Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop - Klikni zde pro originální téma
Sinuhet
Vcera jsem jim nalil novy roztok. Tentokrat s koncentraci podle doporuceni vyrobce a ne dvojnasobnou. pH drzim mezi 5-6. EC je 1.0. Uvidime.
Sinuhet
Dik vsem za tipy.
Ujo_Lojzo
jednoznacne odstrihavat tie najmensie listky a to vsade na palici... ved tie vyhonky zdola ti vobec nemaju svetlo.. horne sichy budu masaker a tie dolne??? nic nemas prehnojene paradne to robis, ale viac zastrihuj neboj sa toho... ta rastlinka ti to potom vrati v kvalite... peace :afroman:
Sinuhet
Zase pár maker.
Celkové fotky palic asi až po usušení. Je to samý list, špatně se to fotí.
Sklizeň předpokládám za 9 dní.
Dnes je to 5 dní co dostávají jen vodu a Ripen. Ještě dalších 5 dní a pak už jen 4 dny čistou vodu s upraveným pH.
DrNi
..a nejaka celkova fotecka by nebyla??
Sinuhet
Ano palicky jsou docela ridke a male. Vynosove na gramy to bude asi nic-moc. SensiStar ma v popisu uvedeno ze je spise o chuti nez mnozstvi. Az sezenu chronica, zkusim grow zamereny na mnozstvi. Krome toho to prerostlo a hnojeni asi neni nejlepsi, protoze kytky jsou krehke. Celkova fotka asi nebude. Jakmile otevru skrin kytky se z ni vyvraceji a nektere se lamou. Stonky jsou sice silne, ale takove vodnate, ze se daji zlomit jako rebarbora. Zatim to nevypada na grow, ktery by zduvodnil, ze ma volba zarivek byla spravna. Ale bylo dost chyb, ktere to mohly zpusobit. Takze se uvidi dalsi sezony.
Sinuhet
Varoval jsem vas, ze se to spatne foti. Celkove to totiz vypada porad stejne. Total dzungle a nekde v ni schovane palice.
mirosk
kohi sinuhet, a co keby si to prestrihaval, viem ze by to bola pyplacka, ale... :rolleyes:
ak tu uz niekto pisal tak maznem, dlho som nesledoval :smoker:
The Farm
zdravim co tak nějake detaily fotek jak dlouho si na květu v poslednich foto neuvadiš (zatim prvni thread ktery sem čet cely:-) ) jo vypada to na 49 den tak to maš před sebou dlouhy kus cesty good grow K+
Sinuhet
Posledni fotka je z 51. dne kvetu.
Uz jen tyden.
prenda
Zdar.

Koukám že ses pustil do nového směru pěstování. Nurturelite + Metrop :).

Zatím tedy nic moc výsledky, ale učený z nebe nespadnul nikdy, co já vim.

Nenašel jsem nikde info o větráku. Máš tam tři, ale jaký? Moc zeleně by mohlo ukazovat na špatnou ventilaci. Dále bych více prostřihával a zvětšil bych prostor pěstírny.

Hodně zdaru!
Sinuhet
Kytek je tam prilis mnoho. To se ted uz vi. :-)

Ventilatory mam docela obycejne 12V, 12cm. Jeden taha ze stinitka rourou nehoru a ven. Dalsi dva jsou pritah a odtah ze skrine.

Ventilace neni doresena. Zatim staci, ale neni to ono.

Vlastne ten v tom stinitku je 220V, ale take 12cm. Jako ve zdroji v PC.
Sinuhet
Ja vim, ale 12cm. Slo mi o velikost. :-)
Erixon
Jakou máš vlhkost vzduchu?
Sinuhet
Na kvet vysokou. Kolem 40%
zizik
zdravim, muzu se zeptat proc neotrhas prebytecne listy? kdyz jich tam mas tolik tak by jim to nemelo vubec vadit. slo by vic svetla na paldy a nebyly by tak ridky..
Sinuhet
Protoze za dva dny sklizim a protoze jsem to chtel zkusit bez trhani. Verim totiz tomu ze list je zasobarnou energie pro rostlinu. Jenomze na takovy pristup tam tech rostlin mam prilis mnoho, takze priste.
Matrixx
foto ??? bude ???? :D
rastafan
nazdar sinu,

máš to fakt mooc pěkňoučký,ta barvička,plnost kytek...fakt se ti to povedlo
co plánuješ příště?ten samej prostor a svit? když to tak sleduju,tak něco takovýho by se mi přes léto líbilo taky,myslíš že ten odtah od stínítka je tam za potřebí,nestačil by čistě jenom odtah ze skříně,když to skoro netopí?
káčko je jasný,zatim se měj čus!
Sinuhet
No netopi... Sklo te zarivky ma kolem 90 stupnu.

http://grower.cz/home/potw.php?action=show&photoid=89426

Teploty u vrcholku jsou ted kolem 30 stupnu. Odtah by tam mel byt jeste silnejsi. Ale vzdy zalezi na konkretni usporadani skrine. Tezko rict.
Sinuhet
Kobereček z kořínků...
Sinuhet
Porad je to tak neprehledne ze vubec netusim kolik toho bude. Pravdepodobne to bude pod 100g.
citace:
Původní příspěvek od Sinuhet
Kobereček z kořínků...
pěkná práce , bílé evidentně zdravé super . Ať se daří . K+
rastafan
takže nic moc za ty prachy,co?
ale zas to třeba bude víc o kvalitě než kvantitě
jinak moc vydařenej grow,fakt pěkný,poklona.
Sinuhet
S mnozstvim asi spokojen nebudu. V predchozim systemu jsem se dostal nekam na cca 100g pod 250W sodikem. Ted si myslim, ze to bude pod sto ge pod teoreticky 400W zarivek.

Ale zatim nemuzu pricitat vinu osvetleni. Nejsem si jist hnojenim a jsem si jist tim ze to prerostlo.

Zato s kvalitou jsem spokojen uz nekolik tydnu, co hulim zastipky. :-)
Z toho co nebudou palice urcite pujde udelat masakrozni hash pres pytle. A jeste si troufam po vyrobeni hashe z toho sameho rostlineho materialu varit a ocekavam ze pokrmy budou take docela smrtici. I kdyz kytky chytam jen za stonky, stejne mam okamzite ulepene ruce. :-)

Nastudoval jsem scrog. Mam pocit ze ho vetsina lidi, ktere jsem videl dela spatne z neznalosti. Nasel jsem thready v anglictine jeste snad z konce devadesatych let, kde to vysvetluji "otcove zakladatele" a chci to teda zkusit. Pro zarivky IMO optimalni zpusob pestovani.

Dalsi sezona budou jenom dve nebo tri matky, ktere necham vykvest, ale po nich snad power plant a scrog.
MEDICINEMAN
Mohl bys prosim hodit link na ten anglickej navod na scrog ?
Sinuhet
Je jich vic, ale jeden z nich je tento:

http://www.gardenscure.com/420/scro...st-guide-i.html
rkcz
Sinuhet: Ahoj, mas nejaky specialni duvod proc to susis i s listy? Jinak moc pekny grow! +
Sinuhet
S listy to susim proto, aby to schlo pomalu. Vetsi hmota zpomali schnuti. Jakmile listy uschnou tak, ze se zacnou lamat, olamu je a zbytek susim dale.
Samozrejme pomalejsi suseni znamena vetsi rizko plisne, ale pokud to nezplesnivi (kontroluji kazdy den), melo by pomale suseni byt poznat na chuti.

To je i duvod proc to nerozlamu na jednotlive vetve a nesusim je oddelene.
2sinuhet-a nebylo by lepsi susit spis ve vetsi zime a bez listu mohlo by ti to negativne poznamenat chut...hazi to pak lehce senitou vuni a prichut ale trebato mas vyzkouseny ze tim predcasnym otrhanim listu tomu predejdes...
Sinuhet
No tak ja je teda ostriham. :-)
Sinuhet
Posledni celkove fotky pred tim nez to rozstriham a zacne curing.
Celkove kytky ostrihane listy. V podstate uz jen to co si chci nechat.
Horni palice budou ke koureni, spodni asi zarchivuji pro casy nouze, nebo z nich udelam hash.
Pro srovnani je tam povesen zapalovac.
Na fotkach to vypada o neco hur nez ve skutecnosti. Vzhledove jsou ty palice nic moc, ale kvalitou stavu si myslim, ze budou skvele.
Sinuhet
Zatim sklizeno 50g palic prvni jakosti ke zhuleni a 40g palic druhe jakosti na hash. Dalsi druha jakost jeste visi, dnes uz se mi to strihat nechce.
Jeste neni jiste ze to bude hash, necham si je zatim stranou a az dojde jakost A uvidim, jestli bude nouze a zacnu hulit i B, nebo to bude v dobe kdy bude huleni dost a udelam z toho hash.
Sinuhet
Dostrihal jsem posledni zbyvajici palicky tridy B a bylo jich dalsich 60g.
Takze celkovy vynos cini 150g.
Z toho 50g trida A, a 100g trida B.
Sciurus
Vzhledem k tomu, jak to vypadá, respektivě vypadalo, výnos neuvěřitelný:eek:

K+, celkem halda
Sinuhet
Byl tu prispevek o tom ze nic moc. Uz tu neni. Ale ja jsem ho nesmazal.
mno jsem zvedavej na smokereport podle toho co jsem videl ale tvoji sensi star v kokosu bych rekl ze ty nuturlitky zas takovej prebor nejsou jinak samozrejme dobre odvedenej job a rekl bych ze jsi pravem spokojenej..ale treba hulic s mou spotrebou by splakal nad vydelkem....
co dal povalis dal nuturelitky nebo back 2 sodik?:death:
Sinuhet
Nurtur, ale zmena hnojiva na GH a zmena stylu na scrog.
Sinuhet
Asi az zboucham sito na scrog. Kdy to bude se zatim nevi.
Sinuhet
Power Plant, General Hydroponics Flora Series, Nurturelite, NFT
Sinuhet
tak jsem sklizel a fotil...
Sinuhet
S karmou prisel dotaz proc jsem nevypletl cele pletivo...

Prepnul jsem to na kvet ve chvili kdy kytky dorostly spickami k pletivu. Takze vyplatani se delo behem rustu ktery nasleduje po prepnuti. Byl to muj odhad jak to jeste poroste. Na tretim obrazku shora jsou videt i zarivky. Jak vidite kraje pletiva jsou vlastne pod objimkami. Zarivky jsou blize ke stredu pletiva. No a taky to byl muj prvni scrog, takze jsem zjistil ze s tim vypletanim to neni tak proste a dalsi sezona bude vyukova, kdy chci dat jen jednu kytku a tu roztahnout hodne do sirky abych si mohl dobre prozkoumat co to vlastne pod tim pletivem dela. Tentokrat totiz zustalo v nekterych mistech i spousta palicove hmoty pod pletivem. Takze se k nim svetlo nedostalo. Az to zvazim, dam vedet.

Zatim by vas mohlo zajimat ze komplet elektrina cele skrine (2x 200W nurt, 2x 12V ventilator, 1x 230V ventilator, cerpadlo) me za tuto sezonu stala 1715 korun coz je 381 kWh. Mam celou skrin na digitalnim meraku, do ktereho lze zadat i cenu za kilowatthodinu a on to rovnou ukazuje.
Hnojiv to spotrebovalo zhruba jeden tripack od general hydro, coz je asi 500 Kc. Ale hnojil jsem s nim zaroven i matkarnu a jeste porad mi trochu zustalo. Takze pokud toho bude alespon 10g, je to v poulicnich cenach zaplaceno. :-)
zzzzz
no tak to je fakt super!!!!!! to máš pod nurtulite? RED?
Sinuhet
ano 2x 200W nurturlite red.
Sinuhet
120 g je vysledek.
14,30 Kc za gram. Ciste v cenach elektriny.
A cca 0.5g/W
Hy3nA
Čus, nad usporkama kvuli tepltě taky uvažuju, takže sleduju tyhle thready..

dotaz: si spokojen a splnila se tvá očekávání?

jinak to máš moc pěkný;)
TractorDriver
ahoj jsem priznivcem usporek a pristi mesic snad taky rozjedu in pod nlite red 200w.
zajimalo by me ale jaky je tvuj nazor (pokud muzes porovnat z vlastni, nebo vycteny zkusenosti) na sog/scrog v jejich porovnani-myslim tim ted zavesit usporky svisle a tim lip prosvitit i spodnejsi patra nebo radsi vyplest do scrogu jako mas ty.
porad se nemuzu rozhodnout jaky system zvolit.
kazdopadne moc pekne oba growy a 120g ze tri kytek scrog je vskutku parada-k+ samozrejmosti ;)
Hunter37
Taky se o tohle sluníčko troch zajímám, měl jsi tam celou dobu tu Natur.RED? Budeš dělaj nějaký smoke repord? Když si ji budu kupovat tak stačí koupit žárovku a objímku? A co ten extrem.předřadník? Děkuji za info.
(Kdyžtak smáznu)
Hy3nA
citace:
Původní příspěvek od Jsem
prosím Tě, nevíš kolik teda žere 200W Envirolite nebo Nurturelite (RED) ?
prej je to míň než 200W
děkuji]


200w žere 161w


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma