Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Soutěže

Stránky: 1 [2] 3 
Soutěž o grafický návrh na nová trika Grower - Klikni zde pro originální téma
DEVIATIO
mno,tak se to tu zastavilo,asi jsem neco prosvih?
bo uz se rozhoduej jakej motiv?

dejte vedet

D.
krivkin
ten unlogův návrh v příspěvku č. 97 nemá chybu (ten druhej - symboly světel - fakt originální, ale přitom jednoduchý nápad)
stevensonX
niečo pridám aj ja...
sanobano
Viva Cultivadores!
sanobano
ešte dačo málo
Mr. Figaro
Tak sem si téma celé prošel..... Některé návrhy opravdu vypadají dobře a i pofesionálně, ale u mě vítězí > unlog <
Ganjaholickz
paradni vsechny ale jak pise figaro vrchni krutor UNLOG : big up man paradni navrhy .... hlavne prispevek č.108(ani 107 neni k zahozeni) to bych si i koupil ;)
Morgan
neco cerstveho do placu.
Eloren
Morgan mě svou City tématikou zaujmul tak něco házím já.... :)
dokktor
bílá varianta





předek
















zadek
dokktor
černá varianta

i když nejlepčí by to bylo na takové té modré, co je kolem trička ;)





















předek












zadek
sancha
hm tak nevim nevim kerý bych si vybrala asi tak osm minimálně .. ste fakt šikovný ... líbí se mi např od hicka příspěvek 63 a na to tričko bych to udělala tak, že ten motiv kytky a rakety bych dala na boční šev nějak tak, aby ze předu byla vidět hlavně ta raketa a zezadu ta kytka .. např ..
toos
parádní č. 107
kdyby tričko mělo hnědou barvu, hned bych bral... :p:
ale je tu i spousta dalších co mají taky pěkný nákresy...
paráda jen tak dál, snad se vyberou nakonec jen ty nejlepší :p:
AciDo
...
sancha
acido lol to mi připomíná placku od herbalife ..feel great now.. ask me how .. botaknějak .. :D
Janek69
Punk's not dead vy volove :teef:

kdyz uz nic tak aspon diplom za ucast... nevaham se o nej poprat :baseball:

zvetseny nahled je ZDE

Neni problem v jakemkoli rozliseni :punk:
Eloren
...
AciDo
citace:
Původní příspěvek od sancha
acido lol to mi připomíná placku od herbalife ..feel great now.. ask me how .. botaknějak .. :D

Prohlašuju, že nemám s Herbalife vůbec nic společnýho...ale kdybys měla zájem o novou řadu klasické buněčné výživy (např. čokoládovou redukční sadu za 5000,-), tak PM..... :D
Upozornění : Tyto produkty firmy Herbalife mohou způsobit poškození ledvin a srdce, případně trvalý únik moči, což ovšem lze účinně léčit jinými produkty firmy Herbalife.

Edit : Za toho prvního tele-tubáka jsem dostal negativní karmu od členky vrrn s komentářem : chces strasit maly deti nebo co? bleh....takže přidávám dalšího teletubáka speciálně pro vrrn :angel:
Nemám pocit, že bych tim mohl nějaký dítě vystrašit a pravděpodobně tenhle obrázek žádný dítě nikdy neuvidí a předpokládám, že starší lidi by se s tim dokázali vyrovnat....
Pokud budete mít pocit, že tenhle obrázek může strašit děti, nebo dokonce ohrozit jejich morální vývoj, tak prosim PM nebo negativní karmu s komentářem - po dostatečnym počtu upozornění (víc jak 5) ten obrázek smázu....
DEVIATIO
slusny
dokktor
další z hrdinských motivů - outdoorová verze. eště by měla vzniknout indoroová verze a už se na to snad konečně vyseru :D

EDIT: indoorová varianta je na světě. su si vědom infantilnosti techto návrhů, ale nic s tym nenadělám ;)
cyberkrimi
lupínek
Já hlasuju pro příspěvek 23 ale lepší by bylo kdyby držel v ruce sodík :D:D:D
sanobano
Viva Cultivadores!

tak príspevok doktora č. 131 je vrchol mojej tohtoročnej pestovateľkej kariéry,
totižto ma vyčórkovali.

majtesafasa,
a aby sa vám to nigdy nestalo!
Filip Holub
doktor č.131 je pro nejlepší!!!!
hulibrcko
Dyt tady je napadu na 5 kolekci obleceni blazni :D libi se mi tu dost navrhu. Sam mam jeden ale jen na papire ze ho sem hodim a kdyby se nekomu libil tak ho muze udelat v nakym programu, zadnej grafickej nevlastnim a asi bych s nim neumel hned
Expiry
Doktore tak s tou 131. si me dostal...Mas za to odemne Kacko
dokktor
díky za ohlasy :)
musím sehnat bílý plášť. pokud ho negdo mě blízký vlastní, prosím pučte mi ho ;)
Erixon
dokktor:
Ten s kombajnem černá verze je první co bych byl ochotnej nosit :) dobrá práce

eso rimmer: taky dobrý, nebyl by lepší tvar výbojky místo žárovky?
sanobano
Viva Cultivadores!
anybrab
nieco taketo :)
Libang
hmm , tak to je hodně amatersky.. :)
etno
Laek: zatim podel me nejlepsi!
Trafo
Jo todle je fakt pecka. Gj
Vojtw10
Něco sem skusil
Raskar
čus mám takovej,nápad,ale neumim kreslit,kdyžtak to někdo zkuste.
Na zemi leží týpek od jeho hlavy taková ta komixová bublina snu.a v ní různá motivy ganji a groweru.
fonee
příspevek 143... hodne galantni
vaaanha
citace:
Původní příspěvek od Michaelos
to mě napadlo


Z toho čiší čistá surovost.:punk:
Morgan
nezavidim porote :D
fonee
tak jeste jeden navrh:
skaf.master
FONEE:to tvoje je prave pekne jednodoche i stylove..
nojono
některé návrhy vypadají dost dobrě a originálně, vybral bych si...
hawks team
DEJTE SLOVO KRTEČKOVI !!!
AciDo
...
AciDo
.......
Malý offtopic :) Dneska mě napadlo něco ve smyslu: My seeds is IBL + nějaká karikatura spermie :D
Bohužel se mi kvůli takové krávovině ani nechce zapínat photoshop, kdyžtak někdo něco vykuťte.
Ale je to jen takový blábol :D
BTW. AciDo & dokktor very nice ;)
Erixon
AciDo: dobrý
fonee: BEST
groover
Já bych nosil od Dokktora !
groover
Taky se mi líbí tohle: Nevím koho to je, stáhl sem si to kdysi odsud.
dokktor
update hero motivů zde
hulibrcko
groover, tusim ze to byla fotka Sinuheta, i kdyz mylit se muzu :)
Expiry
Dokktor:Moc pekny,ale ma to jeden hacek->je to doste velkej provar :(.Trebas ty soucasny,vetsina lidi vubec nema paru o co jde,ale ti zasveceni(hulici a pestitele) hned vedeli,kdezto tvuj hero navrh(kterej je super) by znamenal,ze by kazdymu kdo by me v tom videl muselo bejt jasny,ze pestuju doma zeli.
dokktor
expiry: to je přesně to, proč mě samotnému se to moc nelíbí.
Tayem de Tox
citace:
Původní příspěvek od dokktor
update hero motivů zde


citace:
Původní příspěvek od Expiry
Dokktor:Moc pekny,ale ma to jeden hacek->je to doste velkej provar :(.Trebas ty soucasny,vetsina lidi vubec nema paru o co jde,ale ti zasveceni(hulici a pestitele) hned vedeli,kdezto tvuj hero navrh(kterej je super) by znamenal,ze by kazdymu kdo by me v tom videl muselo bejt jasny,ze pestuju doma zeli.


je provarnickej,aale parádní!! :bounce: já bych takovýhle triko chtěl (obě verze ) prostě si člověk musel by si dát pozor,kde to nosí,žeano ;) :)

Dokktor: mistře, jestli tyhle tvoje návrhy nevyhrajou, asi bych tě požádal o svolení si z toho udělat triko na vlastní triko..éé,tedy soukromě ;)
čepra
citace:
Původní příspěvek od Tayem de Tox


je provarnickej,aale parádní!! :bounce: .... , jestli tyhle tvoje návrhy nevyhrajou, asi bych tě požádal o svolení si z toho udělat triko na vlastní triko..éé,tedy soukromě ;)


:punk: :punk: :punk: taky se mi oba návrhy moc líbí
PsYcHo84
jo, dokktor netusil jsem, ze mas takovou obrazotvornost! fakt se mi to moc libi! z toho by sis mohl udelat pjekny byznis :D
Eloren
Hm zajímavý návrh indiáne :-D
Cicmon
dokktor: indoor is my laboratory rulezz :)

hele s tim provarem bych to nevidel tak cerne

1. tohle triko si clovek veme jen pri urcitejch prilezitostech
2. ad provar, trika se prodavaj i na netu, na akcich, takze to jestli nosis pekny triko vubec neznamena, ze pestis ;),,,, proste sis koupil triko :angel:
3. kdyz te v tom nekdo uvidi, tak bud to bude znamej a ty si to o tobe domysli i bez trika a kdyz to bude neznamej, tak viz bod c.2 - proste sis koupil triko :wink:

jinac na zacatku threadu se pise, ze muze byt do praxe uvedeno vic navrhu, tak je tu reseni udelat "provarovy" trika pro lidi kterejm to nevadi (ja bych si ho koupil, hehe) a "neprovarovy" pro lidi co se boji, ze si kvuli tomu na ne budou ukazovat.....
triko
..
hh no lehce psychedelic
Adr@
Poradte mi prosim jak se maj pripojit ty obrazky. Jsem tu novej...dik..
Eloren
citace:
Původní příspěvek od Adr@
Poradte mi prosim jak se maj pripojit ty obrazky. Jsem tu novej...dik..


:faq:
Grassmachine
Sem si hrál a tvořil...jukněte ale nesmějte se mi :D pastelkama je to nej ;) sice dětský ale sranda...néé :D ?


Bože já sem blb...má tam bejt TRY né tray...soráč lidi :D
stevensonX
niečo jednoduché:wink:
4Grassmachine: zkusit se in english nepíše tray ale TRY :D :D
jo a spojovat grower komunitu se sprayerskou mi nepříde zrovna nejlepší nápad ;), ale abych jenom nenadával, to druhý je takový správně jednoduše rasta pěkný ;)...
Adr@
mohl by ste mi nekdo poradit, jak sem vložit obrázek?:)
Adr@
ahoj
Adr@
ahoj, muj navrh
Adr@
zase ja a tentokrat lepsi kvalita
Adr@
do tretice vseho dobreho, to nejlepsi
Adr@
no tak to je v prdeli
šiška-skunku
ADR@ : ten napis grower poskladanej z obrazku je dobrej ... ale z tehle vsechn bych jich chtel mit na triku moooc :)
unlog
pridavam jeste nekolik napadu
unlog
takova certovina :-)))
unlog
a jeste decentnejsi motiv pro vetsi "Wattage"
unlog
mel bych jeste nejake napady, ale uz nemam cas na nich delat, takze jen pro rekapitulaci vsechny moje motivy ve fullscreenu
http://grower.cz/forum/image.php?at...92602&size=full
http://grower.cz/forum/image.php?at...92844&size=full
http://grower.cz/forum/image.php?at...92849&size=full
http://grower.cz/forum/image.php?at...03607&size=full
http://grower.cz/forum/image.php?at...03608&size=full
http://grower.cz/forum/image.php?at...03609&size=full
damsiveku
hoj všichni
pánové porota se asi zblázní.. je tu fakt moc v podstatě profi věcí...
best jsou po mě od doktora a unloga...tim poslednim si mě dostal to je fak t nej asi si to udělam individuélně...Je tam to nejdůležitější decentnost...když tě v to někdo potká ani neví že máš triko...ale když potkáš někoho z grower sekty:D hned ví a je pohoda článek č. 190 je pro mě vítěz...good grow Veka:afro:
Mír(a)
Hééj... mě nejvíc dostává krteček!!!
Akorát ten obrázek má moc ostrý hrany, tak kdyby to byl takovej obláček či kruh:-))
AciDo
...
konopnak
Myslim že porota zešílí a budou se tu objevovat tredy jako Nevítězné triko growera ***** - hromadná objednávka v tiskárně :D.
vrrn
Ja bych spise rekla, ze se tu budou objevovat temata jako "Soutez o nejhorsi navrh na nova trika Grower" ....:baby:
Eloren
citace:
Původní příspěvek od vrrn
Ja bych spise rekla, ze se tu budou objevovat temata jako "Soutez o nejhorsi navrh na nova trika Grower" ....:baby:


Beru první místo :D každopádně kluci přeju hodně štestí a ať vyhraje ten nejlepší .... Peace
Ski
citace:
Původní příspěvek od vrrn
Ja bych spise rekla, ze se tu budou objevovat temata jako "Soutez o nejhorsi navrh na nova trika Grower" ....:baby:


Prvni cena je moje!! :D
No jo :( Moc mi to neslo :P
Hy3nA
...
vigosek
Hy3nA : Kdyby to bylo jen s napisem GROWER.CZ, tak je to IMHO moc hezky napad! :-)
HorrigEn
tohle bych chteeel :D

http://grower.cz/forum/image.php?at...92849&size=full

jinak se mi ale libila vetsina navrhu.
Pepiik
hej kdy se to sakra vyhlasi?
Vojtw10
taky bych to chtel vedet :) ale jako mám jistý ze to nevyhraju,ae tesim se na tricko
Zombaj
nic moc ale aspon neco
vrrn
2Filip Holub: jak tohle vysvetlis?

http://home.tiscali.cz:8080/havana/pctvorba.html

musis bejt fakt hodne zoufalej chudak...:shooter:
Eloren
Milí pánové a dámy nechci vám nějak do toho kafrat, ale není už náhodou soutěž uzavřená ? :-) Takže případné vkládání návrhů nemá cenu ne ? (holt konkurence je konkurence) :D Peace
PERRO
uzavřená?...no nevadi, stejně to sem dám :wink: ...taková sranda
..joa podpora pro dokktora a spoustu dalších návrhů..osobně bych bral tak 10 věcí..mno uvidime
Rooftop
takze to zkusim znova v prvnim prispevku se z neznamich duvodu nezobrazila foto..

Puvodni text:kdyz jsem kamosovi rekl o tehle soutezi dal se doma do kresleni a na druhy den mi donesl tohle. Je to namalovany ale myslim ze si to zasluzi abych to tady zobrazil
Eloren
Taky už by mě to docela zajímalo .... skoro měsíc pryč a ono nič :-D
Etienne
Mě se libí typ od stevensonX jednoduchej, ale vystižnej....
Zamite
taktéž by mě zajímaly výsledky,ale sem si jistý,že z tolika prací a tak povedených je těžké vybírat,tak to asi chvíli potrvá...chjo...Já osobně sem pro dokktora a unloga :punk: Z.
ondra123
Dokktor je pro mě jasnej vítěz!!
JJ dokktor má moc pěkný návrhy, ale jak už tu někdo psal je to až moc velkej provar, tričko moc pěkný, ale mezi lidi bych si ho nikdy nevzal, takže sem spíš pro unlogovy návrhy ;)
Takže pro mě je též dokktor a unlog nej, taky pěkný návrhy má acido! :punk:
Lidi sou fajn, lidi si nekoupis, lidi maj vlastni nazor, no uvidime jestli nekdo zvitezi v nasi dalsi neexistujici soutezi . . . :D :D :D


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma