Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Oznámení

Stránky: 1 2 [3] 
Klub Grower - Klikni zde pro originální téma
dvojka-trojka
citace:
Původní příspěvek od Hlava


Kdyby byli v prdeli ryby , nemuseli by bejt rybáři , od ty doby co se plati , nemažu denne nekolik nezletilců ,to je můj nazor ...

Jj, to musí bejt nářez denně komentovat takovýhle hovna, obdivuju Tě, že to dáš

Jinak ať nejsem OT ani nevím, jak to pak dopadlo s placením, ale mě je to fuck......23
Astronautr
Placeni za reg se snad zrusilo ale inzos v bazosi je ted prej za 50
sWei
jj ale to už to zase zlevnily bylo tam 79 :D
Astronautr
: D a este pred tim ti bylo za 10 a este driv za dara
dvojka-trojka
právěže já to zažil ještě všechno zadara, jen kdo chtěl podpořit G mohl si koupit triko, pak jsem sem dlouho nechodil a teď takovýhle změny :D...........
Kokura
citace:
Původní příspěvek od dvojka-trojka
právěže já to zažil ještě všechno zadara, jen kdo chtěl podpořit G mohl si koupit triko, pak jsem sem dlouho nechodil a teď takovýhle změny :D...........


Takovýhle změny? Od doby, kdy ses zaregistroval se s úvodní stranou vůbec nic nezměnilo. Téměř žádné nové redakční informace ze světa growingu... Akorát se zpoplatnila registrace a inzerát v bazaru... A Hlava ti už neodpoví. Není tu.
carlos
Redakčních informací je v dnešní době plno - viz www.legalizace.cz a www.magazin-legalizace.cz, to by bylo nošení sov do atén...
Kokura
citace:
Původní příspěvek od carlos
Redakčních informací je v dnešní době plno - viz www.legalizace.cz a www.magazin-legalizace.cz, to by bylo nošení sov do atén...


Když se Carlosi podíváš na úvodní stránku, tak 1.článek KULTIVOVANÉ RAKOUSKO je z roku 2008, Grower Photo Canna Cup 2007 je z roku 2007, GROWER IN SWITZERLAND je z roku 2006, Cannabis Cup 2003. atd. atd.

Prostě by to chtělo nějak aktualizovat, udělat nový vzhled. Co myslíš?
dvojka-trojka
citace:
Původní příspěvek od Kokura


Takovýhle změny? Od doby, kdy ses zaregistroval se s úvodní stranou vůbec nic nezměnilo. Téměř žádné nové redakční informace ze světa growingu... Akorát se zpoplatnila registrace a inzerát v bazaru... A Hlava ti už neodpoví. Není tu.

To je pravda, že úvodní strana je furt stejná a všechno je vlastně stejný teda kromě toho placení za inzerát...............................23
jufik
Dle mého Grower.cz neexistuje dlouhou (já si ho jinak než je teď ani nepamatuju - s těma vašema aktualitama na přední straně ...) , funguje čistě jen grower.cz/forum a i to už ne, tak jak kdysi, ale to je zase jiná.
A zpoplatnění bazaru bych chápal, pokud by to platilo provoz a člověku čas, ale ještě se k tomu nikdo nevyjádřil. Nebo to jde PČR, aby nám to tady nechala ? (pokus o vánoční joke ...)
Mě osobně poplatek nevadí, chceš prodávat, plať daň. S výměnou atd. už to je na draka.

Pěkné vánéoce Všem
breakbeat
to ze uvodni strana neni aktualni se neni cemu divit, preci jen stoji to cas psat dlouhy clanky o ruznejch cannafestech a pod... nehlede na to ze vicemene moc novinek v posledni dobe neprichazi, takze by ty clanky ani moc lidi nezajimaly... urcite jsem pro mensi aktualizaci ale urcite ne novej vzhled webovek... kazdopadne najit cloveka kterej to udela ve volnym case a zadarmo je asi tezky...
Kokura
citace:
Původní příspěvek od breakbeat
to ze uvodni strana neni aktualni se neni cemu divit, preci jen stoji to cas psat dlouhy clanky o ruznejch cannafestech a pod... nehlede na to ze vicemene moc novinek v posledni dobe neprichazi, takze by ty clanky ani moc lidi nezajimaly... urcite jsem pro mensi aktualizaci ale urcite ne novej vzhled webovek... kazdopadne najit cloveka kterej to udela ve volnym case a zadarmo je asi tezky...


Tak samozřejmě, že to nějaký čas spolkne, ale na druhou stranu se tady vybíralo 80 Kč za nového člena a že těch nových členů bylo. Z toho by nějaká odměna mohla kápnout pro toho, kdo se bude angažovat.... Můj názor, ale nevidím do kuloárů.
Mr.Sordo
Já k té "úvodní stránce".
Já osobně si myslím,že je to taková,první brzda,pro blbce.
Takovej si zadá do vyhledáváni na Seznamu.cz,adresu na Google.cz a tam napíše Grower.cz a dostane se na "červenou stránku"s krásnou blonckou a neví,tápe.lol

No a co se týče o "novej vzhled webovek"?
Za prvé,není proč,a za druhé,je to skoro neproveditelné.
Pro mně,je na fórum nejduležitější sekce Archív
http://grower.cz/pestovani/marihuana/
Hluboká to studnice vědění.lol
jatro
Změnu uvodní stránky jsem řešil s carlosem v roce 2012 :)
Padl určitej návrh. Ale, v roce 2015 bych řekl, že z toho asi sešlo :D
DankoMikl
Taky bych byl pro tu reklamu


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma