Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 [2] 3 
Jak Moc HulÍte? - Klikni zde pro originální téma
bomboliny
skoro kazdej den proste kdyz je huleni
Index
jsem opet vikendovy hulic:)tj.tak tri dny v tydnu..
Rákosníček
rekreačně, hlavně na různejch akcích...... tj. max. 1x týdně
Mišák
Nehulím,zatím,su srab.Pěstuju,velká závislost!!!
filos
den co den, brcko co brcko....najdu sa aj vynimky obcas
crackonos
víkendový kuřák, přes týden nehulím, páč jsem pak ráno (když se pořádně nevyspím) jak na planetě opic
hej-rup :ja budu na tom trochu podobně
hulim tak 4 do tydně někdy vic možna min ale po 7 měsicich zjištuju že mi ta moje venkovka ktera mě vždycky fakt naložila už tak moc nenaloži a docela mě to štve musim dat vic skel a stejně to neni tak jak ze začatku ... ale když mi někdo nabidne kvalitní skerko tak to je hukot :-D to pak fakt nestiham
Dudman
tak tak...prvé doroby boli najlepšie...škoda že všetky niesú také...ale mne sa páčia všetky stavy...celkom si užívam aj dvojhodinové pozeranie do steny...:D
Eloren
Poslední dobou už ani moc ne, ale samozřejmě záleží na situaci. Obecně u mě ale převládá pravidlo, že přes den se mi moc hulit nechce (Zase záleží na situaci) Ale miluju když se zešeří a já si s lidma zahulím :) Ale zpět k tématu. Poslední dobou už si o mě začínají známí myslet, že jsem něajký odpůrce zeleného, ale čím dál víc mě přepadá pocit, že si to začínám užívat bez ganji stejně tak , jak s ní. Což neznamená, že přestanu hulit, ale rozhodně jsem omezil. Možná to tak praktikuju už jen kvuli faktu, že dát si pauzu třeba týden..... (Nereálná záležitost, ačkoliv někdy se poštěstí) to jsou potom stavy jak za mlada :)
Takže hulte jak chcete :)
FaLda
Prilezitostne staci, souhlasim s Elorenem!!...jak kdy, ne ze bych hulil kazdej den..ani jednou za pul rok, jednou za tejden..kdyz je cas, chut, nalada...okoli..neni prace..dam si! a uziju si to naplno, nez kdybych to prozival kazdej den!
ThomasK
Tak třeba tenhle týden se mi povedlo hulit hezky o školu. Ráno decentní brčko, a pak se zaseknout ve škole ( brzké odchody ) :) Zjišťuju že i to učení tak nějak v tom stavu lépe pobírám , ale jen krátkodobě..
Jinak mam rád víkendové pokouřeníčko z fajfky..
No celkově nehulim moc, spíš málo a snažim se vytlačit z plic cigarety - fuj.

Peace.
jak kdy..třeba po sklizni sem hulil až do vánoc snad každej den aspon jednou :)) ale např. ted sem už 10dní nebo kolik neměl ani šluka..což se ovšem asi za 30sekund změní :))
mám to tak že když mám co kouřit tak když je vhodná příležistot motám dokud nic nemám :))
konopn!k
Gečko deně jak nic:D dyby byli prachy klidne bych hulil v kuse!Mam to totiz raci nez vzduch
Homer Jay
Málo, kurevsky málo....
Sklizeň v nedohlednu, prachy nejsou...
Hy3nA
vubec, už pár měsíců .. :)
Jak moooc to jde :punk::rasta:
PalYno
ja hulim vacsinou kazdy den,ak sa podari tak aj viac razy za den:) ale potom uz som cely den out of space:-):rocket:
přes tejden moc ne,maximálně tak večer....ale o víkiendu...to je jiná no...závody kdo skončí dřív:teef:
Method
Ja hulim asi ako radvancan........vzdy,vsade,stale......zatial ma to bavi...
Prdelac
Jak je chut, nalada, atmosfera
preferuji nekde sama na prochazce s psisky - nejaky dobry vyhled, sednout do travy a v klidu si poblafat.
Freeloader
Jak prijdu z prace,tak nedam speka z ruky aspon ted posledni dobou....
Respect for Hy3nA ...taky bych nekdy chtel,ted,v budoucnu,proste co nejdriv ale hulil sem jako prase i pri maturite tak nevim nevim.. :teef:
kaktusx
Zdravím:)
Už 4 mesiace ani práska a zrejme sa to tak skoro nezmení:)
Pred 4 mesiacmi to bolo tak dva až päť krát za mesiac no začal som cítiť, že sa mením (viem, blbo to znie ale je to tak:( ), svet sa mi úplne zmenil, začal som si všímať, že 90% problémov ktoré ľudia majú nie sú problémi, že celý tento systém je skazený a všetko hmotné, komerčné sa raz pominie, začal som sa vyhýbať ľuďom, zanedbávať oblečenie, vlasy(júúj drediky mám:D ), lebo som vedel, že to nemá žiadnu cenu, menej som rozprával, viac premýšľal...a zrazu som si uvedomil, že takmer každý ma má za čudáka uzavretého do seba:(...muselo to skončiť...teraz je to oveľa lepšie a som rád že sa mi konečne opäť"zavreli oči" :D
Dredov sa samozrejme vzdať nemienim, chcem, aby mi pripomínali to obdobie, v ktorom som stratil lásku, kopu kamarátov a určite ešte veľa iných vecí, no nadruhej strane nikdy nezabudnem na to, čo všetko mi to dalo a ako mi to otvorilo oči, ako som svet videl vtedy a viem že tak, ako som ho videl predtým bolo
"to skutočné"...len teraz sa už nad tým toľko nezamýšľam.
Chcel by som po dlhšej prestávke opäť pokračovať:)...uvidí sa podľa psychického stavu:D:D:D
PS.:sorry za "menšie" OT :teef:

PEACEandLOVE
_Dr.Skunk_
normalne sem daval tak tri brcka dene ale tedka uz asi 4 mesice kotluju mnohem vic...zhulim 2g lampy ani nemrknu a k tomu popiju jeste treba 5 pivek...mam za sebou dost krankovi obdobi:(
Fuha kaktusx to znie ako ked si Cypher vzal dobrovolne modru pililku :eek:

Ja uz som tiez nad tym rozmyslal, ze nevedomost je sladka ale asi by som do toho nesiel :-P
kaktusx
2Sagus: akého Cyphera myslíš?...mal snáď problémy s erekciou?:D
Keď som ešte nehulil, tak som si vždy vravel: čo také by marihuana mohla dať ľuďom ktorý ju fajčia? Fést som to chcel zistiť...no teraz si niesom 100%-ne istý či by som to chcel zistiť ešte raz keby som vedel, čo to obnáša:(
Nevravím, že to bol trest alebo niečo zlé, len nevhodné pre zaradenie do konzumného života...fakt ťažká voľba>byť obtrhaný, strapatý čudák a vedieť že to tak má byť, alebo študent ekonómie, aj keď viete že ste len bezvýznamný článok v tomto systéme...
Najhoršie je, že mám kamarátov, ktorý ju fajčia aj 3x do dňa a nemajú ani šajnu o tom čo som prežíval vtedy, keď som si ju zafajčil 5x do mesiaca>bol som pre nich proste čudný:(
Ach áno...marihuana dá každému len to, čo si zaslúži:)

PEACEandLOVE
Dudman
kaktusx: ty si fajčil 5x do mesiaca a začal si sa meniť už máš z toho aj dredy ??? Ako dredy sú v poho aj ja chcem ale nechce sa mi nechávať až také dlhé vlasy :D ale k veci...to že niekoho ganja zmení o tom môže rozprávať tak ten čo fajčí tak 2x do dňa už nejaký ten rok a nie ty omg...:D:D
kaktusx
2Dudman: dredy nemám z hulenia 5x do mesiaca, ale z toho, že som získal nový pohľad na svet a začal ich zanedbávať :rasta:
Nechápem, odkiaľ máš tu"hranicu"že ganja môže zmeniť len človeka, ktorý ju fajči minimálne 2x do dňa, minimálne rok...
Niekomu sa svet obráti po prvom prásku, iný ju môže fajčiť 4x do dňa a nespraví to s ním nič.
Už len keď si uvedomíš, aké rozličné účinky má ihneď po požití, tak ti iste dôjde že čas a"typ zmeny" budú u každého človeka iné>prečítaj si predposledný riadok v mojom predchádzajúcom príspevku.
Zrejme si nepochopil presne čo som napísal...ja som ju nefajčil mesiac a hneď po tom mesiaci som mal dredy:D ...takto som ju fajčil už 3 a pol roka. Nechcem sa s tebou hádať ani ťa presviedčať, ale myslím, že viem lepšie ako Ty čo mi to dalo/vzalo a pred týmito vecami mám istý rešpekt ktorý by mal mať každý, kto ju aspoň raz ochutnal...

PEACEandLOVE
Dudman
kaktusx: okej tvoj názor...:D:D ale chcem byť tebou ty musíš mať iné halucináciez toho :D
Apofis
Jak moc? jen tak zlehka. Co je zlehka? To ani sám newím.
když sem jezdil po montážích holandsko belgie a podobné země kde se dá něco splašit tak nebyl problém 5g za den, byli sme prasata, balily se monstr brka( zbitečně) jen proto že toho bylo moc, nebo spíš že sme chtěli být moc?
Ale teď mi stačí lehky retko a sem pěknej- když je příležitost tak aj víc-ted už fpráci nehulim, a když sem doma tak jen občas. Peace :D
freefood
Balim to fuurt dokud je co, tolerance se jednoznacne zvysuje ale jen k momentalnimu modelu! (nejdriv staci sklo a za tyden te nezmasti ani ani X speku, mno mozna je to subektivni, nevim jak vypadam ;))) ale staci zmenit modylek a zase staci sklo.. Tot ma zkusenost... letita.
_Dr.Skunk_
...moc moc moc...:goldcup:
rus
Az na vynimky kazdy den. Vzdy vecer. Takto asi 2 a pol roka, pred tym tak pomenej. Je to relax, balzam na dusu :) Zmeny na sebe nepozorujem, jedine, ze sa uz konecne normalne vyspim. Predtym nie a nie zaspat, rano som sa skoro budieval, vecne unaveny... Teraz je vsetko ako ma byt. Vdaka ti priroda za tuto rastlinku :D
EDIT: Zabudol som, od kedy hulim, nebol som chory. Ono to snad zabija bacile a zvysuje imunitu. :D :D
moswa
moji pratele rikaji ze moc :D
palim vííííc :rasta: jak male mnozstvíííí :angel::teef::punk:
kaktusx: mal som samozrejme na mysli Cyphera z Matrixu (cesky Sajfr :) ).

A inac to co tu pisete, s tym zmenenym pohladom na hodnoty a svet, tvrdit ze na nieco take musi clovek hulit xkrat denne je hlupost.. ja som napriklad zacal hulit az po tom co som si takto vlastnou hlavou usporiadal nazory.. a niekto zase moze byt nonstop zhuleny a nepohne to s nim.

Jo a Pinus, neboj sa, svet ma poriadok pevnejsi nez je ten ludsky, a zivot ma zmysel sam o sebe, nie je vsetko take marne ako sa ti mozno niekedy zda ;). Nevedomost je sice sladka ale ja mam rad ostrejsie jedlo. A snazim sa si ho vzdy vychutnat.. a narobit z neho kvalitne hovna :teef:

sry nechal som sa uniest :titanic:
mrzout
kazdej den, a musi byt co. v tomto ohledu dekuji vsem svym kamaradum, hlavne nej kamaradovi PuP z5.
flySter
ked je co a je chut tak pomerne casto ;) ...obvykle je to raz za den, podla modelu, preferujeme tu hlavne vodne bonga, 2-3 su standart ;) ked sa mi zda ze uz mi zacina hrabat alebo sa velmi zasekavam v beznom zivote dam si aspon tyzden detox...vsetkeho vela skodi :D
piis
Z3Ro
Dřív jen občas...teď každý den :eek:
BůCzeG
Tak já nějakej ten pátek pálim každej den, někdy sám( 1-2 osobáčky), někdy s kámošema( třeba 3 a víc) a nedělá mi to žádný problémy jak v pracovním, tak osobním životě. Myslim si že člověk může denně vyhulit X špeků, pokud při tom dokáže zmáknout svoje každodenní povinnosti a nijak ho to neomezuje!! ;)
SmallDudeZombie
Poslední dobou hodně málo, dyž si zahulím tk okamžitě spadnu do světa paranoje, schizy a psychyckeho neklidu , buď je to brkama které kouřím a nebo jsem blázen, neska mi učitelka řekla že žiju na jiné planetě:O a to sem nebyl ani zkuřeny :D tak asi tak , ale chuť mám stále, ale spíš si vychutnat dobře chutnající marry než být tak zkouřený.
nejradši bysem byl, kdyby vedle výborně chutnajících a vonících modelů, který zkuřujou, existovaly jim rovné modely se stejně intenzivní vůní a chutí, které by nezkuřovaly....to bych mohl konečně kouřit jak se mi zlíbí:D kouřím hrozně rád, občas nemám ani chuť ale občas bych pálil celej den, bohužel v takovém případě jsou psychoaktivní účinky ganji spíš překážkou (kdybych mohl vyhulit deset špeků denně bez zhulení a navečer se zhulit tím jedenáctým, byl by to ráj...:D )
SmallDudeZombie
citace:
Původní příspěvek od littl_grouwr
nejradši bysem byl, kdyby vedle výborně chutnajících a vonících modelů, který zkuřujou, existovaly jim rovné modely se stejně intenzivní vůní a chutí, které by nezkuřovaly....to bych mohl konečně kouřit jak se mi zlíbí:D kouřím hrozně rád, občas nemám ani chuť ale občas bych pálil celej den, bohužel v takovém případě jsou psychoaktivní účinky ganji spíš překážkou (kdybych mohl vyhulit deset špeků denně bez zhulení a navečer se zhulit tím jedenáctým, byl by to ráj...:D )



Feel you man :punk:
StreetWRitter
Ja hulim rok v kuse kazdy den, nejdriv to bylo 1x do dne, ale dnes uz v pohode i 6x i více .. Není to dobré, ale zatím to celkem zvládám, no ale když hulíte třeba týden v kuse jen samé lampy tak to fakt vymrdává :))))) .. Jinak měl sem 2 měsíce přestávku a po těch 2 měsících sem si dal s kámošem jen 1 sklo Afghánského skunku .. ty kkt to byl odpal .. uvažuju že přestanu na nějakou dobu a pak zas do toho naletím hh:))) meze se nekladou
Caputo
Jak moc se mi zrovna chce :D brko dvě denně, víkendy tak 5-10, venkovky, žádné brutality ;) Pauzičku by to ale sakra chtělo...
logic7.m
huleni je vašen proč ji omezovat 5-10 kousku za den:)
crackonos
Nemá někdo špeka? Nehulil jsem pět minut, děkuji mockrát.....:rasta:
eba60
3x-5x za měsíc
Když na to mám čas, tak si dám rád. Horší že jsem dost vytíženej a zhulenej nemůžu vůbec pracovat, pouze doma když něco opravuju a to jsem stejně pomalej a ani se mi do ničeho nechce....Jen tak pro relax.





citace:
Původní příspěvek od logic7.m
huleni je vašen proč ji omezovat 5-10 kousku za den:)

A na diskošce sis dal 10piv a 15 panáků ferneta citruse viď? Mno jo kámoši ze zastávky na rekordmany letěj....a pokud je to pravda tak to vážně nedokážu pochopit :vyduněnec:
Rastafara
tak já jsem taky začínal na prdu ze skla...Ale jak seš trošku prohulenější , tak už pak ty stavy víc snášíš a umíš si je užívat :)
Gh0$t.G
no tak u mě je to tak že je tyden (obvykle prazdninovej) a hulim každej nebo každej druhej den no ale když je školni tak to byva obvykle 2x za tyden a na množstvi ani moc nezaleži řeknu to takhle: když si dam před školou prda tak ve škole vystřizlivim a když vylezu ven tak si mužu dat i 5x vic než co jsem měl rano a da mi to stejnej nebo podobnej stav to tělo si myslim že si na to nějak navykne nebo co..... např před tydnem sme ve 3 lidech zkouřili 5 blantu a v pohodě celej den sme si užily a da se řict že cely den jsme měli jeden a ten samej stav .........:) ale někdy rano po takovychto dnech sem ještě jak bych to řekl "nevyspanej" ale to se nestava moc často
Corn
Já osobně hulím hlavně s kámošema když jsem sám tak občas podle nálady šalvěj. Deně hulim tak 1-6 špeků, ale ne sám vždy aspoň ve třech lidech. A taky podle toho jestli ten týden se musím učit nebo je po písemkách. Ale myslím, že ten joint je něco jako pro ostatní pivo, sejde se s kamarádama, a tak se dá joint je pohoda sranda, takže člověk je spíš závislí na tom obřadu. Toť můj názor a zase sem se rozepsal i o tom co sem nepatří.
citace:
Původní příspěvek od Claune
Když na to mám čas, tak si dám rád. Horší že jsem dost vytíženej a zhulenej nemůžu vůbec pracovat, pouze doma když něco opravuju a to jsem stejně pomalej a ani se mi do ničeho nechce....Jen tak pro relax.






A na diskošce sis dal 10piv a 15 panáků ferneta citruse viď? Mno jo kámoši ze zastávky na rekordmany letěj....a pokud je to pravda tak to vážně nedokážu pochopit :vyduněnec:


co se ti nezda na 10ti brkach za den? me to zase tak moc neprijde. to de za den vykourit i v jednom cloveku. staci se seknout u pocitace...
Date1
Nonstop uz 18 let:D nekdy 6g za den a nekdy i vice podle nalady:)
StigHelmer
Hulim asi 6-7 let.Poslední dva roky skoro denně.Zvlášť když mám já nebo nějakej kamoš harvest time.To se pak za den pár špeku otočí..
Kurdek chce to pauzu :frog:
HorrigEn
citace:
Původní příspěvek od Date1
Nonstop uz 18 let:D nekdy 6g za den a nekdy i vice podle nalady:)


fakt?
co na to partner/rodina pokud nakou mas? :teef:
qrower
někdy až moc ... ale teďka se snažím to omezovat :D
'grass'
přes týden 1-2 sklíčka denně a přes víkend o něco více :))
Aise
Zajimavy dneska sem zrovna zhulil 5g za odpoledne a nak na sobe nic zvlastniho necitim jen sem zkasenej jak dobytek :-)
Soul Rebel
Posledni dobou denne. Mozna bych to mohl omezit... nevim, uvidim.
qrower
No je to čím dál tím horší :D za den dám klidně i 5 špeků a ještě to je málo :D
shimano
Od zklizně nosím kazdý den sebou plnou krabku od energitek a jenom vyjímečně mi tam neco zbude, pálíme to s bandou ale i tak toho je dost, asi to zkusím omezit :) ,jinak průměr tak okolo 1-2g naden for me
'grass'
shimano: to uz te prece ani nemuze zhulovat ne? osobne si nedokazu predstavit ze bych zhulil 2g za den... by mi praskla hlava :)))
Date1
citace:
Původní příspěvek od HorrigEn


fakt?
co na to partner/rodina pokud nakou mas? :teef:
Vsechno v pohode:) Proc ?mas problem z travov ja ne ja mam problem bez ni:)
shimano
to grass:No mě to nepříjde ani tak moc extremni,přes víkend hulím estě víc,nebo většinou vaříme mlíko v sobotu a k tomu těch 5-7 speků v hospůdce-žáden problém,jinak znám hodně lidí kteří hulí o dost víc než já
c0ga
Většinou jen víkendy a to tak do 3-4 g vetsinou ve dvou :)
Konůpek
Hulim pořád dokud je co a jakýmkoliv způsobem......Kýbl rullez
ChlebaSmaslem
Tak to sme na tom stejne. Dokud je tak hulim. Horsi je ze uz posledni dobou neni..
dumbo
v poslednom case strasne malo... nieje co :(
HorrigEn
brka, bonga..
posledni dobou prijemne hodne :smoker:
kua az moc v posledni době :-d
mladejzahradnik
dneska celej den:D
Spejsek
Prostě když pak mám nějakou práci nebo du někam něco řešit tak si dam třeba 1-2 potahy ze skla což ůplně stačí. zase když sem třeba na chatě tak si dam klidně co to de a nesere mě to ... taky podle nálady :D
fest i kdyz se budim v noci:)
mari
ahojj, porad a de to :)
opravdovýHrdina : taky hulis nekolikrat z noc ? me se to raz podarilo dvakrat to se pak spalo...
kanjack
az moc, posludnú dobu je to stále viac a viac, keby mi to neničilo hrdlo (aj cele telo) tak by mi to ale vobec nevadilo :D
BoBoR
ja hulim vzdy ked sa da a tolko kolko sa len da...ja nvm preco ale kamarati su uz na inej planete a mne vobec nezapeka :-(
fear
Sviatocne hulenie:..:D:...par krat do mesiaca......aby som nebol taky vypatlany:D
já jenom když nemám co na práci a mám na to náladu..tzn většinou o víkendu,ale občas i v tejdnu si dám,když je čas,ale jelikož mám ted před maturou tak toho je času kurva doprdele málo:D:beer:
HCSBUBI
No hulim už dlouho, ale posledních pár let hulim každej den a nepamatuju si,že bych vynechal.pondělí až čtvrtek 2 brka(ne malý) v pátek 3 a o výkendu 4-5.No a pak k tomu probíhá ochutnávka od kamarádů.Takže bych to shrnul něco přes 20 š.
Nyc Diesel
Every day:rasta:
flySter
dost casto v poslednej dobe :( trochu ma to mrzi, ale viem ze to neni nic co by ma mohlo nejako ohrozit (ovplyvnit) a to z toho dovodu ze byvam v nudnom mestecku, okolo same dediny a ked uz aj nieco odpalime tak vacsinou preto ze sa sakra nudime...potom sa na vsetko pozera inak a hned je zabava ;)
hlavne si nevyhulme sedu koru
piis
cernobyl
hulim skoro kazdej den, uz tak 4 roky,ale cim sem starsi tim toho dene vykourim min, ale tak max. 5 slukovek
Pitrisek
Every day... ale omezuji mnozstvi.... :D
tvrdosovce
Hulim skoro kazdy den.Pamat troska horsia ale stale mam nadpriemernu pamat,obcas sa citim ako keby mi to lepsie palilo.mam ine postoje k ludom. a atd.
Též každý den ale množství neomezuju :D
Azachyel
Every day pokud je, totuto dobou sklizne e to slovy H.A.F.O. :D smoku zdar
durexman
Tak jak kdy.... treba obden,parkrat do tydne apd. Ted 11.11 to bude presne mesic co jsem si k tomu ani necuchnul, nebot sem uz svyho power planta zcadil za cca 2mesice a mel sem toho docela dost 1-2 gramiky denne pohodicka :teef: ....vbc mi to nechybi este pockam do 20 prosince az mi dozraje SSHcko a SAGE a pak to mozna dozenu :teef::teef: neee nikam to nespecha zatim nemam potrebu az na ty nudy ve skole mno...... dobreee priznavam se kdyz jdu ven tak si dam praska ae to je jen v patek,sobotu a smitec! ae svoje sem nemel uz mesic to nekecam !!! tos to nejde si nedat v tak prijemne spolecnosti :winner:
DENĚ A NĚKDY I 7KRAT DENĚN KDYŽ JE CO TO PAK TEN TYDEN RCHLE UBĚHNE :-P :-D
Index
tak jednou za čas na akci, uz to neni, co to bejvalo a to je dobre. snazim se venovat zabavnejsim vecem.)
Hrnek
když sem byl mladej ,tak nebyl problem 8 jointu za den..:) zvlášt po sklizni ,ale co sem starší tak hulim max 3x do tejdne a to spis kdyz jdu na pivko a taky uz sem fotr od rodiny ..:):)
Apartman
Přes den to moc nevyhledávám ale večer :vampire:pár hodin před spaním je ideální-téměř každej den. Jinak-i kdybych měl neomezeně tak 2brčka maximálně za večer, víc nemá smysl, pokud to je dobrej model.
I když po sklizni, o svátcích nebo zvláštních příležitostech se to může dostat na 4-8brk denně.
Já dát 4 brka modelu za den, tak jsem do večera tuhej. Mně stačí brko na den, někdy i dvě, to už ale na to musí být společník/čnice. To ale ještě nebalím klasický brka, naplním to tak max na dva cm, poněvadž hulit nějakou spařeninu to fakt nemusim. To radši jen dva - tři šluky a je-li chuť tak ubalit další.
SmallDudeZombie
poslední dobou hodně :D i dvakrát denně
hej-rup
Průměrně tak gram deně, ale když mám volnej den i víc..
Nedokážu to omezit... kouřím nejen pro ten stav, ale i pro tu chuť a požitek při kouření. Cigarety nekouřím vůbec..
Lupus
tak jak to jen de :D

prvni prispevek v tomto threadu -

citace:
Původní příspěvek od kotlis
staršně mě zajímá jak to dělají borci v americe že hulí 5g denně, nejsou z toho vykvašení a sou furt kreativní..

co vy??

ženete to vždycky do maxima nebo si dáváte jenom tak pohodově??

já většinou hulím s mírou ale sem tam si dám takový experiment co jako snesu..končí to ale pak většinou v hospodě nebo doma na gauči v šíleném stavu,bez schopnosti komunikovat a tak..

no??

:grrr:


proc? protoze v americe huli seno :D
zlata evropa :frog:
shefin
Nehulim vubec už skoro 2 roky (po 8mi hodně zhulenejch).Prostě mi to přestalo dělat good a už na tudle prdel neni ani čas,ani chut.... K rostlinám zůstal vstah naprosto stejný....
Kambu
před pár rokama to u mě vipadalo tak,že sem hulil furt..pak už se stávalo že někdy sem už neměl takové stavy co předtím a oběvovali se schýzi tak sem si dal pauzu třeba měsíc..jinak ted už tolik do sebe to tak neperu..nevím mě stačí si třeba za den smotnout brčko a vklidu a pohodě si ho vychutnat a na celý den mi to stačí..akorát pak třeba v noci si dám sklo a tím završím den...
Jack Ek.
nevim prestal jsem kourit taK davam brcka tak po 30min...ja si myslim ze je to normal a vypatlanej po tom opravdu nejsem..:)
Lupus
tááááááááááááááááááááááááááááááákle moc hulim :frog:


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma