Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Odrůdy a Šlechtění

Stránky: 1 [2] 
Erdbeer - Klikni zde pro originální téma
IqTyq
Nechcu tvrdit, že všechny samice Fraise sativa byly úžasné (mnoho jich bylo nahovíno), ale z každé selekce se podařila jedna brutální matička, která rozsévala smrt a hrůzu po místních hospodách a axich, které jsem po sklizni navštívil. Hlavním znakem takovéto smrtonošky jsou maximalně tlusté listy, robustní indica stavba, spirálovitě vinuté květy z tvrdých (golfballs) paliček a komatózní bodystone kombinované s psychickou úlevou a celkovou pohodou mysli. ( šak františek aspol. ví :-)). Maximálně držím palec, ať se selekce povede, už teď sliním jako Pavlovův pes.
IqTyq
no na zaklade tveho popisu sem si ho objednal asi sem nemel to stesti rostlo stoho fialove huleni spis sativoveho tipu s minimalnim ucinkem 5 semen sem poslal exodusovi jak dopadl nevim
Celller
Chtel bych tu zde pochvalit Iqmu jeho Erdbeera, snad nejlepsi outdoorova kytka co sem mel, co se tyce vune, stavby, a hutnost palic, skoro jak podlampa, palice jako kaminky a nejen vrchni, ale i ze stredni casti rostliny, ke konci fialovela, a sklizena byla driv nez PT, jelikoz sem nechtel, aby mi takovy poklad nekdo ukradl:)
EXODUS
citace:
Původní příspěvek od AEROMAN
no na zaklade tveho popisu sem si ho objednal asi sem nemel to stesti rostlo stoho fialove huleni spis sativoveho tipu s minimalnim ucinkem 5 semen sem poslal exodusovi jak dopadl nevim

Zdravím,
též sem měl sativového typu, bylo to řídké, orošené a voňavé, ale nějak mě to nezaujalo. Ale veřím tomu, že je to dobrá genetika, jen mít více semen a doufat ve správný phenotyp. :rasta:
františekzeleny
ahoj,tak tady je aktualni foto.Jak dobre vidite nejake mostly indica pheno se tam najde ;).
golgotha
Erdbeer bo purpurea, at prosím urči IqTyq podle fotky sou zároven podekovani za poskytnute klacky :D Nebyl cas zakladat dred, pracovni duvody
Díky za ně, krásná genetika

Edit: Celller diky za identifikaci:satan:
Edit ll: Jj asi to bude ta purpurea, purpurovy listy to melo!
Fotek mam mrak, dystak PM a ja to nekam nasypu ,ll..
Celller
citace:
Původní příspěvek od golgotha
Erdbeer bo purpurea, at prosím urči IqTyq podle fotky sou zároven podekovani za poskytnute klacky :D Nebyl cas zakladat dred, pracovni duvody
Díky za ně, krásná genetika


Cau, podle perfektni stavby palic, bych si dovolil odpoved, ze to vypada na Erbeera:)

taky EDIT: dej spis na Iq, ale jestli si mel Erdx Heaven, jakoze asi jo, kdyz se ptas, Erd voni vic ovocne, PT ma takovou silnou vuni koreni, jinak uz fakt nevim:D
IqTyq
citace:
Původní příspěvek od golgotha
Erdbeer bo purpurea, at prosím urči IqTyq podle fotky sou zároven podekovani za poskytnute klacky :D Nebyl cas zakladat dred, pracovni duvody
Díky za ně, krásná genetika


Myslím že je to spíš Purpurea #3. Loňský Erdbeer od GreenHornet ( Swiss Strawberry) nebyl tak pěkně orosený (navíc ta charakteristická barva listů...). Pro porovnání zkoukněte Ra2ncanovi fotky http://www.icmag.com/ic/showpost.ph...733&postcount=4 a tady http://www.icmag.com/ic/showpost.ph...12&postcount=32 . Snad jedině jestli to není Erdbeer x Heaven, ale to nevím, jestli jsi měl.

BTW : krásná fota, Dikes Muchas Companiero, Ježíš Tě miluje .:heart:
Turky
jel jsem ho loni,dobrej kouř.
Lahar
Erdbeer
Cannabis Helvetica
malejcernousek*
erdbeer z klonu od kamose,sklizeno zacatkem rijna 2008 ...skoda,ze sem nemuzu dat vic fotek...hodne se mi libila tahle kvetinka :-)
zasazena na zacatku cervna do 30l kyblu..byla mensiho vzrustu...ca 1,4m ..sazel jsem ji celkem pozde..krasne vonela po ovoci,stacilo o ni byt jen zavadit a hned se prsty lepily k sobe :-) na podzim zacala celkem fialovet..byly dost chladny noci na tuhle dobu.. palky mensi,ale tvrdy jak sutr..dost mi pripominala lampovejsi modely...180g suchyho matrose si myslim, docela ujde

prvni fotka je z 23. zari,druha je z 27. zari..uz odlistena,pripravena na sklizen..sory za kvalitu fotek..foceno sony ericsonem W810 2M fotacek
:-D
speedyam
zdarec měl bych dotaz mám erbeera který je v cca 20 dnů květu a vedle něj mám the pure který mi včera ukázal první koule myslítě že když nechám oprcat erbeera že semínka co bude mít stihnout dojet?
Pan Ker
citace:
Původní příspěvek od speedyam
zdarec měl bych dotaz mám erbeera který je v cca 20 dnů květu a vedle něj mám the pure který mi včera ukázal první koule myslítě že když nechám oprcat erbeera že semínka co bude mít stihnout dojet?


Určitě, semínka zrajou poměrně rychle...
escobar
Erdbeer z řízku od člena grower
Samulele
Zdravím,tak ako, tohto roku nikto nesiel erdbeera od CH? prípadne ake su referencie na CH,konkretne Purpurea Ticinecis a "Erdbeer"? Idem F2 a chcem to porovnat, vpodstate som uchvateny :)
tripmag
ako kazdy rok nejaky ten erdbeer v zahrade musi byt :)
aj ked len taky maly nenapadny aby zbytocne neputal susedov :P
tripmag
purpurea sadena dost neskoro lebo minuly rok skoro prerazila strop sklenniku (vonku dozrieva rychlejsie..)
foto je zo vcera
tripmag
Purpurea je jeden z mala out modelov co neskutocne cukruje!
Take biele a polepene listy som nedava dole este so ziadneho out modelu.
Pripajam fotky susiny a na druhej je vidiet aj par seeds s panom Erdbeerom :)
Mašťák
Cannabis Helvetica uz nema v nabidce Erdbeer ? =-O
¨
tripmag
citace:
Původní příspěvek od Bohempík

no ale fakt jsou lepší cesty než erdbeer


suhlasim ale pre kazdeho je to uplne ina cesta :)


pre vaznych zaujemcov o tuto genetiku mam este stale nejaku zasobu Erdbeeru F2 zo sezony 2010
uz ho dalej nebudem pestovat
skusam nove aj stare menej zname genetiky
par spokojnych ludi si ho znovu vyziadalo aj tento rok
Mašťák
citace:
Původní příspěvek od Bohempík

bohužel nee, nicméně ve vídni můžeš lapnout origo erdbeer klon ;) kyne pěkně a tvrdě i potentní to je ale je to jeden z prvních vzorků co jsem fakt dále nehulil :D ne že by to nebylo dobré ale takové... sychravé
na samenwahl by možná mohlo zbývat ještě pár kousků zaniklé greenhornet seeds alias pure swiss strawberry, alpine seeds mají nějaké krosy erdbeeru taky

kros s nějakou sladší indikou jako blueberry by erdbeeru mohl dodat grády,,, no ale fakt jsou lepší cesty než erdbeer
každopádně stabilně produkuje palice podobné indoor kouskům (nijak extra list/květ, takový balanc) i v našich podmínkách což grůwry co od outu moc neočekávají potěší



A jake lepsi cesty ? :) povidej ? Ja jsem byl minulej rok skvele prekvapenej KC33, nicmene 70% plisne me odradilo...
tripmag
splesniviet ti moze aj erdbeer...
zalezi na podmienkach, mieste a hlavne na pocasi
minuly rok ked boli tie povod a lialo skoro dva tyzdne bez prestavky tak je jasne ze bolo plesne pozehnane a nepomozes si
Beybo
Nazdar chalani. Ak mám erdbeer x first sativa je možné že by sa dalo nejak určiť pohlavie už po 4-5 týždňoch rastu? Niečo malé sa tam už rysuje...
tripmag
citace:
Původní příspěvek od Beybo
Nazdar chalani. Ak mám erdbeer x first sativa je možné že by sa dalo nejak určiť pohlavie už po 4-5 týždňoch rastu? Niečo malé sa tam už rysuje...


neprehanaj :) to si este pockas... :P

I KED NIEKEDY :) to nahodi pri stonkach ako vyrasta list alebo vetvicka preflower a da sa uz zistit co to bude ale ani to nemas nikdy na 100% staci nejaky stres a moze sa to aj zhermit...

daj si do googlu obrazky preflower a uvidis pripadne aj tu na fore do vyhladavania

este ma napadla jedna vec
ked hovoris ze to ma aj 5 tyzdnov tak urcite si to najprv nemal pod lampou
sadit tak skoro je niekedy riziko lebo nieje este vhodna fotoperioda
ja davam klicit vecsinou zaciatkom alebo az od polky maja
ta first sative je naozaj skora genetika je mozne ze aj preto nabehol nejaky kvet
den sa este stale predlzuje tak by sa to malo potom znormalizovat a rast dalej
Beybo
No díky =) veď ten erdbeer som kúpil od teba =D ;) Tak niečo stým preflower poriešim pretože už by som to chcel dať niekam von a aj to narezať FIM metódou. Len sa nechcem zbytočne namáhať aj zo samcami... =/ Počkám ešče 2-3 dni čo to spraví, keby sem potom dám detailne fotky mohol by si mi skúsiť pomôcť?
Beybo
Tak tuto máte na prvej fotke ta bobulka je čo? nove listy, kvet alebo samec?? a druha foto je ten preflower?? //// sorry že som to dal aj do témy samica x samec ale nevedel som kam to mam skôr dať.
tripmag
samec jak hrom :)
a kde to prosimta trapis za oknom?
mas to take dost vytiahnute nema to dost svetla ked uz to kvitne...
to co este nekvitne tak niekde premiestni nech to ma viac svetla idealne niekde von kludne aj do kukurice
Beybo
No do utorka tu ešte hlásia nejaké búrky a jemné ozimenie, tak stredu už idú von na nepoorané miesta pri elektrických stĺpov v poliach a na okraj hája =)
escobar
Nějak to tady vázne. Jak to vypadá s genetikama erdbeer a purpurea ticinenses, máte někdo semena?
tripmag
co by to tu viazlo :P
myslis ze sa da napisat este nieco nove ohladne erbeeru a PT?
to mas uz ako ked sa stale pise dokola o Durbane alebo podobnom klasickom straine :D
escobar
Nějaký pokusy o křížení? Třeba deep chunk, nebo nějakej kush?
guarana
Na toto som nedavno narazil http://shop.strainhunters.com/canna...erry-skunk.html
Slick-ace
Zajímavý kros do našich podmínek http://grower.cz/forum/showthread.p...366#post1055366


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma