Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie pod Sluncem

Stránky: 1 [2] 3 
Lahvan's skleník 2006 - 4x Blue Mystic X Chronic - Klikni zde pro originální téma
Lahvan_FlaskiCZ
zdravím, mr.An. detaily budou, neboj, teď jsem to fotil narychlo, špatné osvětlení, třesoucí se vlhké tlapky atp, zíte si pohraju s makrama, určitě budou foteški. :)
44 dní přesně. proto mě to mate, já na nich teda nic nevidím zřetelně, koule, těch bych si všimnul, ale ty blizničky mi dělají problém. :(
Lahvan_FlaskiCZ
4Mesisas: jj, ta kytka, co ji nahoře této stránky označil člen Čepra číslem 2 se ohýbat nebude vůbec, budu jen zuřivě zaštípávat.
zítra zkusím ten řízek, mám jěště nějaký ten substrát pro klíčení a množení, uvidíme co z toho vzejde, snad se chytí, pokud ano, bude hnedle další kytíz. :D
lipi
Ten řízek bych asi rovnou do země nedával. Nemam s tim dobrou zkušenost. Radši bych použil vaničku od másla s dirkou ve víčku a do vody dal trochu toho H2O2 (lepší výsledek). Jinak to máš fakt pěkný a jsem zvědavej jaká to bude jungle až to začneš ohýbat,protože to podle mně bude jungle jaxviň:frog:
Lahvan_FlaskiCZ
citace:
Původní příspěvek od lipi
vaničku od másla s dirkou ve víčku a do vody dal trochu toho H2O2 (lepší výsledek)


oki, myslel jsem si to, roztokem H2O2 + H2O zallévám. bohužel, dnes jsem se k focení větvení nedostal, leč zítra bude změn až habakuk, nechte se překvapit, trošku to vymyslím. :D :D
Jahudka!
Lahvan_FlaskiCZ - nez ti zakoreni rizek,pocitej 14 dni a dalsich 8 nez nakvete.Bejt tebou,vezmu cernej pytlik a zatemnuju nejakou vetev.Kdyz to budes delat,mel bys za 8-10 dni videt co je co.Uz jsou stary dostatecne na to aby hned nakvetly.Na delani rizku je podle me uz pozde protoze to ti nakvetou samy driv nez ten rizek..Jinak jsou nadherny.(hlavne ta fotka s krabkou cigaret na listu)
Pockal bych zatim s vykopavanim dokavad nevis co je samec/samice.Udelej to s tim pytlikem a uvidis.Nic ti samozrejme nebrani v tom,zaroven udelat i ty rizky.
Lahvan_FlaskiCZ
mno, dnes provedena ohýbací akce (zatím částečná), která bude probíhat až do pondělí, kdy kytky zformuju do konečného úhlu, který bude btw rovnoběžný se zemí. kytíz zaštípnuty (zase :rolleyes: ).
na zadní (severní) stěnu skleníčku jsem pomocí dvou tyčí a napínačků připevnil bílou netkanou textilii kvůli zamezení styku částí kytky se sklem a jejímu následnému zapaření nebo spálení od sluníčka. navíc jako bonus textilie slouží i jako clona proti zvědavým očím sousedů.
jedna kytíz, co by zbytečně zahušťovala již tak dosti omezený prostor, byla přesazena s co největším možným kořenovým balem do plastového netoxického kýble obsahujícího 5cm pět měsíců uleželé chlévské mrvy a zahradnického substrátu. :wink:

+ přikládám pár fotek nejvrchnějších větvení, leč nic tam nevidím, ano blizny, ani koule (těch bych si všiml, nejsem :crazy: )
motor tvor
ojoj, pekne ti to jede a taky se vo ne fajn staras, K4u
taky sme rozjeli sklenicek, ale takova parada to nejni, i kdyz jich tam mame mnohem viic :flick: :D
Jenze kontrola, stipani, zalejvani mozno tak jednou do tejdne :(
no ale je to planovany i jako sklolka pro cistej outdoor, tak o ten zbylej top se snad nak postarame a hlavne nasetrime na ty kolicky zalejvaci...
jinak nepamatuju, jestlis strihal fim nebo jak a jak to dopadlo??? ja strihal ted prvnich pet ( z toho 4x fim), tak sem zvedavej mooc..
no a prvni ohejbani uz taky probiha.... boze neni to krasa :girl: :bravo: ???
no preju hodne uspechu, budu te sledovat :bandit:
btw hnojis je uz a cim?
Lahvan_FlaskiCZ
zdravím a pozdravuji. :bong:

hnojím pouze odstátou vodou s už pěkně uleželými 4mi slupkami od banánů, slepičince nasadím až později. i když, jak tak na to koukám, tak asi ani nebudu muset, spíš by bodl nějaký zpomalovač růstu. :D
včera jsem je ohnul, vypadaly docela v pohodě, leč ty ohnutý dneska ráno mají zase hlavy vzhůru. :D (viz. obr.)

edit: díky všem za K+sy, konečně je ze mě i tříkostičkovej maník! :punk:
vynasnažím se, aby to všecko dopadlo :cool:
kavalera
Lahvan:FlaskiCZ: davaj potom pozor na tie uchytne dratene kruzky co drzia stonku pozor aby sa ti nezarezali do stonky, rastlina bude chciet sa narovnat a tak bude sa "pretlacat" z dratom. Daj tam nejaku penu.
Mohlo by ti to zlomit stonku alebo nejaka pliesen by tam mohla zautocit.
Lahvan_FlaskiCZ
kavalera: jasňačka, během dneška to dopiluju, navíc mi ta kytka přesazená do kýble zdechla (asi), tak budu muset udělat dva řízečky, tak to vypodložím nějakým plastovým polotovarem, viděl jsem co dokáže provaz zařízlý do větve u stromu, nechcu riskovat. :wink:
takže odpoledne přibude fotoupdate z tvorby řezánků + jak dopadla ta přesazená kytka. patrně jsem jí značně poskodil kořenový bal, byly propletené dohromady s kytkou vedle.
kavalera
Lahvan_FlaskiCZ: mohla by este prezit..ona sa zotavi, predsa je to burina (slachtena :)) hlavne ju polej...a daj ju niekam do chladku.
Lahvan_FlaskiCZ
tak, přesazená kytka už to asi nerozchodí, započala výroba dvou řízků. zkroucené listy, partná nechuť do života. :death:

jinak dneska byly kytíz sklopeny ještě markantněji, leč moc nevypadají že by jim to nějak přehnaně vadilo, zítra odpoledne dostanou jako ochranu před poškozením stonku provázky kartonové proužky. většina axiálních větviček si to už šněruje nahoru, mělo by to být patrné z fotek. :jumper:

dělaj mi Holki radost, no. :punk:

edit: poslední foto je vršek tý polomrtvý kočky, uvidíme, hin sa hukáže. :)
Varuker
teda ohýbáš to celkem markantně, ale asi víš co děláš viď, navíc pokud jak píšeš to ani kytkám nevadí, tak proč ne..moc sem zvědavej, jak to bude dále vypadat, páč nechat holky růst podle jejich gusta, budou to nejspíš mamuti jak sviň :D ideální by asi bylo, kdyby teď začali hnát do vrchu ty bočáčky..i tak jich bude za chvíli plnej skleník:) jen ať to roste a ta chuděrka ať se kouká vzpamatovat. pěstu zdar :bandit:
Lahvan_FlaskiCZ
Varuker: hlaví je se těch kytek vůbec nebát, sem tak něco ušmiknout, ohnout nebo uříznout, kytka se z toho dostane vždycky, navíc, pokud už jsou takhle starší, etc větší, nechají si líbit skoro všechno, jen s menším spožděním růstu, čož je už zanedbatelné vzhledem k tomu, že se chci na podzim do skleníku vejít. :D

přidávám ilustraci jak poznat samce X samici pro začátečníky.
Varuker
máš pravdu, nechají si líbit mnoho, ale minulý rok mi jednu kytí nasekli strunovkou a dostala se z toho sice, jenže dospěla v hermáče:rolleyes:
v tvém případě bych se ale tohodle nebál, ohnutí k zemi pro ně není zdaleka takový šok, jaký dokáže způsobit struna sekačky:D až budou moje kykty větší, začnu je hned tvarovat, ať už ohýbáním nebo zastřiháváním..raděj košatou a nízkou než nakonec třeba žádnou kytku;)
Lahvan_FlaskiCZ
tak, kytíz ohnuty do základní polohy, nýčko se již budu věnovat položení netkané textilie + roštu kvůli luftování vzduchu. tak rostlinka přesazená do kýble se pěkně vzpamatovala, i když za cenu asi šesti uschlých listů pokračuje ve své pouti za paličkami. :D

všechny (skoro) větvičky a listy pochopily, že odteď se roste jiným směrem, tak si to směle šněrují hore kopcom. :crazy:
IMHO bude asi problém uhlídat prostor, bo se větví, potažmo roustou jako blázen, i když jsem je naposledy hnojil před cca měsícem. :D

foto č.8 - to vlevo je větvička, vpravo je její hlavní. :D
foto č.10 - porovnání mého největšího listu a zapalovatche
Lahvan_FlaskiCZ
a ještě 3 fotky. nevím proč, ale dycky fotím 13x. :D

pokial bude nějaký dotaz, ptejte se, raďte a podobně. nejsem si jistý v kotníkách, takže kdybych dělal někde chybu bo by to šlo nějakým způsobem vylepšit, stačí napsat. :wink:
Lahvan_FlaskiCZ
ještě přikládám informace o genetice..... :)

BLUE MYSTIC:
Blue Mystic is one of the most popular strains of blue you have come to expect from Nirvana. This mostly Indica strain with some origins in California, produces heavy buds with a velvet blue hue in the latter stages of bloom under good growing conditions. Blue Mystic has an earthy smooth somewhat fruity berry flavor with good shelf life. Try Blue Mystic it’s our special Nirvana mix.

º Plant height: Short Plant
º Stoned or high?: Stoned INDICA
º THC level: High THC
º Flowering Weeks: 8/9
º Yield : 450
º Harvest Month: 8/9

CHRONIC:
Our most commercial marijuana variety, this medium height, not too dense cannabis plant is the perfect combination of good yield and excellent quality. Mariijuana smokers that know and grow; choose this plant for its combination of appearance and sweet smell. With its cannabis indica background the Chronic marijuana plant can produce up to 600 g/m2 of marijuana buds without losing that connoisseur feeling. Grows a single huge central bud with few side branches. Do not top plants to encourage multiple big buds, as this strain does not respond well. Mild, sweet smell develops while flowering, take care to dry thoroughly after harvest (before packaging) to maintain the subtle fragrance.

3rd prize High Times Cannabis Cup 1994, improved in 2000.

Flowering period: 53 � 63 days

Yield: 350- 600 grams/m2

Recommended for: Indoor marijuana growing


+ ještě fota. č1- Blue Mystic č2- Chronic.
kavalera
Lahvan_FlaskiCZ: ty uz akoze poznas pohlavie tych rastliniek co ohybas? Co ked ohybas samcof :) to by bol pruser ako u mna volakedy....
Lahvan_FlaskiCZ
citace:
Původní příspěvek od kavalera
Lahvan_FlaskiCZ: ty uz akoze poznas pohlavie tych rastliniek co ohybas? Co ked ohybas samcof :) to by bol pruser ako u mna volakedy....


tak teď jsi mě docela vyschýzoval. :mutant:
kytkám tedy přikryty větvičky mojí zlatou osvědčenou netkanou (a kdovíco ještě) textilií, tak uvidíme za týden, dva. :eek:
btw dutý stonek -> smaec? doufám že ne, páč při dněšní návštěvě holiče (kytíz jsem decentně ostříhal) měly všecky dutý větvičky. :eek:

+ foto kolik jsem osekal listí. :)
Lahvan_FlaskiCZ
citace:
Původní příspěvek od Foxan
přihoď fotky jak vypadají kytky po ostříhání listů... :) zajímalo by mě jak to tam teď vypadá!


přihodím, zítra. už jsem tak trošku groggy, zítra to ještě trošku proberu, nechci aby kytíz zbytečně plýtvaly sílu na větve, které by byly tak trošku na obtíž. :) Raději kvalitu, nežli kvantitu.
BTW kámoš objevil pár (3) semínek noname skunku (prej orange-bud), jsou naklíčené, půjdou na outdoor políčko. :D
kavalera
Lahvan_FlaskiCZ: tak odtrhni nejaku vetvicku a daj ju do pohara z vodou a trosku clonexu alebo nejakeho stimulatora..a daj ju prepnut nech ti ukaze pohlavie. Lebo takto je to o drzku pestovat, kebyze ides aspon z klonov.
Lahvan_FlaskiCZ
jj, mám dva klony, jenže ještě nejsou pořádně zakořeněné a chudáci rozdejchávají třídenní absenci zalévání. :devil: navíc než by trošku povyrostly (tak 7 dní) a nakvetly (dalších cca 10), mám jednodušší zatemnění větviček na kytkách, za deset dní (opět cca) mám jasno.....

+ příspěvek od člena Jahudka! z minulé strany. :p:

citace:
Původní příspěvek od Jahudka!
Lahvan_FlaskiCZ - nez ti zakoreni rizek,pocitej 14 dni a dalsich 8 nez nakvete.Bejt tebou,vezmu cernej pytlik a zatemnuju nejakou vetev.Kdyz to budes delat,mel bys za 8-10 dni videt co je co.Uz jsou stary dostatecne na to aby hned nakvetly.Na delani rizku je podle me uz pozde protoze to ti nakvetou samy driv nez ten rizek..Jinak jsou nadherny.(hlavne ta fotka s krabkou cigaret na listu)
Pockal bych zatim s vykopavanim dokavad nevis co je samec/samice.Udelej to s tim pytlikem a uvidis.Nic ti samozrejme nebrani v tom,zaroven udelat i ty rizky.
gona
keď prikryješ jednu vetvu a ostatné necháš len tak m§žeš si pekne vyriešiť hermáča stalo sa to min. rok som zvedvý či má jahoda s týmto skúsenosť alebo len poradil to čo si myslel že by mohlo fungovať...
Dudušek
Ahoj Lahvane, moc pěkné kytky, skleník je fakt super:) vcelku ti závidím. Jinak proč jsi otrhla ty listy? Dle mého názoru, je to teď absolutně zbytečné, jen jim zastavíš chvilkově růst!! Jinak pěkný. Pokud můžu poradit, s tím určením pohlavý to udělej, jak ti to radil Jahůdka, taky to tak dělám, je to nejrychlejší a nejpohodlnější.

GL
Lahvan_FlaskiCZ
zdravím zdravím. děkuji za pochvalu a káčka. :)

gona: pokud si z nich udělám hermáče, tak Jahudka! ode mne dostane zaplavu K-, ale věřím mu, snad ne. :D

Dudušek: neošmikal jsem listy, ale pár (asi 10) větví, qečeru postnu pár fotek. :) (slibuju)
Lahvan_FlaskiCZ
tak a je tu slíbený fotoupdate (další :rolleyes: )

posádka dnes zvečera zalita mixem slepičince a vody (1:1)
na fotkách je vidět zatemnění větviček, jsou omotány černou netkanou textilíí v cca třech vrstvách. Tři vrstvy IMHO co jsem zkoušel zajistí dokonalé zatemnění při zachování prodyšnosti materiálu, aby kytka nechytla kvůli černé barvě a tím pádem vetšímu zahřívání plíseň.
Vytříhané větvičky v celkovém pohledu evidentně nechybí, alespoň se trošku pročistil prostor, dnes již usušené listí bude skvělým materiálem na sobotní bramboráčky, které budou sloužit jako potrava moje a kámoše při cestě za novým políčkem, kde budou, jak to tak vypadá vysazeny cca 4 kytíz, tak uvidíme. :D :D :D
Lahvan_FlaskiCZ
hlavní větev? asi stonek, že? průměrně metr +-10cm. :wink:
jsem docela zvědavej co uvidím v neděli, když sundám tu textilii. :)
Jahudka!
citace:
Původní příspěvek od gona
keď prikryješ jednu vetvu a ostatné necháš len tak m§žeš si pekne vyriešiť hermáča stalo sa to min. rok som zvedvý či má jahoda s týmto skúsenosť alebo len poradil to čo si myslel že by mohlo fungovať...


Ne opravdu s tim zkusenost nemam.Mam to vycteny tady z G a cetl jsem ze se to bezne praktikuje k urceni pohlavi.Nevim ani jestli takhle muze vzniknout hermac,ale spis myslim,ze ne.
Totiz jakej jinej zpusob zvolit kdyz uz ma kytky jako krava a rizky nakvetou nejdriv 30 dni od ufiknuti.Myslim,ze takhle to zjisti nejrychlejc.
Lahvan_FlaskiCZ
tak jsem zase z5 s novým fotoupdatem. :wink:

moje přání alespoň jednoho samce zůstalo nevyslyšeno, tudíž je mojí skleníkovou posádkou kvarteto samiček, jsem zvědav jak to uhlídám co do objemu. mno, aspoň že na to mám času habakuk. :D
po sundání textilie jsou pěkně vidět pistils, jen lístky + počátky květů nemají žádný chlorofyl, tudíž jsou pěkně bílé, jsem zvědav co budou dělat dál, teď již na světle. :eek:
během týdne proběhla ještě jedna zálivka slepičincemi, kytkám to evidentně svědčí. :D
Lahvan_FlaskiCZ
a dalších 6 fotek.... :)
kavalera
hurrraaaa samicky:bravo::bravo::bravo:, tak si to vyhral :D ohybanie pokracuje bez stresov, len aby ti vazne tie vetvi nezhermafroditovali-tucne slovo som to nevedel napisat.
Lahvan_FlaskiCZ..som zvedavý , ale k letí---
Jay-jay
čao lahvo :D
s tím ohýbáním jsem měl podobný plán,ale kopr prostě zvítězil.chci se zeptat,tos měl zakryto po celou dobu,nebo jsi jen zkrátil periodu?
Lahvan_FlaskiCZ
čao Džej-Džeji :D

zakryto týden v kuse, kytíz pěkně zbělaly, asi zkusím takový hokus-pokus, a to sice zakrýt jednu větev a nechat ji v klidu vykvést dokial to půjde. IMHO výsledkem by byly bílé palice, nepletu-li se. :p:
vám je už fajn ...ja mám ešte mesiac ...za ten čas ešte rastú palice ?...
Lahvan_FlaskiCZ
jjaman: nene, po zatmění kytka začne kavétat. :wink:

PRO VŠECHNY:

bohužel okolnosti mě dohnaly k akci, tudíž SVůJ SKLENÍK ruším. :(
není to pro to, že by byl nedejbože problém se sousedy nebo mojí rodinou, to ne, jen jsem se v poslední době dostal docela do schýzy, proto příští NEDĚLI půjdou všechny kytky na kompost. :( vypadalo to nadějně, ale nechci riskovat, navíc jsem se doslechl že o mém skleníku vědí lidé, kteří by to vědet nemuseli. :rocket:
takže:


PROVAR-------> KONEC! :death:
kikukisek
Tak to je megaškoda:(
Lahvan_FlaskiCZ
jj, bohužel, nechci riskovat že na mě nějaký zmrd pošle policajty, proto konec. :( smutné, ale je to tak a měnit na tom nic nehodlám, přesadit už stejně nepůjdou, tak alespoň udělám pár řízků a pojedu si někde v lesejku, ovšem už bohužel žádný fotky. :(
JAHmaican
hm...tak to upřímnou soustrast!
Pan Ker
Ty vole, tak to nasere:(! Ale proč myslíš, že by nešli přesadit?? Nám když před dvěma rokama objevili pole čórkaři, tak jsme přesazovali dvoumetrový kytky a přežili to úplně fpohodě...
Ono
K presadzovaniu: ja by som to tiež skúsil. Podľa mňa za to nič nedáš. Veď tie rastlinky nie sú ešte také obrovské.

K zisťovaniu pohlavia zakrívaním vetvičiek pozrite tu. Nehanbite sa a prispejte sem (teda vlastne tam:D ). Growu zdar!:smoker:
ChaoticRoman
Neblázni, chlape, a přesaď, není důvod proč by to nezvládly. No a to je u vás takové psycho??
motor tvor
ano ano lahvan trochu rozved situaci plis - sem v trochu podobny situaci, o top secret skleniku uz se taky dozvedeli naky lidi mimo, cooz neeni dobry...ale zatim nic nehrotim, mam objednany zawlazovaci koliky takze nic trhat nebudu!! zatim sklenik jen zabarven proti cumilum, coz je sice vlastne dost napadny, ale neslo to jinak....

jinak uprimnou s., pokud to jen trochu pude pesti dal...a kdyz nepude tak outdoor je taky fajn. ps taky ororduju za presazeni, pekne za naky bezmesicny noci:D
Svahadji
na kompost trochu škoda.... i když před šesti lety sem musel vlastnoručně vysekat 20 samiček 1,5 - 2,5 m(začátkem června!), protože u nich sousedi na chalupě viděli nějaký týpky, když sme tam nebyli. Rvalo mi to srdce, ale pěstovat pro nějaký čorkaře?

Zkus to raději přesadit. Nebo lepší než jen řízkovat by bylo je vyrýt a radikálně ostříhnout a nařízkovat - nechat jen pár pater. Lepší než jen čekat na zakořenění v době nastávající nejbujnější vegetace....
čepra
Lahvan každopádně to zkus přesadit, nejsou zatím tak moc velký, aby to nešlo. A za pokus nic nedáš, hodit takový krásný kytky na kompost by bylo barbarství.
JAHmaican
Nebo jestli je nechceš ani zkoušet přesazovat, tak já si pro ně klidně přijedu! :D
Ne, ale tak měl by si to zkusit přesadit, mělo by to jít v poho, hlínu máš prokypřenou, takže by to mělo jít bez problému. Horší pak už, jak je dostat nepozorovaně na budoucí místo...
Lahvan_FlaskiCZ
bohužel, jsou moc blízko u sebe, takže přesazení nepřipadá v úvahu, navíc bych je přes celé město asi nepropašoval. :( aspoň že budou nějaký řízky, lepší než drátem do oka.
zaslech jsem z různých zdrojů, že se o mém skleníku ví, nebojím se ani tak ukradení, to mám třošinku pochystaný, ale spíš toho že na mě nějaký zmrd zavolá policii, lidi jsou svině, zvlášt když závidí :( , proto ještě zvážím zda sem vůbec budu postovat fotky z lesního outdooru....
Svahadji
Myslim, že za pokus to přesazení stojí - fikni pořádný řezany vršků a větví a nech tam dvě patra a vyrej baly se zbylejma pahejlama a šup do kýble! Oni to zvládnou - trochu osekaný kořeny.. Jak to bude snížený o ty řezy, tak to snad nebude problém přemístit jinam - ne?

Nebo je vyryj spolešně, voklep přebytečnou hlínu a strč do pytle a přemísti + odřízkuj.
JAHmaican
Neboj nic se jim nestane, možná trochu povadnou a uschnou některý listy a na chvíli se zbrzdí růst, jinak by to mělo jít....
Lahvan_FlaskiCZ
změnil jsem plán bitvy, aneb JEDE SE DÁL, JEN SE ZMĚNAMI!

:punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk:
Lahvan_FlaskiCZ
takže.....ehm....ehm....*kašle*.....ehm....:

Kytička v kýbli bude snad dnes věnována členu sSMash, který je od předání zboží mým spolupěstitelem, dá si to na své políčko + mu budu půjčovat foták, takže bude víc infa.
Jedna kytička, neohýbaná, bude výhledově jemně vykopána a přesazena na moje utdoor poíčko, kam dám i posádku řeziva (cca 5ks).
Dalších cca 8 řízků půjde do lesíka, tudíž jsem zvědav jak to budu stíhat fotit+ organizovat hnojení.
Qečeru postnu fotky ze skleníku, jsou už moooooc :mutant: velký! :D
Lahvan_FlaskiCZ
2 :wink: ty ohnutý. :)
ChaoticRoman
Gratuluju, takhle rozjetý out by bylo škoda zabalit. Jinak fotky sem!
Lahvan_FlaskiCZ
sousedy neresim, jen jsem uklidnil schýzu, podezíral jsem jednoho člena, jenže to byl SVK grower, takže cool. :sun:
skleník zamalován pro sichr Primalexem, aby kytíz nebyly moc, vidět, jsou už faaaakt velký. :D fotky budou něgdy qečeru. :D
Sar
Hele ja mam takovou zkusenost, ze kdyz ty kytky hodis ven, tak vetsinou, kdyz uz jsou takhle velky, chcipnou. Myslim si z je to zpusobeno podminkami pred a po presazeni - vetsinou se kytka vyndana ze skleniku ze zacatku tvari dost nestasne, pak zacne schnout a nakonec fakt chcipa.
Jay-jay
hlavně by měly problém rozchodit takové velké ten vítr atd. musel bys je uvazovat a podpírat a stejně by se mohly zlomit
Lahvan_FlaskiCZ
tak a je to tu! :wink:

kvůli mé pohodlnosti, a především nechuti vůbec vstát z křesla ( :satan: ) sem uploaduji fotky až dnes, kytíz zalévány jen a pouze každé 4 dny naředěnými slepičincemi, na chemii kašlu úplně.
kytíz mají v průměru 130cm, obvod stonku nějaké 8 centimetrů :eek:
takže nyní naztává otázka, jak jim zpomalit, potažmo zarazit růst, jelikož se obávám, že mi ve finále palice prolezou sklem, pokud posádka bude růst takovým tempem co teď. :eek: :crazy: :jumper: :punk: :satan:
Lahvan_FlaskiCZ
+ ještě 3 fotky, těch 13 je magické. :D
Lahvan_FlaskiCZ
jj, IMHO by to mělo klapnout, pak se dohodneme, kdy ti ji dám, už je doma. :p:
kavalera
ty ak nebudes radikalne trhat tie vetvy tak mas pruser ze sa ti zdvyhne sklenik :D som zvedavy...
Pan Ker
Koukám, tady letos někdo neměl odhad:D... Vzhledem k tomu, že je čekaj přibližně ještě dva měsíce růstu, tak jsem na ně opravdu zvědavej!
Lahvan_FlaskiCZ
odhad, ano, trošku jsem to přepískl. když pomyslim, že jsem tam měl 4.... :eek:

budu muset lámat a ohýbat jako o život (potažmo o skleník). :D
zvědavej jsem taky, docela fest, jen se bojíííííííím, bo už teď to vypadá hardcore. :D
PUNKie
otrhavat a ohybat.mmmmmm. to by sa dalo vyuzit. ja by som v tvojej kozi namiesto odtrhania klonoval. mas ich dost velke a keby z nich spravis vela klonov a rozsadis do hory, este by ti dorastli a dokvitli slusne rastliny aj v sklenniku, aj doma. otazka znie ci sa ti bude chciet starat o tolko rastlin. vela stastia. peace
lipi
S tim lámánim, ohybánim a otrhávánim máš co dělat:D Protože ty kytky jsou fakt HC!!! Ale nejsou to příjemný starosti?:frog: Jo skleník je skleník a hlavně je dobře žes to nezabalil, protože to by to byla zrada:D
Měj se a užívej si ty tvoje godzily:)
Peace und k4u!
Lahvan_FlaskiCZ
děkuji za ohlasy a karmy, během dneška nebo zítřka budu ''vyrábět'' další klony, počítám ve finále kolem 20ti kousků. :eek:
před chvílí byly na políčku kdesi v hvozdech vysazeny dva klony, pěkně zality, nezbývá než držet palce, půjdu se na ně kouknout cca v neděli večír.
Lahvan_FlaskiCZ
+ před cca 10ti minutami si kytičku v kýbli odvezl člen sSMash, přeji jí hodně štěstí! :bravo:
Lahvan_FlaskiCZ
zdravíčko: ty žluté listy zežloutly, než mi klony pustily kořínky, zastavilo se to, a tak to doufám zůstane. Nechci je ostříhávat, každý cm2 zelené plochy se v počáteční fázi růstu hodí. :wink:
Lahvan_FlaskiCZ
včera jsem si přivezl dar od člena Claune(ho), obohacení mého genofondu v podobě dvou řezánků, konktrétně
GreatWhiteShark (GWS)
Haze#2 X Kalimist
namočené do Stimulaxu a zasazené do jiff tablet (bomba věc), tak snad se holky chytnou, sazeny budou v lesíku No2. :sun:


včera byla skleníková posádka trošku prosekána, vyhodil jsem dva 10l kýble plné listí a stonků, je toho tam až moc, vzhledem k tomu, že jsou jěště nějaký ty měsíce přede mnou. :p:

Info about GWS:
Jako tichý dobyvatel moře, stíny nad stíny v nezmapovaných hlubinách. Je převážné jemný, mystický, dobrodružný až nepochopitelný pro masy lidí, kteří se jen bojí z nedostatku znalostí. Není zločincem, spíš zbojníkem, ale ne bez důvodu. Vzbuzuje respekt. Pokud pěstujete White Shark, pěstujte ho s respektem a a vědomím toho, že máte sílu kořistit.

5 smyslů Great White Sharka
Vůně: bohatá škála květin a ovoce s oderem White Shark
Chuť: ovocná po Indice se silným akcentem Widow a Skunku
Dotyk: tlusté, krystaly silně pokryté palice jsou lepkavé a pevné, tak jako u původních rodičů
Vzhled: s oranžovými vlásky se třpytivými krystalky po svém Widow otci.
Účinek: svůdné high které má sílu chřtánu White Sharka
Rodina: Super Skunk, brazislký a jihoindický
Doba růstu: indoor 2 – 4 týdny, pro outdoor nechte klíčit v květnu či koncem jara
Doba kvetení: indoor 8 týdnů, outdoor je připravená ke sklizni začátkem podzimu. Můžete očekávat značný výnos.


and about HazeXKalimist:
citace:
Původní příspěvek od wad
Arjans Haze#2 - vytvořil arjan s Greenhouse seeds, je to: Neville’s Haze X Super Silver Haze X Laosian takže hoodně haze záležitost :D

Kali mist - je produkt od Serious seeds, Haze x Skunk hybrid / cambodian sativa x silver haze, udává se že je to 100% sativka, a podle rodičů tomu tak bude :)

Takže ten model co dostals se tváří jako mega přeprcaná sativa, spíš tak na indoor s docela dlouhou dobou květu (haze qete dlouho jak svině). Ale pokud se jim "podařila" může mít mega "trippy" stav.. ale spíš bych to tipl na nějakje sativovej pokus kterej bude mít, co pheno, to jiná kýtíz... u tohodle nikdy nevíš :(
eNDy
zdar Lahvane :punk: !!!
fandim tvojmu sklenniku, vazne respekt za odvahu, vysadit tam ganju, hehe... budes mat co robit aby ti ganja neprerastla sklennik;)
ehm este jeedna otazocka, ako to vidis s tym Haze#2 x kalimist?? konkretne sa jedna o Arjan´s Haze #2 x Kalimist, ze??
pytam sa ako to vidis s jej kvitnutim.. lebo spominas ze ich chces dat do lesika.. co stouto sativovitou vecickou co ma v genoch napr. nevil´s haze asi bude problem..
ale nenechaj sa odradit!!! sledujem to nadalej:D
gl with your grow...
Lahvan_FlaskiCZ
4 Endy: domákl jsem se informací o tom HazexKalimist, jsou uvedeny výše, vypadá to, že buď nedokvete, bo šíleně pozdě. Ale protože rád experimentuji a chci si tu odrůdku zahulit, plán zůstává, bude to jen a jen na ní. :D

Kytíz rostou fak krásně, vystříhal jsem dva kýble materiálu (listí + 100nky), alespoň tam svítí slunko. :D
Na jedné květince jsem odzkoušel, jak je trošilinku přibrzdit v růstu (lámáním), nezdá se, že by jí to nějak vadilo, pouze se špička větvičky ohnula z5 do vertikální polohy (bez řečí).
Před cca 4mi dny jsem začal pozorovat, že všem najíždějí preflowers, krásňoulilinké blizničky. :D
more in da fotoz :cool: ----> :sun:

raďte, kritizujte a ptejte se. :wink:

btw sám mám dotaz: dnes jsem si koupil konečně STIMULAX (Baumax, cca 60,-Kč) , jak velké větvičky se dají nechat zakořenit????
Kolom&n
ja bych rekl ze ta posledni vetivka bz me dala ne?jinac pekne foto a kyti taky drzim palce
taky zkousim ohybani a lamani az pozdejc a je to mooc dobre WITH MY GALLERY
Lahvan_FlaskiCZ
na náměstí? tam žádnou prodejnu nemáme. :eek: jakou myslíš? tu Cukrárnu bo vietnamce?
Lahvan_FlaskiCZ
přidávám tři fotky z mého letního políčka klonů mých letos základních modelů BMxCH, až se doustanou na nějaký půlmetr, tak budou ohnuty taktéž. :sun:

Foxan: :mutant: :eek: to me mohlo taky napadnout. :D :D :D
Lahvan_FlaskiCZ
eeeeeh, tot zaludna otazka, ale pocitam tak mesic. mel jsem je za oknem, nepravidelna zalivka, male kvetinace. ted se nastesti rozrostli, takze cool.
Lahvan_FlaskiCZ
takže dávám pár foteček, dneska zality slabým odvarem slepičinců, BRUTÁLNĚ prostříhány (našlapaný 10l kýbl odpadu).
všechny už zvedela ukazují pistils, tak doufám že začnu miláčci kvést co nejdřív, protože už mi nějak docházejí nápady jak je udržet vevnitř. :D

fotky byly foceny před prostříháním, potom došly baterie :( takže teď je toho tak o 30 procent míň, ale stejně je to hukot, šíleně moc větví, listí a pod.
zítra uploadnu fotky jak vypadají po návštěvě kadeřníka. :D
Pan Ker
Hmmm, Adéla ještě nevečeřela:D...je to fakt krutý, ale jsem zvědavej jestli v květu nenastanou problémy s plísní. Jinak navrchu už ti moc místa nezbývá, jak to chceš řešit?? Možná roztahování pomocí provázků...
Lahvan_FlaskiCZ
nahoře jsem to sesekal a sekat ještě budu, ale to můžu provádět jen do začátku květu, který bych tipnul tak na konec srpna. už jsem jednou stříkal Kuprikolem a pokračovat v tom budu, i když tam není kdovíjak hrozný vlhko, profukuje to tam docela pekne. Na řešení objemu na květu se nijak moc netěším, bude to hardcore. :sun: Ale asi bych to viděl na pavučinu z provázků. :D
Dudušek
pěkné, moc pěkné, jak jsou momentálně vysoké? Plánuješ částečně demontáž skleníku? Jestli ne, tak by mě zajímalo, jak budeš řešit růst a pak květ kvůli plísni? (větrákem + otevření všech možných otvorů ve skleníku + jakým preventivním postřikem proti plísni - previcur? )?
Lahvan_FlaskiCZ
Kuprikol- vše via předchozí příspěvek, byl jsem rychlejší. :D
edit: demontovat nehodlám a ani nemůžu, to by byl mooooc velkej provar.

+ přihazuju fotky, kterou jsem tu někde našel, jak nechci, aby to se mnou letos dopadlo. :D :D :D
Pan Ker
Není to čeprův skleník plnej pwp(tuším)??
Ono
citace:
nahoře jsem to sesekal a sekat ještě budu, ale to můžu provádět jen do začátku květu, který bych tipnul tak na konec srpna.


Nemyslíš si, že to začne kvitnúť skôr, napr. na začiatku augusta (srpna)?
Pan Ker
Ono:Vzhledem k tomu, že oba modely, z kterých kříženec vznikl, jsou spíše indoorového rázu, tak začátek srpna je dost brzo...
Jay-jay
citace:
Původní příspěvek od Pan Ker
Není to čeprův skleník plnej pwp(tuším)??


čí jiný? :D
nery
být tebou,možná bych již začal přemýšlet,jestli by nešlo do květu prostě přepnout hned.
například obložit stěny neprusvitným materialem a na střechu hodit plachtu,jejímž stahováním budeš regulovat fotoperiodu,možná by to nebylo od věci...
Lahvan_FlaskiCZ
další fotoupdate, pouze to roste a roste. zkouším lámat, udržet je prostě v takové výšce jak jsou.
zatemňovat nemůžu, páč by to byl provar vůči sousedům jaxviň, natož oddělávat vrchní skla. :rolleyes:
Jahudka!
No,byls nedockavej,sazels prilis brzo.Ono se to nezda,ale vyroste to co?:p:
Mršky jedny nezbedny,tak ted jak je ukocirovat?:D
ChaoticRoman
2 fištekk: Za měsíc už bude i na skleník pozdě, ne? Možná řezy by se ještě trochu rozjely, ale to nevím...
Svahadji
fištekk: za měsíc nevim, nevim, ale půlmetrovky by to mohlo udělat s pozdější sklizní....
Sar
fištek:Hele jako jestli zasadis za mesic tak ti to nestihne vyrust - akorat to rovnou zacne kvest, takze zasad tedka a bude to dobry...nekdo tu psal ze zasadit na zacatku prazdnin je dobry, tak zkousim jestli budu moct potvrdit. Jo a s tou plisni to neni tak jednoznacne - podle me jde hlavne o to jak se vetra - protoze predminulej rok jsem mel ve skleniku taky veliky kytky a normalne se skla dotykaly - nicmene bylo otevrene okno a dvere takze zadna plisen...
Svahadji
No pokud ti jde jen o udržení velikosti, tak to tam šoupni už teď - to se bude dát ukočírovat vpodstatě vejška jakou budeš chtít.
Kolom&n
mas to pekny K+ taky ohybam muzes se podivat v podpisu
Lahvan_FlaskiCZ
diky všem za Káčka a diskusi, přihazuji fotoupdate s mého políčka se dvěma kousky a vodničkou.
Jednu kytičku mi dajaký cajzl podnoroval a provedl mi tak nechtěný SuperCrooping, ale kytečka to přežila bez úhony.
momentálně čekám až se mi nabijí baterie do foťáku a nafotím průběh dnešní navštěvy skleníkových kytek u kadeřníka, je to sekec mazec. :D

btw už mám kopřivofobii, když vyběhnu z lesa, tak se na polňačce drbu 20 minut jak pako. :p:
Lahvan_FlaskiCZ
takže prostříháno, protrháno, prolámáno, jsem zpocenej jak vrata vod chlíva. :eek:
foto č1:před zákrokem
foto č2:prázdný kbelík 10l
foto č3:jde to mrcha do stropu
foto č4: opraví se i hodně poškozená větvička :)
foto č5:stříhal jsem i pěkné větve.
foto č6:a pěkně duté
foto č7:největší list
foto č8:blizničky
foto č9:bliznička
foto č10:po zákroku
Lahvan_FlaskiCZ
ještě dvě fota:

foto č1:finální pohled
foto č2:to je škody, co? mít to tak venku. :rocket:
ChaoticRoman
hmm...co uvaříš za pochoutku?
Lahvan_FlaskiCZ
nic, je to v popelnici. :crazy:

jsem dement, zapomnel jsem si listí z vrchních částí nechat, byly by dobrý bramboráčky. :(
mno, tak za týden bude další dáfka, tak bude později. :D roste to jak cyp.
Reggaemanista
Budeš přesazovat tu poškozenou kytku :rocket: na poli ještě hlouběji do země, až po první listy ? Btw té druhé kytce bych utrhl ten žlutý list a taky ji zakopal víc do země...;)
Jinak hezkej skleník, K+ for you ! :bravo:
Lahvan_FlaskiCZ
už je přesazená a otrhnutá. :wink: ale i tak dík za radu. oběma jsem udělal FIM třetího patra, udělám si melý keříky, stejně by to už moc nevyrostlo. :jumper:
Sar
Ty vole me se uplne zastavil dech, kdyz jsem si precetl ze konec. No FUUJ, mega fuj. Hele normalne jednu vec bych ti doporucil - rizkovani z kytek ktere maj dute stonky je prakticky nemozne - nebo me se to alespon nepovedlo - co se tyce presazovani kytek ze skleniku tak jsem presvedcenej o tom ze kdyz jsou venku a ve skleniku stridave, tak se daj presadit, ale jakmile jsou ve skleniku a ty je presadis, tak v teto velikosti umrou - mozna to bude jinak, ale ja s tim mam tuto zkusenost. Jinak nekdo tu psal ze bude zasazovat na zacatku prazdnin, tak ja to udelal drive a ted na zacatku take a uvidime - budem moci zhruba urcit jak dlouho pred zacatkem prazdnin se ma vysadit:-D.
Hele na corky se vyser - rekni ze tam nic nemas a bud to klapne nebo se ten curak stejne docka...s tim nic neudelas a schyza z cajtů? Oni by museli kvuli par kytkam resit typka - no fakt trestny mit doma dva kytky. Zas tak horky by to nebylo - jsi v Cechach...


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma