Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Soutěže

Stránky: 1 2 [3] 
Soutěž o grafický návrh na nová trika Grower - Klikni zde pro originální téma
sanobano
Viva Cultivadores!

a niečo pre potešenie

aj keď miesto nápisu DRAKULA by sa skôr hodil: Š K A N D Á L


majtesafasa
mě by se líbilo triko s nějakým outdoor motivem aby z toho vyzařovalo že pěstování není jen o tom po sklizni :frog: ale i nějakým sepětí s přírodou a začátkem něčeho novýho :)) :frog: :D

jinak dokktorovi sou superr...heh :D
Mr. Figaro
Ukončí se tahle soutěž někdy?
Eloren
Please end it.....
dokktor
citace:
Původní příspěvek od Mr. Figaro
Ukončí se tahle soutěž někdy?

co vím, tak už skončila. otázka by měla znít: vyhodnotí se to negdy?? :D
Smoked
Taky by mě zajímalo kdy to skončí a udělá se ta anketa jak měla a z toho maj všichny Growři tady hlasovat!rád bych se trička dočkal do Vánoc!:-)
Sar
Souhlasím s tím, že unlogovo první motiv(připadně ta cover verze) je uplně úžasná. Jen se mi tam nelíbí ten nápis grower.cz. Chtělo by to něco univerzálního jak píše carlos, ale chci poblahopřát všem tvůrcům - líbilo se mi VŠECHNO!!!!!!!
Janek69
Porota je zpomalená! Ale velice vazne ji muzu konkurovat:)
citace:
Původní příspěvek od dokktor

co vím, tak už skončila. otázka by měla znít: vyhodnotí se to negdy?? :D


jak můžete tvrdit, že soutěž skončila, když bannery jsou stále na svém místě ;)

newim kam pospícháte :teef:
Eloren
citace:
Původní příspěvek od mirkoff


jak můžete tvrdit, že soutěž skončila, když bannery jsou stále na svém místě ;)

newim kam pospícháte :teef:


Myslím, že banerry jsou furt na svem miste kvuli tomu ze se nikomu nechce v tom rypat pri sdelavani :D jinak termin do ukonceni byl prekrocen nevim kolikati mesici ... tak co tu řešíme :)
jestedman
citace:
Původní příspěvek od carlos

Uzávěrka soutěže je 14. října 2007

nojo :) ale zas tak jednoduchý, jakože to je napsaný v prvnim příspěvku, to nebude ;)

citace:
Původní příspěvek od carlos
Trika tiskneme sítotiskem. Nejlepší výsledky dosáhneme při tisku tzv. přímou barvou (tak jsou tištěna současná trika), tzn. že podklady jsou ve formátu křivek - jednotlivé barevné vrstvy poté separujeme a tiskneme. Křivky jsou bezrozměrný formát (je možné je libovolně zvětšovat), obvykle jsou to souborové formáty typu ai, eps. Grafik, který pracuje v křivkách pak obvykle vytvoří náhled v jpg a křivky si uchová pro realizaci.

Druhá (o něco méně kvalitnější) varianta je tisknout tzv. CMYK soutiskem. Podklady v tomto případě tvoří jakákoliv bitmapa (fotografie, obrázek ve formátu jpg, ale ideálně spíše gif nebo tif) o rozlišení větším než 150 DPI (bodů na palec). Např. obrázek o velikosti 1200 x 1000 bodů je možné sítotiskem vytisknout na maximální velikost cca 20 x 16 cm.


většina návrhů, ač jsou velice pěkné, jsou (IMHO) spíše nepoužitelné :(

kdo si někdy zkoušel (nechat) dělat tričko, tak ví, že pro sítotisk, je nejlepší a nejlevnější co nejmenší počet barev a spíše žádné barevné přechody..

tak asi tak ;)
konopnak
citace:
Původní příspěvek od mirkoff
nojo :) ale zas tak jednoduchý, jakože to je napsaný v prvnim příspěvku, to nebude ;)



většina návrhů, ač jsou velice pěkné, jsou (IMHO) spíše nepoužitelné :(

kdo si někdy zkoušel (nechat) dělat tričko, tak ví, že pro sítotisk, je nejlepší a nejlevnější co nejmenší počet barev a spíše žádné barevné přechody..

tak asi tak ;)


Ok proč ne ale aspoň malinkatá informace že na tom někdo pracuje a ne že to upadlo v zapomnění by bodla
unlog
S mirkoffem ktery svuj prispevek formuloval jako by se v problematice sitotisku zcela vyznal nelze souhlasit, navrhy ktere maji nejakou uroven jsou zcela jiste realizovatelne a tim nemyslim jen moje :-) ktere se mimochodem jiz pripravuji do tisku, bez ohledu na to zda se tato soutez nekdy vyhodnoti k dostani budou nejspis v Praze a Plzni na nekolika mistech.
Eloren
citace:
Původní příspěvek od unlog
S mirkoffem ktery svuj prispevek formuloval jako by se v problematice sitotisku zcela vyznal nelze souhlasit, navrhy ktere maji nejakou uroven jsou zcela jiste realizovatelne a tim nemyslim jen moje :-) ktere se mimochodem jiz pripravuji do tisku, bez ohledu na to zda se tato soutez nekdy vyhodnoti k dostani budou nejspis v Praze a Plzni na nekolika mistech.

To mi chceš říct, že i ze stejným logem ? :D
carlos
Hlasování o návrzích a pokračování diskuze naleznete zde:

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=32743


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma