Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Základní Pěstitelské Informace

Stránky: 1 [2] 
Kristalon ?? ano ci ne - Klikni zde pro originální téma
tecetisklivec
tak jako zase takový zahradník nejsem, ale dělám chemii :D a ač jsem si tedy kristalon koupil ve všech variantách, tak to sypu jen na zahrádku pod stromy a musím uznat, že je to perfektní věc, ale na květiny o které doopravdy jde bych to asi nepoužil :D
Zajac
:-D huleni se starym plod a kvet se da opravdu prirovnat ke koureni suchyho lejn, bo orech listi v horsich pripadech, treba uz ten novej v kulickach bude ok, ale jak rika kapr zaklad je dobra hlina :-) :-) co sem valil kompost tak kyti rostly jak z vody a na kvet sem prilival plagron :-) viz. Galerka
vinczenzo
V dnešní době, kdy dostupnost tekutých hnojiv (organických či minerálních) je stejně jako jejich cena velice příjemná mi přijde zbytečná cpát kristalon do našich kytiček..
Jurgiano
Ne ne. Pohnojiť tým trávnik alebo okrasné kvetiny to áno ale inak vôbec je to hnus. Minulý rok som tým hnojil na rast žiadne výsledky, vymenil som za plagron od kamoša a bolo to vidieť.
ChuQ
Fakt je to takovej rozdíl, když to člověk hnojí tím plagronem ? Jestli jo, tak bych zkusil sadu Plagron Alga. Je to dobrý na out ? :)
ribo
Dával som na ras Krystalon Gold a bol som spokojný. Na kvet by som to už ale nedával.
guarana
citace:
Původní příspěvek od ChuQ
Fakt je to takovej rozdíl, když to člověk hnojí tím plagronem ? Jestli jo, tak bych zkusil sadu Plagron Alga. Je to dobrý na out ? :)


Jasnačka, je... A ešte by som si dovolil navrhnúť ti aj nieco od BioBizzu, u mna spokojnost
ChuQ
Tak mi dnes přišel Terra Pack, tak se na to vrhnu.
Azachyel
asi takhle ja bych ho nezatracoval, mel sem nejlepsi zeli co sem kdy mel a bylo jety na krystalonu, ale je to uz pekna řada let zpatky, kazdopadne když uz ano, tak poradnej flush.
Ale v dnesní dobe, kdy uz je na trhu, jak nekdo víš poznamenal, plno pouzitelných kvalitních hnojiv v podstate jen fakt o par korun drazsích, je lepší zvolit je.
Ja osobne dobu rustu zvladam na fishmixu a nemuzu si stezovat do kvetu pak urcite PK plus neco ze sta vyrobků na trhu, pokud muzete jdete do organiky:)
Cocos
OUT
na fázu rastu kristalon start
na kvet plagron alga bloom + PK 13/14
2 tyždne pred kosou len čistá voda, boli aj tak dažde takže 2 tyždne pršalo :D spokojnosť nadovšetko ;)
Ušoplesk
Myslíte že po Kristalonu začnou víc růst i kopřivy, obyčejná tráva, plevel atd? Mam zasazených pár AF venku v květináčích a chtěl bych aby okolo toho rostlo více porostu, aby to bylo co nejmíň vidět.
MORZIK
zdar po kristalonu začne rúst všechno rychleji i plevele a kopřivy!:-D
anthraxik
Minulý rok jsem používal Krystalon na muškáty NPK 18-7-20 na růst a na květ jsem pak přidal Atami Tabz (pořádná nálož fosforu).

Dohromady mě to vyšlo asi na 200kč na rok, což je oproti předchozím rokům s Guanokalong a Plagronem podstatná změna..

Musim přiznat že mě ty třímetrový borovice dost překvapili, protože toho byla hromada a kouřilo se to krásně. Bohužel jsem spálil jen pár větví, protože mi to nějaká špína pokosila. Ale to je věc jiná.

Doporučuji hlavně pro začátečníky a lidi s menšími finančními možnostmi. Samozřejmě před sklizní to chce proplachovat, ale to chtěj všechny přihnojovaný kytky.
mildee
Na konopí bych takovou sračku nepoužíval, na venek používám BioBizz, osvědčil se mi i na chilli papričky :-)
Creed
Já bych zase nepoužíval předražený rádoby bio hnojiva...
sbarracuda
Zdar jake mate zkušenosti s krystalon start?


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma