Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Konopné Umění

Stránky: 1 2 3 [4] 5 
Akty growerů - Klikni zde pro originální téma
Divoženka
mation a byls ted v brne na K1fight a thaibox profi? byla to parada! a ty lasicky tam,hehe. a ti chlapci,takova pruznost hehe. Jinak Claune,to je mazec
mati0n
divoška: jestli myslis Arena Cup tak jsem chtel, ale nebyl.. Ale ted ma byt nekdy v olomouci neco. Hele a ty se vtomhle pohybujes? A nechces neco prihodit do aktu growerek ? pls :faq::D
Svahadji
Jo Divoženka jen komentuje, ale aby se taky ukázala to ne...
chOdec
Divoženka: Tys tam byla..?? :eek:
Chystal jsem se tam s van bladem, ale pak mi do toho něco vlezlo, už jsem se smířil s tím, že o tuhle akci přijdu, no a nakonec jsem zůstal v brně a na celou věc zapomněl!!! :D :slizoun:
edit: matiOn - no něco už tu je.. :)
Divoženka
Svahadji,to proste neni muj styl.Nevím,co je na tom k nepochopení,že nemám potřebu ukazovat celému okolí svoji mrtnatost. TYs mě už viděl,tak nefňukej:)
Konalo se to v Brně v Boby v sobotu. Řeknu Vám,to byla sešlost. Měli jsme koupenej lupen na stání,stál 350,- a kolik na sezení,to nemám tucha,ale stálo nás opravdu pár,ale výhled jsme měli mnohonásobně krásnější než sedící. Bylo se na co dívat! Lasičky byli docela nobl oháklý, a kratičké sukýnky supermodelek,producírující se mezi jednotlivými koly v ringu,ty stály za to. Hlavně když vylízali z ringu a ohly se:)) Moderovala to ta Blond kočička z prima hit mjuzik,ale její humor jsem jaksi nepobrala.hehe. Jsem honila parádu akorát v gládách s pívem. He he. Řekla byhc ,že to časově uteklo rychle, ale samozřejmě byl časový skluz,začínalo se někdy v osm místo v devět. Bylo devět fightů a z toho jsme sedm vyhráli. Myslím,že naši měli oproti spolubojovníkům:) hodně navrch ,no jo,český kluci. Jeden fight ale nebyl dle našeho soudu fér,náš byl již od pohledu nácek boy a vyhrál to nezaslouženě. Tomu jsme to vážně nepřáli. Honzík Müller je jinak veselej chlap,normálně s e u toho smál. Při tom zápase. A mrouskal obočím. A měla tam vystoupení Verona,ta disco skupina,tak to byl fakt provar...

Tady to máte trošku podrobněj. Na mý žblechy není nikdo zvědav:)

News

K-1 a Profibox v Brně

Brno, Hotel Boby, 28.4.2007 od 19:00 POZVÁNKA ZDE

V brněnském Boby centru se bude opět konat galavečer thajského boxu a profiboxu.

Na této akci se představí několik brněnských fighterů a v hlavním zápase večera i Honza Müller

proti srbskému boxerovi Lazaru Tomicovi.

5 zápasů proběhne podle K-1 pravidel, další 4 pak budou profibox.

Předprodej vstupenek například na Boby Squash nebo brzy

na www.ticketpro.cz popřípadě www.ticketportal.cz

Profibox

1. ( +90,719 kg 4x3min ) Miroslav Pek (ČR) vs. Leonid Dmitrichenko (Lotyšsko)

2. ( +90,719 kg 6x3min ) Ladislav Kovařík (ČR) vs. Evgenijs Stamburskis (Lotyšsko)

K-1

3. ( -70kg 3x3 min ) Martin Kalis (ČR) vs. Ali (Turkey)

4. ( -70kg 3x3min ) Petr Brzobohaty (ČR) vs. Osman Adil (Albania)

5. ( -67kg 3x3min ) Zdeněk Pernica (ČR) vs. Miloš Nikolic (Serbian)

Profibox

6. ( +90,719 kg 6x3min ) Ondřej Pála (ČR) vs. Piotr Sapun (Bělorusko)

7. ( 79,378 kg 8x3min ) Tomáš Adámek (ČR) vs. Alexandre Siposhvili

K-1

8. ( -76kg 3x3min ) Jiri Jaroš (ČR) vs. Labinot Ameti (Albania)

9. ( +95kg 3x3min ) Jan Muller (ČR) vs. Lazar Tomic (Serbian)

CHodče,vážně by mě v životě nenapadlo,že ty plůjdeš s van bladem na takovou akci.

Hej tak někdy příště gagaga
Divoženka
jiank brzo bude Shaolin
Svahadji
div: dyť já vim - já jen tak popichuju :D
Divoženka
tak tu máme léto...tak jestli Vám to roste,tak šup sem. Jistě jste bušili celé jaro,aby jste pak mohli házet očkem na kočky u vody,na pláži a ták. Tralalí tralalá.
TeCZko
divozenka - coz o to, roste... ale pupek :D. zravky delaji svoje. ale zatim se to jeste tak nejak da zvladat :D
citace:
Původní příspěvek od Divoženka
tak tu máme léto...tak jestli Vám to roste,tak šup sem. Jistě jste bušili celé jaro,aby jste pak mohli házet očkem na kočky u vody,na pláži a ták. Tralalí tralalá.


Tak je tu léto - jistě si Divoženko chodila celý rok do posilovny, abys vyrýsovala své boky a ňadra, aby po tobě koukali kocouři očkem třeba u vody na pláži. Při této příležitosti bys mohla dát své fotky do aktů growerek, tralalaa....
Svahadji
Rappa: mno Divoženka spíš chodila posilovat s půllitrem a tlačenkou, takže fotky asi nebudou, nebo kdyby tak snad raději ani nevidět :D
Divoženka
Rappa,mu haha,tak se ukaž ,ty vodáku :)
Divoženka
Svaha ví,svaha je moudrý :) tlačenka a hooodně cibule. mlask.
Procs sem nepleskl tu fotku,cos mel v galerce,hehe
Divoženka: já vlastně zapomněl - Lupus mě nabonzoval :D sakra :p: mmm - vodácký fotky budou, ale žádný bicepsy nečekej :) spíš čekej tři promile po Havaně... :) Ale něco za něco - dám fotku pod podmínkou, že dáš i ty :)
TeCZko
Rappa - hehehe, to mi pripomina to decky ukaz a ja ti taky ukazu :D. ale jsem zvedavej co divozenka vybali ;)
Breadhacker: sakra, trochu nažrat potřebuješ, to je jak fotka z holocaustu... :D
Divoženka
Rappa, jdeš na to od lesa. SHIT .(
danihel
akt to prave neni, ale som tam polonahy:p:
cosecha
black and white - wow :love:
cosecha
tekknou - nechtel bys to postnout v prirozenych barvach? takhle vypadas jak zmutovanej smoula.
tekknou
citace:
Původní příspěvek od cosecha
tekknou - nechtel bys to postnout v prirozenych barvach? takhle vypadas jak zmutovanej smoula.


Se naotravuješ ženská:D..
sry.za ten odstin:)
CCtakhle nějakej akt growerky zasejc ,nebyl by..??:p: :punk:
Lupus
Takze jako spravny grower musim byt in a taky sem neco hodit :D


<---- takze sexi briško :D
Tak takto vyzera nejako československý grower v akcii. Sice neni to ziadna super postava ale neni sa ani za co hambit. :crazy:

cosecha
danihel - no comment, tohle neni tryd o rozmazanych odrazech od skleniku.

tekknou - :) no vidis to uz je lepsi, nejni nad to videt peknyho polonahyho chlapa s kostetem v ruce. Moc pekny.

ha-de-sh - t ve furt ten photoshop - to si myslite ze je to jako hezci takhle sedivacky mimozensky vytuneny foto?dyt to vypada jako kdyby ses vykoupal v nakym lepidle a byl oslizlej...ch jo. nejhezci je prirozenost prece....

lupus - no to nejni spatny a co takhle neco odvaznejsiho...treba ukazat aspon bradavky co?


radvacan - no, tak se mi to libi, jeste tak ty gate dolu, ale to uz chci asi moc.
PsYcHo84
takhle se to dela :frog:
HA-de-SH
citace:
Původní příspěvek od cosecha
nejhezci je prirozenost prece....


2psycho: tak se to nedela :rolleyes:, TAKHLE se to dela :D:D:D
Divoženka
no teda pánové já čumím! Postnu tu jeden nevinný snímek
Lupus
Divozenka - smekam pred tvou odvaznosti takto zde ukazat svou fotku :punk:
inf3cti
Divozenka: a ted to same, ale bez tech hadru :D :punk:
Divoženka
infekti:)no hochu ,ty teda posledni dovou valíš. Já z těch tvejch hlášek taju..simtě řekni mě ,na čem jedeš...ty vle, co vy v tom Brně fetujete
inf3cti
Divozenka: to vis, zdrave se stravuju, sportuju, nefetuju... :angel:
Zedy
Lidi ten příspěvek od Divoženky s fotkou není baba ne? Dyť to má postavu chalpa:D nebo se pletu a teď sem urazil Divoženku:) a v tom případě se omlouvám;)
Dr*Skunk
kukam že su tu všeci rozbijači:pimp:
Divoženka
zedy,klídek,já už su zvyklá
kurnikšopa, divoženka je mužatka? dávám sem svojí hranu, nelekejte se :D
Zedy
Jejda promiň Divoženko, ale musíš uznat že když se takle oblečeš, tak nemůžeš čekat že na tebe budou lidi koukat jako na holčinu;):D
Hoď na sebe něco ženštějšího a určitě mi spadne čelist ne;)
Divoženka
ne. Já v tom chodím normálně a nevím,proč bych to měla měnit:) a omlouvat se nemusíš vůbec,chlape
Zedy
Ale tak to tě obdivuju, že máš od všech těch slečinek, kterejch je všude moc, tak originální styl v oblíkání :bravo:
Hooligan
Zdravím, škoda že už soutěž skončila chtěl jsem dát svůj "akt" z vánoc, kdy jsme měli mega pařbu na kolaudaci jednoho bytu, samozřejmě ani brka nechyběli
Lupus
rappak :punk: méda béda :punk:
Zedy
Nahej se sem dávat nebudu:D
Divoženka
WHOW, nejsou náhodou tvý kámoši Dr.Jekyll a Mr. Hyde? To je úlet.
Funky night :devil: a politej sluncem :D

Hooligan
Claune: tak tomu říkám se pořádně nafouknout:-) jinak myslím, že se fotous growerkám bude líbit
cosecha
all right claune faaaaaakt doooost dobry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lupus
claun ... jsem growerka strasne te miluju libi se mi tvoje bricho ... posles me tvoje cislo? :love: :D:D:D:D:D
Divoženka
a takto bodaj ženský asi. No ty krávo:)
inf3cti
tohle se na akty groweru podoba cim dal tim min...
Hooligan
Tak tady je můj akt z vánoc 2006
vigosek
Moje malickost :-)
PsYcHo84
vigosek - ty ses ale peknej curak.. :frog:
vigosek
Snazim se :-)
Zedy
citace:
Původní příspěvek od vigosek
Moje malickost :-)


No to snad nemyslíte vážně? :crazy: Co to je za akt:confused:
Nesss
no ty vole, procet jsem cely thread od zacatku do konce a boli me cely telo jak se rezu smichy,

vigosek: LOL :-D
vigosek: ty seš pěkný péro :frog: :D LOL
vigosek
Jo, jo, sranda musi bejt! :-) jen odvahu chlapci! .-)
Index
vigosek: LOL:D:Dmoc,moc,sem moc a tohle mě rozsekalo opravdu
vigosek
:-) zda se ale, ze to tady mistni growerky nijak nehodnoti... :-)
Hmmm to sou mi tvary...vigosek.....jooooooo jeeeed one more time pls.
vigosek
MNAU, chces nasup? :-)
moswa
jasne, vsichni chcem nasup
poldy
fotky
Svahadji
Void: jj taky...


sem myslel že tady jsou "akty growerů" a ne "čůráci" :celkemdostblijícísmajlík:
Kaspars
Vigosek:snad se tvoje odvaha nebude stupňovat, sem zvědavej co za akt sem hodíš příště..ale jak vidíšs ani čurák v pozoru nerozpoutá na groweru žádnej popraskt, naopak krásná žena růžovích tangách a hezky vyšpulenou prdelkou, to tady otřásá i dnes.
vigosek
Chlapi, usuzuji, ze tohle tema je spis zabava pro growerky, nez pro oko grovera, tedy alespon pro 96% z nich :-)
kozel
ty voe čo je to tu žaluď mánia? :D
citace:
Původní příspěvek od vigosek
Chlapi, usuzuji, ze tohle tema je spis zabava pro growerky, nez pro oko grovera, tedy alespon pro 96% z nich :-)


no dobra,ale jmenuje se to ,,akty groveru,, ne ,,vyfot svoje pero,, :D
vigosek
Kazdy umelec ma pravo tuto vyzvu pojmout po svem, ne? :-)
Pokud to tady tak vadi, smaznu to, nemam s tim zadny problem.
Ale radeji bych to slysel od samicek, nez od samcu...
PsYcHo84
citace:
Původní příspěvek od vigosek
Kazdy umelec ma pravo tuto vyzvu pojmout po svem, ne? :-)
Pokud to tady tak vadi, smaznu to, nemam s tim zadny problem.
Ale radeji bych to slysel od samicek, nez od samcu...


tady bych byl opatrny se slovem "umelec" - vyfotit si kasparka neni az takove umeni :) jinak mi to nevadi, jestli se to damam libi, at se koukaji
ona
proti bedlam nic nemam, ale je to tak prime a jednoznace, ze je to az asexualni. vic mi prijdou sexy fotky a la claune. hmmmmmm
Hooligan
Vigosek: Ty jsi žalud....
Matrixx
novější :D po 2 měsících v posilce.... konečně sem zase začal pořádně cvičit... ale dá to zabrat ( 182 cm 102 Kg )
Varuker
Matrixx: dobré hovádko!:)
Hooligan
Matrixx : Nesnižuje ti nějak to hulení fyzičku?
Hunter37
Tak posílám taky foto mé ručičky(snad to bude lepší a lepší)
Pr45k
trochu postaršie... :)
Softly
.
zajonc
vigosek nic proti..ale twoje pero neni uplne rovne a kdybych ho mel ja tak bych ho nezverejnoval :D jakoze si king...se za "toto" nestydet ..trosku pindik:D
Kurna, tomuhle rikate akty? Ze ukazete krivy pero nebo ze se vyfotite s kamosem na molu? Nic proti Matrixxx, chlape Ty jsi ale kus... chlapa :D Nahazuju jeden se soucasnou pritulkyni, udelal jsem spolecny abych nemusel fotit druhy do fora akty pritelkyn :frog:
lipi
Nemyslel sem že sem budu někdy dávat fotku, ale co bych proprdel (hlavně klucí z posiloven se asi nasmějou:) )neudělal:frog: Kluci nepiště a holky si vybírám:D
cosecha
lipi - hmmmmmmmmmmm...no mně se moc líbíš.
tohle je můj akt.....:D jinak sem kus tenký kůže nataženej na špejli, která zrovna prodělala odtučňovací kúru... :teef:
Matrixx
tohle je disastrův ..... :teef:
vrrn
FUUUUUUUUUUUJ!:D:D:D
Vrrn ti dam fuj, si nikdy nevidela poradnyho chlapa? Muhehehhe
Matrixx
zas připravujU noVOU objeŤ :frog:
Matrixi..uz se tesime :D:teef: :winner:
Kdopa bude asi oběť... Muhehehehe
JAHmaican
:D
Soul Rebel
Tyvole dal bych si... pivko:sun:
*dR->ZmRd$!*
no tak newim dlouho sem rozmyslel ale tak snad se nemusim stidet sem suchej ale s tim nadelam :D
Moje ruka ...
Potřebuje to tady trocha přitvrdit........Která buchta by si nedala říct ?
Jpt
Benji: nejsem sice zenska ani buzerant.....ale musim uznat ze od pasu nahoru jsi proste sexy....
Divoženka
paneboze. takhle z rana velebnosti
durexman
citace:
Původní příspěvek od Samuel
Moje ruka ...



konec :D:D:D..................... neber si to osobne........
durexman
citace:
Původní příspěvek od *dR->ZmRd$!*
no tak newim dlouho sem rozmyslel ale tak snad se nemusim stidet sem suchej ale s tim nadelam :D




super vlakno sami bouchaci :D:D
Divoženka
citace:
Původní příspěvek od durexman




super vlakno sami bouchaci :D:D


Hele,tak se predved )))))
Lupus
citace:
Původní příspěvek od Divoženka


Hele,tak se predved )))))


divozenka jak vyzývá ale sama neukaze nic :p: :D
jóó Divoženko sejmiho tím že se sama ukazes!!! :D
zatisi s jehlicim nebo siskou ci bobrem jak kaci strom :D


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma