Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 [2] 
Koho byste chtěli z Groweru pozvat na brko - Klikni zde pro originální téma
ta skleroza :-)

lahvan
deth
papaja
indicky konopi
wood
cosecha
hick

edit:dalsi na koho jsem zapomel je ten,ktereho kazdy den vidim,drzim,nekdy i lestim........Ježíš...
xerthone jsem zapomnel :D..timto jsi pozvan na brk az pojedes nekdy na jih se cestou zastav :D:D...
jinak chlapaci jedu zrejme na podzim do cr na par dnu na dovcu...bych dal takovej minisraz nekde..tak doufam ze to nako dame do kupy a alespon v par lidech se zhulime jak kone...:smoker: :pimp: :girl:
hick:kdyby jen z moravy:-) primo z drsneho severovychodu :D

deth.:jakmile dodelam par nutnych veci a budu mit cas,sednu na bicikl po dedovi a valim za tebou.Kuwa to by se mi splnil dalsi sen :D
citace:
Původní příspěvek od omnihash
hehe a deth si zdovolený bude pamatovajt jenom přílet na ruzyni:D
:D:D:D
z toho bych strach nemel..deth. otrly hulic jen tak neco ho neprekvapi.... :D:D
Svahadji
od ruzyně to mám kousek, ale na seznam sem se neprohulil :D
citace:
Původní příspěvek od Svahadji
od ruzyně to mám kousek, ale na seznam sem se neprohulil :D
svahadji ses tam oficialne :D...to je jeste dalsich minimalne 50 lidi co bychs nima zahulil ale pamatuj si ty jmena a projizdet databazi clenu jsem linej :D
Ganjaholickz
;) funny thread

hulil sem(jeste pod starym nickem) s papajem matrixem a s jummpem super typci hlavne paja ale to vi kazdej co se s nim setkal...čímžto je všechny zdravím peeeeez
rozhodne bych chtel pohulit s kuchtejem rimrakem manhuntem harym snarkem dethem a hlavounem uz jen kvuli tomu ze bych se moh dost naucit a mel bych i par otazecek ktery sou na pm moc obsahly... ;) ...
jinak lahvan dudušek rappa xerthon tayem apoffis pac mi pripadate jako super typci na pokec podle vašich postu ;)
vsichni jmenovani u me mate brka az se setkame na nejakym srazu nebo si pro vas po sklizni prijedu a dame weed marathon ;) ;)

edit:koukam ze sem zapomel na vrrrrn uz jen proto co pestuje za narezy a ze je to pestici zena ;) velkej respect
Trni88
Ja osobne bych zahulil treba se vsema, ale copak na to mam plice? bych do konce nedelal nic jinyho (ne ze by to byla nejaka zmena:-D

PS.:Hele jestli je tu nekdo Kladno a okoli tak by se dalo neco domluvit....
JAHmaican
Rappu( a nejen na brko :D ), protože údajně jsme stejný hovada
Maličkou, protože ... hehe
Soul Rebel
citace:
Původní příspěvek od JAHmaican

Maličkou, protože ... hehe

Az ted jo?:eek::p:
Kazdopadne az za ni pojedes, tak se stav u me:sun:

A abych nebyl OT, tak bych strasne rad pozval JAHmaicana:p:
JAHmaican
Soul Rebel: Takováhle nabídka se samozřejmě neodmítá, protože nejen že jsem jeden z nejlepších tanečníků disco, ale také jeden z největších huličů :rasta:
Soul Rebel
Tak prijed nekdy v patek. Zajdem na dicko, mame tu fakt husty, muzem zkusit pretancovat vesnicky vlastence:punk:
Jah: Díky, někde se doufám potkáme a brko dáme, každopádně nepočítej s tim, že jsme stejný hovada. Určitě jsem větší hovado než ty, to už poznalo mnoho lidí...
Kohokoli rozumného z okolí,to se ví
Hlava
citace:
Původní příspěvek od plha
Bych dal brko s Šerpou, Maharsim, Nussakem a Jardou XXL+FreancoisDeGeot. Takoková high end society.


..budes se divit ale pan mistr pestitel JardaXXL zahulil jednou a odvezla ho sanitka ... kdybys chtel nejaky dalsi podrobnosti o tomhle panovi , jako , mobil , jmeno nebo i bydliste tak mi posli PM , fakt nechapu ze nekdo jako ty se porad zastava takovyho jantara :rolleyes: kterej vlastne ani nehulí , mej se , tvuj Hlava
Eloren
Bych pozval každého, kdo by si řekl a veděl bych, že by to pro mě udělala taky :) Jinak asi kuci z tadyma, se kterými už jsem měl tu čest udělat nějaký obchod a povedl se + Lidi s dobrými názory a odvážným jazykem :) Takže asi 65 procent lidí z G :D
vrrn
Tebe
a tebe taky
filos
tak ja by som pozval vrrn-u, kedze ona by ma pozvala tiez :rasta: podla toho co pise

Ono: pardon. opravil som :angel:
Ono
2filos:

Vrrn je žena.;)
THE_GAME
Jasně se všema se kterýma bych si rozuměl :)
GeorgeJung
growers z brna, pac tu zadnyho neznam
no, mad liona, rajdu, snarka, xerthona, chodce, bobka a samozřejmě hlavu (aby viděl "in real" co mam za pekelnej bong)
Reeve
kohokoliv z groweru kdo bude mit cestu plzeňskem:) peace
Mašťák
No já bych rád ještě někdy zahulil s Vrrrnkou,Carlosem,Jahmaicanem, Krychlákem nebo Kwětoněm, jako kdysi na Trutnově. Ahh... ty vaše modely... lahoda...



Cya.... Black & White .... ( ;););) )
Já bych rád pozval pana AHM4DA.... Snad se toho někdy dočkám:frog:
RedBull
Až někdy Pampalini přijede do ČR tak bych s mím rád vyhulil pár brček.
Tímto tě Pampalini zvu na pár brček až budeš Čechách.
bruno.kudrna
Zdravím
Trochu to oživím.Tak já z G osobně neznám nikoho,aspoň o tom nevím a rád bych to změnil.Rád bych měl osobního přítele přes to naše pěstování a ne jenom tady virtuálně něco.....
A na brčko pozvu každýho kdo 18+,nežebrá a celkově tam ty sympatie musí být....:teef:
Zdárek:sun:
L1st3r
Čest ;)
ono taky záleží odkud kdo je, nepojedu na brko přes celou ČR :D . Břeclavsko není problém.
pankytka
Taky bych pohulil s nejakym rozumnym Prazakem, kterej pesti. Obcas kdyz jsem nejakou vec kupoval, nebo prodaval...tak jsem s danym prohodil 20m pokec a clovek se hodne dozvi, jak se predavaj zkusenosti :) Proste z pestitelu neznam nejak bliz osobne, nikoho :D
bruno.kudrna
Zdravím
No právě já taky nemám kámoše growera...A i by mě zajímalo jestli někdo tady od nás nechodí na G. Já bydlím 30KM od Brna na východ..
Zdárek:sun:
L1st3r
To znamená vyskovsko?
bruno.kudrna
Zdravím
Tak tak Vyškovsko...
Zdárek:sun:
Time
super téma , vytáhlé z historie :) potkal jsem spousta lidí z g a musím říct že vždy super pokec , teď už bych ale asi víc řešil fízl/nefízl...
L1st3r
Jsou tu?
Pítr90
Zdravím, taky se přidám. Rád zakouřím s kýmkoliv z G. Tak jako Bruno nemám kámoše growera, se kterým bych pokecal a vyměňoval zkušenosti. Jižní čechy - Šumava.
Ps: kdyby jste sem někdo jeli třeba na výlet, tak se zastavte 😉
Lawor
Zdár,
Ty jo super téma! Též bych rád oslovil všechny zdejší, jste supr lidi ;-).. Rád bych vyměnil, nebo spíš pobral zkušenosti od těch lepších, takže pokud někdo chce, můžete mi nechat vzkaz a můžeme vyrazit :-). PS.: Jsem z Plzeňska, mám rád pivo a bong :-D..


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma