Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Síň Slávy

Stránky: 1 2 [3] 4 5 
čeprova indoorová galerie - Klikni zde pro originální téma
Romulan
Pekna prestavba,a JH bude vymazlenej je to pocta pro toho pana.Skoda mohl tu este par let vydrzet.Kazdopadne az se bude blizit 65 den 12/12 tak te Chrystalek dost potesi.ma tezkou strukturu palic,nezda se to o to vic pak budes rad
čepra
°C: 22 - 28,5
RH: 55 - 72 %

Do hlíny leju PK 13/14 na střídačku s Bloomem
4ml/l + AH Bloom excellerator 1ml/l.

Bubláky držím s EC 1,5-2 , PH okolo 6,3.








CHRYSTAL













CHRYSTAL
















JH













NY 47 / MK ULTRA
čepra
:punk:
čepra
SKUNK 1















SKUNK 1
















SKUNK 1
















WW / MENTAL FLOSS














WW / MENTAL FLOSS
Romulan
ten WW / MENTAL FLOSS je moc peknej po ochutnani bych znej klidne udelal matku sou este njke semenka???
Romulan
ono i to NY 47 / MK ULTRA by asi stalo za to uvidime popremejslej
čepra
Uvidíme až ochutnáme,
WW/MF vypadá, že bude víc do widow, bohužel i tu řidší strukturu palic asi zdědí, oproti tomu NY47/MK má už teď vrcholovky jak šutry ...
čepra
Musel jsem sundat jednu WW/MF, nějak začla povadat - po kose jsem zjistil, že začly uhnívat kořeny... zbytek je po proplachu finálkou, nyní už jen H2O a tak za 7-10 dní kosa.

RH: 60-70 %
°C: 24 - 28


























bubláky












JH
čepra
CHRYSTAL















CHRYSTAL














CHRYSTAL














NL














SKUNK 1
čepra
Kosa a už to schne :freddy:





























CHRYSTAL













CHRYSTAL











JH
čepra
NL















NL














NY47 / MK ULTRA













SKUNK 1
Romulan
Gooodddd Round
Ten Chrystal je moc peknej,ono i to ostatni je se vyvedlo.
Musim taky priste vyzkouset nechat vice listu do konce zatinm sem to vzdy poctive ostrihal abych dostal vice svetla ke kraskam.nikdy me nepripadalo ze sem to njko posral.
H.U.L.
Zdar čepro, nenapadla ti ty kytky ke konci někdy plíseň když jsou před kosou tak vyflushlý?
čepra
Zdar,

žádná plíseň, i když vlhkost nebyla optimální. Takhle zkrátka vypadají kytky po 14 dnech pročišťování: první týden F.S., druhý jen čistá voda.
Kytka spotřebovala všechny živiny uložený v listech, proto vypadají,tak jak vypadají.
H.U.L.
Jasný, to vidím že spotřebovala všechny živiny. Jen jsem si říkal že to taky může oslabit kytku tak že by mohla chytit plíseň. Poslední týdny jsou na to nejnáchylnější. Ale asi byli dost silný i předtím takže ti to každopádně přeju... Ať se daří, zatím zdar
čepra
sem tě špatně pochopil, ale musím zaťukat, že za těch pár kol, co jsem zatím vevnitř odjel, jsem s plísní ke konci květu problém neměl a to jsem měl možná i vlhkost o něco vyšší. Zkrátka všechno co je provozuschopný musí nonstop fukat do palic a nechá se. Zdravý a silný kytky jsou samo základ.
Ať se vede ...
čepra
CHRYSTAL

Původ: klon
Doba růstu: 16 dní
Doba květu: 63 dní
Výška: 60-63 cm
Výnos: 104 g z 5 kytek

Docela milé překvapení byl tenhle kříženec WW a NL od Nirvany.
I po usušení neskutečně silný aroma, nepochybně po WW, ale mnohem intenzivnější, až to štípe v nose :)
Účinek se dostavuje pozvolna a je odpovídající síle svých rodičů.
čepra
JACK HERER

Původ: klon
Doba růstu: 29 dní
Doba květu: 63 dní
Výška: 53 a 78 cm
Výnos: 108 g ze 2 kytek (74 bublák, 34 hlína)

Palice spíš menší, ale poměrně tvrdý a krásně obsypaný. Parádní kouření.







i přes menší velikost jsou palice docela těžký





























Romulan
citace:
Původní příspěvek od čepra
CHRYSTAL

Původ: klon
Doba růstu: 16 dní
Doba květu: 63 dní
Výška: 60-63 cm
Výnos: 104 g z 5 kytek

Docela milé překvapení byl tenhle kříženec WW a NL od Nirvany.
I po usušení neskutečně silný aroma, nepochybně po WW, ale mnohem intenzivnější, až to štípe v nose :)
Účinek se dostavuje pozvolna a je odpovídající síle svých rodičů.



sem myslel ze to bude vetsi prumer nez 20 g na kytku cekal sem 30g
Romulan
byly tam vlastne dany o tejden dele jj
čepra
skorem o čtrnáct dní, škoda ...
čepra
NORTHERN LIGHT

Původ: klon
Doba růstu: 29 dní
Doba květu: 63 dní
Výška: 62 a 82 cm
Výnos: 114 g ze 2 kytek (78 bublák, 36 hlína)

Bezproblémový růst, krásná vitální kytka. Velký, tvrdý, bílý palice :punk:
čepra
NEW YORK 47 x MK ULTRA

Původ: semínko
Doba růstu: 29 dní
Doba květu: 63 dní
Výška: 72 cm
Výnos: 30 g

Můj kříženec, stavba kytky vypadá spíš na NY47, palice překvapivě tvrdé již od poloviny květu, vzhledově podobné spíš s MK Ultra. Solidní model.
čepra
SKUNK #1

Původ: klon
Doba růstu: 29 dní
Doba květu: 63 dní
Výška: 80 a 40 cm
Výnos: 108 g ze 2 kytek

Jak jsem psal, byly dvě v jednom kýblu, ale jedna zaostala na startu a už neměla šanci to dohnat. Z malé bylo asi 14g suchého z velké 94g.

Skunk 1 to je pro mě hlavně vůně, sladoučká vůně. :heart:
Palice robustní a obsypané, sativového vzhledu.
čepra
WHITE WIDOW x MENTAL FLOSS

Původ: semínko
Doba růstu: 29 dní
Doba květu: 52 a 63 dní
Výška: 67 cm
Výnos: 66 g ze 2 kytek

Další vlastní kříženec. Jedna byla stavbou palic spíš do WW, druhá je měla pěkně tvrdý, ta byla víc do Mental Floss.
Není to špatný, zkuřuje to zdatně, ale kros NY47xMK se mi líbí víc. Nicméně semen mám hafo, tak třeba někdy ...
čepra
VII. kolo


osazenstvo- vše klony:

Pineapple Chunk - Barneys Farm - 5x
Big Bud XXL- Ministry of Cannabis - 5x
Chrystal - Nirvana Seeds - 1x
Skunk 1 - Sensi Seeds - 4x
White Widow x Mental Floss - vlastní kros - 1x

hnojky:

hydro:
B'cuzz Hydro A+B
Plagron PK 13/14
AH Enzymes
AH Final Solution

hlína:
Plagron PK 13/14
AH Enzymes
AH Final Solution

... Powerlux jsem vyměnil za Waveflector XXL, růst stále 400W , květ 600W.

13 kytek je v hlíně, jako substrát použitá směs Plagron grow mixu s Light mixem.
3 jsou v bubláku - Big Bud, Pineapple Chunk a Skunk 1.

Před umístěním do roomu byly kytky nějaký čas na zahradě, takže fáze 18/6 měla pouze 8 dnů, poté jsem přepnul na 14/10 a to po dobu 17 dnů. Nyní mají 4.den 12/12.
Po těch 8 dnech jsem přepínal, protože Pineapple dosáhnul 40cm a nastaly mírné obavy, jestli se ve finále vejde. Současně se mi ostatní ještě nezdály dost narostlé, takže jsem jim chtěl dát periodou 14/10 šanci to trochu dohnat.
Aby byl prostor více využitý doplnil jsem z venku Chrystal a WWxMF - takový prcky, ale už v té době kvetly, počasí nestojí za moc, tak co.
čepra
RH: 50-70%
°C: 19-27

Kytky v hlíně dostávají Enzymy a hydro hnojky, protože Bloom od Plagronu došel a na tohle kolo už novej kupovat nebudu.



















V popředí zaprcatělej skunk 1, za ním Big Bud XXL a poslední Pineapple Chunk. PH mezi 6,2 - 6,5. Ec 1,4-1,8.


























WWxMF
čepra
Big Bud XXL















Big Bud XXL



















Pineapple Chunk - neskutečný liány, po kolínkách přišly na řadu dráty a lámání :baseball:





























čepra
Dnes už je to 31. 12/12, ale fotky jsou z toho 27 dne.

°C: 19,5 - 24
RH: 48-60%

Chrystal a WWxMF přidané zvenku už pročišťuju, co nevidět přijdou na řadu i Big Budy.






















Skunk 1















Skunk 1














Pineapple Chunk
čepra
Big Budy z 27. dne 12/12

WWxMF jsem včera seknul, Chrystal a BB jsou na finálce.
čepra
Dnes jsem pokosil prcka Chrystalu, byl na květu cca 66 dnů.

Skunk 1 začnu čistit co nevidět, Pineapple má čas nejméně 14 dnů.

Poslední týden mi občas RH vyjede až k 70% :grrr: , plísní to odskákala část vrcholovky jednoho BB. Naštěstí jsem to odhalil v počátku, takže ztráty snad budou minimální.


všechny fotky chrystal.
matko291
cerpa ako ako si zabranil aby to dalej neplesnivelo?
a tie poschnute listy alebo pozltle ma tastarosti ta vlhkost pytam sa preto lebo ta v.....a vlhkost neda ani mne spavat...
čepra
Zdar, jak jsem psal, chytil jsem to ještě v začátku, takže zasaženej byl pouze jeden Big Bud. Postiženou část palice jsem odříznul, ve skříni foukám vším co mám. Zatím se žádné nové ohnisko neobjevilo.

citace:
Původní příspěvek od matko291
a tie poschnute listy alebo pozltle ma tastarosti ta vlhkost ...


Pokud myslíš ty fotky BB o 2 příspěvky výše, tak to vysokou vlhkostí asi nebylo. Spíš bych řekl, že lehké zasolení substrátu, po prolití enzymama a vodou se to srovnalo.

Jinak s tou vlhkostí je to opravdu boj, ale co bych chtěl, když to mám ve sklepě.
čepra
RH: 53-61%
°C: 19,5-24

Počínaje dneškem jsou všechny kytky až na Pineapple Chunk na finálce nebo čisté vodě.
























Pineapple Chunk













Pineapple Chunk














Pineapple Chunk
čepra
SK1 v bubláku
čepra
BB v bubláku













BB v bubláku















plesnivej BB














škoda tý pálky, byla opravdu masivní
čepra
.











mám dva fenotypy, první dělá právě ty masivní pálky, druhý drobnější, ale vizuelně více porosené















1. fenotyp














2.fenotyp
čepra
dnes jsem pokosil dva big budy
čepra
RH: 43-60%
°C: 20-24

Všechny BB jsou počínaje dneškem dole.
Skunk 1 prolévám čistou vodou, do 3 dnů ho seknu taky, ananasy dostávaj stále PK a vypadá to, že budou muset v roomu zůstat ještě déle než jsem očekával :(
čepra
ještě něco
čepra
V 61. dnu jsem dal dolů Skunky1, v boxu zůstává stále Pineapple na PK-čku.
čepra
Pineappel má za sebou týden na finálce, přesto se mi zdá, že by klidně ještě 2 týdny snesl :mad: ... dolů ale půjde už okolo 80. dne.
čepra
od dneška je box prázdnej, jak jsem psal posledně Pineapply možná chtěly ještě týden - 10 dní :eek: , ale už je to zase nehorázně dlouhý kolo, takže šmitec.
čepra
.
čepra


























poslední 2 Pineapple Chunk bublák
čepra
BIG BUD XXL

Původ: klony
Doba růstu: 18 dnů
Doba květu: 60 a 65 dnů
Výška: 40 - 75 cm
Výnos: 193 g z 5 kytek
čepra
Výnosově určitě jedna z nej odrůd, co jsem zatím zkoušel. Parádní indika, mohutné a tvrdé palice. Silné aroma, chuť mi přijde trochu ovocná.
čepra
CHRYSTAL

Původ: klon
Doba růstu: ??? dnů
Doba květu: 66 dnů
Výška: 35 cm
Výnos: 8 g


nakvetlej prcek z outdooru přenesenej do boxu na dokvetení.

Ještě tam byla ta WWxMF, ta vypadala podobně, také z ní bylo 8g, fotky ale nemám.
čepra
SKUNK #1

Původ: klony
Doba růstu: 20 dnů
Doba květu: 61 dnů
Výška: 45-50 cm
Výnos: 117 g ze 4 kytek
čepra
PINEAPPLE CHUNK

Původ: klony
Doba růstu: 25 dnů
Doba květu: 81 dnů
Výška: 80-110 cm
Výnos: 353 g z 5 kytek














148g suchého :punk:








to str3p: jj antény
čepra
Barney´s Farm píše, že jde o " Indica Dominant, Flowering to a beautiful conclusion in just 55 days, yield Optimum indoor. 650 gr/m2"

Já bych po téhle zkušenosti věřil tak tomu výnosu. Od začátku se jevila jako čistá sativa - táhla se do výšky, pozvolný nákvět a doba květu téměř 12 týdnů a to by v klidu snesla i 13!!! High také odpovídá sativě, vzhledem palic bych řekl, že má něco z haze, vůní mi připomíná G13. Až jsem na pochybách, zda je to skutečně Pineapple.
Jel jste ho také někdo? Jaké s ním máte zkušenosti?



Edit: ale jako s účinkama jsem spokojenej, parádní silnej sativa nářez, chuťově taky výbornej




fiste
Já jsem dal právě klíčit 10 semen, tak dám vědět. Přesně takový antény mi dělala WW, když jsem jí přetáh, ale jak to bobtnalo, tak jsem to nechal a kouření to bylo dobrý.
Romulan
Peknej Round smekam
čepra
citace:
Původní příspěvek od fiste
Já jsem dal právě klíčit 10 semen, tak dám vědět.


Budu sledovat


citace:
Původní příspěvek od Romulan
Peknej Round smekam


Díky kámo, jsem docela spokojenej :)

to Machoman:
ten report jsem viděl, každopádně díky moc za snahu. Je to jeden z mála reportů , které lze najít. Ještě jsem narazil na diskusi bez fotek, kde maník zmiňuje, že je v 8.týdnu vyházel z roomu, protože vypadaly, že budou potřebovat nejméně 12. Psal jsem i dotaz na Barneys Farm, protože jestli maj takovej "rozptyl" od udávané doby květu, nepřijde mi ta genetika příliš stabilní. Zatím se neozvali :(
Romulan
citace:
Původní příspěvek od čepra


Díky kámo, jsem docela spokojenej :)
BTW: Nechtěl bys už nějaký šnicle??? Mě se to přestává vejít, už chápu proč jsi to zvětšoval....

to Machoman:
ten report jsem viděl, každopádně díky moc za snahu. Je to jeden z mála reportů , které lze najít. Ještě jsem narazil na diskusi bez fotek, kde maník zmiňuje, že je v 8.týdnu vyházel z roomu, protože vypadaly, že budou potřebovat nejméně 12. Psal jsem i dotaz na Barneys Farm, protože jestli maj takovej "rozptyl" od udávané doby květu, nepřijde mi ta genetika příliš stabilní. Zatím se neozvali :(




a Myslis ze me se ozvali na reklamaci z 5semen jako ozvaly alre uz jhe to zase 3 mesice a nic.Nejdriv ze psali do banky a ze to neni mozny a tak ze se museli splest pri baleni semen a takovy eci ,budu jim asi muset zase napsat a trosku poprudit. ten model sem si koupil na matku a z 5 semen vyrostlo 5 sativa sracek.tolik muj report s pineaplu punch
diky a nezlobte se musel sem si ulevit
čepra
VIII. kolo

osazenstvo- vše klony:

SKUNK KUSH- Sensi Seeds - 12x
SENSI STAR - Paradise Seeds - 7x
NEFERTITI- Pyramid Seeds - 3x

hnojky:

Plagron Alga Grow
Plagron Alga Bloom
Plagron PK 13/14
AH Enzymes
AH Final Solution


Protože jsem inteligent :david: nepropláchnul pořádně keramzit, umořil jsem hned na začátku 3 řízky v bublákách, takže toto kolo pouze hlína. Jako substrát Plagron Light Mix řízlej s použitou zeminou z předešlých kol.

Na růstu byly 10 dnů, přepínal jsem, když měly největší kolem 30 cm, teď mají nejvyššší něco málo přes metr, proto jsem rozšířil pěstební plochu na plnou možnou kapacitu, takže teď to je 110x180 cm.

foto 1 a 2: 19. 12/12


foto 3 a 4: 27. 12/12
čepra
Nefertiti












Skunk Kush















Skunk Kush













Sensi Star














Sensi Star
čepra
RH: 43-60%
°C: 19,5-24





















... sativa jak sviň se mi nevyhla ani toto kolo, tohle je Nefertiti v 43. dnu květu :biglaugh: Hodně jsem přemýšlel jestli to nevyházet, ale zvědavost nakonec zvítězila. A protože se mi ve finále nechce svítit jen na 3 holky, přihodil jsem před 14 dny do boxu 3 kytky z matkárny. Teď už parádně nakvétaj, takže by to mohly stihnout akorát s tou Nefertiti, pokud teda nebudou zralé ještě dřív.





Skunk Kush - feno 1 - ten už jsem začal flushovat













Skunk Kush - feno 2
str3p
citace:
Původní příspěvek od čepra
tohle je Nefertiti v 43. dnu květu



Uaa. Co to je? :) Nech to dojet do konce na to sem moc zvedavej. Treba to bude takova lahoda, ze uz nikdy nepojedes nic jinyho ... :)
čepra
dnes jsem zaléval, tak ještě pár fotek:















to jsou ty 3 přihozený kytky











zbytek Nefertiti










to str3p: to doufám, protože zatím to vypadá, že na celé kytce bude taktak na brko :( a to má největší 130 cm :rolleyes:
čepra
Sensi Star


















zbytek Skunk Kush
čepra
RH: 48-62%
°C: 18,2 - 24


























Nefertiti - jak vidíte za 10 dní nedošlo skoro ke změně, žádná nečekaná kětová exploze se bohužel nekonala :( .... tahle mrcha už zkrátka s největší pravděpodobností nenakyne.
čepra
v 54. dnu jsem zkosil první feno Skunk Kushe.
čepra
to je pohled ze včerejška ....













...... kdy nastala konečná i pro druhé feno Skunk Kushe
čepra
a zaroveň končí i několik Sensi Star
Hlava
citace:
Původní příspěvek od čepra
Nefertiti - jak vidíte za 10 dní nedošlo skoro ke změně, žádná nečekaná kětová exploze se bohužel nekonala :( .... tahle mrcha už zkrátka s největší pravděpodobností nenakyne.


Sem si řikal co to je za potvory , že to vypadá jako Dr. Grinspoon , řikal sem si ze semínka , jo to se stane ale to je z klonu ?? to má k předloze jak to má vypadat docela daleko ....no snad to bude aspoň hodně dobry - Black Widow x White Widow , nechápu co už dneska křižej . Dej vědět jak si s tim dopadl , k+ pane :p: Hlava
čepra
citace:
Původní příspěvek od Hlava

Sem si řikal co to je za potvory , že to vypadá jako Dr. Grinspoon
,

jj, taky mě ho to připomělo, btw když jsem ho poprvé viděl, říkám si zajímavá kytka, ale kterej blázen by na to svítil :D


citace:
Původní příspěvek od Hlava

to má k předloze jak to má vypadat docela daleko ....no snad to bude aspoň hodně dobry - Black Widow x White Widow , nechápu co už dneska křižej . Dej vědět jak si s tim dopadl , k+ pane :p: Hlava


k předloze to má sakra daleko, právě ten kros widow mě zajímal, protože vdovky můžu.

citace:
Původní příspěvek od Hlava

řikal sem si ze semínka , jo to se stane ale to je z klonu ??


toto kolo je vlastně první zkušební grow z probíhající selekce. Chci si pro sebe udělat matku Skunk Kushe a Sensi Star. Měl jsem i jedno semínko té Nefertiti, takže když jsem byl v tom, tak jsem ho zasadil taky, z toho hned 3 řízky a to je tohle ... z matkárny už letěla.
čepra
říznul jsem další 2 Sensi Star














































v boxu zůstává Nefertiti a 3 později přidané kytky (2x Skunk Kush, 1x Sensi Star) - počítám, že do 14 dnů to půjde dolů všechno.
skewlers
LMFAO nefertiti slouzi spis k vyrobe lan na misto koureni
btw skunk kush nahodil pekne nabarveni listu prispevek c.266
GL pro pristi grow
čepra
citace:
Původní příspěvek od skewlers
LMFAO nefertiti slouzi spis k vyrobe lan na misto koureni


:D :bravo:


... ten fialovej nádech na listech se objevil u obou fenotypů.


a díky ...
čepra
NEFERTITI

Původ: klony
Doba růstu: 11 dnů
Doba květu: 81 dnů
Výška: 110-125 cm
Výnos: 138 g ze 3 kytek



Nakonec to s tím výnosem tak děsivé nebylo, ale bral jsem to i s těma nejjemnějšíma větvičkama, protože obírat jen ty minipaličky se mi opravdu nechtělo. Na druhou stranu i ty vetvičky jsou brutálně obalený (foto č. 4-5), takže to do drtičky házím stejně všechno.

Parádní chuť, naprosto odlišná od widow, spíš mi to přijde s nádechem haze, rauš typicky sativovej. Musím říct, že se to vyplatilo dojet a nakonec je z toho milé překvapení.
čepra
SENSI STAR

Původ: klony
Doba růstu: 11 dnů
Doba květu: 56 a 61 dnů
Výška: 54 - 76 cm
Výnos: 150 g ze 7 kytek


tak to je indika jak má byť :goldcup:
Vůně težce aromatická, chuť kořeněná, totální oddělávák.
čepra
SKUNK KUSH

Původ: klony
Doba růstu: 11 dnů
Doba květu: 54 a 56 dnů
Výška: 65 - 100 cm
Výnos: 297 g z 12 kytek



Měl jsem 2 phena - jedno dělalo palice ala golfový míček, druhé stavbou palic více do skunku 1. Vůně a chuť s nádechem mentolu. S výnosem je spíš pod průměrem, po přepnutí se nehorázně vytahuje, takže doporučuju minimální dobu na vegetu, případně jet rovnou 12/12.
čepra
IX. kolo


sklenice začaly nemilosrdně ukazovat svá dna, takže bylo na čase zase na něco posvítit

Pěstební plocha stále 110x180x180 cm osvětlená 600W PHILIPS SON-T PIA PLUS pod Waveflectorem XXL.
Tentokrát jedu pouze hydro a sice 3x 90l kalfas v každém 8 kytek. O přísun vzduchu se stará Atman HP 8000 - 4200 l/h.

osazenstvo- vše klony:

SENSI STAR - Paradise Seeds - 10x
SKUNK KUSH - Sensi Seeds - 6x
GREAT WHITE SHARK - Green House Seeds - 4x
PINEAPPLE CHUNK - Barneys Farm - 3x
SENSI SKUNK - Sensi Seeds - 2x - oba v jednom košíku

celkem tedy 25 kousků

Kalfas 1: 4x GWS / 3x Pineapple Chunk / 2x Sensi Skunk
Kalfas 2: 8x Sensi star
Kalfas 3: 6x Skunk Kush / 2x Sensi Star


hnojky:

B'cuzz Hydro A+B
Plagron PK 13/14
AH Enzymes
AH Final Solution

Na úpravu PH růstový a květový Advanced Hydroponic PH -
čepra
Do prorostení velkých RW kostek, což trvalo 5 dnů, byly klony pod 250W Gib Lighting Growth Spectre, pak šly teprve do kalfasů pod 600W, kde zůstaly ve fázi růstu dalších 10 dnů.
Celkem tedy byly ve fázi 18/6 15 dnů.
čepra
°C: 22,9 - 28

RH: 67-86%

EC: 0,5 / 0,5 / 0,7

PH: 5,5 / 6,0 / 6,1


Průměrná výška kytek byla 20 cm, nejmenší byla s 14 cm jedna ze Sensi Star, největší byly ty dva Sensi Skunky 28 cm. Škoda, že se nedá jednotlivejma kytkama hýbat jako u hlíny nebo bubláků.
čepra
°C: 21,8 - 28
RH: 58 -81%
EC: 1.4 / 1.1 / 1.1
PH: 5.9 / 5.8 / 5.9

Stále jen základní hnojiva bez PK.
Kytky jsou výškově v rozmezí 30 - 53 cm.
čepra
°C: 22.9 - 26.1
RH: 69 -83 %
EC: 1.4 / 1.5 / 1.5
PH: 5.9 /5.6 / 5.9

proč s těma kytkama nejde hýbat :grrr:
čepra
RH: 56 -81%
°C: 19.7 - 24.1
PH: 5.8/5.7/5.9
EC: 1.6/1.5/1.6

poprvé jsem přidal PK 13/14,
jinak je to prales ...
čepra
RH: 55 - 72%
°C: 19-24
PH: 6.7/6.5/6.6 - přidáno PH-
EC: 1.9/1.7/2.0


S kytkama sice hýbat nejde, ale s kalfasama ano :) , takže jsem ty krajní otočil o 180° a tím se utlačený kytky u stěn dostaly pod lampu :punk:
čepra
květy ...



Pineapple Chunk











Skunk Kush














Sensi Skunk














Sensi Star
čepra
RH: 55-76%
°C: 19,2 - 27
PH: 6.2/6.0/6.0
EC: 1.6/1.7/1.6

Dostávájí B'cuzz Hydro A+B a PK 13/14 , ode dneška asi už jen PK.


































kořeny ----

Roztok jsem od začátku neměnil, pouze dolévám cca 15l každý 2. den. Někdy je to nechám vyžrat skoro celý a pak musím dolévat 30- 40 litrů, třeba jako dnes, kdy jsem se k tomu dostal po 4 dnech. Není čas, a ty vzduchovací hadičky podle toho taky koukám vypadaj - musím to vyčistit:whip:
čepra
SKUNK KUSH















SKUNK KUSH
















SENSI SKUNK











SENSI STAR










SENSI STAR
čepra
RH: 46-73%
°C: 19.8 - 27
PH: 5.8/5.9/5.8
EC:1.6/1.3/1.9

Dnes jsem dal Enzymy, kalfas se Skunk Kushem začnu flushovat, ostatní dál PK 13/14.
čepra
GWS - z toho nebude nic, Pineapple a Sensi Skunk ho totálně výškově převálcovaly - jeho vrcholovky jsou asi jako lepší spodky u ostatních.













Pineapple Chunk















zbytek Skunk Kush
čepra
Sensi Skunk




















































Sensi Star
čepra
RH: 49-72%
°C: 19-26

















Kalfas 1- naposled PK,
Kalfas 2- výměna roztoku + Final Solution 1ml/l
Kalfas 3 - po týdnu na FS jsem vyměnil roztok za čistou vodu




















Skunk Kush











Skunk Kush
čepra
Sensi Skunk
















Sensi Skunk
















Sensi Star













Sensi Star
čepra
RH: 52-64%
°C: 19.1-27.3

Dnes jsem doléval čistou vodu, Skunk Kush asi do konce týdne fiknu, Sensi Star jsou stále na FS, kytky v prvním kalfasu začnu pročišťovat taky co nevidět.
čepra
SKUNK KUSH
















SKUNK KUSH

















SENSI SKUNK
















SENSI SKUNK















SENSI SKUNK
čepra
SENSI STAR - z palice na poslední fotce jsem musel kus odstranit pro počáteční plíseň :(


čepra
včera jsem říznul kytky ve 3. kalfasu: 6 x Skunk Kush, 2x Sensi Star



































Sensi Star
čepra
Skunk Kush
čepra
Sensi Star dostala namísto roztoku s FS jen čistou vodu.
Romulan
Cuaky
Ten Skunk Kush je takovej malinko min nafouklejsi ale je to chutovka.tesim se na nej mam jeden venku.tak uvidime kdo bude mit lepsi chut,vubec sem nehnojil takze totalni BIO.
power
Čau , mam podobny problem s listma jako ty na tehle fotce , nevis cim to je ? jestli prehnojeni , nebo neco jineho . http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=449593
čepra
citace:
Původní příspěvek od Romulan
Cuaky
Ten Skunk Kush je takovej malinko min nafouklejsi ale je to chutovka.tesim se na nej mam jeden venku.tak uvidime kdo bude mit lepsi chut,vubec sem nehnojil takze totalni BIO.


Zdar, výnosově je slabší, ale jak píšeš chuťovka. Ten druhej phenotyp, co jsem měl, byl na výnos lepší než tento, ale už ho nemám. Venku mi taky jedou dvě, jedna v zemi druhá v kýblu, tu asi přesunu dovnitř.


citace:
Původní příspěvek od power
Čau , mam podobny problem s listma jako ty na tehle fotce , nevis cim to je ? jestli prehnojeni , nebo neco jineho . http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=449593



Přehnojení určitě ne, ty sensi star měly v maximu ec 1.9. Zkus Ph, jednu chvíli mi docela lítalo, což se na listech taky trochu podepsalo, ale vypadají takto hlavně díky tomu, že jsou týden na finálce.
čepra
Takže Sensi star půjde co nevidět dolů, kytky v prvním kalfasu už papaj final a půjdou nejpozději do 10 dnů. Potřebuju uvolnit growroom, protože na uvolněné místo už nedočkavě čekají holky z outu.


Zatím jsem tam po sklizeném kalfasu šoupnul tuhle Sensi Star a 2x MK Ultra.




















Vlevo a v pravo jsou ty MK Ultra.













Tyhle tam musím ještě nacpat, zleva: Sensi Skunk, Sensi Star a Skunk Kush.
čepra
RH: 42 - 62%
°C: 22 - 26

U prvního kalfasu jsem vyměnil roztok s FS za čistou vodu.











MK Ultra












Sensi Skunk










Sensi Skunk














Pineapple Chunk
čepra
Druhej kalfas se Sensi Star jsem sklidil


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma