Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 [3] 4 
Jak mám říct přítelkyní, že hulim? ( huleni vs partnerka) - Klikni zde pro originální téma
onrejblesk
no ja nvm jak vy.. ale ja byhc rekl ze mlady(popr.. pritelkine) nemaj moc radi kdyz jejich pritel huli?? co vy na to??.. jaky s tim mate skusenosti.. ja osobne mam mladou a vi ze hulim.. ale prijde mi ze nenji moc rada.. ona osobne nehuli.. ja sem jendou vyhulenenj vymyslel zakovou teorii..

ze huleni a mlada.. nejde k sobe.. pac sou obje zenskeho pohlavi.. a zadny dve zeny se nesnesou.. tagze je otazka casu ktera zena bude prevladat.. ale nikdy se nesnesou obe najendou..


btw.. jeslti uz nejakej takovejhle tryd je.. tag sry ja nic nenasel.. mier
DEVIATIO
jak ktera moje to taky moc nemusi zatim:-))
Woo
myslim ze je dulezity, aby kdyz Vas partner s Vama nehuli, aby alespon pochopil a pozitivne prijal duvod proc hulite, pak si myslim ze je vse ok, pokud to tak neni, tak alespon v mem pripade plati, ze vztah po case zkrachuje coz je logicky, tezko zit po boku nekoho kdo Vas nechape :-)...... ja osobne jsem prosel peknou hromadou vztahu a az ten posledni se zda byt tim vysnenym :-) a neni to jen tim ze si spolu dame denne brcko 2 3 ... ted je ma mila ve 3 mesici a nehuli... no a jelikoz jsem si zvyk hulit s ni tak jsem to taky radikalne omezil (po nekolika letech denodenniho paleni) a nasemu vztahu to nejak neskodi :-)) ba naopak.....
tak to je divné....

měl by tě brát takovou jaká jsi, a rád i s tím, že hulíš nebo nehulíš

a trochu to posral, dávat ti mlíko, když nejsi zvyklá, mohlo to taky dopadnout blbě :/

já nebo my kouříme hodně, a když já nechci a on jo, tak si zakouří, nemám ráda, když se někdo omezuje. Potom když budu mít chuť zakouřit jenom já, bude mě tolerovat jako já ho, někdy se docela bavím, když nejsem zkouřená :) a naopak...

a kouřit se má s chutí a pohodou a né, že mě do toho někdo nutí, co to pak může být za stav ??? a taky ne, aby člověk zapadl mezi své...

sice někdy nadávám, ale myslím to dobře, stejně jako Vaše polovičky, a když jim to vynahradíte jinak....

všechno je o toleranci.......
woo:

budete mít miminko ? to je super! gratuluji !v mé blízkosti je to teď jako na běžícím pásu, a taky jim nevadí, že přestali hulit a i pánové drží s maminkama :)
Woo
Dekuju Koprivo :-))

tolerance - velka skoda ze pro hromadu lidi je to naprosto mimozemsky slovo
nemám ráda, když se někdo do něčeho nutí, je to o ničem...když mě někdo, do něčeho nutí, naschvál to neudělám, i kdybych chtěla :) na truc :)
Pokud mě někdo nehce jako toho, kdo si zakouří konopí, netřeba řešit. Z vlastní zkušenosti se mi tenkrááát položily vztahy na tom, že jsem zhulenej byl naprostej idiot a začal jsem na partnerku srát.

Netřeba řešit hulení, pokud tě má protějšek jako osobnost rád a přitahujete se. Poslední dobou to jde mimo mě a jeslti si dám špeka nikdo neřeší, ani moji dlouholetý kamarádi, který k tomu nikdy nečuchli. Pokud se nebudeš chovat jak debil a nezavřeš se po častý konzumaci do vlastního světa je všechno v pohodě. Kamarádi mají jen strach a pokud jim názorně ukážeš že si marihuanou zpříjemňuješ život, budou držet hubu a možná začnou i krok;) Dělat dobrou reklamu trávě je asi to nejtěžší, ale časem se na to příjde.
zaya.cz
esli ze si na partnerku zacal srat myslim ze to nebylo diky huleni ale diky tomu ze te asi prestala pritahovat, bavit..

tak si myslim ze neni treba resit huleni je to o toleranci a jak rikas ze pokud se chovas v pohode lidem nevadi ze hulis..s tim se potykam casto a nemam s tim problem (ikdyz vcera sem prisel tak zhulenej ze sem uz nebyl normalni :D partnerce nevadi huli taky a kdyz to obcas prezenu tak vi ze se to nestava casto a ji se to stane treba taky.. )
JAHmaican
Když je tak inteligentní,jak píšeš, tak asi naivní nebude ;)
Chybí mi tam možnost pro hlasování : V klidu jí to řekni, stejnak to dávno ví.
ona
myslim, ze jestli se kvuli necemu nastve, tak to bude spis Tvoje lhani nez huleni, ale soudim podle sebe
rkcz
Breadhacker: Jestli je tak inteligentni jak pises, pochopi, ze je to tvoje svobodna volba, nikdo te k tomu nenutil, sam ses rozhodl. Za tu dobu co hulim sem vystridal celkem dost holek a muzu te uklidnit ze podle druhe a posledni moznosti se nezachova zadna (alespon dle mych zkusenosti :)) Vetsina holek to pochopila nebo mi rekli jestli neprestanu hulit tak ji ztratim. Rozhodnuti uz je na tobe, kazdopadne rict bys ji to mel. Byt tebou tak se spis ptam jak ji to rict ;) Kazdopadne jestli chces slyset co jsem si vybral, tak jsem si vybral huleni. Ne ze bych k te holce nic necitil, ale nebude me upirat neco co mam tak rad a uz vubec ne citove vydirat
Ježíš
mile bravo, muj pritel ejakuloval do vany ve ktere jsem se nachazela take ja. je moznost ze otehotnim?

mila anicko, pokud nejsi p**a, urcite ne.

sorry ale ty chodis uz dva roky na vejsku? pokud nebudes chodit zmastenej na schuzky je to snad ciste tvoje vec. trava neni peri.
PalYno
KED NIESI POD PAPUCOU TAK NIEJE CO RIESIT NE?
kafevar
já si hlavně myslím, že jsi jí to měl říct hned po prvnim jointu, ona by to normálně vzala a pokud ne, tak máte problém tak jako tak, rozhodně bych to netajil
zelenyskret
Divej neni jina moznost nez ze ji to reknes.......Kdyz ji to vysvetlis a pridas ze kdyz to do ted nepoznala tak asi na tom nebude nic spatneho tak by to mohla pochopit...vztah ktery ma fungovat musi byt hlavne na toleranci. Neni dobre chdit naprach k ni ( vzdycky to musim tak hodinu spravovat :) ) ale kdyz ji to nebude nijak omezovat tak by ona nemela omezovat tebe pak je to na povazenou
MangoMan
no pokud je tvoje přítelkyně normální,a neposlouchá takový ty keci o tom jak je to škodlívý co píšou v novinách a hlásaj ve zprávách,tak jí to v klidu řekni,podle mě to stejně ví,pokud je inteligentní,taky jestli má ráda rostliny(jakékoliv) tak bod pro tebe,nebud srab a řekni jí to,pokud ti řekne že jsi feták,tak se tomu zasměj,a dokaž jí třeba to že nejsi tím že si rok nazahulíš(tím to dokážeš i sobě),hele pokud jen hulíš,tak není co řešit,pokud tě to brutálně nemění,čehož by si zřejmě všimla,tak je to vpoho a pochopí to,když už se tě jednou ptala,a tys jí řekl že ne,tak jí řekni že v tý době si nehulil,což je taky pravda,když se tě zeptá znova,tak jí řekni pravdu,ve lži se nedá žít,polehoučku jí vysvětli jak to vlastně všechno je,a taky že ti nejde o to jen hulit,ale i o to že tě to baví pěstovat,kdyžtak jí ukaž Grower,at si počte,a at pochopí vo co ve světě trávy doopravdy jde,taky se jí zeptej jestli by si s tebou nedalabrko,ale nenut jí k tomu,jen se zeptej,že jí k tomu nenutíš,a vysvětli jí tím proč vlastně hulíš,když to skusí,sama pochopí,není nad to vyzkoušet to to sám na sobě(tím nemyslím všechno),je to na tobě,ale dlouho to v sobě držet nemůžeš,pokud se tě zeptá proč si jí to neřekl,tak jí řekni že se neptala,všichni ti raděj dobře,tak co řešit?:)
vi,ze pestujes a nevi,ze hulis?delas blbce z nas,nebo z ni? :D
rkcz
dobra otazka xerthone :D
Pan Ker
citace:
Původní příspěvek od Breadhacker
nějaké nápady jak to mám provézt?



Rozhodně na to běž ze začátku nějak opatrně, aby ti kdyžtak zůstaly nějáký zadní vrátka;)! Nesmíš na ní rovnou vybalit, že hulíš pravidelně. Nejdřiv jí zkus říct, že když pěstuješ a tvý kámoši všichni hulej, že ti nedalo to nezkusit, takže už sis párkrát dal. Podle její reakce pak můžeš pokračovat... Ale jak řiká hipik, rozhodně jí nelži-jen jí ze začátku řekni polopravdu, to neni lež:)!
kvasimodo
mna len tak napadlo ... nechcem ti do toho kecat ale nieco mi tu akosi nesedi ... nieje to teda obvykla situacia a tak ma napadlo ze ci niesi nahodou byvali (mozno aj terajsi) nacek a tvoja holka tiez ... a jednoducho niekedy ste spolu s holkou nadavali na tych co hulia ze su to fetaci (ako to robia vsetci) a jednoducho ti je teraz trapne jej povedat ze aj ty si tak trochu jednym z nich... myslim ze je to podobna situacia akoby sa hipik stal rasistom a tiez by mu to bolo tazke povedat svojej prijatelke (je to sice neobvykla situacia ale aj to sa stava)... lebo inac to nechapem ... a koniec koncov myslim ze horsie by bolo keby si jej zahybal a tajil to ... ale hulenie je predsa len taka piiicovina sa normalne cudujem jak to mozes tajit ... ubal speka a spytaj sa jej ci si da tiez s tebou a ked nie tak to zhul sam .... a ked bude vydiet ze sa nechovas ako ty pred jej barakom a dokazes jej ze si taky isty aj ked si nahuleny tak jej to mozno vadit nebude ...
MangoMan
tak co už je snídaně?dopadlo to jak?:)
ganjashaman
no,podle toho žes o ní psal že je inteligentní tak si nemyslím že by házela všechny huliče do jedné kupy,že protože jenom hulí sou to trosky,každej je přece jinej a myslim že když jí vysvětlíš svůj postoj a zkušenosti,určitě to pochopí;)
MangoMan
tak slovo smažka bych teda nepoužil:D-by si pak myslela že je zrovna zhulenej:)
pokud nevadí tak bych vyměnil jen slova:jsem občasný kuřák a konopí co si vypěstuji,si také vykouřím a pokud to přeženu s množstvím,tak mám lehké halucinace,ale vůči tobě se lásko nic nemění...:D
Dobrý ne?:D doufám že autor originálu mě nezažaluje,je to jen nápad jak jí nepřipadat jako neandrtálec,ale jako chytrej člověk:)
kvasimodo
potom napis ako to dopadlo ...
MangoMan
díky,ale sám bych to až takhle slušně nepoužil,ale jestli na ní chce udělat dojem,a dokázat že ho hulení nevygumavalo,tak by to fungovat mohlo:)
sancha
řekni
hele kotě - hulim. jelikož hulim už dva roky, zřejmě na tom neni nic, co by ti vadilo. tady je joint. ber nebo nech bejt. :D
MangoMan
třeba se zeptá co nech bejt nebo bejt nenech,tebe?Ne je jasný to brko,ale nikdy nevíš:D
maruna
Ja bych ji taky rek jak to je.
greenjerry
to jsou mi teda starosti, takovyhle <|>viny bych chtel jednou taky resit.
Exceptional
Tys jí řekl že pěstíš? To je ta největší growerská chyba. Holka to nikdy vědet nesmí. Kámošovi se stalo, že chodil s pěknou buchtou, všechno v klídku, pohodovej vztah. Mno a pak se nějak vztah začal hrotit, měli mezi sebou problémy a ta jeho mu začala vyhrožovat, že ho práskne. Po týhle zkušenosti jsem se rozhodl, že žádná moje holka to nikdy nezjistí. Jsme spolu rok, ví že hulím, ale tohle prostě nikdy nezjistí. Do takovejch věcí se holky netahaj.
MangoMan
pokud je inteligentní,tak ho nepráskne,a choděj spolu už 4 roky,takže je to jedno,protože maj mezi sebou vztah tak dobrej,že se mezi sebou nerozejdou,a kdyby náhodou jo(což nepřeju),tak ne ve zlym:)
Exceptional
ježiš, to je ale naivita. každej vztah jednou skončí (byť na tohle nikdo nemyslí) a pak se ještě budete divit. Ta kámošovo se zdála taky bejt v pohodě. Nehledě na to, že přijde nějakej vážnej problém (těhotenství, atd.) a má silnou zbraň k vydírání v ruce. Nebo se s tim pochlubí svejm kámoškám, nebo dalšímu týpkovi co přijde potom, prostě to za to nestojí. Jinak ale proti holkám nic nemám, sám jednu miluju i ona mě, ale tohle prostě ne.
sancha
excep ..
seš paranoidní nezkušenej zelenáč kterej to zřejmě vidí takhle: vzhat = problémy a tak se to s tebou potáhne i nadále. imho. rozhudně pokud na to koukáš takhle tak každej tvuj vztah bude problémovej.
Kubííííík
2sancha - přesně tak. 2Exceptional.Když vtom vztahu vidiš jenom problemy a nic pozitivního,tak se natu holku vykašli a žadnej další vztah si nehledej.Nechapu proč by to ta holka neměla vědět,pokud se na tebe vykašle kvuli takove ptakovině,jako je hulení,tak se trošku zamyslim,jestli mi takova holka vubec zato stojí.Celymu tomu tvojemu textu moc nerozumim. Jen se zeptam:kolik ti je prosim tě let? (nebrat osobně please).
Moje
Kubiiik:no vono trochu zalezi na tom jaky mas vlastne priority vime?
kolumbijec
citace:
Tys jí řekl že pěstíš? To je ta největší growerská chyba. Holka to nikdy vědet nesmí.
- hhehehhehehehehehehehe...........
(po pul hodine) ................hehehehhehehee
Kubííííík
2Moje:jasny,chapu,rozumim. To je jeho věc a ja ho nějak neurazil(teda doufam:)). V tomhle threadu chtěl člověk poradit jak ma řict opatrně holce,že hulí a takovy blby rady jsou k ničemu,to si to radši necham pro sebe a nepišu to sem. Jakysi vyhrožování s těhotenstvým atd. mi přijde jako pěkna ptakovina. Tuhle diskuzi končim,tenhle thread je o něčem jinym. Ja radši neradim,protože jsem nikdy holce nemusel řikat,že hulim,protože už to každá vědela,než jsem si sní začal,těžko se takto vžit do jeho situace. Jinak držim pěsti:).

Edit:Kolumbijec,ty takýýýý:)
MangoMan
Exceptional:ne hochu,naivní nejsem,každej stav nemusí hned skončit,znám i lidi co jsou spolu přes 50let(no už nejsou,zemřeli),a byli štastný,žádný problémy neměli(jen zdravotní),takže ne každej vztah končí,a když má někdo někoho kua rád,tak jen kvůli tomu že ho nechá,nebo se něco stane,tak nebude všude hlásit že její bejvalej mladej pěstuje,ne,kdyby to takhle chodilo,tak jsou všichni ve vězení,nikdo není bez hříchu,ale ne každej je práskač:wink:
Kubííííík
DRžim palce chlape. Jak jsi psal,že je z vesnice,kde všichni hulí a chovají jak dementi s IQ tykve,tak musí pochopit,že to není hulením,ale že jsou takový i normalně a bez hulení a to není tvuj případ. Musiš ji nějak šetrně vysvětlit,že ikdyž huliš,tak tě to nezmění(možna trošku:)).Hodně štěstí přeju.

Edit:2ganja joe - mě to třeba vubec nevadí,že moje holka nehulí(2x do roka),taky do mě stim pořad rype:rejp: ,ale oba vime,že je to jen ze srandy a že to chape:angel: . Zase druhá věc je když to trošku přeženu a nestrefim se kličem do zamku,ale to jen když se něco slaví a z chlastu. To pak spim v obyvaku na sedačce a celej vikend večer nic není:vampire: . Tak to jí vadí daleko daleko víc,než když přijdu domů s očima jak tenisaky a luxuju ledničku(to je ještě rada,že mi chutná co uvařila:D.
Exceptional
citace:
Původní příspěvek od Kubííííík
2sancha - přesně tak. 2Exceptional.Když vtom vztahu vidiš jenom problemy a nic pozitivního,tak se natu holku vykašli a žadnej další vztah si nehledej.Nechapu proč by to ta holka neměla vědět,pokud se na tebe vykašle kvuli takove ptakovině,jako je hulení,tak se trošku zamyslim,jestli mi takova holka vubec zato stojí.Celymu tomu tvojemu textu moc nerozumim. Jen se zeptam:kolik ti je prosim tě let? (nebrat osobně please).


Jste trochu mimo, ty i sancha. Ona ví že hulím, věděla to od začátku našeho vztahu a přestože ona sama nehulí (pouze vyjímečně si se mnou dá), tak mi to toleruje a problémy s ní opravdu žádný nemám, je to pohodovej vztah. Zelenáč taky nejsem, pár holek už jsem měl ;) A ve vztahu žádný problémy fakt nevidím. Jenže za hulení se nezavírá, to je ten rozdíl, proč ona to druhé prostě nikdy nezjistí. Ať si žije v tom, že to dostávám.
Ant
Pochopí to - pokud ne tak to asi nebude ta pravá .

A pokud by jí to echt vadilo a tebe to nějak měnilo . Musíš zvážit co je pro tebe důležitější .... a to by mělo být jasné .
UdL
Nic neříkat, nastražil bych na ni popelníček na balkon! Ať si to sama přebere!!! :D :D :D

Ne - vážně - řekni jí, že si občas dáš, už delší dobu... Vysvětli okolnosti - škola, kamarádi, zvědavost zkusit to... Jestli Tě má opravdu ráda, pochopí to. Měla Tě ráda v době, kdy jsi už hulil, ačkoli to nevěděla. Pokud na Tobě nepoznala žádný změny v chování a postojích, tak by s tím snad ani problém mít neměla.

Mam přítelkyni, která pro mě moc znamená. Přítelkyně nehulí, pár vyjímek bylo, ale po 2 práskách končila. Třeba jí vadí, ale toleruje mi to. Spíš mam občas pocit, že má ze mě prdel, když vidí, jak lezu do skříně a čumim furt do akvárka na houby. Jen nechce, abych prasil jako dřív, což se snažim... (viz popelníček - naplněno na balkoně za minulou zimu - a to tam jsou pouze ranní předpracovní a předspánkové špeky) Vztah je o vzájemným pochopení a toleranci. Jestli to nebude tolerovat... ...asi budeš postaven před volbu - buď kytky nebo ona... ;)

BTW když se rozhodla, že bude bydlet se mnou a uviděla poprvý popelníček, viděl jsem, jak :eek:. Já se docela zastyděl, jaký jsem prase!!! :D :D :D Ale ne moc dlouho! ;)
Kubííííík
2Excpet,Hipik: Vy to pořad nechapete,on tady chtěl poradit jak ma řict přitelkyni,že hulí(viz.název threadu). A to že tady napišete,že řeší pičoviny atd. tim mu uřčitě nepomužete. Bud se mu snažim pomoct a poradit,nebo držim hubu,vic možností na výběr není!!!

Edit: Udl - hahááá slušnej popelník,si dělaš sbirku:D?
MangoMan
to se nedivim že ses styděl za popelníček,já jsem si na balkoně taky takovej dělal když jsem začal hulit,strkal jsem matce zbytky špeků do hlíny pod šutry u její bonzají,od tý doby věděla že hulim:D-taky jsem se styděl:)
Holt musíš bejt čistotnej grower,ne grower prase:)
iNVADER
to Kubiiiik a spol... Mno..resi picoviny.. to se ke klukum klidne pridam:)
Jestli se musi bat rict TAKOVOUHLE HLOUPOST..... a jeste to zopakuju...TAAAAAKOVOUHLE HLOUPOST..jako je to ze si sem tam zahuli, cloveku, ktery by mu mel byt na svete nejblizsi a to kvuli tomu, ze ma strach, aby se s nim ten clovek nahodou KVULI TOMUHLE nerozesel :) Ja chci videt takovej "PEVNEJ" vztah az prijdou opravdovy problemy...
Moc teda ko kurarny nechodim, ale pobavi to tady vyyyborne, to musim rict.. Hlaska jako.... "Uz spolu chodi 4 roky, to uz se nerozejdou"......uuuzasny.:))

Ale nic ve zlym kluci..PEACE..nemuzu za to, ze mi to prijde humorny...mno:) Opravdu se UPRIMNE nesnazim nikoho zesmesnovat ani napadat, ale tohle je moc..to musite uznat:) Myslim to jako srandu..tak se na mne hlavne neoborte prosim :)
MangoMan
:D čím dál tím lepší,když se to tu tak řeší,tak by mě zajímalo jestli Breadhacker na tendle trýd nezapoměl,nebo jestli jí to zdělil,i když víme že ona to ví,a vlastně tu řešíme to jak vymyslet řešení jak to přítelkyni říct,no co na to říct,asi všici co tu jsme moc dlouho hulíme:D
UdL
Ad cesta do Amstru - třeba teď na nějakejch dívčích stránkách řeší, jak svému milému říct, že hulí a už naplánovala na léto cestu do země zaslíbené!!! :D :D :D

Ad popelník - stejně to byli samci. Původně to měly bejt samice, ale soudruzi v NDR prostě někde tu chybu udělali! :D
Scratt
ne myslim ze pokud si rikal ze je inteligentni tak 100% vi ze si nepestujes protoze se ti to libi nebo tak.... takze je jasny ze minimalne davno neco tusi...

nevim tohle sem skousel na svou mamu tak ve 14 ze si to pestuju protoze se mi to libi.... si myslis ze to zabralo?:)
takze ji to uplne normalne vysvetli a priprav si nakej plan na potom at ju potesis.....

ps: a nebo ji rekni hele starka zahul si nebo ta vymenim:D
MangoMan
prdlajs tuší,ona to ví,když už ti navrhla cestu do amstru,tak se nediv tomu že si s tebou tam v nějakym coffeshopu pak dá brko:)-bo má třebas pravdu UdL:D,chlape,řekneš jí něco co pro ní novina není,bere to jako součást tebe,hold growing a hulení s ním spojené k sobě patří,a že si vobčas dáš brko jí nevadí,řekni jí to jednoduše,pochopí to,už snad nidko neví jak ti poradit,spíš jí bude štvát že ses jí nepochlubil již dříve,že to stejně věděla,důvěra je základ vztahu,mimo jiných věcí,tak šup do toho:)
Ináč držim palce at ti to dopadne:)
Miksa
Tak sem velice rad, ze sem narazil na tohle tema, protoze tuhle
otazku a ji podobne sem resil uz snad stovky hodin...

Ale co tady chci napsat, je muj pribeh. Neni to sice moc k tematu,
ale verim, ze si ho rad prectes.

Takze muj pribeh zacina asi pred pul rokem. Joo, to byly casy.
Chodil sem se svoji pritelkyni asi pul roku, byl sem zamilovany
a vsechno se zdalo dokonale. Ona vedela ze si obcas zakourim a
ja sem vedel, ze ji to fakt vadi. Vyrustala ve velice slusnem
prostredi a celkove mela, jak se tak rika vysoky moralni kredit:).
Ale i presto mi to tolerovala a nikdy sem od ni neslysel, ze chce,
abych prestal. Zadna ultimata a toho sem si moc vazil. Proto sem
se rozhodl, ze pro ni sam od sebe travu kourit prestanu. A tak se
taky stalo...

Tim se posouvame v pribehu o dva mesice abstinence blize soucastnosti.
Jednou vecer sme s kamosem vyjeli do prirody, kamarad nabil
sklenenku luxusnim materialem a ja ani nevim proc sem si rekl, ze
si dam taky. Takze sme to odpalili, byl to paradni vecer, ale
pritelkyni sem to bohuzel nerekl. Rikal sem si ze se to nemusi
dozvedet kdyz dal budu v abstinenci pokracovat. Ale od te doby zacalo
vsechno jit z kopce. Vsechno co sem delal jakoby bylo spatne a ani
trocha stesti nestala na moji strane. Fakt sem si rikal, jako by
v tom bylo vic nez jenom nase neshody a hadky.

A ted poskocime do soucasnosti. Asi uz dva tydny sem bez pritelkyne.
Proste uz toho bylo tolik, ze sme se museli rozejit... Stale ji
miluju a ona me, ale proste spolu uz nedokazeme byt.

Tak to je muj pribeh. Myslis ze to by se to stalo i bez toho osudneho
vecera? Mozna jo, ale mozna taky ne. To uz se nikdy nedozvim...
Vim, ze lhat se obcas proste musi, ale od teto zkusenosti poradne
zvazuju v cem a komu budu lhat. Tobe kazdopadne preju hodne uspechu
a ozvi se jak ti to dopadlo...
Ant
a co takhle se sejít někde s nějakym kamarádem venku v parku třeba i s jeho holčinou jako do 4 :D a kamoš jako náhodou vytáhne to a to a začne to motat . A je je dáte si někdo :) .... no tak proč ne . A je to - nemusíš nic říkat - vše je řečeno . :)

jen mimo prostě mě se to zdá taky jako blbost, chtěl bych poradit ..... ale prostě jak říkam pokud tě má ráda tak by tě měla mít ráda takového jaký si.
Exceptional
citace:
Původní příspěvek od Miksa
Tak sem velice rad, ze sem narazil na tohle tema, protoze tuhle
otazku a ji podobne sem resil uz snad stovky hodin...

Ale co tady chci napsat, je muj pribeh. Neni to sice moc k tematu,
ale verim, ze si ho rad prectes.

Takze muj pribeh zacina asi pred pul rokem. Joo, to byly casy.
Chodil sem se svoji pritelkyni asi pul roku, byl sem zamilovany
a vsechno se zdalo dokonale. Ona vedela ze si obcas zakourim a
ja sem vedel, ze ji to fakt vadi. Vyrustala ve velice slusnem
prostredi a celkove mela, jak se tak rika vysoky moralni kredit:).
Ale i presto mi to tolerovala a nikdy sem od ni neslysel, ze chce,
abych prestal. Zadna ultimata a toho sem si moc vazil. Proto sem
se rozhodl, ze pro ni sam od sebe travu kourit prestanu. A tak se
taky stalo...

Tim se posouvame v pribehu o dva mesice abstinence blize soucastnosti.
Jednou vecer sme s kamosem vyjeli do prirody, kamarad nabil
sklenenku luxusnim materialem a ja ani nevim proc sem si rekl, ze
si dam taky. Takze sme to odpalili, byl to paradni vecer, ale
pritelkyni sem to bohuzel nerekl. Rikal sem si ze se to nemusi
dozvedet kdyz dal budu v abstinenci pokracovat. Ale od te doby zacalo
vsechno jit z kopce. Vsechno co sem delal jakoby bylo spatne a ani
trocha stesti nestala na moji strane. Fakt sem si rikal, jako by
v tom bylo vic nez jenom nase neshody a hadky.

A ted poskocime do soucasnosti. Asi uz dva tydny sem bez pritelkyne.
Proste uz toho bylo tolik, ze sme se museli rozejit... Stale ji
miluju a ona me, ale proste spolu uz nedokazeme byt.

Tak to je muj pribeh. Myslis ze to by se to stalo i bez toho osudneho
vecera? Mozna jo, ale mozna taky ne. To uz se nikdy nedozvim...
Vim, ze lhat se obcas proste musi, ale od teto zkusenosti poradne
zvazuju v cem a komu budu lhat. Tobe kazdopadne preju hodne uspechu
a ozvi se jak ti to dopadlo...



Najdeš si tolerantnější. Pokud pálíš, tak nemůžeš bejt s holkou, která vůči tomu má doslova averzi. Tohle už jsem taky zažil. Dal jsem si špeka a ona se mnou hned potom pak kvůli tomu odmítala spát. Vyměnil jsem jí za jinou a mám svatej pokoj, mýmu novýmu miláčkovi tohle nevadilo, dokonce si občas dala se mnou a byť to taky zrovna 2x nemusí, tak kvůli tomu cavyky nedělá. Nenechám se přece kvůli holce omezovat, byť bych jí miloval.
Miksa
Jo a k tvoji situaci...
Myslim ze ses rozhodl uplne nejlip jak to de.
Uz to tady bylo receno. Urcite bys ji v tomto nemel lhat, ale ne to na ni hned vsechno vybalit. Ze zacatku to jenom lehce nahodit a podle jejich reakci pokracovat.
já nechápu jednu věc, jste spolu dva roky a neví, nebo nepozná, že hulíš ? to je divné,.. ale asi někdo z Vás je dobrý herec.

všechno je o toleranci, a pokud se máte rádi, tak jí to řekni úplně normálně, mě by osobně naštvalo, že jsi mi to neřekl a tak dlouho to tajil, ale néní to nic hrozného, co by Vás vztah mělo po tak dlouhé době rozbít...

nikoho tím neomezuješ, a nic se nezmění, jeslti to ví nebo neví, budeš to pořád ty...

a třeba si jednou zakouříte spolu :)
kafevar
Exceptional:
Nechci mluvit za Miksu, ale imo tim nechtěl říct, že je jeho bejvalka netolerantní, ale že vztah ve kterém je lež, přirozeně nefunguje.
MiMi
myslíl si že jestli je tag chytrá a inteligentní jak popisuješ tag musím souhlasit z většinou... myslím že jí víc naštve to lhaní oklo a to vykrucování z toho než gdyby si jí to řekl na rovinu.. bude to těžký ale myslím že to bude mít ůspěch..:D držím palce
Lahvan_FlaskiCZ
moje přítelkyně to vzala v pohodě, věděla to o mě ještě předtím než jsme se dali dohromady.
cením si toho že to chápe, její bratr je ve vězení za nějaké čórky ---> herák
chlastjesvine
rekni ji, ze si obcas zahulis. Ale chapes, ze ona to nemusi, tak budes hulit jen kdyz nebudete spolu ;)
varan
už by se hodil nejakej feedback, jak to jako dopadlo...
kouba
to jak jsi napsal ze je inteligentni na tom se tu kazdy krasne povozil zena muze byt inteligentni ale nektere veci proste nepochopi ...to si jako muzi rekneme na rovinu (proc mackame pastu od prostred,proc mame ponozky uprostred pokoje apod. ) je mozne ze je to tak i shulenim ale ja si myslim ze to vezme v klidku kdyz te videla jak motas speka atd...... ale kazdopadne ti drzïm palce.

jen jsem chtel podotknout jak jsou tu vseci vuci sobe hodni ze ? jeden ma problem a resi to pul narodu .... nic proti :-D
4C3
Ja nevim, ale ja tohle vubec neresil, dokonce jsem pritelkyni sam z vlastni iniciativy vyklopil, ze hulim a ona - ac nikdy zadnou drogu, ani marihuanu nezkusila - to myslim pochopila, akorat kdyz se zeptala jak casto a ja rekl ze parkrat tejdne tak namitla, ze to je docela casto ;), ale jinak nic...
Dr*Skunk
hulim
DAG OF MORD
Breadhacker, vidno že tvoja priateľka je inteligentná ;).
Kubííííík
No vidiš,že to dobře dopadlo. Za chvilku bude hulit stebou:D.
Dr*Skunk
ona tu je možno aj zaregistrovaná preto to tak prijala
hena
JJ bude, moja nehulila a ted hned jak dojdu z haku, uz chce abych motal :)
kvasimodo
tak som rad ze to nakoniec dobre dopadlo ... ale kaaamo nesmies sa tak bat svojej holky sakra .. lebo budes pod papucou ani sa nenazdas ...
Hanulkááá
No ty se hlavně potřebuješ dozvedět PROČ? A ptal ses jí vůbec:D? Jestli jo,tak co ti řekla?
Hanulkááá
No nevim,ale možny to je.Zkus ještě počkat a uvidiš. At toho pak nelituješ.
Hanulkááá
No ja jsem taky nasraná na přítele,odjel dneska s kamošama(prej:() na hory a jak dojeli,tak měl zavolat:(.Už je to,tak 6 hodin,telefon ma vyplej a ještě se neozval.Vubec nechape,že o něj mam takovej strach,že nemužu ani usnout:(. Tedka pořad nějaky nehody na cestach,vubec nevim co snim je.
Hanulkááá
Jseš až moc vytočenej to radši nic neřeš.Ráno moudřejší večera. Ja jdu zkusit usnou.
Lahvan_FlaskiCZ
tak co, dala? :wink:
Kubííííík
Taky by mě zajimalo:).
jseš pěkný idiot, jestli má nějaký problémy (zdravotní), a ty na ní rozjedeš, něco o tvých potřebách, tak bych se být jí na tebe vysrala já.
A navíc, existuje více možností, jak tě uspokojit, ale možná jsou ty problémy vážný, a blbě se o nich mluví a nemá možná náladu, tě uspokojovat......

jojo, chlapy jsou někdy hodně velicí egoisti....
TheKeptn
autorovi ankety
tak nehul to bude nejlepsi..a zavri za sebou tu velkou kapitolu
Lahvan_FlaskiCZ
Keptn back? :bravo:
citace:
Původní příspěvek od Ganja joe
Zdravim Growerstvo mam tedka taky takovej mensi problem z pritelkyni sme spolu neco pres 2 mesice a posledni dobou se se mnou nechce milovat....furt se mi na neco vymlouva .....uz me to zacina fakt pekne srat...nevim co si o tom myslet.... zacinam uvazovat ze ji poslu do prdele...na co mi je holka co se mnou nechce milovat....aby me furt nekde nahanela atd..uz me nebavy travit z holkou vsechen volnej cas a nic z toho...navic sem tedka posledni dobou totalne nadrzenej....a mrda me to este vic....vysral sem se na chlastani s kamosema sem skoro furt sni a prd z toho....vubec nevim co delat sem z toho fakt v pici....koumu jestli nebude lepsi se vratit ke svymu starymu stylu ...to sem mel vic volnyho casu zabavy i sexu.... tedka nemam nic.... co myslite mam s tim seknout...

PS: ani nevim jestli to sem patri ale nenasel sem nic podobnyho na todle tema..... sem trochu na mrtky a chtel sem to ze sebe dostat:( :( :(

citace:
oslednich pet dni mi tvrdi ze ji boly bricho... ale podle me pekne krmi a je za tim neco uplne jinyho....fakt ze me to mrda mam sto chuti ji tedka probrat a poslat ji domu....
citace:
no nevim uz me z toho cekani zacinaj svedet koule....at se pak nedivy ze ji podvedu a vyseru se na ni... ....todlecto nemam zapotreby....
citace:
a sem nasranej fakt ultra killove....fakt ze jo jestli si semnou nezapycha ani rano tag to je konec ..............


No jestli to nedělá třeba proto, aby zjistila, jestli nejseš takovej kretén, jakej jseš :rolleyes:
Asi ji radši pošli do háje, nic lepšího pro ni udělat nemůžeš.
jdi do háje, ženskou může bolet břicho (nebo spíše vaječníky) i celý půlrok, ale řeknu ti, že kluka který mi nevěří, že mám bolesti, bych nechtěla, a jestli lže ona, tak nevím, kdo z vás je na tom blběji,....ale to by nešla k doktorovi.
tak se držte oba.
Kubííííík
KONEČNE JSI DOSTAL ROZUMNEJ NAPAD,ZAJIT SNI K DOKTOROVI.
Ty vole!!! 6 dní může bolet břícho i tebe!
ganja joe: šest dní je prd, mě už asi rok téměř v kuse bolí rameno
a podívej se sám do sebe a zadupej toho hnusnýho egoistu v sobě
když ten sex chvíli nemáš, blbneš jak malý děcko
to ti záleží jenom na tom co má tvoje holka mezi nohama, nebo ti záleží na ní celý?
a jak to s ní dopadlo, doufam že nic vážnýho?
Kripix
to Ramon_Dexter: jestli te jako boli rameno uz rok tak to asi taky nebude jen tak. nemyslis. chodis nekdy vubec k doktorovy??? je je jako taky moc nenavstevuju ale kdyby me bolelo ramëno rok tak tam asi fakt zajdu. nebo nemas na doktory cas???
kripix: je to OT ale ok...to rameno mam spíš namrzlý, spim s otevřeným oknem, navíc to nebolí pořád, ale jenom při určitejch pohybech a jenom někdy...si myslim že je to spíš nějakej skřípnutej nerv
Hanulkááá
Kdyby ti na ní tak záleželo jak píšeš,tak by ses nechoval tak,jak se chováš!!! Musiš pochopit,že vtomle stavu nebude mit na sex ani pomyšlení. Nechapu proč jí nevěřiš,nevim proč by si to měla výmyšlet a s vaječníkama to není žadna sranda:(.A přesně jak píše kopřiva,kluka,kterej mi nevěří,že mam bolesti,bych nechtěla. Můj kluk byl taky nedávno nemocnej a já o něj měla velkej strach,protože nevypadal vůbec dobře a já se o něj ráda starám,
.Ale nikdy by mě nenapadlo,že by si to vymyslel. Trošku se zamysli jestli je důležitější její zdraví,nebo sex.???
Že ty bys nepohrdl ještě neznamená, že nepohrdne ona. Navíc ti garantuju, že až budeš mít něco s vnitřnostma, na sex nebudeš mít ani pomyšlení...ne že bych ti to přála.
Rameno ani koleno se nedá vůbec srovnávat...ta bolest je jiná a jak se něco děje v břiše, je to problém, ať jsou to játra, ledviny, žaludek, slinivka, apendix, močák(to všechno máš i ty)...na co si vzpomenu, to může zatraceně bolet a blbě se to léčí.
Bereš to na lehkou váhu, ale žádná sranda to není. Pro holku je to celkem tragédie, mít problémy s vaječníkama, i když si to v jistym věku nemusí připouštět. Přestaň myslet koulema a začni používat mozek! A jestli půjde na operaci, tak si asi taky nějakou dobu nevrzneš. Ale pochop, že nejdůležitější je, aby byla v pořádku.
Hanulkááá
vood - přesně tak,o těhle problemech ví chlapy PRD:(. Jinak dobrá věta:Přestaň myslet koulema:D:D:D.
khook
Ganja joe : ty si zmrd :D:D:D
jsi debil, tahle debata je zbytečná. Vem si balík peněz a zamiř si někam do bordelu...

hochu, o tebe bych si neopřela ani kolo, sorry!
Hanulkááá
2kopřiva-přesně tak,ani nos mezi očima bych mu něvěřila.
Mít mrdání rád není to samý, jako nechat za sebe rozhodovat hormony.V 18 letech už by se měl člověk umět trochu ovládat..otázka zní: je ti vůbec tolik? Nezdá se mi :rolleyes:
gona
ganja akože fakt neviem že čo si za človeka ale skus sa z nezávislleho hladiska pozrieť znova na svoje prispevky,,, zdá sa mi že robiš take skutky ake by si nerad pocitil na sebe...
Hanulkááá
Hele zato,že jsi zakomplexovanej:(,tady nikdo nemuže(a už vůbec ne kopřiva,její názor se mi líbil). Prostě jsme ti tady řekli svůj názor a nikdo ti ho nenutí. Akorat to prostě nechapu,asi tě ma za jinyho člověka než ve skutečnosti jsi. Neber to prosííím,jako že do tebe ryju,nebo tě pomlouvám.
21??! ještě na to buď hrdej :rolleyes: ty "przniteli lolitek"
Hanulkááá
Ale to je jen přetvářka a to tě baví? Nechapu,však ona tě časem prohlídne:(.
Pupajz1
Když jste spolu tak dlouho tak bych jí to učitě řekl, navíc jestli to ví že už pěstuješ tak si aspoň chvílema myslí, že hulíš takže to nejspíš vezme dobře..
Soul Rebel
Pupajz... tak tos trochu nestih... pokud odpovidas na nazev treadu, tak on ji to uz rekl:D:D:D
Pan Ker
citace:
Původní příspěvek od Ganja joe
pro me sou holky proste jen mrdani nic vic nic min...nikdy se uz nechci zamilovat ...to povazuju za pekne hnusnou nemoc... jo este k tomu bordelu to fakt nemam zapotreby nepycham zadny devky...mam spys rad nevinoucky... ale kdo vi treba se tam nekdy zajedu podivat....muahahhah


citace:
Původní příspěvek od Ganja joe
Hanulkááá : to mas pravdu ma me za uplne jinyho cloveka...myslis si ze ze pred holkama ktery chci se projevuju jako takovejdle zmrd...muahahah to fakt nee.... umim bejt tak milouckej a hodnej ze bys neverila....


Na tohle ti nemůžu říct nic jinýho než:"Primitive!"
Kubííííík
Pan ker: naprostej souhlas. Taky nejsem svatej,ale tohle bych těmhle křehkym a kolikrat až moc citlivym holkám neudělal. No a co jsem četl stím,že ji bolí břicho a on by si chtěl jen zapíchat,hnus,trapny a nechutny,ty nejsi chlap,ale chudák:(. Sorry neznám tě,ale podle nazorů to tak vidim.
Hanulkááá
A mě jsi celou dobu tvril,že jsi svatej:D,ity sňatkový podvodníku jeden:D. A Kubíííííku nebud na něj zlej,on zato nemůže(taky jsi byl takovej v 21 letech:D,promin:D,vím,že nebyl),taky vidím jak se ten můj dívá po každé krátké sukni,ale má k jeho smůle:D vedle něj mě a to já si ho vždycky pohlídám a dám mu najevo,že mě to štve(ikdyž už vim,že je to zbytečny:(),ale to jsou prostě chlapy a ja mu to nemam za zly. Uffff par panaku a jak jsem se rozepsala:D.Dobrou.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma