Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 [3] 
Jak Moc HulÍte? - Klikni zde pro originální téma
el Magicooo
Dřív míň, ale co mám teď svojí kočičku, tak s brkem vstáváme i usínáme, hulíme prakticky celej den. Do toho pracuju, studuju. Neřekl bych že mi to nějak extrémně škodí
Tod
Nejhorší je, když hulíte jen proto že hulíte,(dávat obden 2 stovky za ošizený 0,7 g pokud kupujete).. sedíte jen doma u kompu nebaví vás nic dělat,balíte špek za špekem už vás to ani moc nevodí, a když jo, tak je to depresivní stav.. proto začínám hulit už jen o víkendy, nejhorší přečkat první tři dny pak závislost opadá a cítite se čerstvejší.. už prostě nemusim hulit když nechci.. jen škoda že sem to neměl pod kontrolou už od seznámení s první ganjou.. vymaštěnost, ztráta přátel a peněz, holky mě nezajímaj atd.. však to znáte :D ... proto všeho s mírou!
outdoorista
Tod:tak si nekupuj pytle,ale pěstuj si a opadne i deprese

já teda se svojí polovičkou + friends zkonzumuju na 3-5g na den,od doby co kouřim ganju čistou mi to nedělá problém a jsem ok:)
Spejsek
Já sem prostě v dnešní době závislej na přírodě takže to znamená že většinou přez zimu a na jaře hulim hodně, pak přes léto moc né třeba 2x do měsíce a pak už zase se sklízí takže zase hodne tak od zari ... takze asi ta
k
:rasta: xD
M4ndrag0ra
ked som bol na vysokej skole hulil som 5-8krat {denne}
teraz uz nehulim...a ak tak raz ..2x za rok {kvoli priatelke...neobmedzuje ma ale vidim na nej ze z toho nema radost...}
P@ulex
Hulím tak 1-2x za den. Někdy špeka, jindy sklo, ale od vánoc každej večer pravidelně akrilovej bong :p:
Danger
Přestávka už 4 měsíce.... dal jsem si slib do sklizně ani šluk.
Oomega
mno....kdyz mam, tak mam tezkej problem to nezkourit, i kdyz si to reknu
kdyz nemam, tak mi to nevadi a "chut" dostavam tak po 2-3 tydnech

jinak...co se zvysovani davek a tolerance tyce, doporucuju precist napriklad Strucnou historii drog, nebo obecne nejakou odbornejsi literaturu. Najdete tam tzv "navyk na drogu". Ne ve smyslu navyku - nutnosti uzivat, ale ve smyslu "pochopeni" ty drogy. Zkratka u jakykoliv drogy ze zacatku nevite co cekat, takze ty stavy prekvapej, jsou neznamy a proto jsou intenzivnejsi....viz MJ, kde se vam lehce zvednou koutky a zacnete se tomu smat, pak se smejete tomu, ze se smejete a nevite proc a za chvili se valite v krecich smichu tomu, ze se valite v krecich smichu. Po nejaky dobe uz vite, ze zvedajici se koutky indikujou prichod "stavu" a uz vas to nerozesmeje....a kdyz hulite po 5000. tak uz je jen malo veci, ktery by jste na tom stavu neznali, proto taky jste schopni mnohem vetsi kontroly a pripadnyho potlaceni (temer) toho stavu, kdyz je to potreba (benga, nehoda, mama:)
V podstate uplne stejny je to se vsema drogama....no a to vede ke zvysovani davek...protoze po nejaky dobe uz stav "zhulenosti" mate dost promaklej. Tudiz aby jste dosahli "prekvapeni" projevujiciho se prvotnima priznakama (smich) tak instinktinve zvysujete davku....prichazi stavy "vyhulenosti" a ty jsou novy...po tom co se je naucite poznavat a chapat davate jeste vic a je tu prehulenost atd...samozrejme nazvy si vymyslim, ale snad je jasny o co jde:)

jinak...jak mi rekl jeden anglan po 2g z 40g kostky hasise...."dont smoke it no more, you´r already high enough and even if you smoke the rest, you cant get more high"
vim ze mel pravdu...ale obcas je proste CHUT :D
manillaPaece
Tak já abych přispěl do této lukrativní diskuze... Hulim jak se dá... Nejradši mám skéro od kámoše, co si pěstuje sám, páč to má vdycky vyflushovaný a chutná to moooooooc.... Jinak nepohrdnu ani outdoorovýma mňamkama, kolikrát je to vítaná změna... Někdy si dám i 10 brček denně, ale né žádný mrkve, jen takový větší žilky, s kámošem napůl... Jindy si ubalim osobáčka, když zrovna mám skéro... Jenže skéro z místního podsvětí není nic moc... Stojí to 250, je tam dohromady tak na 4 menší brčka, a i když pěkně voní, chuťově nic moc... a efekt... A to tady člověk kolikrát shání celej den, lidi co to chtěj prodávat tak jim volám, a voni že nic neni, tak já naštvanej že se dnes nezhulim... Je to tak no... Určitě to chce co nejmíň podporovat tenhle trh, na kterým si dementi mastěj kapsy... Momentálně tady mám paličku AKčka asi 1x1cm takže to du stočit a lidi mějte se krásně... Přeju ať toho máte všichni tolik kolik chcete, a nemusíte kupovat...
psychonaut
denne... :faq: . kazdy den spalim tak 1-6,7,8 g hmm vic snad ne:D kdyz sem sam 2 gramiky staci kdyz sem s nekym tak palim vic ze.....treba ted sem pekne upp high ae to neni u mne zadna novinka viz. :faq:
Já taky hulím denně s přítelkyní a zrovna ted držím rozpálený brko v ruce :p:Bejval půl rok kdy jsme hulili opravdu každý den a to myslím tak že každý den bylo brko v puse žádný den jsme si nedali volno :bandit:
ween
hulím dle toho jestli mám vlastní, nebo musím kupovat. když je dost home made materiálu, rovnou do drtičky a x-krát za večer. když musím kupovat (jako teď), dvakrát za večer, stříhám nůžtičkama...
_Dr.Skunk_
no ted v posledni dobe sem hodne omezil ponevadz uz se zasoby z lonska dost tenci a nechci si nic kupovat tak davam jedno porko dene sam a jedno vecer s klukama u piva ale uz se tesim az zase pride doba ze to nebudu radsi ani pocitat:D
Dev1lagain
začíná se to blížit ke 2G na den......
Ja nijak zvlášť, o víkendu mi to stačí bohatě, už jsem asi vyléčenej :D
cookino
every day...ted zase cca na mesic-dva pauza :)
gremlin101
Když je toho povíceru, tak není problém 3 - 5G denně, samozřejmě to nehulim sám a když musim kupovat, tak 1 -2 skla za den až obden..
karlos120
Zdarec. Cadim 20 let kazdy den nekdy od rana, nekdy sem mel svetle chvilky a zahuli si az odpoledne. Dnes nehulim 4 den a porad je to masakr. Chodim , potim se jako prase. Zahulil bych ale drzim se. Uvidim jak dlouho to zvladnu. Boli me pekne ledviny jak se cisti takze zadna sranda. A kdo rika ze je to jen psychicka zavislost , nema vubec pravdu. Na vse co si telo zvykne je pak problem prestat. Takze bych to vubec nezlehcoval. Navic mi to mene mysli jak je ta hlava upplne blba a nema to co kazdy den. Snad to vse prejde, uvidim. Tim nikoho neodrazuju od huleni , jen nehulte od rana 20 let, neni to uplne pro to telo nejlepsi. A pak ta vybusnost kteras se u me projevuje jelikoz nejsem zhulenej, musim se poradne hlidat at me pak neco nemrzi . Jo a hulil sem tak okolo 5 g denne Hrzuza co.Mejte se vsecifajn
peacetoall
karlos120: a urcite to byla jen trava co jsi hulil? :sun: :mutant:
Faharadza
i'm so high in the sky, so i have to wear cloud camo.
Hulím pravidelně, většinou večer - nejraději jednoho dva slimšpeky. Občas delší pauza. Čím jsem starší tím sem rozmlsanější, takže ze zásady nehulím nedobrý a takový množství (raději se trochu přikouřit jedním slimšpekem než se zdunit a propadnout do gauče nějakým "fatty murda"). Ochutnám to jo, ale že bych kouřil nedosušený nebo nějaký seno (tím nemyslím dobrý venky) z toho už jsem vyrostl. :david:
soda0
Taky hulim denne uz asi 11 let a moc pauzy sem nemel :D a ted si dam za den tak 3-4 brcka (cca gramove)a samozdrejme zadne venky....svoje venkdy využivam jen do kuchyne :) tak gl hf borci :)
Xtractor
me nejvic bavilo si mazat na cigatove papirky (zevnitr!) vytazek a kourit v tom tabak pueblo. dalo se tak dobrer fungovat. dnes vytazek ze zdr.duvodu jim a prilezitostne vyporizuju smes konopi a vytazku - doporucuju!
STi
1-3 brka za tyden. A vetšinou na večer nebo k pivku.
Kirovecz
citace:
Původní příspěvek od soda0
Taky hulim denne uz asi 11 let a moc pauzy sem nemel :D a ted si dam za den tak 3-4 brcka (cca gramove)a samozdrejme zadne venky....svoje venkdy využivam jen do kuchyne :) tak gl hf borci :)


Mam to úplně stejně... :) a nemam v plánu na tom nic měnit, celkem mi to vyhovuje. Nechystam se přestat hulit...
ShinDy
Ja prohulim prumerne 2-2,5g denne, vetsinou hlavne po praci, ale dosta casto si davam i rano pred praci vzhledem k tomu ze jsem si koupil vaporizer tak uz i prilezitostne behem prace, no a pak jsou ty vikendy a tam dotenu vsechny pripadne zraty 😀
v1e2kpv06o
Par krat tydne. Ale uvazuji ze bych koupil vaporizer a vapoval cbd modely
Spectrum
peridicky dva mesiace denne,potom dva mesiace pauza...
Jirkamvp
2g skera přes bongo každý den, už je mi z toho jen špatně, dělám si z toho heroin. Stala se ze mě postupem času troska.
Jirkamvp
Strašne mě mrzí jak mě to změnilo. Býval jsem syplej 115kg cvok, teď je že mě 90kg troska co myslí jen na to jak si zahuli. Musím to omezit. Nehulím od patku a jediný co zvládám je dávat si kotlíky z tabáku a myslet na to jak bych si dal pořádnej nulatrojkovej kotlík po kterým se zakaslu jak idiot.
zverinazezlenic
Obvykle nepřekročím gram denně
Duki
hej já dám max 0,5g denně a to ještě se ženou :D :D s tím, že vapujeme :winner: vřele doporučuji vaporizér, pokud nechcete být tolik unavení a nevdechovat ty sračky z přepáleného dýmu. Taky to ušetří tak 10-20% zásob :banana:
freeonly
Pokial mam zasoby tak ficim jak spalovna 🤣 proste ked je co hilulit tak som nonstop high, okrem prace. V praci potrebujem cistu hlavu tak v tomto som zasadovy. Zhulim tak 0.5 az gram denne v priemere. Ked nemam nic kdispozicii tak na to obcas myslim, ale ziadna tragedia...
Austenit
já jsem hulil každej den, tedka jsou to tři roky, co jsem přestal...hodně dlouho jsem si říkal, že se na to vykašlu, úplně jsem nebyl sám se sebou spokojenej... jednoho dne mi bylo ale tak zle, že to byl jasnej konec... ale to paralelní zhulený já tiše říkalo "neboj, zapálíš si, až to někam posuneš" a tak jsem si řekl, že chci začít podnikat a postupně jsem se do toho vrhl, tři roky práce jsou za mnou, baví mne to, dělám to vše při HPP a začínám tedka vidět první výsledky, ale brko si už nezapálím. Byla to dekáda mládí a ta část života kterou tedka žiju už s minulostí nemá nic moc společnýho.

ale na tenhle web už chodím od roku 2001, byl jsem tu pod několika přezdívkami a pořád sem rád chodím, líbí se mi, že je to tu pořád stejný, i když ta sestava co tu bývala, tak je dávno pryč


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma