Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Odrůdy a Šlechtění

Stránky: 1 [2] 
Máte někdo zkušenost s řezy z Vídně? - Klikni zde pro originální téma
LateNightJamm
Ja mam pocit ze oni jedou taky selekce. Ale muzu se jich na to konkretne zeptat.

Ohledne tech cen... jak uz tady bylo receno, ceny jsou tam proste jinde, jiny platy...jina zivotni uroven, porovnavame neporovnatelny.

Vubec bych nechtel startovat zadnej flame ci klony jsou lepsi. Me treba o zadny nakopavani zadku ani narodni hrdosti v tomhle vubec nesejde. Ja jenom vychazim z jednoduche uvahy, ze kdyz jsou ty klony dobry pro Rakusaky, tak budou i dost dobry pro nas. O nasi sikovnosti nemam pochyb, jenze nemame ty moznosti. Ukaz mi nekoho, kdo tady v Cechah ma prostory a podminky jako FF(HANGAR) a doslova teamy lidi co nedelaji nic jinyho nez se venujou matkam. Ti uz asi budou mit taky skill ne?:)
Machoman
citace:
Původní příspěvek od LateNightJamm
Ja mam pocit ze oni jedou taky selekce. Ale muzu se jich na to konkretne zeptat.

Ohledne tech cen... jak uz tady bylo receno, ceny jsou tam proste jinde, jiny platy...jina zivotni uroven, porovnavame neporovnatelny.

Vubec bych nechtel startovat zadnej flame ci klony jsou lepsi. Me treba o zadny nakopavani zadku ani narodni hrdosti v tomhle vubec nesejde. Ja jenom vychazim z jednoduche uvahy, ze kdyz jsou ty klony dobry pro Rakusaky, tak budou i dost dobry pro nas. O nasi sikovnosti nemam pochyb, jenze nemame ty moznosti. Ukaz mi nekoho, kdo tady v Cechah ma prostory a podminky jako FF(HANGAR) a doslova teamy lidi co nedelaji nic jinyho nez se venujou matkam. Ti uz asi budou mit taky skill ne?:)


Na stříhání větví žádnej skill nepotřebuješ, no a zalít květník zvládne i moje hodná babička. Selekce se tam nejedou, na to by bylo potřeba těch hal několik(ne na matky, ale na květ) a tohle už tam legální není (viz. případy kdy Rakušaci jeli haly na svk.) To že nakupují geny od lidí a pak je tam zamatkují, tím se ti samo chlubit nebudou;) Tohle beru jako diskuzi, ne žádnej flame. Taky si troufnu tvrdit že v Rakousku se nevypestuje ani 1/10 toho co tady, takže co je dobry pro blby rakušaky nemusí byt hned dobry pro chytryho a znalyho čecha.

Growing za posledních pár let se rozjel raketovym tempem, bohužel stejnym tempem se nerozjelo matkaření, proto lidi jezdí do Vídně.

citace:
Původní příspěvek od eso1111
Kvalita klonů je velmi dobrá,kvalita výsledného produktu by mohla být lepší,teda alespon co do výnosu,selekce né že neprobíhá ale dělají ji z fem. semen,to mě říkal,resp.mýmu kámošovi,protože já anglicky neumím Simon ze seriou seed na cultivě,Na můj dotaz proč se na Bílích ruskách oběví někdy samčí pero,které je naštěstí neplodné,u rusek z vídně se mi to děje od té doby co tam jezdíme cca 5let.Simon říkal,že flowery a Hanf hanf to dělají prostě takhle z femek.


No a o selekcích z femek si udelá každej obrázek sám, je vidět že to jsou opravdu zkušení borci:teef:
Bulb
Ma to svoje pro a proti... moje zkusenost s FF je asi takovahle...

- Na to jaky na to maji haly atd... nikdy nemeli ani 50% poptavanech klonu
- Odpada zdlouhave domlouvani a zarizovani klonu ci samotna selekce, sednu do auta a do 2h to mam doma
- Personal co maji na prodejne podle me nema z vetsi casti tuseni co vubec prodavaj, proste jejich doporucenim se uz nikdy nebudu ridit, navic pro ty co nemluvi nemecky, je dost tezky se s nima domluvit i anglicky
- Cenu beru takovou jaka je, jiny platy atd...
- Kdyz porovnam kvalitu s ceskyma matkarema od kterych jsem mel moznost neco pestovat tak rozhodne vedou nasi, nerikam, ze to maji spatny, ale rozhodne si s tim vyberem nedali takovou praci, nekdy prekvapi ale spise je to slabsi
- Nevyplaci se tam jezdit naslepo, lepsi je se predem domluvit po mailu, pak mate vse pripraveno a neresite pul hodiny co vubec maj na sklade...
eso1111
citace:
Původní příspěvek od Bulb
Ma to svoje pro a proti... moje zkusenost s FF je asi takovahle...

- Na to jaky na to maji haly atd... nikdy nemeli ani 50% poptavanech klonu
- Odpada zdlouhave domlouvani a zarizovani klonu ci samotna selekce, sednu do auta a do 2h to mam doma
- Personal co maji na prodejne podle me nema z vetsi casti tuseni co vubec prodavaj, proste jejich doporucenim se uz nikdy nebudu ridit, navic pro ty co nemluvi nemecky, je dost tezky se s nima domluvit i anglicky
- Cenu beru takovou jaka je, jiny platy atd...
- Kdyz porovnam kvalitu s ceskyma matkarema od kterych jsem mel moznost neco pestovat tak rozhodne vedou nasi, nerikam, ze to maji spatny, ale rozhodne si s tim vyberem nedali takovou praci, nekdy prekvapi ale spise je to slabsi
- Nevyplaci se tam jezdit naslepo, lepsi je se predem domluvit po mailu, pak mate vse pripraveno a neresite pul hodiny co vubec maj na sklade...


JJ Má to svoje pro i proti ,ale co naděláš?když u nás na moravě najít vůbec matkaře je velký problém,a do prahy 250 km, to mám do vídně i se zpáteční cestou.Kvalita klonů je velmi dobrá,kvalita výsledného produktu by mohla být lepší,teda alespon co do výnosu,selekce né že neprobíhá ale dělají ji z fem. semen,to mě říkal,resp.mýmu kámošovi,protože já anglicky neumím Simon ze seriou seed na cultivě,Na můj dotaz proč se na Bílích ruskách oběví někdy samčí pero,které je naštěstí neplodné,u rusek z vídně se mi to děje od té doby co tam jezdíme cca 5let.Simon říkal,že flowery a Hanf hanf to dělají prostě takhle z femek.Ale ani se jim nedivím páč vyselektovat 100 odrůd,každou bit jen ze 100kytek,což není nic moc tak potřebují prostor na 10 000kytek jenom na selekci.A stejně 40 procent českých matkařů matkuje z řízku z vídně,takže si člověk fakt nevybere,neříkám že sem neměl z česka klony,které by stály za to,dokonce některé mnohem lepší než z vídně,ale je to spíš náhoda než pravidlo.Další věc je že vždy mají to co chcu,ale musím mu napsat 14dní dopředu e-mail,Alex Broukal pochází z čech takže klidně mu píšu i česky a on zase česky odpoví,takže v tomhle bych problém taky neviděl.čus:driver:
no co sem měl TOP44 loni z FF , která dozrávala přelom října/lysopadu , tak letos tam měly nějaký pheno co dozrávalo uprostřed září, taky zajímavý. žádný samčí z FF nikdy na ničem i když někdy byly dost streslý :D celkově asi 5 odrůd venku, který byly docela přeřízkovávaný taky , a rostly vklidu , ale chce to štěstí na ten outdoor
jako já bych řekl, že spoustu klonů tam maj přes známosti , nemyslíš ? selekce odpadá - a třeba je i dobrá někdy. já když budu mít čas, tak si zaplatim origo semínka a z toho budu vycházet, ale když ne tak se kouknu po tom co mám blíž v čr, zas tak málo matkujících tu neni, ale zas jich hodně na grower nechodí třebas , takže to chce zase ty známosti. a když se mi bude chtít tak klidně do Vídně, ale nadšenej z toho nebudu
LateNightJamm
Zdarec, abych ukoncil spekulace a vnesl do toho ASPON NEJAKY overeny informace tak jsem se bavil primo s Alexem a mimo jine i jak je to s tema femkama a jestli delaji selekce a podle jeho slov je to takhle:

Z femek nedelaji, konkretne White russian je rozhodne ze standartu. Oni uz to pheno maji cca 5 let. Jak dlouho je na trhu feminizovna varianta WR semen ?? Hm?:)

Selekce probehly.... Bud si je delaly samy, nebo je pro ne nekdo selektoval...Svycari, Cesi.. Velikost selekci se odvijela podle jejich aktualnich moznosti. Nejaky cislo, kolik to radove bylo, mi nerekl.

Z klonu tam matky samozrejne taky maji, ale jsou to pry vzory, ktere uz se nedaji sehnat jako semena a existuji jenom ve forme klonu.
eso1111
no co ja vim,tak od zacatku tohoto roku maji noveho bileho rusa ,mel sem od nich snad 40 odrud a hermatel me jenom rus a black domina mozna to byla celou dobu jen moje vina,kdo vi?jinak cajk,ale tohoto rusa co tam maji ted tak je podle simona z fem.zajimave ze chvilku po tom co ho udelal simon fem.ho ve flowery maji new i s chronikem.cus
Mr.Klo
Hola byl nekdo ted nekdy ve Wien??chtel sem se zeptat zda zije jeste FF! nejak neodpovidaji na email :-( dikec
SHAVY
Je to tam prostě byznys ,,,,žádný srdce !!!!!!!!!!:megafon:
eso1111
citace:
Původní příspěvek od SHAVY
řezy z wien stojí za cikánskou pochvu !!!!!!! Toď můj názor a prosím Vás groweři nezkoušejte mě zlomit že jsem lajdák co to neumí .
Je to tam prostě byznys ,,,,žádný srdce !!!!!!!!!!:megafon:



Ano souhlasím,až na světlé výjímky na které nedám dopustit,ale tak z 95procent je fak bída,nato kolik za to chtějí.
Mr.Klo
Na to sem se neptal a zase nekteri maji zde spatne zkusenosti...no hold a nemaji matkare, kteremu by verili a budou si muset udelat pro sebe mamcu..:-)ale co sem videl z klonu z FF z Vidne tak tady !!!nekteri!!!! se jim nehrabou s tema ,, nadherama ,, ani pod kotniky!!
eso1111
citace:
Původní příspěvek od Mr.Klo
Na to sem se neptal a zase nekteri maji zde spatne zkusenosti...no hold a nemaji matkare, kteremu by verili a budou si muset udelat pro sebe mamcu..:-)ale co sem videl z klonu z FF z Vidne tak tady !!!nekteri!!!! se jim nehrabou s tema ,, nadherama ,, ani pod kotniky!!


no byli sme tam minulý měsíc a normálně to funguje.
Hlava
citace:
Původní příspěvek od SHAVY
to : Mr.klo ( rolak¨) Jááááá jsem matkař ! Bédo Travíčku ! Mám své selekce , mám sve fena , až se jednou dostaneš k mým řízkum tak ......................lůůl . To co z máš wiednu nebo od kámošu ze selekce z wiednu stojí za strč do análu kolego growere .



Jasně už se klepu , no vítam tě na foru a abys nebyl hned zitra smazanej tak si přečti za co se rozdavaj trestny body a chovej se podle toho , taky trochu mírni ty svoje sprosty vyrazy nejsme v kanále , jinak takovyhle vykřiky tady měl ten nejlepši matkař ze všech Dekllis proto má svoje první místo na Black listu , hodně uspěchu přeju , Hlava
SHAVY
citace:
Původní příspěvek od Hlava



Jasně už se klepu , no vítam tě na foru a abys nebyl hned zitra smazanej tak si přečti za co se rozdavaj trestny body a chovej se podle toho , taky trochu mírni ty svoje sprosty vyrazy nejsme v kanále , jinak takovyhle vykřiky tady měl ten nejlepši matkař ze všech Dekllis proto má svoje první místo na Black listu , hodně uspěchu přeju , Hlava


Jo beru na vědomí , budu hodnej .
Grazzl
zkušenost s řezama z vídně nemám kámoš něco jel a nic extra to nebylo no tady přikládám ze seedfinderu seznam kde všude se daj ve wieně koupit :
http://en.seedfinder.eu/MediMap/are.../Wien/Wien.html
Někdo s lepší Angličtinou, pochopil jsem správně že na www.hanf-hanf.at posílaj klony po Evropě?
Ne, neposílají klony nikam a semínka ne do Německa..... "WE CAN NOT SHIP CANNABIS CLONES ANYWHERE AND WE WILL NOT SEND CANNABIS SEEDS TO GERMANY! SORRY!"
lepsi je zajet do tech mensich,tam si clovek pokeca a hlavne vybere,v te nejvetsi hale mi naposled dotahnul nejaky mrdky obratil je vzhuru nohama a prej "rooted" a ze si mame priste napsat mejla.. kreten:D , jinak kamos si tam koupil spinacky uplne luxusni s relem za 15e,borec rikal za celou dobu 1 reklamace,zatim jedou:D
koogi1
Souhlasím s Hlavou,už jsem jej klony z Vídně a byla to pohroma,ale to mě neodradilo a koupil jsem jiné od klonaře co si z nich udělal matku a další bída!
Kitky vyrostly docela obstojně,ale u sklizně jsem málem brečel co to je za hov..!
agenta z vidne mam zmatkovanyho,super pomerancova chut,palice jak ruka,nedoporucuju zastipavat pak se to dost lame,vytahne se trochu
eso1111
citace:
Původní příspěvek od EDA45
Vídeň nebo Praha nebo Brno,to je podle mě úplně jedno..Všude ti poctivý lidi co to umí, dají zdravý,kvalitní řezivo..A od podělávačů dostaneš mrdky..
Kamarád teď má na květu řezy z Vídně a vypadají moc dobře,ale jiný lidi zas měly špatnou zkušenost,ale to i u nás,i tady na Groweru..
Já teď pojedu pár kousků Agent Orange,taky z Vídně,tak sem pak dám info,esli gut nebo mrdky..


tak tak nezáleží odkud,ale od koho
hanz
Zdravím,před měsícem jsem byl ve Vídni,koupil jsem 20 řezu v hanhafu,byl jsem tam poprvé,zatím jsem spokojem,pak dám vědět celkový výsledek...
Whiskey_777
Floweryfields po míň kusech po 9ti eurech
sleva možná po více kusech ale musíš objednat dopředu.
jinak bez problemu už několik let.......
hanz
Dík za tip,chystám se zase zhruba za měsíc,z toho hanhafu se mi zdají OK,ale mám ještě orange agenty a ti se mi zdají nějací malí,uvidím co a jak a dám vědět...
azur
flowery není špatný obchůdek,každej rok si obědnávám odrůdy na outdor a jsem vždy spokojen
jen mě přijde,že se se selectováním moc neserou,bohužel
hanz
Zdravím,tak se podělím o to,co jsem zjistil.Měl jsem z Vídně tyto kousky.Pinepea-sklizeno cca 45g,menší vzrůst,Sensi star-cca 80g,vyšší rostlina,Orange agent-cca 55g,menší rostlina,ale pěkné tvrdé palice,LSD-asi 60g,vyšší rostlina,Super skank-55g,menší rostlina ,také tvrdé palice,něco jako Orange agent,NL-určitě 100g na rostlinu,ale vysoká 2m!Pěstváno v kokosu,hnojeno B.A.C,pod 400 W.Byly to první moje řízky,momentálně mám už další,tak uvidím jak se povedou tyto.....
Zedy
Flowery Field

- šnicle pěkně odrostlý +- 20cm, prokořeněný ve velkých grodaňáckých RW kostkách
- cena za kus 9.50Euro, ne všechno je skladem, údaje o délce květu neudávají (legislativa) jde o okrasné rostliny :)
- nabízejí i odrostlé košaté rostliny do 50cm v kokosu za 20Euro, pro někoho rovnou na květ
- dovezli jsme: Ultimate Medicine, SSH, OG Kush #18, Double Dutch, AK47, SQ, Medical Star. Tak se uvidí na podzim co a jak stihne dojet a co z toho bude :)
- mají to tam pěkně v pucu, však Rašukáci a domluva in english v pohodě, někdo tady psal, že moc nemluví.
Já teda klony z Vídně můžu taky jen doporučit. Konkrétně flowery fields . Střídají se tam 2 borci.. jeden se v pohodě a druhý (mladší) je tak trošku ko**t. Přes maily se nima moc domluvit nedá, odpoví třeba do 2 dnů, po telefonu se to dá. Jinak mají fakt krásné klony a velký výběr. Když si jich bereš dost tak to jde ukecat na slevu. Normal cena je myslím 9.50/kus ale my jsme je ukecali na 6/kus (samozřejmě 100kusů aspoň) , což je už za to určitě stojí. Dostaneš krásně 25 cm klony ve velké RW kostce (záleží ale na tobě - v malé kostce jsou levnější).

Jenom pokud chcete větší množství od jednoho vzorku (třeba 20-30 kusů) musíme tam nechat deposit a udělají vám objednávku na cokoliv, stačí objednat 2-3 týdny předem.¨
hanz
Já si taky nemůžu stěžovat.Jak říká ,,darebaq",SOUHLAS
Lze do Flowery Fields psát emaily česky?

Nebyl tam někdo poslední dobou? Mají momentálně skladem outdoorové modely (Alpine rocket, Erdbeerli)?

Děkuji
Jamés
taky přihazuju zkušenost,v lednu jsem byl ve Flowery Field a jak píše Zedy,uplně v klidu až na to že nemaj vše skladem,ale myslím ze to byl Mr.Klo který mi psal o přátelském mailu do rakous a oni to prý nachystaj...
Zedy
citace:
Původní příspěvek od Béla
Lze do Flowery Fields psát emaily česky?

Nebyl tam někdo poslední dobou? Mají momentálně skladem outdoorové modely (Alpine rocket, Erdbeerli)?

Děkuji


Zdravím, tipnul bych si, že ti na česky psanej email neodpoví, není přece problém sesmolit krátkej dotaz, třeba za pomoci Google Translatoru;)
Na dotaz, které odrůdy (ne)mají na skladě mi do emailu bylo řečeno, že tuto informaci sdělují na prodejně.
Machoman
citace:
Původní příspěvek od Zedy
Flowery Field

- šnicle pěkně odrostlý +- 20cm, prokořeněný ve velkých grodaňáckých RW kostkách


Tobě ty kořeny co lezou z řezanu na fotce přijdou normální? :eek: Mě teda moc ne :D :flamer:
Zedy
Co myslíš tím normální?

Zdravou barvu mají, nehnijou, prokořeněná by kostka mohla bejt víc za 9,50Euro to zase jo;)
Machoman
citace:
Původní příspěvek od Zedy
Co myslíš tím normální?

Zdravou barvu mají, nehnijou, prokořeněná by kostka mohla bejt víc za 9,50Euro to zase jo;)


Vysvětlení máš v pmku, sem to radši psát nebudu, ať mi domů nepřijede nasraná návštěva z Vídně :D

Zdravá barva podle mě vypadá krapet jinak ;) http://grower.cz/home/potw.php?...&photoid=460651
Morgan
citace:
Původní příspěvek od Zedy
Flowery Field

- šnicle pěkně odrostlý +- 20cm, prokořeněný ve velkých grodaňáckých RW kostkách
- cena za kus 9.50Euro, ne všechno je skladem, údaje o délce květu neudávají (legislativa) jde o okrasné rostliny :)
- nabízejí i odrostlé košaté rostliny do 50cm v kokosu za 20Euro, pro někoho rovnou na květ
- dovezli jsme: Ultimate Medicine, SSH, OG Kush #18, Double Dutch, AK47, SQ, Medical Star. Tak se uvidí na podzim co a jak stihne dojet a co z toho bude :)
- mají to tam pěkně v pucu, však Rašukáci a domluva in english v pohodě, někdo tady psal, že moc nemluví.


Přijde mi to hodně slabě prorostlé, a docela zarážející na to jak ta kytka vypadá opticky zdravě. To máš takhle u všech ?

Udaje o délce květu a vůbec info co od toho čekat bych si jako musel vyčíst z jejich ůsměvu ? Bral jsem jednou na Meidlingu a nebyl problém se bavit o květu. No rozhodně jsem zvědav co z teho bude a držím palce.
Zedy
Ola Morgan,

prorostlé byly všechny další kousky dost podobně. Když rostlina dostane co potřebuje, tak nemá důvod strádat. Jediný co se dá v tomdle případě vytknout je míra prokořenění kostky.
Řešili jsme s Machomanem barvu (vitalitu) těch kořenů, která mě přijde v tomdle případě v přijatelný mezi, nevím jestli foto zkresluje.
Každopádně Macho, poslal ukázkové zakořenění, kterýho by rakušáci dosáhli delší dobou kultivace. Myslím, že by si nedovolili prodávat šnycle, který nejsou úplně v kondici.

S tou délkou květu asi tak :D očividně se tadle parta na prodejně nehodlal o takových věcech bavit, ani po meilu, jak už jsem psal. Očividně se drží pravidel a jak sami říkají, rostliny které mají v sortimentu jsou pouze pro okrasné účely.

Co z toho bude, ukáže podzim :)
Hopík44
No ty kořeny za 9,50 jsou teda myzerný, nic méně věřím že řízek je kvalitní a kořeny se hned napraví a rozrostou.
Je to s tou kvalitou asi jak píše EDA, svíčková za 60 v závodce bude jiná než doma od babičky která jí vařila už tisíckrát a s láskou
Zedy
citace:
Původní příspěvek od EDA45
Zedy : No já si myslim,že delší dobou v přechcaných kostkách by kořeny začaly spíše hnědnout,než světlat..muj názor.


Jo to je jasná věc, hele u rašukáků u klonů a u matek sem nebyl, co si psal vejš je parádně vystižený.
Jen sem psal, že při delším kořenění by samo sebou mohly ty klacky vypadat jak Machomanovy ukázkový, jasně že ne v uchcanejch kostkách;)
Vás ten můj první příspěvek s reportem z Wieny začal bavit co :D
Nechcete se trochu krotit? Jednak jste OT a jednak hodnotíte zavedenou firmu podle jedné fotky na diskuzním fóru.. Na řízky z FF nejvíc plují ti kteří s nimi nemají žádné zkušenosti..
Třeba odrůdy od Panacea seeds tam dodal sám breeder takže půjde o vynikající genetiku nebo odrůdu Erdbeerli jinde neseženu (vy ano?) a jestli vy máte doma na šnyclech vyvinutější kořeny tak jako NO A CO?
Machoman
citace:
Původní příspěvek od Béla
Nechcete se trochu krotit?


Krotit by ses měl spíš ty, tvůj příspěvek nikomu nic neřekl.
benjichaouat
Pred mesicem jsme ve FF nejaky kjlony brali a prosli celou halu. Jak jsem si myslel, ze by podobna prace byla prace snu, tak jsem zmenil nazor, je to pakarna a desna nuda. Stereotyp je to. jinak jsme chteli smokalotovi paradicky, ale nemeli nic zakoreneny, tak jsme vzali jen jeho krizence. borec, kterej tam byl ( nebudu jmenovat) tomu dost rozumel. dal nam ke vsem modylkum takovy info, ze jsem cumel. uz vsechno kvete, tak pak dam vedet, jak to dopadlo. samozrejme uz jsem neco z widne pestoval a nebylo to spatny, ale nic svetovyho. lepsi prumer.
FeSTeR
Ahoj grower's chcel by som ist tento piatok do floweryfield pre rezy.
Chcel by som vediet ako to tam funguje. Tak teda staci ist na ich adresu Favoritenstraße 149. A bez objednavky si jednoducho vybrat z dostupnich klonov ?
Este by som sa chcel informovat o moznostiach mhd z autobusovej stanici.
Diky za odpovede.
Jamés
jo normálně tam přijdeš a vybereš si ze seznamu..o mhd nevím..
Creed
Dá se nějak vystopovat původ těch řezů z floweryfield?
Co jsem se díval tak mají jen čistej seznam odrůd nic víc,
Mám odtud 4 řízky a tak by mě docela zajímalo jestli je to feminizovaný, nebo regular od jaké seedbanky... atd...
Bulb
Creed:
http://en.seedfinder.eu/MediMap/floweryfield.html
ten_hodnej
dobrej ulet 14€/rizek + doprava do vidne a zpatky, kdyby tomu aspon ta cena odpovidala...
sv.jack
pár let z5 jsem zkoušel asi dva modely od nich a zklamání..máme v republice rozhodně lepší klonaře,jezdit do Vídně je podle mě blbost...zkoušel někdo poslední dobou?
vyuzenyspek
Ahoj draci, jezdím do Vídně už čtyři roky a za tu dobu jsem zjistil, že to stojí za prd. Beru jen řezy na out. Za tu dobu jse my osvědčil jen Flowery fild a to jen dvě odrůdy. Alpin rocket a Bubblebeere. Jinak kdyby měl někdo zájem od dubna budu mět řízky k prodeji.
Whiskey_777
A co teď byl někdo u nich v poslední době? přerostlé řezy 30 - 40 cm za 15E.......
hanz
Zdarec,nevídím tam problém,záleží kolik jich bereš,podle toho ti udělá cenu,ale co jsem tam byl,vždy 100% spokojenost,výška cca 15 cm,myslím klon.Jsem naprosto spokojen.Cena jak píšu,podle množství od 8 E,ale pak je ještě cca 6 km u Prátru a tam poměrně stejné,a cena 6,5 E,ale taky dobrý,musíš zkusit.Ať se daří...
Cheerio
Zdravím, máte někdo zkušenosti s řezy z Vídně? Kde beru já tak pořád jen slibují a po 3 týdnech slibování že zítra určitě budou nevím kde koupit... Sháním řezy jižní Morava, nebo poraďte kdo máte zkušenosti z Vídeňákama. Díky
crazyben
Flowery Field... max. spokojenost, ještě se mi nestalo že by neměly, ale už sem tam nějakej čas nebyl.

Jednou ve Vídni jinak sem jezdil na Linz.
RivieraKid
neplánujete někdo teď cestu do Vídně nebo jíné pobočky Flowery Field? když tak PM...
TheLittleOne
Musím zjistit jak se jmenoval shop odkud dovezli znami rizky pro nas. Protoze maximalni spokojenost, silny cca 20 a vic centaku, obrovskej vyber, bohuzel vim jen to ze jsou z rakouska:-D ale dost jsem ale zirala. Protoze to byly REZY se stonkama jak muj palec.
LenJelen
Ahoj osobne som navstivil FloveryField v sprievode domaceho rakusana ktory si tam bol brat klonce. Islo o hlavnu pobocku kde je priamo produkcia. Mali vsetko co ponukaju na internetovom zozname(bez predchadzajucej objednavky). Ponukaju male klony alebo take cca 20-30cm velke rovno na prepnutie.
Pri odbere ich borec postriekal proti breberkam pro sichr.
Naozaj profi komunikacia a jednaie. Klonce drahsie ale krasne prekorene plus rada ako hnojit a mimo toho co by nemali cca dlzka kvetu.
Krasne zabalene do krabice a zalepene.
Obrovsky obchod kde maju vsetko na pestovanie. Gavita official store a Gold label tiez.
A v neposlednom rade som tam pocul aj zamestnanca hovorit slovensky ;)

Zdar
dmtart
Tak tos měl asi štěstí,já tam nakupoval 2×a shit.vůbec nechápu proč od těch vídenáků furt nakupujete..genetika na h.... a eště platíš tu dálku, dyť je tady u nás řízkařů jak nas.... Pravda né každej to dělá dobře..ale když se podívám na procentuální úspěch u řezů z vídně..20-30‰ v lepšim případě..a ty prachy za to,no nevim ať si každej kupuje co chce..
dmtart
..takže suma sumárum klacek za cca kolik?..8-14€,,takže jednoduchou matikou si spočítejte (průměr250-350kaček/ks) když si tam pojedu koupit 20ks genetiky,což je prd co si budeme povídat ...tak za to vyvalim 5-7 T I S Í C KORUN!!!!..a to sem neptičetl litr za cestu..a ještě navíc s velice nejasným výsledkem(zkušenost)..imho..sem sice ze sever.čech ale vykérovanou jitrnici ještě na hlavě nemam...ale jen vesele nakupujte.zdar
mdmatox
Nevím jestli jsem měl štěstí , ale klony z Vídně bych za nic nevyměnil.Nejsem kdoví jakej znalec , ale povedlo se mi 2x 600w - 29ks udělat 1350g.Takže max.spokojenost!
dmtart
já samozřejmě nejsem proti a nechci tady nic hanit...a nikomu...já mám zkušenost takovou..:-(
..uz dlouho jsem např.ve FloweryField nebyl ... důvod byl zklamání 2×za sebou což měodradilo..stejnětak jako některé seedbanky,ale to sem nepatří...
..budu a jsem Jedině rád že se kvalita..jak píšete..změnila k lepšímu.tak jen aby jim to vydrželo..tak zdar
gHEAD
me zkusenosti s floweryfield.com jsou jenom pozitivni. Skladem maji velke mnozstvi klonu, takze neni problem na miste vybrat cokoliv. Kvalita klonu byla pokazde na perfektni urovni - krasne zelene, vzrostle, perfektne zakorenene. Zadny z klonu nikdy nechcipnul, 100% kvet vsech a celkovy objem vypestovaneho materialu je vzdycky vysoky. Naopak s rizkama z CZ jsem mel casto problemy - komplikovana domluva, nejistota genetiky a kvality rizku, sem tam nakej rizek umrel, vynosy ne zcela uspokojujici... Za klony z Vidne se sice da vice penez (cca 9EUR za klon + benzin + dalnicni znamka), ale ve finale se to vsecko vrati.
dmtart
...no nevím..u mě jen negativní..a řezy od nás od 'kolegů' super za zlomek ceny.ale musíš znát ty pravý no....ale samossebou pokud jsi majetný a nevadí ti že dáš za osazení skříně cca 6000 tak ok...přeju to každýmu
..nicméně za ty peníze to většinou nestojí....z praxe
crazyben
2x víc, tedy cca 200-250 (podle kurzu) za předpěst co jde hned přepnout mi nepřijde žádnej extrém, zvlášť když si uvědomim že ceny sou nastavený pro rakušáky... blbý že malý klony maj za stejnou cenu.

Já byl ve Flowery Field vždy spokojenej a ten výběr... naopak to vidim hůř s tou českou kvalitou od kolegů, ikdyž tu sou poctivý matkaři, rozhodně to neni pravidlo.

https://www.floweryfield.com/produk...elle-produktion
O podminkach kde to maj si necha spousta ceskejch matkaru jen zdat... sice by me vic zajimalo jak delaj samotny selekce matek. Ale to bysme chteli moc... v holandsku ti taky nareknou kde tu travu v kofiku vzali.
CigBig
Ja kdyz bral pred 2mi lety, tak mi daly male klony za 8,5E
DrGrinspoon
Máte niekto skúsenosť s firmou CloneLab Vienna? Nemajú web, no môžete ich nájsť na fb či instagrame.
Maxeaux
citace:
by me vic zajimalo jak delaj samotny selekce matek

to by aj mna zaujimalo, napr. SuperLemonHaze od GHS je dostupny len vo fem. forme (ako vsetko od GHS), pochybujem ze king im dal regular zrno (ale mozno sa mylim :) ).
SubFocus
Ahoj, nejezdí někdo z Vás do FF pravidelně pro klony? Pokud ano, našel by se někdo, kdo by mi za úplatu pár kousků přivezl? Mají tam léčebnou odrůdu, kterou potřebuji CBD Crew - Theraphy. Bohužel tam ze zdravotních důvodů nejsem schopen dojet :( Pokud by někdo z Vás tam měl cestu, bral bych. Kdyžtak PM, samozřejmě za tu starost dlužný nezůstanu. Klidně zaplatím předem. Děkuji
Spectrum
mal som z Viedne,Mariahilf... velmi kvalitne rezy,kupoval som ich vacsie ako klasicke z ciech
Krouhis
Kamos jezdí do Vídně z Brna já beru od kluku z ceska a nemyslim ze čeští matkari od kterých sem bral sou horší spis naopak ale je pravda ze beru od ověřených mistrů opakovaně zmiňovaný v bílé listině
Takze doporučení koukejte na bílou listinu 😚
A zároveň jim tímto děkuji jmenovat nebudu
DrGrinspoon
Mal som možnosť navštíviť Flowery Fields vo Viedni, za 10€ krásne 30cm prekorenené rezy v RW kockách, odroda Lemon Zkittles. Inak do miestnosti s rezmi ma nechceli pustiť, v obchode mali však niekoľko rozložených stanov a v niektorých boli krásne rozrastené rastlinky. Snáď sa to raz zlomí aj u nás a nakupovanie klonov bude bežná vec.
plagatek
catarakt kush nejlepsi flowery fields. Měl jsem z tama už snad vše.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma