Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Indoor Pěstování > Mikropěstování

Stránky: 1 2 [3] 4 
mini ukritý box - Klikni zde pro originální téma
sancha
http://grower.cz/pestovani/navody/s...suseni/6.html#6
přesnější informace určitě najdeš když budeš chviličku hledat ;) třeba prolez pár threadů kde lidi už sklidili a najdi si tam kdy sklidili a proč a pak už si jenom vybereš jak to chceš ... nezapoměň kytičku propláchnout od hnojek pár dní jen čistou vodou ale jestli hnojíš kobylincem možná to nebude až tak dlouho potřeba .. to nevim ..
co nějaká fotečka? podle fotky se líp radí ;) :D tipuju to na pár jointů :) to samý sme měly vždycky se ségrou :D:D ale i tak - nejlepší pokouření ;)
mirosk
2: lix http://www.weedfarmer.com/albums/ma..._To_Harvest.jpg

http://forum.cannabis-seeds.cc/uplo...-1088245457.jpg
LIX
sancha) daka, ja som len leviný sa niekam pozerať, ale pozrem :D No mne nebude ani treba s toho neaké húlenie robiť, mne išlo o to aby som sa toho naučil viac o pestovaní a budem nadalej aj pokračovať, vylepším ten zasrane malý box, potiahnem to z neakou reflexnou fóliou, dám tam neakú lepšiu žiarovku, ak nájdem takú čo byvyhovovala mojim parametrom atd. daka
mirosk) daka :)
sancha
lix .. mě se líbí co děláš proto jsem ti doporučila si prolízt pár trheadů ohledně toho sklízení. dočteš se zajímavý věci i kolem zjistíš že je víc způsobů jak co províst prostě spoutu toho hned využiješ ;)

edit
sem stejně líná jak ty :D
LIX
Už ma to neako prestáva baviť, vrcholky sa mi ťahajú až úple hore a ja s tím nemám už čo robiť, jediné riešenie je ich odrezať. Moje rozhodnutie znie, pri dalšom grove rastlinku už pri 10cm výške prepnem na kvet a nemienim ju vôbec zaštipovať, je blbosť v tak malom boxe mať rozvetvenú kitičku. Vela vecí som sa poučil, tento prvý grow je moc biedni :( nič s toho asi už nebude. No môžte sa tešiť na další grow v tejto istej mini skrinke. Pravdaže ju vylepším, obohatím o neaké lepšie svetlo, no pravdaže to bude žiarivka, po bokoch do rohov dám trubice UV, možno nič platné, ale vyskúšam, na steny pôjde biela reflexná fólia a musím tam dať aspon 4 krát 4cm ventilátory, :D už sa teším :D len nech skončím už s tímto mini omylom. Neaké fotky tej fólie: 1,odráža sa od nej svetlo z lampy, druhá strana fólie je čierna a ešte k tomu sa dá fólia prilepiť, cez fóliu žiadne svetlo neprenikne :)
2,tie UV trubice, nič moc, ak o nebude mať žiadny efekt tak ich nahradím normálnimi bielimi
LIX
Tu je update rastliny, podarilo sa mi ju vytrepať z repráku :D Makrom sa nechajte prekvapiť až ked to dopestujem. Ináč, musel som toho vela z rastliny odstrániť aby mohla žiť, bolo tam dosť nepotrebných listov a haluziek, papa :) nechal som len to čo vidíte, mne sa to páči :)
Papek
Docela dobrý, ale přijde mi dost brzo přepínat kytku v 10 cm výšky na květ. To už by snad bylo lepší to nějak zastřihávat a přepnout až potom. Jinak plánuješ na další grow nějaký model nebo pojedeš no name?:D
LIX
No tak možno tých 15 cm, ale to je už podla mna vela na výšku mojej skrinky. No ak niečo zoženiem, ešte neviem ako sa čo vyvinie, možno zoženiem aj neaký model
lootman
Lix-Na to ze to bylo pod tak malo waty tak je to pekny,sem zvedavej jak to bude rust pod lepsim osvetlenim a celkem si me taky inspiroval abych se do neceho taky konecne uz pustil Viva la Marihuana :) K plus
LIX
lootman) daka, no tak rýchlo začni pestiť, nech je zábava, pozor na policajtov
Dokúpil som neaké komponenty do boxu, 24 LED na 12V, spotreba 1,2W, 2 ventilátory 5cm, jeden spotreba 1,2W, jeden ventilátor sa mi podarilo aj namontovať :) to som rád, a tie LED diody sú biele, to sa mi moc nepáči, chcel som red LED, no nemali :( Už sa teším ked budem ten box vylepšovať :D
Papek
Čau

Je vidět, že se v elektrice dost vyznáš. Já bych to asi nezvládnul zapojit, proto radši pěstuju out. :D:D:D Myslím, že out je hlavně na kvantitu. Ty jedeš taky out nebo windoor? A jinak není to z té skříně cítit, když ti kvete kytka??

Chtěl jsem se vlastně zeptat, co to znamená slovensky papek. Mně to říkala jedna kámoška z Detvy, ale já jsem to už zapomněl. Teda, jestli to nebylo něco jinýho. :D
LIX
No vyznám sa do elektroniky, ved to je dosť dôležité pri indoor pestovaní, ale ked ti mám pravdu povedať tak nieje ťažké niečo zapojiť, ak si na základke chápal fyzike. No chystám sa na out ak zoženiem neaké dobrú genetiku, ináč rozhádžem iba techničák do prírody. Ty vole, mna tá vaša čeština pletie, už neviem pomáli písať, ked sem niečo píšem, rozmýšlam jak to napíšem po slovensky, čeština mi stúpla do hlavy :D
No ten papek, to by mala byť taká palica, sa hovorilo volakedy že dostaneš papekom, ale môže to znamenať aj niečo iné
LIX
No na ten zápach som zabudol, mne sa zdá že ani moc toho cítiť nieje, ved to je dosť malá kitička, ale niečo cítiť určite je. No ja si izbu pravidelne vetrám. Matka sa ma minule pýtala že čo to mám za čudnú arómu v izbe :D
Papek
aha
Teda já mám taky občas problém porozumět nějakému slovenskému slovu, ale jinak to jde. Říká se, že Češi mají větší problém porozumět slovenštině než Slováci češtině.Myslím, že by bylo dost špatný, kdyby tu třeba byly thready v polštině nebo maďarštině.To bych si teda ani neškrt.:)

Jinak s tím zápachem to je špatný. Když jsem pěstoval loni win, tak už asi po necelým měsíci růstu mi začala kytka docela zapáchat. :)
wocas
fuuuuj
LIX
wocas) Aké fuuuuj?
Papek
Taky se divím a nerozumím tomu....
LIX
Á to je jedno, no k tej češtine a slovenčine, neviem či je ťažké porozumieť, ale ja nechápem len vašim mesiacom :D
Ešte k veci o rastline, zajtra pridám asi do boxu tých 24 LED, len musím porozmýšlať ako to upevniť :)
Papek
To já taky nechápu slovenský měsíce, jako kdybych se neučil anglicky, tak bych teda byl dost v prd.... . :eek:
LIX
Anglické mesiace sa podobajú dosť na slovenské, alebo opačne :D
!!Rady!!
Zdravim
Mas to pekny ale nechapu proc si kupoval ty bily diody k vuli barve spektra ta ti v nicem podle me nepomuze. Inspiroval jsme tak ze jsem si neco podobnyho taky doma udela
WhiTe
LIX: řek bych že ta bodovka je na prd... ale skusit to můžeš.. ;)
jestedman
LIX: pouze pro tebe a jestli chceš, hod mi PM, smaznu to:
1. Jánuar - leden
2. Fébruar - Únor
3. Márc - březen
4. Ápril - duben
5. Máj - květen
6. Jún - červen
7. Júl (?) - červenec
8. August - srpen
9. Séptember - září
10. Oktober - říjen
11. November - listopad
12. December - prosinec

je to spíš pro slováky, protože jak psal Papek, pro nás to není problém, protože to máte podobný s němcema, angličanama atd....
LIX
!!Rady!!) Tie LED ky som si kúpil na prisvietenie pri raste, takže nič na kvet a rozmýšlal som že kebyže mám peniaze tak by som si celú skrinku spravil iba na LEDky, červené, netreba to neako chladiť a nieje to ani náročné :)
WhiTe) LEDky majú vždy využitie :D
WhiTe
LIX: můžeš pls napsat označení toho led světla? dík
LIX
WhiTe) GX 5.3
Papek
Nevíš kolik tak stojí tye ledky v elektru? Já jsem úplně mimo dění. :)
LIX
Papek) WhiTe mi písal že 1 LED 1kč
Papek
Tak to je hodně dobrý. To bych jich nakoupil ha fo :D:D :cool:
LIX
No skús poslať WhiTe pm, ja som mu dnes posielal a aj som sa niečo dozvedel, on ti dá aj odkaz na neaké stránky z LEDkami
Spacy
Cus jestli se muzu zeptat,na co ty LEDky sou?????
LIX
Spacy, ved na normálne pestovanie, si ešte o tom nepočul? Pozri si WhiTe-ho LED box
Spacy
Hmm.... zajimave ale tim urcite nedosahnes takovych vysledků....NEBO JO????
LIX
No podla mna s tim môžeš dosiahnuť výsledok aký len chceš, podla mna je to lepšie aj ako sodík, ale to by do mna vela ludí začalo hučať, no ale ja osobne si myslím že LEDky by aj sodík mohli nahradiť, len ich treba určité nie malé množstvo kusov použiť
Rákosníček
no ale k tomu že 1 Led stoji 1kč-to sice stoji ale ma mizernou svítivost(200mcd) takže se víc vyplatí koupit dražší,př.:já si budu kupovat LEDky za 2,5kč se svítivostí 2000-2300mcd a to se vyplatí
LIX
No ja zoženiem za 250sk 100 LED
xbastardx
...kedy budu nejake nove fotky? inak drzim palec...

Kplus
WhiTe
citace:
Původní příspěvek od Rákosníček
no ale k tomu že 1 Led stoji 1kč-to sice stoji ale ma mizernou svítivost(200mcd) takže se víc vyplatí koupit dražší,př.:já si budu kupovat LEDky za 2,5kč se svítivostí 2000-2300mcd a to se vyplatí


Když víš CO si vybrat, tak seženeš levně. Když nevíš, utratíš honě a bude to na nic. Nevěřim že LED s 2CD za 2,5kč na něco budou, ale taky rozhodně nebudu kupovat ledky s 200mcd... ;)
LIX
xbastardx) Teraz som chorý. ledvaj tu sedím pri pc tak fotky budú neskôr, možno 1možno 2 dni :)
LIX
update, neaké makro sa mi podarilo :)
Papek
Docela dobrý. :cool: Jen jsem se chtěl zeptat, kolik máš čepelí na jednom lístku? Mně přijde, že když to má málo světla, tak to dělá míň čepelí.
LIX
Na velkých listoch 5 a ktoré rastú zo šišky 3, tie čepele sú dané podla mna genetikou kolko ich bude
Papek
Aha, tak to já nevím. Já jsem totiž sázel ty samý semínka v létě a měl jsem tak min 5 čepelí, ale když jsem to zasadil letos v únoru, tak mám jenom tři. :( ..... jinak kámoš má ty moje semínka ve skříni a taky jich má asi 7:)
LIX
Tak ja neviem ako to je, ale ked mám pravdu povedať, ani ma to moc nezaujíma :) Hlavne že to rastie
Papek
jj to je hlavní, když to roste, ale tohle jen tak dekorativní a estetický :)
xbastardx
pocuj, nerozmyslal si nad tym modelom lowryder (thread Mjr.BlasterX)? myslim, ze pre tvoj minibox idealny model. problem len asi s tou cenou semien :(.
LIX
Ja nemám keše na neaké dobré modely :( teraz si chcem kúpiť pár LED diod a spraviť aj s nimi niečo v tom boxe
Myslím si že ked dám do malého koflíka neakú rastlinu tak velká nevyrastie, ale ten lowryder je fakt super model, škoda že nemám momentálne keš :( Uvidíme ako sa čo vyvinie, keše možno budú a možno to rozbehnem aj troška lepšie ako prvý krát :D
LIX
Tak ako som vravel, box si znútra vylepím bielou reflexnou fóliou, fotrovci niesu doma tak som makal, pravdaže som vytiahol rastlinu von a pofotil som to tak sa na to pozrite
Dr*Skunk
Hoj je to zaujimavé. to je to zastrihnuté_? alebo si pokračoval_?
LIX
To zastrihnuté, to čo mi od začiatku rastie :)
JAHmaican
citace:
Původní příspěvek od LIX
Ja nemám keše na neaké dobré modely :( teraz si chcem kúpiť pár LED diod a spraviť aj s nimi niečo v tom boxe
Myslím si že ked dám do malého koflíka neakú rastlinu tak velká nevyrastie, ale ten lowryder je fakt super model, škoda že nemám momentálne keš :( Uvidíme ako sa čo vyvinie, keše možno budú a možno to rozbehnem aj troška lepšie ako prvý krát :D


kup si jeden řízek za kilo a hotovo ;)
to -> JAHmaican..... na slovensku rizek nenajdes - a ktomu uz urcite nie za kilo he:D
LIX
Shit, takže môžem na to zabudnúť :(
Ale ja to neako poriešim
LIX
Spravil som si odťah z boxu, použil som 4cm ventilátor, dosť skoro :D, príťah je pasívny
1, ventilátor
2, makro záber na ventík
3,ako to vyzerá z vnútra
4, ventilátor z vonku zatesnený, rád sa zo všetkým na tom boxe pohrám ved to aj treba ked je taký malý :)
mirosk
no byt tebou, tak by som ju supol v aprili von a nechal tam dozriet, a vytahujes ju cez ten otvor pre repro?
LIX
No to sa už podla mna ani neopláca, ano cez ten otvor, ale nevyťahujem ju často
xbastardx
takze dalsi grow opat no-name? inak co este xes doplnit na dalsi grow okrem tych LED?
LIX
No možno to no name už nebude, ešte tam dám asi silnejšiu žiarivku a už asi nič
LIX
Tak a je napoli koniec môjho prvého growu, kvetinka je od hnojiva vyčistená, asi tížden som ju zalieval iba z vodou, usušiť som ju dal do starého pc ktorý je vetraný. V boxe mám 2 odrezky jeden je zakorenený, no uvidím či s neho niečo bude, lebo dlho som sa onho nestaral a druhý zakorenený ešte nieje a neviem či aj bude.
1,pníček :)







2,odťatá rastlina








3,rastlina v pc





4,korene




5, korene





6,osadenstvo






7,len taký pohladík
H@rdy
cus .to uz bolo dokvitnute ze si to skosil??? mne sa nezda ze to bolo dokvitnute...a kolko g mas z toho?
LIX
No bolo to už dosť dokvitnuté, aspon sa mi tak zdalo a aj keby nebolo, ved s toho skoro nič nebude, celá neusučená rastlina váži 6 g
Papek
Tak aspoň nějaké zkušenosti do dalších growů ;), myslím, že když tam dáš větší wattáž, tak to bude mnohem lepší. Hodně štěstí :)
LIX
No dám tam asi hlavne tie LEDky, lebo ak by som tam dal viac Wattovú žiarivku bol by problém s teplotou pri vypnutom ventilátore...
xbastardx
sewas. sa mi zda alebo ten vacsi rez je robeny v kvete??? svietis 18/6?
GL v druhom kole
LIX
No je rozkvitnutý, on mi začal kvitnúť lebo som ho mal na 12/12 pri tej velkej rastline ktorá je už zotnutá, neviem ako mám svietiť
LIX
čaute, chcem sa spýtať čo to je zač že mám moje klíčky fialové? Zasadil som von techničák len tak a on má fialové listy a stonky, pozrite sa na to samy, neviete čo tomu je? Ved to je čudné aby mal taký shit fialové listy a stonky, dúfam že mi tu nikto nebude nadávať že čo si to sem dávam, ved ja to potom môžem zbadať len chcem počuť odpoved na otázku
JAHmaican
Je to způsoneno nízkou teplotou.
na 100%
*dR->ZmRd$!*
jj souhlasim s JAHMAICANEM je to teplotou kitickam je zima to mas joko z mrtvolou kdyz je clovek mrtvej je modrej :D a kdyz je kiticce zima je fialova :D ;)
LIX
Daka za radu chalani.
A ešte jedna otázka, mám nechať svetlo pri tomto odrezku zapnuté na 12/12 kedže už začal kvitnúť?
Papek
A jak dlohou ho už máš ten řízek v zemi? Jestli už bude dostatečně zakořeněný, tak bych to nechal na květ vzhledem k velikosti tvýho boxu.:)
LIX
No je už zakorenený a už mi začal rásť, no ok, nechám to na kvete a uvidím čo sa z toho vykluje :)
H@rdy
no nevem ten rez je maly aby z nrho daco bolo mozno stvrtinka gramu
LIX
No je malý, ale je blbosť prepnúť ho na rast ked už kvitne
Zdar Lixi! já bych ho hodil za okno stejně už je docela pěkně! a rozjel bych další grow! pokud máš tedy semena?!:D
LIX
Zdravím aj ja :)
No mám neaké 2 semená, tie som včera dal už do boxu klíčiť, ked začnú klíčiť, tak ten odrezok hodím za okno
LIX
Tak matroš je už usušený, váži približne 0,5 g ked som to usušil o dosť sa to scvrklo, nevadí, tu neaké foto
1,pitlíky, malý šišky, velký listy
2,skosená rastlina
xbastardx
daj potom smoke report :jumper:
Papek
to Lix: mohl bys prosím dát k těm fotkám nějakou věc ke srovnání velikosti? Myslím třeba zapalovač nebo tak. :)
LIX
Sorry, ale už je po rastline, tie halúzky som dolámal, ale tá rastlina mala asi 20 cm
xbastardx
no co ako chutila? ;)
LIX
Celkom sa dala, dal som si iba šluka, nechcel som kúriť
LIX
Tak semienka čo som dal naklíčiť už vyhnali korienky tak som ich šupol do kokosu, počkám kím tam trochu vyrastú a od tial pôjdu do kvetináčov ktoré asi nechám ešte v boxe, alebo to už hodím rovno von, ale račej ich ešte potom nechám v boxe v teplúčku a počkám kím sa trocha oteplý vonku
1, ako to u mna vlastne teraz vyzerá
2, kokosové tablety
3, semienka
:D
Papek
jj dobrý :)
Jak máš ty kokosový tablety, tak tam necháváš vodu v tý spodní misce, nebo to zelejváš zvrchu?
LIX
Zo spodu, tam nechávam vodu, ona sa aj tak postupne vyparuje
xbastardx
nechavas nieco cez leto aj v boxe, ci vsetko pojde na out?
LIX
Asi pôjde všetko na out lebo aj tak toho vela nemám, ved v lete out a v zime in :D
LIX
update klonu
Papek
jj dobrý, vypadá, že se dobře uchytil na to, že ti to předtím nakvetlo :)
LIX
Ak sú svilušky také biele až priesvitné tak ich mám v hline, ale rastlinka rastie
-v kokose tiež rastú
Mirano
to budu asi skôr larvy smutic
LIX
Ale larvy by sa asi nehýbali, vyzerá to ako neaký miniatúrny chrobáčik a premáva sa to po hline
LIX
Tak ako som povedal dám do boxu o trošku večšiu Watáž, dám tam 15W žiarivku, ešte ju tam nemám namontovanú, ale ked tam bude tak dám vedieť, nemal som totiž čas ju tam dať, dosť roboty mi dalo rozobrať ju a spraviť to posvojom aby sa mi to zmestilo do boxu, ved pozrite foto
Je to spravené provizorne aby to svietilo, neaké úpravy sa tam robiť ešte budú
1, žiarivka, pekné spektrum do červena :)
2, ako to mám zapojené
3, všetko čo treba
H@rdy
no potom sem hod foto celeho boxu ako to tam je .ten kokos je fakt dobry pre zaciatok je to dost urodne pouzivam aj ja na tohtorocny out.a neuvazujes u vecsom boxe??? a kolko rastlin mas tento krat v plane lebo prvy grow si urobil asi 0.5 g sucheho hulenia a nebolo to vela podla mna takze ci sa ti to oplati vobec robit.
LIX
Ftoky budú.
No mne sa to oplatí vždy lebo vždy niečo vylepším na boxe a budem to robiť tak že na sezónu out si v boxe predpestujem a cez zimu ked bude nuda si tam zas niečo zasadím pre zábavu, no chcel by som večší box ale podmienky mi to nedovolujú a ja sa s tímto dokážem uspokojiť a viac ako jedna rastlina sa mi tam určite nezmestí
JAHmaican
To budou chvostoskoci, v hlíně jsou docela běžný, nebál bych se jich :)
LIX
JAHmaican) Ďaka za info
Tak svetlo namontované a tu pridávam foto
1, tá žiarivka v lavo tam teraz ide, tá vpravo je stará čo tam bola
H@rdy
no ked to podmienky viac nedovoli ale zasoby bude mat s outu
LIX
Fotky špuntov
1, Z bleskom, je vidieť skutočná farba žiarovky, ale okolie je do modra od blesku
2, bez blesku
Papek
hezká barva :) žárovky
LIX
Snažím sa vyberať také žiarivky do červena a fialova :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma