Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Hydroponie

Stránky: 1 [2] 
400wats2xNft(60+20l) - Klikni zde pro originální téma
tekknou
Další kráska.
tekknou
jacky white
-------------------------
Tato genetika jela v hlíně ,ale v hydru ,konkrétně nft ,není také vůbec problém ,odzkoušeno,jacky roste s typickými rysy sativy ,ale dozrává relativně brzo ,kolem 60. dne v ideálních podmínkách s parametry indicy.Venku nejlépe na jižní svah ,má rád hodně slunce.Palice jsou krásně kompaktní obsypané pryskyřicí chlupaté jak grizly,chuť vyvážená ,ani dušák ani žádná slaďárna ,tak půl na půl.Zhuluje stoned a pak přechází k energickýmu high po dokouření ,vůně nasládlegrepová:winner:
tekknou
sweet cindy x kill bill
-------------------------------
Palice střední velikosti ,ale celkem mile mě překvapila jejich cukernatá tvrdost a těsnost.Vúně je nasládle skunková.Jemný kouř ,ale jak má nějaký účastník provozu tendenci překládat si ,určitě dozajista mu tento modýlek pěkně nakope prdel:D.Tím ještě jedno velectěné díky jeho stvořitely!PS:ten kill bill tomu dal neuvěřitelný grády!:punk:
-------------------------------------------------------------------------------------------
Ještě jsem chtěl poděkovat všem co sledovaly a věcně komentovaly;):freddy:
zizala75
Ahojtě, s hydrem začínám a pořád nějak nechápu co máte s tím peroxidem vodíku. Vždyť 35% peroxid je pěkný svinstvo. Popálilo mi to pěkně ruce. To přidáváte do roztoku? Kolik mll na L vody? K čemu to je a jak se s tím dělá. Asi je to dobrá desinfekce, ale musí se vědět jak na to. Dík za radu. Jinak mám nft 20l. Mám tam 6 kytiček. EC jsem měl 1,2 a PH 5,6. Hned jak jsem si pročetl toto forum jsem EC zmírnil na 0,7.V 1,2ec byli dva dny řezy, které měli zhruba 8cm dlouhé kořeny. Snad jsem je nezahubil a zpametují se.
Jinak dík za radu s tím peroxidem.
Calzone
zizala75:
nečetl jsi ještě FAQ? Píše se tam o tom, mrkni. ;)
tekknou
Tak trochu čísel ,za světla je to celkem 547kW/hod
To máme nějakých 1915 kč ,když k tomu připočítáme ještě ofuky a čerpadla sme na tom okolo 3500 dejme tomu možná 4:).
Gram na W se sice nepodařilo dát ,ale 0,85 g/W myslím také není k zahození.Tím bych to tu tak nějak ukončil ,díky za ohlasy,mějte se smějte se!
tekknou
Chrystal-nirvana-vlastni selekce

Euforia-dr. chronik ,dutch passion-selekce jedné známé:)

Ice-nirvana-vlastni selekce
tekknou
,,
tekknou
up,,
41/12.
tekknou
..
tekknou
a dál,bohužel musim uznat že ten upload photoz je pěkně na p..u :/..
tekknou
..
tekknou
Zdary tady neco z noci , uz jsou na vode jen jsou lehce pokloneny vetve tu vahu moc nezvladaj ,ale za nedlouho nastane jejich cas harvestu:D..
tekknou
...
tekknou
Zdárek měl bych tu na ukázku z mého pohledu ne moc vydařený grow.jedná se o nft a aquafarm odGH,vzhledem k nízké teplotě s kterou kytíz bojovaly téměř od začátku květu se na nich poznamenala následovně ve finální fázi ,krouceni , opadavaní listů postupné žloutnutí.růstovou fázi jsem nefotil pro porovnání ,ale rostli pod 200w nurturem v a -wingu kvet 600wGib
Jedná se o zbytecky z jiz neexistujicich matek:)

modely

Pot of gold
tekknou
POG
Euforia
tekknou
Ice
tekknou
týdení průplach 5dní jen o čisté vodě na zbylé 2dny 1ml na L bílé vínko nejmenované značky:)
hlavolampolska
citace:
Původní příspěvek od tekknou
týdení průplach 5dní jen o čisté vodě na zbylé 2dny 1ml na L bílé vínko nejmenované značky:)


draku doufam ze ti to pojede...jak ty chces...a tak...

jenom jedne upozorneni ...sem jaky sem...ja to vim...ale proc sem davas do NFT?fotky s hlinou?na druhou stranu mas tady tisic fotek s NFT...... i kdyby si jel drip system/flood and drain.. jako MM(taky sem to zkousel fakt dobry) ...neni to prece NFT a hydro thread???co mas v titulku threadu

jinak vsem respect a uz sem neprespeji ....dekuji za vas cas&pozornost :smoker:
tekknou
citace:
Původní příspěvek od hlavolampolska


draku doufam ze ti to pojede...jak ty chces...a tak...

jenom jedne upozorneni ...sem jaky sem...ja to vim...ale proc sem davas do NFT?fotky s hlinou?na druhou stranu mas tady tisic fotek s NFT...... i kdyby si jel drip system/flood and drain.. jako MM(taky sem to zkousel fakt dobry) ...neni to prece NFT a hydro thread???co mas v titulku threadu

jinak vsem respect a uz sem neprespeji ....dekuji za vas cas&pozornost :smoker:


hele jo pohoda taky tak..
kazdopadne je to jeste pod starou hlavickou vic kol ,nezakladal jsem na kazdy kolo novy tema ,takze asi tak ,ale treba se polepsim ,kdyz je to problem ,uvidime:)peace
hlavolampolska
citace:
Původní příspěvek od tekknou


hele jo pohoda taky tak..
kazdopadne je to jeste pod starou hlavickou vic kol ,nezakladal jsem na kazdy kolo novy tema ,takze asi tak ,ale treba se polepsim ,kdyz je to problem ,uvidime:)peace


chapu..take to delam stejne..problem to neni...spis v me hlave zhulene :jumper: hele...ale pekne .. ale snazim se zustat verny NFT...ale aero laka ....jako syrena.... a co ted jedes?

tekknou
Můžu doporučit na ven ,jedny z posledních zachovalých fotek letošní belíkovky ICu z venku.omlouvám se za kvalitu fotky ,ale je to braný tel.
tekknou
Poslední 2dochovaný fotky letošní venku ,ice na ven můžu jenom doporučit!omlouvám se za kvalitu je to focené tel.
aaaaa
citace:
Původní příspěvek od tekknou
Zdary tady neco z noci , uz jsou na vode jen jsou lehce pokloneny vetve tu vahu moc nezvladaj ,ale za nedlouho nastane jejich cas harvestu:D..
nějak takto to má vypadat!
tekknou
Tož díky co se týče chuti ,tak byla těžší štiplavo-ovocná ,účinek uzemňující- high,výnos sice nic závratnýho ,ale tomu kdo se spíše zaobírá kvalitou ne kvantitou to vůbec nemůže vadit.jak jsem psal na out o5 jeden z horkých favoritů!letos pojedu F2 tak uvidíme co z toho vzejde.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma