Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Konopné Umění

Stránky: 1 2 [3] 4 5 
Akty growerů - Klikni zde pro originální téma
PsYcHo84
citace:
Původní příspěvek od lowerider
tohle neni forum groweru...ale nejakejch pubertaku...sry ale vsichni co tu vkladate tyhle picoviny jste kokoti.
nejakej akt groweru nebo growerek koho to zajima! od toho jsou jiny stranky.
tot moje nazory na tohle tema........peace!!!!!!!


klidek frajirku, jestli se ti neco nelibi, tak takovy tryd ignoruj
virgill
lowerider nakej hustej po ranu jak rika psycho proste to necti a ne ze zacnes vsechny urazet.....
d.trucker
to lowerider si opravdu solidni pitomec .. co je tobe do toho, jak se zda lide bavi ...se 14 prispevkama bych drzel rypak a soupal nohama
jinak takovihle blbecci po vcerejsi ohromny lsd parbe me spolehlive naserou:flick:
citace:
Původní příspěvek od lowerider

nejakej akt groweru nebo growerek koho to zajima! od toho jsou jiny stranky.


nekoho to zajimat asi bude woe.Staci se mrknou,kdy byl tryd zalozen a kolik uz ma zobrazeni......
lowerider
d.trucker: sry chlape ale ja nejsem ten typ co sili potom aby mel nejvic prispevku. me staci mejch 14...jsem spokojenej,)
PsYcHo84
citace:
Původní příspěvek od lowerider
heeeeeej snad jsem tim nikoho nepohorsil?! jsem rek jenom svuj nazor na tenhle thread....


pises tu, ze kdokoli se diva na tenhle tryd je pubertak, kdokoli prispeje je kokot a cokoli prispeje je picovina.. nacez doufas, zes nikoho nepohorsil.. hm, rek bych zes pohorsil..

citace:
Původní příspěvek od lowerider
tohle neni forum groweru...ale nejakejch pubertaku...sry ale vsichni co tu vkladate tyhle picoviny jste kokoti.
nejakej akt groweru nebo growerek koho to zajima! od toho jsou jiny stranky.
tot moje nazory na tohle tema........peace!!!!!!!
lowerider
jsem myslel ze mam pravo na nazor....jak to vypada tak asi ne:(
Tayem de Tox
citace:
Původní příspěvek od lowerider
jsem myslel ze mam pravo na nazor....jak to vypada tak asi ne:(


a ostatní maj právo ti vysvětlit, jak ho máš blbej...
d.trucker
to lowerider..ani ja se nehonim moc za prispevkama,ale zbytecne nikoho vewopruzuju . ...
inf3cti
citace:
Původní příspěvek od lowerider
jsem myslel ze mam pravo na nazor....jak to vypada tak asi ne:(

ty si ale pletes nazor a jeho prezentaci. nazor muzes mit jakej chces, do toho ti nikdo kecat nemuze. ale kdyz ho verejne prezentujes, ostatni snad maji stejne pravo na totez.

prelozeno do praxe: mysli si co chces, ale kdyz sem napises ze vsichni ostatni jsou kokoti, tak co cekas. tvuj nazor se dal prezentovat uplne jinak, a to podstatne slusneji. neobvinuj ostatni lidi z toho ze ty se neumis slusne vyjadrovat.

(jeste drobnost: to K- ti nezmizi, kdyz smazes prispevek za kterej si ho dostal)
citace:
Původní příspěvek od Xes
Tak az nekomu bude poradna zima a navic mu nebude vadit, ze chlupata na hrudi jen jen moje fenka, tak mohu poskytnout zaruceny bezchlupy "ohřev" na Tenerife :D...kamarad Namestek pripojuje tezky souhlas-foto vic v pozadi.

Závidim!
chOdec
citace:
Původní příspěvek od inf3cti
(jeste drobnost: to K- ti nezmizi, kdyz smazes prispevek za kterej si ho dostal)

inf3cti: ááá... vida, vida.. pán má svoje zkušenosti..? :D
btw: jinak naprostej souhlas..
lowerider
jeste neco...nechci se tu hajit, ale chci vam vsem rict, ze Grower.cz je jedna z mych nejoblibenejsich stranek a ze jsem mel a mam vzdy velkej Respect tady k pestitelum. tohle pisu protoze jsem dostal K- a ruzny otazky od lidi proc jsem to napsal: tak ze 1) prijdu ke kompu s tim ze si podivam do galerie na nejaky rostlinky...prvni vec co tam vidim bylo akty groweru kliknu na to...vidim detka kterej ukazuje svyho ptaka....posunu kousek niz vidim nahou prdel...dam dalsi a vidim Arnolda a dalsi blbosti. tak uz jsem to necetl dal hned jsem odpovidal. proste prislo mi to trapny...
Matrixx
jájájá :D musim ze sebou začít něco dělat ....už jsem dlouho necvičil,jenom plíce :smoker: ale asi zase začnu,pač já hulim za odměnu :D
inf3cti
citace:
Původní příspěvek od lowerider
inf3cti: myslis ze jsem to smazal kvuli tomu aby mi zmizelo K-?

jo, myslim si to. proc jsi to teda mazal, kdyz si stojis za tim co pises? :rolleyes:
citace:
sry mozna to delas jedine ty ja ne...

Sorry co? Ja to nedelam, protoze K- za vulgarni a hloupe prispevky nedostavam. Kdyz se mi neco nelibi, snazim se to podat slusne.

Nerad bych sem sypal dalsi OT, takze pokracovani kdyztak pres PM.
omniaaliterest
LOWERIDER: mno....asi takhle.....kdyz se chci podivat na rostlinky,tak rozhodne neklikam na napis AKTY GROWERU...........kdyz uz na nej kliknu,necekam rostlinky........i kdybych je cekal a nebyli tam,zaviram a hledam jinde.....tak jinde,ze si dovolim jit i do jiny sekce,treba do galerie indoor/outdoor,ktera v tu chvili vlastni pro mne lepsi nazev nez je kanal............a k tem kokotum...naprosto zbytecne nicneresici vulgarismus,ktery ukazuje neschopnost pisatele argumentovat smysluplneji......:rolleyes:
d.trucker
to lowerider..nenapadlo te , ze treba kdyz prijdes z hospy namrdanej a zhulenej a tuhle ten thead otevres,vcelku dobre se pobavis..jsou tady i takovi debaty ze kterejch smichy chcijes....
jinak za to k - nemas zac
:bravo: to Matrixx ..si peknej bivoj..mame hodne podobne postavy kolik mas kilo . ja 112 ..hora masa

chOdec
matrix: :eek: :eek: :eek: pomoc, zabijááááákkk!!!!! :D :D
Matrixx
to d.trucker:teď když necvičím mam kolem 100 Kg,takže nic moc :(
Matrixx
to chOdec :pozor na mě :D :D :D vraždim špekama :smoker:demolition man :D
Matrixx
no sice zrovna nejsem ve stadiu,kdy bych se rád ukazoval na veřejnosti,ale co,aspoň je názorně vidět jak to vypadá,když se nic nedělá :( už neumim ani pořádně zapózovat :(
PsYcHo84
no to je ale rozkosny lumpicek! :D
Matrixx
to PsYcHo84: fakt?chceš vidět víc :D :D :D či co,leda že by nějaká žena chtěla :D
Matrixx
jóóóóóó? :D
ChaoticRoman
ať to tu nestojí...
tekknou
taky jsem neco nasel,kdyz sem daval do kupy nejaky fotky.
nejlepsi je ale ta CR
sancha
citace:
Původní příspěvek od PsYcHo84
no to je ale rozkosny lumpicek! :D


:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D heheeh se z tebe poseru :D


matrixxx .. ale nebud smutný pózuješ dost slušně :) a ted sem s tou druhou půlkou hehe :frog:
Matrixx
no,rád bych,ale trochu se stydim....:D
lowerider
prosim uz mi nic neposilejte ....uz jsem se davno omluvil za to co jsem napsal...dotedka dostavam K-sy a ruzny urazky pres PM.

jestli vam to nestacilo omlouvam se tedy znovu...snad se to ted uzavre
peace
Janísek
matrixx. Pěknej kus chlapa:) A dokonce máš i lehce chlupatý kozy :love: A na formu - s tím bych si hlavu nelámala. Se můžu rovnou podívat na Ramba:D To už není hezký. Ale imponují mi chlapy jak hora:-)
Matrixx
to Janísek:děkuji vřele,teď jsem do toho trochu šlápnul,tak za čas pošlu zas nějakou fotku jestli chceš,to už to snad bude lepší....
Divoženka
xerthon ma fakt hezky prsicka
orignalTHC*
kurvaaa chlapi, vy ste ale siilenci :D
DeThomas
Moje oci!! Moje oci!!!!!!!!!!!!! :D :D
RomAaL
kam sem to vlez???:confused::D
chOdec
d.trucker: masakr.. :D

Hééééj, ženy!!! Čekám nějakou dámskou reakci...
...zatím jenom samý pánský ohlasy..
sancha
pánský ohlasy sou právě nějvěčí prdel :D moje oči prej :D:D

a ženský nemaj čas psát ty se kochaj :D:D
Janísek
sancha: přesně tak:-)) miluju chlupatý chlapy:-)) takže se kochám a kdykoliv mě někdo nasere, tak se mrknu na vaše zadky hoši:-))
ale první kam mě oči padnou je stejně hrud:-))
Xerthon rulezz :-)
d.trucker: libovka kámo, jenom bych ještě udělal tu samou fotku jako je ta druhá v pořadí- s tim rozdílem, že bych fotoaparát otočil o 180° směrem k sobě, vic otevřel prdel a nechal automaticky secvaknout spoušť. Až to sem hodíš, pak budeš největší frajer, zatim seš polofrája :sun: :D:smoker: :devil:
d.trucker
oki rappo budu na tom makat a je to tady brzycko
dekuji vsem ženám za pozitivni ohlasy k mym kozickam :-)
to si mozna zaslouzi dalsi foto:-)

jinak od matrixe a d.truckera bych ranu kladivem dostat nechtel :D
Matrixx
to xerthon: :D to nechtěj jinak díky :D
Janísek
njn, starší osazenstvo se nezapře:-)) vo moc lepší fota než ze startu:-)) vývin je prostě nutnej :-))
sancha
ježiššš vy ste pusy :love: :D:D:D
Janísek
sanči: že jo?! :-)) a Hick má i plnovous :p:
hick:luxusni slechticky postoj :D
UdL
Hehe - antiakt! :punk:
Janísek
v tom se chodíš dívat na houby,ne? ?D
Speciálně pro všechny dámy co mne chtěly vidět... myslim ze to byla Víla? uz v tech zenskych tady mam bordel tak me kdyz tak opravte :D


خشایارشاه, to jsem já
hehe, to se dokonce i rýmuje :D
chOdec
Xerxes Artifex: mno... ehm.. já si nějak nemůžu pomoct..

Jsi prostě krásný.. úžasný.. jedinečný.. :D

Ač nejsem dáma, vždycky jsem toužil Tě uvidět. Ten památný den nastal v Tenise a od té doby na Tebe musím pořád myslet... :mutant:
Chodče, Ty jsi asi hodne vysmahlej, co? :D :wink:
Rozhodně bychom mohli vyrazit s UdLákem do ulic :D :satan:

INKOGNITO CREW :bandit:
Divoženka
hej,hicku,co to máš za uměláka:)
Divoženka
hej hosi,hodne sem neco poradnyho:)
Matrixx
to divoženka:
tak můj zadek se ti nelíbí jo ? http://grower.cz/forum/showthread.p...0&pagenumber=25
Akty growerů ~ Grower.cz Ganja Fórum
Nosferatus
:D
Matrixx
to pačkám:nedělej vostudu :D
Divoženka
pačmák má náhodou dobrou hruď :)
dejaVuCV
Nocni kosilka od Jesuse :D
Na ten bordel plsz nekoukejte.
chOdec
dejaVuCV: pěkný... :frog: Hlavně to pózování..
Pupiset
JJ slusi ti to parde:D
TouchWood
Jsem dostal nápad - až seženu foťák a někoho, kdo se mě nebude bát fotit

pro lowerydera - já jsem kokot, uchyl a hlavně terorista, takže čekej balíček :D
dejaVuCV
:D :D Diky za ohlasy, sem necekal :D
Divoženka
chodče chodče,tak sem taky něco prdni ne:) hodnotíš tady s ženskejma ,ale měl bys být spíš hodnocen:)
ANTIFUCK
virgill
claune kurnik to to je napad skode ze ne muj....
Pupiset
Moje malickost aka Lebowsky;)
PORSCHAK
Toť když jsem narazil na tenhle thread, tak jsem původně nemínil příspívat, ale pak jsem se jednou zhulákal a něco pro vás pořídil:D
khook
Tak to už je na podprsenku Porsaku :D:D pěkný dvojky :D:D
PORSCHAK
:D:D Ale jo, zkoncetrovat je trošku do špičičky, možná by leckterá holka měnila:smoker: (teda ta moje už teď tvrdí, že je mám větší než ona, no pravda že prsa po taťkovi má, ale ten očividně necvičil:D)
strihorukyeduar
Kusy mého těla :D
virgill
strihorukyeduar ...udy Kusaje a kusy Udaje... :D :D :D
JAHmaican
Zedy: Asi nebudeš publikovat svoje pěstění, co???:D
chOdec
Zedy: Ale jinak pěkný fotky.. pěkná žena.. :) Ať to klape.. :smoker:
Zedy
JAHmaican:

Tady určitě ne :-D

chOdec:

Díky šefe;-)
Georgio
no já se z toho poseru. Takhle jsem se už dlouho nezasmál :-DDDD
Divoženka
Když si vezmu poměr fotek na aktech growerek, kolik jich tam je:) a poměr groweru na stránku,,kolik jich je tady...tak je to silný nepoměr. Hoďtě sem něco ,chlapečci. Když máme to jaro! :(
Dáváte si mazec bacha, koukám:)
NO tak jo... nahodím zas novou... ať máš radost, naše divoženko...
PERRO
.
Divoženka
a dál? hehehe
analni otvor tam je :D
Divoženka
xerthon,pohoda,jo chlapi pri praci...ne ,ze by se na to divalo dobre proto,že muž právě něco dělá a neválí se u tv. Ale je pěkné,jak u teho semtam zatnou sval a naskoci jim sem tam ta žíla a vůbec ,projeví se ta mužnost ,jak chlap umí zacházet se vším ,co mu přijde pod ruku...hehe.jak s tím umí naložit,hehe
mittka
Xerxes :

Niesi nahodou Adam z Mythbusterov ? celkom by to na teba sedelo :D
mittka: Pšššššššššššššššt... ;)
kozel
no ako kukám tak sa tu dejú riadne prasačiny :D
Divoženka
citron,hej hochu to je sice very gut,ale sem to nepatri,jinak kamose mas v poho ,ale teda ty ruce,,,,ja ted jim zrovna krvavo bourku a v tom je i spek. Ta fotka je zdarila:)trochu blood style
citron: nechat :D
Mr Proč
citron: jj nechat, nestyď se za to jak vypadáš :D
Nechat... (thumbs up)
tak to neni akt, ale provaril jsem se tim trosku, takze to je vlastne ukazani neceho odtajneneho...

zvecte si to jinak neni nic videt:smoker:
PsYcHo84
citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r
Prdel uz tu mam :D


.. a kde je ten ksicht? :D:D:D
Stoned_r41d3r ála Aštar šeran :D
Svahadji
:punk: Aštar Stoned Šeran :punk:

rider: to sem netušil že se tu tak proflákneš že si Plejáďan! :D
Tak která chce vyprat? :D
sancha
notykráávo :D:D želva ninja :D
mati0n
zdravim buchticky ! dobre o ne pecuj :) a hlavne at ti nenakynou v jednu velkou buchtu :D
Divoženka
ooo
d.trucker
mation.
postoj jako bruce lee
PORSCHAK
Ty krávo hoši, to jsou rýsovadla:bravo:
Svahadji
pium: jen tak mimochodem když to tak víš, tak bys asi měl i vědět, že nedělal karate, ale Kung-fu.... Kapánek vedle...
mati0n
ano byl to blazen a mel uder zabijaka.. mel 60 kg strasne lehkej pasr.. Karatista opravdu nebyl, delal kung fu a pote vymyslel svuj styl orezane kung fu -> Jeet Kune Do.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma