Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Základní Pěstitelské Informace

Stránky: 1 [2] 
Zajímalo by mě kdo používá jaký hnojivo a jak je s ním spokojenej! II. - Klikni zde pro originální téma
Deluxe
to az tolko hnojiva mpotrebuje ta rastlina ?
cernobyl
Minulej rok sem jel biobizz grow, bloom, ah enzymy, atami pk13-14, a ripen. (byl sem celkem spokojenej ale brko me ukradli,takze ve finale nevim jaka mohla byt chut atak.)
Tenhle rok chci skusit vic veci od ATAMI.+ripen
proutekk
každopádně je lepší celá řada,ale dá se úspěšně pěstovat i s nekompletní řadou.Minulej rok jsem měl to samé,akorát kick start a bloosom blster jsem neměl.Výsledky slušný...
hannz
zdravim potreboval bych radu, nebo spis jestly stim ma nekdo nejaky skusenosti, chtel bych znova jet cocos od plagronu. hnojky tez od plagronu A+B cocos. no a ted sem objednal dalsi hnojky od plagronu jelikoz zpredchozyho vypestu toho moc nezbylo, a oni mi misto toho poslaly A+B cocos od b´cuzzu, potreboval bych vedet jestly mi to nejak nerozhodi kytky nebo tak neco? popripade poradte co tam mam lej jako prvni plagron nebo b´cuzz jedu druhej grow tak stoho mam strach dik hannz :shots: :frog:
Já jedu taky druhej grow, takže nejsem vůbec zkušenej. Ale pro jistotu bych jel jen ten novej A+B a nebo bych ze začátku hnojil tim čeho mám míň a potom bych přešel na ten buzz. Ale nyvim jen si myslim:)

citace:
Původní příspěvek od hannz
zdravim potreboval bych radu, nebo spis jestly stim ma nekdo nejaky skusenosti, chtel bych znova jet cocos od plagronu. hnojky tez od plagronu A+B cocos. no a ted sem objednal dalsi hnojky od plagronu jelikoz zpredchozyho vypestu toho moc nezbylo, a oni mi misto toho poslaly A+B cocos od b´cuzzu, potreboval bych vedet jestly mi to nejak nerozhodi kytky nebo tak neco? popripade poradte co tam mam lej jako prvni plagron nebo b´cuzz jedu druhej grow tak stoho mam strach dik hannz :shots: :frog:
Karloz
já jedu od Plagronu ze začátku ,,grow" a na květ ,,bloom" jedu prvním rokem s hnojkami a můžu s jistotou říct, že kyti díky hnojkám jsou oproti munulému roku značné větší, silnější a zdravější atd.. jo a ted mi přišel ,,Terra Bloom" tak uvidíme:D
Kuči
ja dojizdim radu BIo BIzz kterou pak budu aplikovat na out. jinak pristi kolo jedu drip a mam pripravenou absolutne kompletni radu hnojiv od Bionova. puvodne to stalo neco pod 10 táců, dostal jsem to od kamarada levneji, tak jsem zvedavy, protoze jsem mel moznost porovnat jeho vysledky a muzu rict ze nikdy jsem nenasel konkurenci!!
jsem za to rad, protoze mam i jeho setup :-D viz---> http://grower.cz/forum/showthread.p...1248#post811248 :bravo:
kouba
ja už druhým rokem kombinuji (loni GH ) letos AH s bio hnojivem. ah-čka jsou výborné hnojiva ale ty brka jsou jako kaše z prášku, během celého cyklu pravidelně hnojím tří složkovým hnojivem dle své intuice a ktomu bio hnojiva letos jsem použil: konský hnůj , holubince , n-p-k s guanem a rybí moučku... jako doplnky jsem letos pořešil pk 13-14 , pyth-amin a ripen ....a kdybych měl porovnat AH versus GH tak prozatím jdu do GeHaček.
Kuči
kouba: ty tvé BIO si cpes do skrine? myslim zue konaky a holubince nejsou zrovna vhodne do indooru, nesou ssebou spoustu bakterii a vsemoznych plisni. Proti tem vecem nic nemam, ja je pouzivam vsak ryze na venek ;-)
jestedman
GH 4ever
Spajdy
letos poprve pouzivam Plagron a jsem 100% spokojen.drive jsem pouzival prevazne slepicince.
vimnevim
čus mě by zajímalo jestli někdo vyzkoušel hnojiva "Jungle in da box" ? Zatím jsem na to narazil jen v jednom treadu ale tam měl týpek nějaký problémy...už si nevzpomínám co se mu dělo.
A když si člověk přečte jejich reklamu má pocit jakoby nebylo lepšího hnojiva :) Nějaký zkušenosti ???
Jinak používám Plagron do hlíny a jsem s ním spokojenej. Pěstuju totiž in poprvý, takže nemám srovnání. Taky mám pár serepetiček jako GS nebo Phytamin...
Hrnek
čau já mam skušenosti z outdooru s plagronem Terra bloom i terra grow a samozřejmě phytamin a cropmax. a v pohode ,a na indoor jedu od hesi a taky maximální spokojenost .hesi rovná se levná a dobrá hnojka.. a chtěl sem se vás zeptat jaký máte skušenosti z hnojivy Canna???
Ondrik82
Nazdarek
Kdo má zkušenosti s netopířím trusem ve skříni?Mužu tak něco posrat když už tam davam hnojivo od plagronu?
Dík za odpověď:vampire:
grizly
citace:
Původní příspěvek od Ondrik82
Nazdarek
Kdo má zkušenosti s netopířím trusem ve skříni?Mužu tak něco posrat když už tam davam hnojivo od plagronu?
Dík za odpověď:vampire:


Cau pokud nemas zkusenosti s davkovanim guanem doporucuju toto:http://www.growshop.cz/katalog/deta...ron-bat-mix-25l
Zedy
citace:
Původní příspěvek od Ondrik82
Nazdarek
Kdo má zkušenosti s netopířím trusem ve skříni?Mužu tak něco posrat když už tam davam hnojivo od plagronu?
Dík za odpověď:vampire:


I přes vysoký obsah fosforu se aplikuje už v růstový fázi, protože živiny se uvolňují postupně.
A pokud používáš další hnojky od Plagronu, tak si dej pozor v květu, ať neobsahujou moc toho fosforu kvůli přehnojení.

Jinak grizlyho odkaz;)
Zdarec.Zajímal by me váš názor na stimulátory jako sou Phytamin,Vermesfluid,Algan,atd..Tedy enzymy,vitamíny,proteiny..Už se to tu řešilo,ale buď sou temata zavřený,nebo sem našel i otevřený ale dva roky bez příspěvku..Zakládat nový téma je blbost,tak snad sem tu dobře..Mam zkušenost z Alganem,Neudorff-Německo.Enzymy,vitamíny,proteiny,mikroprvky,250ml za 160 vočí..,což ve srovnání třeba s Phytaminem je cena víc než dobrá..Dal sem do zálivky na klony při přesazování klonů v rw kostkách do 3dcl kelímků do Plagronu light mix,poloviční dávku 5ml/l..Klonům jen malinko vyčuhovaly kořínky z rw.Druhej den večer ani nevim proč sem kouknul zespoda na kelímky a kořeny už vyčuhovaly ze dna několika kelímků,narostly za jedinej den o 6-8cm..Nevim jestli kořeny valej takhle normálně,nebo to přisoudit stimulátoru Algan.Co myslíte..?Jinak vitamíny,proteiny,enzymy,mikroprvky jsou i součástí některejch značkovejch hnojiv(Plagron,Biobizz a podobně) a tak přemejšlim jestli přidávání těchhle přípravků ještě extra zvlášť k hnojivům nejni trochu zbytečný..?(když už sou pak kytí v růstu a začneme hnojit..)
Mišák
Skoušel jsem jeden hlínogrow jet bez hnojiv a paličky luxusní,hlína byla moje,3 leta odležený kravský hnůj,perlit a již jednou jetý royaltymix,,7L květináče,,.Skusil jsem a vím že stačí hnojit fakt minimálně nebo vůbec s dobrým výsledkem.A hydro Metrop,drží ph a jede bez problémů
pogomann
zdravim chtěl jsem se zeptat na pokračování hnojení v květu .... mám kytí v hlíně Plagron Royalty Mix hnojím to od začátku ATA Terra Laves,Advanced natural power (root stimulator) a peroxidem vodíku 30% dále mám už pořízený na květ hnojivo ATA Terra max a nevim čim to doplnit aby to bylo nejideálnější
našel jsem tohle :
-biobizz top max 390,.http://www.klecka.cz/growshop/Hnoji...pMax-0_5-l.html
-GH ripen 170,- http://www.growmarket.cz/produkt/gh-ripen-500ml
-phyt-amin 400,.http://www.greenhome.cz/katalog/570401

tak bych chtěl jen vědět vaše názory co bude lepší a horší
PLANTER
no mam takovej spešl recept na organickej ganja stimulátor listy japonskýho chmelu +listy ganji zalití birelem(nealko pivo) dlouho prokvašený (cannabinoidová bomba) skoušel sem jen jednou takže moc nepodložený ale tohle vzniklo z klasickýho venečku v půlce květu
kacerik
ja hnojim na rast floralon kvitnuce rastliny je to sice lacne hnojivo lebo na draksie nemam a som snim spokojny ked to zalejem tak rastliny mi rastu pred ocami
Já vám nevím , ta chemie má možná něco do sebe ale kuřince ředěné vodou a co týden hnojeno (a kytka je od začátku pod tlakem je poctivě zaštipována pro nové větvě) a rosteme krásně i v malém kýblíku.
ps: docela levné hnojivo ty kuřince :-)
BLENT
Zravím potřebuji poradit
Letos jsem si koupil nějaký hnojky a RIPEN
TEN RIPEN MÁM POUŽÍT KAŽDÉ DRUHÉ ZALITÍ A PAK FLUSHINK NEBO
UŽ BEZ FLUSHINKU?
BloodyBeer
Zdar

ten ripen se pouziva na konci kvetu cca dva tydny (udajne co druhou zalivku ale ja jel kazdou hehe) a potom bych jeste doporucil minimalne 10 dnu jenom vodu

at to roste
Zmerčenej Klon
Mam podobnej problém minulej rok jsem jel final solution od AH a každej den sem s tím pohnojil na konci květu a potom jsem to nechal ještě týden bez vody ale mam takovej pocit že se to má jet posolední týden květu a prostě to tam lejt a potom to seknout a nic neproplachovat ?? je tu někdo kdo mi to objasní ?
Zedy
citace:
Původní příspěvek od Zmerčenej Klon
Mam podobnej problém minulej rok jsem jel final solution od AH a každej den sem s tím pohnojil na konci květu a potom jsem to nechal ještě týden bez vody ale mam takovej pocit že se to má jet posolední týden květu a prostě to tam lejt a potom to seknout a nic neproplachovat ?? je tu někdo kdo mi to objasní ?


Podrobný popis z greenhome.cz:

Tento výrobek se používá zhruba týden před sklizní. Slouží k vypláchnutí zbytků hnojiv, zlepšuje kvalitu a zvyšuje výnos. Navrací přirozenou chuť. Slouží i jako prevence před plísní. Vhodný pro všechny typy substrátů (hlína, rockwool, kokos a další umělé substráty).

Final Solution nepoužívejte v kombinaci s žádnými jinými přípravky či hnojivy (nepoužívat ani Enzymes+). Ředění 1:1000 ( do 1L přidat 1ml roztoku).

30vteřin hledání kolego!
Zmerčenej Klon
No, díky něco podobného sem našel je to napsané i na obalu toho hnojiva ale né tak aby to z toho bylo hned jasný prostě sem si nebyl uplně jistej aspoň už vim...
opičák
citace:
Původní příspěvek od Host
Používam Krostalon start a na květ uvažuju mezi kristalonem plod a květ, nebo kristalon jahoda :-)
:-D
Kambu
Používám plagrom alga grow-bloom,phytamin,bcuzz bloom stimulátor a letos sem zkusil tabletu od bcuzzu a spokojenost s těmito hnojivy :)Jinak používám i domácí hnojky jako jsou kuřince,výluh z kopřiv nebo vojtěšky..jinak bych asi neměnil..

Jinak mezi kristalonem Květ-plod a kristalonem jahodou je rozdíl v tom že kristalon K-P obsahuje NPK : 15-5-30+3%hořčíku a Jahoda NPK : 12-12-36+1%hořčíku..Jinak kristalon P-K je spíš určen na hnojení pokojových,balkonových nebo venkovních rostlin....jahoda je spíš určena na hnojení jahodníků...S jahodou zkušenosti nemám,takže nevím,když jsem poprvé sadil,tak jsme používali kristalon P-K..
Ahoj,,potřebuju poradit prosím,,,když upravím odstatou vodu v nádobě na ph 6.0 pak přidám potřebné hnojiva od biobizzu tak mi ph klesne na nějakých 5.10...hodnota po přidání hnoji a připraveného k zalití přece musí být 5.8 -6.2,takže chyba byla vodu nejprve upravovat?Nebo mám ph změřit až po přidání hnojiv?Asi je to hloupý dotaz ale ted opravdu nevím( snad mi někdo pomůže.díky
citace:
Původní příspěvek od sadic
Ahoj,,potřebuju poradit prosím,,,když upravím odstatou vodu v nádobě na ph 6.0 pak přidám potřebné hnojiva od biobizzu tak mi ph klesne na nějakých 5.10...hodnota po přidání hnoji a připraveného k zalití přece musí být 5.8 -6.2,takže chyba byla vodu nejprve upravovat?Nebo mám ph změřit až po přidání hnojiv?Asi je to hloupý dotaz ale ted opravdu nevím( snad mi někdo pomůže.díky



hnojky a pak upravit a změřit.


Jedu Metropy plnou sadu a jsem strašně spokojen, 1l láhve asi už pátý kolo a stále tam je dostatek.Proplachuju poslední týden a chuť i vůně skvělá.
MDe_
B cuzz A+B spokojenost bez upravy PH a perfektní :)
to masterblaster:
včem to jedeš ty Metropy, myslím tím recirkulačně nebo do odpadu?
hardiron
dřív jsem jel AH ,ale nedřželi ec údajně k vůli tvrdé vodě,která je u nás, tak jsem přešel na GH, které mají přímo složku micro pro tvrdou vodu a pohodička. Těd uvažuju o metropech, myslíte , že bude nějaký rozdíl?
citace:
Původní příspěvek od Skamanik
to masterblaster:
včem to jedeš ty Metropy, myslím tím recirkulačně nebo do odpadu?


rec podle fullwater tabule, a hlínu normálka. jsou silně koncentrovaný, takže skoro neubejvaj.
Sandman
Zdravím Všechny Growery.

Potřeboval bych menší radu ohledně hnojiv PK 13/14 a Ripenu. Kolik a kdy přidáváte hnojiva a jak dlouho? Předem děkuji za rady.

Mám kytky:
Odrůda: The Ultimate, asi 1m vysoke
Světlo: 400w
Substrát: BioBizz ligh
Fáze: 43. den květu
Hnojiva: BioBloom 4ml/l
BioGrow 2ml/l
AlgaMic 4ml/l
TopMax 4ml/l

S PK a Ripenem nemám zkušenost, tak pls poraďte ;)
Sasori
Ripen sa vačšinou používa na posledných 10-12 dní kvetu na prečistenie od ostatných hnojív dobrú chuť a lepší výnos ;) :D
Sirka
Tak Pkáčko 13/14 během květu to je jasný, jaké množství se určitě někde uvádí, buď na láhvy nebo na netu to určitě bude, stačí pohledat.. a Ripen se používá až ke konci květu, někdo to používá třeba poslední týden po proplachu vodou, někdo zase nejdříve nasadí Ripen a pak ještě týden proplachuje.. Obecně se Ripen nasazuje až po proplachu, takže posledních cca 7-10dní před koncem a před tim cca 7-14dní proplach vodou..
BloodyBeer
citace:
Původní příspěvek od Sirka
Tak Pkáčko 13/14 během květu to je jasný, jaké množství se určitě někde uvádí, buď na láhvy nebo na netu to určitě bude, stačí pohledat.. a Ripen se používá až ke konci květu, někdo to používá třeba poslední týden po proplachu vodou, někdo zase nejdříve nasadí Ripen a pak ještě týden proplachuje.. Obecně se Ripen nasazuje až po proplachu, takže posledních cca 7-10dní před koncem a před tim cca 7-14dní proplach vodou..


s tim ripenem jsi napsal dobrou blbost . Ripen je hnojivo ktere obsahuje PK (5/6 tusim) a dale jeste 1% siry. Tudiz jako hnojivo se pouziva posledni dva tydny (zde si nejsem moc jisty ...) a potom je jeste potreba udelat pruplach, jinak mas kytky plne P, K, a jeste k tomu siry ....

Jinak pokud jedes v hline, tak se pouziva kazdou druhou zalivku.
Sandman
Díky moc za rady ;) Zacinam teda hnojit PK 13/14 1ml/l a 1,5ml/l az do 14 dni pred sklizni, kde prvni tyden budu davat 3ml/l jen s vodou a druhy tyden jnom proplach.. Snad se to povede a jeste jednou diky ;)
BloodyBeer
citace:
Původní příspěvek od Sandman
Díky moc za rady ;) Zacinam teda hnojit PK 13/14 1ml/l a 1,5ml/l az do 14 dni pred sklizni, kde prvni tyden budu davat 3ml/l jen s vodou a druhy tyden jnom proplach.. Snad se to povede a jeste jednou diky ;)


po tom ripenu nech jeste minimalne 10 dnu pruplach cistou vodou - optimalne dva a vice tydnu .... na gramazi to moc poznat nebude, ale chutove to bude uplne nekde jinde.
HurricaneGeorge
citace:
Původní příspěvek od vimnevim
čus mě by zajímalo jestli někdo vyzkoušel hnojiva "Jungle in da box" ? Zatím jsem na to narazil jen v jednom treadu ale tam měl týpek nějaký problémy...už si nevzpomínám co se mu dělo.
A když si člověk přečte jejich reklamu má pocit jakoby nebylo lepšího hnojiva :) Nějaký zkušenosti ???
Jinak používám Plagron do hlíny a jsem s ním spokojenej. Pěstuju totiž in poprvý, takže nemám srovnání. Taky mám pár serepetiček jako GS nebo Phytamin...



Ahoj, tak pokud jsi slyšel chválu na Jungleindabox, tak je to dokonale okopírovaný GHE flora.

Složení:
JIDB A N-P-K-Mg-S 2-1-6-0,5-1
GHE grow N-P-K-Mg-S 2-1-6-0,5-1

JIDB micro N-P-K-Ca 5-0-1-5 + (B, Mo, Cu, Mn, Zn, Fe) + B1 vitamin
GHE micro N-P-K-Ca 5-0-1-5 + (B, Mo, Cu, Mn, Zn, Fe)

JIDB B N-P-K-Mg-S 0-5-4-1,5-1 + (Cl 0,5) + huminové kyselin,fulvokyseliny (0,9g/L)
GHE bloom N-P-K-Mg-S 0-5-4-1,5-1

Jediný praktický rozdíl je ten že, do složky micro je přidán vitamin B1, který je s dalšími B vitaminy součástí přípravků označených enzyme (B1 se získává kvasnic a je dost levnej) a ve složce B je přídavek huminových kyselin a fulvokyselin 0,9g/L.

http://www.agromanualshop.cz/p549-l...am-baleni-1-kg/
tady tě vyjde jeden g na korunu
či případně tekutý http://www.agromanualshop.cz/p889-lignohumat-b-1-l/ (bacha pH kolem 10!)

a pak ještě v bloom je 0,5% chlóru, osobně bych se mu dost vyhýbal, travka ho nemá moc ráda (pokud si dobře pamatuji tak ho maj rádi rajčata) a stejně se do hnojiv dostane ve formě nečistot (což bohatě stačí).

Takto okopírovat hnojiva zvládnu taky, jenom záleží na tom kolik peněz narveš do marketingu....

VIVA GHE :D

EDIT: Pokud je to jinak tak mě prosím opravte, ale myslím že je to mix i stejných chemikálií...
BloodyBeer
citace:
Původní příspěvek od HurricaneGeorge



Ahoj, tak pokud jsi slyšel chválu na Jungleindabox, tak je to dokonale okopírovaný GHE flora.

Složení:
JIDB A N-P-K-Mg-S 2-1-6-0,5-1
GHE grow N-P-K-Mg-S 2-1-6-0,5-1

JIDB micro N-P-K-Ca 5-0-1-5 + (B, Mo, Cu, Mn, Zn, Fe) + B1 vitamin
GHE micro N-P-K-Ca 5-0-1-5 + (B, Mo, Cu, Mn, Zn, Fe)

JIDB B N-P-K-Mg-S 0-5-4-1,5-1 + (Cl 0,5) + huminové kyselin,fulvokyseliny (0,9g/L)
GHE bloom N-P-K-Mg-S 0-5-4-1,5-1

Jediný praktický rozdíl je ten že, do složky micro je přidán vitamin B1, který je s dalšími B vitaminy součástí přípravků označených enzyme (B1 se získává kvasnic a je dost levnej) a ve složce B je přídavek huminových kyselin a fulvokyselin 0,9g/L.

http://www.agromanualshop.cz/p549-l...am-baleni-1-kg/
tady tě vyjde jeden g na korunu
či případně tekutý http://www.agromanualshop.cz/p889-lignohumat-b-1-l/ (bacha pH kolem 10!)

a pak ještě v bloom je 0,5% chlóru, osobně bych se mu dost vyhýbal, travka ho nemá moc ráda (pokud si dobře pamatuji tak ho maj rádi rajčata) a stejně se do hnojiv dostane ve formě nečistot (což bohatě stačí).

Takto okopírovat hnojiva zvládnu taky, jenom záleží na tom kolik peněz narveš do marketingu....

VIVA GHE :D


Zdar

ja jsem ted odjel tyhle hnojiva v hline a "docela" v pohode. Jediny problem byl, ze to stahuje pH dolu. Takze pokud je voda z normalniho vodovodniho radu, tak dobre, ale moji studnicni vodu to snizuje docela dost .... budu muset zprovoznit pH metr a uvidim, jak na tom jsem.

Spise by me zajimalo, jak dlouho je budu spotrebovavat :D :D :D vyzkouset se musi vsechno, priste mozna metrop ....
a co třeba tohle?používáte to někdo?
Jara
Čest zatim nejlepší hnojivo na květ co jsem vyskoušel je B cuzz bloombastic, ubec se nebojte ten litr do něj investovat však se vám to vráti.
HurricaneGeorge
citace:
Původní příspěvek od Jara
Čest zatim nejlepší hnojivo na květ co jsem vyskoušel je B cuzz bloombastic, ubec se nebojte ten litr do něj investovat však se vám to vráti.


Stejný jako PK13-14 (trochu koncentrovanější), s přídavkem železa a pár dalších mikroprvků.

Rozhodně nic co stojí za ty prachy, tyhle hnojky ti akorád vysajou peněženku... ;)

EDIT: Spíš mi přijdeš jako někdo kdo by to rád prodal a snaží se na G udělat reklamu, viz tvůj první příspěvek...

Jo a nauč se psát česky :).

http://grower.cz/forum/showthread.p...7908#post957908
SmallDudeZombie
Čau, chtěl bych znát vaše reakce pls, mám od plagronu cropmax a phytamin, kdysi jsem to používal dohromady, letos dělám postřik phytaminem i cropmaxem zvlášť. Co myslíte, prát oba dohromady nebo každý zvlášť ? Dík Dude
Kambu
citace:
Původní příspěvek od SmallDudeZombie
Čau, chtěl bych znát vaše reakce pls, mám od plagronu cropmax a phytamin, kdysi jsem to používal dohromady, letos dělám postřik phytaminem i cropmaxem zvlášť. Co myslíte, prát oba dohromady nebo každý zvlášť ? Dík Dude



http://grower.cz/forum/showthread.p...2857#post892857 osobně bych to dával zvlášt..
bruno.kudrna
na růst používam plagron-alga grow no a na květ plagron-alga bloom měl sem to tak i před loni a bylo to v pohodě.Oproti tomu sem loni zkoušel kuřince a buď sem nevychytal poměr nebo něco a až taková sláva to nebyla
Ja pouzivam komplet biobizz, nemam jen algamic, a zatim stoprocentni spokojenost.
Onedan
Já si koupil jungle in da box, starter kit jen za 800,-
http://www.e-grow.cz/grow-veci-na-pest/hnojiva/
aji s doplnkama, český hnojivo, nemůžu si stěžovat =) určitě mnohem lepší než Bio Nova co jsem používal předtím aji AH to předčilo
BloodyBeer
citace:
Původní příspěvek od Onedan
Já si koupil jungle in da box, starter kit jen za 800,-
http://www.e-grow.cz/grow-veci-na-pest/hnojiva/
aji s doplnkama, český hnojivo, nemůžu si stěžovat =) určitě mnohem lepší než Bio Nova co jsem používal předtím aji AH to předčilo


tohle hnojivo je v podstate okopirovane GHE trojslozka - jenom tak je navic ta fulvo kyselina a vit. B tusim - kazdopadne ja jsem spokojeny ...

a jakto ze mam takovy dojem, ze jsi majitelem mistniho growshopu a tady si delas mensi reklamu ?? ;)
Onedan
Koupil jsem si tam úplně všechno na pěstování a jsme spokojenej tak soooorry že odpovídám do diskuzí který se mě ptaj co používam za hnojky, nebo třeba co používam za stan a nebo co si myslíte o A wings. Každej sem háže odkazy tak se omlouvám ted už to bude bez odkazu...
BloodyBeer
citace:
Původní příspěvek od Onedan
Koupil jsem si tam úplně všechno na pěstování a jsme spokojenej tak soooorry že odpovídám do diskuzí který se mě ptaj co používam za hnojky, nebo třeba co používam za stan a nebo co si myslíte o A wings. Každej sem háže odkazy tak se omlouvám ted už to bude bez odkazu...


nenene... ja to nemyslim spatne, jen ze kazdy tvuj prispevek se toci ohledne toho shopu, staci napsat hodnoceni do prislusneho fora a ne to vepisovat jednotlive do vsech vlaken ...
Kovar
Zatim mam velice pozitivni zkusenosti s kombinaci biobizz grow+bloom a topmax, zakončeno ripenem. Neměřit ec u bbizz, nemá smysl.
Pouzivam hnojivo od Plagronu
Root stimulator
Alga grow
Alga bloom
Phytamin (vysazju 4 tydny pred sklizni)
doplneno aditivy od Hesi Supervit a Powerzime
Kyselina fosforecna od AH (rust i kvet)
bez kvetovych boostru, pruplach cista voda (14dni).
EDA45
-ATAMI-

Terra Leaves-růst- 1 flaška na růst a v ní vše,včetně mikroprvků
Terra Max-květ- 1 flaška na květ a v ní opět vše včetně mikroprvků
Do kokosu Coco A+B

K obojímu PK 13/14,můžete přidávat,ale nemusíte,nejúčinější a nejlevnější booster,co znám..

Atami= jednoduché a levné hnojení..
Klamath
ahoj, ja si projel komplet sestavu bio bizz - bloom,grow,topmax,root juice, algamic,

dal sem jel hesi komplet - grow,bloom, enzimy, pk, rootstimulator a pk13/14

a ted jedu bio-no akomplet - nft aqua super mix, pk 13/14, tml, Ca-15, bioroots

a popravde muzu vrele doporucit bionovu, s ni sem videl nejvetsi rust a jak to bobtna jeneuveritelny. hesi a biobizz neni spatnej, ale bionova pro me vede hlavne to schema hnojeni pro profesionaly...... tot muj nazor
muscarius
Caute, mam otazku ci ma niekto skusenosti s tymto :

HORTUS - LIGNOHUMAT

http://eshop.raselina.cz/z4117-hortus-lignohumat-1l

ma s tym niekdo skusenost, a je to vhodne pre indoor ??
Don MihaiL
nazdar

mam otazocku :D

chcem kupit neake hnojivo ale neviem sa rozhodnut :D

Hostinsky Hnojivo Slepicince (v normal stave alebo tiez je aj tekute asi 1l balenie - ktore je podla vas lepsie ?????)

alebo

Krisalton - plod a kvet

ktore podlavas bude lepsie ?? :D :D

dakujem za rady
Seky
Kristalon pro nase ucely moc oblibeny neni, obzvlaste pak v kvetu.
Kdybych se mel rozhodnou mezi temito dvemi, tak beru hostice.
Mel88
Canna Coco A+B, pridavam Rhizotonic a druha faze Canna Boost.. super kombinace, funguje i na rajcata! :)
Patres92
Použivam kristalon start a je tam napisane že hnojit iba raz do tyždna ale niekde som čital že sa hnoji aj 2 až 3 krat tak sa chcem spytat či to neprehnojim ked to budem hnojit 2x do tyždna . Dik
KOSMEJ
citace:
Původní příspěvek od Patres92
Použivam kristalon start a je tam napisane že hnojit iba raz do tyždna ale niekde som čital že sa hnoji aj 2 až 3 krat tak sa chcem spytat či to neprehnojim ked to budem hnojit 2x do tyždna . Dik


V pohodě. Některé kytky dokonce mají rády větší hnojení, než je výrobcem dopručeno. A kristalon není zrovna nějaké silné hnojivo. Já týdně hnojím 2x (na růst) - 1x kristalon, 1x koncentrát z vylouhovanejch kopřiv (1(koncentrát) :10 (voda)). Ale na květ si už pořiď nějaké biologické hojivo.
bruno.kudrna
Zdravím
Co říkáte na wuxal super,nějaký zkušenosti,rady....??Díky
Zdárek:sun:
WAMParjan
ADVANCED NUTRIENTS PH perfect používá někdo tuhle novou sadu připadn ě ma zkušenosti ze starejma ?
Škopejda
citace:
Původní příspěvek od WAMParjan
ADVANCED NUTRIENTS PH perfect používá někdo tuhle novou sadu připadn ě ma zkušenosti ze starejma ?


Zdary,

hledal jsem to tady všude možně a nikde jsem nic nenašel. Mám je teď taky, ale žádnou zkušenost s nimi ještě nemám. Momentálně používám SensiBloom A+B (Ph perfect) a AN Big Bud stimulátor. Předtím jsem měl komplet od Plagron a můžu to porovnávat, ale to je zatím dost času. zatím velká spokojenost.
Seky
Slyseli jste o vermikompostu? Podle mnohych zahradkaru je to dosud nejucinejsi hnojivo vhodne na rust ale i na kvet. Jedna se o exkrementy kalifornskych i mene vyuzivanych hnojnich zizal. Obrovskou vyhodou je ze si vermikompost muze zalozit uplne kazdy a to i v domacnosti. Takovy organicky odpadkovy kos vyrabejici kvalitni hnojivo.
Frigo
citace:
Původní příspěvek od muscarius
Caute, mam otazku ci ma niekto skusenosti s tymto :

HORTUS - LIGNOHUMAT

http://eshop.raselina.cz/z4117-hortus-lignohumat-1l

ma s tym niekdo skusenost, a je to vhodne pre indoor ??


Ahoj, žena to používá v zahradničení dost často. Zalívá tím zeleninu při přesazování po pikírování, moří v tom česnek před sadbou, namáčí do toho místo stimulantu při řízkování kytek, dodává tím látky při přesazování.. Lignohumát si nemůže vynachválit, když to přidává do zálivky hlavně tý přepěstovávaný zelenině, říká že to jede pak jak blbý.. Já jsem na Mařku zatím nepoužil, ale už jsem o tom uvažoval.. Třeba zkusím při předpěstu outdooru, hledám taky nějakou levnou variantu na růst místo Kristalonu..
Frigo
Zdravíčko, nevyzkoušel někdo tohle ? Je to levný a vypadá to použitelně..

Vermesfluid 980 ml

Více třeba

tady
HurricaneGeorge
citace:
Původní příspěvek od Frigo
Zdravíčko, nevyzkoušel někdo tohle ? Je to levný a vypadá to použitelně..

Vermesfluid 980 ml

Více třeba

tady


Jo doporučuji, až budu trochu ve stavu způsobilém pro podrobnější popis tak napíšu v editu více....
mooter
kopřivový výluh-(obsahuje velké množství dusíku, který podporuje růst) slepičáky-(obsahují fosfor důležitý pro květ).Zadarmo,přírodní a velmi učinné!!Většinou dolaďuji phyt-aminem,fish-mixem,na ochranu BIO OIL.
Návod vám psát nebudu, v tomto topicu je minimálně 10x, tak se podívejte ;)

Před nasazením: Na spod květínáče písek,zemina přírodní ze zahrádky z kompostu, přesytá přes síto, krasně černá plná organických látek,trochu granulovaného hnojiva a perlit, nebo popel, na provzdušnění a prolít vodou a pak zasadit kytičku. A měsic zasaženou kytičku nehnojit!
Luigi zahradník
Hesi- root
Super vit
power zyme
Pk 13-14
K tomu základní hnojivo atami b cuzz coco a+b
Na konci greensensation

Spokojenost zatím nechystam změnu
Popelka
Zdravicko prosim o radu moje prvni uroda skoncila docela katastrofou mam tezkej problem o zloutnuti listu a nasledne seschnuti ...nevim jestly je to vlhkosti nebo prehnojenim ci jinym problemem ted jedu druhou urodu vypadalo to na rust celkem slibne a ted prisel ten samej problem ..zalejvam 2x tydne a hnojim jednou tejdne...na rust
advencet natural power korenak cca 2 ml na 10 litru
power zyme od hesi 2ml na 10 litru a
grow od plagronu 4 ml na 10 litru
vse to je do jednoho kyble
na kvet mam repro forte davam 3 ml na kybl
bloom 5ml
a green sensation jedu samotnej na zaver jak pisou na lahvicce

nevite proc me ty listy takle seschnou ?muze to byt cca 40 procent listu
Zdravim Popelko davkovani by melo byt na 1litr a ne na 10litru jak pises
asi proto myslim
HNF
zvolil jsem hnojiva od Plagronu Terra grow
Terra bloom
PK13/14
Roots, Phytamin, Enzymes
Hopík44
Zdárec,
já jsem používal B cuzz a dobrý
teď Bio-g power Hydro A+B, BIO 1,2,3, a PK 13/14 + biozym a bomba růst a vitalita, jen lítá PH. Možná to je něčím jiným, nevím
A chci se zeptat, můžu zbytky hnojiva B cuzz použít s BgP ??
Třeba dát A+B od BgP a růstový stimul od Bcuzz ?
Barnabáš
b-cuzz s BgP je zbytečnoust, akorát se budou hádat
Shaker
Ja na out letos poprvé použil CELERIT- je to npkáčko,ale s vyšším než-li obvyklým poměrem n p k , má to fakt dost, granule, bud posyp anebo zálivka, líp se klasicky rozpouští v teplé h2o.
Guáno
Phyt-amin
kuřince
kompost
AkatronChronic
Já jedu biobizz na růst ..a Hesi na květ plus Enzimy a rood simulátor od anvance hydroponic a jsem spokojenej:)
carvik
Já jedu jen plagron substrát i hnojky a max spokojenost :-)
rukavica
asi prehnojene :) sice pisi po 2 rokach,ale tak treba si to dotycny precte,beztak uz to vi,kde udelal chybu :D
Mard
S ohledem na mou obcesi na pocit z předraženého výrobku, nepoužívám doporučená holandská hnojiva. Po několikaletém experimentování v hlíně jsem růstovou část snad už dotáhl do konce - používám Floria Kapalné hnojivo pro zelené rostliny a palmy 1l, což je vyvážené hnojivo i s mikroprvky. Dávkování postupně zvyšuji od 1 do 3 ml/1l vody. Když chytnu smutnice tak jednu zálivku nahradím hnojivem Floria Kapalné hnojivo pro pokojové rostliny, které obsahuje výtažek z citronu, po kterém smutnice zmizí.
Horší je to s hnojivem pro květ, tam zatím používám Agro Bloomate Květ + Agro Bloomate PK13/14 a stále paralelně hledám nějakou cenově rozumnější variantu, ale testování stále není uspokojivě dokončeno. Nyní testuji AGRO Kapalné hnojivo pro růže 1l, ale trochu tomu chybí mikroprvky. Kdyby někdo měl něco odzkoušeného s poměrem NPK 10-20-20 či obdobným a obsahovalo to mikroprvky, tak by mne to zajímalo. Ale určitě je Bloomate výborné, jen mi připadá kapánek drahé. To že hledám něco jiného je jen zábava, nikoliv nutnost. Baví mne porovnávat jak stejný fenotyp reaguje rozdílně na různá hnojiva.
Musím dodat že do každé zálivky ještě dávám AGRO VITALITY KOMPLEX 1L v dávce 1.5 ml/1l vody. Hnojivo s vitality smíchám dohromady před zalitím.
Root boostery nepoužívám, ale nejspíš brzy vyzkouším výtažek z vrby.
Třeba tohle někomu, kdo má hlouběji do kapsy, pomůže aby zbytečně kytky netrápil. Já zpočátku testoval Kristalon a když jedu gerillu, tak stále ještě s ním přihnojím, ale jsou lepší varianty.
Fanek107
Používám zkavšené kobilince od koní. Jednou za týden krígl koňských kobylinců na konev 10 litrů.
Mard
Tak po roce můžu říct že jsem otázku květového hnojiva vyřešil. Používám FANTAZIE PODZIM 1l http://www.agromanualshop.cz/fantazie-podzim-1l/
Kytky po tom krásně kvetou a jsou hustě obalené. Opravdu to můžu doporučit. Když to míchám s Agro Vitality Komplex (v dávce cca 1 ml na 2l vody), tak kytkám zřetelně nic nechybí!
Jurij Gagarin
Já jel na růst Alga Grow,na květ Alga Blow
Jahodáč
Dříve jsem dával přednost general hydroponics, pak sem přešel na trojsložku jungle in da box a už bych neměnil.
Gauss
citace:
Původní příspěvek od Jahodáč
Dříve jsem dával přednost general hydroponics, pak sem přešel na trojsložku jungle in da box a už bych neměnil.


Za mě to samý, jen s rozdílem že ja jel Advanced Nutrients.
cervenakarkulka
Ahoj, já jedu GHE trojsložku a maximální spokojenost :) Dříve jsem zkoušel plagron a AH ale bohužel mě to moc nenadchlo.
Kástroj
Ghe flora nova. Nebo flora duo


atami

A top pro mě zatím advancet nutriens


Píšu zatím protože mě dost zajímá metrop
A jednou z nudy bych dal nějakou úplnou bio věc ...
Witcher
Já jel bio bizz a po přechodu na JiB veliká spokojenost. Hlína, kytky nikdy nebyly tak tmavě zelený :)
Kástroj
Tvl už jsem to cetl tisíckrát jidb jidb
Ze bych to zkusil ven 😅
WAMParjan
roky a roky metrop do hlíny přidávám vitality complex od agro at to je i trochu bio
DrGrinspoon
Green House Feeding, je super do hydra či do aera. Majú už aj bio líniu, samozrejme tá je len do hliny či kokosu.
thx1138
atami dobry, ale fakt proplach nepozdeji co 14 dni,
calgreen super podpora
rhizotonic vyborny i na postrik
enzymy vzdy se mi osvedcilo pridavat alespon jednou tydne
ruzne postriky od az po vzdy zabralo, na ruzne stresy, deficity prvku, prevence vyborne, ale vseho moc skodi, davat ne casto a ne moc.
otoxy
Pouzivam vse od Advanced nutrition.
Denytm
Hnojím výhradně BioBizz všemi produkty a jsem velice spokojen))
Mondosivan
Ja hnojim Hesinou na hlinu,zatim spokojenost /3 kola/,ph a enzymy mam od plagronu a taky parada
Adam_777
Slepicince a vajcia. Žiadne kupované hnojivo. Len čo príroda da


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma