Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Opuštěný baráky bunkry - adrenalin,horrors...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 1








myslíš toto,,inak má 3 poschodia a najviac som sa vyšplhal na 2 keď som bol zhubičkovaný ale nebola to prdel liezť dole hlavne keď som dostal paranoju že sa na mňa rútia zákalady inak,,, sú tam aj fotky z toho druhého poschodia

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 29-01-2006 v 18:40 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosecha
Stálý Člen

Karma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 243  

Příspěvek č. 2

Miluju prolejzání starejch baráků, ale od jednoho zážitku jsem si začala dávat víc bacha. Loni v létě sem v Portugalsku jela s kámošema na jednu maličkou trance-party která se konala v jedný opuštěný vesnici, kde bylo asi pět nebo šest kamennejch polorozbořenejch baráčků....přijeli sme tam v noci a já se šla trochu projít, kousíček od dance-flooru byl nádhernej barák..byl porostlej divokým vínem a zvenku vedly schody do prvního patra...tak sem se po nich hned vydala nahoru, byla tma a byla tam nějaká místnost..udělala jsem první krok dovnitř a propadla se pode mnou dřevěná podlaha, jakoby byla z papíru....za letu mi došlo co se vlastně stalo, byla jsem dost zkouřená a zdálo se mi že padám hrozně dlouho a snažila jsem se nějak připravit na dopad...pak jsem přistála a zůstala jsem ležet a přemýšlela jsem jestli jsem ještě živá. Zkusila jsem se pohnout a vstát, ale strašně to bolelo...tak jsem se s vynaloženim všech sil vyplazila nějakou škvírou ven a zůstala jsem ležet a svíjela a skučela a málem jsem se po*rala bolestí...nikdo mě neslyšel, protože kolem jel na plný koule trance. Po chvíli jsem nějak vstala a dobelhala se ke kámošům, kde jsem lehla na zem a nemohla jsem vstát a ani se pohnout, měla sem dost naraženou nohu, rameno a žebra.. (Na záchod mě ten večer museli nosit, a fakt to nejni prdel vy*cat se po holčičim způsobu na dřepa když se jednou nohou nemůžete ani dotknout země a tudíž se o ní zapřít a nepo*cat si tu druhou ) Kámoši se šli podívat kudy že jsem to spadla a vrátili se s tim že mam štěstí jaxviň, protože sem to klidně nemusela přežít, bylo to nějakejch pět šest metrů a padlaha v přízemí byla samej šutrák. Celou akci jsem proležela na zemi , druhej den jsem začala pomalu lézt o berlích a za pár dní už to bylo celkem v pohodě. Tagže pro příště v noci do opuštěnejch baráku jen s baterkou a bacha na starý podlahy.


No a jeden z nejlepších zážitků mam z jedněch obbbrovskech starejch opuštěnejch kasáren, kam sme s kámošema vlezli na mlíku a s kamerou a natáčeli tam film. Vzali sme to od sklepa až po pozorovatelnu, kde sem sbalila starej nákres Migu-21.

Jo a vim o jednom baráku kterej byl opuštěnej ale zbyly tam věci, kromě jinýho je tam starý piano a spousta knížek.

Naposledy upravil cosecha 29-01-2006 v 19:50 PM

Old Post 29-01-2006 v 19:02 PM
cosecha je offline   Profil uživatele cosecha   Find more posts by cosecha   Foto galerie člena cosecha   Click here to Send cosecha a Private Message   Add cosecha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosecha
Stálý Člen

Karma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 243  

Příspěvek č. 3

to gona - to vypadá slušně..., na houbách to tam musí bejt dost mazec.

Old Post 29-01-2006 v 19:05 PM
cosecha je offline   Profil uživatele cosecha   Find more posts by cosecha   Foto galerie člena cosecha   Click here to Send cosecha a Private Message   Add cosecha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 4

Tekno je jenom wo tom

Magicroom vrací úder
Born against-Rebel bez BongaKouření zabíjí... Phytoinhalace lečí Pěstuj dál, pěstuj víc , hul s plnej plic
PEACE, LOVE & EMPATHY,Fire Walk with Me

Old Post 29-01-2006 v 19:47 PM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
highmat
Stálý Člen

Karma uživatele highmat - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 122  

nenapadny domcek Příspěvek č. 5

my sme takto boli s kamosmy na chate v Oravskej Lesnej.po dni strasnych porobov sme sli kuknut susedow a zistili sme,ze tam nikto nie je
ale ako spravny prieskumnici sme male kameru
ale co sme si vsimli az pri speku bola diera v povale.tak sme vyliezli cez nu az hore a tam nejaky typek mal Jezisa na krizi uple rozlamaneho,sekeru..<uz nam lepilo>
zisli sme dole schodamy,okukavali miestnost pomiestnosti... nikto tam fakt nebol, ale mal tam audio sustavu tak za 20 litrov,tak sme si to na posledy vecer pozicali...a rano v klude vratili

fucking shit is this weed BUT I breed IT to feed my need

I love cannabis indica!!!

AMO+ Mora

Old Post 29-01-2006 v 19:59 PM
highmat je offline   Profil uživatele highmat   Find more posts by highmat   Foto galerie člena highmat   Click here to Send highmat a Private Message   Add highmat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

highmat :
je možné, že to tam mněli schované zloději!
Jste nečetli 4lístek?

Old Post 29-01-2006 v 20:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Distillers
Stálý Člen

Karma uživatele Distillers - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 7

U nás je jeden starej opuštěnej barák.Když sme tam šli poprvé jako malý parchanti měli sme hroznej strach.Asi bych ho měl i teď jít tam v noci.Z toho baráku jde hrůza.Ve vnitř je už všechno rozkradený.Ale když eště nebylo.Byl to zvláštní pocit bejt uvnitř.Bylo tam vše jako kdyby se nic nezměnilo.Manželská postel, oblečení, spousta knih, šicí stroj Singer, starý lampový rádio,na půdě byli taky náký věci.Jde tam ale z toho fakt hrůza.Bydleli tam už různý bezdomovci a tak.Jste tam otevřený okna stačí aby někde něco buchlo a můžete se posrat strachy.Je tam hrobový ticho.Je tam taková dobová atmosféra.Našli sme tam hrozně starejch pohledů.Už sem tam dlouho nebyl a asi bych tam už ani nešel.Je to divnej pocit tam bejt.Ty lidi co sou tam sou dávno mrtvý a prej je potkalo náký neštěstí.

Old Post 31-01-2006 v 10:52 AM
Distillers je offline   Profil uživatele Distillers   Find more posts by Distillers   Foto galerie člena Distillers   Click here to Send Distillers a Private Message   Add Distillers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Distillers
Stálý Člen

Karma uživatele Distillers - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 8

O zahradě v tom baráku ani nemluvim.Viděli ste 30 případů majora Zemana-díl Studna a Brůnovic barák.Tak tohle je něco na ten způsob.Dát to ale dohromady tak by to bylo pěkný bydlení.Zahrada je velká.Ale dům by asi musel jít zbourat.

Old Post 31-01-2006 v 10:56 AM
Distillers je offline   Profil uživatele Distillers   Find more posts by Distillers   Foto galerie člena Distillers   Click here to Send Distillers a Private Message   Add Distillers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Distillers :
kde to je? Jako které město

Old Post 31-01-2006 v 16:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Distillers
Stálý Člen

Karma uživatele Distillers - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 10

praxer: východní Plzeňsko

Old Post 01-02-2006 v 05:59 AM
Distillers je offline   Profil uživatele Distillers   Find more posts by Distillers   Foto galerie člena Distillers   Click here to Send Distillers a Private Message   Add Distillers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 11

Distillers: Tj, já byl párkrát v tý vojenský ubytovně v Milovicích, a to je strašně velkej objekt, město samo pro sebe včetně kina, školy... Je to divný procházet těma prázdnejma plnně funkčníma barákama, nejdivnější byla hlavně nějaká jídelna, kde ještě byly nějaký hrnce, prostě jakoby se někdo sebral, šel třeba jen za dveře na cigáro a už se nevrátil...

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 01-02-2006 v 15:35 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Time4Tea
Stálý Člen

Karma uživatele Time4Tea - 6% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 12

Bydlel sem v baráku z 55týho roku, tou dobou v plný míře valila studená válka a v šude po republice se stravěly sídláky a domy napojené na kryty civilní obrany. Komplex bunkrů je i pod blokem baráku, kde sem bydlel. Sou to totiž původně vojenský byty. 4 domovní bloky do čtverece tvoří uzavřený dvůr, pod kterým jsou 4 velký kryty a další menší sou různě po barákách. Dokonce i školka má, stejně jako každý vchod, vlastní vchod do komplexu. Ten komplex tvoří velké místnosti se soc zařízením, vzduchotechnikou, skladišti s uhlíkovými filtry pro ventilaci a základním vyprošťovacím nářadím, atombordely atp, a přechodovými komorami pro omytí z vnějšku příchozích zasažených chemikáliemi nebo spadem popílku... Větší místnosti i jednotlivé menší kryty jsou zas propojeny podzemními chodbami cca 140x100cm a vzduchotěsnými průlezy. Dá se projít až do hlavní kotelny a rozvodovny tepla, vody, kde to vypadá jak na ňáký vesmírný lodi z filmu Vetřelec.
Co se dalo sme prolezli, ale některý průlezy jsou zarezlý, takže v případě nutnosti je nelze použít... Jenom pomyšlení, že by se to mělo nekdy opravdu použít a nacpat cca 1000 lidí do těch prostor při náletech, kdy se pravděpodobně přeruší přívod el. a bude tam tma a vzduchotechnika se bude muset pohánět ručně mi není nejpříjemnější.....

It's time for some tea! Make tea not war!
Tak pravil pan Časnačaj.

Old Post 01-02-2006 v 21:20 PM
Time4Tea je offline   Profil uživatele Time4Tea   Find more posts by Time4Tea   Foto galerie člena Time4Tea   Click here to Send Time4Tea a Private Message   Add Time4Tea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sesto1
Nový Člen

Karma uživatele sesto1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 13

v jednej časti bratislavy sa nachádza taká stará nedostavaná vodáreň, s veľa miestnosťami a halami, v ktorých bola aj napriek dennému svetlu tma ako v pi.i lebo boli všetky priechody zavreté, až na ten na streche (diera v stene)...chodievali sme tam mrte krát húlievať pričom sme si svietili malou sviečkou a keď sme dohúlili, tak sme ju zhasli a behali po budove...jeden týpek čo som počul si tam raz rozmrdal hlavu lebo padol s jedného poschodia dole na hlavu, ale prežil a v poho žije...raz sme kúpili PEPO, porozlamovali, dali po celej hale a vysvietili sme to tam ako v obývačke, pričom sme rituál doprevádzali opičím hulákaním, čo sa v hale strašne ozývalo...začali to tam ale chodiť kontrolovať cajti, tak už sa tam nedá chodiť..škoda, čo som sa tam zverín nažil

Don´t drink and drive, but smoke and fly!!!

Old Post 01-02-2006 v 21:39 PM
sesto1 je offline   Profil uživatele sesto1   Find more posts by sesto1   Foto galerie člena sesto1   Click here to Send sesto1 a Private Message   Add sesto1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
highmat
Stálý Člen

Karma uživatele highmat - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 14

2 praxer: co je to 4listek?nejaka knizka?

fucking shit is this weed BUT I breed IT to feed my need

I love cannabis indica!!!

AMO+ Mora

Old Post 02-02-2006 v 12:54 PM
highmat je offline   Profil uživatele highmat   Find more posts by highmat   Foto galerie člena highmat   Click here to Send highmat a Private Message   Add highmat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Time4Tea
Stálý Člen

Karma uživatele Time4Tea - 6% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 15

2 highmat: to je přece originální český harcore komix pro nejdrsnější povahy. I já sem na něm vyrůstal.

It's time for some tea! Make tea not war!
Tak pravil pan Časnačaj.

Old Post 02-02-2006 v 16:58 PM
Time4Tea je offline   Profil uživatele Time4Tea   Find more posts by Time4Tea   Foto galerie člena Time4Tea   Click here to Send Time4Tea a Private Message   Add Time4Tea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stran
Nový Člen

Karma uživatele Stran - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 16

Jasneee, tu vodaren poznam. To je fakt supa!!!A ten typek si tam rozbil kruto tlamu.

Old Post 02-02-2006 v 19:00 PM
Stran je offline   Profil uživatele Stran   Find more posts by Stran   Foto galerie člena Stran   Click here to Send Stran a Private Message   Add Stran to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6235560 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív