraničních, což DP je.
orange bud 10 semen vylezly během 30hodin všechny, první pukli po 10hodinách.další sazenice na fotce jsou white rusian 11semen vylezlo všech 11 semen.
farmer36
nazdar nazdar...potreboval by som zistit daco okolo brainstormu z DutchP.....mate niekto s tym skusenost alebo postreh???...objednal som sy 5 fem...a chcem vediet aky je vas nazor nato ked to chcem dat outdoorne:D...PEACE...
farmer36
zdareek....cel by som vediet daco okolo brainstormu z DP ...mate s nim daaku skusenost alebo postreh?....ak daco cakkaam:D....PEACE...a stym ze feminized xcem dat outdoor....
Mišák
Čus,jen na ten brain. měl jsem ho 2 roky spět,feminisované, vylezlo 6 rostlin,nedoporučoval bych nikomu,sice velké šišky,ale měkotina,pestíky dlouhé a učinky nic moc.Jinak semena DP prodává i Naturaltechnologies z Prahy.Jed radši orangebud,mazar,euforka.....
konopnak
je tu někdo ochotnej k obědnávce z DP přikoupit pro mě triko velikosti L? Samozřejmě zaplatím - Euro/Kč dle volby.
marie
Já se chci jen přidat k Apartman. Taky jsem bral mix z DP. A přesto, že by se mělo počítat s tím, že něco nevyleze, byl jsem zklamanej, když mi jedna BlueBerry nevylezla vůbec a druhá po 11 dnech a to teda horko těžko. O tom, jakým "kalupem" teď roste ani nemluvím. Naproti tomu OB a Mazar v pohodě 3., 4. den venku. Nutno dodat, že jsem je dal přímo do Jiffy. Ale... za 1700...
Hodinář
Nevim jestli se si všimli, ale tady v čechách už se taky prodává, konkrétně z DP seedbanky http://www.novygrowshop.cz/katalog/semena/regular
Doufám, že je kvůli tomuhle odkazu nezavřou:)
TH!
Lidi prosím nevíte jestli nějaká banka nabízí semínka od Dutch passion po 5ks regular? Nechci objednávat jenom od DP, ale zároveň bych chtěl balení po pěti. Všude jsem našel jenom po 10ks.
marie
Bohužel není to to, na co jsi se ptal, ale určitě to stojí za zmínku. :)
http://www.greenlabelseeds.cz/
H.U.L.
citace:
Původní příspěvek od TH!
Lidi prosím nevíte jestli nějaká banka nabízí semínka od Dutch passion po 5ks regular? Nechci objednávat jenom od DP, ale zároveň bych chtěl balení po pěti. Všude jsem našel jenom po 10ks.


Co je to za blbost že chceš od DP ale nechceš objednávat jen od DP...
Jinak teda i paradise mají po pěti ale nechápu jak jsi to myslel jako....
Ledaže chceš DP ale od jinnýho dealera než je přímo DP ale nevím proč...
LemonJelly
citace:
Původní příspěvek od TH!
Lidi prosím nevíte jestli nějaká banka nabízí semínka od Dutch passion po 5ks regular? Nechci objednávat jenom od DP, ale zároveň bych chtěl balení po pěti. Všude jsem našel jenom po 10ks.


Skus napr. http://www.cannabis-seeds.co.uk/
Momentalne ale nemaju prilis velky vyber, skor len dopredavaju minulorocne semiacka. Ale koncom marca by uz mali mat od DP vsetko ( regular 5/10, resp. femky 5/10 ). Takze trochu trpezlivosti.

Pripadne vygoogluj inych resellerov.
TH!
citace:
Původní příspěvek od H.U.L.


Co je to za blbost že chceš od DP ale nechceš objednávat jen od DP...
Jinak teda i paradise mají po pěti ale nechápu jak jsi to myslel jako....
Ledaže chceš DP ale od jinnýho dealera než je přímo DP ale nevím proč...


No je to jednoduché. Pokud chcu víc modelů(např KC36, Belladonna atd, tak ty u DP nenajdu. A nechcu zbytečně platit poštovné atd. víckrát za objednávku z nevím kolika zdrojů. Už mě rozumíš? Jinak všem díky za odpovědi.
H.U.L.
Jo takže bys potřeboval nějakýho dealera ktrý má v jednom obchodě DP i Paradise jako je třeba bushdoctor jestli to správně chápu...
H.U.L.
citace:
Původní příspěvek od Hodinář
Nevim jestli se si všimli, ale tady v čechách už se taky prodává, konkrétně z DP seedbanky http://www.novygrowshop.cz/katalog/semena/regular
Doufám, že je kvůli tomuhle odkazu nezavřou:)


To hledím jak puk že u nás se prodávají semínka od DP...bral už si někdo něco od nich?
konopnak
citace:
Původní příspěvek od H.U.L.
Jo takže bys potřeboval nějakýho dealera ktrý má v jednom obchodě DP i Paradise jako je třeba bushdoctor jestli to správně chápu...


V novym growshopu budou spolupracovat i s Paradise, aspon to rikali. Nejlepsi budes mit si tam zajit.. Uz maj skladem i dalsi seedbanky jen ne na internetu.
H.U.L.
Zašel bych ale všichni nejsou z Prahy...tak leda až budu mít cestu, každopádně je to paráda jestli si už nemusíme obědnávat až z holandu. Ještě řízky by mohli začít prodávat :)
Machoman
Ono je toho víc třeba tady http://www.klecka.cz/growshop/Semena/Buddha_Seeds/
Hodinář
citace:
Původní příspěvek od Machoman
Ono je toho víc třeba tady http://www.klecka.cz/growshop/Semena/Buddha_Seeds/


ot: to by mě zajímalo, kde se stala chyba. Buď jsou majitelé, až tak flegmatičtí, nebo vznikla díra v zákoně po její novelizaci. Každopádně proč ne, už žádný výlety NL AU, já změnu vítám
Machoman
Nejspíš nejaká díra v zákone+radši dopředu domluvenej šikovnej právník:D

Jinak mi to přijde zbytečne velkej risk,no se uvidí jak to bude pokračovat...
H.U.L.
Tak nemám na tyhle shopy otevřít vlákno? Zajímalo by mě jestli už od nich někdo něco kupoval a proč by musela být díra v zákoně když objednávat semínka se u nás můžou legálně (není THC není trest ne?) ? Tak proč by se tu nemohli i prodávat zvlášť když je tu ani nevyrábí... A myslíte že growshopy taky využívají díru v zákonu když prodávají vše kolem trávy? Ikdyž vím že se můžou hájit jednoduše tím že to je na jakékoliv rostliny...
H.U.L.
citace:
Původní příspěvek od hlavolampolska


prodejem semen se nedopousits trestneho cinu...ani prestupku .... podstata skutku neni naplnena ...teoreticky


ale je dobre sledovat growshopy.... se jima rozsirila dalsi nabidka o seminka na kterych znova maji 2.5x zisk ale aspon se to nekam pohlo ... jinak bych stejne kupoval rovnou v holandsku..ci v kanade.at nas tady nevykoristuji...


Jakej mají zisk to nevím ale ceny sou dost stejný např. Blueberry 3 200Kč
A na DP za 120 eur=3 060Kč
A ikdyž chci přímo od nich tak nemusíme snad do holandu když poštovný je 5euro alespoň při platbě převodem...
hlavolampolska
citace:
Původní příspěvek od H.U.L.


Jakej mají zisk to nevím ale ceny sou dost stejný např. Blueberry 3 200Kč
A na DP za 120 eur=3 060Kč
A ikdyž chci přímo od nich tak nemusíme snad do holandu když poštovný je 5euro alespoň při platbě převodem...


no to je jasny ze nemusis...ale si vem se v 3200 mas dph ...takze oni to od nich jakoby kupuji za te same mo ceny..co ty na netu... ale pokud se s nima domluvis .jako ze ve velkym ci smluvne na rok...tak cena z 3000 klesna tak na 1500..aspon co sem slysel od capku....coz souhlasim neni 2.5x ale zas mas hodne tech seedbank ....
H.U.L.
Tak to nechápu teďka co přesně jsi od těch tvejch "cápků" slyšel...
Každopádně si tady většina llidí kupuje spíš po deseti a já taky, tak jaký pak ve velkym nebo smluvně na rok???
A ZAS OT JAK KRÁVA...
konopnak
citace:
Původní příspěvek od Hodinář


ot: to by mě zajímalo, kde se stala chyba. Buď jsou majitelé, až tak flegmatičtí, nebo vznikla díra v zákoně po její novelizaci. Každopádně proč ne, už žádný výlety NL AU, já změnu vítám


To mě taky zajímalo tak sem se ptal a bylo mi řečeno že to šlo i před novelou jenom do toho nikdo nechtěl jít. Odpoveď je to divná ale prý je to tak :D
hlavolampolska
citace:
Původní příspěvek od H.U.L.
Tak to nechápu teďka co přesně jsi od těch tvejch "cápků" slyšel...
Každopádně si tady většina llidí kupuje spíš po deseti a já taky, tak jaký pak ve velkym nebo smluvně na rok???
A ZAS OT JAK KRÁVA...


aj dekuji za dotaz... spis sem to myslel ze kdybychom jako spolecnost pestitelu nejak se dohodli tak si muzem objednat seminka levnejic...a udelat nejako grower.cz banka pro cleny .... abychom platili min a meli nejnovejsi modely k testovani...

na druhou stranu capci co pracuji pro growshop.cz ci natural techno...atd jakoby to ze maji zisky z lamp ...tu muzes koupit i od ofiko distributora levnejic tak o 500kc.... v MO cene zadne VO.....to same maji i na seminkach...jasne ze pokud reknes potrebuji maximlani 2seminka abych mel matkarnu...ci 10abych si dal svuj grow... ale furt vydelavat na zzalibe ...jak rekli capci kazdy to chce hned a penize neresi...ja to chci ale penize resim...

proste pripocitej 20% minus od ceny co ti davaji...pac to dostavaji jako dealers a plus jeste DPH k tomu .... jako jasne makat zadarmo se nedela...ale zas mit na tom prehanou marzi.... se podivej ze kazdy capek co byl v groshopech v cizine vidi ten rozdil....20-40% od ceny a pritom ty growshopyu tam zijou uplne v pohode...a plateji dane...
farmer36
dneska som dostal z dutch pass...zasielku 5 femin.brainstorm a bolo tam 5 uplne malickych hnedych semen ...neni to ojeb???....ja som pocul ze brainstorm ma farbu modru ci akuu.....ci je secko ako ma byt a su to origo good seeds????:....
H.U.L.
Modrý semínka? Nebo teda jestli říkají že je to modrá odrůda tak to znamená že bude mít lehce namodralý květy a to ještě když je zima ale semínka jinak modrů farbu fakt nemají. To leda žeby to byl ten jejich clour mix ale jinak jsou semínka snad hnědý ne? A že jsou malý neva, mazary mají taky úplně mikro velikost...
U DP bych se žádnýho ojebu nebál...
Šlajs
citace:
Původní příspěvek od farmer36
dneska som dostal z dutch pass...zasielku 5 femin.brainstorm a bolo tam 5 uplne malickych hnedych semen ...neni to ojeb???....ja som pocul ze brainstorm ma farbu modru ci akuu.....ci je secko ako ma byt a su to origo good seeds????:....

špíš je modrou barvou myšleno zabarvení semínek, které používají v barevných mixech. viz http://grower.cz/photos/025919/0264.jpg . U stejnorodých semen tento rozlišovák asi nepoužívají.
farmer36
..slajs a h.u.l....asi mate pravdu a prave preto som objednaval z DP to bolo prvy krat...a diky za informace:D:D:D.....a je este nekde lepsia online seeds banka ....poradte s kade sa oplaty...:afro:....P.A.E.C.E:afro:
H.U.L.
Vyplatí se taky Paradise Seeds, ale musí se o ně člověk dobře starat aby se vyplatili kvalitnější=dražší semínka
humus flusus
Lidicky a je tam postovny,nebo je to cena uz hotova?
LemonJelly
citace:
Původní příspěvek od humus flusus
Lidicky a je tam postovny,nebo je to cena uz hotova?


Shipping
We send your order in a flat and discreet box that will fit your mailbox.
Make a choice if you want your order shipped by registered (our responsibility)
or regular mail (your responsibility). For seedorders above the € 70,-
shipment is free of charge, seedorders below € 70,- are charged
€ 7,50 for registered mail and € 2,- for regular mail (see orderform).

Prebrate zo stranky DP.
humus flusus
Ty jo...umi nekdo anglicky?:)2eura nebo 7,50?dik jsem rad,ze umim cesky :


Námořní doprava
My odeslání objednávky v bytě a diskrétní box, který se vejde schránky.
Make volba, pokud chcete, aby dodávaný registrované (naše odpovědnost)
nebo poštou (vaše odpovědnost). Pro seedorders nad € 70, -
přeprava je zdarma, seedorders nižší než € 70, - jsou zpoplatněny
€ 7,50 pro registrované mail a 2 €, - pro pravidelné mail (viz objednávku).

To uz nechapu....kde jsi to nasel?
LemonJelly
citace:
Původní příspěvek od humus flusus
Ty jo...umi nekdo anglicky?:)2eura nebo 7,50?dik jsem rad,ze umim cesky :)


Sorry, myslel som, ze vies anglicky. Pripadne nejaky translator.

Takze. Pri objednavke nad 70 € je postovne zdarma.
Inak sa plati 7,5 € za doporucenu zasielku, pripadne 2 € obycajna zasielka (to nedoporucujem).

EDIT: tak aby som to odcitoval presne-
Poštovné
Zašleme Vaši objednávku v úzké a nenápadné krabičce která se vejde do Vaší poštovní schránky. Prosím vyberte, zda chcete objednávku zaslat obyčejnou (vaše odpovědnost ) nebo doporučenou (naše odpovědnost) poštou. Pro objednávky semínek nad € 70,- je poštovné zdarma, Pro objednávky semínek pod € 70,- stojí poštovné za doporučenou poštu € 7,50 a € 2,- pro obyčejnou poštu (viz objednávkový formulář).

;)

Skoda, ze namaju na stranke klasicky FAQ/SHIPPING INFO a pod.
a tieto informacie sa zobrazia uz pri objednavke.

Good luck. LJ.
humus flusus
Dik moc....ale stejne ty stranky maji fakt nedomyslene....jsem z toho tele...neco objednam....nad ojednavkou je cislo....a co pak....poslat to cislo s penezma postou nebo ho posles email s tim cilem,jmenem....a postovni poukazku....nepusti me to nikam dal.... :(dobre tam je kosik......jsem trouba
VANAdELLERY
Zdar vsem,muj problem je v tom..ze sem minulej ctvrtek poslal seminka do DP a bohuzel do tedka nevim jak na to sem,cetl sem tady .. ze klucina to poslal minule pondeli a uz doma sadi .tak mi to hazi pocit nejistoty . poslal sem to jako cenne psani na doporuceni pani z posty .ani email mi nikdo zatim neposlal .-. teda pokud ho maji .. v obalce se nachazelo 80 euro s vytiskem objednavky . jak tam pisou . kdyby nekdo vedel ,jak uklidnit mou mysl ,tak mi odepiste .moc dekuju vaNA
humus flusus
Ty jo,klobouk dolu,zadny postak me neokradl....v pondeli k veceru poslano.....dnes ve 12:30 e-mail potvrzeni,ze penizky dosly :)pak pisnu clkovou dobu.....objednavky...he
Šlajs
citace:
Původní příspěvek od VANAdELLERY
Zdar vsem,muj problem je v tom..ze sem minulej ctvrtek poslal seminka do DP a bohuzel do tedka nevim jak na to sem,cetl sem tady .. ze klucina to poslal minule pondeli a uz doma sadi .tak mi to hazi pocit nejistoty . poslal sem to jako cenne psani na doporuceni pani z posty .ani email mi nikdo zatim neposlal .-. teda pokud ho maji .. v obalce se nachazelo 80 euro s vytiskem objednavky . jak tam pisou . kdyby nekdo vedel ,jak uklidnit mou mysl ,tak mi odepiste .moc dekuju vaNA


Cenné psaní je vpohodě, kdyby se ztratilo, tak je pojištěné na Tebou uvedenou cenu. Jestli si vzpomínám dobře tak pro Cenné psaní je funkční trasování zásilky.
http://www.ceskaposta.cz/cz/nastroj...ani-zasilky.php

Jednou se mi psaní "ztratilo" a vyřízení reklamace trvalo 2 měsíce.
humus flusus
Treba...to dojde pozdeji...mel jsi ty penize...zamaskovat ,aby obalka....neprosvitala a poslat to doporucene...logika-cenne psani :)nevysmivam se...snad to jeste dojde....Ja poslal v pondeli....a uz mi doslo potvrzeni.....ze penize jsou tam...
VANAdELLERY
jj trasovani zasilky . koukal sem . mam tam akorat ze 19teho to poslali do zeme urceni . od te doby nic . to funguje jen pro cz postu .takze za hranicema uz nevidis .. tak maji jeste cas . akorat me sere ten meil ,ze nepisou . ale ja jim ho tam asi nenapsal.no uvidim . pockam jeste pristi tyden :) pak dam vedet .. jinak diky za ochotu
šapša
Mě to trvalo týden v neděli večer objednávka v pondělí dopoledne kontaktní mail v úterý platba v bance ve čtvrtek večer mail o obdržení platby a v pondělí přišly Mazárci jakýsi pidi semínka,ale prej to bude v poho. ;)
humus flusus
Jo no clovek ceka seminko velke,jak kralicci bobek(za ty penize) a oni posilaji takove seminka :)mam zkusenost z eastseed...takove male seminko jsem v zivote ani nevidel :)
VANAdELLERY
vy ste jim k tomu posilali i mail?¨jinak mi nejde do hlavy ,jak si ho oni zjisti .
humus flusus
No Ja je otravoval....e-mailem....ze jsem tam zapomel prilozit ojednavku....jinak ne...vzdyt jim posilas objednavku......

Thank you for your order

We have received your payment and will sent your order today
You can find the full details of your order here

Zde jsou detaily Vaší objednávky, číslo objednávky: 44900

počet zboží číslo objednávky cena mezisoučet
1 Mazar ® DP2851 27 € 27

Mezisoučet v euro: € 27.00
Poštovné: € 2.00
Celkem objednávka v EUR: € 29.00

VANAdELLERY
no doslo mi to na meil,co si psal ale když jsem objednaval seminka - jako priloha k vytisknuti objednavky a je tam uvedene ze "Jakmile obdržíme Vaši platbu, odešleme Vaši objednávku ten samý den" coz se jeste nestalo. Ale mas pravdu ze pokud mi tohle automaticky zaslali,ze vi o te objednavce tak by to tam meli mit u meho jmena uvedene. Nemam jim pro jistotu napsat jak to vypada? zda to podle cisla baliku nekde nelezi v Nizozemsku??
PeterPAN
to VANAdELLERY

tiez som teraz objednaval od DP..posielal som cash tak isto ako ty, cakal som 2tyzdne, a ani mi neprisiel mail, len listok do schranky o oznameni, ze seeds su na poste;)..treba cakat
VANAdELLERY
posledni otazka: kdo by vedel kde se daji pres web na Nizozemnskych strankach kontrolovat zasilky poslane z CR tak at mi da vedet,tady. dekuju predem,sry za moje otazky
humus flusus
Hej ted jsem se ptal kamose(postak)ze jsou pojistene ty cenne....a hodne lidi si tu stezovalo,ze jim neposlali potvrzujici mail.....tak bud v pohode-to dojde :)
VANAdELLERY
jj tak pristi tyden napisu ,jak to dopadlo .. jinak dekuju vsem za ochotu ..
humus flusus
Tak to mam doma....5seminek Mazaru,ale kvalita...eeee nic moc :(aspon me to tak pripada...svetle,jak kdyby nedozrale.....mozna se mi to zda....budu rad,kdyz jedno vyklici a bude to holka :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma