Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Indoor Pěstování > Elektronika a Technika

Stránky: 1 [2] 
Jističe - Klikni zde pro originální téma
prysk
Jo, díky moc, zejtra se na to kouknu a uvidim.
zmetek
Zalezi kolik jeste snese ten prodluzovak na ktery budes napojovat ten dalsi. Ale to by asi mel. Kazdopadne je lepsi zapojit ten druhy prodluzovak primo na zasuvku ve zdi nez pres prvni prodluzovak, pokud mas moznost.
Hanyz
citace:
Původní příspěvek od zmetek
Zalezi kolik jeste snese ten prodluzovak na ktery budes napojovat ten dalsi. Ale to by asi mel. Kazdopadne je lepsi zapojit ten druhy prodluzovak primo na zasuvku ve zdi nez pres prvni prodluzovak, pokud mas moznost.

Naprosto správná připomínka, prodlužky jsou většinou dimenzované na 10A a pod jističem 16A se z nich stává nejslabší článek řetězu
bezdechu
citace:
Původní příspěvek od Hanyz

Naprosto správná připomínka, prodlužky jsou většinou dimenzované na 10A a pod jističem 16A se z nich stává nejslabší článek řetězu


Tak tak, neškodí občas zkontrolovat rukou zda některá místa na prodlužce, nebo zástrčka v hlavní zásuvce nějak moc nehřeje. Aneb prevence je dúležitá. Ve většině případú když to začíná být cítit ve vzduchu tak už je to zralé na výměnu.
Blackous97
Zdar ldi, mam problem s jisticem !

Mam hotovou skrin (sodík 250w) v kulne a potrbuju ji vytopit. Koupil jsem si tepelny ventilator 2000w a k tomu jeste tohle .

Ale kdyz vsechno zapnu tak mi to vyhodi jistic v casti domu.

Je tam takovej ten cernej, starej jistic 10A 500v .

Mam doma jeste tento jistic (Obr.1).
Myslite ze tam pude?? Bude to stacit?? Nebude to zase "vyhazovat" ??
Nemuze se neco stat kdyz bude moc "silny" ten jistic??
bezdechu
citace:
Původní příspěvek od Blackous97
Zdar ldi, mam problem s jisticem !

Mam hotovou skrin v kulne a potrbuju ji vytopit. oupil jsem si tepelny ventilator 2000w a k tomu jeste tohle .

Ale kdyz vsechno zapnu tak mi to vyhodi jistic v casti domu.

Je tam takovej ten cernej, starej jistic 10A 500v .

Mam doma jeste tento jistic (Obr.1).
Myslite ze tam pude?? Bude to stacit?? Nebude to zase "vyhazovat" ??
Nemuze se neco stat kdyz bude moc "silny" ten jistic??


Tak ten 10A jistič je tak tak s odřenejma ušima pouze pro ten tepelnej ventilátor. Těch 32A je tak pro celej barák, ale rozhodně bych ho klidně použil místo tý 10A. Sežeň si 20A nebo 16A podle zatížení toho zásuvkového okruhu.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma