Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Indoor Pěstování > Mikropěstování

Stránky: 1 2 3 [4] 
mini ukritý box - Klikni zde pro originální téma
LIX
No name rastú o dušu a to sú zatial iba v kokose, už by som ich mal hodiť do hliny
LIX
úúúúúúúúúúúúpdate, slúbené LED sa konštrujú :D
Na jednom panely je ich 42
Papek
Mrtě světlo. :) Tos zapojoval sám nebo jsi to tak koupil na tý destičce?
LIX
Sám som si to zapojil :D
LIX
Pár fotiek :D presadil som rastliny do koflíkov
1, jedna rastlinka
2, druhá rastlinka
3, na rastlinku som zasvietil z LED kami
4, Obidva LED panely
LIX
Rastlinkám sa darý, zatial sa nevyskitla žiadna závada :D
Spacy
cawes...
Zda se mi to nebo na te druhe kyti vidim jakesi cerne skvrny????
LIX
Nezdá, to je hlina, máš dobré oči
Papek
Zajímalo by mě, jak máš zapojený ty ledky. To máš na jaký napětí? Já tomu moc nerozumím. To asi 220 V nebude nebo jo? Jinak to máš zapojený seriově nebo paralelně?
LIX
Papek) No nieje to na 220V, mám to zapojené paralérne, dnes som to tak poprepájal lebo som si našiel trafák ktorý mal 3,6V a ja mám na 3,6V LEd diody, tak som ich 42 zapojil paralérne, pred tím som ich mal aj do série aj paralérne, ale teraz iba paralérne
LIX
Tak takto vyzerajú rastliny dnes :)
LIX
update
LIX
.
Papek
Dost teda povyrostly. :) Jaký máš kdyžtak rozměr květináčků, jestli se tě můžu zeptat? Taky nevím, jestli lepší dávat kytky do hlubokých květináčků, jako je třeba od jogurtu, nebo do mělčích....
LIX
že si to ty som to pre teba odmeral aj ked už kitičky spali, kvetináč má na výšku 7cm a podla mna je jedno či ju dáš do hlbokého, alebo širokého kvetináča, ale skôr by som bral hlboký :)
Teraz ma napadlo že bonsaje sa sadia do plitkých a širokých koflíkov takže ak nechceš mať malú rastlinu odporúčam hlboký koflík a je ešte pravda že ked má rastlina hlboko korene tak rastie do výšky, koruna haluzý by sa mala rovnať korune koreňov
C.R.E.A.M.
čim hlubší a užší tím lip. To je muj názor. Vysoký, úzký květináče se blbě scháněj tak používám uřezaný PET láhve (2l a 1,5l). Hlavní výhodou je že lahve nezabíraj místo do šířky takže se do skříně dobře rovnaj, otáčej a tak. No a hlíny je dost..
Papek
C.R.E.A.M.: Asi tak. Vždycky, když jsem přesazoval kytky z mělkého květináče do většího, tak ty dírky nebyly skoro vidět, jak tam byly ty kořeny. :) V hlubších to je nejlepší, ale je zas problém se zaléváním. Když máš jen malinko míň propustnou hlínu, tak je to velký problém, že se ti voda nedostane až dolů.
C.R.E.A.M.
Jinak "no offense" ale když vidim tu minulou "sklizeň" 0,5g tak bych tam buď koupil nějakou tu akvaristickou purple žárovku na kytky (15 - 60W), úsporku na kytky (v OBI to seženeš) nebo bych si změřil jestli se mi tam nevejde ta malá, úzká Naturelite (24W) abys příště sklidil aspoň na brko...

Co takhle vylepšit doma sound system? Jeden pořádnej reprák 1,5m vysokej...:) :) :)
hroty
zdravim mám kyti jen 2 tejdny starí a zda se mi za dou mak moc do vejsky a stonek tu neunasi pls nevite cim to? mam to doma v malom boxu a svitim nato zarivkovou lampou uvítam jaky koliv napadaty protoze sem uplnej zacatecnik tak dik
xbastardx
hroty: preco to davas tu?? :faq: FAQ+hladat, tahaju sa ti za svetlom=>daj nizsie svetlo, a daj ofuk na rastlinku a stonky budu pevnejsie.
Haggy
WoW!!! sem zvedavej kdo prvni zacne pestovat v necem tak malym jako je treba krabicka od sirek :D ... ne sry za muj blbej vtip...kazdopadne masakr! cg! at to roste!
LIX
No tak v tej sirkovej škatulke asi nikto. Aspon vidíš že sa dá niečo vypestovať aj v takej prtine ked človek moc chce :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma