Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Konopné Umění

Stránky: 1 [2] 
Opuštěný baráky bunkry - adrenalin,horrors... - Klikni zde pro originální téma
Stans
jj taky mam rad adrenalin ve forme vloupani.S kamošem jsme se taky vydaly do baraku častečne vybavenyho jeho majitel bydli v praze což je asi 250km docela haluz byla kdyuz jme dum opustily rozkradly a po 5 min prijel majitel asi anemel radost kdyz uvidel rozbity okno a dym u vnitr domu :D
zelenyskret
Takze pridavam nejake fota sidliste Bozi dar v Milovicich. Doporucuji
zelenyskret
a dalsi
zelenyskret
no je toho moc takze jeste pet
zelenyskret
Ha kdyz uz jsem u toho tak jeste pridam fotky jedne polorozpadle fary. Misto: Horni Slavkov je to kousek od Lokte:)
zelenyskret
.
HorrigEn
ty blaho to sem tady necekal tenhle super thread!

od malicka kdy sme jako decka smejdili kolem jindry (hospody) sem rad prolezal stare baraky. ty jo tolik vzpominek! vidim to jak dnes...

okoli jindry, stary drevarsky zavod, chata od kamosky, stara skola, opustene kasarny...dokonce mam doma pomalovane okna co sem odnekud ukradl..

kazdopadne dik za melancholicke momenty :wink:
Divoženka
tak když jsem zrovna přitom, hodím taky BARÁK.
Jednoho podzimního dne jsem jela sbírat lysoně a na zpáteční cestě jsem zastavila u nějaké opuštěné osady, na úseku zprava dlouho nic, zleva taky ne. Parkla jsem auto a že se tam mrknu. Připomínám,že jsem byla v normálním stavu. Došla jsem k tomuhle domku, moc se mě líbil, tak jsem vlezla ze strany kde to docela normál šlo, toto je foto z čela. Byla jsem tam ještě s jedním kámošem,tak jsme to celý komentovali, jakože třeba jsem četla zvonek, Á,tady bydlel nějakej pan Hrubý nebo tak, a tady jsou chlívky, a pak jsem si tam vzala takovej rozfláklej hrnek hlíněnej, co se používal třeba na mlíko, měl pěkný ucho,ale byl skoro zadupanej do země. Válel se v místě,kde se jakoby vstupuje k tomu domu. Ještě říkám,že tam asi někdo nebydlí,že by se tam takhle ty veci neválely atd,prostě řeči v tom smyslu, když najednou se otevřely dveře a tam postava, hodně vysokej pán, nebo nevím,prostě neměl hlavu. Protože jsem viděla dlouhý bílý tělo, ale působilo to jakože hlavu má ještě za futrem, stál tam ,to už jsme ale v totálním shocku !!! zdrhali jak o závod, hrnec jsem zahodila, fakt šílený. Chápu,že si to někdo přebere,že asi nejsem v pořádku, víte ,je to shock,když tam lozíš v pocitu,že tam nikdo další nebude. Kdo by to čekal,navíc dopoledne případně na takovým místě? Takže se asi nejednalo o bezhlavýho ducha,hehe,jen tu hlavu jsme prostě nestihli asi zaregistrovat. Vypadal že měl buď bílý pyžamo,nebo nějaký podvlíkačky a triko, úlet )) Pak jsme se ještě vrátily pro ten hrnec,ale ten byl hozenej naštěstí kousek dál. Fotky jsou pořízený,když jsme přicházeli, to pokračování se už neuskutečnilo ))
Není to sice starý barák ale Stránská skála je také úrodné místečko pro pěkné fotky. Příští týden vyrazíme s pořádnou baterkou a uploadnu něco víc.
Pokračování stránské skály:
a poslední série
Takže po týdnu další foto z jeskyní
Tak pripojim aj ja nieco :D
tak este nejake foto :D
medulda
Stará fabrika na výrobu rukaviček a zpracování kůží.
medulda
A ještě jedna sada :)
EricCartman
koukám koukám a je to brutus, jako malí jsme na vesnici lezli do starý sokolovny, měl tam sklad jakejsi vetešník, všude starý skříně a jinej nábytek, moc zajímavý. Škoda že teď se už nikam nedostanu, kdyby se tu našek někdo z brna, kdo ví kde tu sou zajímavý místa a vzal mě sebou, byl bych moc rád :-)
medulda
Cartman: http://kafelanka.wz.cz/index/index.php - koukni
Kafelanka je klasika, bohužel už je sposta míst odtamtud zbořená nebo zrušená. Jinak jsem v Krpoli našel další zajímavý objekt nedaleko Tesca vedle retenční nádrže, jedná se o jakýsi odtok vody, je to asi 20-30m dlouhá roura cca metrpadesát v průměru a když se jí proleze tak se dá dostat do jakési místnosti kde v podstatě nic není, jen vlhko, je dvoupatrová, nahoře to pravděpodobně ještě někam pokračuje ale neměl jsem čas to zkoumat, možná v budoucnu přidám fotodokumentaci, dostanu-li se tam. Jinak pokud si chceš něco prolézt tak Stránská skála je ideální pokud jsi tam ještě nebyl. Konečná 10ky.
[CZ]Neon
nahodou jsem narazil na toto tema, ktere me zajima take...
toz vam rovnou doporucim link http://www.chan.cz/rbxp/ daj se tam najit opusteny mista... nekde tam je tusim i youtube video nejakyho opustenyho mesta, snad mesto duchu, je to neco jako Pripiat/Chernobyl.
EricCartman
Díky za tipy, fakt čumím, už vím kam se půjdu podívat, kdyby se chtěl někdo připojit, tak pm... Ps: brko vezmu :D
zlo3lec
keramika
LSD-3D
Vyletiik na stare druzstvo
konopnak
Při hledání na google mi vyšel tenhle odkaz a jinak Blesk nemám rád ale ty místa sou zajímavý (fotky se urcite daj najit lepsi) :)
http://www.blesk.cz/clanek/servis-c...mist-sveta.html
Lord A.
tvl, tyhle obrázky vypadaj jak z Rychlejch Šípů :-D Hlavně ten kostel na začátku. Úplně nejvíc krutý :-O
Beethoven
Staré sanatórium na rekonvalescenciu
gremlin101
Jeden opuštěný dům v Uherském Hradišti, nijak zvláštní, ale tenkrát co jsme ho prolejzali, tak na půdě byl tak neuvěřitelný smrad z nějakého rozkládajícího se cosi... že bych se nedivil kdyby tam byla někdě zašantročená mrtvola :D, větší smrad jsem v životě nazažil, fakt k zblití..
eazer
2 gremlin: ty otisky atp jsou od vás nebo už tam byly? vypadají hustě ..

Mno u nás ve městě je také jeden nepouživanej barák má sklep, přízemí +3 patra a přístupnou střechu.. Do baráku se musí vlézt do prvního patra a všude dál se musí buď šikovně pomocí parkouru a nebo ve dvou a to je jedno sli dolů nebo nahoru .. nejhorší je dostat se na střechu asi ve 2 metrové výšce je otvor 50 + 50 cm a tam se musíte dostat fakt záhul to udělat .. a aby toho nebylo málo všude tam jsou díry v podlaze .. ale někdy tam ještě zajdu ..

A v jedný vesničce jménem Krasov býval opuštěný barák povybijené okna atp jednou jsme tam vlezli v noci všude byly staré věci atp krom jedné místnosti a v té byl nehorázný bordel ale jenom v tý jedný a v ložnici někdo / něco leželo na posteli a potom to k nám i šlo tak jsme zdrhli a od té doby jsem tam víckrát nebyl .. nyní je ten dům z části osídlen ..
Jura
no jen sem tak přemýšlel a říkám si že u naší dědiny sou dvě místa kam bych se v noci nevydal ani ožralej ani sphanej tak je to teda vážně historické je to keltské hradisko které vyhořelo sou tam i teď hromady kamení které v tom žáru se vypekl,jako druhe je od toho místa asi 0,5km a to je údajně místo kde ti keltové měli spalovat těla mrtvých je fakt že sou pod těmi místy vždy v létě tábory ale nikdo z místních by na ta místa co mě řekli v noci jen tak nešli a říkají to různé věkové skupiny tak se ptám co vy a taková místa ???????
MDe_
Už to tu někde je i s fotama .. jen stačí hledat.
Pflusik
On už to někdo spojí...

No otec koupil starej mlýn a tam bych sám nespal ani omylem. To místo je zkrátka divný, nevím proč. Možná ta stará mlejnice, možná ty divný obrazy na stěnách a starý kožichy ve skříních. Zvláštní místo, mám z něj trochu husí kůži.
Hlava
...jojo uz se stalo , :p:
Divoženka
citace:
Původní příspěvek od Pflusik
On už to někdo spojí...

No otec koupil starej mlýn a tam bych sám nespal ani omylem. To místo je zkrátka divný, nevím proč. Možná ta stará mlejnice, možná ty divný obrazy na stěnách a starý kožichy ve skříních. Zvláštní místo, mám z něj trochu husí kůži.


to nafoť
zlo3lec
dnes proběhla návštěva vídně kde jsem měl vytipovaných pár míst a dopadlo to následovně:

Südbahnhof(zbourané)
http://www.flickr.com/photos/lenzz/...57623113457032/

Sofiensäle...kousek od Hundertwasserhaus(částečně zbourané,před demolicí)
http://www.flickr.com/photos/lenzz/...57623144014838/

The Stadt des Kindes......adresa:Mühlbergstraße 7, Penzing (zatím stojí,kolem se staví nové baráky,možná demolice v brzké době,bez páčidla tam nechodit dveře jsou zabezpečené do vyšších pater a na bazén jsme se nedostal s páčidlem by to šlo)
http://www.flickr.com/photos/farbwa...57620987381106/

Josef Afritsch Heim....adresa:Elisabethallee 81-95, Hietzing(nenalezeno,asi zbourané)
http://www.flickr.com/photos/mechan...57622730112187/

fotky samozřejmě nejsou z mé produkce,ale jen pro představu jak to tam vypadalo + jeden bonus !!! http://www.flickr.com/photos/lenzz/
mongoose
Bývalý lázeňský komplex Jánské Koupele. Je neuvěřitélné, že ještě před dvaceti lety vše nějak fungovalo. Dnes už tady uvidíte jen zbytky secese. Na mramorové desce je v latině věnování Franzi Josefu I. z roku 1898.
mongoose
ještě trocha...


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma