Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Oznámení

Stránky: 1 [2] 3 
Klub Grower - Klikni zde pro originální téma
euroob
Carlos:
ano, jsem tady chvilinku (protoze predtim byli placene registrace)

ale grower uz chvili sleduji, toto forum jsem zbezne taky proletel a musim nesouhlasit s jednou veci, porad dokola se tady omyla jak to tu maj lidi zadarmo (dokonce tucne)
"..schvalne sem vam tam dal vase registrace , kolik jsi toho Radoslave zaplatil ? NIC , kolikrat ses tady na neco dival a pomohlo ti to ? ZADARMO !!"

Jenze otazkou je, co tu mam zadarmo. Zadarmo tu mam obsah, ktery sem zadarmo vlozili jini lide. Pokud zde nekdo jen cte, tak at zaplati, to beru dokonce jako slusnost, ale pokud i prispiva obsahem tak proc by mel platit ? To byl take duvod proc jsem se neregistroval kdyz to bylo placeny. To jsem mel platit za to abych zverejnoval plany, zdrojaky atd co mam k automatizovane pestirne ? Platit za to ze tu zverejnim sve zkusenosti ? kapitalismus naruby

Grower je dobry web, hodne dobry web, ale nezapominejte kdo ho dela. Server si na sebe muze vydelat z navstevnosti pokud ji ma velkou (a to ze nemate nejake obchodniky co by vam to domlouvali je ciste vas problem). Takze prosim, ve jmenu lidske slusnosti, prestante porad omylat to, jak tady lidi maj neco zadarmo, a jeste k tomu to psat tucnym pismem. Jinak jsou pripravovane zmeny fajn a souhlasim i s tim rozdelenim na placeny klub a free cast. Jedine co mi rve oci je to "ZADARMO"
pripada ti blbe platit za pausal k internetu? tam je taky obsah zadarmo. Platis za HW, SW a podporu. To jak jsou vysky techto poplatku nastavene je ciste otazka Carlose.
Vim ze se v tom asi toci uz docela slusne penize, ale vite kolik tak velky projekt a stoji hodin casu? Kolik hodin premysleni? Pokusu?
Nasranosti ze neco nefunguje?
Je na absolutne na kazdem, jak se rozhodne ohodnotit svuj cas.
EDIT: opravil jsem gramatiku, predtim jsem spal mooc malo, a tak to tak vypadalo :) jinak si za tim stale stojim
Je zvlastni ze s nepodepsanym k minus jsem se setkal snad jenom dvakrat za celou dobu co tu jsem...

Driv to tu bylo bezplatne a problemy tohodle druhu nebyli. Je tu proste moc novych lidi.
Rhino
Blokovat to samozřejmě jde, ale k čemu?... Co až dospějí a budou se sem chtít přihlásit? Druhá věc je, že ne každý má unikátní IP adresu. Uživatelé např. s připojením od O2 nebo UPC mají dynamickou adresu, a tak by se mohlo stát, že zabanovanou adresu dostane někdo jiný, kdo by se sem chtěl dostat. Je to sice malé procento, ale možnost tu je. Navíc ten, kdo ten ban obdržel, a připojí se za nějaký den, získá od DHCP adresu novou a tím i možnost se opět registrovat. Proto je zakazování přístupu na grower podle IP adres podle mě nesmysl...
Lupus
ehm, tusim ze asi budu znacne OT :) ale ... co zavest anti-multi? :D aby mohl mit kazdy clen jen jeden nick, a pak by se tvorily vyjimky jako - jsme tri a mame jeden pocitac, chodi ke me na G bratranec a tak proste kdyz uz by bylo vice nicku na jednom IP tak by bylo idealni aby to bylo zduvodnene, podobne by se to dalo resit i se smazanymi uzivateli, ne kazdy ma bezdrat s nahodnym pridelovanim IP
Mr. Figaro
citace:
Původní příspěvek od Marokanec

Edit: a když tak o tom přemýšlím,dá se zabránit zneužívání karma systému?Já kdybych byl mlaďoch,nabouchal bych 10nicků a do půl roka bych měl spousty kostek úplně za nic


no a ? Tak bude karmu třeba s 50tisíci body ... ta mu je stejně k ničemu když se bude chovat jak debil nebo jak děcko stejně se snim bude tak jednat a navíc bude nápadnej a MODové myslím mají přístup ke karmám členů ... takže neřešit
Hlava
citace:
Původní příspěvek od Marokanec

Edit: a když tak o tom přemýšlím,dá se zabránit zneužívání karma systému?Já kdybych byl mlaďoch,nabouchal bych 10nicků a do půl roka bych měl spousty kostek úplně za nic



...už to tady hodne chytraku zkusilo ale nepochodily , za zneuziti karmy davame trestny body , kdyz člen nepochopi nasleduje :banned:...
Šlajs
Ač ne příliš rád se taky vrátím k tématu karmy. Že by si ji "klubeři" mohli vypnout. Programátorsky jednoduché, ale má to svá plus i minus.
EDIT>
Jeste by nebylo zle dat clenum klubu pravo moderovat sve vlastni thready v Bazaaru. Protoze treba Guerilla prijima kontakty PM only, ale pisou tam lidi, co nemaji dostatek prizpevku pro zaslani PM. Tak by jim mohl poslat PMko on sam a posleze si svuj thread vycistit dle vlastniho uvazeni.
plha
citace:
Původní příspěvek od Šlajs
EDIT>
Jeste by nebylo zle dat clenum klubu pravo moderovat sve vlastni thready v Bazaaru. Protoze treba Guerilla prijima kontakty PM only, ale pisou tam lidi, co nemaji dostatek prizpevku pro zaslani PM. Tak by jim mohl poslat PMko on sam a posleze si svuj thread vycistit dle vlastniho uvazeni.

Kdyz ma clen nula prispevku, nemuze PMka nejenom psat, ale ani cist. Funkce se mu aktivuji po napsani jednoho prispevku
citace:
Původní příspěvek od Šlajs
Ač ne příliš rád se taky vrátím k tématu karmy. Že by si ji "klubeři" mohli vypnout. Programátorsky jednoduché, ale má to svá plus i minus.
EDIT>
Jeste by nebylo zle dat clenum klubu pravo moderovat sve vlastni thready v Bazaaru. Protoze treba Guerilla prijima kontakty PM only, ale pisou tam lidi, co nemaji dostatek prizpevku pro zaslani PM. Tak by jim mohl poslat PMko on sam a posleze si svuj thread vycistit dle vlastniho uvazeni.


PM muzes psat hned, problem je v tom ze mu tam pisou protoze neumi pm pouzivat...
farda
bude nekde zverejnen pocet clenu Gklubu? online/offline + (celkem)
carlos
Ano, přehled těch co podpořili Grower předplacením Klubu chystáme. Označení Člen klubu bude však pro všechny předplatitele volitelné. Pokud si tedy člen bude přát, zaškrtne v Můj Grower příslušnou volbu a bude nést titul Člen Klubu a současně figurovat na zmíněném seznamu podporujících členů.

Možnost vypnout si sám sobě zobrazování karmy (pokud jste členem klubu) chystáme. Dále také možnost odfiltrovat si při procházení fór témata, která mají nižší úroveň karmy než např. 3 kostky. Mohlo by to přispět k jinému náhledu na užitečné diskuse, kdy veškeré nekvalitní diskuse vám systém automaticky skryje.
Machoman
citace:
Původní příspěvek od euroob
Carlos:
ano, jsem tady chvilinku (protoze predtim byli placene registrace)

ale grower uz chvili sleduji, toto forum jsem zbezne taky proletel a musim nesouhlasit s jednou veci, porad dokola se tady omyla jak to tu maj lidi zadarmo (dokonce tucne)
"..schvalne sem vam tam dal vase registrace , kolik jsi toho Radoslave zaplatil ? NIC , kolikrat ses tady na neco dival a pomohlo ti to ? ZADARMO !!"

Jenze otazkou je, co tu mam zadarmo. Zadarmo tu mam obsah, ktery sem zadarmo vlozili jini lide. Pokud zde nekdo jen cte, tak at zaplati, to beru dokonce jako slusnost, ale pokud i prispiva obsahem tak proc by mel platit ? To byl take duvod proc jsem se neregistroval kdyz to bylo placeny. To jsem mel platit za to abych zverejnoval plany, zdrojaky atd co mam k automatizovane pestirne ? Platit za to ze tu zverejnim sve zkusenosti ? kapitalismus naruby

Grower je dobry web, hodne dobry web, ale nezapominejte kdo ho dela. Server si na sebe muze vydelat z navstevnosti pokud ji ma velkou (a to ze nemate nejake obchodniky co by vam to domlouvali je ciste vas problem). Takze prosim, ve jmenu lidske slusnosti, prestante porad omylat to, jak tady lidi maj neco zadarmo, a jeste k tomu to psat tucnym pismem. Jinak jsou pripravovane zmeny fajn a souhlasim i s tim rozdelenim na placeny klub a free cast. Jedine co mi rve oci je to "ZADARMO"


Přesne tak a nejvetší díky patří členům jako xmalcolm,hlava,aleš a spol... takovy lidi delají kvalitní server o pestení a ne banda teenagerů která se sem ted hrne:eek:

Takže díky převažne jim!
luckyBOB
zdravim,
jsem na groweru uz nejaky ten patek. Dal mi hodne a diky jemu mam vysledky a vedemosti takove jako mam. 80 kacek neni absolutne zadny tezky peniz kdyz platim pausal patnact stovek...Novinky rad uvitam, ale jen pokud budou prijemne a ne prehnane. Budu rad kdyz se vsechno zprehledni.Vím ze je to tezka prace ale promazaval bych vice stara temata ktere nemaji co dat jak nove prichozim tak i stalym uzivatelum.

Na groweru travim i nekolik hodin za den..pokud by admin ci modi chteli snecim pomoct neni problem se domluvit..

At se dari panove a damy...
pildo
carlos: nerozmyslal si niekedy o tom, ze namiesto platby smskou by si dal platbu kartou? (niekdo to to uz spominal predomnov) je viacero moznosti a myslim ze vsetky ti daju viac penazi z tych 80kc ako ked to pojde cez sms. Ked uz ma clen platit na prevadzku serveru nech aspon vacsina tych penazi ide tomu severu. Osobne som zistoval podmienky a mozes si vybrat viac menej z dvoch variantov:

a) nizke naklady na zalozenie ale pomerne vysoke % z obratu (0,5USD+5% zo sumy - u konkretnej spolocnosti)

b) cca 10000kc za zriadenie a okolo 2% zo sumy. tato varianta by asi bola vyhodnejsia pre grower kedze sa jedna pomerne maly obnos

Pre tych co maju vacnu paranoju by sa mohla zaviest paypal platba (tiez par % zo sumy).

myslim ze v tejto dobe ma uz kazdy kartu ktorou sa da platit cez web a je to rychly, lacny a bezpecny nastroj.

Co sa tyka toho bazaru a neclenov tak neclenom by sa mohlo dovolit davat inzeraty ale nech si za kazdy zaplatia par korun (vyuzit niaky mikro pay system alebo kazdy by mal vlastny ucet na ktory by si mohol loadnut $ a za kazdy inzerat by sa mu stiahla suma).

A co sa tyka ludi ktorym sa to nepaci alebo zda drahe:
nikdo vas nenuti tam byt a platit. SKuste si prevadzkovat portal a zistite co je to za makacku.

citace:
Původní příspěvek od niemand007
Právě nyní má grower 21.157 členů. i kdyby pouhých 1000 členů poslalo každé 3 měsíce 79,- Kč, tak je to za rok 316.000,-Kč, což už jsou ty servery minimálně 2 ! Tolik ale grower snad neexpanduje (nevím), ale i kdyby. tisíc členů je pouhý zlomek a dá se předpokládat, že bude platit členů mnohem víc. I v případě, že by se zavedl jednorázový poplatek 79,- Kč pro každého člena, pak by to hodilo 1.671.403,- Kč. I v případě, že by nebyl povinný a zaplatila ho jen polovina z nás, tak je to okolo 800.000,- což už je na novej hardware, roční hypotéku i zánovní BMW...


no a carlos nema pravo na nove bawo? myslis si ze to robi len tak pre zabavu a nema nic lepsie na praci? mozno ma hypoteku, mozno zenu a deti, mozno ma nakladne konicky, mozno chce ist na dovolenku na Kubu. Grower ma dobre meno, aj aku taku corporate identity (ak sa to tak da nazvat kedze nejde o spolocnost) a nevidim dovod preco by nemal byt ako zdroj prijmov pre majitela. ak si si nevsmol zijeme v trhovj ekonomike a nerentabilne veci zanikaju a nahradzuju ich rentabilnejsie
Lupus
tak co bude s klubem?
Stoned_r41d3r
dockej casu, nedockave vlce.
Doslova zanedlouho
Ortaniel
Mě teda 80,- nesere vůbec. To dám za 4 piva a ani nemrknu.
A že na tom někdo vydělá, mě taky vůbec nevadí. Kdybych tu nechtěl chodit, tak neplatím registaraci a vyhnu se tady tomu obloukem.

Pokud se to promaká, bude server navíc(na fotky), nějaké výhody a tak, jsem pro.

Děláme to taky trošku pro sebe, no ne ?
Nebo si snad někdo myslí, že do toho někdo bude cpát ze svý kapsy statísíce, aby my jsme se měli líp ? Tomu nevěřím! :teef:
Radoslav
citace:
Původní příspěvek od Ortaniel

Nebo si snad někdo myslí, že do toho někdo bude cpát ze svý kapsy statísíce, aby my jsme se měli líp ? Tomu nevěřím! :teef:



Ani tomu věřit nemusíš. Je to biznys jako spousta dalších a tohle je jen rozvoj podnikání.
Lupus
citace:
Původní příspěvek od Radoslav



Ani tomu věřit nemusíš. Je to biznys jako spousta dalších a tohle je jen rozvoj podnikání.


No a co ze je to byznys? kdyz prijdes za svym oblibenym prodavacem parku v rohliku a on zacne mit neco specialniho (treba salat :D) tak je to taky rozvoj podnikani, a protestujes proti nemu s transparentem?


rajda mno budu cekat :frog:
Ortaniel
Radoslav: pak už je na tobě, jestli těch 27,- měsíčně budeš chtít dát ...
guerilla
už aby to bylo:jerk:
Stoned_r41d3r
I všechny inkarnace Drevo Kocura se dockaji.
Radovan: :teef:
citace:
Původní příspěvek od guerilla
už aby to bylo:jerk:

jo jo...... ať už možu upnout pořádný foto :D
pildo
citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r
I všechny inkarnace Drevo Kocura se dockaji.
Radovan: :teef:


hh to su ktore?
Radoslav
citace:
Původní příspěvek od Lupus


No a co ze je to byznys? kdyz prijdes za svym oblibenym prodavacem parku v rohliku a on zacne mit neco specialniho (treba salat :D) tak je to taky rozvoj podnikani, a protestujes proti nemu s transparentem?



Proti podnikání absolutně nic nemám. Jen mi uniká, co vlastně v tom klubu bude tak bezvadný. Možnost vkládání větších fotek? - už tak se sem daj dat dost kvalitní a velký fotky, jen to asi neumíte - nebo nevím o co tu jde, to chcete pomocí groweru tisknout plakáty? Nebude se zobrazovat reklama? A tady jí je nějak moc? - já osobně ji vůbec nevnímám, celej internet je plnej reklamy a tady jí je jak šafránu. A co dál? Nic víc se tu moc nerozvinulo - jen samý - už aby to bylo ap.

A myslel jste někdo na nově příchozí lidi, co nebudou znát výhody klubu? Neodradí je mizerná kvalita a funkčnost neklubového groweru?

A na závěr: když mi někdo bude každej den dávat zadarmo párek v rohlíku a pak si na mě vymyslí nějakou specialitu s tím, že mu za ni budu platit, tak to asi prvně vyzkouším,než začnu pět chválu, protože nejsem ovce, že. Ale jedno vím jistě, a to je, že když mi začne vyhrožovat tím, že mi začne ten párek dávat bez kečupu, když si nezačnu kupovat tu specialitu, tak ho pošlu do pr..le a půjdu si pro párek v rohlíku jinam a nebo se na párky taky vyseru, protože jich jsem stejně přežranej. :smoker:
Ortaniel
Radoslav: tak si jdi kupovat párky jinam, třeba na grower.ru :)
Lupus
citace:
Původní příspěvek od Radoslav


Proti podnikání absolutně nic nemám. Jen mi uniká, co vlastně v tom klubu bude tak bezvadný. Možnost vkládání větších fotek? - už tak se sem daj dat dost kvalitní a velký fotky, jen to asi neumíte - nebo nevím o co tu jde, to chcete pomocí groweru tisknout plakáty? Nebude se zobrazovat reklama? A tady jí je nějak moc? - já osobně ji vůbec nevnímám, celej internet je plnej reklamy a tady jí je jak šafránu. A co dál? Nic víc se tu moc nerozvinulo - jen samý - už aby to bylo ap.

A myslel jste někdo na nově příchozí lidi, co nebudou znát výhody klubu? Neodradí je mizerná kvalita a funkčnost neklubového groweru?

A na závěr: když mi někdo bude každej den dávat zadarmo párek v rohlíku a pak si na mě vymyslí nějakou specialitu s tím, že mu za ni budu platit, tak to asi prvně vyzkouším,než začnu pět chválu, protože nejsem ovce, že. Ale jedno vím jistě, a to je, že když mi začne vyhrožovat tím, že mi začne ten párek dávat bez kečupu, když si nezačnu kupovat tu specialitu, tak ho pošlu do pr..le a půjdu si pro párek v rohlíku jinam a nebo se na párky taky vyseru, protože jich jsem stejně přežranej. :smoker:


Tak bez na icmag hombre :bandit:
Svahadji
Tak prej je již klub v chodu.. ale nevidím nikde nějaký oznámení jak to teda je jak to fachá a co fachá.. prosím neodkazujte mě na hledání nebo probírání 10listů diskuze. Pokud je to tak zásadní věc ve fungování fora tak by to mělo být nějak ZŘETELNĚ a JEDNOZNAČNĚ vystaveno.

edit: tak prej neběží.. jen změny v bazaru.. ale ani o nich jsem nikde nezahlídl info..
Hlava
2Radoslav , hele prispevky typu

citace:
Původní příspěvek od Radoslav
2 ortaniel a lupus: béééé :D:D:D


..se nehodej sem ale spiše do kanalu , obodováno, prosim Vás , NIKDO VAS DO NICEHO NENUTÍ , je to zcela dobrovolne , a pujde do toho ten kdo se bude chtit se treba "jen" odlišit od ostatnich , co v tom porad hledate zazračného ??


Svaha , pardon , museli sme proste omezit /editaci v bazaru/ tak rychle ze jsme to nestacili ani nikomu oznamit , snad mala naprava tady http://grower.cz/forum/showthread....0961#post720961 , jeste jednou se Omlouvam za G team , :p:

..jeste vec s datumem spusteni Gklubu , jeste nejede , s carlosem se o tom bavime zhruba 5let :eek: ,tenhle weekend na srazu Gteamu se potvrdilo velice brzke spušteni Gklubu, tak jestli to spustime , za tri dny nebo za 14dni je fakt uz malej detail , to se na me fakt nezlobte ale ja to tak cejtim...., diky za konstruktivni kritiku a napady brzo v Gklubu nashle :rasta: Hlava
Ortaniel
Jestli můžu mít malý dotaz. Jak to budete řešit s "náborem" ... jestli reklamou(bannerem), nějakým linkem ve FÖRU nebo přes PM (což by bylo asi nejlepší ... jednak by se mi hned zobrazila nová PM a pak by se snad mohla poslat masivně všem ...přes nějaký script ?) ?

PS: 5 let ? Tak dlóho ani nerandím s robkó :teef:
Hlava
citace:
Původní příspěvek od Marokanec


Takže jestli dobře chápu,tak pro nečleny nastane jediná změna v tom,že nebudou moci přispívat do bazaru a založit v něm téma,jinak zůstane vše stejné?


..no jak psal carlos , tak jsi to pochopil spravne , bazar jen pro členy :p:

citace:
Původní příspěvek od carlos

Až na jedinou výjimku (poslední na seznamu) budete mít přístup ke všem funkcím Groweru tak, jak jste zvyklí. Pokud budete mít chuť využít nejnovějších vylepšení, pak můžete vstoupit do Klubu Grower.


KLUB GROWER FEATURE LIST:

* Přispívání do fóra Zahradnický bazar (bazar bude přístupný všem pro čtení, zakládat témata a odpovídat budou moci pouze členové klubu avšak bez nutnosti čekat na schválení moderátorem)



citace:
Původní příspěvek od Marokanec
Pokud bude člen spokojený,zaplatí,pokud ne,tak například po dvouch týdnech by se vrátil na normální G.


...no proto je to udelane jen na tri mesice , nelibi se ti Gklub nezaplatis znova aktivacni smsku a clenství se ti neobnoví . Hlava
Prosim vás, kdy už teda konečně bude ten gay klub s neuvěřitelnýma výhodama?????:rasta:;)
Rád už bych inzeroval jako dříve..:death:
Jiinak se tedy nejvíc těšim na velikost avataru:D:D
Hlava
citace:
Původní příspěvek od ZeeGun

Rád už bych inzeroval jako dříve..:death:
Jiinak se tedy nejvíc těšim na velikost avataru:D:D


..a co ti brani abys inzeroval jako drive ?? Jen se vypla editace + vsechny dalsi prispevky , ktere byli vetsinou OT , na dotazy mate pouzivat PMko autorovi inzeratu , takze co ti braní ??
Já vím že mohu inzerovat, ale musim otravovat Mody..
Omlouvam se, špatně jsem se vijádřil, spíš bych už rád editoval v bazaru jako dřív..

A vpodstatě mě nejvíc zajímá, kdy začne fungovat G KLUB??
Díky..

Zee

Edit: Nemyslíte že když člen bude mít možnost inzerovat bez moderace, je vysoká možnost opakování incidentu pro který je ted bazar omezen??
Hlava
..i predtim jsi "otravoval" MOD tim ze sme to schvalovali , i ted muzes editovat , staci mi poslat PMko co chces a ja ti to tam dam :)
Tak jak to vipada :) , jsem nedočkavý jako malé dítě co dostane
pod stromeček :rasta:
woe, asi prestanem chodiť na net :D grower sa mení na booom.sk :D som zvedavý za kolko sa bude dať kúpiť krychlička :D
dvojka-trojka
Já teda naopak beru, že to všechno stojí nějakou kačku, takže mě ty akt. SMS nijak nevaděj, a pokud nebudu potom spokojenej, tak prostě další nepošlu a je to. Takže to rozhodně podporuju, protože ty novinky vypadaj opravdu zajímavě.......

23
vrrn
citace:
Původní příspěvek od dvojka-trojka
Já teda naopak beru, že to všechno stojí nějakou kačku, takže mě ty akt. SMS nijak nevaděj, a pokud nebudu potom spokojenej, tak prostě další nepošlu a je to. Takže to rozhodně podporuju, protože ty novinky vypadaj opravdu zajímavě.......

23


Presne jak rika dvojka trojka.
Jedna sms ka me oprvdu nezabije na to abych to vyzkousela a ze zvedavosti (jeslti nekdo rika, ze je to moc, tak je pokrytec a jeslti si nekdo mysli, ze z toho carlos neco ma, tak taky) se podivala a kdyz me to proste nebude nic davat a budu to povazovat za sracku tak uz si to priste nekoupim ne? Informace verejne o vsem tu zustanou tak nevim o co go.
Na OG a ICmag meli a maji podobne veci a nikdo tu nerika ze jsou dalsi booom.sk, proste jenom dalsi featura, kdyz chces, tak zaplat, kdyz nechces nemusis.
dvojka-trojka
citace:
Původní příspěvek od Cpt. Spaulding
woe, asi prestanem chodiť na net :D grower sa mení na booom.sk :D som zvedavý za kolko sa bude dať kúpiť krychlička :D

je zajímavý, že o kostkách se bavěj většinou lidi co maj 1 max. 2 - alespoň co si všímám, takže koupit si kostku může jen debil (kdyby to teda šlo) a jestli chceš, tak udělej nějakej dobrej thread a třeba taky nějaký dostaneš, když ti evidentně asi chyběj:p:..........Nechápu proč řešíš takový hovna, normální člověk tu není, aby se honil za zelenym hovnem - stejně jde o to, jak se vyjadřuješ apod., alespoň pro mě........lol

23 :biglaugh:
.
Nesss
tak nějak nechápu co tu někteří řeší, 8petek za 3 mesíce? to vykouřím denně! To co tu Carlos popisoval zní dobře a komu tyto stránky nestojí za pár korun měsíčně, tak bye...nikdo tě nenutí! Jak uz tu nekdo psal, ani ten vzduch uz dnes není zadarmo, a každý koníček něco stojí, a mím koníčkem je pěstování, proto zaplatím a ještě na to budu hrdej!!!

Omlouvám se za výlevy...ale to co tu čtu to bych obcas blil!!!!

Nesss
mrskin
chvili sem tu nebyl a koukam jaky jsou zmeny.
chtel bych k tomu napsat jen to, ze fotky ktery mely 300k byly jeste celkem v pohode, ale dalo dost prace je pod tech 300k dostat.
stravil jsem upravama fotek dost casu aby za neco staly a myslim, ze nejsem sam. ted mi je nakej robot zmensil na pul velikosti a z peknejch maker se staly rozmazany fleky.
myslim, ze by bylo rozumejsi omezit pocet uploadovanejch fotek nez takto radikalne omezovat velikost.
ale to ze stavajici fotky byly automatem zmenseny je fakt trapny.

co takhle vymazat kazdy druhy slovo ze vsech prispevku, to by taky mozna pomohlo?

v zajmu usetreni by asi bylo nejlepsi zakazat fotky uplne a zavest pouze textove forum. fotky bychom uploadovali do nejakeho free weboveho alba (kde nemaji problem s mistem na disku) a do prispevku davat pouze odkazy.

jo a k placeni pomoci sms asi takto: a co anonymita? podle telefoniho cisla se da zjistit totoznost vetsiny lidi. znamena to ze pokud bych chtel bejt clenem klubu, musim odhalit (minimalne carlosovi) svoji totoznost? nebo si budu muset koupit predplacenou sim kartu jen kvuli groweru?
Lupus
citace:
Původní příspěvek od mrskin

jo a k placeni pomoci sms asi takto: a co anonymita? podle telefoniho cisla se da zjistit totoznost vetsiny lidi. znamena to ze pokud bych chtel bejt clenem klubu, musim odhalit (minimalne carlosovi) svoji totoznost? nebo si budu muset koupit predplacenou sim kartu jen kvuli groweru?


to uz se tady myslim uz resilo a cisla se neukladaji
Zedy
Jo je pravda, že fotky tímdle automatickým zmenšováním dost trpí na kvalitě.

Jinak těch pár kaček na celý tři měsíce, nevidím jako žádnej problém. Nevím proč bych měl opouštět, tak kvalitní fórum i přes pár drobností.
dvojka-trojka & simor> takže zelené hovno sa kupovať nebude ? :(
:flick:
guerilla
Tak co, kdy se to spustí? :rolleyes:
Zedy
citace:
Původní příspěvek od carlos
* Možnost vypnout zobrazování karmy v profilu [updated]


EXODUS už má karmu skrytou, má to něco společnýho s nějakým betatestem, asi jo co:teef: Jinak come on, už by to mohlo šlapat ne?
Lupus
tak co kdy se to odstartuje? melo to byt na konci prazdnin a uz je konec zari a nic?
mrzout
Jak to vidite s klubem?
.
luckyBOB
to jo no
omnihash
co ste čekali, ste přece na groweru :D:D:D - za rok, dva se spustí betaverze
Trafo
citace:
Původní příspěvek od omnihash
co ste čekali, ste přece na groweru :D:D:D - za rok, dva se spustí betaverze


Tak to jo. Super příspěvek. Kritizovat dokáže každej. Carlos to chce zavést takže asi nemá zájem na tom to všechno prodlužovat ne? Když se nevede tak se prostě nevede.....

Nechápu proč ste na to všichni tak nažhavený. Dyť jde jen o forum. Nejde o život. Ale pokud si máte potřebu masírovat svoje alterega tak prosím.....

BzZzum BzZzum Trafo :banana:
Radoslav
citace:
Původní příspěvek od Lupus
tak co kdy se to odstartuje? melo to byt na konci prazdnin a uz je konec zari a nic?


Brzy bude konec října :). Joj, kam sem to vlezl, sem mám zakázáno chodit, abych náhodou pánům vědátorům nehnul žlučí :):):)
Radoslav
citace:
Původní příspěvek od Lupus


to uz se tady myslim uz resilo a cisla se neukladaji


Tak myslet si to můžeš.

Jinak k fotkám. Vím, že nejste všichni grafici ani já nejsem, ale pokud máte digitální foťák a tím pádem software na úpravu fotek, tak stačí danou fotku "převzorkovat" např. na 50% a do požadované velikosti se bohatě vejdete a na kvalitě fotky se nic nezmění. Změnou rozlišení nebo jak se o to snažíte, fotku zrovna moc nezmenšíte, ale za to ji dokonale dojebete.

Tak jsem se pobavil a zase mizím.
Calzone
Fotky by měly mít minimálně tak 70%, optimálně tak 80 - 90% kvalitu. Já osobně musím mít fotky v rozlišení 800x600 a kvalitu nechávám 85 % a velikost je do těch 150KB. A to mám ještě dost nekvalitní fotky, které nejsou datově tak velké. Ty fotky v takové velikosti jsou ale docela nanic pro naše účely, těch 300KB v klubu grower bude tak akorát.
Hlavoune: muhehehe

Jinak vy ostatni: Ani pes se rychle nevysere....
citace:
Původní příspěvek od Hlava
PS: jo Radoslav - nepouziti editace , dva prispevky pod sebou 1TB


lol... neni to až ode tří??

a těm všem co se tu furt ptaj "kdy už" bych za trest vyrval z klávesnice otazník

pak to tady je jak u blbejch na půdě:

už?
vydrž!
už?
vydrž!
už?
vydrž!
už?
vydrž!
Calzone
Napadla mě docela dobrá featurka, pro členy toho klubu. A to funkce, která by dovolila "odhlašovat" témata z Nových příspěvků a Dnes aktivních témat. Byl by to moc dobrý filtr. :)

Nebo jim generovat trošku lepší (X)HTML - tj. hodné 21 století. Ale to by bylo fajn i celkově, serveru i lidem by se dost ulehčilo....
elop
Je to tvůj server a je od tebe moc pěkný, že dáváš prostor k vyjádření ostatním uživatelům, ale podívej, tenhle thread je z 90% jen o tom, jak si nebo nejsi hamižnej a po přečtení všech příspěvků musím ocenit tvoje pevné nervy, osobně bych to někde mezi stránkou 6 a 7 vypnul celý a týden bych trucoval.

Rozdělení na klubery a neklubery se mi jeví jako dobrý nápad, s tím, že klubeři by byli jakkoli v diskuzích označeni. Neklubeři by jim toto označení záviděli a stali by se také klubery. Ty změny technického rázu bych konzultoval pouze s modama, mám dojem, že jste beztak všichni dobří kámoši, tak se spíš dohodnete. A uživatelům pouze předhodit nabídku, jak to bylo na začátku.

Grower mi vyhovuje tak, jak je, nejsem zrovna každodenní návštěvník. Ale zároveň v době, když jsem to rozjížděl, 95% informací jsem získal od vás všech, tehdy rozjetých členů tady na Groweru. Těch 5 % mi poradil kámo, když zjistil, že mám málo zalité kytí, a že je spíš pražím, než pěstuji.

Jestli mohu, mám pouze 2 přání, nechat velikost fotek, aby šla vidět krásná a detailní makra, a prosím NIKDY nezavádět kupování karma kostiček, jakožto jediného indikátoru přínosu člena. Díky ELOP
zub
zdar jak brno
myslym ze kazdej kdo tu ma duvod neco hledat usetri za kazdou informaci dost na podporu .
napr ja sam zapalen do zahradniceni a inspirovan premkem podlahou ,jsem na zacatku sveho pjesteni utratil asi 35000 za nesmysli ,vlastni lenost a nevedomost.
ted lec stale zelenac :) uz vim ze kdybych pul sve namahy na financovani sveho zahonu dal do cteni zde jiz pritomnych informaci a trochu malo navic do otazek v danych tematech tak sem si usetril aspon
15000 a to zcela urcite neprehanim.
(chybama se clovek uci)
zatim sem poslal jednou prispevek ale jen proto ze sem si te moznosti vsiml az trochu pozdeji nez bych po precteni tohoto tematu cekal .
navrhuji tedy vetsi plochu k upozorneni na prispevky ,snad to tem tisicum dene dojde aspon jednou za mesic.
Radoslav
citace:
Původní příspěvek od Calzone
Fotky by měly mít minimálně tak 70%, optimálně tak 80 - 90% kvalitu. Já osobně musím mít fotky v rozlišení 800x600 a kvalitu nechávám 85 % a velikost je do těch 150KB. A to mám ještě dost nekvalitní fotky, které nejsou datově tak velké. Ty fotky v takové velikosti jsou ale docela nanic pro naše účely, těch 300KB v klubu grower bude tak akorát.



Stále mě udivují vaše polemiky nad kvalitou fotek. Přeci je logický, že když velkou fotku zmenšuju, tak nemůže její kvalita utrpět. Opačně to je trochu problém, udělat z malej fotky velkej plakát dost dobře nejde, ale to je přesný opak než se tu stále řeší. Nevím jak může někdo zmenšovat fotku tím způsobem, že jí snižuje rozlišení a tím pádem kvalitu. Velkou fotku datově zmenším tzv. převzorkováním (u programů Photopaint a Photoshop, u jiných programů se funkce možná nazývá odlišně) a to může být až klidně o 90%, přičemž nesnižuji rozlišení fotky, takže kvalita je stále na 100%.


Tím chci říct, že by autoři měli lépe informovat uživatele o vhodném způsobu vkládání a upravování fotek, případně mu nabídnout ke stažení vhodný program na jejich úpravu, kór když nabízí placené služby.
klub Grower ...

zatím to vypadá,že to nevypadá :D

:rasta:

...což je určitě škoda
Calzone
Radoslav:
přijde mi, že máš v tom trošku guláš. ;) Velikost fotek v počítači se přeci měří v pixelech a proto když zmenším fotku, tak zákonitě musím zmenšit i rozlišení, ne?

A jak to myslíš s tím, že nemůže při zmenšení utrpět kvalita fotky, nepleteš si to s vektorovou grafikou? Přijdou ti vážně stejné detaily na fotce s rozlišením třeba 320x220 a 2048x1496?

Také by jsi neměl zapomínat na kompresi, když už se zmiňuješ o kvalitě. ;)

Těch nynějších 150KB stačí přibližně akorát tak na fotky 800x600 v kvalitě kolem 85 %...
Radoslav
citace:
Původní příspěvek od Calzone
Radoslav:
přijde mi, že máš v tom trošku guláš. ;) Velikost fotek v počítači se přeci měří v pixelech a proto když zmenším fotku, tak zákonitě musím zmenšit i rozlišení, ne?

A jak to myslíš s tím, že nemůže při zmenšení utrpět kvalita fotky, nepleteš si to s vektorovou grafikou? Přijdou ti vážně stejné detaily na fotce s rozlišením třeba 320x220 a 2048x1496?

Také by jsi neměl zapomínat na kompresi, když už se zmiňuješ o kvalitě. ;)

Těch nynějších 150KB stačí přibližně akorát tak na fotky 800x600 v kvalitě kolem 85 %...



Jednoduše bych to řekl asi tak, že body zmenšuju, ale nesnižuju jejich počet. Při snižování rozlišení se ti stane to, že fotka je stále stejně velká, ale nedá se na ni dívat. Všechny fotky u mě v galerii mají kolem 80-120kB. Nemám pocit, že by byly nějak nekvalitní, jen jsou poněkud menší než originály.
pildo
hmm a v com zmensujes velkost bodov? v irfan view mam myslim len zmenu rozlisenia. a viac menej som este ani nepocul o zmene velkosti bodov
Jíří
Zdravím taky bych něco dodal když sem se registroval (zdarma) už nevím kdy tak jsem cem potom chodyl ale jednoho dne sem si přeinstaloval Win a neveděl sem heslo tak sem si žadal o jeho zaslaní ale den utekl a nic mě nepřišlo tak sem se chtěl regnout znovu ale ejhle už to bylo placene tak sem vubec nevahal a tu spravu sem poslal a den potom mě přišlo moje stare heslo. mno někoho by to asi krapek nasralo že utratil keše.Ale ja sem si řek že do doby než sem se zde regnul sem nikdy nic pořadneho nevipěstoval! tak sem si řek že sem dal alespon něco malo za všechny ty dobre rady a skušenosty co sem si tady přečet a odskoušel a konečně sem začal pořadně pěstovat a jsem rad že tu grower je) a proto zda se něco bude příspívat nebo tak něco. taky bych to určo neviděl jako problem. lidi proč by mělo někoho zničit 80 kč když v životě příjdete o mnohem víc a ještě z toho nic nemate! pr za hafo chyb hrozně sem spěchal!
xpapousek
Cus sou v planu i takzvane tagy? Myslim, ze je to jeden z nejmocnejsich nastroju na hledani informaci.

Nevim presne jak to funguje jinde, ale predstavoval bych si to jako ke kazdemu tematu priradit nekolik klicovych slov (kolik by jich bylo celkem tot otazka) treba z nekolika kategorii jako:

-místo (in-out)
-watáž
-genetika
-systém
-nemoce
-zapojeni elektriky
-osvetleni
-slechteni
-co se v tom tématu řeší (třeba podle názvů v galerce je poznat houby) jako(ventilace, jako snížit vlhkost, problém s listama, elektrikou, je rozepsana stavba boxu, systemu, stinitka )
-atd.
-atd.
-atd.


Mno staci jen vymyslet ty klíčový slova a pak je priradit ke vsem 8 mil. tematum tady na G.


A pak by jen stacilo v nejakym formulari v hledani si zaskrtnout, ze chci vsechny temata z galerky kde ma 400 v cooltube a popisuje tam jak to stavel, nebo temata ze skleniku se zatmivanim kytek, nebo vsechny temata o vscrogu. atd.


To by se mi líbilo :rasta:



P.S:mám to v hlavě, tak dyžtak pm :D
pildo
xpapousek: tagy sa hodne pouzivaju v blogoch. ked pises clanok, manualne si pridas tagy. neviem ci by to slo urobit automaticky. ale na nove thready by to slo pouzit. viac menej su to kategorie, ktore sa pouzivaju aj ako klucove slova v metatagoch (napr. ked pouzivas All in One SEO Pack tak sa to da nastavit)
Calzone
Já bych nikoho netrápil tagama, udělal pro to pouze povinná a nepovinná formulářová políčka při zakládání tématu. :)
xpapousek
Mno samozřejmě by bylo nutno to dodělat za ostatní, předevšim teda zpětně :)
Mnoo ono staci smysluplne pojmenovavat thready... Pak to jde skorem samo to hledani
Klamath
Czus. Ja mam jednu takovou otazku :D.
Pokud stu bude zavedenej Grower Klub bude moznej jinej zpusob platby nez prez SMS? Ziju uz nejakej ten rok v zahranici a nemam ani cesky cislo a ani v podstate mozost jak si to zaplatit jinak nez bankovnim prevodem, platbou z karty, pripadne paypal........ Rad bych vam prispival a urcite mi nebude vadit platit 80Kc jednou za tri mesice.
Klamath
Jo este jedna vec. Ja osoben bych tu ty reklamy nechal. POkud se nejak nerozsirej vic tak mi spis vyhovujou nez ze by mi prekazely ... :D
ehm...rozjelo se to nebo to nekde stagnuje?
Pár reklam / jedna dobrá rada se myslím rovná dobrému poměru.A že je tady těch rad a inspirací požehnaně,netřeba oponovat.
Reklamy jsou součástí dnešního života a než bych měl přispívat ze svého raději proklikám pár reklam,třebas že...

Klub Grower byl dobrý nápad,doufám,že se tak jednou stane.
Je třeba přispět?Rád to udělám.

A Vy???
Lupus
Urcite bych byl rad kdyby se klub konecne rozjel, je to slibovane dlouho a vidim ze se to i "zkousi" ale chtelo by to konecne jednou dotahnout do konce :)

reklamy? nevnimam, a kdyz vidim neco zajimavyho tak su za ne obcas i rad :D
Celller
Me je to jedno, protoze to stejne bude tak, jak si Kája Mařík udela, a reklamy me serou, vsechno je predrazeny, kazdy rozumny clovek si ty veci najde o minimalne 1/3 levneji jinde. Tady to uz neni jen o pestovani jako konicku, ale o penezich. Neni grower, jako grower.
Celller:
je treba se na to podivat z jine strany,reklama mi nevadi do te doby,pokud neni i pro mne prinosen,nez me bude system nutit se ní proklikat,abych se nekam dostal.
Jestli se vlastnik snazi svym vytvorem vydelat nejakou kačku jen mu preji,my mame stale sve forum,ktere pro nas vytvoril.
Kdyby bylo tolik nadsenych modelaru a rybaru jako je hulicu,taky ...
Ona radost z prijemne veci je povznasejici ale dnes nic zadarmo nejede.
Verim ze budou vznikat nove fora ale grower.cz bude vzdy ten prvni.
Ja bych se treba i pobal v roce 01 se vytasit s takovym projektem na svet.
Proto ja fandim a preji uspechy i do budoucna..
(omluvte diakritiku,cvakam to na palmu)
...bez pohnutek
corleone
AHOJ, jsem obycejny uzivatel, prispivam zridka kdy, a ani nemam velikou potrebu se zde prezentovat. Na groveru jsem uz jeden nick mel, to byla reg jeste zdarma. Svuj ucet jsem tehdy zrusil a zalozil si novi, tenkrat jiz za 79kc, zaplaceni reg mi nevadilo, protoze mam grower rad, a myslel jsem ze uz zde nikdy nebudu muset nic platit. Ale koukam, casy se meni... mluvim hlavne o zahradnickym bazaru.. uz jsem si tu par inzeratu podal, i vyuzil nabidky jinych.. avssak presne jak uz tu nekdo rekl, kdyz budu clovek, co chce jednou za cas neco prodat, sem uz nepudu, kdyz za to budu muset platit.. stejne jako kdyz prodavam cokoli jineho, na jinych www strankach, dam si inzerat tam, kde za to nemusim platit..

jinak to rozdeleni na kraje?? kategori a podobne?? me osobne soucasny stav pripada prehledny..lidi se uz naucili psat inzeraty tak, ze se v nich da dobre orientovat myslim, jen by nebylo od vecy vzit uzivatelum moznost do inzeratu prispivat..to lidi donuti vice vyuzivat pm, nez zbytecne prispivat..

proto apeluju!!
- klidne vice reklam( stejne kdyz hledam zbozi na webu, zde si o nem udelam predstavu, a pak ho shanim co nejlevneji po e-shopech, a podobne, nikdy jsem tu za ty leta reklamove banery nevyuzil)
- zahradnicky bazar zadarmo!!
Klamath
tak do bazaru neprispivam, takze to neni moje parketa, ale obcas tam mrknu a prijde mi to dost neprehledny i kdyz si clenove udelali vlastni syste jako P nebo K pripadne V jen bych to rozdelil do vlastnich kategorii. Kategorie prodam, dalsi koupim a pak neco jako vymenim.
tak nevim urcite by to trosku pomohlo
Hlava
citace:
Původní příspěvek od Klamath
i kdyz si clenove udelali vlastni syste jako P nebo K pripadne V jen bych


...jo to tam vždycky dopisuji , ke kazdemu inzeratu já , no nic....
Corleone:
To si myslim že je pěkná blbost,protože (to si teda myslim já) že grower tady neni od toho abys něco prodal, (i když je to příjemné + )ale aby ses něco hlavně dozvědel,nebo dané téma obohatil vlastní zkušeností.. A myslim že tyto rady co jsou tady na groweru jsou nedocenitelné a 100% mnoha pěstitelum ušetřily spoustu času i nějaké peníze,bylo by ctí každého growera co zde má účet a čerpá zde rady aby se zase on něčím odmněnil(peníze),ale je to samozřejme o férovosti lidí.. Myslím že nějaké zpoplatnění by bylo opravdu férové..
corleone
george24:
jasne ze tu grower nejni od toho abys neco prodal, ale kde jinde by sis dal inzerat ze prodas hnojky nebo lampy, řezy...do mlady fronty?? navazal jsem na diskusi o bazaru...cim si myslel blbost??
Sedmdesátdevět korun jsou jedny retka, nebo tři piva, takže klidně si ty každý tři měsíce tou esemeskou zaplatim.
Čet jsem jen začátek, tak doufám že nepíšu mimo mísu.
suchac0
myslim že 80 kaček není pr člověka co chce něco zjistit vůbec žádnej problem!!! směle do toho
zpoplatnění od začátku se mi nelíbí...podle mě to radikálně zbrzdí přísun novejch lidí...jedine pokud by slo treba zpoplatnění po měsíci aby si kazdej vyzkoušel co a jak...myslím že všichni co by nekdy chtěli pěstovat by si vpohode tu smsku proplatily
myslim že 80 kurun každý člověk nad 18 má a že to zbrzdí příliv dětí je jen v pořádku :D
Lupus
citace:
Původní příspěvek od cannabisman
zpoplatnění od začátku se mi nelíbí...podle mě to radikálně zbrzdí přísun novejch lidí...jedine pokud by slo treba zpoplatnění po měsíci aby si kazdej vyzkoušel co a jak...myslím že všichni co by nekdy chtěli pěstovat by si vpohode tu smsku proplatily


a porno z netu taky nejdriv stahnes, zkouknes a pak si reknes, hmmm za to jim zaplatim .... :teef:

takhle to nefunguje
guerilla
citace:
Původní příspěvek od Lupus


a porno z netu taky nejdriv stahnes, zkouknes a pak si reknes, hmmm za to jim zaplatim .... :teef:

takhle to nefunguje


No, to je trochu z jiného šálku.

Co třeba stránky - ať už s tvým oblíbeným pornem :D nebo s jinou tématikou -, kde je zkušební doba, pokud jsi spokojen, pro další užívání zaplatíš poplatek, pokud spokojen nejsi anebo nechceš zaplatit, máš smůlu.

Nebo jak to funguje na Nyxu, můžeš užívat ale pokud chceš lepší funkce, platíš... což je snad i původní myšlenka Klubu Growe, která je imho i nejlepší.
BloodyBeer

no vsak tady nikdo nikoho nelimituje - at si kazdy prohlizi a vzdelava se dosytosti - to jsou ty neplacene funkce. Pokud chces pouzivat bazar nebo prispivat do diskuze tak si myslim ze 80 kc je hodne malo. Vzdyt tohle dostava pomalu kazde druhe dite jako denni kapesne, takze tady nezacinejte ze by to chtelo zmenit.

Ja sem svina -> takze jestli zmena tak at se to klidne zdrazi ... pochybuju ze by se snizil pocet lidi na tomto serveru :D a alespon ubyde stupidnich dotazu od deti ktere se zaregistrovali a nemaji vubec poneti jak pestovat, jenom ze by chteli hydroskerozadvepade u sebe v pokoji pokud mozno zadarmo a hned :P
Zemědělec
Můj názor je,ža platit brzdí přísun členů.Je to pakatel ale je to tak.
A řekněme si narovinu,kdyby carlosovi ty reklami na to nevydělaly,nedělal by to.
Klidně víc reklam,to je můj názor :)
bezdechu
A to já si raději připlatím.. reklamy jak sou stačej.. až dosytosti.

zahrň to do nákladú na gram sušiny a nárúst ceny Tě určitě posadí na zadek. :D
Hlava
citace:
Původní příspěvek od Zemědělec
Můj názor je,ža platit brzdí přísun členů.Je to pakatel ale je to tak.
A řekněme si narovinu,kdyby carlosovi ty reklami na to nevydělaly,nedělal by to.
Klidně víc reklam,to je můj názor :)


Kdyby byli v prdeli ryby , nemuseli by bejt rybáři , od ty doby co se plati , nemažu denne nekolik nezletilců ,to je můj nazor ...
freefood
profesionalizace projektu vetsinou prospeje. v dobe jalovych onlinovek (novy vynily na auto za kilo..) jde spise o vyjadreni hmotne podpopry informacemi nabiteho serveru. druha vec je ze nejzapalenjsi byvaji prave studentici atd.. (jak obcas ctu "az budou prachy dokoupime s kamosema metr sonoflexa.." apod.). Takze neco navic za $ urcite ano.. . ..muzu mit za litr na tyden svou fotku jako pozadi fora..? ehmno..
mimochodem nevim presne co je klub grower. nikde tu na me neblika odkaz:)
fellina
Lidicky podle me je temer kazda castka malo pro neco tak uzasnyho jako je grower. Jen jde o to jak bude vyresene placeni, ne ze by mi bylo lito penez ale znam se sebemensi slozitost me donuti vypnout net. Tuto komunitu mam v oblibe ikdyz neprispivam, ale jde o to kolik lidi by melo stejny postoj. Fly high, te noha, te pero, te prsk, nazdarek kasparek. Fellina
VLK
Nebyl bych proti otevření fóra až po zaplacení. A 8 petek je opravdu hovno, i když si na ulici.
Mariňák
Vypadá to skvěle , akorát to chce ještě spravit to vyhledávání aby pracovalo jak má , a designově vylepšit a zpřehlednit encyklopedii ...
Jinak skvělej nápad ... :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma