Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Síň Slávy

Stránky: 1 [2] 3 4 5 
čeprova indoorová galerie - Klikni zde pro originální téma
čepra
druhá Mandala to má za sebou :rip:

BTW - tý SSH jsem stejně jako ostatním klonům dal po přepnutí na květ dva týdny po sobě Grow 4ml/l. Byly oproti kytkám ze semen poměrně pozadu, takže jsem chtěl, aby spíš ještě trochu povyrostly. Je možný, že SSH je citlivější a měla fakt N více než bylo zdrávo. Poučení pro příště.
čepra
tak jsem :hanged: obě BSxAM .....
čepra
... a jednu NY47
čepra
dnes jsem se rozloučil s MK Ultra
čepra
svou pouť ukončila v 60. dnu i SSH :freddy:
čepra
box se pomalu, ale jistě vyprazdňuje, od dneška je lehčí o AK47 ... 67. dní květu
čepra
konečná pro Skunk Red Hair
čepra
svou pouť ukončily zbývající dvě NY47

v boxu zůstávají 3 KaliMist, ty už jsou na ripenu, a Sensi Skunk :leaf:
čepra
67. den byl posledním pro Sensi Skunk
čepra
... v boxu zavládla tma,
po 80 a 76 dnech květu jsem včera skosil poslední 3 KaliMist.
čepra
AK-47

Původ: řízek
Doba růstu: 19 dní
Doba květu: 67 dní
Výška: 65 cm
Výnos: 30 g
čepra
:bong:
čepra
BSxAM (Buddhas Sister x Amnesia)

Původ: semínko
Doba růstu: 39 dní
Doba květu: 70 dní
Výška: 40 a 45 cm
Výnos: 30 g ze dvou kytek
čepra
tenhle kříženec, kterého jsem dostal jako bonus k objednávce, není vůbec špatnej,

.... hutnej kouř, palice solidně tvrdý, takže spokojenost
čepra
KALIMIST

Původ: řízek
Doba růstu: 19 a 23 dní
Doba květu: 80 a 76 dní
Výška: 85 a 90 cm
Výnos: 80 g ze tří kytek
čepra
nádherná stavba palic, parádní chuť, výtečné high ...
čepra
MANDALA 1

Původ: semínko
Doba růstu: 39 dní
Doba květu: 67 a 69 dní
Výška: 45 a 50 cm
Výnos: 31 g ze dvou kytek

S Mandalou jsem měl už zkušenost z outdooru.
Má moc dobrou ovocnou chuť, jedna byla do růžova.
čepra
MK-ULTRA

Původ: semínko
Doba růstu: 39 dní
Doba květu: 73 dní
Výška: 60 cm
Výnos: 22 g
čepra
MK-Ultra je další chuťovka tohoto kola.
čepra
NEW YORK 47

Původ: semínko
Doba růstu: 39 dní
Doba květu: 70 a 82 dní
Výška: 40, 75 a 76 cm
Výnos: 88 g ze tří kytek
čepra
po dieselu zdědila stavbu palic a chuť, to mne obzvlášť těší
čepra
SENSI SKUNK

Původ: řízek
Doba růstu: 29 dní
Doba květu: 67 dní
Výška: 75 cm
Výnos: 24 g
čepra
:D
čepra
SKUNK RED HAIR

Původ: semínko
Doba růstu: 39 dní
Doba květu: 81 dní
Výška: 35 cm
Výnos: 16 g


čepra
Oproti tomu, co jsem jel out 2006 , se tohle vůbec nedá srovnávat. Na to jak dlouho byl na květu, se mi zdálo, že by klidně ještě týden snesl :einstein:, vůně dobrá, účinky taky solidní, ale určitě nejhorší kytka tohodle kola.

Někdy prostě není nad outovku :bravo: , proto jsem taky rád, že se mi po loňském výpadku letos už pár holek na sluníčku hřeje.
Ono
Ahoj čepra.:) Čo hovoríš na Sensi Skunk? Mal som tú česť a je to úžasná rastlina. Nenáročná na pestovanie, nádherná citrusovo-skunková vôňa za rastu aj za sucha (aj keď za sucha viac ovocná). Zvláštna je minimom blizien a veľkým počtom trichómov. Šišky sú tvrdé.:leaf: High je výrazné a silné, pekne usadá do gauča.:) Neodmietol by som znova.:)
čepra
Přesně jak píšeš, a ta vůně - tohle kolo mám vůbec takový ovocný :)
čepra
SUPER SILVER HAZE

Původ: řízek
Doba růstu: 23 dní
Doba květu: 60 dní
Výška: 70 cm
Výnos: 18 g
čepra
úžasná, chutná sativka - opravdu výborná, jen se mi nepovedla, tak jak bych si představoval
Ono
Aj tak vyzerá super.;) Spravil si mi naň chuť, večer si užijem.:leaf: Myslím, že keď AEROMAN napísal, že SSH má brutálny rauš, tak to vystihol. Veľmi útočný model.... paráda.... :)

Inak k nemu by som dodal asi iba to, že mu stačí menej hnojív a dlhšie ich spracováva. Aspoň taký mám postreh. Chytil mi nádych do fialova a vôňa je tiež jedinečná.
skewlers
citace:
Původní příspěvek od čepra
úžasná, chutná sativka - opravdu výborná, jen se mi nepovedla, tak jak bych si představoval


a jak sis ji predstavoval? to nejde z toho vinit sebe ona totiz vypada z tech vsech nejzdravejs, je to proste takovy pheno ne tolik poznamenany skunkem. ja tam vidim tu polarni zari a listy haze takze to i nejak tak vychazi ten vzhled vzhledem k watazi,mnozstvi hliny podminkam a tak dale. jo je mozny ze tak hodne nizkej vynos mohl bejt necim zpusobenej ale sem presvedcenej spis tim ze to je normalni ukazka ruznosti v tomhle hybridu
čepra
no představoval jsem si o něco větší palice, konec konců mě pan matkař svým growem řádně navnadil. Já výnos nějak moc nehoním, ale právě u SSH mě štve, že toho nebylo o něco víc, protože je to fakt luxus.
AEROMANOVI patří každopádně velký dík, nejen za ni, ale i ostatní výbornou genetiku, kterou jsem měl možnost vyzkoušet.

to Ono: máš tady někde fotky z toho posledního kola, rád bych se juknul ;) :busted:
Ono
Nech sa páči: ;)

http://grower.cz/forum/showthread....1996#post791996
skewlers
jo je to zarazejici, matkar ji ma celkem palkarskou a ra2 z ni mel vynos prej taky dobrej. neco v tom bude a pude najit co
čepra
IV. kolo

po minulém kole jsem byl nucen přesunout box do sklepa, jenže ten má jen 180cm :( , takže jsem milej zlatej darkbox trochu rozřezal, abych ho tam srovnal.
taky sem si říkal, že je čas udělat zase nějaký ten krok kupředu a tentokráte ke kvetináčům přibyl i 2x BUBBLER :punk:
každá nádoba má cca 20l, v jednom 1 v druhém 2 kytky, o vzduch se stará 2x Elite 801

osazenstvo:
klony:
MK Ultra 5x
KaliMist 2x
True Blueberry 1x

substrát:
Plagron Grow mix řízlej kompostem a zahradním substrátem

hnojky:

HLÍNA:

Plagron
- Alga Grow
- Alga Bloom
- PK 13/14
AH
- Enzymes
- Final Solution

BUBBLER:
B'cuzz Hydro A+B
AH Growth/Bloom Excellerator
AH Enzymes
AH Final Solution

fotky jsou z 8.dne 18/6
čepra
Všechno jsou to klony, co jsem nařezal z kytek, které jedu out. Bohužel jedno z MK bylo řízlé z budoucího samce :david: a aby toho nebylo dost, skončil zrovna tenhle řízek v bubláku. Naštěstí to byl ten chcípáček. V současné době tedy v obou bubblerech po jedné kytce.
čepra
Řízky v hlíně jsou o cca týden - 10.dní napřed oproti hydru - když to v něm prej tak valí , tak aby měly malej náskok :D

Kalimist jsem tam šoupnul z outu na doplnění prostoru, ta je asi v 2. týdnu květu.
čepra
a tohle je současný stav
čepra
Tak musím říct, že hydro fakt valí, zvlášť to MK je pěkný monstrum.
Měl jsem strach, jak moc budou bubláky náročný na údržbu a úpravu roztoku, ale prozatím je to paráda :baby: a to i díky tomu, že používám pouze dešťovku... od začátku jsem roztok ještě neměnil, jen dolévám, neupravuju ph ani nepoužívím H2O2, jen jednou týdně přidám k hnojkám enzymy.

































Kalimist
čepra
MK- Ultra v bubláku naprosto zastínila ostatní kytky :busted: vylítla do 80 cm a ani do šířky se toho nebojí,
True Blueberry v 2. bubbleru je zhruba stejně vysoká jako kytky v hlíně.
EC držím v rozmezí 1,6-2,1.




















MK Ultra















True Blueberry
čepra
MK Ultra











MK Ultra














MK Ultra

















MK Ultra











Kalimist - 43. den 12/12
čepra
°C: 18-23
RH: 50-60%

tohle jsou krasavice z bubblerů, před 5 dny jsem poprvé od začátku kola měnil roztok, EC držím v rozmezí 1,6-2,1. K A+B složce jsem začal přidávat PK.


vlevo True Blueberry, vpravo MK Ultra









MK Ultra














MK Ultra














MK Ultra















True Blueberry
čepra
ode dneška už jen PK 13/14
čepra
ty jsou v 56. dnu květu, taktéž už jen PK 13/14
moc hezkej NYCD
čepra
vše je již na finálce, od zítřka jen čistá voda












Kalimist - 74. den 12/12














Kalimist












True Blueberry













True Blueberry
čepra
MK v bubláku
čepra
:biglaugh: :chef: :biglaugh:














Kalimist byly v květu 82. dnů
čepra
.
čepra
:dance:
čepra
.
čepra
MK ULTRA

Původ: řízek
Doba růstu: 34 dní
Doba květu: 68 dní
Výška: 50-57 cm
Výnos: 86 g ze čtyř kytek
čepra
MK ULTRA

Původ: řízek
Doba růstu: 24 dní
Doba květu: 68 dní
Výška: 88 cm
Výnos: 162 g

MK se mi zdá pro hydro jak dělaný, alespoň podle toho co dokázalo a v jakou "obludu" se proměnilo v bubláku. Skoro mi to vzalo dech :) Ve finále zabírala tahle kytka skoro 1/3 pěstebního prostoru a výnosově jí bylo 2x víc než ze 4 kytek v hlíně.
uplne si mi vratil myslenky na KABUTOVO a Armagedonovo nehorazny bublery.......162g na jednu kytku je super
se ti to ani nerozpadlo dostran a drzi to jako ker, hm to se podivejme
:bandit:
čepra
citace:
Původní příspěvek od 36 CHAMBERS
uplne si mi vratil myslenky na KABUTOVO a Armagedonovo nehorazny bublery.......


jj tyhle growy považuju za legendární :punk:

Ten bubbler s MK se poved opravdu nadprůměrně a fakt drželo jak keř, jen jsem ho musel vázat za stonek ke kýblu, protože se vyvracel i s květináčem.
Oproti tomu Blueberry v druhém bubláku dala jen okolo 40g, což je zase asi spíš podprůměr. Každopádně v příštím kole mě láká zkusit 4 kytky/4 bubláky.
čepra
:bandit:
čepra
KALIMIST

Původ: řízek
Doba růstu: cca 34 dní - do boxu byla dána z outu pouze na květ
Doba květu: 82 dní
Výška: 50 a 60 cm
Výnos: 54 g ze dvou kytek
čepra
Když jsem ji včera dělal manikůru a dával do sklenic, tak jsem samozřejmě nevydržel a hned si dal zkušebního špeka. Kalimist s lehkostí sobě vlastní přebila brko MK Ultra, které jsem měl asi hodinu před tím. Ale pozor, nenechte se mýlit, to není tím, že by MK bylo špatný model, to je zkrátka tím, jak je Kalimist mocná :devil:
Ono
Myslím, že Kali Mist patrí označenie "kráľovná satív" právom.:)
čepra
TRUE BLUEBERRY

Původ: řízek
Doba růstu: 24 dní
Doba květu: 68 dní
Výška: 55 cm
Výnos: 38 g
čepra
Nejslabší kytka tohoto kola. Chutově vcelku jde, ale účinkama se s konkurentkama nemůže měřit.
Ono
Mám rovnaký názor. True Blueberry účinkami nie je veľmi silná, ale je nádherná vzrastom, vôňou a chuťou. Má tmavozelené a fialové lístky, na ktorých je výrazne biela pryskyrica. A to nepopisujem čeprove fotky, ale spomienky.:leaf:

Čepra - pekný výnos na TB a páči sa mi predstava lesného minizáhona z True Blueberry.:leaf:
čepra
Určitě vzhledově jedna z nej kytek co jsem jel, hlavně ta outdoorová byla překrásná :love: . Když jsem ji poprvé ochutnal, říkal jsem si, že je tak "slabá" , protože šla dolů o něco dříve. Když jsem poté ochutnal tu indoorovou, zjistil jsem, že TBB zkrátka taková je, a to pro mně bylo docela zklamání :(
čepra
V. kolo

osazenstvo:
klony:
Mental Floss (Chimera Seeds) 3x
White Widow (Sensi Seeds) 3x

hnojky:

B'cuzz Hydro A+B
Plagron PK 13/14
AH Enzymes
AH Final Solution

takže v tomhle kole už pouze bublinky :) a sice 6x bublák 20l,
vzduchování 6x Elite 801 --- neskutečnej rachot, ještě, že je to ve sklepě.

prostor i osvětlení stejný,

na růstu jsem je chtěl nechat o něco déle, aby byl pěkně zaplněnej prostor. Ukolébán minulým kolem sem se vy... na měření Ph a to se mi hned na začátku vymstilo, takže se kytky sekly v růstu, hlavně ty MF to snášely poměrně špatně.

Nakonec rostly 28 dní


1. a 2. fotka 11. 18/6




21. 18/6







čepra
aktuální foto, s velikostí kytek jsem nakonec docela spokojenej

°C - 17,1 - 22,5
RH - 56-65 %
EC - 1,4-1,8
PH - asi kolem 5,5 mám jen akva test - zatím





































WW













WW
čepra
tohle MF je nejmenší kytka boxu - přikládám to těm počátečním problémům s ph











největší MF - jediná výškově srovnatelná s WW












Mental Floss vlevo - je vidět patrnej rozdíl oproti WW
čepra
Dnes poprvé výměna roztoku.

°C: 17,7 - 21,8
RH: 46 - 54 %
EC: 1,5 - 2,0
PH: už zase neměřim, digi PH metr zatím nedorazil a ten Aqua test je na ...



výška rostlin je okolo 50 cm









































MF - nejmenší kytka boxu
čepra
°C: 16,8 - 20,5
RH: 45-60%
EC: 1,5-2,0
PH: ??? Ph metr stále nedošel :(












MF















MF - nejmenší














WW













WW
čepra
°C: 17-21
RH: 50-65%
EC: 1,5-2,2

Do zálivky jsem začal přidávat i PK 13/14.

Na zkoušku jsem koupil CO2 tablety, pak jsem se tady dočet, že za nic nestojej :( , tož uvidim. Píšou jednu na 100l, loupnul jsem jednu do každého bubláku a teď to tam vypadá jak kdybych jim dal pěnu do koupele :)





















WW












WW












WW
čepra
Na jedné jsem našel 3 samčí květy ??? :grrr:

Že by další důsledek špatného PH?
čepra
Zdar a díky,

ta genetika je prý v celku náchylná. Květy jsem otrhal hned jak jsem na ně přišel, jejich sterilitu rozhodně zkoušet nebudu :)

Od koho máš ty seeds TH? Mě jich tenkrát Mario z Bluehemp poslal asi 200, bohužel klíčilo tak 1 z 20. Ještě nějaký mám, že bych je taky letos zkusil ??? .....
Ono
Groweri, Mental Floss je od Chimera Sees. Z rovnakej seedbanky je aj Mountain Jam, ktorého otec je tiež Blueberry a samčie kvety sa objavujú aj na MJ. Vyskytlo sa to u viacerých growerov.

Bohempík - píšeš, že by kvietky mali byť sterilné. Ja som v nich objavil aj peľ, takže neviem. Jedine že by aj ten peľ bol sterilný. Ale to je už asi genetika dopodrobna. Ak by sa vedel niekto vyjadriť, bolo by to fajn.:)

Čepra - nezdá sa mi, že trpeli zlým pH. Práveže je ten Mental Floss veľmi pekný.;)
čepra
Mental Floss je skutečně od chimeraseeds - http://www.drchronic.com/products.a...tno=chim-mental ,
Rodiče se mi vypátrat nepodařilo, ale s tou Blueberry bych souhlasil, sám jsem si všimnul některých podobností, navíc se myslím na MF jako breeder podílel i DJ Short.

To Ono: díky, k tomu PH: v růstu mi jednu dobu lítalo hodně nízko, chvílema asi i pod 5, na listech to bylo znát docela znatelně. MF má podle mě k "hermatění" sklony a to nízké ph byl spouštěč.
BTW: před chvílí jsem našel samčí květ na další MF.
čepra
°C: 18 - 22
RH: 56 - 60 %
EC: 1,5 - 2,2 - teď už jen PK 13/14
čepra
Mental Floss
čepra
White Widow
čepra
°C: 18 - 22
RH: 52 - 60 %
EC: 1,5 - 2

Včera jsem jim dal už jen enzymy, co nevidět začnu flushovat










zbylé 4 fotky WW
čepra
Mental Floss
čepra
v pondělí jsem vyměnil roztok,teď do pondělí už jen H2O + F.S. a pak pár dní čistá voda.

°C: 16,9 - 22
RH: 48 - 56 %
PH: 6-6,7






































Mental Floss








Mental Floss :drools:
čepra
po Blueberry zdědila úžasnej vzhled, ale vypadá to, že podobně na tom bude i s výnosem :(
čepra
už se na ni zase těšim :rasta:
Ono
Ahoj čepra. Krásne kríčky.;) K hline sa zatiaľ asi nevraciaš, čo?:D Mental Floss je veľmi pekne sfarbený. Celkovo Chimera Seeds vie robiť farebné odrody, samozrejme pokiaľ berieme ohľad aj na predkov. Aká je jeho vôňa? A čo účinky? Alebo má u teba premiéru? No a White Widow si stále odkladám, kým sa poriadne zdokonalím v remesle, aby som jej doprial čo najlepšie podmienky. k+
čepra
Zdary a díky,

MF mi nejen vzhledem, ale i vůní připomíná právě tu Blueberry, která je v tomhle crossu podle mého jasně dominantní. Na účinky musíš počkat - má premiéru no :)
Hlínu bych chtěl zkusit tak za dvě kola, i když v tom hydru to valí jak sviň, ale mám ještě nějaký origo seeds, plus crossy MK Ultra co jsem nadělal loňskej out.

BTW: nebuď přehnaně skromnej a tu WW tam lupni příští kolo :punk:
čepra
včera jsem to po dvou dnech tmy setnul, tak přináším zopár fotek z té zabijačky
čepra
dnes jsem chutnal včerejší narychlo usušenou paličku a nebude to zlé :)
čepra
...
čepra
Mental Floss

Původ: klon
Doba růstu: 28 dní
Doba květu: 66 dní
Výška: 50-56 cm
Výnos: 136 g ze 3 kytek
čepra
WHITE WIDOW

Původ: klon
Doba růstu: 28 dní
Doba květu: 66 dní
Výška: 45-50 cm
Výnos: 148 g ze 3 kytek
čepra
Nakonec to dopadlo celkem dobře, průměrně přes 45 g na kytku. Kouření kvalitou výtečný, palice se mi ale nezdají tak prorostlý, jak jsem zvyklej, asi by už zasloužila vyměnit výbojka.

Ten hermáč MF rozhodně sterilní nebyl, takže disponuji cca 20 semínky MF a asi 5 WWxMF - tenhle cross mě docela zajímá.

Do příštího kola chystám přestavbu, tak zatím.
Ono
Ahoj čepra. Kríčky máš parádne, extrémne rozvetvené, ale ako sám píšeš - šišky by mohli byť mohutnejšie a narastenejšie. Akú plánuješ výbojku a čo sa chystáš prerobiť? Je to zvláštne, že pri odrodách od Chimera Seeds sa vyskytuje hermafroditizmus. Btw. nemal by si nejaké fotky rastlín napr. z prvého dňa kvetu?
čepra
Box dám nadobro k šípku. Chci celej ten kout, kde teď je, zavřít příčkou s dveřma, tím získám místnůstku cca 1,70 x 1,8 x 1,8 m. Celý to chci odhlučnit, protože těch 6 čerpadel je fakt rychta :D Pěstební plochu bych si ale představoval jen 1 x 1,3 m, na růst nechám ještě stávající výbojku, na květ možná 600 W. Ale vůbec nevím jak to stihnu, je teď kupa práce okolo baráku.

ty fotky mám až z 8. dne - příspěvek č.166
čepra
VI. kolo

... jak jsem psal naposledy došlo k plánované rekonstrukci.
Kout ve sklepě jsem uzavřel příčkou a odhlučnil, takže teď už není slyšet téměř nic - úžasné.
Vlastní pěstební plocha je 110 x 115 cm. Na růst byla použita ještě stávající 400W zářivka, na květu jede 600W Philips SON-T PIA PLUS.
Původně jsem chtěl jet jen řízky, jenže hned v začátku se objevilo padlí :grrr: Chemickou kůru nepřežili obě Black Dominy :death: a pryč musel jít i jeden Skunk 1 - ten se vzpamatoval a vegetí na zahradě.
Uvolněné místo jsem doplnil vlastníma crossama, který byly určený na out a kámko romulan navíc poskytl řízky Chrystalu.
Mám tam 3 bubláky zbytek je v hlíně.

osazenstvo:
klony:
Chrystal - Nirvana Seeds - 5x
Jack Herer - Sensi Seeds - 2x
Northern Lights - Sensi Seeds - 2x
Skunk 1 - Sensi Seeds - 2x

seeds:
White Widow x Mental Floss - 2x
New York 47 x MK Ultra - 1x

hnojky:
hydro:
B'cuzz Hydro A+B
Plagron PK 13/14
AH Enzymes
AH Final Solution

hlína:
Plagron Bloom
Plagron PK 13/14
AH Enzymes
AH Final Solution
čepra
na růstu byly ve finále 29 dnů,
Chrystaly jen 16 - přidány později.
čepra
konečně i bubláky se vzpamatovaly, téměř po celou dobu růstu krutě zaostávaly, ovšem okolo 21. dne 18/6 začaly k něčemu vypadat a nyní už jsou opět bezkonkurenční :driver:
čepra
současnost
čepra
°C: 22,3 - 32
RH: 58 - 71 %



Kytky v hlíně hnojím 4ml Alga Bloom, teď začnu střídat s PK.




































Bubláky
EC: 1,5-2,3
PH: 6,3 - 7

Trochu mi teď zase létalo PH, ale už to vypadá dobře.
čepra

CHRYSTAL











CHRYSTAL -když jsem se dozvěděl, že jde o křížence WW a NL
srdíčko mi zaplesalo :love:









CHRYSTAL



















to je zase můj cross WW/Mental Floss















WW/Mental Floss
čepra
první dvě fotky je JH v bubleru




























a druhý JH v hlíně
čepra
NL v bubláku
čepra
další můj cross NEW YORK 47/MK ULTRA














NY47/MK ULTRA
















NY47/MK ULTRA












SKUNK 1 - bublák - v tomhle kýbly jsou vlastně skunky dva, ale jeden se ze začátku trochu seknul a už neměl šanci se prosadit.















SKUNK 1


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma