Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 [2] 3 
Z čeho nejraději hulíte? - Klikni zde pro originální téma
AHM4D
jednoznačně vodňál, bong, cokoliv kde kouř probublává a chladne...jinak pyrex vede..když to má být diskrýt tak obyč sklo či brčko:D
clandestino
Taky mám moc rád bongy a všechno na vodní způsob, jinak sklo, nejrůznější dýmky, krásný efekt má kouření z žárovky... Brčka se u nás hulí málokdy - holt Morava....
4C3
kdyz mam tabak na pridani, tak z bong, jinak slukarna drivko ;)
Westrip
Zdravíčko nejlépe se hulí přes Chilam.Kdo nezná nepochopí.A přes vaporizér to je taky super.A hlavně zdravé kouření ale to asi nikoho nezajímá :)
Kellogg
pres vaporizer bych to chtel taky nekdy zkusit,jinak kolik stoji takovy vaporizer,celkem dost co?nejlevnejsi co sem slysel tak stoji kolem 500kc ale musis si to nejak zahrivat zapalovace(moc neprakticke),jinak asi kolem radove tisicu co?
nejradši mám, když kouř bublá skrz vodu, to je potom správnej luxus - vlastním tři velký bongy (cca 30 cm každej), dva malý bongy (takový ty duranový) a několik ručně dělaných dýmek ze kdečeho ( z nich mam nejradši jamajskou napodpobeninu dýmky "chalice" vyrobenou ze skleničky od jogurtu). Když už mam kouřit špeka, stejně to nějak montuju do voďára.
neslapatpotrave
Jak kdy, skleněnka je ale asi tak ideální. Jinak když nebylo ani sklo tak jsme rozhodily prupisku a tahali z tela, což byla celkem prdel, ale ani nevim jak nám tam ta ganja držela )
Young.Buck
skleněnka...:D
Gucspeed
jo dýmka míru - to je moje, no ani dobrí joint nie je zlý.. :jumper:
Zelinář
nejradši přes vodu,takže bong
PalYno
JA MAM NAJRADSEJ ASI TIEZ KLASIKA VODNE 2L A 1,5L ALE MAM AJ TAKEHO HALUZNEHO BUBLAKA CO VYZERA AKO VAZA,HOVORIME MU ALADIN,NIEKEDY HODIM FOTO
Kmotrrr
Zkusil jsem hulit snad ze všeho, ale stejně jsem se nakonec vždy vrátil k papírkům, prostě brčko je pro mně nejlepší a nejchutnější požitek...
PalYno
to kmotrrr. Suhlasim s tebou brcko si najradsej vychutnam vecer pekne po skole na balkone abo po praci :-) to je najlepsi relax
Ms. Herb
Já sem skálopevným zastáncem dřevěných fajfek......to dřevo, mno, myslím že je nenahraditelné.....a samozřejmě bongem nepohrdnu...Papírky only herb, nebo celuózové........přeci nám jde především o chuť, ne????
danihel
najrascejsej speky:), ale z principu nepohrdnem nicim__bo kazdy systemcok ma wolaco do seba a je niecim specif-icky.
převážně skla! ale taky jointem nepohrdnu! celkem je mi to jedno z čeho hulím ale hlavně sklo!:D
Soul Rebel
převážně jointy! ale taky sklem nepohrdnu! celkem je mi to jedno z čeho hulím ale hlavně joint!:bandit:
Kutas
speka sem nemel od soboty, ted uz valim jenom bong :D a chutna to skvele... www.lightbong.wz.cz
delloyt
zdaric komunito, k danemu tematu asi totok: preferuju joint ale pokud je treba situace kdy neni jineho zbyti nepohrdnu ani bongem ani slukovkou..... ale jak uz nekdo prede mnou rek: joint je joint...
d3ath
bongo je nejlepsi volba,ale speky jsou take cajk
danihel
Raz som nemal cez co tak som sisku opaloval len tak zapikom a bol som na srot:D bola to husta siska:D:D
MadEGGA:()
toz ja mam nejradeji asi speka. pamalej pozvolnej naajezd, ideaalni pro vic lidi :) ale velka spotreba a ztraata. takze vzhledem k mnozstvi a moznostem casto sklo. bong kdyz tak az uz sem zahulenej raadne. jinak by me to zabilo. moc odstrel. slukovka, tak to je klasika, na tom sem zacinal ze :P

jinak hodne rad hulim z ruznych ne moc obvyklich systemu. treba doma uz nemam zadny sklo, po tom co sem vyhodil asi 20 zasitovanych a uz i raadne odshitovanych skel, tak si delam dymku z jablka a alobalu :P velmi dobree. daavaa mrdy jako prase, pac se mi vetsinou podari udelat sirokej kotel :P a chutna trosicku naslaadle po jablku :P moc dobree :)
DeathCell
jedině sklaněnky a vodárky....balit špeky je moc složitý:D
barracuda
Nejvic mi vyhovuje maly sklicko.Jsem z toho nejvic zhulenej.
Fantasie
Rolling joints!
Oralius
speka urcite cisteho specika:D..potom nejaku vodnicku alebo fajecku ale urcite spek umna cislo jedna a potom az na dalsich miestach ine aplikatory:)
dokktor
samozřejmě přes vodu, jednoznačně, pak z mojí mramorové fajky, další je na řadě sklo, a nakonec s obrovským spožděním brko - džointy fakt nemám rád
MadEGGA:()
mno toz do jointu musis obetovat hodne materiaalu. ale ta intenzita a najezd je proste spekovej :P trebas z bongu si das takovyho sluka s okamzitym najezdem ani nevis jak. nesto spicka si pohulis pekne v klidecku, stavek pak pekne pomalicku najizdi a posouva te pomali vejs a vejs :P huh tohle je the best 8)
Shandy
Nejraději hulím ze svýho ledovýho bongu a v terénu z maxi dřevěné šlukovky jménej strýček Nenasyta :-D
Mám rád svou ebenovou fajku,co mi dal kdysi dobrej kámoš už zajetou.Fakt dobrý hulo...........Na špeky moc nejsem....
FaLda
BONGY!!!!
Šafi
Tak já nejradši špeky, jednoznačně, balící rituál je něco pro mě, navíc pěkně ubalený brčko je ta nejlepší věc. Skleněnka je taková nouzovka a vodárna a bongy něco jako svátek...mějte se...
LordFitgerald
Na 1. místě je dřevěná šlukna, na druhým joint,na třetím bongo a pak blunt (nějakej sladkej :)), pak malý ruční vaporizérky, celulozky, sklo... a pak všechny ty extrémy...
Softly
Já teda nejradši bongy, a pak klasickej joint bud krátkej a tlustej nebo dlouhej a hubenej :), ale nesnášim skleněnku přijde mi to takový nijaký.
Torm
nejradši špeky.....nejlip si to wychutnam:)
Nasme
Jednoznačně skleněnky (cistota ,rychlost a okamzite pouziti a to prakticky kdekoliv ))))) Ale samozrejme zalezi dost na matrosi nebudu rvat obyc travu do skla
400w
no já nejradši pokuřuju ze svý fajfky kterou jsem si vyrobil na praxi, nebo z tý kterou jsem dostal od kámoše...a samozřejmě když je opravdu chuť tak si dám z papírku...ne jinak než OCB ROLLS :)
Zlosin*
nejčastěji ze skla, je to rychlovka, ale špeka si vychutnám nejvíc..
bomboliny
nejvic speky a potom bongo
VODNÉ BONGO

Už dlhé roky propagujem tento nástroj.
Hned hotový ,lacný a veľmi účinny...
aj keď po ňom bolia plúca :D
Na Moravě je klasika sklo:D Takže hulím jen přes sklo, vyjimečně špeka, to si dám častěji bongo..:whip:
cilamek s jointem jsou na prvnim miste.
pak nasleduje sklo, a bongo. dalsi veci jsou pod tim.

Rad to prohazuju kdyz delsi dobu balim tak si dam rad sklo a naopak
Sved
At je to co je to hlavně že to spaluje. Špeky balím z rituálu, skla tlačím když není čas, bong když chci být hodně v prdeli a šlukovky pro dobrý pokouřeníčko v hodně lidech.
rus
Ked si hcem vychutnat nejaky dobry matros, tak z cistej sklenky a ked sa hcem rozsekat tak kacka :D
bomboliny
z bonga to je nejvetsi mazec
cannabi88
Z papírku....
jednoznacne vodne bongo z dvoch flasi :D:mutant:
Vietcong-player
přidávám se k většině...
Kalidor
teďka v poslední době sem čadil hodně přes žárovku a brčko ale ještě lepší je to z PET flashky. Stačí jeden správně Mírenej prd a nástup účinku je takřka okamžitej wohoo :rasta:

jináč pokud je dost matroše tak nejlepší balící rituál, kombinejšn co si umotáš to si taky vyhulíš. neni nad dobrého vlastně ubaleného špíčka mmm. sklo jen v nouzi nejvyšší
FaLda
Bong:bong: + spek:rasta:....to je moje kombinejsn!
Danny
bong papirek sklo
JOINT ORTHODOX !!! :rasta:
vidim že sem minimálně dva lidi naučil kouzlu a jednoduchosti pet lahve :)
pro mě je luxus tohle (až na čekání ale většinou když neni čas tak nemá ani cenu hulit)
Dawe
tenke stovkove ocb se spravnym pomerem tabaku (maly) a hulenim (kvalitni) na switch
Bufik
Z takzvaného PET bonga :D
pilipko: Presne tak ale ja mam najradsej 2litrovy objem :D cez kybel ale vonku mi staci aj 1.5litrove. Joint je zbytocne plitvanie travy. Ked si da niekdo 3 bonga (a to myslim take mastne zlte) Tak ta to odj*be viac jak nejaky debilny joint a usetris na tom jak svina. A ti co fajcia len jointy tak by som im dal zo 3 a stvrty by uz ani nechceli :vampire:
BLABLA
Vsechno dohromady:frog: jen vaporizer jsem jeste nemel tu cest zkusit:drools:
KozlikSikula
V nouzi cokoliv. Ale neradši bong!
PineCone
Je mi celkem jedno z čeho - hlavně když je co :wink:
Trawa.cz
Vapík sem eště neměl, ale určitě mě hodně láka.. Nejradši mám brčka, ale dost často fanatizuju kámoše, aby si se mnou zahulili kýbl (kýbl s vodou, uřízlá petka, alobal - znáte to)
Lux
no zatim jsem nezkoušel všechno ale jasně vede kýbl

je to jednoduchý, levný, téměř bez ztrát, přenosný a dobře se tak využije petka která se dá ještě zrecyklovat

ale vap taky někdy snad zkusim
raStaVK
to z coho najradsej hulime zalezi dost na tom kolko mame materialu... keed vela tak si v klude usulame blanta, jointa... ked pomenej tak zvarime vodne..... ael vzdy je to v klude..
DanekRider
Mě strašně oslovilo hulit přes ovoce. Vyjet na kole někam do hor,sednout na pařez,vytáhnout třeba jabko,propíchnout hřebíkem,vytvořit kotlík,při vyšší vlhkosti vysušit kotlík papírovým kapesníkem,nabít,přiložit dokonale anatomický tvar jabka k ůstům,dát si přenádherné prdy jemně dochucené a ochlazené ovocem :drools: ......a pak už jen koukat na co se člověku zlíbí a sníst hulící prostředek......jooo to je moje :rasta:
Wejdas
1) Brko ( styl ) :goldcup:
2) Kýbl - Bongo ( pro podobnost obou zpusobu 2x 2. misto ) :bong:
3) Šlukovka
4) Sklo ( klasika )
5) Vodňas
6) Ovoce ( jablko )

:rasta: Peace :rasta: and :rasta: love :rasta:
VODNE BONECKO A VODNA FAJCULA
Myslel som, že vodné je najlepšie, kým som nebol pozrieť môjho bratranca na Moravu :) Samá sklenka :D Fakt dobrá vec, lebo sa to dá pridržať a ani kúsok neunikne :) Proste sklo je asi najlepšie :)
lolecnakonec
Bongo se svědcenou vodou :-)
Mixerka
Bongo :) a kdym se s tim nemazlim tak hruby sklo a je to :D
CHARoN
Vodnik,slukovka a joitik
Efx
No tak já to tak různě kombinuju. Doma je nejlepší bongo, popřípadě šlukovka na prda před spaním. Když du někam ven do společnosti tak jointík, nebo občas blunt je luxus.
flySter
tak ja najcastejsie hulim cez usta, niekedy si dam shota do nosnej dierky... pocul som o ludoch ktori si dym strielaju plynovymi buchackami do zadku... :D:D:D

samo ze fajfa, vodne ala Finlandia, a vodna bublacka s ladom je tiez luxus ;)

WP
BLABLA
jednoznacne BONG :bong:
Pindulinka
Volcano... bez diskuze, nejlepsi "dymka" k mani podle mne. Shuluje krute ale bez toxickych prisad takze clovek neusina vubec.. thc energizuje, toxicky vypary pomalu zabijeji.
P.
Zatoichi
Skleněnka - každodenní nutnost, ovoce - sváteční luxus, kýbl - SMRT :D
Freyer
Nejlepsi je urcite Bong potom sklo (nevyhoda, ze se hned rozbije), joint, dymka..
lucas.skill
blunt!!!!a pak jak řekl Zatoichi kýbl jistá smrt :D
Sacrred
tak bong a pak samozrejme poradny specisko
Salatos
pic hulím jen špeky málokdy špeka přez vodníka
nero
HH já nejradši šlukovku mám kní vytvořenej vztah :D protože má tah a pak taky báň (něco jako bong ale cely je to velký jak konzerva vod broskví
LSD-3D
2L flasa + 1.5L= krasne vodne ktoremu sa nevyrovna nic :D
ze skleněnky :) nejlehci a nejefektivnejší ..ale jen parkrat jak je to moc cerne tak fuj.....

pak brčka :) ty když je klídek a nikam se nespěchá


no
¨


.
a pak bongo :Dnebo pořádnej kýbl a samo VULCANO <---the best
Jedině :bong: s ledem :frog: 1metrový s 2,5g osahovým skleněným kotlem.
gentleman
ja davam jointy,ale uz som hulil asi cez vsetko,uz sme skusili aj cez vysavac ale hrozne to zere matros.
Kac
u nas se kouri jenom brka, vyjimecne bongy, sklenenky ani slukovky nas nejak nenadchnuly..
CzechMan
sklenenky, fajky, jointy, bonga :frog:
Huliccc No.1
Kybl je jistota, ale nejvetsi hlavu dam ze suchyho drinku hashishe. che che
cypres
my s kamosema hulime nejradeji z obri sklenenky,kterou sem si koupil v jednom good shopu,obri pekne modelovana sklenenka..niceee a kolik se tam toho vleze :D to jsou az oci kolem :D
kanjack
Naťahovačka, sklenka, občas brčko
pliesok
Servis :) ...tak ja si tak citam prispevky a hulim si a rozhodnem sa tiez prispiet tak momentalne som sa nahulil z sklenenej vodnej fajky rucna vyroba.

Mal som k dispozicii dlhu a tenku flasticku a zhruba podobne hrubu ale mensiu flasticku.
Do oby dvoch flasiek som vybrusil dierku cca 3mm a sekundvim (je mozne a asi je aj lepsie pouzit silikonove lepidlo) lepidlom zlepil oby dve flasky vybrusenym otvorom k sebe cez ktore som este pred zlepenim prevliekol trubicku kusok zo starej tuhy (plast).
exup
Na pořádnýho špeka nedám dopustit,ale fascinuje mě bongo...Jak vidim ten dým tak mi zářej očka:Da pak ten nádech...Nádhera
Hašulda
Zdarec mno dneska jsem si zkutil trojtejrychlozhul ;) luxusni cisty prdiky jasna volba :) jinak hulim z toho to ....
raStaVK
tak toto je České :D tak znie original nazov, normalny homemade bong.. :) nehorazne naklada :rocket:

peace
tvrdosovce
To co bubla vacsinou vodne bongo,ale ked uz fakt som v nudzi tak aj cez sklenku.
Konůpek
V nabídce mě chybí Kýbl.
Do rauše jednoduše a hned
ribo
najradsej vodne bongo, ale aj cez sklenku celkom rad :)
raStaVK
Konůpek
myslim ze kyblovky sa radia medzi bongy :) aj ked neni bong ako bong.. mohla by tam byt samostatna kategoria :rasta:

peace
SKUNK211
ja vascinou hulim z vodneho bonga,tu v cechach sa tu tusim vola kybl alebo tak nejako proste dve flase 2l a 1,5l a dalej uz kazdie vie.....a potom len krasny high.........cus
sadám smoke
ja praktikuju šlukovku a když ji sebou nahodou nemame tak vyrobime bong s flasky
vydeli ste uz neco takovyho?
RASTA-MAN
Ja osobne mam par svych hulicskych pomucek ale asi nejradsi mam obicejnou sklenenku nebo zvlastne zatocenou sklenenku kterou sem kdysi ukradl v 8.tride ucitelce v chemii a hned po skole sme to zkouseli...:afro:


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma