Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 2 [3] 4 
Hnojit outdoor značkově? - Klikni zde pro originální téma
Tak jasně pokud hnojíš slepičinci i na květ pak se nediv že to smrdí jak bolavá noha. :mutant:
Slepičince jsou jen na růst a na květ jsou pak nějaké bio stimulátory nebo boostery které nemrví chuť a vůni ! :busted:
Keany
Ja to s nima nezalejvam, mam 5 let stary slepicince zamichany v substratu.. a to je dobrej tuning na rust, jak tak zjistuju :)
Kámošův bratr prý dával do hlíny pod kytku rozemletá kravská kopyta nebo něco takového, máte s tím někdo zkušenosti? a kde to sehnat :) jinak já mícham slepičinec + nasekaný kopřivy(slepičince a kopřivy nechávam pár týdnů v sudu s vodou) + nějakej ten popel z krbu + kompostovaná hlína a nemůžu si ztěžovat
Nevím jak kravská ale prasečí kopýtka prej nejsou špatná.
pedro_devil
Možná mne tu rozdupete, ale přidávám i svůj názor.
Jedu letos vůbec poprvé (je to outdoor)a ze začátku jsem zkoušel všechny zaručené rady ohledně "udělej si sám" nebo Kristalonu! Asi před 14 dněma jsem se nasr.l, protože všema těma vlastníma namíchninama typu slepičák, kopřivy, Kristalon atd. u kterejch nejde hlídat pořádně dávkování (nikdy nevíš co ty slepice žrali za sračky a tudíž složení je vždy jiné - moje babka je krmí snad vším, nebo jaký těžký kovy do sebe natáhly kopřivy) jsem si kytky akorát pálil nebo vůbec nejeli!
Sednul jsem k netu a koupil jsem si hnojky od BioBizzu Grow, FishMix, Bloom, TopMax, LeafCoat, zatím jedu teprve Grow a FishMix (zatím mi nic nekvete) a na postřik LeafCoat a výsledky se již dostavujou - přestali mi žloutnout listy, nejsou spálený (pokud sem se držel dávkování - jednou mi ujela ruka, ale ani tady nevím zda jsem to spálil nebo jestli se jednalo o nějakej hmyz) a hlavně daleko víc rostou a houstnou, i barva je o 50 procent tmavší! BIOBIZZ JE BIO!!!!
A když si vezmu i poslední a myslím si nezanedbatelný fakt, že doposavaď, když jsem si chtěl zarelaxovat tak jsem musel vytáhnout dvě kila a dát je tý jebce dýlerský (za rok vyhulím tak cca. 120g x 200 Kč = nechutnej ranec/24.000 Kč) a to teď odpadá (pokud se neobjevý nějaká impotentní čórka, ale to mám myslím vyřešený kamerama kolem celýho baráku a není na kytky od nikaď ze silnice vidět - mám barák u silnice)!

Tudíž myslím, že celková investice nejakejch 1500 Kč za značkový hnojky + 1200 Kč za Seeds a zeminu je o proti tomu co jsem platil za mařenu na trhu jen minimum! !
snoweagle
Čauko ludia, mám rastliny Frisian Dew od DP a chcel by som ich hnojiť značkovo hnojivami od firmy Plagron, no nikde nemôžem nájsť použitelný kalendár pre Out Door pestovanie podobný tomuto http://www.biohobby.sk/images/plagron.jpg, respektíve sa chcem spýtaŤ či je možné používať tento kalendár pre outdoor. Za odpoveď ďakujem
bezdechu
Zdroj
http://www.growland.sk/sk/produkty/hnojiva/plagron

Jo pro outdoor lze s úspěchem použít.
IgorGrinder
Teraz mi poradte : Plagron P-K alebo - Plagron ALGA - Bloom
bezdechu
citace:
Původní příspěvek od IgorGrinder
Teraz mi poradte : Plagron P-K alebo - Plagron ALGA - Bloom


Plagron ALGA - Bloom Ti stačí, pokud to chceš opepřit a máš na to, přidej i Plagron P-K.
Keany
Zdar lidi, koupil jsem si PK 13-14 od Canny a ted ctu veci jako, ze se to ma podat jen jednou 3 tejdny pred koncem kvetu...co to je za blbost? Tim se snad hnoji celej kvet, ne? http://www.canna-cz.com/pk_13_14_directions Krom toho pisou, ze 1,5ml /litr.. normalne se PKckem zvysuje koncentrace.. u jinych znacek az na 10ml na litr.. To je to od Canny tak megakoncentrovany? Nebo to muzu trochu prepalovat?? dík :))
farmer36
Sevas... Ja odporúčam . RAST-výluh z vykvasenej prhlavy 100% učinost :). KVET- GUANO
guarana
citace:
Původní příspěvek od white_apple
Kámošův bratr prý dával do hlíny pod kytku rozemletá kravská kopyta nebo něco takového, máte s tím někdo zkušenosti? a kde to sehnat :) jinak já mícham slepičinec + nasekaný kopřivy(slepičince a kopřivy nechávam pár týdnů v sudu s vodou) + nějakej ten popel z krbu + kompostovaná hlína a nemůžu si ztěžovat
Vola sa to Hosticka rohovina,zaciatkom tejto sezony sme ju zamiesavali do substratu a kamos sypal aj na povrch okolo kytky,tak do mesiaca to bolo rozpustene a malo by to byt bohate na dusik. Kupovali sme to v Tescu,cena asi 3 €
zhuleny cap
kluci ja kazdej 2 tyden nasipu okolo kytky stare kurince od slepic a necham to tam volne a jak prsi kytka si vezme co potrebuje
mam venku 2 kytky super lemon haze a mam ted mega paldy pocitam tak konec zari a sklizim kytky maj 2,5 metru jinak jak jsem je presazoval do zeme slo pod jednu kytku 70l subtratu docela to byla fuska musel jsem udelat duru tak 1m do zeme ale urco se to vsechno vyplatilo
Benzer
Zdravim letos sem nasadil kupovany hnoje na balkonovku kterou sem mel jednu.
A venkovni ctyri rostliny sem sadil do kravskyho hnoje a daval sem krystalon.

Na tu balkonovku sem pouzil od GHE FloraBloom a od ATAMI Bloolbastic na kvet a na rust Kristalon start
+ Fish mix od BIOBIZZ cele obdoby vegetace.

A teda reknu vam penez rozhodne nelituji jedna sklenenka a totalni high vypada uzasne ma uplne obsypany palice bliznama a listy sou uplne bily od krystalku.Narozdil od venku kterej fajci dobre ale je ridkej a listnatej.

Takze zaverem,kdyz mate na zahrade,na balkone (proste na jakymkoliv miste kde se nemusite bat toho ze vam to nekdo sekne) Tak rozhodne ano. Kdekoliv kde to neni mozne a ryskujete ze o kytky prijdete rozhodne ne. :D takze pestu zdar
Hakr
přidam se sic opožděně ale přece musím podotknout že jsem pěstovla kždý rok na zhrdce a vždy jsem byla spokojená jen s jedním hnojivem a to už zmíněné kuřince mama je doma čerství :0) jedna lopt do kbeliku zalit vodou nechad odstát a co 2 den zalít:0) a je spokojenost 14 dní před sklizní pokud to tedy nekdo nečmajzne vyčistit čistou vodou ale to určitě všeci víte
kuřincema zalejvat každej druhej den až do dvou tejdnů před sklizní, no nevim jestli by mi to chutnalo :biglaugh: i bez hnojiv vypěstuješ to co máš na fotce celkem hravě
Hakr
jste prostě zkušenější :0) Těžko se sváma srovnávat ale někdy se začít musí no ne :0) mě to tak stačilo
v pohodě, taky kolikrát i dneska přehnojim, ale prostě mi to nedalo - to ti nemůže chutnat to hulení potom ;)
Hakr
chápu vše OK. :0) takže jednou z tejden:0) kdyžt o tak ted čtu tak spon si na tom ti zloději moc nepochutnli!! :0)
proto jsem se dala na IN
Bárt
Jj, kdysi mi kamoš donesl vzorek co vypěstovol venku a hnojil slepičincema, to byla chuťovka :-) . Možná to jde dobře, ale ne bez pořádného závěrečného proplachu. Chutnalo to jako slepičinec. :-) .
Zkuřka z Brna
Zdarec, mamotázku ohledně BOOSTERŮ na konci květu:
je to sice drahý, ale prý je to fakt znát a ty peníze se do toho vyplatí vrazit... Moje otázka je: který booster mám zvolit?
drahý, nebo levný? jde mi o poměr cena/výkon - outdoor
Stoned_r41d3r
Nakašlat na boostery, obzvlášt venku, ztráta pěnez z mého úhlu pohledu.
Podle toho, co má např. Date 1 s PK 13-14 za výsledky, tak to asi nebude tak zbytečný.. PK má asi nejlepší poměr cena výkon, ale pokud chceš only bio jako já, tak Green Sensation je drahý, ale kvalitní booster.. Palice jsem měl pěkně prorostlé a orosené, kámoš co nepřihnojoval měl trochu řidší, ale nijak významně. Podotýkám stejný model, oba ve skleníku, podobný substrát.. Ne každý ale dává kytkám takový luxus, rozhodně to taky neudělá dvojnásobnou úrodu. Venku ale hůře uhlídáš, aby hnojivo k těm kytkám všechno došlo, v květináči (pokud ti do něj dnem nocí neprší) nebo ve skleníku je to v klidu...

PS: dobrou hlínu, spousta místa pro kořeny i slunce pro listy ničím nenahradíš..
BloodyBeer
citace:
Původní příspěvek od microft
Podle toho, co má např. Date 1 s PK 13-14 za výsledky, tak to asi nebude tak zbytečný.. PK má asi nejlepší poměr cena výkon, ale pokud chceš only bio jako já, tak Green Sensation je drahý, ale kvalitní booster.. Palice jsem měl pěkně prorostlé a orosené, kámoš co nepřihnojoval měl trochu řidší, ale nijak významně. Podotýkám stejný model, oba ve skleníku, podobný substrát.. Ne každý ale dává kytkám takový luxus, rozhodně to taky neudělá dvojnásobnou úrodu. Venku ale hůře uhlídáš, aby hnojivo k těm kytkám všechno došlo, v květináči (pokud ti do něj dnem nocí neprší) nebo ve skleníku je to v klidu...

PS: dobrou hlínu, spousta místa pro kořeny i slunce pro listy ničím nenahradíš..


zdarec

nic proti ale Green Sensation neni o moc lepsi jako klasicke PK - oboji jsou mineralni hnojiva a zadne bio :P

venku se mi nejvice osvedsilo guano plus biobizz bloom
V Green sensation je organicky vázaný fosfát i draslík plus nějaké bílkoviny na rozdíl od PK, kde jsou tyto prvky samotné, tak to chápu já...
BloodyBeer
citace:
Původní příspěvek od microft
V Green sensation je organicky vázaný fosfát i draslík plus nějaké bílkoviny na rozdíl od PK, kde jsou tyto prvky samotné, tak to chápu já...


ano to je docela mozne, ale stale je to mineralni hnojivo - sam to tu pises ... fosfor a draslik (urcite kvalitni, o tom nepochybuju, ale stale jsou to mineraly a zadne bio) plus nejaka bio slozka

holt najit 100% bio je obcas problem

dokonce jsem se dival na stranky plagronu a maji to vedene jako univerzal a ne 100% bio.
V novém Plagron katalogu pro 2012 je to pod 100% Bio-Concept, ale pravdu máš Ty, já se nechal pěkně napálit.. Takže v podstatě přírodní booster je tak akorát masokostní moučka nebo bat guano..
Chronic
Ja si uz nakej rok svuj outdoor valim s prokvasenyma koprivama na rust, a prokvasenyma slepicakama (ci jinym ptacim trusem) na kvet a rekl bych, ze jsem plne spokejen :)
thuglife
ako je to vlastne s hnojením?? objednal som si plagron terra bloom.. kolko ml stačí zriediť s vodou zo začiatku?? postupom času by som zvyšil dávku..a to isté z plagron terra grow? :) diki a PEACE !!
Mr.Sordo
tabulka 10l
thuglife
a ešte kedy mám začat hnojit rastlinku na rast?? stačí tak 2 týždne od vysadenia?
thuglife
a ešte jedna otázka... ako často hnojiť ?
xato
Plagron Bat Guano....co rikate na tohle hnojivo ?
Mr.Sordo
to thuglife
to xato
Použijte Hledání (v pravo nahoře)!
Pio
Ahoj, myslíte, že by byl Biobizz dobrým hnojivem na outdoor pěstování?
Nebo by jste mi doporučili ještě nějaké lepší?
2 Bloodybeer:

složení bat guano od plagronu: 3% organicky vázaný dusík, 15% vodourozpustný oxid fosforečný P2O5, 4% vodourozpustný oxid draselny K2O...

složení green sensation: dusík nula, 8,8% vodourozpustný oxid fosforečný P2O5, 9,7% vodourozpustný oxid draselny K2O...

to je jen z netopýra, nebo to tam fosfor a draslík přidávají? :) mně to přijde, že to je složením to samé... oxidy fosforu a draslíku tedy mohou být bio, když jsou v bat guanu taky..
Dark Lotus
DUTCH PRO kvalitni !!!!!!
fin. dostupne!!!!!!!!!!!!!!
no a ty vysledky ?



GRANDIOZNI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D doporucuji vsem thc/thx
TřiPaštiky
Zdravim growery, chtěl bych se zeptat na něco ohledně dávkování hnojiv. Rozhoduju se mezi nákupem hnojiv od Plagronu bud Terra grow, bloom, nebo Alga grow, bloom. Spíše se přiklánim k Alga, protože se má s ním zalívat 1týdně oproti Terra, který se přidává do každé zálivky (kvůli dešti). Když sjem si sehnal dávkovací tabulku, tak byla jen pro indoor. Zajimalo by me, jak s nimi hnojit při outdooru, máte li s tim nějaké zkušenosti. (nechci do outdooru tolik investovat, takže chci koupit jenom grow a bloom bez doplnku) Předem děkuji za vaše rady. Pěstu zdar :)
Zedy
Zdarec paštiko;) jo řadu Alga od Plagronu bych ti taky potvrdil, sice si za tydle organický hnojiva připlatíš o něco víc než za ty Terra, ale nějakou službu určitě odvedou. Pokud pojedeš v květináčích, drž se dávkování, který uvádí výrobce jak je na obrázku a jestli budeš mít rostliny volně sazený v zemi, můžeš zkusit trochu zaexperimentovat a nepatrně zvednou dávkování na litr zálivky. Nezapomeň ale na pravidelnou zálivku čistou vodou a sleduj jak na to holky reagujou, záleží dost na substrátu v kterým porostou. Tak ať se zadaří a zatím se měj!

edit: jo vidíš to microft, greenhomáci to mají nějaký pomatený, tabulku mažu, máš tady odkaz;) díky za opravu!
TřiPaštiky
Dik moc zaradu, ale pořád mi to neni moc jasny... Nechci do outdooru investovat vic nez do indooru, a mal bych na nakup jen na zakladni grow a bloom. Ten Phyt-Amin se mi moc kupovat neche... A tak mi neni jasny jestli to muzu hnojit jen tim growem... 1x tydně prolejt (4ml/l) a to same s kvetem. predem dik
Zedy
Jasná věc, taky sem myslel jen grow a bloom, na phytamin se v****r;) oprava: v růstu máš 2-4ml/l growu a v květu 3-4ml/l bloomu, když uvidíš na rostlinách, že by v květu ještě snesly dávku growu, tak jim ji pár dní od posledního zahnojení klidně dej.
alga grow se dávkuje 2-4 ml/litr, je to na láhvi i v katalogu, ten plakát od greenhomu je imho shit.. když už tak přímo od výrobce, tady: http://www.plagron.com/nl-nl/kweeks.../2/100-bio.aspx
TřiPaštiky
ok dik moc :)
alga grow se dávkuje 2-4 ml/litr, je to na láhvi i v katalogu, ten plakát od greenhomu je imho shit.. když už tak přímo od výrobce, tady: http://www.plagron.com/nl-nl/kweeks.../2/100-bio.aspx

1. týden 2ml/l, 2 týden 4ml/l, ale když máš dobrý substrát (EC kolem 2), tak si to akorát dobrovolně zasoluješ, protože víc jak 2 je pro malý nesmysl...:) všimni si řádku s allmoxem a royalty mixem, přihnojování začíná 7. týden, celou dobu v růstu i začátku květu nic..

ps: ten greenhome to fakt zkonil úplně, jak na to koukam, 1. týden květu hned plná bloomu je blbost, ta má přijít až ve vrcholné fázi... k tomu kořeňák se dává i prvních pár týdnů květu, to kořeny pořád jedou, když už jsem puntíčkář... V greenhomu mi radili, ať s padlím nic nedělám, ať to jen otřu hadříkem, taky dobrý... :)
MORZIK
nazdarek nemate nekdo zkusenost s pestovanim na slame? nasel sem fotecky s kytkama ve starym stohu.a docela me to zajima ohledne prostupu korenu . ale prisun zivin_?
Konogo
Chci si koupit od Plagronu pk 13/14 a Plagron Alga Bloom ... myslite ze mohu tyto dve hnojiva pouzivat za raz v dobe kvetu? Moc zkusenosti stim nemam ...
Slick-ace
Konogo


ano můžeš.
Pio
Ahoj, mám k dispozici koňský hnůj ale i Biobizz hnojiva, čemu mám dát přednost, nemohl by ten hnůj nějak nehezky ovlivnit výslednou chuť palic?
Konogo
Kdyz uz jsem u hnojiv a u vody ... Mam destovou vodu, ktera ale tece z okapů do nadoby a teprve z ní beru vodu .. bhouzel nadoba je ale rezava a taky voda je rezava ... to asi nebude rozumny napad timto to zalivat co?? :)
Bender
Zdravím všechny pěstitele.

Spíš než radu, napíšu zde VAROVÁNÍ!!!

Neudělejte stejnou chybu jako já při výběru hnojiva resp. hnoje!

Tak jsem pročítal a pozoroval, že koňský hnůj a slepičinec je super volba. Ne už tak hnůj kravský. Dá se koupit v zahradnictví jako organický granulát. Na první pohled ideální. Krásně se s ním pracuje vzhledem k tomu v jaké je formě, prostě se namíchá se substrátem a hotovo. Výrobce udává, že je vhodný jak pro ovoce a zeleninu, tak pro kvetoucí rostliny. Poměr NPK je v normě a navíc je tam i magnesium, vápník, atd... Problém, ale je, že tohle hnojivo je bohužel strašně kyselé. Hodnotu Ph uvádí výrobce 6,5 - 8,5, což v praxi znamená, že vám kytky začnou žloutnout od okrajů listů, postupně hnědnout a zasychat. Naštěstí jsem si toho všimnul včas, přesadil je a už jsou v pohodě.

Je to samozřejmě moje blbost. Hodnotu Ph jsem si měl zkontrolovat už v obchodě, ale jak píšu, Kravský hnůj od firmy Agro CS a.s. NEPOUŽÍVEJTE, spálí vám to kytky!

Mimochodem máte někdo nějaké informace nebo lépe zkušenosti s hnojem sloním? Vím, že ho prodává Pražská zoo, ale ještě jsem nikde neviděl, že by ho někdo zkoušel, a jaké byly výsledky.

Ať vám to roste!

Bender
2 Bender: Kravský granulovaný se normálně používá s parádními výsledky... Nejde spíše v Tvém případě o problém s dávkováním, nepřehnojil si ten substrát??
thuglife
čaute sú tieto substráty dobré ne pestovanie???
http://www.agrona.sk/substrat--univ...a-hoby-substrat
http://www.agrona.sk/hosticky-hnoj-...ravsky-a-konsky

ak by ste mi odporučovali niečo iné tak pozrite na stránke www.agrona.sk
a pošlite mi linky sem.. :-D
Bender
2 microft: Dal jsem do půllitrového kelímku se substrátem pro výsev a řízky 4 granulky, které mají 3mm v průměru a cca 2,5 až 3 cm na dýlku. Vodu používám 24h odstatou. S tímhle hnojem jsem hnojil i ibišek, bazalku, tymián, atd, ale všechny jsou ok, tak nevím no.
Lupix
GROTEK hnojky na květ vypadají zajímavě http://grotekmann.cz/
To kristalon taky :D
Patres92
Spravil som velku blbost ked som kupil na rast toto hnojivo ? http://www.agrona.sk/harmavit-05l-special-agrichem
Jamés
zdarec hnojím metropem je to startovací balíček a je tam vše od kořenového stimulátoru přes růst až do konce a nemůžu si stěžovat kytky po něm jedou jak po uzeném krasné voní ale zatím pořád rostem takže uvidíme na podzim...
sadit je radost:)
Outdoor hnojim jen zlehka jednou v červnu rust/kvet, protože hlínu mám dostatečně živnou, a posléze v červenci a srpnu hnojim na květ..
Koncem srpna proléváme čistou vodou a posledni dny života na suchu s oholenými listy...
Klasické dávkování, momentálně jedu na venky Biobizz, a vydrží mi ty hnojiva na takových 10let))

pro porovnání mi byl dobrým m. Afghani # 1
ze stejného řízku kámoš vypěstoval 120cm a okolo 100g, já vypěstoval přez 170cm a 300g..

*(na výšce rostlin je vidět, které rostlině se dařilo více)
**(na množství palic se podepsalo moje zaštipování, ale i tak byly moje palice o mnoho tvrdší, a kompaktnější)
***(nicméně na výsledném produktu se toto nijak nepodepsalo na kvalitě)
Apartman
Zdravim-používám jako půdu lightmix nebo plantellu-klidně i z muinulýho roku-občas doplním trochou písku, jako pevné hnojivo trochu kostní moučky + nějaký kuchyňský odpad zakomponované na podzim, jinak prckům v kelímkách dávám žížalí trus+perlit+kokos=ideál v poměru cca 20:20:60, po přesazení do půdy nebo kýble přidám ještě špetku conavitu a symbivitu...přihnojuji při úplňku dolní doporučenou hranicí všechny zmiňovaná hnojiva kromě žížalího trusu používám v dolní doporučené hranici, kvůli právě možnosti regulace tekutými hnojivy a heslu "méně je někdy více) fishmixu od biobizz-a zdá se mi, že mi modrají čepele listů...dojedu to a už budu hnojit raději kopřivovým výluhem na růst-můžou psát na obal, co chtějí-pravdy se bez přesné znalosti výroby nebo laboratoře nedobereme. (Tim nechci nijak pomlouvat-pouze moje zkušenost-toť vše...peace :)
zhuleny cap
caute bando mam venku passion a frisian dew chci si koupit neco na kvet ale vubec nevim co poradte co je nejlepsi hnojivo
takový na který máš ;)
na ven se mi nejvic osvedcil biobizz ale micham oba grow i bloom
KOSMEJ
citace:
Původní příspěvek od zhuleny cap
caute bando mam venku passion a frisian dew chci si koupit neco na kvet ale vubec nevim co poradte co je nejlepsi hnojivo


O tom tady bylo popsánou už mraky stránek. Když si to přečteš, uvidíš, že ti skoro každý odpoví něco trochu jiného. Já třeba používám kombinaci slepičáky a Alga Bloom (AB na konci, aby matroš nebyl cítit po slepičákách, ale jde i samotné slepičáky - ale na konci vysadit a pořádně propláchnout). Ta rozdílnost názorů je podle mého dána tím, že na výnos outdooru mám vliv mnoho faktorů, ze kterých hnojení není nejdůležitější. Třeba počasí je každý rok jiné - a lidi mají tendenci vyšší výnos přisuzovat novému hnojivu, i když prostě jenom bylo lepší počasí.

Rozhodně je efektivnější zvolit správné místo na pěstování, vykopat pořádnou díru a připravit kvalitní substrát - než utrácet prachy za zbytečně drahá hnojiva.
prave som vylial 2 či 3 roky stary pk 13-14 a biobizz bloom.....myslim ze to nestoji za to pokazit to ci nie?
Don MihaiL
nazdar :D

mam dotaz :D

kytky mi zachvilu zacne nakvetat a tak chcem kupit neake hnojivo ale neviem ktore je lepsie poradite mi ?? :D

Plagron Alga Bloom
BioBizz Top max

diki
Slick-ace
Tak předně BioBizz Top max je květový stimulátor, tedy trochu něco jiného.

Na stejné úrovni jako Plagron Alga Bloom je BioBizz Bloom a ten bych ti doporučil. Top max k němu můžeš ale nemusíš dokupovat.

Ale 1000lidí 1000chutí..
Časlove
Co se týče tohodle tématu hnojit outdoor značkově, spíš se ptát jestli hnojit outdoor?

Když si člověk najde VHODNÝ místo s dobrou půdou a dostatečnou vlhkostí půdy, tak si myslim, že hnojit je docela zybtečný. Např. já letos zasadil maličký kytky 2.7. a dnes už měří všechny tak 1,2m.
Spousta lidí myslí, že když zasadí na nevhodný místo (suchý, kamenitá či kyselá půda atd.), tak tomu pomůže spoustou drahejch sračiček. No daleko lepší řešení je sebrat se a jít prolejzat všechno možný a hledat nový místo!:)

Pokud by kytkám očividně něco chybělo použil bych hnojiva tipu guano, vormhumus, kostní moučka atd. Něco co se do půdy uvolnuje postupně. S tim, ale zase přichází problém se zvěří, která tyhlety dobroty cestí a např. prasata pak dokážou zmastit celý pole...

zhuleny cap
vsem diky za radu kazda kytka je zasazena do 70l substratu takze pokud jsem to dobre pochopil nemusim ani moc hnojit navic mezi kytickama beha 15 slepic takze hnojeni je prirodni a tak asi nic kupovat nebudu
greenlight
já už druhej rok za sebu hnojím biobizz-grow,bloom,fishmix ,,,plagron pk13/14,,,,na závěr Ripen a vypláchnu to AH final solution a jsem plně spokojen,letos jsem chtěl hlavně na květ vyzkoušet Cannu terra flores,pk 13/14 ale zatím nato nejsou finance a mám zbytky hnojiv z minulé sezóny takže se prozatím canna plán přesouvá. do substrátu jsem ještě vmíchal netopíří , ptačí a koňský trus a nestěžují si,,, jeden den přidám do vody canna cannazym další 2,5 ml biobizz bloom+fish mix 2,5ml na litr vody a za týden začnu ještě přidávat plagron pk13/14 je to celkem časté hnojení ale mám sazeno v kýblích tak něco popapají. serwis.
Poprask
Tak tak ako napisal Časlove, dobre miesto je zaklad, vtedy ani hlinu netreba nosit, len prebehnut rylom... Pouzit dake tie prirodne afrodizijaka pre kytky ako hnoj atd je vytane... Ale pokial sa tu grower porozhliadne tak urcite natrafi na jahmajcanove caslove a kerove policka a tam kazdy vidi ze je potrebne mat dobre miesto a potom uz staci len laska a ide to :) ja osobne som skusil hnojit prvy krat tento rok a to sadou od biobizz a aky je rozdiel? No ma to tri metre a je to brutalne tak ako minuly rok ked som to nehnojil, cize toto je asi len nejaky bonus a pocit pestitela ze sa stara, no niekedy hlavne pri zacinajucich a velmi aktivnych moze byt hnojenie kamen urazu :) nenadarmo, aktivny blbec horsi ako sto zaskodnikov :D vlastna skusenost z minulosti :D
Johny Blaze
letos poprvé po patnácti letech, co pěstuju venku sem šel do hnojek, konkrétně do GreenSenzation od Plagronu...

a to z jediného důvodu. v létě jsem s kámošema porovnával palice a i přez mou hrdost na vlastní matroš sem musel uznat, že týpci, co používaj chemky maj palice větší, tvrdší, objemnější a opticky hezčí... jo, holt páni chemici ví, po čem kytky touží, že????

jinak vždycky koňské hovna do barelu s vodou a přidávat do zálivky...
smoke85
Ahoj, musím poznamenat: MILUJI G, vždy mi dá mnoho nových pohledů na věc :) (doufám, že i vám)

Nejedu VENKU,nemám tu možnost, ale i přesto,

podle mě není rozdíl v oxidu draselném, či jiných sloučeninách bio nebo chemka. Z biochemického pohledu rostliny jí je přece jedno jestli je ta daná sloučenina umělá nebo přírodní (nakonec nám taky viz. AmsterdamShopy). Pokud je kytka schopna ji vstřebat nemá problém. Mě je přece taky jedno, jestli jím pomeranč, nebo nějaký multivitamín kvůli vit. C, pokud ho dostanu do těla stejné množství. Jediný rozdíl je v tom, že v pomeranči není pouze vit. C, ale i různé jiné pomocné látky, díky kterým ten vit. C lépe působí.

Ale výrobci hnojiv (a doplňků stravy :) ) se snaží, některé firmy nabízejí kompletní sady hnojiv za takřka desetitisíce korun. Cena takových látek je vysoká nejen kvůli tomu na co se používá (GANJA), ale i kvůli výrobním procesům, době trvanlivosti, nutnému obalu atd. (Protože např. kopřivový "čajík" se moc prodávat asi nedá, i když...) Tím neobhajuji ceny, to rozhodně ne. :) Jen je dobré matičce přírodě trošku pomoci pokud je to možné, např. dodáním PK, fulvických kyselin, trichodermy, nebo nejakého malého pomocníka ve formě predátora :) na škůdce.

Z této jednoduché premisy dedukuji, že příroda po milióny let nacházela nejlepší recepty a lidé je jen napodobují, více či méně úspěšně. Mimochodem člověk je taky přírodní tvor a chemické prvky jsou taky přírodní, takže kytkám to je ppod. jedno a jde o subjektivní pocit člověka - pěstitele, že dělá něco v souladu s přírodou - živým, bezpečným a nevím jak to napsat ještě. A ne nějakou lahví s lebkou na obalu. Spíš tento pocit nebezpečnosti onu kvalitu chemky tak snižuje. Samozřejmě vnímám rozdíl mezi výkladem slov umělý a přírodní, ale subjektivně jej nepocituji. Víceméně si myslím, že i např. auto, počítač atd. jsou z určitého pohledu přírodní, protože vše z čeho pocházejí je z přírody a je to pouze filozofický pohled na danou problematiku. Tím myslím to, že přírodě komplexně je to jedno jestli se tu navzájem ničíme jadernými výbuchy. Ovšem např. stromům, které u toho zničíme, asi ne. Tak to je můj pohled na věc.

Takže, pominul bych ostatní důsledky a dovolil bych si napsat, že i pro indoor by bylo nejlepší co nejvíc simulovat přírodu (biobizz má asi podobnou myšlenkovou strategii) a tudíž chlévská mrva a kopřivy :) Jenže doma? Smrad, možní škůdci atd.? Navíc v uzavřeném truhlíku funguje závlaha a jiné procesy různě než pouze v půdě venku. A proto ty různé lahvičky. Navíc když už má někdo doma "laboratoř", tak to chce čistotu a to je v rozporu s hnojem, bohužel.

Nehledě na to, že OUT a IN
je rozdílný asi jako orientační běh a sprint.
Při obou se běhá,
ale zaměnit se nedá.
(takový rýmy z dýmky :) )

Takže abych to shrnul, pokud někdo chce plýtvat penězi byť má přístup k bio hnoji, jeho věc. Pokud není bio, chce to lahvičky, aby holky vypadaly jako výstavní modelky a ne jako košťata. Však ono PK 13-14 taky není k zahození, a to je vždy 100% chemka. A bobtná to po tom pěkně, stejně jako po různých Monstrblůmech, Grýnsenzejšnech a Blůmbasticích. A to je např. chemka, kterou bych určo doporučil všem - PK 13-14 (cena a výkon v nepřímé úměře - hodně muziky za málo peněz, rozhodně lepší poměr než ti tři zmiňovaní).

Krásný den všem, bez rozdílu. Takže i Tobě :)

edit: jinak plný souhlas např. s Poprask, Časlove, Bárt, Stoned_r41d3r, BloodyBeer, pedro_devil, Dan.Bass, Koblihostrom, Squirrel,rastajohn, Zedy, Ježíš, Erixon, fakenick atd. a dík zakladateli trýdu HerrFlick

Jo a ještě mě napadá ono přísloví: Jste to co jíte a kytka taky, takže chuťové rozdíly každopádně budou vždy a prohnití čerstvé mrvy, proplach atd. jsou důležité.
doxenon
Jen tak kdyby měl někdo zájem to zkusit, akce v Mountfieldu 40l pytel substrátu na muškáty předhnojeno na pět týdnů, ph 5.0 - 6.5, ec 1.2.
Cena pouhých 59 kč. Já to stopro vyzkouším i na indoor, dovezl jsem plnýho Golfa až jsem táhal nárazník skoro po zemi. Část mi hned zabavila pańmáma na muškáty:teef:
myguláš
Díky,dobrý tip..

citace:
Původní příspěvek od doxenon
Jen tak kdyby měl někdo zájem to zkusit, akce v Mountfieldu 40l pytel substrátu na muškáty předhnojeno na pět týdnů, ph 5.0 - 6.5, ec 1.2.
Cena pouhých 59 kč. Já to stopro vyzkouším i na indoor, dovezl jsem plnýho Golfa až jsem táhal nárazník skoro po zemi. Část mi hned zabavila pańmáma na muškáty:teef:
sacul
Ja hnojil pred par lety sve balkonove projekty necim takovym:
Alga Bloom
Green Sensation
Pythamin - jen na listy

od AH:
Enzymes+
Grow/Bloom excellerator

Plus jeste takovou 10ml ampulku ktere se davala jen kapka nebo dve na litr (caj lzicka na zalivku 10L kyblu) uz nevim na co to bylo (vitaminy, hormony???), ale pamatuju ze made in USA.
Dost mozna jeste neco, ale to uz jsem zapomel..

Pudu jsem mel plnou zivin takze jsem na start nepotreboval nic(Plagron Royalmix??). Tento rok se hodlam vratit ke korenum, tak by me zajimalo zdali se v dnesni dobe neco zmenilo, je treba neco lepsiho vhodnejsiho na kvet ci jiny doplnek ci substituce neceho? Diky, let it grow
NaeLeS
Zdravim growery,

co se tyce mych zkusenosti,tak ja osobne rad experimentuji,...proto každý rok mam pole hnojena i nehnojena,....
Rad také vysazuji stejny druh rostlin na obe pole, aby bylo mozne srovnani,....a verte mi, ze rozdil je videt,..
Pole které nehnojim většinou osazuji květinami, ktere mam v umyslu později pouzit na mast, olej atd,...na tomto poli jsou kvetiny krasne a rostou jak mají,palice jsou sice o něco malo ridsi nez na polich hnojenych ale chutove jsou dobre i ucinky jsou dost vysoko,... abych byl ale uprimny, kytky ze zahnojenych poli jsou o poznani lepsi, palice jsou mnohem hutnejsi, vetsi a rostliny maji vyssi vynos,....a to je muj hlavni argument,... pokud chcete dobrou,kvalitni a hojnou urodu, muzu jen doporucit hnojeni,....samozrejme v rozumne mire,....sam kupuji kvalitni znackova hnojiva (snazim se vybirat ty které nabizeji Bio kvaitu) ale mam vyzkousene i koprivy, Krystalon, Plagron Terra,Hesi,atd.....Zacinal jsem jako každý mlady začínající grower na tech nejlevnějších hnojivech a mohu rict, ze uroda nebyla vubec spatna, ale s postupem casu muzu rict jen to, ze cim vice investuji, tim vic se mi investice vraci a to jak kvalitou tak mnozstvim,....
Samozrejme pokud nedelate něco s laskou a s nadsenim, tak vam ani pripravky za tisice nebudou nic platne :-)
Preju hodne zdaru a at vam rostou :-)
NaeLeS
Zdravim growery,

co se tyce mych zkusenosti,tak ja osobne rad experimentuji,...proto každý rok mam pole hnojena i nehnojena,....
Rad také vysazuji stejny druh rostlin na obe pole, aby bylo mozne srovnani,....a verte mi, ze rozdil je videt,..
Pole které nehnojim většinou osazuji květinami, ktere mam v umyslu později pouzit na mast, olej atd,...na tomto poli jsou kvetiny krasne a rostou jak mají,palice jsou sice o něco malo ridsi nez na polich hnojenych ale chutove jsou dobre i ucinky jsou dost vysoko,... abych byl ale uprimny, kytky ze zahnojenych poli jsou o poznani lepsi, palice jsou mnohem hutnejsi, vetsi a rostliny maji vyssi vynos,....a to je muj hlavni argument,... pokud chcete dobrou,kvalitni a hojnou urodu, muzu jen doporucit hnojeni,....samozrejme v rozumne mire,....sam kupuji kvalitni znackova hnojiva (snazim se vybirat ty které nabizeji Bio kvaitu) ale mam vyzkousene i koprivy, Krystalon, Plagron Terra,Hesi,atd....
Samozrejme pokud něco necdelate s laskou a nadsenim, tak vam ani pripravky za tisice nebou moc platne,....
Takze groweri: At vam rostou :-)

P.S.: pripojuji foto aby byl patrny rozdil, stejny druh jen hnojene (prava) a nehnojene (leva)
Ms. Herb
já si myslím že se vyplatí do hnojek na out investovat....a třeba já nemam možnost indooru, tudíž mě ta úroda živý celý rok, a nerada bych neměla co kouřit.... mam možnost slepičinců, mam krásnej kompost, krásnou hlínu, ale prostě vždy jim raději nějaké to papání v lahvi pokoupim...a imho, ani to zase taková strašná investice není...
Taky kupuju od Plagronu hnojky na květ, ale jak to mám tak nějak dál, taxe vždycky dost pronesu s těma barelama na zádech, auto nemám, takže všechno hezky pěšky, přemejšlim že si u těch políček udělám nějaký zadržovače vody, pak bych tahal jen hnojky, stříkačku a nějakou nádobu, třeba pětilitrovej barel od destilky.
Minulej rok jsem hnojil alga bloomem a bylo to pěkný ve finále i přesto že jsem to dost flákal :D
konopný laik
Každopádně se přidám..Venku pěstuji osmnáct let. Při pěstování venku jsem vždy používal slepičák, holubinec a jiná..Ovšem pokusy atd mě přivedli k tomu, že v růstu liju stále starou klasiku ovšem doplněnou o přídavky v podobě Plagron root a Vita Race.. V květu jim liju Plagron Bloom a v závěru Final Solution..Nutno podotknout že pěstuji v greenhousu bez použití nádob. Rostliny v nádobách pěstované pouze na růst a finalní fázi pod lampou jedu pouze hnojkama od Plagronu.
Creed
citace:
Původní příspěvek od konopný laik
Každopádně se přidám..Venku pěstuji osmnáct let. Při pěstování venku jsem vždy používal slepičák, holubinec a jiná..Ovšem pokusy atd mě přivedli k tomu, že v růstu liju stále starou klasiku ovšem doplněnou o přídavky v podobě Plagron root a Vita Race.. V květu jim liju Plagron Bloom a v závěru Final Solution..Nutno podotknout že pěstuji v greenhousu bez použití nádob. Rostliny v nádobách pěstované pouze na růst a finalní fázi pod lampou jedu pouze hnojkama od Plagronu.



Zajímá mě to Final Solution, fakt to dělá takovej rozdíl? Zkoušel si to třeba s tím a bez a porovnával rozdíl?

BTW. Podívej se do zpráv.
konopný laik
Každopádně že jsem první rok zkoušel rozdíl. Nejvíc je Final Solution znát pod lampou. U některých modelů se stává, že nechtějí moc potit pryskyřici neboli tvořit trychomy.. Tento přípravek je nutí trychomy produkovat a zároveň z rostliny odbourává zbytky chemických hnojiv, což jim znatelně zlepšuje chuť. Já osobně Final leju v posledním týdnu květu a snížím množství zálevky, aby se lépe orosily.
jackson
Zdravím, tak sa možno pokúsim oživiť túto tému po dlhšom čase :D
Mám guáno od známeho a tiež som dnes kúpil granulovaný kravský hnoj. Chcem sa opýtať, ako to dávkovať kvetine, ktorá je už zasadené na mojom guerilla plácku aby som ju nespálil? Máte s tým niekto skúsenosti? Fakt neviem, či 2-3 lopatky dať okolo stonku a trochu to zapraviť do pôdy alebo nejako inak... Čo sa týka zálievky to asi fakt nehrozí, pretože to je na dosť neprístupnom mieste.
Ďakujem za odpoveď :)
Apartman
citace:
Původní příspěvek od jackson
Zdravím, tak sa možno pokúsim oživiť túto tému po dlhšom čase :D
Mám guáno od známeho a tiež som dnes kúpil granulovaný kravský hnoj. Chcem sa opýtať, ako to dávkovať kvetine, ktorá je už zasadené na mojom guerilla plácku aby som ju nespálil? Máte s tým niekto skúsenosti? Fakt neviem, či 2-3 lopatky dať okolo stonku a trochu to zapraviť do pôdy alebo nejako inak... Čo sa týka zálievky to asi fakt nehrozí, pretože to je na dosť neprístupnom mieste.
Ďakujem za odpoveď :)
Čau-vzal bych max dvě hrsti toho kravskýho hnoje a rovnoměrně je rozsypat okolo stonku, kde na něj může pršet, aby se rozpouštěl...to guano je spíš na květ a s nim radši min, než víc...ideální na růst je rohovina ;)
Basteleeeero
Chlapi kupil som granulovane Hosticke guano, ale ten navod ku davkovaniu je katastrofa. Kolko g hnojiva by ste odporucili na 100l substratu? Ten ma byt mimochodom tiez predhnojeny. V nedelu miesam substrat, tak by som bol rad ak by mi niekto skusil odpovedat :-) Dakujem, Bast
orome9
značkový hnojky stojí stejne pár šupú.... ze starkitu za 2000 kaček udeláte tak 300 litrú zálivky, co jiste stačí na nejaké to kilo úrody venkovní.. plus klony za 2000, .. proste jsou to drobný....väčší roly než hnojiva ale hrá genetika... tam se sporit neoplatí už vúbec:)
peace:)
guarana
citace:
Původní příspěvek od Basteleeeero
Chlapi kupil som granulovane Hosticke guano, ale ten navod ku davkovaniu je katastrofa. Kolko g hnojiva by ste odporucili na 100l substratu? Ten ma byt mimochodom tiez predhnojeny. V nedelu miesam substrat, tak by som bol rad ak by mi niekto skusil odpovedat :-) Dakujem, Bast


podla mna by malo byt nieco medzi 50 - 100 g v poho
mastifuk
Zdarec.. chci se jen zeptat.. ma smysl hnojit AF ktery prave zacal kvest BioBizzem GROW nebo bude lepsi slepicak ?? Pro kvet......
Jahodáč
citace:
Původní příspěvek od mastifuk
Zdarec.. chci se jen zeptat.. ma smysl hnojit AF ktery prave zacal kvest BioBizzem GROW nebo bude lepsi slepicak ?? Pro kvet......


Pro AF je zásadní kvalitní substrát, pak není třeba v růstové fázi hnojit vůbec. Na květ pak není na škodu trochu přihnojit...
rukavica
Zdravím, potřeboval bych vědět váš názor.Mám hnojivo od HESI Bloom complex,které obsahuje N-3%, P-2,6%, K-3,6% ostatní složky:magnesium,Ca,S, a stopové prvky:Fe,Mangan,Zn,měd,bor,jod ,kobalt atd..a vitaminy b1,b2,b6,taky aminokyseliny,cukr. A u tohoto hnojiva píší,že patří až pro rostliny v květu. Potřeboval bych vědět,jestli můžu pohnojit,když kytka ještě nekvete?Jestli jí to nějak nebude vadit? Podle mě je NPK docela vyvážené a ty ostatní prvky jsou good,co myslíte?
Mard
:-) No kytí je jako plevel, roste po všem :-) Ale podstatné je, zda to máš venku nebo vevnitř a v hlíně, kokosu nebo zda máš hydro. Jinak hnoj čím chceš - já na růst v hlíně používám Floria na palmy a nemůžu si to vynachválit :-) Nicméně nejsem žádnej profík, dělám si tím jen radost, takže profíci to uměj hnojit lépe a mnohem dráž :-)
Alpinestars
chcanky 1 ku 10 by mely stacit, proplach vetsinou neni nutny ;)
Mígl
Letos se mi osvědčil slepičinec a ted už dávam Alga bloom od Plagronu a pk od Atami, poslední měsíc jim dám Bloom stimulátor taky od Atami.
Máte někdo zkušenosti se slepičincem v květu?

Až přijdu na to jak vkládat foto tak nějaký dam :)
Bushino
No, vlastní zkušenost mám takovou, že jsem vykopal záhon, posekal zahradu, naházel to do záhonu a dosypal zemí. Zasypal cereritem a zasadil vokurky. Pak až do fáze květu hnojil Krystalonem Start, potom Krystalon Plod a květ. Kytky jsou obrovský, takovejch 3,5m... a to každej víkend dostaly zástřih tak 20 cm :D

Takže závěrem na domácí pokouření podle mě nějaký spešl hnojiva nemá cenu kupovat
schutzesan
Chystam se sadit pristi rok outdoor do zeme na zahrade, tak si zjistuju vse na pripravu na pristi rok.. Jen mi porad neni uplne jasna predpriprava pudy...

Pred zimou rozkopu celou plochu pudy do hliubky pulmetru a smicham to s prirodnimi hnojivy, pak na jare az budu sazet kytky z kvetinacu, tak to tam zas rozkopu a udelam pro ne jamicky do kterych se vejdou... Tj nepouziju vubec substrat.. Pouze na zacatek rustu v kvetinacich..

Nebo bude lepsi variantou pudu pred zimou smichat s substratem? Vydrzi substrat do jara? pak tam udelam jamicky a zasadim kytky..

Mam totiz kvalitni outdoor semena, a nejsem si jisty zda ta puda co mame (Byla docela vlhka, ale ne tak moc) bude kvalita..Tak proto se bojim ze mi to posere a uvazoval sem ze bych do ni predmichal substrat v zime a to uz nejak pomuze na jare...

Slunce tam bude svitit prime ale tak 3/4 obyvkleho denniho casu kvuli jednomu velkemu orechu stinicim kytky z leve strany kdyz se divam proti slunci od mista kytek, to by taky mohlo pomoct aby puda nebyla v lete tak moc sucha...

Jeste poslendi otazka mam tech semen 6 a premyslim ze kdyz s tim zacinam (nejvetsi obavu mam o slunce) tak nebude lepsi mit 3 kytky v zemi a 3 v kvetinacich (20l) ktere budu presunovat za sluncem)...?
Mard
No já pěstuji v kýblech. Má to několik výhod a jednu nevýhodu. Výhody jsou že tam máš dole keremzit a nad tím kvalitní zeminu, což kytce prospívá. Rovněž vidím při zalévání, kdy začne voda vytékat ze spoda. A v případě nouze (možnost krupobití, atd.) můžu kytku uklidit do bezpečí. Na druhou stranu je blbé že to musíš zalévat častěji, než když máš kytku v zemi. Takže se rozhodni sám.
To zda dát kupovaný substrát do země, záleží na tom jakou máš půdu k dispozici. Pokud to je nějaká kamenitá drť, nebo jíl, tak pochopitelně koupenej substrát tam dej (klidně na podzim a promíchanej s granulovaným hnojem). Pokud máš dobrou půdu, tak stačí zkypřit a dát hnůj a v květnu sázet jen do malých děr.
vv2
Mard-proč sázet do malých děr?Mám vyzkoušeno,že je to naopak lepší mít připravenou větší díru.
Mard
citace:
Původní příspěvek od vv2
Mard-proč sázet do malých děr?Mám vyzkoušeno,že je to naopak lepší mít připravenou větší díru.


Proč bych to znova rozkopával? Na podzim zkypřím do hloubky rýčem a koncem jara už pak sázím do malé díry.
Ale jak píšu výš - když je blbá půda, tak udělám velkou díru a do ní dám substrát a to toho teprve sázím. Mezi námi děvčaty, když je kamenitá půda tak je snad lepší pěstit v kýblu, než se lomozit s krumpáčem :-(
vv2
Mard-jj,už jsem v obraze.Ta větší díra byla připravena již na podzim.Sám právě dělám trochu větší a mám s tím dobré zkušenosti.Osobně dělám díru cca 70-80cm do hloubky a průměr cca 60-70cm,vyplněno mixem kompostové zeminy,plus černá oranice plus hnojivo plus perlit.Kytí cca 4m na výšku:-).
Hanns-G
Čus,
nejlepší zkušenosti mám s koňským hnojem.Pořádně prohnojím na podzim hlínu a zaleju.Rostlinky pak už vůbec nepřihnojuji,jen zalévám vodou.Final solution na konec je taky fajn.Dříve jsem používal Kristalon,ale chut pak nebyla nic extra,protože jsem asi pořádně nevyčistil hlínu.Reději jsem začal používat bio produkty.Plagron Start používám ve skleníku na růst a na květ Plagron Alga bloom v kombinaci se substratem Na výsev a množení a perlitem.Dva týdny před sklizní Final Solution-vynikající výnos,vůně,účinky a chuť.
sbarracuda
chtěl by sem se zeptat těma kopřivama kdy začit hnojit ? děkuju za odpověd


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma