Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Zákon a Právo

Stránky: 1 [2] 
Bojite se fizlu kdyz jedete zhuleny autem ?? - Klikni zde pro originální téma
mad lion má pravdu

a brňákům upřímnou soustrast, vono je to tam u vás na ganju vůbec ostřejší
Hanulkááá
JB-No já jezdím s autem,ktery má muj chlap a většinou se tam pořad nějaka ganja válí.Už mě několikrat taky stavěli a to co píšeš se mi,ani mojemu chlapovi nikdy nestalo:eek:,ale jako ženská mam výhodu:D.To jako kontrolujou jestli nejsou z krabičky vyrvany ty konce na filtry:eek:? To jsem nikdy neslyšela:eek: ....asi vypadaš pořad zkouřeně:D
Espado
já abych řekl pravdu zkouřenej neřídím. Příliš mě to stresovalo

raději jsem spolujezdec
JB - vorvaný krabičky? kdyby se mě na tohle zeptali, moje odpově bude znít: "tak se mi to líbí a líp se mi vynfavaj cíga." a oni na to můžou akorát "jo jo, hm hm"

a jestli je podezřelý když odmítnu osobní prohlídku? neni to podezřelý, když budu nakrásně naprosto bezůhonnej a nepovezu vůbec nic, stejně tu prohlídku odmítnu. Proč? Nikoho nemá co zajímat, co si vozim v kapsách, ať je to co chce. Platim daně? Platim. Tak co se do mě budou srát. A že si chce nějakej policajt honit prémie? Ať maká zabejvá se skutečnou kriminalitou a nevotravuje slšný lidi, na kterejch prémie vyhoní nejnadnějš. Kua.
DeathCell
já se teď naštěstí nemám čeho bát,bo moje auto utrpělo menší nehodu,takže je v opravně,ale jinak se toho ani nebojim...použiju visine a snažim se nechovat jak kreten a je to OK...:smoker:
tobex
sancha: IMHO pokud ti daj nejakej test na THC, tak zjistej jestli jsi ho nekdy pozil, ale ne to jestli jsi ho mel vcera nebo pred jizdou, takze pak mas prostor k obrane, tvrzenim zes nehulil pred jizdou. Myslim ze mas i sanci vyhrat , dulezity je se nepriznat, dokud nebudou mit uplne jasny dukazy. jinak dneska jsem mel zase vypalenej s fizlama vystup. Nepoznali teda nic, ale zastavili mne ze nemam pas, ten jsem si ale stacil nandat a problem byl ze to videli... Takze mi chteli dat litr za to ze jsem nemel pas, to jsem nepriznal, a kluci co sedeli v aute mi to dosvedcili, zkouseli na mne komisi a tak, nakonec jsem byl neoblomnej, tak zkusili jediny co umej: chteli videt povinnou vybavu, tak jsem jim ji ukazal, myslim ze sami takovou nemaji, takze odesli s neporizenou...
Hanulkááá
tobex:tak k čemu ty testy na THC vlastně jsou? Podle toho co píšeš jsou vpodstatě kničemu....takhle muže každej říct:hulil jsem včera,ale ne před jízdou,to se mi zdá moc jednoduchy....taky by mě zajímalo,jak přesně to měří,ale to je zase u každyho hodně individuální...
Gucspeed
peniaze a strach nemam.. :)
tobex
hanulkaaa: no oni te jeste muzou odvezt na vysetreni k lekari, to pokud je znalec v oboru toxikologie, tak mas vetsinou smulu. asi nejlepsi je kdyz se ti to daji to nechat dojit na komisi, ale snazit se aby to skoncilo ui tech jejich testu a ty pak napadnout, kdyz nemaj dukaz ze jsi byla zhulena. S fizlama si muzes delat vetsinou co chces, protoze to co nemaj povoleny maj zakazany, a dokud ti neco nedokazou, tak jses nevinna. Jako ja jsem ted treba s hulenim docela v pici, protoze u mne byli vcera mi zabavovat kytky, fotr mne nabonzoval. Nastesti byly maly, jsem dost zvedavej jak dopadnu...
hena
Na sev. moravu ted cajtum koupili 20 mobilnich detektoru na drogy, no a dalsi tyden psali v novinach ze je 3x pouzili s 3x byl vysledek pozitivni. Jo mam strach z fizlu kdyz me chytnou zhulenyho a ted jeste 100x tolik, ridicak potrebuju v praci a nemuzu o nej prijt..navic mam stary auto ktery je na cajty jako magnet....snazim se nepalit kdyz vim ze pojedu...
PERRO
mno ja sem se o tom nedavno bavil s kamaradem co dela v K centru..ten rikal neco v tom smyslu jak uz tady bylo receno, ze dys maj fizlove podezreni, chut a maj testr tak vas otestujou :wink: noa dys je test pozitivni tak vas odvezou na krev..jakoze ty testry sou jen orientacni..noa v krvi hledaji aktivni latky, ktery sou tam udajne este 12 hodin po brku- jakoze ten bordel co tam mam permanentne a neni aktivni je nezajima..teoreticky dys sem si dal posledniho predevcirem, tak by to melo bejt cajk :smoker: noale clovek nikdy nevi
sancha
citace:
Původní příspěvek od tobex
sancha: IMHO pokud ti daj nejakej test na THC, tak zjistej jestli jsi ho nekdy pozil, ale ne to jestli jsi ho mel vcera nebo pred jizdou, takze pak mas prostor k obrane, tvrzenim zes nehulil pred jizdou. Myslim ze mas i sanci vyhrat , dulezity je se nepriznat, dokud nebudou mit uplne jasny dukazy. jinak dneska jsem mel zase vypalenej s fizlama vystup. Nepoznali teda nic, ale zastavili mne ze nemam pas, ten jsem si ale stacil nandat a problem byl ze to videli... Takze mi chteli dat litr za to ze jsem nemel pas, to jsem nepriznal, a kluci co sedeli v aute mi to dosvedcili, zkouseli na mne komisi a tak, nakonec jsem byl neoblomnej, tak zkusili jediny co umej: chteli videt povinnou vybavu, tak jsem jim ji ukazal, myslim ze sami takovou nemaji, takze odesli s neporizenou...


hele imho v případě pozitivního testu je ten branej jako orientační a jdeš na krev ze který ti určej hodinu model i gramáž brka :D tudíž ten test zpochybnit můžeš tak akorát pro svuj dobrej pocit že ses nedal bez boje ;)
LSD25
no minule ma zastavili prvý krát v živote (asi 3 roky jazdím) ,s kamošmi sme boli pobafkat ku priehrade, oči som mal asi dost červené ,najprv som papiere nemohol nájst , potom som ich našiel chvalabohu ,a dal mi fukat ,pýtal sa kde robím, na to som sa rozkecal a poslal ma preč :)
expresion: se k nim dej jestli chceš a zažiješ takovejch ještě víc
ale jinak storka dobrá, to by se mi taky hodilo
vaaanha
Celkově mi příjde ta idea jezdit zhulený docela nemístná. Pochopím, když člověk něco vypálil večer a druhý den ráno jede - to je OK. Ale tady u nás se dost mladých baví tím, že se vypukají jak svině a dou jezdit v káře(obecně všichni mají ještě mokré řidičáky, v horších případech ani to ne). Hulení za volant nepatří stejně jako mobily.
vaaanha> to strasne zalezi na tom jak moc casto auto pouzivas. ja nepiju a ridim furt. vod brzkyho rana az do vecera a samozrejme kourim brka celej den. vono ti to pak uz ani neprijde. neni to vo tom ja se ted strasne zhulim a pudu se projet.... ikdyz....
vaaanha
citace:
Původní příspěvek od Mad Lion
vaaanha> to strasne zalezi na tom jak moc casto auto pouzivas. ja nepiju a ridim furt. vod brzkyho rana az do vecera a samozrejme kourim brka celej den. vono ti to pak uz ani neprijde. neni to vo tom ja se ted strasne zhulim a pudu se projet.... ikdyz....


Dobře to zas záleží člověk od člověka - každý má jinou toleranci jak vrozenou, tak vybudovanou. Ale fakt ta myšlenka - teď se zpráskám(zatím trávou, uvidíme jak to bude dál...) a du si zařídit - při představě, že by měl mít někdo takový nehodu s někým mně blízkým se mi otvírá má rezavá rybička v kapse!
Exceptional
citace:
Původní příspěvek od Expresion
No ja mam takovej nazor ze huleni neni spatne na rizeni pokud nejsi obcasny konzument.Tj jeden prask a ten clovek si ani nedokaze zavazat tkanicky ,aby pritom nevybuch smichem.Kazdy koho znam vcetne sebe jezdi po johnym pomalu.Jinak vyzkousel jsem si jake je to jet zhuleny na delsi trasy a mel jsem s toho vzdy takoveto pocity.Prvnich 100km je takovych opatrnych kdy je clovek je soustredeny na kazdou malickost ale pak s pribyvajicimi kilometry mam vzdy takovy pocit absolutniho soustredeni..zajimame jen ta cesta a nic okolo ani spolujezdci a vzdy citim takove podvedomi jako by pracovalo za me ,vubec nechybovalo a nechavalo me si tu cestu naplno uzivat.Nekdy mi prislo ze jsem nejakou stresovou situaci odhadl drive nez bych to udelal normalne-takovata ridicska intuice byva u me po huleni silnejsi nez normalne.Celkove jsem vzdy pak uvolneny a vylozene si cestu uzivam .Po skonceni mam pak dycky chut jet dal......co se tyce alkoholu.Nikdy nejezdim pokud piju tvrdy alkohol.Maximalne 3-4 piva pokud vim ze pojedu <2km po nefrekventovane ceste


když to máš domu <2 km, to nedokážeš auto nechat před barákem a jít pěšky? 4 piva a pak šup za volant - pěknej dobytek.
Viděli jste dneska report na Nově, jak týpka chytli někde v práglu s extoškama, kokoškou a pikoškou? Cajti ho zastavili, checkli káru, zjistili, že kára nemá technickou, řidič je vyspejsnutej jak dělo, tak začala prohlídka a co nenašli? :D:D Doping... Tak hned uzavřeli půlku Prahy, Nova natočila typa, jak je spoutanej na chodníku, dala do placu pár záběrů z proběhnutý technoparty s klasickejma freetek máničkama a report jak řemen. Ten typoš, když zastavoval, musel už předem vědet, že je ve velký pyče... Osobně neřídim káru vůbec pod vlivem chlastu, to je fakt zlo - extrém je, když dám pivko třeba 2 hod. před jízdou, jinak lehce vyčazenej jezdim, to jo. Ale budu muset krotit vášeň, páč nové přístroje detekující fet ze slin se rozmáhaj asi ve velkým a na rádiu o tom mluví každou chvíli, že někde někoho chytli vyhulenýho nebo vodjetýho pikem...
Javaanse
Před řízením neuhulim ani nepiju. A to mi spousta kamarádů furt vyčítá, že nechci jezdit autem na špeka, a že si ani to pivko nedám. Ale jak už tady někdo řekl, tak to za volant nepatří hold.
b.bang
vetsina jich stejne huli..takze by sly proti sobe....A ve vetsine pripadu stavi akorat stary sunky a novy auta nechavaj bejt...jako muj kamos ma X5 a nema ridicak....nikdy ho nezastavily........
dvojka-trojka
Chytli mě v Praze, udělali mi test a pozitivní na THC, takže čekám co bude, ale počítám, že pokuta kolem 10.000,- a papíry tak na rok v prdeli. Upozorňuju, že ten den jsem nehulil, ale to je nezajímalo, prostě pozitivní a čau :(...........Takže tak :mad:

23
to mas z toho ze jim ten test poskytnes. kdyz odmitnes tak se jedna jen o prestupek, nikde nefigurujou naky drogy zadnej soud. jenze kdyz ho poskytnes a je pozitivni tak si spachal uz ne prztupek ale trestny cin a des podle vseho k soudu, mozne se to vyresi v nepritomnosti ale je to poptahovani a si ofiko fetak. nikdy za zadnejch okolnosti na ten test nepristupujte, nutit vas nemuzou. samozrejme dostanete pokutu a body ale zadnej soud, zadnej trestnej cin zadny drogy.
Exceptional
citace:
Původní příspěvek od Mad Lion
to mas z toho ze jim ten test poskytnes. kdyz odmitnes tak se jedna jen o prestupek, nikde nefigurujou naky drogy zadnej soud. jenze kdyz ho poskytnes a je pozitivni tak si spachal uz ne prztupek ale trestny cin a des podle vseho k soudu, mozne se to vyresi v nepritomnosti ale je to poptahovani a si ofiko fetak. nikdy za zadnejch okolnosti na ten test nepristupujte, nutit vas nemuzou. samozrejme dostanete pokutu a body ale zadnej soud, zadnej trestnej cin zadny drogy.


a co když to setřou z volantu a vůbec se s tebou bavit nebudou?
Ex> ale to tady myslim nedelaj. asi by se to v cechach nepovazovalo za dukaz. sahla mi na ten volant osoba blizka, hehee.
zaklad je test slusne odmitnout. sice taky vodevzdas ridicak ale nejsi registrovanej fetak a nespachal si trestnej cin.
ona
2: 23
podle toho co nam rikali na tox. ustavu, kde tyhle testy pro poldy delaj, tak pro postih musi najit aktivni latku v krvi, kterou tam uz za 4 hodky po huleni nenajdou. latkou se mysli pouze thc, metabolity pro ne nejsou vyznamne, za to zadny trest byt nemuze.
dvojka-trojka
citace:
Původní příspěvek od Mad Lion
Ex> ale to tady myslim nedelaj. asi by se to v cechach nepovazovalo za dukaz. sahla mi na ten volant osoba blizka, hehee.
zaklad je test slusne odmitnout. sice taky vodevzdas ridicak ale nejsi registrovanej fetak a nespachal si trestnej cin.

máš recht, ale já byl z těch fízlů hotovej, protože jsme stáli u auta a kámoši hulili špeka (já ne), takže nás buď někdo prásknul, nebo nás viděli a počkali až pojedu, protože mě zastavili po 100m a hned klepeta, připadal jsem si, jak nějakej trestanec, pak zavolali hlídku co měla ten test a mě to nějak nemyslelo, protože teď bych si ho urval za to, že jsem jim ten test poskytnul, ale pozdě bycha honiti.

to ona: takže myslíš, že mám nějakou šanci se z toho ještě dostat? A co bys poradil/a, že mám teď dělat? Dík a měj se hezky......

23
ona
2:23
ten test co ti dali asi ukazuje vsechny kanabinoidy, ne? mel si pozadat o krevni zkousku nebo ti ji mozna meli i nabidnout oni. pokud to zjistili jen podle orientacniho testu, tak to neni objektivni dukaz, meli te dat na soudne toxikologicky ustav. rada s krizkem po funuse.
kdyztak zkus na nejaky ustav zajit nebo zavolat, pokud nenatrefis na mimoradne neochotneho blba, tak ti reknou, jestli orientacni zkouska pro postih staci. ja myslim, ze ne.

edit:
sem se trochu, fakt ,,nenapadne" ptala, ach jo,tam budu za vyhulence. pry je policie po pozitivnim orientacnim testu vzdy povinna oznamit ti, ze ses dopustil prestupku a zajistit vysetreni na poverenem ustavu. az tam se delaji testy, podle kterych kdyztak nasleduje postih. divne je, ze ti ten test z krve nenabidli. neodmitls to, ze ne?
kdyby te nejak potrestali tak asi muzes jejich postup napadnout s tim, ze orientacni test neni prukazny.
dvojka-trojka
2 ona: Ahoj, ne krevní test mi nenabídli, udělali mi jen ten ze slin, kde to máš rozdělený na kanabinoidy, opiáty, stimuláty, benzodiazepiny a zvlášť koks, což nechápu, že není mezi stimulátama, ale bylo to tak. Uvidím s čím příjdou, pak se zeptám právníka, a když bude šance to napadnou, tak to samo udělám. Díky za ochotu a pomoc, měj se........

23
23> ten koks tam je podle me zvlast proto ze tahle vec narozdil od jinejch drog neni v telo moc dlouho a je asi jinej zpusob jak ji rozpoznat na rozdil od sintetickejch speedu jako pernik a podobne.
ale to je muj nazor nicim nepodlozenej.
Jpt
Nedavno( asi mesic) me chytli benga malinko vypaplyho v aute. Mno snazil sem se chovat normalne ale ty zmrdi se me rovnou zeptali jesli sem nehulil ze to ze me mrte tahne. Mno a dnes sem byl na trestnim rizeni a rok se nprojedu........plus 25 klacku na pokutu. Namerili mi 0.581promile huleni v krvi. Tak by me zajimalo jesli ted muzou udelat staru doma pac mam rozjetou malinkou pestirnu a jesli to najdou tak nemam prachy na pokutu a du sedet uz natvrdo. Piece a bacha na sveeeeestky
mel si ten test odmitnout. sice by si stejne dostal pokutu a prisel vo papiry ale usetril by sis to trestni rizeni.
na pestirnu se ti podle me vyserou.
No taky mám takú veslelou story: jednou sme s kámošema dali brk (myslim Santa Maria ) zrovna po sklizni takže to byl porádnej BRK :D . A valíme si tak městem ke kámošoj domu a na chodníku ňákej místní ožralec , kámoš co řídil ho znal a že ho zkropí ostřikovačem , tak ho sejmul protlemili sme to a jedem k němu domu . Něco si tam vzal a že jedem dál a že ho eště potkáme a zkropíme , vzal to takovou zkratkou skz baráky že sme vyjeli přímo na ten chodník co tam ten týpek šel najednou se vypotácel z takovýho keře a stál tak půl metru od auta , kámoš to odškráb a chytly sme takovej výtlem že sme se chlámali eště asi kilák na křižovatku , kámoš co byl na místě spolujezdce se tlemil tim stylem že skoro mlátil hlavou vo palubku a celkově náš vůz byl pěkně vysmátý :) . Toho si všimli z protější strany benga který navíc odbočovali takže to vzali zkrz křižovatku za náma . Bliknul majáček , kontrola dokladů všichni zhulený jak papriky , mě se vzádu na sedačkách válel grip a bylo tak půl hodiny co sme tam dali to brko . No fuj nepříjemnej pocit v žaludku .
Naštěstí zkontrolovali doklady a mohli sme jet ale byl to brutálek z pocitu totálního výtlemu do takovýho psycha !!!
Podle mě pokaď mate všechny papíry cajk a nebudete těsně po brku tak to nemaj šanci zjistit , pokud by teda nedáli nákej test . Dokonce sem tedka slyšel v rádiu že dopravních policistů je málo a že budou stavět jen ty co překročí rychlost a na ostatní srát , mno uvídíme . Každopádně pro mě méně smíchu za volantem nebo aspoń tmavý skla ...
Jekyll
Táákže...jelikož tady vidím samé staré data, tak nevím jestli má cenu odpovídat, ale otázka fóra byla jasná, tak se tady nebudu rozepisovat o tom jak jezdim zhuleneY v autě apod.
Nechci být poslem špatných zpráv, ale cajti už opravdu mají papírky na měření thc....vím že to funguje když se to vloží právě pod paži, nebo do úst /doufejme ze nam nebudou dávat použité/ a mělo by to fungovat na aktivní canabinoidy, které se v těle drží jen nějakou dobu....nejsem si tím na 100% jistý, ale takhle mi to bylo řečeno a někde jsem o tom i něco četl...kamaráda chytli a chtěli mu právě udělat tenhle test, ale on jim řekl že prostě ne....tak mu dali pokutu kolem 20 000, ale nevim jestli mu nechali řidičák nebo ne.....každopádně ty aktivní prfky zelí se udržují v těle asi přibližně stejně jako chlast, takže se nemusíte bát že si v sobotu zahulíte a v pondeli pojedete do práce, ze to na vás jeste testnou........každopádně , obecně bych z toho asi moc strach neměl, páč takové věci asi měštáci ani obecní moc nefasujou, takže to budou používat jen v krajních případech, jelikož to nebude asi levná záležitost.....jediné čeho bych se bál jsou dopraváci, ti to beztak dostávaj po prádlových košech...:-D Ale jinak no stress....sance ze to testnou zrovna na VAS....je tak jedna ku 1000. Peace
Freeloader
Takze abych taky neco prihodil do valu,fizlu se moc nebojim pac mi sotva zastavej a dyz mi zastavi tak mi daj dejchnout a poslou dal,takze bych musel mit sakra smolnej den aby mi dali lizat papirky!Ale kamos mi jednou vipravel prihodu jak byly na vihlidce a prijeli tam fizlove,normalni pohodova kontrola akorat jim rekli aby stim autem vodjeli a jak vodjeli tak ujeli 20m a najednou houkacky a stopka!!!Ridice si vyndali ven a rovnou mu dali papirek,kterej byl samozrejme pozityvni!Typek mel pokutu neco kolem 20 lipanu a nejakej ten cas bez ridicaku.Jinak znam este jednoho typka kterej jak vyjel vodnich z ulice tak uz ho kontrolovali-kontrola treba 4 tejdne uz pro nej nebyla nic zvlastniho,potom uz tem fizlum tykal:)Takze bacha na plzenaky!!!!Ja jezdim hodne casto na vihli autem atd.hodnekrat kolem me jeli fizlo a zatim pohodicka.
A co se rizeni tyce... ridicak mam 3 roky a nikdy sem nic neudelal (akorat jednou vecer dyz sem couval potme na uzky silnicce zbalonkovanej a strasne zhulenej) tak sem mijel dve auta a u toho druhyho sem urazil zrcatko dyz sem nestih zavrit dvere.....docela trapas ael to se mi stalo hned co se dostal ridicak da se rict) a muzu s klidnym svedomim rict ze ja za volantem hulit muzu,i ridicak sem si delal zkoureneja jednou sem tam prisel v normalu a nemoh sem prijit nato kde se zapinaj blinkry:D!!da se rict ze ja sem vlastne naucenej ridit zkourenej:) a jestli nekdy doneceho nabouram tak to bude jedine dyz na chodniku bude stat nejaka kocicka v minisukni:D
cityman
ja hulim denne a denne uz x let i jezdim autem. takze z policajtu zadny strach nemam. trochu vic na me pusobi asi noc, protoze to citim zhulen jistou nervozitu. kazdopadne zastavovali me uz v ruznych stavech a jednu dobu i 2x tydne v noci a vzdy jsem prosel bez problemu. Trochu jako trabl bych videl aktualni pokusy testovacich sad... ale kdo vyhodnoti, ktera hodnota uz je nebezpecna za volantem? zadne tabulky pokud vim nejsou.
Jpt
Jou hosi maj to uz skoro kazdy policajti. Test stoji 600kc a je na tri drogy:Ganja. Pernik a extaze .
a ja navic nejel rychle ani napdne. Asik 45 normal a púroti me benga...asi sem se jim proste nelibil nebo to bylo udani ale uprostred mesta se otocily a hned majacky a za mnou......
Major Zeman
Hmm,tak ty papirky na thc maji vsichni dopravaci(mestak si je muze zavolat kdykoliv kdyz se mu nebude neco zdat)jen muj kamos jich chytl za tyden 4(vetsinou to jsou specialni akce na drogy za volantem),vezmou vam papiry a muezte jit sedet az na rok.Ale pozor na cervene oci smrad v aute atd. proto Visinky to jisti :-)
Jpt
Jou minimalni pozitivni hodnota je 0,081promile na litranek vasi prohulene krve. A to je hodnota ktera vam vydrzi v tele az 2 tydny dle toho jak jste silny kurak byl pred tim poslednim brkem. me namerily 0.581promile coz je nejvyssi mozna hodnota pristroje...vic uz to proste nemeri:-d
Konůpek
Nebojim pač nemám řidičák a sedím vedle řidiče:-))
Jpt
Az budu mit chvilku casu hodim sem naskenovanej protokol
Aidampower
http://www.reflex.cz/Clanek29156.html prinejmensim zajimave...
patres
noooo vždy tam je nejake ryziko.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma